>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka Primera Division [19-21.04.16]

Status
Zamknięty.
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Espanyol - Celta Vigo 1-1
Typ: BTS 1,58 Fortuna ✅

Do końca sezonu pozostało 5 kolejek czyli max 15 pkt do ugrania. Celta Vigo walczy o LE a teoretycznie może powalczyć nawet o LM. Obecnie goście spotkania znajdują się na 6 miejscu ze stratą jednego punktu do 5 Bilbao i siedmioma punktami straty do 4 Villarreal. Bilans ostatnich 6 spotkań to 3/2/1 czyli całkiem nieźle. Dodatkowo ekipa CV w ostatnich sześciu meczach wyjazdowych strzelała przynajmniej po jednej bramce.
Gospodarze są na odległej, 15 pozycji i jak na razie nie mogą być jeszcze pewni utrzymania. Spadek jest raczej mało prawdopodobny jednak moim zdaniem, jeszcze 4 pkt minimum powinny zostać dopisane do konta aby móc być spokojnym. Na tą chwilę mają 7 pkt przewagi nad 17 Gijonem.
Bilans ostatnich 6 spotkań u siebie to 3/0/3. W dwóch z tych meczy nie udało się strzelić bramki. Nie śledzę na bieżąco ligi Hiszpańskiej dlatego bardziej opieram się na statystykach jednak BTS wydaje mi się dziś całkiem możliwy.
Przewidywane składy: (primeradivision.pl)
Espanyol: (4-3-3) Pau - Lopez, Gonzalez, O. Duarte, R. Duarte - Abraham, Diop, Sanchez - Perez, Moreno, Asensio
Celta: (4-2-3-1) Blanco - Jonny, Cabral, Gomez, Planas - Hernandez, Diaz - Bongonda, Orellana, Nolito - Aspas
Nie zagrają:
Espanyol: Arbilla (kontuzja)
Celta: Fontas, Mallo, Beauvue, Wass (kontuzje)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robertowwa 28

robertowwa

Użytkownik
Najciekawiej będzie w Madrycie bo Villarreal w tym sezonie gra naprawdę fajnie.
Królewscy po ostatnich porażkach Katalończyków zwietrzyli szanse na przegonienie Barcelony i Atletico…
Po ostatnim sukcesie w Champions League zapewne nie dadzą pograć Żółtej łodzi…
Drugim ciekawym zakładem jest Athletic-Atletico…
I tu jest spory kurs na gości z Madrytu który chcę wykorzystać do podbicia pierwszego meczu

REAL-VILLARREAL 1.24 1
ATLETIC-ATLETICO 2.03 2
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Bilbao lub remis 1.943
Pinnacle
⛔ ⛔ ⛔
ech kuźwa nie potrafię czytać tych meczy Atletico://// trafiona Barca a przez ten ⛔ i tak jestem do tyłu...

Kurs i tak jest naciagniety bo oczywiście Atletico MUSI wygrać bo walczy o mistrza.A moim zdaniem te wysokie kursy które wchodzą na zespol z Madrytu skończą sie w Bilbao.Atletico na wyjazdach to troche inna drużyna i moim zdaniem w tej fazie sezonu zmęczenie juz wejdzie w nogi piłkarzy z Madrytu.Czuje ze Atletico straci punkty i to Real zdobędzie tytuł w tym sezonie taki mam zlowrogi plan w tym sezonie.Barca ma latwy terminarz ale oni mogą stracić punkty z każdym.
Co do zespołu z Bilbao oni u siebie grać potrafią po takim kursie to ja wchodzę jak w maslo w 1X.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Bilbao lub remis 1.943
Za ~2.5 bym próbował. Ale IMO bez sensu. Atletico na wyjazdach co prawda było słabe, ale teraz jak poczuli krew i większość zawodników z ofensywy o dziwo złapali formę i dużo milej się ich ogląda. Mam tu na myśli przede wszystkim Koke i Torresa, którzy robią świetną robotę ostatnimi czasy. Szybciej próbowałbym u2.5 czy coś. Atletico cały czas z pewnością będzie walczyć dla Oblaka, by pobił rekord z najmniejszą ilością straconych bramek. To jeden z ostatnich takich cięższych spotkań Atleti.
Athletic według mnie spokojnie do puknięcia. Tym bardziej, że cały czas bez Aduriza, Laporte i Sabina.
ma ktoś jakieś wieści o absencjach w meczu Betis - Las Palmas?
Z Betisu Montoya, Ceballos, Vargas. W Las Palmas raczej bez większych absencji.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
A co myślicie o graniu w stronę Deportivo?Jakieś handi?
Ja tu widzę tylko jedną opcję, Deportivo można powiedzieć ma dług do spłacenia w poprzednim sezonie Barca podłożyła się o oddała punkt na wagę utrzymania w lidze. Pamietają niektórzy jak kurs drastycznie podskoczył na Barcelonę. W tym sezonie powtórka z rozrywki 2:0 Barca na luzie prowadzi, kończy się 2:2 ale najwazniejsza kwestia na całorocznym zablokowane były zakłady do końca meczu! Skończyło sie wiadomo jak. Czyli buki już wiedziały co się wydarzy. Sytuacja wygląda tak Barca ma kryzys i potrzebuje punktów, Deportivo ma bezpieczną przewagę, teraz się odwdzięczą i oddadzą bez większego przemęczenia 3 punkty. Myślę , że szalenstwa nie będzie i to będzie spokojny meczyk . Idę tez w under kartkowy.

Mój dubel
Barcelona i poniżej 3.5 gola 2.4 i poniżej 4.5 kartek 1.950
Ako : 4.68

całoroczny
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja się nie zdziwię jak w tej kolejce TOP3 straci punkty. Przeanalizowałem ostatnie 5 sezonów i wygląda to następująco:

2010/2011

W 34 kolejce wszystkie drużyny top3 przegrały swoje mecze - były to czasy, kiedy Valencia miała 3 miejsce i 20 punktów straty do lidera, ale fakt jest faktem. Valencia przegrała z z Osasuną na wyjeździe (0:1), Real u siebie przegrał z Saragossą (2:3), a Barcelona przegrała z Realem Sociedad na wyjeździe (1:2)

2011/2012

Tu nie było takiej sytuacji w ostatnich kolejkach. Valencia do drugiej Barcelony traciła 30 punktów. Do Realu 39.

2012/2013

JW. Dwa zespoły traciły punkty - Real i Atletico. Real najpierw zremisował z Espanyolem 1:1, a później z Realem Sociedad - oba mecze na wyjeździe. Atletico porażka z Barceloną i 0:0 z Mallorcą, więc jak grały ze sobą to coś się musiało wykluczyć ;)

2013/2014

Tu było dużo ciekawe. To już są czasy Atletico i to był akurat sezon, kiedy ogarnęli majstra. Na 5 ostatnich kolejek, aż 2 razy zdarzyło się tak, że faworyci tracili punkty. Wyglądało to następująco:

W 36. kolejce Atletico przegrało na wyjeździe z Levante (0:2). Barcelona zremisowała u siebie z Getafe (2:2), a Real zremisował z Valladolid na wyjeździe (1:1).

W 37. kolejce Atletico zremisowało u siebie z Malagą (1:1), Barcelona u siebie z Elche (0:0), a Real przegrał na wyjeździe z Celtą Vigo. Cała sytuacja w tabeli była podobna do tej co jest teraz.

2014/2015

Nie było takiej sytuacji. W 36. kolejce dwa zespoły straciły punkty - Atletico i Real. Grały kolejno z Valencią i Levante (dwa remisy po 2:2).

Warto brać pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze intensywność sezonu i to, które drużyny grają dalej w LM. Tu zarówno Real jak i Atletico dalej są w grze. Co ciekawe, im ta liga była bardziej wyrównana, to niespodzianek było jakby więcej. Oczywiście najbardziej zwariowana sytuacja miała miejsce dwa lata temu.

Mega ciekawostka - to był ten sezon, kiedy Atletico wyeliminowało Barcelonę w ćwierćfinale. Do półfinału wszedł również Real. Real oklepał Bayern, Atletico - Chelsea. To był jeden z najbardziej intensywnych sezonów dla hiszpańskich drużyn w ostatnich latach - podobnie jak ten, który mamy teraz.

Moim zdaniem terminarz jest trudny do końca dla wszystkich ekip po równo. Skupmy się jednak na tych najbliższych meczach.

Deportivo - Barcelona

Trudny wyjazd. Depor sporo remisuje. Do tego Barcelona gra bez Pique. Widać w ich grze ogromne zmęczenie sezonem i tu już nie chodzi o pojedyncze akcje, gdzie ktoś pudłuje. W tych zawodnikach widać brak sił do walki.

Athletic - Atletico

San Mames to trudny teren. Baskowie też ostatnio mieli nagromadzenie meczów. Wygrali z Malagą, czego się nie spodziewałem. Goście wiadomo jak zagrają - byle nie stracić. Nie można jednak powiedzieć, że Materace mają kłopoty z ogrywaniem ekipy Valverde, bo 3 ostatnie wypady w te rejony to trzy zwycięstwa. Czas chyba się postawić? Jak nie teraz to kiedy? Wiara wstąpiła w kibiców Athletiku po tym, jak Villarreal stracił punkty z Rayo.

Real - Villarreal

Najtrudniej będzie tu urwać punkty, ale Villarreal pokazał, że wie jak grać z silnymi ekipami. Real u siebie jest jednak bardzo mocny. Zidane nie powołał na ten mecz Pepe. Carvajal i Bale są kontuzjowani - poważne osłabienia. Nawet Carvajal to gracz, który w kontekście gry ofensywnej daje bardzo dużo. Tu trzeba będzie mocno trzymać ten kupon w ręku. Patrząc jednak na poprzednie lata - wtedy też nie spodziewałem się pewnych wyników.


Wielu z Was uzna mnie za szaleńca, ale trudno.

Deportivo - Barcelona | Remis 7,00
Athletic Bilbao - Atletico | Athletic +0,5 (1x) 1,92
Real Madryt - Villarreal | Villarreal +0,25 6,00

AKO 80,64 Bet365 ⛔


Teraz gram mocno, bo wytypowałem remis w meczu Depor - Barcelona, ale oni wezmą ten remis, bo dużo meczów wcześniej remisowali. To nie taki typ drużyny, która sięgnie po wszystko. Z Villarreal może być różnie, więc wolałem nie ryzykować.

Tym sposobem gry zagram już do końca sezonu, ale później będę już grał z samymi podpórkami na dogi. Później będzie ciężko coś przewidzieć, bo będą to prawdziwe niespodzianki. W teorii, jeśli coś ma się wydarzyć to właśnie teraz. Na ako przyjmuję płaską stawką 100 zł. W razie niepowodzenia stracę tylko 500 zł.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
wszystkie kursy z bet365:

Gijon-Sevilla 1 @3,10 ... było 3,25 ✅✅✅ -po pierwsze h2h screen poniżej

-po drugie kurs zdecydowanie zabity przez buki, uważam że powinnien być wyższy
-potrzebują ewidentnie punktów żeby się utrzymać , przypomne że z Atletico M też mieli fajne h2h



nie wiem jak wygląda sytuacja kadrowa, jeśli ktoś ma jakieś niułanse , ktoś ważny nie zagra to poproszę o info

Malaga-Vallecano
typ 2 @ 4,00 ... było 4,33 ???? gol w 92 dla MALAGI na 1:1 :;/:
Vallecano wygrywając to spotkanie praktycznie zapewnia sobie utrzymanie w lidze !
następnym argumentem dlaczego MUST WIN ? bo 4 ostatnie kolejki to spotkania z Atletico M i Realem M, wiec jak nie teraz to kiedy ? później RSS i ( Levante które też walczy o utrzymanie ) , do tego dochodzi świetne h2h między klubami . odnośnie składów ta sama sytuacja co powyżej, masz info którego ja nie znalazłe, ? podziel się.razem ograjmy buka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
22:00 Real Madryt - Villarreal
Typ: powyżej 11.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.90
buk: unibet

Wynik: 12 ✅. Trochę na styk, ale ważne, że do przodu​


Kolejne spotkanie Królewskich gdzie celuje w rzuty rożne. Gospodarze na fali, tak można nazwać obecną grę Realu. Kolejną motywacją jest słaba formy Barcelony i tylko punkt straty do zajęcia pierwszego miejsca. Real będzie dzisiaj jak lew, od pierwszych minut rzuci się na Villarreal żeby strzelić gola i ustawić sobie mecz pod swoje dyktando. Potem może być tylko dobijanie rywala albo Villarreal sam ruszy na Królewskich, na co bardzo liczę, bo goście muszą również nabić rzuty rożne żeby Typ się pokrył. Przy tak szybkim spotkaniu i potencjale obu drużyn rzuty rożne muszą poprostu paść. W ostatnich spotkaniach pomiędzy obiema drużynami padało ich dość sporo: 12,14,13,9,13,13. Jak widać linia została pokryta bardzo wiele razy, a kursy dobry więc pobieram!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pewniak.webd.p 0

pewniak.webd.p

Użytkownik
trochę kurs ba Rayo mnie zadziwia. Pokonali ostatnio Villareal ( co prawda oszczędzają się na Liverpool ) ale mimo wszystko kurs jest dość wysoki ?
Ktoś zna jakieś absencje w obu zespołach ?
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Przypominam ze Deportivo wisi Barcelonie punkty za poprzedni sezon, dzieki ktorym maja teraz mozliwosc w ogole grania w PD. Jest okazia zeby oddac akurat w sam raz ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Przypominam ze Deportivo wisi Barcelonie punkty za poprzedni sezon, dzieki ktorym maja teraz mozliwosc w ogole grania w PD. Jest okazia zeby oddac akurat w sam raz ;)
Pisałem tez o tym nie wiem czemu ktos skasowal mojego posta.Kolega wyżej juz o tym pisał pare dni temu.Dzisiaj Barca wygrywa luzniutko -1.5 to handicap obowiązkowy można próbować -2 moim zdaniem dzisiaj Barcelona wygrywa wysoka bezproblemowo.Co i tak nie przelozy sie na mistrzostwo bo łatwo będzie tylko dzisiaj.W kolejnych meczach rywale slabi ale zobaczycie ze Barcelona jeszcze utopi.
Zapewne ktos skasowal mój post bo troche teorie spiskowe wesze no ale tak to się ułoży ;) Później tylko powiem a nie mówiłem.
Dzisiaj Deportivo ladnie sie podklada 100% ustawka.

Barca-2
1.917
Pinnacle
✅ ✅ ✅
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dajcie spokój. Nawet jak Barcelona wygra to o niczym nie świadczy. Depor też nie ma jasnej sytuacji w lidze, a że wtedy wynik się ułożył - no cóż. Teraz na każdym forum bukmacherskim, każdy samozwańczy ekspert pisze o tym, że Deportivo dziś oddaje punkty i ładują na nich czysty win. Popularne opinie bardzo często wydają się nietrafione. Po tym co Barcelona ostatnio prezentuje nie postawię na nich nawet złotówki. 200 zł czystego zysku przy stawce 1000? W handicapy się nie bawię. Szczerze mówiąc to bym na nich nie postawił, nawet jakby mecz grany był na Camp Nou.
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
Szczerze mówiąc to bym na nich nie postawił, nawet jakby mecz grany był na Camp Nou.
Po tym co ostatnio wydarzyło się na Camp Nou z Valencią można właśnie jak najbardziej grać Barcelone. Tamten mecz to była już stara, dobra Barcelona sprzed tego kryzysu która .. no właśnie. Zaprezentowała festiwal nieskuteczności bo gnietli Valencie dosłownie w każdym aspekcie gry i tylko cud, pech i brak szczęścia spowodował to że ten mecz skończył się jak skończył. Stało się tak chyba w imię tego że jak nie idzie to nie idzie wszystko i tyle. Dziś już nie ma miejsca na błędy. Poprzedni mecz napawa optymizmem jeśli chodzi o gre Blaugrany a poziom sportowej złości musi rosnąć w tych piłkarzach z meczu na mecz zwłaszcza po tym co się stało w niedzielę. Jeżeli dziś wyjdą na boisko z takim samym nastawieniem jak w niedziele to wynik powinien być jednostronny.
 
marek-142679 0

marek-142679

Użytkownik
Wydaje mi się, że kryzys Barcelony zostanie zażegnany dziś ???? (oby). Real nie wytrzyma psychicznie obciążenia, co nie raz pokazał w tym sezonie (wyjątek mecz z wolfsburgiem, potwierdzający regułe). Moim zdaniem walka o mistrza będzie między Barcą a Atletico Madryt
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Wybacz, ale w mojej opinii to bezsensowny argument. Real nie wytrzyma psychicznie obciążenia? Jakiego obciążenia? Przecież dla nich ta Liga miesiąc temu była stracona, praktycznie nikt w Madrycie w nią nie wierzył. Jeżeli ktoś tu jest pod presją to tylko Barcelona, bo w Katalonii już otwierano szampany przy 12pkt przewadze. Różnica jest taka, że Real czy Atletico mogą wygrać ligę, a Barcelona musi.
Co do reszty się zgodzę, bardzo możliwe że Barca dziś wróci na właściwe tory, a jeśli miałbym stawiać pieniądze na mistrza, to byliby nim w mojej opinii piłkarze Atletico.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Malaga vs Rayo
over 2.5 |1,80| bet365
over 3.5 |3,00| bet365
Jestem zaskoczony, że nikt jeszcze nie napisał o tym spotkaniu. Dla mnie to jest najpewniejsze spotkanie tej kolejki, w którym na pewno nie zabraknie goli, jestem co do tego przekonany. Malaga, która u siebie jest na prawdę solidną ekipą i nie jednym narobiła problemów min. wygrana z Atletico, remis z Realem i porażka 1:2 z Barceloną. Grają odważnie a przede wszystkim ofensywnie co jest miłe dla oka. Przyjeżdża Rayo, które walczy o utrzymanie i osobiście trzymam za nich kciuki bo jest to ekipa, która zasługuje aby grać w BBVA i gdyby oczywiście w defensywie grali solidniej to myślę, że pierwsze dziesiątka spokojnie. Ekipa, która wręcz uwielbia grać gdy nie są w roli faworyta, grają odważną bardzo ofensywną piłkę, stosują wysoki pressing tylko czasami właśnie, aż za wysoko wychodzą i tracą dość sporo bramek. Rayo bramkę na pewno straci ale coś z przodu na pewno również wpadnie. Ostatni raz wrócili z wyjazdu bez straty bramki we wrześniu w meczu z La Palmas! Po za ostatnim spotkaniem z Bilbao to strzelali w każdym wyjazdowym spotkaniu od listopada! Dla mnie dzisiejszy typ jest na prawdę solidny i gram go na prawdę mocno i wam też polecam bo na prawdę można solidnie zarobić. POLECAM!
 
czerwo23 0

czerwo23

Użytkownik
Ath Bilbao vs Atletico Madryt
20.04.2016 - 20:45


Atletico depcze po piętach Barcelonie w wyścigu o mistrzostwo. Po ostatniej porażce katalońskiej drużyny mają już tyle samo punktów. Piłkarze Diego Simeone mają realna szansę na tytuł i zapewne zrobią wszystko, aby cel osiągnąć. Baskowie mają w nogach bardzo ciężki tydzień i morderczy mecz z Sevilla w LE. Aduriz prawdopodobnie opuści spotkanie, a pojedynek z zespołem że stolicy będzie dla nich kolejnym ciężkim i męczącym wyzwaniem, któremu według mnie nie podołają. Atletico także musi uważać na Real grający u siebie w tym samym dniu z Villarrealem ponieważ i oni zwietszyli swoje szanse na powodzenie w wyścigu o mistrzostwo.
Mój typ: Atletico Madryt​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom