>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34 kolejka Premier League [16-18 kwietnia 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Promocja w Betclick! Darmowy zakład do 200 zł!!! Sprawdź teraz klikając w ten link!

Leicester u siebie podejmie West Ham, lidera nikt nie jest w stanie zatrzymać. Ale ważny mecz też na dole gdzie na Carrow Road Norwich podejmie Sunderland i mecz o przysłowiowe 6 pkt bo oba zespoły na granicy strefy spadkowej.
Prócz tego zawsze wzbudzający zainteresowanie i ciekawość pojedynek Chelsea z Manchesterem City.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
16.04.2016 godz. 16.00
Newcastle - Swansea

Arcyważne spotkanie dla Srok ...albo kasują 3 punkty i walczymy dalej albo remis lub porażka pogrążą kibiców jak i samych piłkarzy pewnie. Goście wręcz przeciwnie, nie grają już o nic, to zatem uważam że będzie kluczowe w tym meczu i choć Newcastle nie lubi grać przeciwko Swansea (3 ostatnie mecze to 3 minimalne porażki) to jeśli chce punktować to teraz jest najlepsza okazja (łatwiej mogą tylko miec u sienie z C. Palace i na wyjezdzie z AV)
Newcastle 1 DNB @ 1,65 Ónibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
O 1,3K

osiek

Użytkownik
West Ham jest po ciężkim meczu z MU w pucharze.
Oprócz tego należy dodać że oprócz pojedynku z Leicester w niedzielę, w środę zagrają z Watfordem zaległe spotkanie.
Podobnie MC jest po LM a już w sobotę gra na wyjeździe z Chelsea. Następnie trzy dni później, we wtorek na ST James Park zmierzy się z Newcastle które cały czas ma szansę na utrzymanie.
MC, MU, West Ham oraz Southampton cały czas mają szanse na zajęcie 3 miejsca. Wszystko zależy od tego czy Arsenal zgubi gdzieś po drodze punkty oraz jak rozegrają własne spotkania, także zapowiada się bardzo ciekawa końcówka sezonu.
O pierwsze miejsce walczą Leicester, Tottenham oraz Arsenal.
Kanonierzy nie mają zbyt wielkich szans, jednak druga pozycja jest jak najbardziej w zasięgu.
Według mnie Koguty mają &quot;łatwiejszych&quot; przeciwników:
Stoke, WBA, Chelsea, Southampton, Newcastle
Leicester:
West Ham, Swansea, Manchester United, Everton, Chelsea
Nad typami muszę się jeszcze zastanowić. Powodzenia ;)
 
Z 33

zerku

Użytkownik
Co myślicie o City? Wzialem w ciemno za 2.8 na bet365 i mysle ze moze odpalic. Chelsea na dzien dzisiejszy jak dla mnie sredniak, City po wykluczeniu PSG moze pociagnie dalej dobrą passę ?
 
lukas88 323,9K

lukas88

Forum VIP
16.04.2015 g. 16.00 Manchester United- Aston Villa
Typ: 2(+2) AH
Kurs: 1,79
Marathonbet
Stawka 6j

Idę w kierunku Aston Villi, może nie tyle kieruję się dyspozycją gości, co postawą United w obecnym sezonie. Grają słabo, do tego męczą ich kontuzje, w sobotnim spotkaniu zbraknie: Rooneya, Januzaja, Schweinsteigera, Jonesa, Shawa. Ponadto Manchester po ciężkim spotkaniu w pucharze przeciwko West Ham, który wygrali 2-1 i awansowali do kolejnej rundy. United ma passę 4 domowych zwycięstw z rzędu, natomiast Villa nie zdobyła punktów od 8 spotkań, raczej już nie mają szans na utrzymanie, ale liczę że powalczą z honorem w ostatnich kolejkach sezonu. Statystycznie typ podpieram następującymi danymi:
United u siebie w tym sezonie na 15 spotkań tylko dwukrotnie pokrywał handi -2
Aston Villa na wyjeździe na 16 wyjazdów tylko dwukrotnie schodziła pokonana różnicą więcej niż 2 bramek
Liczę iż Aston Villa może napsuć krwi czerwonym diabłom, i może nawet urwać punkt.
Za drobne:
Typ: 2(+1)
Kurs: 3,6
Stawka 2j
Marathon
Typ: X
Kurs: 7,00
Stawka 0,5
Marathon

---------------------------------------------------------------------------------------------------
16.04.2015 g. 16.00 Everton- Southampton
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,16
Unibet
Stawka 6 j

Tutaj sprawa jest prosta, Everton końcówkę sezonu gra o pietruchę, natomiast Southampton powalczy o puchary, w dodatku forma gości znacznie lepsza niż gospodarzy. To co najbardziej mnie skłania ku temu typowi to H2H:
16.04.16 PRE Everton Southampton ?? : ??
15.08.15 PRE Southampton Everton 0 : 3
04.04.15 PRE Everton Southampton 1 : 0
20.12.14 PRE Southampton Everton 3 : 0
26.04.14 PRE Southampton Everton 2 : 0
29.12.13 PRE Everton Southampton 2 : 1
---------------------------------------------------------------------------------------------------
17.04.2015 g. 14.30 Leicester- West Ham
Typ: 2(+1)
Kurs: 1,51
Pinnacle
Stawka 7j

Leiceter od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy po tytuł BPL, ja jednak nadal liczę że Totttenham czy Arsenal mogą namieszać, nie sadzę że lisy będą wygrywać wszytko do końca sezonu. W niedzielne popołudnie czeka ich niezwykle ciężka przeprawa z WestHamem, który co prawda w tygodniu grał mecz pucharowy z United, ale maja duże szanse n puchary i sądzę że będą gryźć trawę i nastawią się standardowo na kontry. Goście w całym obecnym sezonie tylko dwukrotni przegrali różnicą więcej niż jednej bramki, natomiast leicester ostatnio również minimalistyczne zwycięstwa. Osobiście uważam iż Leicester straci w tym meczu punkty po 5 zwycięstwach z rzędu.

Ostrożniej:
Typ: x2
Kurs: 2,01
Stawka 4j
Pinnacle
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
18-04-2016 21:00
Stoke City - Tottenham
Typ: 2
Kurs: 1,85
Otobet
Ja idę troszkę moim tropem czyli zgubienie punktów przez Leicester (wydaje mi się, że będzie remis pomiędzy Leicester-West Ham) a więc robi się 8 punktów straty przez Tottki, wygrana ze Stoke, które praktycznie o nic już nie grają (mówię praktycznie bo teoretycznie mają szansę na ligę europejską) czyli robi się już 5 punktów straty i dalej walka o mistrza się nie kończy. Pozostało 5 kolejek więc jeszcze jest gdzie gubić punkty przez Leicester ( w dodatku kalendarz dla Leicester jest jeszcze trudny Everoon, Manchester United czy Chelsea). Moim zdaniem ten kurs spadnie do poniedziałku do około 1,60 dlatego można śmiało wchodzić w ten typ już dziś. Dodam do tego, że Stoke po świetnym okresie teraz troszkę przygasło: porażka 1:4 z Liverpool, remis 2:2 ze Swansea, 2:1 zwycięstwo z Watfordem, porazka 1:2 czy remis 1:1 czyli na możliwych 15 punktów ostatnio zdobyli tylko 5 oczek. Zaś Tottenham zdobył ich 11.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Norwich - Sunderland 0-3
Typ: BTS 1,80 Fortuna ⛔

Mecz dwóch zespołów walczących o życie.
Norwich na bezpiecznej 17 pozycji. Sunderland na 18. Ze wszystkich sobotnich spotkań to chyba według mnie jest najciekawsze. Pojedynek o przysłowiowe 6pkt. Kanarki ostatnio jakby trochę się obudziły i zaczęły zdobywać punkty. Szkoda że 4 kolejki temu nie udało się wygrać z MC bo byli by dziś w dużo lepszej sytuacji a okazji do strzelenia bramki były... ale to już przeszłość. Sunderland oprócz ostatniego przegranego meczu z Leicester, zaliczył serię 4 remisów. Liczę na to że oba zespoły postarają się i zapewnią nam ciekawe widowisko z kilkoma bramkami.
Należy również zaznaczyć że Sunderland ma jedno spotkanie więcej do rozegrania.
Terminarz:
Norwich - Sunderland
Norwich - Watford
Norwich - MU
Everton - Norwich
Sunderland
- ArsenalStoke - Sunderland
Sunderland - Chelsea
Watford - Sunderland
Sunderland -
Everton - spotkanie zaległe, wie ktoś kiedy zostanie rozegrane?
Przewidywane składy:
Norwich: Ruddy - Wisdom, Bennett, Klose, Olsson - Jarvis, O&#39;Neil, Howson, Brady – Naismith - Mbokani
Sunderland: Mannone - Yedlin, Kone, Kaboul, van Aanholt – Kirchhoff - Borini, Cattermole, M&#39;Vila, Khazri - Defoe

Manchester United - Aston Villa 1-0
Typ: MU Handicap 0:1 1,62 ⛔ Szkoda że nie przegrali... ????

Nie ma co się rozpisywać. AV spada z PL. MU cały czas walczy o LM i jest na dobrej drodze. 3 pkt na 99% powędrują na konto Czerwonych Diabłów. Myślę że wygrana dwoma bramkami nie powinna stanowić problemu. Liczę na Rashforda i resztę ;].
Przewidywane składy:
United (4-2-3-1): De Gea – Rojo, Blind, Smalling, Fosu-Mensah – Carrick, Fellaini – Martialm Rooney, Lingard - Rashford
Aston Villa (4-4-2): Guzan – Cissokho, Clark, Lescott, Hutton – Grealish, Sanchez, Gueye, Veretout – Gestete, Ayew
Chelsea - Manchester City 0-3
Typ: X2 1,50 Fortuna ✅

Zespół Guus Hiddink z pewnością najchętniej zakończył by już ten sezon. Szans na zajęcie miejsca dającego możliwość gry w LM już nie ma. Mogą powalczyć o LM jednak ... com one ;].
Zespołu takiego jak The Blues raczej te rozgrywki nie interesują. The Citizens są w zupełnie innej sytuacji. Ostatnie wyeliminowanie PSG w LM nie było może sensacją jednak z pewnością sporym zaskoczeniem. MC gra dalej i jest coraz bliżej finału. Nie oznacza to oczywiście że można już sobie odpuścić ligę. Wręcz przeciwnie, trzeba się postarać o zapewnienie sobie, w razie czego, miejsca dającego szansę na grę w LM w przyszłym roku. Dodatkowo zakończenie sezonu na trzecim miejscu, do którego tracą 2pkt, nie było by wcale takie złe. Myślę że gra w stronę gości z podpórką jest jak najbardziej sensowne.
Przewidywane składy:
Chelsea (4-2-3-1): Courtois – Rahman, Miazga, Ivanovic, Azpilicueta - Mikel, Fabregas - Pedro, Loftus-Cheek, Oscar - Costa
City (4-2-3-1): Hart – Clichy, Otamendi, Mangala, Zabaleta – Fernandinho, Fernando, Silva, De Bruyne, Navas - Aguero

Leicester - West Ham 2-2
Typ: BTS 1,68 Fortuna ✅ Sędzia bez komentarza, gorzej niż u nas na okręgówce ;]


Lisy w dalszym ciągu w drodze po mistrzostwo. Od kilku kolejek niektórzy piszą przy okazji kolejnych spotkań że- &quot;w końcu muszą pogubić punkty i to będzie właśnie to spotkanie...&quot; Generalnie też tak myślałem i dalej tak twierdzę tylko że z rzeczywistością jak na razie te stwierdzenia nie mają nic wspólnego ;). Leicester ma już tylko 5 spotkań przed sobą. Czy to właśnie będzie &quot;W KOŃCU&quot; ten mecz w którym nie zgarną kompletu punktów? Szczerze mówiąc już sam nie wiem co o tym sądzić.
West Ham ma jedno spotkanie do rozegrania więcej i cały czas liczy się w walce o TOP5 oraz miejsca nagradzane grą w LM. Młoty rozegrały w tygodniu mecz z MU (puchar) w którym ponieśli porażkę 1-2. Lisy miały cały tydzień na odpoczynek i z pewnością będzie to miało jakiś wpływa na to spotkanie, pytanie tylko jak duży? Myślę że najpewniejszy zakład na to spotkanie to BTS. Leicester nie stracił gola w 5 poprzednich meczach. Jednak gram BTS przede wszystkim dlatego że WH potrafi strzelać bramki a 3pkt są na tym, końcowym, etapie rozgrywek bardzo ważne.
Terminarz Lisów:
17-04-2016 Leicester - West Ham
24-04-2016 Leicester - Swansea
01-05-2016 Manchester United - Leicester
07-05-2016 Leicester - Everton
15-05-2016 Chelsea - Leicester
Reszty spotkań nie ruszam, chociaż może doznać jakiegoś objawienia i coś jeszcze dorzucę. Powodzenia ;)

Robson// Piszmy poprawnie imiona i nazwiska. &quot;Hius Hiding&quot; to straszne błędy... Guus Hiddink! Pozdrawiam i proszę dbać o poprawność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kitex 738

kitex

Użytkownik
Leicester - West Ham
Typ: Leicester
Kurs: 1,95
OtoBet
Dużo już napisano o tym spotkaniu to i ja dodam swoje &quot;3 grosze&quot; ;)
Na pewno jest to mecz dwóch rewelacji obecnego sezonu Premier League. Obie drużyny mają o co grać w tym spotkaniu. Jak wiemy Leicester walczy o tytuł, a West Ham o europejskie puchary. Lisy grają świetnie, a przede wszystkim bardzo skutecznie. Na 11 ostatnich spotkań w lidze wygrali aż 9 razy, raz remisując i doznając tylko jednej bardzo pechowej porażki z Arsenalem, tracąc gola w 5 minucie doliczonego czasu gry. W 5 ostatnich spotkaniach nie stracili nawet gola. Poza tym w obecnym sezonie już 2 razy pokonali West Ham w bezpośrednich pojedynkach (w lidze oraz w Pucharze Ligi). Jeżeli chodzi o Młoty to ostatnio jakby dostali lekkiej zadyszki. Ostatnie 3 mecze w lidze zremisowali. Poza tym jak już ktoś wcześniej zauważył w środku tygodnia rozegrali bardzo ciężki, przegrany mecz z United i to też może mieć jakieś tam znaczenie. W przeciwieństwie do Leicester, które grając już tylko na jednym froncie może się spokojnie przygotowywać do kolejnych meczów ligowych.
Tak więc podsumowując typ, rozum i serce (nie ukrywam, że kibicuję Lisom w zdobyciu tytułu) podpowiadają o skromnym zwycięstwie Leicester.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Everton - Southampton
over 2,5 2,00 bet365
1-1, troche pazera na kurs bo najpierw chciałem BTS ⛔
Spodziewam się dobrego widowiska na Goodison Park. Do niebieskiej części Liverpoolu przyjeżdża zespół z Southampton. Everton gra już w tym sezonie o pietruszkę. Warto zaznaczyć, że drugi sezon z rzędu, klub już spada do rangi przeciętniaka Premier League. 11 miejsce i 40 punktów na koncie to bilans, który nie pozwala im myśleć ani o pucharach ani o spadku. Ostatnia forma fatalna - 2 remisy i 3 porażki. Do drużyny jednak wraca Baines i Barkley, więc ważniejsze postacie w układance Martineza. Nie powinni kurczowo trzyma się zerowego konta z tyłu, a z przodu postrzelać lubią. 52 bramki to poza zespołami TOP4 najlepszy wynik w tym sezonie. Southampton ostatnio zaczął grać nieźle, 3-1 z Newcastle, 3-2 z Liverpoolem, porażka 1-0 z Leicester, ale to inna ranga spotkania. Bramek też trochę strzelają 44 na koncie, traća może mniej, ale wierzę, że wyrówna się to z ofensywnym Evertonem. Przyznam szczerze, że czysto statystycznie over jest tu z gatunku 50/50, jednak inne aspekty dają mi prawo myśleć, że zobaczymy over. Everton gra o nic, Soton jeszcze pewnie gdzieś w marzeniach ma Europę, jednak tylko matemtycznie. The Toffies ostatnio grali słabo, będą chcieli pokazać się swoim kibicom z jak najlepszej strony, do tego dokładając Świętych w niezłej formie i bez presji, dostajemy podwyższone szanse na conajmniej 3 bramki.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Chelsea - Manchester City

1x2 trudno w tym meczu przewidzieć. Wg mnie będą w tym spotkaniu bramki. W meczach Chelsea na Stamford Bridge często padają BTS-y. Ostatnie mecze: 2-2, 1-2, 1-1, 5-1, 5-1, 1-1, 3-3, 2-2. Do ostatniego tygodnia Chelsea była niepokonana pod wodzą Hiddinka. Porażka 0:1 ze Swansea przerwała długą serię The Blues. Chelsea zajmuje miejsce w środku stawki, ale każdy pamięta słaby początek sezonu. Obecnie Chelsea jest równorzędnym przeciwnikiem dla zespołów z czołówki, dlatego można być spokojnym o to, że powalczą z City o wygraną. W ostatnich meczach pauzował Costa, który powraca do składu. Jest to bardzo dobra informacja w kontekście mojego typu. City w ostatnich meczach złapało formę. Awans do półfinału LM i dobre rezultaty na pewno podbudują morale na końcówkę sezonu. Ogólnie City słabo w tym sezonie prezentuje się na wyjazdach, ale ja jestem spokojny o to, że zobaczymy w tym meczu zaangażowanie z ich strony. Kurs na BTS jest za niski do grania pre, dlatego warto poczekać na live.

Chelsea - Man City BTS @ 1,67 Bet365



Man United - Aston Villa

Nie będę się tutaj skupiał na 1x2, bo mecz ma jednego faworyta, na którego zresztą nie warto stawiać po takim kursie jak 1,20. Na AV mamy fajna linię rożnych o/u 2,5. Jest to linia spokojnie do ogarnięcia. Jak na szybko przejrzałem statystyki meczów wyjazdowych AV, to w większości przypadków taką linię pokrywali. United u siebie to wymagający przeciwnik, ale wg mnie swoje dokładają bukmacherzy, zaniżając kurs na gospodarzy czy też na linię rożnych. AV już pogodzona ze spadkiem, ale tradycyjnie już piłkarzom powinno zależeć na jak najlepszym zaprezentowaniu się w tych kilku ostatnich meczach.

Aston Villa over 2,5 rożnych @ 1,72 Bet365
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Man Utd - Villa
Man Utd -2.5
kurs: 3.0
Goście już w Championship,gospodarze wciąż walczą o czwarte miejsce,myślę że Van Gaal ich nie zlekceważy i spróbuje pogłębić ich kryzys jeszcze bardziej. City gra dzisiaj w Londynie z Chelsea więc trzy punkty muszą zostać na Old Trafford,jeśli Chelsea która grała rezerwami juniorami plus kilku podstawowych rozbiła The Villans na wyjeździe to tu tymbardziej nie widzę szans dla gości. Rashford w ataku wykorzystuje swoją szansę i dzisiaj ma okazje by poprawić swój dorobek strzelecki,dla wielu piłkarzy gości to dzisiaj okazja żeby się pokazać z dobrej strony bo rywal jest słaby i trzeba to wykorzystać,liczę na wysokie zwycięstwo,minimum 3:0 powinno być osiągalne.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Manchester United v Aston Villa -&gt; Man Utd over 7.5 RR ✅
@2.00

Faworyt w tym meczu jest jeden. AV przyjeżdża do Teatru Marzeń po to, żeby kat ściął im głowę. Ich dni w BPL są policzone, co jest smutne, bo kiedyś miałem sympatię do tego klubu, gdy występował w nim John Carew, do spółki z Agbonlahorem i Ashley Youngiem. Sentymenty na bok, Aston Villa to już nie ten sam zespół, a Manchester wciąż bije się o TOP 4, które gwarantuje grę w LM (a przynajmniej w kwalifikacjach, jeśli chodzi o ulubione miejsce Arsenalu w lidze ???? ). Drużyna LvG nabija sporo rzutu rożnych na wyjazdach, a co dopiero w meczach u siebie. Potrafią wykonywać w meczach na Old Trafford 7-10 kornerów/mecz. Czasem zdarzają się pod tym względem słabsze mecze, ale przeważnie Czerwone Diabły katują rożny za rożnym. Liczę, że AV postawi murarkę, bo co im pozostało? Zagrać otwarty futbol? To Martial zrobi z nimi co zechce. Może i tak zrobi, ale przynajmniej w mniejszych rozmiarach. Liczę, że ekipa holenderskiego managera będzie chociaż trochę w tym meczu biła głową w mur i te korki ponabija.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
R 167

realny

Użytkownik
Leicester - West Ham
Typ: West Ham +0.5 @1.95✅✅✅ czerwona kartka ustawiła mecz
Szykuje się wielka masówka w stronę Leicester. Typ na przełamanie, moim zdaniem piękna seria Lisów jutro zostanie przerwana. Zapowiada się bardzo wyrównany mecz i West Ham naprawdę stać na to, żeby tego meczu nie przegrać. Carroll i Payet w formie a do tego warto przypomnieć, że w meczach z czołówką Młoty lubią sprawić niespodzianki. Leicester ewenement być może na skalę całej historii Premier League. Zyskali sympatię każdego kibica piłki i chyba wszyscy życzymy im mistrzostwa, które bądź co bądź mają już na wyciągnięcie ręki. W bukmacherce jednak trzeba odłożyć na bok wszelkie sympatie i animozje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
martins20 74

martins20

Użytkownik
Ja idę w stronę Liverpoolu, oczywiście dlatego że nikt o nich nie pisał :grin:. W dodatku pojawią się komentarze, że są zmęczeniu ;).
Oglądałem ich z BVB, naprawdę pokazali charakter i dla mnie widać powoli rękę Kloppa. Jutro jadą do B&#39;mouth, czyli zespołu który gra lepiej na wyjazdach niż u siebie. Dobra szansa zbliżyć się WHU, który ma ciężki wyjazd z Lisami. Ostatnio wypuścili wyjazdową wygraną ze Świętymi (choć wydawało że kontrolują mecz), teraz drugi raz chyba nie wtopią. Choć Liverpool nie darzę wielkim zaufaniem, to ostatni mecz z BVB to trochę zmienił, dlatego zagram na nich po kursie ok @2,1 a nie jak się spodziewałem po @1,8
2-1 FT✅
 
visniovy 19

visniovy

Użytkownik
Co do liverpoolu, pokazali klasę i nikt tu nie ma prawa zaprzeczyć, ale wg mnie mecz tylko do grania live po 15-20min, żeby na spokojnie chociaż początek zobaczyć jak chodzą The Reds.
A co do meczu Lisów mam nadzieję, że to ugrają, ale nie uważacie, że mecz BARDZO trudny? Młoty grają o Europę, więc nie dadzą się stłuc, ale nie budźmy Lisów ze snu, pięknego snu.
Ja mimo wszystko zagram za jakąś 100/200zł na Leicester kurs 2.0 bet365
 
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Zapewne Klopp da odpocząć części ekipy która grala z BvB w czwartek ,szykują się rotacje w wyjściowej 11 , do tego kontuzji nabwaił się Emre Can..
 
k@jt3k 5

k@jt3k

Użytkownik
Z tego co wy czytałem to Klopp zrobi nieźle rotację w składzie:
Przewidywany skład Liverpoolu:
Ward - Randall, Touré, Lucas, Smith -€“ Ibe, Stewart, Allen, Ojo -€“ Firmino - Sturridge
Myślicie, że jest sens stawiana czystej 2 na Liverpool po kursie ok. 2.5?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ward - Randall, Touré, Lucas, Smith -€“ Ibe, Stewart, Allen, Ojo -€“ Firmino - Sturridge
Myślicie, że jest sens stawiana czystej 2 na Liverpool po kursie ok. 2.5?
Przy założeniu, że skład w 3/4 będzie choćby zbliżony do tego, który wkleileś to nei ma sensu moim zdaniem stawiac na Liverpool.
 
em-131774 113

em-131774

Użytkownik
Leicester - West Ham
Typ: Obydwie drużyny strzelą (1,80)
Bet365

Szykuje się dobry mecz, obie drużyny walczą do samego końca. Leicester będzie chciało oddalić się jeszcze od Spursów, a West Ham ciągle walczy o udział w rozgrywkach europejskich. Uważam, że skończyło się to jak Leicester przez ostatnie 5 spotkań nie straciło bramki. Teraz zawitają u nich młoty, a to już bardzo wymagający rywal. Typuję wynik 1:1.
✅ Wynik: 2-2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom