>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33. kolejka LOTTO Ekstraklasy (12.05-14.05.2017)

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP

Czołówka po dobrych wyjazdach, gdzie tylko Jagiellonii nie udało się wygrać wraca na własne stadiony. Każdy z ich meczów z kategorii must winów przed decydującymi starciami między sobą. W tej kolejce najtrudniejsze zadanie przed Jagiellonią, gdzie dostają Wisłę która robi sporo szumu jak chociażby remis w Warszawie 2 tygodnie temu.
Dolna grupa jak zwykle ciekawsza choć poziomem wiadomo odstają o parę pięter. O ile mecze w Lubinie i Płocku trochę z mniejszą presją tak dwa pozostałe to już konkretne starcia o życie. Śląsk - Ruch i Arka - Łęczna praktycznie najważniejsze mecze i co ważne - remisy nie urządzają nikogo.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
ForBET!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Arka Gdynia -vs-
GKS Gornik Leczna
GKS Gornik Leczna @ 3.550⛔
Pinnacle
Arka Gdynia -vs-
GKS Gornik Leczna
Arka Gdynia Under 1.5 @ 1.769✅
Pinnacle

Arka szykuje sie na pucharowicza spadkowicza, konkurencja jest spora wszytko sie jeszcze moze zdarzyc ale oceniajac gre to Arka i Slask pierwsi do spadku. Gornik Leczna gra najciekawiej w dolnej tabeli cuda Franka zaczynaja sie dziac, jesli sedziowanie bedzie uczciwe to Gornik powinnien to lekko wygrac. Watpie, zeby Arka strzelia chociaz 1 bramke, jednak Leczna sporo traci i jest to chyba bardziej ryzykowny typ niz ich wygrana, niepotrzebnie to zagralem nie polecam.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Jaga - Wisła 1 kurs 1,95 forbet

Dla mnie oczywisty typ. Widziałem kilka całych meczów Wisły ostatnio i powiem tylko tyle. Kiko Ramirez sabotuje tą drużynę w ostatnich kolejkach. Przysłowiowy &quot;Bogucki&quot; który wychodzi w podstawowym co mecz, geniusz Stilić siedzący na ławie, o Brożku to szkoda pisać - nie dość, że nie strzela to nawet nie stwarza sobie żadnych okazji. Wszyscy jarają się meczem z Legią, jak to zajebiście zagrali. Okey z tyłu jak najbardziej, ale z przodu ta drużyna nie istnieje. Poza tym mieli farta że nie przegrali po prostu. Z Lechią u siebie to był dramat - przez 70 minut nie oddali strzału na bramkę. Zero pomysłu na rozegranie. Małecki gra piach ostatnio straszny. Coś się zacięło w tej drużynie. Nie wiem jakie są wszystkie absencje - na pewno nie zagra solidny Cywka. Jaga u siebie grać potrafi, pozycja w tabeli mówi wszystko. Dla mnie pewna jedynka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Zagłębie - Piast 3:1
Typ: 1
Kurs: 2.02
buk: unibet
Wynik: 3:1 ✅

Miedziowi nie wygrali już ósmego meczu z rzędu w Ekstraklasie, drużyna bowiem nie gra dobrze nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, ze nie przegrała trzech kolejnych spotkań. Jednak przełamanie musi w końcu nastąpić i do tego jest dobra okazja bo mecz z Piastem. Goście wygrali pierwsze spotkanie w ostatnich sześciu kolejkach, które pozwoliło drużynie Dariusza Wdowczyka na awans na czwarte miejsce w tabeli. By się utrzymać Piast będzie jednak musiał poprawić słabą do tej pory grę na wyjeździe gdzie zespół wygrał dotąd tylko dwa spotkania. Ciekawie zapowiada się walka napastników obu zespołów. Podstawowym napastnikiem w drużynie Piotra Stokowca jest Czech Martin Nespor, który jeszcze w poprzednim sezonie grał w Piaście,natomiast w styczniu do Gliwic trafił napastnik Zagłębia Michal Papadopoulos. Obaj panowie jutro powinni zagrać od pierwszych minut i zapewne będą chcieli coś udowodnić swoim byłym klubom. Wygrana gospodarzy w jutrzejszym spotkaniu powinna ich bardzo przybliżyć do utrzymania. Stokowiec musi poprawić swoje wyniki i grę, a czasu jest coraz mniej. Chcę dodać, że Miedziowi stwarzają sobie dużo sytuacji, lecz podobnie jak w kilku innych klubach brakuje tutaj skuteczności. Oby jutro celowniki były w lepszej formie, a wtedy o zwycięstwo gospodarzy jestem spokojny.
20:30 Arka - Górnik 1:0
Typy:
Górnik z remisem @ 1.63 ⛔
powyżej 2.5 gola @ 1.88 ⛔
buk: unibet

Buki chyba zapomniały, że w ostatnim czasie Górnik zwyciężył w Gdyni 4:2 odnosząc pewne zwycięstwo, a na dodatek stawiając tutaj gospodarzy w roli faworyta kierowali się tym, że Arka zdobyła PP, lecz zdobyła go przez nieudolność piłkarzy Lecha, którzy w tym dniu byli bardzo nieskuteczni. Nie zapominajmy, że w ostatnim spotkaniu Arka przegrała z słabą Cracovią 2:0, i jak na razie Ojrzyński dalej musi czekać na swoją pierwszą wygraną w lidze. Dodam, że Gdynianie od dziewięciu ligowych spotkań nie potrafili zwyciężyć, a ich gra opiera się najwięcej na Szwochu i Siemaszko. Dziwie się, że ten drugi kolejny mecz wchodzi z ławki rezerwowych. Piłkarze Górnika Łęczna niespodziewanie dobrze rozpoczęli grę w grupie spadkowej - wygrana na wyjeździe ze Śląskiem z pewnością dodała wiele pewności podopiecznym Franciszka Smudy, lecz w ostatniej kolejce musieli uznać wyższość piłkarzy z Płocka. Taka przegrana musiała nadejść, bowiem dobra seria Smudy musiała się kiedyś skończyć. Jutro Górnicy wyjdą naładowani na ten mecz jak na każdy inny. Arka, która znajduje się na przedostatniej pozycji w tabeli musi zaatakować, tym bardziej grając przed własną publicznością. Górnik w ofensywie wygląda bardzo dobrze (11 bramek strzelonych w 5 spotkaniach) i z pewnością będzie próbowała kontrataków i szybkich akcji. Mecz powinien być więc otwarty i obfitujący w dużą liczbę goli, a to dlatego, że obie ekipy mają ogromne problemy w defensywie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk Wrocław vs Ruch Chorzów
Ruch Over 1.5 @ 2.95 unibet ⛔
Ruch DNB @ 2.60 unibet
⛔

W tym sezonie Śląsk dostał od Ruchu po 2 bramki w każdym spotkaniu.
Do bramki Śląska wróci na 99% Pawełek - to nie zmienia nic, Mariusz jest totalnie bez formy, nie zdziwię się, jak znowu coś wpuści spektakularnego.
Tutaj jego popisy do zobaczenia i to uwaga tylko w tym sezonie
http://www.dailymotion.com/video/x5leshf_mariusz-pawelek-2016-17_sport
Takie 15 punktów mniej dzięki Pawełkowi jest.
Śląsk ma kłopoty, bardzo słabo wygląda atak, defensywa jeszcze gorzej. Wypada na to spotkanie bardzo ważnny zawodnik - Kokoszka, banda Hiszpańsko-Portugalsko z domieszką Słowacji i Polskich przeciętnych kopaczy, którzy są wypożyczenie lub też kończą im się kontrakty w czerwcu nie będą walczyć bo i po co. O Japońskiej &quot;gwieździe&quot;, która gra z fochem , bo klub nie pozwolił mu na transfer do Belgii szkoda poświęcać chwili, ale będąc na miejscu właścicieli w razie spadku nie puściłbym go nigdzie, a że kontrakt ma jeszcze rok, to pograłby sobie trochę w 1 lidze i jakąś ładną kontuzję mógłby złapać.
Zero charakteru, zero chęci i słąbe umiejętność to wszystko daje co daje, a wesoły Janek, nie potrafi wstrząsnąć zespołem, dlatego zespół się zaczyna topić.
Co do Ruchu, ostatnio nie grał Lipski, rozwiązał kontrakt, jednak Ruch mimo wszystko ma młodych piłkarzy, którzy walczą o swoją przyszłość, zależy im, żeby znaleźć może nowego pracodawcę w razie gdyby Ruch miał nie dostać licencji.
Skład Śląska wg mnie:
Pawełek - Lewandowski, Pawelec, Celeban, Dankowski - Kovacevic, Riera - Pich, Morioka, Madej - Biliński
Edit: szkoda ze treba bylo zaplacic grajką , żeby zaczęli grać.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Arka G.-Górnik Ł.
Arka over 1,5 @2.1 unibet⛔
Arka over 4,5 celnych strzałów 1.65 totolotek✅

Arka nie wygrała w ligowych potyczkach od 24 lutego, co daje nam łącznie 9! kolejek bez zwycięstwa.Wydaje mi się że jesteśmy na takim etapie, gdzie to przełamanie powinno nadejść jeśli Arka ma zostać w lidze.Arka dostała gwiazdkę z nieba zdobywając PP, jednak zdołali się nim zachłysnąć w kolejnym meczu w Krakowie.Łęczna za wodzą Smudy może się podobać, zaczęli zdobywać punkty ale w ich gre wkrada się także chaos co daje efekty podobne do tych w meczu z Petrą, tak czy inaczej Łęczna w Gdyni powinna zagrać odważnie, wiedzą że Arka jest niepewna, pamiętają tam także swój ostatni występ.Gospodarze w finale PP udowodnili że grać potrafią, myślę że będąc na granicy ligowej niemocy coś tam pozytywnego powinni przejawiać.Obstawiałbym w tym meczu na Arkę, uważam że jeśli nie przełamią się dzisiaj ciężko będzie im tego dokonać na innych rywalach.O tym kto spadnie, a kto pozostanie decyduje przecież 5 kolejek.Arka mimo ostatniej przegranej z Łęczną 2 bramki strzeliła, poprzedni mecz w Gdyni to 2-1 dla Arki.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Typ: Zagłębie strzeli powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,05 KE ✅
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mecz na przełamanie Zagłębia, kibice w Lubinie już mają dość tego sezonu, jeszcze kilka miesięcy temu pasjonowali się grą w pucharach, a w lidze Zagłębie było w czołówce, a teraz nie dość, że walczy o utrzymanie to jeszcze nie wygrało od ponad 2 miesięcy, ostatni raz w delegacji z Łęczna 7 marca, a u siebie jeszcze dłużej czeka na zwycięstwo, bo od 20 lutego, kiedy pokonało Arkę 1:0. Bardziej niepokojące od wyników jest to, że lubinianie są bez formy i obecnie są jedną ze słabszych ekip w grupie spadkowej, dodatkowym smaczkiem dzisiejszej rywalizacji będzie pojedynek snajperów, chociaż w ich obecnej formie to za dużo powiedziane, ale napastnik Zagłębia Nespor w zeszłym sezonie grał jeszcze Piaście, a do Gliwic odszedł z Zagłębia Papadopulos. Obaj na pewno będą chcieli coś udowodnić swoim byłym klubom. H2H z poprzedniego roku zdecydowanie na korzyść Zagłębia, obie ekipy zagrały ze sobą 4 razy, 3 zwycięstwa zanotowało Zagłębie 2:1 (d), 0:1 (w) i 4:1 (d), a raz padł remis 0:0 (w). Tak więc liczę na przełamanie Zagłębia i na zakończenie fatalnej passy, możliwe, że Piast coś ustrzeli, więc zabezpieczam się, że Zagłębie strzeli 1,5 gola, inne typy jakie bym widział na ten mecz to:
1 @2,15 KE ✅
1 (podwójna szansa) @1,77 ✅
obie strzelą @1,66 ✅
---------------
Arka Gdynia - Górnik Łęczna
obie strzelą @1,65 Totolotek KE ⛔
powyżej 2,5 gola @1,75 Totolotek KE ⛔
powyżej 2,5 gola i obie strzelą @2 ⛔
Tak jak i w przypadku Zagłębia tak tutaj liczę na przełamanie Arki, będzie to trudne zadanie, bo ekipa Smudy gra jedną z lepszych piłek na wiosnę w naszej Ekstraklasie i jakby mieli trochę więcej szczęścia to punktów mieli by zdecydowanie więcej i byli spokojni o swój byt, a tak muszą dalej walczyć. Arka sprawiła nie lada sensację zdobywając Puchar Polski, żeby nie reprezentować naszego kraju w pucharach z poziomu pierwszoligowca takie mecze jak ten musi po prostu wygrywać. Osobiście nie zaryzykuję zagrać na którąś z ekip, najpewniejszym typem na ten mecz wydaje mi się, że obie strzelą oraz powyżej 2,5 gola, bo raczej remisu w tym spotkaniu nie będzie. Na ostatnie 15 meczy Arki w roli gospodarza aż 11 razy był BTS, z kolei na ostatnie 15 wyjazdów Górnika BTS padł aż 10 razy, a w bezpośrednich pojedynkach, których było 16 w 12 obie ekipy strzeliły co najmniej po golu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Zagłębie - Piast
3 kolejkę w grupie walczącej o utrzymanie otworzą drużyny Zagłębia i Piasta.
Co do gospodarzy zwycięstwo w dzisiejszym meczu znacząco przybliży ich do utrzymania. Piast na porażkę też nie może sobie za bardzo pozwolić bo przy niekorzystnych rozstrzygnięciach w innych spotkaniach może wylądować tuż nad kreską. Także obie drużyny mają o co grać. Remis w zasadzie nikomu nic nie daje.
Ciekawie zapowiadają się pojedynki napastnika miedziowych Nespora z nie tak dawnymi kolegami. Jeszcze grając w Piaście Nespor wyróżniał się duża aktywnością i agresywnością atakując mocno obrońców zaraz przy wyprowadzaniu przez nich piłki. Często kończyło się to przewinieniami napastnika i przy okazji żółtymi kartkami.
Tak jak pisałem w poprzedniej kolejce każda linia na ilość fauli w granicach 30 w meczach w grupie spadkowej jest jak najbardziej do grania. Mam nadzieję, że sam Nespor dzisiaj z parę fauli dorzuci do ogólnego bilansu.
Typ: powyżej 29,5 fauli ✅ 23-15
Kurs: 1,8
Totolotek
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Jagiellonia - Wisła
Typy:
Jagiellonia @ 1.90 ✅
Jagiellonia do przerwy/koniec meczu @ 3.05 ✅
buk: unibet
Bardzo dobry kurs na gospodarzy, który chętnie pobieram. Żarty w Białymstoku się skończyły. Przed tygodniem podopieczni Michała Probierza zremisowali z Koroną Kielce wykorzystując swój limit potknięć ku mistrzostwu Polski. Gospodarze do tego spotkania przystąpią mocno zmotywowani, bowiem przed nimi same trudne spotkania i czas na komplet punktów przed własną publicznością. Do pierwszego składu powinien wrócić Vassilijew, który na pewno poprawi jakość w ataku. Dużo się słyszy, że Probierz po sezonie ma opuścić Jagę, lecz nie wiadomo ile jest w tym wszystkim prawdy. Na korzyść gospodarzy może działać fakt, że do Białegostoku nie mogą udać się Arkadiusz Głowacki, Rafał Pietrzak oraz Maciej Sadlok, a ich hiszpański szkoleniowiec, Kiko Ramirez będzie mógł oglądać spotkanie jedynie z trybun. Zespół z ławki poprowadzi więc Radosław Sobolewski.Wisła traci dwóch podstawowych obrońców na to spotkanie i gospodarze muszą to wykorzystać. Na dodatek piłkarze Białej Gwiazdy wygrali na wyjazdach trzy razy, trzy mecze zremisowali i dziesięć przegrali, ten bilans jest mizerny, bowiem Jagiellonia jest jednym z lepszych zespołów w spotkaniach u siebie. Nie brakuje absencji w ekipie gospodarzy, jutro na pewno nie ujrzymy Karola Świderskiego, Karola Mackiewicza, Patryka Klimali oraz Ivana Runje. Pomimo tych braków Jagiellonia prezentuje się lepiej i powinna wykorzystać grę na własnym stadionie. Drugi Typ dla osób, które dysponują większym budżetem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Śląsk Wrocław vs Ruch Chorzów
Typ - Śląsk
Kurs 2.1 Unibet ✅✅
Tak jak mówiłem kasa zrobiła swoje ???? .
Ja w przeciwieństwie do Robsona idę w stronę piłkarzy z Wrocławia. To, że formy nie ma wiadomo od dawna. Pawełek przypomina ręcznik, Obrona bez Kokoszki mocno osłabiona, jeśli wyjdzie namiestnik Lewandowski, to boku obrony też nie będzie. Z przodu ciągłe kombinacje, bo Biliński napastnika nawet nie przypomina, to samo można powiedzieć o Zwolińskim.
Co mnie kieruje w stronę piłkarzy z Wrocławia? Kasa. A ta na początku tego tygodnia została obiecana piłkarzom od miasta. Nie po raz pierwszy w tym klubie mamy taki przypadek, i zawsze kończyło się to tak samo - zwiększeniem ambicji o 200%, dobrą grą i wynikami.
Żarty tutaj się skończyły i limit błędów został wyczerpany już w całości. Jeśli chcą się utrzymać (a miasto ich do tego odpowiednio zmotywowało) muszą ten mecz wygrać. Później należy zacząć gwałtowną przebudowę drużyny i zacząć wszystko od nowa.
Co do Ruchu tam atmosfera też nie najlepsza. Na tą chwilę jako jedna z 2 drużyn nie dostali licencji na przyszły sezon, długi w każdym możliwym miejscu, ale znając realia naszej ligi w przypadku utrzymania znowu warunkowo ją dostaną. Przez to nie zagra Lipski, któremu nie do końca podobała się cała sytuacja i to jest spore osłabienie.
Podsumowując: 2 drużyny walczące o utrzymanie, bez formy, jednak w mojej opini Sląsk ma dużo więcej do stracenia i mobilizacja będzie po ich stronie. Kilkukronie pokazywali już, że jak im się chce biegać, to grać potrafią (przynajmniej niektórzy), dlatego idę w ich stronę. Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Jagiellonia - Wisła
Obrona Wisły bez Głowackiego i Sadloka, także aż tak defensywnie jak w poprzednich meczach nie wyjdą. Poza tym myślę, że Kiko Ramirez doszedł już do wniosku, że takie zabijanie meczu jak w pierwszych połowach z Lechią i Legią nic im nie daje, w 2 meczach zdobyli tylko 1 punkt. Teraz warto zagrać o pełną pulę, szczególnie że Jagiellonia ostatnio wygląda trochę słabiej. W Jagielloni nie wiadomo czy wystąpi Runje, a więc podstawowy środkowy obrońca. Dodatkowo jak spojrzymy na H2H między tymi ekipami w Białymstoku to na 5 ostatnich spotkań 5x padał over 2,5!
Dzisiaj też się spodziewam takiego spotkania, szybkiego otwartego z bramkami z obu stron.
Over 2,5 @1.88
Over 3,5 @3.25
Unibet
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Obrona Wisły bez Głowackiego i Sadloka, także aż tak defensywnie jak w poprzednich meczach nie wyjdą. Poza tym myślę, że Kiko Ramirez doszedł już do wniosku, że takie zabijanie meczu jak w pierwszych połowach z Lechią i Legią nic im nie daje, w 2 meczach zdobyli tylko 1 punkt.
Już nawet nie kwestia dojścia do wniosku Kiko Ramireza, że taka taktyka nic nie daje, bo gdyby nie czerwona Cywki na początku drugiej połowy okazać by się mogło, że taktyka by była dobra - Lechia na koniec meczu spuchła i grając 11 vs. 11 mogłoby się różnie skończyć. W Warszawie z kolei taktyka zadziałała, bo wszyscy skazywali Wisłę na pożarcie w stolicy. Kwestia taka, że pucharów nie będzie w Krakowie w przyszłym sezonie, bo taka strata już jest nie do odrobienia, więc bardzo możliwe też eksperymenty, nie tylko w obronie, gdzie będą zmiany z przymusu. Może więcej czasu dostanie Valencia, okazję do pokazania się dostać może Laskoś. Ostatnie mecze wskazują właśnie na over i ja podobnie spodziewam się otwartego meczu, a nawet jakby nie był otwarty, to jednak absencje w obronie Wisły zrobią swoje. Należy jednak pamiętać, że to na Jadze ciąży presja, nie na Wiśle, więc warty uwagi jest dla mnie typ, że Wisła strzeli pierwsza bramkę. A gdy tak się stanie, mecz otworzy się na dobre i parę bramek zobaczymy.
Moje typy na mecz:
Over 3.0 @2.45 lvbet ⛔
Pierwszy gol - Wisła @2,51 Fortuna ⛔
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina 15:30
Spotkanie : Jagiellonia - Wisła
Typ : obie strzelą i powyżej 2,5 gola ⛔
Kurs : 2,1
Bukmacher :Totolotek
Analiza: Do lidera z Białegostoku przyjeżdża Wisła Kraków, mecze tych drużyn w większości zawsze obfitowały w gole i też w tym kierunku bym się dzisiaj skłaniał, że będzie, Jagiellonia ma szansę pozostać na fotelu lidera, ma dobrą serię 9 meczy bez porażki w Ekstraklasie, ostatnią zaznała pod koniec lutego z...Wisłą w Krakowie, więc można powiedzieć, że dzisiaj mamy rewanż. U siebie Jaga nie przegrała jeszcze dłużej, ostatnia porażka w grudniu, również z Wisłą, ale tą z Płocka. W ostatnich 7 bezpośrednich pojedynkach między nimi zawsze padało powyżej 2,5 gola oraz obie drużyny strzelały co najmniej po golu. Dodatkowym powodem, w którym idę taki typ są absencje w obu drużynach w Wiśle nie zagrają podstawowi obrońcy Głowacki i Sadlok, a w Jagiellonie stoper Runje. Liczę na ciekawe widowisko oraz kilka bramek z obu stron.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Śląsk - Ruch
Przed nami kolejny mecz o &quot;życie&quot; w grupie spadkowej. Remis nikogo tutaj specjalnie nie urządza. Dla jednych jak i drugich tylko wygrana da choć chwile oddechu przed następną kolejką, która czeka nas już w środku tygodnia.
Jak już wspominałem w meczach drużyn walczących o utrzymanie nie ma co się spodziewać jakiejś ładnej dla oko gry. Jedynie co możemy zobaczyć to dużo walki, walki i jeszcze raz walki.
Spodziewałem się, że z upływem kolejek bukmacherzy zaczną podnosić linię na faule ale robią to jakoś niechętnie. Dzisiaj ponownie mamy do złamania linię 30 fauli i myślę, że piłkarze spokojnie dadzą radę. Wyjątkiem była wczoraj w meczu Arki z Łęczną linia ustawiona na 33,5 ale piłkarze i tak dali radę popełniając 35 fauli.
Typ: powyżej 29,5 fauli ⛔ 15-5!! wygląda, że grajkom Ruchu nie zależy na utrzymaniu, na cały mecz popełnili tylko 5, dosłownie pięć fauli. To Śląsk mimo wysokiej wygranej popełnił 15 fauli.
Kurs: 1,8
Totolotek
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dziś widzę dwa overy w meczach Wisełek :cool:
H2H Jagiellonii z Wisłą overowe, od pierwszych minut powinien zagrać Vassiljew,
bez którego lider tabeli miał problemy ze strzelaniem bramek.
Wisłą od dawna bez czystego konta poza domem, dodatkowo gram over 1,5 goli Jagiellonii, ✅
bts ⛔ oraz wygraną gospodarzy. ✅
Ruch zagrał dobrze w ostatnim meczu, ale tylko zremisował, dla mnie linia +0,5 po kursie 1,8 ⛔
w sbobecie to dobra linia biorąc pod uwagę ostanie wyniki Śląska.
Wisła Płock wygrała 4-1 z Cracovią na wiosnę, Cracovia w ostatnich 4 wyjazdach straciła mnóstwo goli,
nie strzeliła jej o dziwo Jagiellonia :grin:
Dla mnie over 2,5 ⛔, over 1,5 gospodarzy ⛔ oraz bts ✅ to dobre zakłady.
Bezpiecznie można zagrać over 2 w Białymstoku oraz Płocku na ako.
https://forum.bukmacherskie.com/f15/zapiski-z-1001-nocy-szefa-z-szefowa-124454.html
w temacie będzie wszystko napisane ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wisła K. @ 4.4
unibet

Jaga dwa mecze po przerwie wymęczone , słabo grali, w sumie to rywale częściej i groźniej atakowali. Wisła niemrawa , głupie bramki traci, ale moim zdaniem ich jakość gry jest o jeden poziom wyżej na ten moment od gospodarzy, wiadomo że grają o nic ale pasuje czasem wygrać.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Jagiellonia (-1,5) - Wisła Kraków 1 @3,5 ✅

Jaga ostatnio nie zachwyca, choć z Pogonią mogli wygrać dużo wyżej, setki zmarnował Cernych. Wraca Kosta, od niego zależeć będzie sporo. Wisła osłabiona, nie zagrają filarzy defensywi - Głowacki i Sadlok.
Ustawienie &quot;Białej gwiazdy&quot; ofensywne, Jagiellonia potrafi znakomicie kontrować i jeśli tylko będą skuteczni, zwycięstwo dwoma bramkami jest realne. Novikovas dobrze wkomponował się w zespół, powinien on dziś pociągnąć grę gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Co mnie kieruje w stronę piłkarzy z Wrocławia? Kasa. A ta na początku tego tygodnia została obiecana piłkarzom od miasta. Nie po raz pierwszy w tym klubie mamy taki przypadek, i zawsze kończyło się to tak samo - zwiększeniem ambicji o 200%, dobrą grą i wynikami.
no to musiało ich bardzo zmotywować, bo ograli Ruch 6:0. Takie rzeczy to tylko w naszej lidze, Ruch po przejęciu przez Warzychę coś tam punktował i w sumie nie grał zle, natomiast Śląsk ostatnio nie grał nic, a dzisiaj taka zmiana, bądz tu mądry ;)
 
L 0

lakoz17

Użytkownik
Jak już sie tak rozpisałem o układach, tak ogólnie ofc to i tutaj napiszę, nie wiem czy każdy wie lub pamięta, ale Rafał Murawski poszedł z Lecha do Pogoni, natomiast Robak z Pogoni do Lecha, h2h takie no ... mmm ... no ciut na potrzeby Lecha, każdy niech sam oceni. Taka dygresja z mojej strony, żeby jedank wziąć to pod uwagę. Powodzenia.
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Lechia-Korona, godz. 15:30, Lechia zwycięstwo za 1,53​
(Fortuna)

Jak dla mnie najpewniejszy typ na jutro. Spotka się w nim drużyna, która u siebie gra naprawdę bardzo dobrze, czyli Lechia, z najlepszym bilansem w meczach domowych (13-1-2) kontra ekipa z najgorszą statystyką meczów wyjazdowych (2-2-12, zaledwie... 8 punktów poza domem...). Drużyny w tych meczach są na zupełnie odmiennych biegunach, Lechia ciągle liczy się w walce o mistrzostwo i ten mecz po prostu MUSI wygrać.

Korona do tego spotkania przystąpi najprawdopodobniej osłabiona brakiem Kiełba, który jest ich najskuteczniejszym zawodnikiem, wypadł też Diop, który zszedł po paru minutach z treningu. Jeżeli dołożymy do tego Micanskiego, bo on w ogóle już raczej nie zagra w tym sezonie, to zaczyna wyglądać to naprawdę słabo. Czytałem dzisiaj w Przeglądzie Sportowym też o pozasportowych problemach Korony i ja jestem w totalnym szoku. Dla nich zakwalifikowanie się do grupy mistrzowskiej i pewne utrzymanie w lidze, to ogromny sukces, a prezes wypowiada się, że nawet gdyby trener Bartoszek zdobył mistrzostwo, to po sezonie straci pracę. Jak dla mnie taka wypowiedź jest po prostu żenująca i nie przystoi nawet wypowiadać jej osobie decyzyjnej w klubie. Zresztą spekuluje się, że od przyszłego sezonu w Kielcach sztab może być niemieckojęzyczny, co pozostawię bez komentarza.

Lechia u siebie piekielnie mocna, to na własnym obiekcie zdobyli większość punktów z tego sezonu. Ich gra wygląda naprawdę nieźle, potrafią stwarzać multum sytuacji, choć czasem razi ich nieskuteczność, szczególnie tyczy się to braci Paixao. Potencjał też zdecydowanie po stronie Gdańszczan, kolejny mecz grać nie będzie Krasic, ale już ostatnio bez niego poradzili sobie piłkarze z Pomorza w Krakowie, obecnie mają passę dwóch wygranych z rzędu i z pewnością zrobią wszystko, żeby ją podtrzymać. W bramce bardzo pewnie gra Kuciak, Borysiuk w drugiej linii też tam się odbudował, przebłyski ma Wolski + ławka też po ich stronie. No ja nie wyobrażam sobie, żeby skończyło się to inaczej niż zwycięstwem Lechii. Dodatkowo zdecydowanie polecam grać na over 2,5 gola w tym meczu, kurs obecnie jest 1,80 (Fortuna), a przypuszczam, że do meczu spadnie do ok. 1,60-1,65. Korona będzie miała swoje problemy w obronie, dodatkowo Lechia jest zespołem, w której meczach domowych padło najwięcej goli (52), a Korona ma najlepszą średnią goli na wyjeździe (54 bramki).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom