>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33 Kolejka Serie A (25 - 26 kwiecień 2009 )

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP


Sobota 25.04.09

[18:00] Chievo - Udinese 2.20 2.95 3.70
[20:30] Fiorentina - Roma 2.50 3.00 3.05

Niedziela 26.04.09

[15:00] Milan - Palermo 1.45 4.10 7.75
[15:00] Bologna - Genoa 3.15 3.10 2.35
[15:00] Lazio - Atalanta 1.75 3.40 5.00
[15:00] Sampdoria - Cagliari 2.00 3.10 4.10
[15:00] Reggina - Juventus 4.75 3.20 1.85
[15:00] Lecce - Catania 1.65 3.40 6.00
[15:00] Torino - Siena 1.75 3.40 5.00
[20:30] Napoli - Inter 4.10 3.10 2.00

Losy mistrzostwa praktycznie rozstrzygnięte, ale wciąż jest sporo drużyn dla których liczyć się będzie każdy punkt do ostatniej kolejki. Zachęcam do analiz i dyskusji na temat nadchodzących meczy ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jak zwykel pare pomyslow
Fiorentina - Roma under 2.5
Typki jak to zwykle ostatnio na przelamanie serii. Roma za duzo overuje ostatnio wydaje mi sie niezly.
Reggina - Juventus x2 , 2
no ten mecz bym &quot;mocniej postawil&quot;. Juvenstus ostatnio sporo przegrywa, czas powalczyc o to 2gie miejsce. Odpadli z pucharu wloch ( ???? ) a humory nei najlepsze. Sklad wyglada ok ... bez Tiago i Chielliniego.
Reggina gra jak gra, to widac po tabeli, nie zagraja tacy pilkarze jak Lanzaro, Barreto i Costa, takze druzyna oslabiona. Mysle tutaj przede wszystkim o jakiejs reakcji ze strony Juve a z kim nie lepiej jak z Reggina ...
Torino - Siena 1x
Torino ma i moze jeszcze powalczyc. Siena na wyjazdach cienko gra, do tego zabraknie takich podstawowych graczy jak Maccarone, Curci czy Amoruso. Sklad Torino calkiem spoko wyglada, sa na fali mysle ze moze iksik pasc spokojnie, ale nie zdziwilbym sie zwyciestwem Torino
Ostatnio brak troche czasu, wiec analizy sa jakie sa ... ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ostatnio Lazio wyraźnie poprawiło swoją grę efektem wygrane nad Genoą, Romą oraz awans do finału Pucharu Włoch. Myślę, że teraz powinni kontynuować swoją dobrą serię. Atalanta gra od pewnego czasu bez błysku, ostatnio stawiałem przeciwko niej kiedy grała z Napoli, ale Napoli jest w tak głębokim kryzysie, że punkt Atalanty raczej wielką niespodzianką nie był. Tym razem dobrze dysponowane Lazio na czele z Zarate powinno ograć rywala.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Lazio ma za soba 3 wygrane pod rzad, a do Atalanty wraca Doni ...
Typ dobry ale nie bylbym tego tak pewny.
Atalanta cienko na wyjazdach, Lazio zawsze lepiej u siebie.
Braki nie sa najmniejsze , z najwazniejszych absencji mamy - Pandev, Mauri, Matuzalem, Dabo, Manfredini. Matuzalem i Pandev to dosc istotni zawodnicy, ale Brocchi niezle grywa, a Zarate-Rocchi dobrze sobie radza z przodu poki co, do tego pomoc Kolarova ... powinno byc OK
W Atalancie nie zagraja Ferreira Pinto, Coppola, Cerci, Plasmati , takze tez nie jest jakos super ;)
Wydaje mi sie ze Lazio powinno to spokojnie wygrac, ale nei zdziwilbym sie remisem. Mysle ze warto sprobowac Lazio z handi dla kursu, albo 1x jako pewniak do wiekszego kuponu. Jedynka slabo oplacalna IMO.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Też bym uważał na Lazio, za pięknie to wyglada tak wygrywać tym bardziej że zespoły już o nic nie walcza. Moim zdaniem Torino 1x po kursie 1,15 tez nie opłaca sie grac ???? Niby musza wygrać, Siena o nic nie gra ale... te mecze w ostatnich kolejakch ???? Tak samo ciekawi mnie Juve, ostatnio albo brakowało szczęścia albo po prostu mecze nie wychodziły, teraz niby najsłabsza Reggina i to mnie własnie niepokoi. Pamiętamy przeciez kolejki cudów kiedy to Reggina za finiszu ratowała sie przed spadkiem :p
Chievo w dobrej formnie ale czy wystarczy to na Udine to nie wiem, tak samo dzisiaj mecz ze &quot;6ptk&quot; Fiorentiny z Roma. Coś trzeba wymyślec jednak ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Torino po 1.15 to wiadomo, pewniaczek do wiekszego kuponu jak ktos lubi dorzucac, dla mnie jest 9.5/10 takze jak ktos lubie sobie dorzucac to zachecam, roznie ludzie graja ????
Co do Lazio to warto jeszcze przesledzic passe tej druzyny, teraz nie przegladalem statystyk ale pamietam ze od pcozatku sezonu maja tak super forma - mega slaba - super - mega slaba i to tak nagle sie obnizalo, takze easy po takich kursach ;) owszem oplaca sie grac, ale jak sa kursy jak z Roma czy Genoa ???? byly ostatnio
EDIT:
Lecce - Catania 1

Catania na wyjazdach pieknie nie gra, poza tym bez Tedesco, Ledesmy i Mascary ... podstawowi zawodnicy, ktorzy silnie wplywaja na przebieg spotkania. Lecce u siebie tez ze znaczacymi brakami - Cacia, Papa Waigo, Ariatti , ale wciaz maja Tiribocchiego z przodu ???? Mecz bardzo wazny a mysle ze gospodarze maja o wiele wieksze szanse na wygrana patrzac na braki Catanii i biorac pod uwage faktor boisko.

I maly tasiemiec ????
Napoli - Inter X
Lecce - Catania 1
Fiorentina - Roma Under 2.5
Reggina - Juventus 2
Torino - Siena X
Milan - Palermo x2
AKO: Podam jak wejdzie xD:p
 
W 0

wskw

Użytkownik
Milan - Palermo
Zdecydowanie faworytem tego meczu jest Milan, ale właściwie nie gra on już o nic... Ancelotti wyraźnie powiedział, że 2 lub 3 miejsce w lidzie i zadowala, właściwie o nic więcej grać nie mogą ponieważ tracą 10 pkt do Interu, który ma już zapewnione puchar...
Pojedynek o wicelidera rozstrzygnie się 10 maja kiedy to Milan zagra z Juventusem. W dodatku gospodarze są osłabieni.. nie zagrają : Abbiati, Antonini, Bonera, Borriello, Gattuso, Kaladze, Nesta, i Pato. Choć największa strata to oczywiście Pato ten 19-letni gracz Milanu jest kluczowym graczem i bardzo dużym osłabieniem w lini ataku. Ostatnie mecz gospodarzy bardzo dobrze rozegrany 5-1 z Torino, ale myślę ze Palermo jest bardziej wymagającym przeciwnikiem. Goście na pewno będą starali się odebrać parę punktów gospodarzą, może 2 ? a może nawet 3? Palermo ma jeszcze szanse grać w europejskich pucharach traci tylko 3 pkt do AS Romy... Goście już raz pokazali swój charakter w meczu z Interem kiedy to remisowali 2-2 odrabiając 2 bramki oraz w ostatnim meczu tych drużyn kiedy to pokonali u siebie Milan 3:1!!!
Myślę że Palermo będzie chciało wykorzystać osłabienie Milanu i wygarnąć im jakiś punkt przypuszczam że będzie podobnie jak w meczu z Interem... Dlatego mój typ to
AC Milan v Palermo 0:1 handicap Typ: 2 Kurs: 2.50 Gamebookers
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Też bym uważał na Lazio, za pięknie to wyglada tak wygrywać tym bardziej że zespoły już o nic nie walcza.
Ale kto o nic nie walczy... Lazio ? Lazio może nadal zająć 5 miejsce w lidze premiowane grą w Lidze Europejskiej w przyszłym sezonie. Bądź co bądź nie wiadomo jak potoczy się finał Pucharu Włoch z Sampdorią, dlatego warto walczyć w lidze do końca. O nic nie walczy to raczej Atalanta stąd nie spodziewam się u nich jakiejś wielkiej mobilizacji.

Ja ciągle przy swoim typie na Lazio pozostaje, aczkolwiek jeszcze nie postawiłem i się wstrzymam, poczekam na jakieś doniesienia nt. tego meczu jeszcze.
 
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Torino na fali ? Ostatnio 1-5 z Milanem ???? Wcześniej parę przegranych ;] Siena też co nieco wygrywa ???? Dla mnie to taki pewniaczek to nie jest ????
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
versus



Torino - Siena X/1 (4,33)


Sezon w wielu zagranicznych ligach wchodzi w decydującą fazę. W lidze włoskiej o uniknięcie spadku walczą cztery ekipy. Do końca ligi 6 kolejek, a między nimi tylko 4 pkt przewagi, więc jak łatwo zauważyć walka będzie do końca. Torino jest jak dotąd na tym jednym miejscu, które gwarantuje utrzymanie w lidze. Mają jednak zaledwie 1 pkt przewagi nad Bologoną. Dziś zawodnicy z Turynu zmierzą się z 15 Sieną. Jak dotąd utrzymanie Torino może zapewnić gra u siebie, ponieważ zdobyli aż 21 pkt z 27 zdobytych właśnie na własnym stadionie! Warto dodać, że z 6 zwycięstw jaki odnieśli, aż 5 rozstrzygnęło się właśnie przez schemat X do przerwy, 1 do końca. Rywale Turyńczyków w dzisiejszym spotkania można powiedzieć, że sezon już skończyli. Mają 11 pkt przewagi nad strefą spadkową, więc szanse spadkowe są nikłe. Tym bardziej, że Siena nie powala na wyjazdach mając bilans 3-2-11. W tym 4 z 11 porażek kończyły się schematem X/1. Więc wszystko dziś wskazuje na Torino. Jeżeli marzy im się utrzymanie to muszą wygrać dzisiejsze spotkanie. Remis do przerwy, a w drugiej połowie bramka dla Torino i po sprawie. Nie zdziwi mnie wynik 1-0 dla gospodarzy, bo mimo wszystko najważniejsze są 3 pkt.

Kurs z: Bwin​
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Lazio - Atalanta under2,5 @1,80

Ale kto o nic nie walczy... Lazio ? Lazio może nadal zająć 5 miejsce w lidze premiowane grą w Lidze Europejskiej w przyszłym sezonie.
Matematycznie patrząc mają szanse bo zostało 6 meczy czyli 18ptk a strata 10ptk ale trzeba być mega optymistom żeby w to wierzyć ???? Lazio gra zbyt nierówno w tym sezonie ile to już razy potrafili stracić punkty z teoretycznie &quot;słabeuszami&quot; ligi.. Z Juve jakiegoś wybitnego meczu nie zagrali, pierwsza bramka po strzale z daleka, druga szczęśliwa po rykoszecie.. Szanse na to że Lazio dogoni Genue sa takie same jak że Milan czy Juve dogonią Inter, ja w zaden z tych scenariuszy nie wierze ????
Na pewno atmosfera w Rzymie jest ostatnio doskonała po awansie do finału pucharu i zwycięstwie w derbach z Romą. Atalanta typowy klub ze środka tabeli, ba bilans spotkań 12-5-12 a bramek 36-36 :) Ostatnio kompromitacja z Regginą wiec praktycznie wszystkie znaki wskazują na Lazio, ja juz jednak za dużo takich pewniaczków widziałem i dlatego under ????

Reggina - Juventus
Czas pierwszej bramki: Od 31-szej minuty lub później @2,20

Nie specjalnie chce mi sie opisywać sytuacje w Juve bo jak wiadomo ostatnio drużynie nie idzie.. Aby walczyć o drugie miejsce muszą jednak dziś wygrać i nie ma co ukrywać sa faworytami. Reggina z każdym meczem walczy o życie wiec łatwy spacerek to nie będzie. Gospodarze dzisiejszego meczu ostatnio wygrali wyjazd z Atalanta więc i przed dzisiejszym meczem sa pewnie pełni nadziei.. Licze jednak że kompromitacji nie będzie, i Juve pewnie wygra. Niepokoi mnie natomiast zestawienie drużyny, dzisaj zobaczyłem w 1 składzie Grygere,Mellberga, Ariaudo, Marchionniego, Molinaro i Poulsena a na ławce takich piłkarzy jak Zebina, Zanetti, Giovinco, Camoranesi, Trezeguet, Amauri [*] Dodatkwo zabraknie dwójki podstawowych obrońców Legro i Chielliniego, dalej pauzuje Sissoko, więc myśle ze Reggine stać na niespodziankę
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Matematycznie patrząc mają szanse bo zostało 6 meczy czyli 18ptk a strata 10ptk ale trzeba być mega optymistom żeby w to wierzyć ????

Jakie 10 pkt. straty? Do 7 miejsca, które obecnie zajmuje Palermo i które to miejsce gwarantuje grę w Lidze Europejskiej tracą zaledwie 2 oczka. To bardzo niewielka strata. Dodając do tego że Palermo gra w tej kolejce z Milanem, szanse Lazio na ich przeskoczenie są duże.

/MadAngel
1. 10ptk straty do 5 miejsca, wczytaj sie dokładnie w to co napisałem.
2. 7 miejsce w tabeli nie daje udziału w UEFA.
3. Super że Palermo gra z Milanem, szkoda że nie spojrzałeś na kalendarz Lazio które ma jeszcze wyjazd z Interem, wyjazd z Juventusem, wyjazd z Palermo i mecz u siebie z Udinese więc nie wiem gdzie to te duże szanse.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: FC Bologna - Genoa CFC ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 15.00 na Stadio Renato Dall&#39;Ara rozpocznie się spotkanie 33. kolejki włoskiej Serie A, w którym miejscowa Bologna podejmować będzie rewelację tego sezonu - ekipę FC Genoa.
Podopieczni Gian Piero Gasperiniego ciągle walczą z Fiorentiną o 4. pozycję w tabeli, która zagwarantuje im grę w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Przed sezonem pewnie nikt w klubie nawet tego nie zakładał, ale te elitarne rozgrywki są dla nich naprawdę na wyciągnięcie ręki. Trzeba tylko to miejsce utrzymać. Po wczorajszym zwycięstwie Fiory z Romą, Gilardino i spółka wyprzedzają Rossoblu tylko 1 punktem. Zwycięstwo w dzisiejszym meczu pozwoliłoby im powrócić na zajmowane przed tą kolejką 4. miejsce i utrzymać 2-punktową przewagę nad Violą.
Bologna w ostatnim czasie radzi sobie fatalnie i nawet zwolnienie (moim zdaniem zbyt pochopne) Sinisy Mihajlovicia na niewiele się zdało. Jeżeli gospodarze nie chcą po roku powrócić do Serie B, muszą jak najszybciej poprawić swoją grę i wygrzebać się ze strefy spadkowej, którą obecnie otwierają. Nie jest to zdanie niemożliwe, ale walkę o jakiekolwiek punkty będą musieli raczej odłożyć do następnej kolejki (następne 3 mecze to pojedynki z Regginą, Torino i Lecce, więc parę punktów powinno się w nich udać wywalczyć), gdyż odebranie ich faworyzowanym gościom z Genui może się dziś okazać ponad ich siły.
Moim zdaniem beniaminek, który przegrał 5 ostatnich spotkań, tym razem również polegnie. Wiem, że każda seria musi się kiedyś skończyć (Bologna u siebie jeszcze w tym roku nie wygrała!), ale raczej nie stanie się to dzisiejszego popołudnia. Typuję skromne zwycięstwo gości.

Czego nie zatypuję - wszystko na odwrót...
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Lazio - Atalanta under2,5 @1,80 ✅
Reggina - Juventus
Czas pierwszej bramki: Od 31-szej minuty lub później @2,20 ⛔ 28&#39;
No i tak faworyzowane Lazio poległo ;] Za dużo graja w kratkę i nie ważne co mówi matematyka nie widzę szans na Puchary poprzez wysokie miejsce w lidze, a ostatni mecz tylko to potwierdził. Juve tak ja czułem nie popisało sie, w sumie to można powiedzieć że znowu trochę szczęścia zabrakło, nieskutecznością raził Iaquinta, a 2 bramka dla Regginy to strzał życia był :p Ogólnie to ciekawe wyniki, praktycznie cały dół tabeli wygrywa ???? czyli ratuj sie kto może ???? Bardzo ważne zwycięstwo odniosła Vila i Milan w kontekście walki odpowiednio o 4 i 2 miejsce. Warto tez zauważyć ze w końcu przełamało sie Napoli, i to z samym Interem ????

Sobota 25.04.09
[18:00] Chievo - Udinese 1 - 2
[20:30] Fiorentina - Roma 4 - 1
Niedziela 26.04.09
[15:00] Milan - Palermo 3 - 0
[15:00] Bologna - Genoa 2 - 0
[15:00] Lazio - Atalanta 0 - 1
[15:00] Sampdoria - Cagliari 3 - 3
[15:00] Reggina - Juventus 2 - 2
[15:00] Lecce - Catania 2 - 1
[15:00] Torino - Siena 1 - 0
[20:30] Napoli - Inter 1 - 0
I bramka Bianchiego w meczy z Sieną ;]
http://www.youtube.com/watch?v=mIUtCAzgnAQ
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jak zwykel pare pomyslow
Fiorentina - Roma under 2.5⛔
Reggina - Juventus x2✅ , 2⛔
Torino - Siena 1x✅
Lecce - Catania 1 ✅
No w miare poszlo po mojej mysli, chociaz gralem tylko to co nie weszlo ???? ale mowi sie trudno.
Lazio ... jak tez pisalem szlo sie tego spodziewac :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom