>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

35. kolejka La Liga [27.04 - 30.04.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
35. kolejka

Kursy od: bah

Po wczorajszym remisie Atletico z Betisem, Barcelona potrzebuje tylko punktu aby zapewnić sobie mistrzostwo. Ich rywalem będzie Deportivo, które nie przegrało od kilku spotkań i dalej walczy o utrzymanie. Wczoraj do Malagi dołączyło Las Palmas, które przegrało 0:4 i również żegna się z La Liga.
Dalej toczy się walka o Ligę Europejską i tu kilka drużyn jest dalej w grze.
To na pewno będzie ciekawa kolejka.
Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
M 0

markom

Użytkownik
Czy ktoś zna Ew jakieś inne forum może być w innym języku gdzie ludzie piszą o laliga i laliga2. Bo tutaj dop w dniu meczów ktoś coś napisze a mi chodzi o analizę wszystkich meczy. Pozdro
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Levante - Sevilla
Levante @ 3.76
bah


Walczące o utrzymanie Levante gra ostatnio nieźle i są bardzo blisko aby zapewnić sobie utrzymanie. Zespół gospodarzy pod koniec sezonu czyli w najważniejszym dla siebie momencie wystrzelił z formą, która przeraża przeciwników. Levante wygrało min. z Malagą, Athletic, Las Palmas, Eibar czy Getafe. Dziś są w stanie wygrać, bowiem nie dość, że zespół zaczął strzelać bramki co było najważniejsze dla tego zespołu, to poprawił trochę grę w defensywie. Sevilla przyjeżdża dziś rozbita po ostatniej porażce z Barceloną 5:0 w finale Pucharu Króla. Jednak goście o europejskie puchary nie muszą się martwić, bo te im da Barcelona, które w tej kolejce powinna zapewnić sobie mistrzostwo. Sevilla zagrała bardzo słaby mecz z Barcelona, tak jak w ostatnich tygodniach nie spisywała się najlepiej. Goście na wyjeździe nie potrafią strzelić bramki od trzech spotkań, i z pewnością było to też spowodowane absencjami czołowych graczy. Sevilla spuściła z tonu, i Levante ma zamiar to dziś wykorzystać. Czy im się to uda?, mam nadzieje, że tak!
Absencje:
Levante UD v Sevilla FC
Levante UD: Raul Fernandez (11/0 g), Cabaco (13/0 d), Tono (12/0 d), Ivan Lopez (3/0 d), Doukoure (19/1 m), Ruben Rochina (2/0 m), Lerma (24/0 m)
Sevilla FC: Kjer (19/1 d), Corchia (12/0 d), Carrico (5/0 d), Correa (20/1 m), N’zonzi (23/1 m)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jonesy 53

jonesy

Użytkownik
Osobiście twierdzę, że w tym meczu o wiele więcej do udowodnienia ma Sevilla niż Levante. Tak na dobrą sprawę, żeby Levante utrzymało się w lidze wystarczy 1 potknięcie Deportivo, które terminarz ma piekielnie ciężki - Barcelona (H), Celta (A), Villarreal (H) i Valencia (A). Ciężko sobie wyobrazić scenariusz, w którym Depor nie traci punktów w takim zestawieniu, prawda? Levante mecze wygrywa, ale czy ich gra wygląda przekonująco? Ostatniego meczu z Athleticiem nie mogłem niestety oglądać, aczkolwiek wszystkie poprzednie wyglądały... mocno przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Co do Sevilli. Poza meczem z Levante zostały im do rozegrania spotkania z Realem (H), Sociedad (H), derby z Betisem (A) i Alavaes (H). Terminarz najlżejszy nie jest, a jeśli ta fatalna seria (8 kolejnych spotkań bez zwycięstwa, licząc wszystkie rozgrywki) będzie trwać dłużej to posada Montelli będzie poważnie zagrożona. Seria meczów bez porażki w meczach domowych Levante jest zbyt długa, tak samo jak za długo trwa seria meczów Sevilli bez zwycięstwa, biorąc pod uwagę możliwości i statut obu klubów. Ja ten mecz najprawdopodobniej odpuszczam, ale jeśli miałbym tu coś grać to celowałbym w BTTS @ 1.59, over 2.5 @ 1.73 lub wygraną Sevilli @ 1.99 - wszystkie kursy z LVBET. Oczywiście mimo odmiennego zdania życzę powodzenia.
 
N 182

nafal

Użytkownik
A ja jadę ze swoimi ulubionymi statystycznym rożnymi.
LEVANTE HOME OSTATNIE 10 MECZY:
4,4,4,2,5,4,6,6,6,8
ŚREDNIA: 4,9

SEVILLA AWAY OSTATNIE 10 MECZY (poza LM)
9,10,4,4,5,3,6,2,2,4
ŚREDNIA: 4,9

ROŻNE W MECZACH DOMOWYCH LEVANTE OSTATNIE 10 MECZY:
7,9,9,3,10,10,8,13,11,14
ŚREDNIA: 9,4

ROŻNE GOŚCI W MECZACH DOMOWYCH LEVANTE OSTATNIE 10 MECZY:
3,5,5,1,5,6,2,7,5,6
ŚREDNIA: 4,5

ROŻNE W MECZACH WYJAZDOWYCH SEVILLI OSTATNIE 10 MECZY (poza LM):
15,13,9,13,12,8,11,10,10,9
ŚREDNIA: 11

ROŻNE GOSPODARZY W MECZACH WYJAZDOWYCH SEVILLI OSTATNIE 10 MECZY (poza LM):
6,3,5,9,7,5,5,8,8,5
ŚREDNIA: 6,1
__________________________________________
Reasumując: Linia wystawiona przez Milenium to 4,5 rr zarówno na gospodarzy jak i gości po kursach odpowiednio 1,95 (-) 1,65 (+) oraz 1,92 (-) 1,68 (+). Levante troszke obniżyło swoje loty jeśli chodzi o nabijanie korków bowiem powyższą linię w ostatnich pięciu meczach pokonali jedynie jeden raz. Sevilla potrafi kręcić te liczby o wiele lepiej. Ponadto Levante w ostatnich 10 meczach jedynie 3 razy nie pozwoliło nabić rywalowi więcej niż 4 rr. Jako że Sevilla statystycznie jest pod tym względem ekipą dość overową skłaniałbym się do zagrania overu 4,5 w ich stronę. Inna sprawa to fakt iż Sevilla pozwalała swoim rywalom nabijać rzuty rożne w całkiem nie małych ilościach, bo średnia z ostatnich 10 meczy wynosi aż 6,1.
Levante broniąc się przed spadkiem będzie zmuszone atakować natomiast sporo kontuzji w zespole.
Sevilla prawie na pewno zagra w przyszłym sezonie w europejskich pucharach (chyba że jakimś cudem Barcelona zaprzepaści majstra co jest chyba niemożliwe).
Levante atakować musi natomiast obniżenie lotów z korkami w ostatnich ich meczach sprawia iż bardziej wolę postawić pieniądz na tę samą linię w stronę gości którzy grają pod tym względem overowo.
Statystycznie wygląda to wszystko ciekawie.
Moje propozycje:
over 8,5 rr @1,47
over 4,5 rr Sevilla @1,68
Ktoś coś ???
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:00 Espanyol - Las Palmas
Espanyol @ 1.36
Espanyol + over 1.5 gola w meczu @ 1.55
bah


Espanyol potrzebuje tylko jednego punktu aby zapewnić sobie utrzymanie w lidze. Dziś zmierzą się z najsłabszym zespołem La Liga i oczekuję tylko i wyłącznie od nich zwycięstwa. Las Palmas straciło mniej goli w delegacjach tylko od Deportivo i wygrało zaledwie jeden z siedemnastu dotychczasowych meczów. Zmiana trenera w ekipie z Barcelony podziałała pozytywnie bowiem pokonali oni w ostatniej kolejce Gironę 0:2, zespół, który pukał do europejskich pucharów. Dziś nie wyobrażam sobie żeby mieli przejść obok tego meczu i stracić punkty. Do strzelenia bramek powrócił Gerard Moreno, który ostatnio zaliczył dwa trafienia. Espanyol dzisiaj to bierze i mam nadzieje, że z dużą ilością goli.
RCD Espanyol v UD Las Palmas
RCD Espanyol: Diego Lopez (8/0 g), Duarte (11/0 d), Piatti (28/1 m)
UD Las Palmas: Bigas (12/0 d), Momo (11/0 m), Penalba (7/0 m), Erik Expósito (7/1 f)
 
N 182

nafal

Użytkownik
Villarreal - Celta Vigo
VILLARREAL HOME OSTATNIE 10 MECZY (La Liga):
10,3,5,7,2,13,2,6,7,2
ŚREDNIA: 5,7
CELTA AWAY OSTATNIE 10 MECZY (La Liga):
3,5,4,4,5,1,3,2,1,2
ŚREDNIA: 3
ROŻNE W MECZACH DOMOWYCH VILLARREAL OSTATNIE 10 MECZY (La Liga):
14,9,9,9,10,15,11,10,12,6
ŚREDNIA: 10,5
ROŻNE GOŚCI W MECZACH DOMOWYCH VILLARREAL OSTATNIE 10 MECZY (La Liga):
4,6,4,2,8,2,9,4,5,4
ŚREDNIA: 4,8

ROŻNE W MECZACH WYJAZDOWYCH CELTY VIGO OSTATNIE 10 MECZY (La Liga):
11,9,10,10,10,3,11,8,4,12
ŚREDNIA: 8.8

ROŻNE GOSPODARZY W MECZACH WYJAZDOWYCH CELTY VIGO OSTATNIE 10 MECZY (La Liga):
8,4,6,6,5,2,8,6,3,10
ŚREDNIA:5,8
_________________________________________________________
Mecze domowe Villarreal obfitują w rzuty rożne patrząc na statystykę. Villarreal przeplata swoje mecze jeśli chodzi o nabijanie korków i prezentują pod tym względem niestabilną formę. Obydwie ekipy walczą jeszcze o Ligę Europejską więc stawka jest niemała (o ile chcą w niej grać :p ). W oczy rzuca się fakt iż gospodarze dzisiejszego spotkania pozwalają swoim rywalom nabijać rzuty rożne aczkolwiek dzisiejsi goście - Celta Vigo - nie kwapią się zbytnio do ich nabijania na boiskach gospodarza (ponadto dziś nie zagra Iago Aspas więc ofensywny rajdowiec gości).
Linie na drużyny w milenium: Villarreal 5,5 @1,8 zarówno over jak i under, Celta Vigo 3,5 @1,88 (under) i @1,72 (over)

Moje propozycje:
over 8,5 rr w meczu @1,50 (milenium) ✅✅✅ 12 rr
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Panowie czy Wy też widzicie w meczu Barcy że oni tego nie wygrają? Mi tu się widzi remis jak w mordę strzelił. Zakładając że Atletico nie przegra swojego meczu to remis powoduje że Barcelona nie zapewnia sobie mistrzostwa a zrobic będzie chciała to za tydzień w klasyku.. Tam nawet remis im wystarczy wtedy. Jak Wy to widzicie? W hisyorii ju dziwne rzeczy się działy między Barca i Deportivo. Deportiwo spadek ale mimo to pachnie mi tu remisem i świętowaniem mistrzostwa w meczu z Realem za tydzień.
 
K 10

kamson24

Użytkownik
Panowie czy Wy też widzicie w meczu Barcy że oni tego nie wygrają? Mi tu się widzi remis jak w mordę strzelił. Zakładając że Atletico nie przegra swojego meczu to remis powoduje że Barcelona nie zapewnia sobie mistrzostwa a zrobic będzie chciała to za tydzień w klasyku.. Tam nawet remis im wystarczy wtedy. Jak Wy to widzicie? W hisyorii ju dziwne rzeczy się działy między Barca i Deportivo. Deportiwo spadek ale mimo to pachnie mi tu remisem i świętowaniem mistrzostwa w meczu z Realem za tydzień.
Nie. Barcelona potrzebuje jednego punktu do zdobycia mistrzostwa. Niezależnie od wyniku Atletico.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
nie twórzcie historii spiskowych bo smiać mi się chce, czego mają nie wygrać ? oni chca pobić rekord w ilości punktów w sezonie, a nawet wystawiając rezerwy zleją te żałosne Deportivo które nie potrafi grać w piłkę. nie przepowiadajcie przyszłości bo smiać mi się chce
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Szczerze mówiąc, to mi Barca też trochę śmierdzi, ale raczej nie odważę się zagrać, bo to moja drużyna.
Getafe v Girona remis jak w masło, ale za wcześnie dla mnie grali. Pociąg odjechał, bo Atletico i Valencia to no-bety.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
nie twórzcie historii spiskowych bo smiać mi się chce, czego mają nie wygrać ? oni chca pobić rekord w ilości punktów w sezonie, a nawet wystawiając rezerwy zleją te żałosne Deportivo które nie potrafi grać w piłkę. nie przepowiadajcie przyszłości bo smiać mi się chce
W takim razie chyba nie śledzisz Ligi hiszpańskiej ???? , pamiętne 2 remisy po 2:2 ciągle mam w głowie gdzie przy drugim remisie bukmacherzy zablokowali od drugiej połowy możliwości postawienia na cokolwiek. Także kolego nawet wielka Barcelona potrafiła zrobić przysługę. Jednak patrząc na tabele Depo raczej samo już nie wierzy w utrzymanie.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
nie twórzcie historii spiskowych bo smiać mi się chce, czego mają nie wygrać ? oni chca pobić rekord w ilości punktów w sezonie, a nawet wystawiając rezerwy zleją te żałosne Deportivo które nie potrafi grać w piłkę. nie przepowiadajcie przyszłości bo smiać mi się chce
Las Palmas też nie potrafilo grać a jakoś dali radę Barcelonie
 
J 185

jkj

Użytkownik
Betis Malaga over 2,5 @1,8
Mecz będzie otwarty Malaga nie ma już czego bronić spadli po bardzo słabym sezonie.Natomiast Betis odnotowuje jeden z lepszych sezonów, niektóre mecze ktore ogladalem w ich wykonaniu naprawde bardzo dobre.Ostatnio są w gazie zdobywają wszedzie i z kim chcą 3 pkt (jedyny remis z tico).Dla mnie dziś Betis rostrzelaja drużynę z Malagi.
Betis Malaga over 2,5 @1,8
Mecz będzie otwarty Malaga nie ma już czego bronić spadli po bardzo słabym sezonie.Natomiast Betis odnotowuje jeden z lepszych sezonów, niektóre mecze ktore ogladalem w ich wykonaniu naprawde bardzo dobre.Ostatnio są w gazie zdobywają wszedzie i z kim chcą 3 pkt (jedyny remis z tico).Dla mnie dziś Betis rostrzelaja drużynę z Malagi.
Dodatkowym typem, którym gram over Betis 2,5 @2,3 obydwa typy STS
 
abraham 1,8K

abraham

Użytkownik
W coś takiego za dwójke wlatuje dziś
Betis Malaga 1 gol/spotkanie 2/0 @11.00
do tego lechia ze śląskiem 1poł/potkanie 2/0 @12.50
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja bym poszedł w btts w dzisiejszym meczu.
Betis osłabiony kontuzjami w obronie plus nie zagra Bartra za kartki. Malaga tydzień temu pokazała, że mimo spadku będzie grała ofensywnie i Tak Po prostu na luzie.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Betis Sewilla - Malaga
Under 2.5 @ 1.95 forBet

Spadki na under 2.5 w tym meczu i wcale się nie dziwie ponieważ Malaga w tym meczu gra na luzie natomiast Betis bez obrońcy będzie musiało pilnować wyniku oraz od czasu do czasu coś zorganizować w ataku. Betis Sewilla co prawda gra przyzwoity futbol co daje im w tym sezonie powalczyć o Europejskie Puchary, ja jednak nie wierzę iż będzie to tak bramkostrzelny mecz jak widzą to bukmacherzy. Bezpośrednie spotkania tych zespołów również większość kończyło się underowo ja w to wchodzę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom