>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

33. kolejka Serie A [19.04.2024 - 22.04.2024]

Status
Zamknięty.
lukas88 313,3K

lukas88

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna. Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cagliari- Juventus
Typ: BTTS
Kurs: 2,02

Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:


Bardzo fajny kurs na BTTSa w spotkaniu Cagliari z Juve. Oba zespoły często pokrywaja takie zakład, Cagliari mimo że zajmują jedynie 14 miejsce w ligowej tabeli to na własnym terenie strzelają sporo bramek- 23 gole w 16 spotkaniach, strzelali w tym sezonie z Milanem, Romą, Napoli, Torino, Lazio czy dwie z Atalantą 2 tygodnie temu. Juve defensywa jakoś nie imponuje, w ofensywie mają potencjał by strzelać bramki, jest Vlahović, Milik czy Chiesa. Ostatnie dwa mecze Juve mimo to bez gola z Torino i Lazio, dziś liczę na przełamanie.
Historia spotkań przemawia z typem gdyż na 5 ostatnich pojedynków między zespołami 3- krotnie obie drużyny strzelały bramkę.
Dla odważniejszych:
BTS + over 2,5 @ 2,89 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3301
L.MORETTI 42,3K

L.MORETTI

Użytkownik
Ładujcie sobie! 😉

Hellas Verona - Udinese | Powyżej 4.5 kartek @1,90
Ponownie inwestuje pieniądze w stronę naruszeń dyscyplinarnych w meczu pomiędzy Veroną, a Udinese. Jak już pisałem we wcześniejszych analizach, Verona to drużyna, która jest w moim topie zainteresowań jeśli chodzi o kartki. Jak miałbym na szybko sięgnąć pamięcią jaki procent mam wygranych kuponów z udziałem Verony to jest to jakieś 75-80% i z reguły pokrywają typy kartkowe na większym spokoju. W tym sezonie dość namiętnie podchodzę do kartek, ponieważ buki wystawiają zaniżone pozycje, a na zagranicznych można je grać już od niższych linii. Na przykład na to spotkanie jest możliwe granie azjatyckie linii kartkowej 4 (4=zwrot) po kursie 1,5-1,6 co jest wielką promocją. Verona z Udinese biją się o utrzymanie i walczyć będą do samego końca. Bardzo istotny mecz, biorąc pod uwagę kalendarium obu drużyn, i sytuację w tabeli. Verona mimo że zajmuje 8. lokatę pod względem otrzymanych upomnień to z reguły przeciwnicy w ich meczach tych napomnień otrzymują dość sporo, a Udinese, o którym pisałem w analizie w meczu z Romą, jest 4. drużyną pod tym względem i grają po prostu ostro. Sędzią dzisiejszego meczu będzie arbiter - Marco Guida, również persona, która z reguły dobrze zarządza kartkami i jest to na pewno wartość dodana do mojego typu. Średnio 5 kartek na mecz, ale sezon w sezon pod koniec rozgrywek sędziuje mecze drużyn z dołu tabeli i gdyby sięgnąć trochę wstecz, to w ostatnich 4 sezonach prowadził takich meczów 15 (liczę tutaj od kolejki 30-38, spotkania między drużynami, które zajmowały wtedy miejsca 16-20) i średnio pokazywał 6.2 żółtej kartki na mecz i 0.29 czerwonej. Gialloblu wychodzą na to spotkanie bardzo zmobilizowana, na wczorajszym treningu pojawiła się grupa fanatyków Verony, która jasno przedstawiła swoje oczekiwania co do ich meczu, tak więc to jest kolejny argument, za którą będzie szła ostra gra i konsekwencje jakie za tym idą w postaci kartek. Paru zawodników jest zagrożonych pauzowaniem, tak więc nie wykluczam również wykartkowania się jednego czy dwóch zawodników na przyszły mecz, i skupienie się już na końcówce sezonu.
 
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Sassuolo-Lecce TYP 1X/Sassuolo over 0,5 gola (Betbuilder) kurs 1,50 6/10 g.12.30 0:3 BOX

PS: Mecz za chwilę więc można grać również na live. Gospodarze nie ulegli od dawna z Lecce i dzisiaj również nie mogą przegrać patrząc na ich sytuacje w tabeli. W ostatnich 3 spotkaniach strzelili 7 goli tracąc tyle samo. Dla odważnych moja opcja plus BTS.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +782
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: AC Milan - Inter
Bukmacher: Superbet
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.65


Derby Mediolanu to zawsze wyjatkowe spotkanie - bez względu na formę czy obecne położenie ekip. Inter jest już praktycznie mistrzem kraju i jedyne nadzieje dla rywali to czysta matematyka. Milan niedawno pożegnał się z Ligą Europy, gdzie po słabym dwumeczu z AS Romą ostatecznie zakończył marsz po europejskie trofeum. W tym meczu faworytem bukmacherów jest Inter, który w tym sezonie prawie cały czas był i jest stabilnym zespolem - ostatnio co prawda zremisował 2-2 z Cagliari, ale są to już wyniki, które można wkalkulować przy obecnych okolicznościach. Nastawiam się tutaj na wyrónane derby, w których każda z ekip strzeli przynajmniej jednego gola. W teorii to Milan powinien być bardziej zdeterminowany by zdobyć komplet punktów, jednak nie jest łatwo ograć Inter.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1103
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Roma - Bologna
Typ: poniżej 2.5 gola
@1.58 Fortuna

Wybrałem typ na under ze względu na fakt, że istnieje kilka przesłanek przemawiających za zniszczeniem się takiego scenariusza. Otóż w bezpośredniej rywalizacji w sześciu ostatnich meczach strzelono raptem pięć bramek, z czego trzy Bologna, a dwie Roma. Po wtóre, Bologna jest świeżo po dwóch bezbramkowych remisach, co może świadczyć o zmęczeniu sezonem i w sporej mierze trudnym graniu pod presją, bo jednak przez lwią część sezonu byli wysoko w tabeli ligowej. Po trzecie, Roma w ostatnich sześciu spotkaniach odnotowała tylko jedno, w którym padła więcej niż jedna bramka. Mimo iż jest to mecz o relatywnie wysoką stawkę (obie ekipy mają szansę na awans do LM), to jednak pójdę za historią, która w tym konkretnym wypadku przemawia za underem.
 
Ostatnia edycja:
krzysiek74 102K

krzysiek74

Użytkownik
Spotkanie: Milan - Inter
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: Superbet

Dziś o 20:45 derby Mediolanu na słynnym San Siro.
Atut boiska tu nie będzie miał znaczenia, bowiem obie drużyny na co dzień rozgrywają tu swoje mecze ligowe. Wygrana Interu da im kolejne Scudetto, na co w pełni w tym sezonie zasłużyli.
Milan po odpadnięciu z Ligi Europy może już skupić się tylko na obronie wicemistrzostwa, lecz Inter to lepsza ekipa i według mnie dziś to udowodni.
Mój typ wygrana gości i przypieczętowanie tytułu mistrzowskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1103
kamasutra10 579,8K

kamasutra10

Typer
Milan - Inter
Remis
@ 3.50 Fortuna

Mając 14 punktów przewagi nad Milanem na zaledwie 6 meczów do końca, Inter jest tylko o jedno zwycięstwo od zdobycia tytułu ,a dzisiejsza wygrana oznaczałaby także wyrównanie rekordu Serie A co do najwcześniej zdobytego tytułu w sezonie , dorównując zeszłorocznemu wyczynowi Napoli. Po remisie 2:2 u siebie z Cagliari , Inter jest niepokonany od 26- ściu spotkań ligowych, z czego 21 wygrał co stanowi 4- tą najlepszą passę klubu w historii. Inzaghi jest bliski zdobycia swojego pierwszego Scudetto w roli menadżera i zapisania się w historii jako zdobywca 20 -stego tytułu mistrzowskiego Interu , dzięki temu Inter stałby się drugim włoskim klubem po Juventusie, który będzie nosił drugą gwiazdę na koszulce . Inter zdobywał bramki w ostatnich 40 - stu meczach Serie A, ustanawiając nowy klubowy rekord , a do końca tego sezonu może jeszcze pobić rekord Juve wynoszący 44 spotkania ze zdobyczą bramkową. Inter wygrał każde z 5- ciu ostatnich spotkań derbowych co już stanowi rekord .

Jeśli chodzi o Milan , boleśnie pokonani przez Inzaghiego i spółkę w półfinale Ligi Mistrzów w zeszłym sezonie Rossoneri zostali w czwartek wyeliminowani z Europy przez innego krajowego rywala Romę , nie wykorzystując przewagi jednego zawodnika i przegrali w dwumeczu łacznie 3:1 , a na Stadio Olimpico 1:0 Ponieważ Inter prędzej czy później niezależnie od dzisiejszego wyniku sięgnie po Scudetto, pokonanie Juventusu i zajęcie drugiego miejsca w tabeli jest pozostałym celem Rossoneri na nadchodzące tygodnie. Po zaledwie jednej porażce w ostatnich 17 - stu meczach ligowych, Milan został ostatnio pokonany w najwyższej klasie rozgrywkowej w lutym tego roku.

Kadrowo - zarówno Benjamin Pavard, jak i Lautaro Martinez powrócą do gry po odsiedzeniu zawieszenia na jeden mecz w meczu Interu z Cagliari , a ten drugi jest 3-cim najlepszym strzelcem Nerazzurrich w historii derbów z ośmioma golami – liderem jest Giuseppe Meazza, od którego imienia formalnie nazwano San Siro, z 12 golami.
Tylko doświadczony skrzydłowy Juan Cuadrado będzie pauzował z powodu kontuzji, więc Inzaghi ma prawie pełne pole manewru. Być może Alexis Sanchez i Yann Bisseck ustąpią miejscawspomnianej dwójce, ale nie należy spodziewać się żadnych innych zmian w drużynie gości na San Siro. Po stronie gospodarzy , w 4 -ech dotychczasowych meczach Serie A przeciwko Interowi Olivier Giroud strzelił 3 gole i zaliczył 2- ie asysty. Być może wesprze go Samu Chukwueze . Simon Kjaer został zmuszony do opuszczenia boiska w spotkaniu z Sassuolo, Malick Thiaw musi odsiedzieć zawieszenie, a Pierre Kalulu nadal jest kontuzjowany. Dlatego Fikayo Tomori będzie partnerem Matteo Gabbii w środku defensywy Milanu.

Dzisiaj czeka nas znaczący moment w 114-letniej historii rywalizacji mediolańskich klubów, i choć ewentualna wygran Interu zapewni im tytuł , to myślę że spotkanie zakończy się podziałem punktów. Prestiż spotkania to raz , a po drugie jak wspomniałem Milan cały czas walczy o drugą lokatę na finiszu z Juve , więc choćby jeden punkt zdobyty dzisiaj może okazać sie zbawiennym w tym wyściugu.
 
B 48K

benzik94

Użytkownik
Milan - Inter
Typ : Milan
Kurs : 3.80
Bukmacher: superbet

Nie ma czasu na analizę, więc na szybko.
Inter dziś wygrywając oficjalnie zostaje mistrzem Włoch, podczas derbów Mediolanu, całkiem udana historia. Jeśli coś Milanowi pozostało w tym sezonie to chyba tylko to, żeby po dzisiejszych derbach kibice Interu nie świętowali mistrzostwa bo pewne miejsce w LM jest, a w Pucharze Włoch czy Europejskich pucharach już nie grają. W dodatku Milan dzisiejszym zwycięstwem odskakuje od Juventusu na 8 punktów co jest dość istotne w kontekście vce mistrzostwa (został jeszcze bezpośredni mecz).
Milan od 2022 nie wygral derbów Mediolanu, ostatnio zostali wręcz upokorzeni, to chyba ostatni moment w tym sezonie dla Milanu żeby przynieść kibicom choć trochę radości.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka nożna/Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan vs Inter
Typ: powyżej 7.5 kartek
Kurs: 4.10✅
Bukmacher: ETOTO
Post w dziale:
Analiza:


Idę dzisiaj w kartki w Serie A. Sędzia mi mocno odpowiada, co do kartoników. Zdaje sobie sprawę, że w derbach Mediolanu ostatnio mniej upomnień, ale wierzę, że Milan będzie chciał powstrzymać Inter przed świętowaniem mistrzostwa akurat w starciu z nimi. Co do sędziego Colombo to miał już mocno overowe mecze w tej kampanii. jak 8 kartoników w starciu Interu z Atalantą, 7 Monzy z AC Milan, czy 14 AS Roma z Napoli. Idę nieco pod prąd, mam nadzieję, że ta negatywna seria z kartkami się zakończy w derbach Mediolanu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1271
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom