>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

34 kolejka Primera Division [02-03.05.2009r.]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Coś niesamowitego, przepięknego. Choć stawiałem tutaj w roli faworyta - Real (a jestem kibicem Barcelony) to niespodziewałem się czegoś takiego!

Ponad 30 lat było trzeba czekać, a żeby Barca znów ośmieszyła Real jak to było za czasów Romaria ;]

Będe to pamiętał do końca życia, taki mecz nie zdarza się codziennie tym bardziej, że było to El Classico i dopóty Real nie wygra na CN różnicą 4-5 bramek będą to sobie chłopcy przypominać w najgorszych snach, historia buduje się na nowo.

Visca El Barca! Campeone 2009 !

Czas na Chelsea i rozmontowanie najlepszej obrony świata ;&gt;
Tylko, czy im się to uda ? Chelsea w defensywie radzi sobie fenomenalnie i pokazała to w pierwszym półfinałowym meczu. A jeśli chodzi o wczorajszy mecz, to jakikolwiek komentarz jest tu zbędny. Gdy Real strzelił bramkę, myślałem, że będzie to pewnego rodzaju niespodzianka i &quot;Galacticos&quot; wygrają to spotkanie. Ale moja myśl szybko się zmieniła, bo Messi i spółka pokazali, że rzeczywiście są jedną z najlepszych drużyn świata, a 1 miejsce w Primera Division należy się właśnie im. Pozostaje tylko pogratulować tej drużynie ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
No i pięknie stało się faktem kto rządzi w Hiszpanii, niech się wstydzą fani Barcy, którzy w Nią zwątpili. 6-2 to jest pogrom nie oszukujmy się, Real został całkowicie rozbity a Iker niestety nie zagrał swojego najlepszego meczu. ;)
Cieszy bramka Puyola, idealnie się ustawił i miło, że dodał coś od siebie do wyniku. Messi i Henry jak zwykle niezawodni i pokazali klasę w polu karnym przeciwnika. Po prostu mecz piękny, wynik jeszcze ładniejszy a wygrany kupon to już w ogóle max. ????
Pozdrawiam wszystkich. ;)
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Nie ukrywajmy ze moglo byc wyzsze zwyciestwo, gdyby Messi wykorzystał wszystkie okazje jakie miał. Wynik cieszy i budzi rescpect. Zobaczymy co teraz pokaża w meczu z Chelsea. Ja sie juz nie moge doczekac ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Wczorajszy mecz właśnie pokazał, że w Primera Division, Barcelona nie ma sobie równych. Niektórzy mówili o tym, że Real w końcu się przebudzi i pokaże Blaugranie, jak się gra. Niestety im się to nie udało i według mnie teraz mogą sobie tylko pomarzyć o mistrzostwie. Już raczej nikt nie jest w stanie zagrozić Barcelonie w wywalczeniu mistrzostwa ???? Mnie osobiście bardzo cieszy postawa Pique. Chwilowo zajmował miejsce w szeregach Manchesteru United, lecz tam się nie sprawdził. Wielu sądziło, że się podłamał i jego kariera już nie będzie tak świetlana, jak sądzono. Na szczęście okazało się, że potrafi grać w piłkę nawet w jednym z najlepszych klubów świata (jeśli nie najlepszym) i przede wszystkim za to należą mu się brawa. Rozwija się w jak najlepszym kierunku, pokazuje, że Barcelona poczyniła krok w dobrym kierunku kupując tego zawodnika. Też z niecierpliwością czekam już na rewanżowy mecz z Chelsea .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom