>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33 kolejka Ligue1 [17-18 kwietnia ] + mecze zaległe [14 kwietnia ]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Środa 14 kwietnia
[20:00] Le Mans - Bordeaux 5,50 3,60 1,66
[20:00] Sochaux - Ol.Marsylia 5,00 3,60 1,70

Sobota 17 kwietnia
[19:00] Auxerre - Lorient 1,90 3,20 3,80
[19:00] Boulogne - Ol.Marsylia 6,00 3,75 1,50
[19:00] Grenoble - Sochaux 2,60 3,00 2,70
[19:00] Nicea - RC Lens 2,00 3,10 3,60
[19:00] Rennes - Nancy 1,66 3,20 5,25
[19:00] Valenciennes - Le Mans 1,61 3,25 5,50
[21:00] Bordeaux - Ol.Lyon 2,10 3,10 3,40

Niedziela 18 kwietnia
[17:00] Lille - Monaco 1,50 3,60 5,60
[17:00] Montpellier - Touluse 1,66 3,30 5,30
[21:00] St.Etienne - Paris SG 2,37 3,00 3,00


&lt;&lt;KONTUZJE&gt;&gt;


Dosłownie przed chwilą obejrzałem magazyn podsumuwujący poprzednia kolejke Ligue1. Z najważniejszych rzeczy które warto zauważyc to przejęcie pozycji lidera przez Olympique Marsylia. Podopieczni Deschampsa na dodatek wciąz mają jeszcze jeden zaległy mecz w zanadrzu który rozegrają w środe więc ich przewaga nad rywalami może jeszcze wzrosnąc. Formą w ostatnim czasie imponują. W meczu z Niceą zagrali badzo dobrze. W skrócie z tego meczu oprócz świetnych wymian i akcji po której Valbuena strzelił bramke gdzie świetnie odegrał mu piłke Lucho zapamiętałem radośc Stephane Mbia z partnerem z ławki rezerwowych. Wykonali świetny taniec radości ;) W nadchodzacych dniach OM zagra na wyjeździe z Sochaux a w sobote z Boulogne. Komplet oczek znacznie przybliży ich do tak długo wyczekiwanego mistrzostwa Francji. Szczerze powiedziawszy to życze im aby zdobyli ten tytuł.

VS

GIRONDINS BORDEAUX - OLYMPIQUE LYON
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,95
Bet365 ✅2:2

W ogromnym kryzysie za to jest obrońca mistrzowskiego tytułu Girondins Bordeaux. Odpadli z Champions League, przegrali w finale Pucharu Ligi, a w lidze notują fatalną serie 6 meczów w których wygrali raptem 1 ! W najbliższej kolejce zmierzą się w szlagierowym meczu z Olympique Lyon. Jednak na Chabi Delmas nie mają dobrych min. Bordeaux gra bardzo słabo. W meczu z Paris SG szwankowała defensywa przez co w okolicach 30min za cz.kartrke zejśc musiał bramkarz Rame. Zastąpił go Keita, który spisywał się bardzo niepewnie. To po jego nieudanym wykopie PSG strzeliło na 2-0. Przy golu na 3-1 także miał swój udział bo wyszedł z bramki do dośrodkowania i się minął z piłką... Carraso kontuzjowany więc o ile Rame będzie musiał odpokutowac czerwo to w bramce ponownie zobaczymy Keite. To moze byc spory atut dla Lyonu. Olympique Lyon także w tej kolejce nie wywalczył kompletu oczek. Ale ich rywal Lille postawił wysokie progi. W dodatku defensywa OL była dziwnie zestawiona. Na lewej obronie zaczął Kallstroem! Dobrze spisywał się Gervinho, który stwarzał okazje kolegom ale Hazard czy Balmont to zepsuli. W meczu z Bordeaux także zabraknie Cissokho, Boumsonga i Makouna więc defensywa takze może miec dziwne zestawienie. Czy Żirądę uda się swego rodzaju rewanż za LM ? Mecz będzie pasjonujący a po głowie już chodzi mi typ że oba zespoły strzelą gola. na tą chwile dostaniemy atrakcyjny kursik @1,95.

Jeżeli idzie o Polaków w poprzedniej kolejce to L&#39;Equipe Jeleniowi wystawiło note 4. W skrótach widac było że zmarnowął on sytuacje sam na sam. Ogólnie to &quot;Żeleń&quot; nei strzelił już od 5 meczów bramki. Lekka zadyszka go złapała ale Auxerre i tak wygrywa i jest obecnie na pozycji wicelidera. Drugi z Polaków w AJA Dudka zagrał cały mecz i dostał note 5. Auxerre jest faworytem starcia przeciw Lorient.
No i ostatni z Polaków Ludovic Obraniak w meczu z Lyonem w ogóle nie pojawił się na murawie Stade Gerland. W nadchodzącycm meczu Lille jest faworytem potyczki z Monaco i byc może skusze się na nich postawic.

Jak tylko L&#39;Equipe wystawi swoją jedenastke kolejki na stronie internetowej postaram się ją wkleic w ten temat jako ciekawostke;)

Serdecznie zapraszam do dyskusji na temat Ligue1 bo walka o mistrzostwo trwa w najlepsze ;)
 
K 0

karat

Użytkownik
Spotkanie: FC Sochaux Montbélliard - Olympique de Marseille (-1)
Typ: 2
Kurs: 2.40
Buk: Betsafe
Analiza: 14 Kwietnia 2010 roku Sochaux podejmować będzie lidera. Gospodarze u siebie grają przeciętnie na 15 meczy wygrali tylko 8, 1 zremisowali, a także doznali 6 porażek. Porażki są dosyć wyraźne, ostatnio z Lyonem 4:0, i Saint Etiene 2:0. Goście natomiast walczą o mistrzostwo kraju, które jest na wyciągnięcie ręki. Na wyjazdach grają dobrze, na 15 spotkań zdobyli 26 pkt, strzelając 27 bramek i tracąc 18. Potrafiąc wygrywać z tak dobrymi zespołami jak PSG 3:0, czy Montepelier 2:0. Do końca ligi pozostało im 8 meczy i są w komfortowej sytuacji, posiadają 2 pkt przewagi nad viceliderem i mają jeszcze 1 mecz do rozegrania. Goście obecnie są na fali wznoszącej w ostatnich 5 meczach ligowych zdobyli 13 pkt, strzelili przy tym 11 bramek, i stracili zaledwie 3 bramki. Jest to dość ryzykowny typ, jednakże wierzę, że Marsylia wespnie się na wyżyny swoich możliwości i pokona niżej notowany zespół Sochoux. Do boju Marsylia ! Powodzenia ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Sochaux-Olympique Marseille


Spotkanie na Stade Auguste Bonal będzie kolejnym przystankiem piłkarzy z Marsylii w drodze po mistrzostwo Francji które jest już na wyciągniecie ręki. Faworytem oczywiście są goście którzy w ostatnich meczach prezentują sie bardzo dobrze i nic nie zapowiada żeby jutro było inaczej. Olympique jest już od 10 meczy niepokonany w tym aż 8 razy wygrywał i jeszcze jest seria 4 kolejnych zwycięstw co pokazuje że od początku roku 2010 są w świetnej dyspozycji i pokazują to w kolejnych meczach. W zespole gości zabraknie kontuzjowanych Bakariego Kone oraz Hatema Ben Arfy i pauzującego za kartki Mathieu Valbueny będą to osłabienia ale nie na tyle by sobie nie poradzić ze słabo spisującym się zespołem z Sochaux.

Gospodarze zajmują jak na razie 15 miejsce z dorobkiem 37pkt co daje im aż 13 punktową przewagę nad strefą spadkową i nic nie wskazuje by piłkarze Boulogne mieli wyprzedzić w końcówce sezonu Sochaux tak wiec ci nie mają już o co grać gdyż do pucharów mają bardzo dużo strate i nic już nie są w stanie ugrać. Taka gra o nic im nie służy gdyż nie wygrali 5 kolejnych ligowych potyczek strzelając w nich tylko 1 bramkę i to w pierwszym z tych meczy a od 4 nie potrafią pokonać bramkarza rywali a sami regularnie wyjmują piłke z własnej bramki. Wśród gospodarzy po raz kolejny nie zobaczymy bramkarza Teddyego Richerta a także Stephana Dalmata, Vaclava Sverkosa, Vincenta Nogueiry i Charliego Davisa. O ile brak Davisa czy Nogueiry to nie są straszne osłabienia o tyle Sverkos, Dalmat czy Richert to podstawowi gracze i gdyby byli zdrowi to wybiegli by na to spotkanie w pierwszej &quot;11&quot;.

Liczę na wygraną gości która w znacznym stopniu by ich przybliżyła do upragnionego tytułu więc zagrają na 100% i nie odpuszczą ani na minute rywalom a gospodarze nie mają o co grać wiec nie beda tak zaciekle walczyc jak goście.

Typy:

Olympique Marseille @ 1,76
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Miałem zamiar stawiac w dzisiejszym meczu na przełamanie Bordeaux. Kursy jeszcze wczoraj były w granicach 1,80. Dzisiaj jednak kiedy rzuciłem okiem na oferte widze już zaledwie 1,61. W dodatku spojrzałem na portal Football365 i widze że Żyrondyści mają kilka braków w swoich szeregach. Przede wszystkim brakuje mózgu drużyny tj Yoanna Gourcuffa! Ponadto Placente, Fernando, Rame, Alou Diarra, Menegazzo, Ab.Keita i Sertic. Niby wśród tych graczy co wypadli jedynie Gourcuff, Diarra i Menegazzo odgrywają wazne role. Ale jeżeli do tego dodamy to że Bordeaux osttanio gra fatalnie o czym pisałem już powyżej to ja zdecydowanie daruje sobie stawianie na nich. Niby muszą się przełamac. W dodatku grają z zespołem z dołu tabeli Le Mans ale mnie to wcale nie przekonuje i wole odpuścic. Dla tych co by mieli ochote zagrac wrzucam składy jakie przewidują francuskie portale :

LE MANS : Ovono – Corchia, Louvion, Geder, Baal – M.Dossevi, Narry, Loriot, Abdi – A.Le Tallec (cap), Maïga

BORDEAUX : C.Carrasso – Chalmé, Planus (cap), Ciani, Trémoulinas – Jussiê, Sané, Plasil, Wendel – Cavenaghi, Gouffran

----------------
SOCHAUX - MARSYLIA
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,70
Bet365 ✅0:1​


Lepszym typem wydaje się chyba Marsylia. Są w zdecydowanie lepszej dyspozycji, pewnie zmierzają po tytuł Mistrza Francji tak długo wyczekiwany na Stade Velodrome! Chociaz w ich składzie zabraknie równiez waznych graczy jak Ben Arfa, Bakari Kone i Mathieu Valbuena. To trzej bardzo ważni gracze w układance Deschampsa. Patrząc na historie wizyt na stadionie w Sochaux to OM nie wiedzie się tutaj za dobrze. Raptem jedna wygrana na 10 meczów! Ogółem to Sochaux do tego meczu również przystąpi osłabione brakiem S.Dalmata, Sverkos, Richert, Daviesa i Nogueira. Szczególnie brak Dalmata i Sverkosa bolesna dla ofensywy. Tak po dłuższym namyśle doszedłem do wniosku że chyba lepiej w tym meczu postawic na małą ilośc bramek. OM będzie w zasadzie bez skrzydłowych w tym meczu. Ich defensywa spisuje się raczej bardzo dobrze. A że to trudny teren to wspominałem. Sochaux ma już niby zapewniony byt w lidze, ale postawic się OM to zawsze mobilizuje zespół. Jeżeli OM wygra to nie będzie to jakaś okazała wygrana moim zdaniem a bramek za dużo nie zobaczymy tak mi się zdaje więc ja stawiam na under ;)

SOCHAUX : Dreyer – J.Faty, Perquis, Bréchet (cap), Mikari – Poujol, B.Gavanon - Boudebouz, Mar.Martin, Maurice-Belay – Ideye

MARSYLIA : Mandanda – Bonnart, S.Diawara, Mbia, Heinze – E.Cissé, Kaboré, Lucho, Abriel – Niang, Brandao
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Co do osłabień OM to ostatnio Ben Arfa grzeje ławę, pewny miejsca jest Valbuena, a Kone też gra, ale ze względu na to, że francuski trener bardzo inteligentnie szafuje siłami swoich zawodników.
Co ce****e tą drużynę to, że mają najlepszą ławkę z walczących o tytuł i jednak skłaniałbym się do czystego zwycięstwa drużyny z Prowansji bo mają graczy zdolnych do skutecznej gry w ataku.
Grają bardzo kombinacyjne i ich akcje są bardzo efektowne.Dziś zabraknie graczy, których wymienił Robson to można ich godnie zastąpić bo są tam m.in Morientes, Abriel, Cherouy, Taiwo czy ostatnio Niang.
Na pewno wybiegnie w pierwszym Niang i wydaje mi się jednak, że zamiast Abriela Cherouy.
Kursy na under i wygraną OM są bardzo podobne więc ja sądzę, że lepszym rozwiązaniem będzie granie zwycięstwo ekipy Deschampsa.
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie: Sochaux - Ol. Marseille 1/2
Typ:2
Kurs:2.15
Buk: unibet
Analiza:
Gospodarze na własnym stadionie wygrali 8 spotkań, 2 zremisowali i 6 przegrali, strzelili 22 gole, a stracili 25 i zajmują15 pozycje w tabeli Ligue 1. Goście, a więc lider tabeli na wyjazdach spośród 15 spotkań wygrali 7, 5 zremisowali i ponieśli tylko 3 porażki, ponadto Marsylia walczy o mistrzostwo i jest na bardzo dobrej drodze do jego wywalczenia, ostatnio nie daje szans rywalom wygrywając trzema bądź co najmniej dwoma bramkami, wręcz demoluje rywali, zatem nie spodziewam się aby atut własnego boiska miał dziś jakiekolwiek znaczenie, marsylia po prostu wyjdzie i będzie grała swoje. Warto wspomnieć o tym, iż pierwszy mecz tych drużyn zakończył się wygraną 3:0! zespołu dzisiejszych gości, nie trzeba tu już chyba nic dodawać, nie dość że goście są niesamowicie zmobilizowani, to jeszcze dobrze się czują w meczach z Sochaux.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Girondins Bordeaux - Olympique Lyon
Typ: 1 (Draw-no-Bet)
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bwin
Analiza: W 33. kolejce Francuskiej Ligue 1, dojdzie do szlagierowego spotkania na Stade Chaban-Delmas. Broniące tytułu Bordeaux, zagra z Lyonem, który chcę odzyskać prymat we Francji. Obie drużyny są zainteresowane mistrzostwem, ale sytuacja w tabeli nie jest zbyt łaskawa - walczących prawdopodobnie pogodzi trzeci zespół z Wielkiej Trójki, czyli Olympique Marsylia. OM jest liderem, ma 7 punktów przewagi nad Lyonem, i 9 nad Bordeaux. Także nie ma czasu do stracenia, i trzeba gonić. Jeśli ktoś czytał moje wcześniejsze analizy wie, że w szlagierowych meczach lubie stawiać na remisy. Tym razem jest inaczej, bo stawiam na zwycięstwo Bordeaux, ale z zastrzeżeniem DNB, czyli w przypadku remisu, stawka jest zwrócona. Ślepy los chciał, że te drużyny wpadły na siebie w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Dzięki zwycięstwu na Stade Gerland awansował Lyon, ale w rewanżowym meczu to Bordeaux przeważało, i wygrało 1:0. To było jednak za mało aby awansować. W środe, Lyon czeka mecz półfinałowy z Bayernem Monachium. Całkiem możliwe, że teraz Liga Mistrzów jest priorytetem Claude&#39;a Puela i jego drużyny. To sprawia że mimochodem mogą nie grać ze stuprocentowym zaangażowaniem. Innym argumentem jest to, że Bordeaux ostatnio spisuje się słabo. &quot;Żyrondyści&quot; ostatni raz w Ligue 1 wygrali 21 Marca z Lille. Kolejne mecze z Nancy, Paris St.Germain i Le Mans zakończyły się porażkami. Z czystej sportowej statystyki wynika, że w końcu Bordeaux odniesie zwycięstwo. Dlaczego więc nie na swoim stadionie, z Lyonem który na głowie ma jeszcze Ligę Mistrzów. Nie wykluczam remisu, dlatego stawiam DNB, ale według mnie to Bordeaux powinno wygrać ten mecz. Transmisja spotkania będzie w Canal+Sport, o godzinie 21:00.
Pozdrawiam.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
BOULOGNE - OL.MARSEILLE
Typ : OM @ 1,50
Bet365 ✅1:2​


OM pewnie zmierza po tytuł Mistrza Francji. Można by rzec że wkońcu! Ten sezon może byc bardzo udany dla podopiecznych Deschampsa, raz że wygrali pierwszy puchar po 15 latach przerwy kiedy to wywalczyli Puchar Ligi. Dwa ze teraz zmierzają po mistrzostwo na które na Velodrome czekają od dawien dawna... Obecna przewaga nad drugim w tabeli Auxerre wynosi 5pkt. Bordeaux w ogromnym kryzysie w dodatku dzisiaj grają z Lyonem więc ewentualna strata pkt może ich pogrzebac i tytuł może odjechac już nieosiągalnie. Montpellier i Lille tak na dobrą sprawe bym w tej walce już nie stawiał. No jeszcze Lyon może powlaczyc jeżeli uda im się dzisiaj wygrac na Chabi Delmas. Ale spójrzmy też na to jak obecnie gra OM i z kim czekają ich do końca rozgrywek mecze. Dzisiaj zdegradowane już niemal Boulogne, następnie St.Etienne(dom), Auxerre(wyjazd), Rennes(dom), Lille(wyjazd),Grenoble(dom). Niby dwa mecze ciężko się zapowiadają, mowa o wyjazdach do Auxerre i Lille. Tak więc takie mecze jak dzisiaj z Boulogne które nic nie pokazuje trzeba poprostu wygrywac. Dzisaij Deschamps nie ma do dyspozycji Morientesa, Ben Arfy i Bakari Kone. Tak jak mówilem OM w wybornej dyspozycji. 6 wygranych z rzedu. Ciężko mi sobie wyobrazic by dzisiaj OM straciło pkt na stadionie w Boulogne. Bałem się nieco ich rezultatu w ostatnim meczu kiedy wizytowali w Sochaux, ale tam wygrali 1:0 więc czy możę im coś złego się stac na obiekcie beniaminka ? Oj chyba nie bardzo, jezeli zagrają na swoim poziomie to powinni zainkasowac komplet oczek i kto wie może znowu odskoczyc rywalom ;)

BOULOGNE : Bédénik – Lecointe, Bellaïd, Lachor, Lévêque – Agouazi, Marcq, Ducatel, Kapo – Thil, Yatabaré

MARSYLIA : Mandanda – Bonnart, So.Diawara, Mbia, Heinze – E.Cissé, Be.Cheyrou, Lucho – Valbuena, Brandao, Niang


Takie obrazki w wykonaniu OM to ostatnio chleb powszedni ;)


------------------------------

Co do meczu na szczycie pomiedzy Bordeaux a Lyonem to swoje zdanie wyrażałem już na poczatku tygodnia. Nieco lepiej teraz wyglądają defensywy obu zespołów. Oto zreszta składy przepowiadane na ten mecz ;

BORDEAUX : Ramé – Chalmé, Sané, Ciani, Trémoulinas – A.Diarra (cap), Plasil, Gouffran, Gourcuff, Wendel - Chamakh

OL.LYON : Lloris – Réveillère, Cris (cap), Toulalan, Cissokho – Källström, Ederson, Govou, Bastos – B.Gomis, Tafer

Trochę wydają się one dziwne bo np w przypadku OL nie ma w pierwszej jedenastce przewidzianego Lisandro Lopeza a jest Tafer... Co do typów to chyba powstrzymam się chociaz opcja że oba strzelą wydaje się ciekawa jednak typ na OM z Ligue1 mi wystarczy ;)

Zapraszam do dyskusji ;)
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
OM to bardzo dziwny typ. Wydaje mi się, że Bolonia ma w pewnym sensie coś na sercu, jeżeli spaść z ligi to z honorem ???? . Marsylia ostatnio ma ciężki okres. Nigdy nie byłem specjalistą w dziedzinie Francuskiej piłki, ale co do Marsylii miałem takie same zdanie. Grają od paru lat mówię tu o 2 może 3 sezonach identycznie, dokładnie tak samo jak Lyon. Ciężko domyślić się jak zagra przeciwnik ale zawsze łatwiej jest przypuszczać jak zagra Marsylia. Bolonia może zaskoczyć nas wszystkich...
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Bordeaux – Lyon
Typ:2
Kurs: 3.40
W dzisiejszym meczy spotkają się dwie doskonałe drużyny a mianowicie Bordeaux i Lyon. Obydwie drużyny nie tak dawno spotkały się w bratobójczym pojedynku w ramach ćwierćfinału ligi mistrzów z którego zwycięsko udało się wyjść Lyonowi, myślę, że w dzisiejszym meczu będzie podobnie. Po pierwsze najgorszy okres swojej gry goście mają już za sobą i spisują się ostatnio z meczu na mecz coraz lepiej a gospodarze odwrotnie chyba najlepszy okres swojej gry mają za sobą i obserwujemy gwałtowny spadek formy o czym najlepiej świadczą ostatnio uzyskiwane przez nich wyniki najpierw porażka w lidze mistrzów a ostatnio trzy przegrane po rząd w lidze to wszystko nie wróży im dobrze, Lyon natomiast zdołał dwa razy wygrać i raz zremisować dzięki czemu wyprzedził swoich dzisiejszych rywali i awansował na trzecią pozycję, gospodarze zaś spadli na piątą lokatę. Myślę, że naprawdę warto postawić na ten mecz ponieważ kurs jest bardzo wysoki a prawdopodobieństwo wygrania gości naprawdę duże.
 
R 0

ronaldo69

Użytkownik
Montpellier - Toulouse
Typ: Montpellier
Kurs: 1,92 @ CANBET
Stawka: 3/10
Krótko, nie wiem czemu kursy na gości tak lecą a na gospodarzy tak rosną. Z moich info wynika że goście bez podstawowego bramkarza Yohanna Pele, oraz bez: Mauro Cetto i Ahmeda Soukouny i zawieszonego Fode Mansare. Goście już o nic nie walczą, zaś gospodarze walczą o LM.
 
C 5

chrystian99

Użytkownik
Spotkanie: St.Etienne - PSG
Typ: Paris wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie ponizej 2,5
Kurs: 4.5
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
- Psg na 5 ostatnich meczy wszystkie wygralo a tylko 1 zremisowalo
-W ostatnich 2 meczach miedzy tymi druzynami wygrywalo PSG
-PSG zajmuje wyzsze msc w tabeli
-PSG strzelilo w tym sezonie 46 goli
-St.Etienne strzelilo w tym sezonie tylko 24 gole
-Liga francuska :
Mecze : 187 Ponizej 2.5 gola
Mecze : 139 Ponad 2.5 gola
-(PSG)Erding ma na swoim koncie 13 goli i zajmuje 3 miejsce w tabeli krola strzelcow
-PSG jest podbudowane po zwyciestwie z bordo (3-1)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom