>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

35 kolejka Premier League [29.04 - 01.05]

Status
Zamknięty.
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Watford ma pewne utrzymanie więc nie będą raczej umierać na boisku. Liverpool raczej utrzyma to miejsce w top4 bo jeszcze gorzej od nich gra United. Arsenal to już parę kolejek temu wykluczył się z marzeń o grze w LM. Wg mnie w chwili obecnej już nic w top4 się nie zmieni. City mają łatwiejsze mecze od United i tylko od nich samych zależy czy utrzymają tą pozycję. Z czołówki tylko Chelsea i Tottenham są w mega gazie i jak dla mnie wygrają wszystkie mecze do końca.
Top 3 a top 4 to różnica. Liverpool na pewno nie chce przebijać się przez kwalifikacje. Moim zdaniem The Reds jeszcze stracą punkty i tylko od City będzie zależeć, czy ich przegonią. Arsenal i Man Utd grają jeszcze ze sobą, więc zapewne jedna z tych drużyn ostatecznie odpadnie z wyścigu o top 4.

Co do Watfordu to wiadomo, że mają już wakacje i dlatego tak grają, ale są ekipy, które grają bez ciśnienia i wyglądają nieźle. Watford do nich nie należy. Ogólnie ekipa o dosyć małym potencjale, zapewne za rok będą walczyć o utrzymanie. Na koniec sezonu czekają ich wyjazdy do Leicester, Evertonu i Chelsea. Szykują się srogie baty w każdym ze spotkań.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Zobacz jak zaczeło grać WBA jak się utrzymali matematycznie w lidze?
Chyba jeszcze gorzej od Watfordu, widać są ekipy które jak tylko utrzymają się już na pewno mają w d... co dalej i myślami sa na wakacjach.
Co do Liverpoolu zgadzam się w 100%, ciekawe czy byli by dynamiczniejsi gdyby Coutinho dalej grał, ale tego się nie dowiemy. Szkoda, że dwóch zawodników czyli Mane i Jordan mają taki wpływ na cały zespół.
Liverpool ma też takiego farta, że ostatnia kolejka to Boro u siebie więc może wymęczą.
 
lukee 178

lukee

Użytkownik
Top 3 a top 4 to różnica. Liverpool na pewno nie chce przebijać się przez kwalifikacje. Moim zdaniem The Reds jeszcze stracą punkty i tylko od City będzie zależeć, czy ich przegonią. Arsenal i Man Utd grają jeszcze ze sobą, więc zapewne jedna z tych drużyn ostatecznie odpadnie z wyścigu o top 4.

Co do Watfordu to wiadomo, że mają już wakacje i dlatego tak grają, ale są ekipy, które grają bez ciśnienia i wyglądają nieźle. Watford do nich nie należy. Ogólnie ekipa o dosyć małym potencjale, zapewne za rok będą walczyć o utrzymanie. Na koniec sezonu czekają ich wyjazdy do Leicester, Evertonu i Chelsea. Szykują się srogie baty w każdym ze spotkań.
Dlatego napisałem powyżej że wg mnie już się nic nie zmieni w top4. Wiadomo że każdy woli być 3 niż 4 i nie grać eliminacji ale nie oszukujmy się, kto by nie zajął tego 4 miejsca to ja nie wierzę że nie przejdzie eliminacji. Jak dla mnie Arsenal już odpadł z tej walki co tylko potwierdził beznadziejnym meczem na WHL. Liverpool na 3 mecze ma 2 u siebie więc raczej nic nie zawali. United mają jeszcze trudne mecze więc nie sądzę by by dali radę wskoczyć do czwórki tym bardziej że jeszcze mają dwa półfinały w LE i solidny szpital w klubie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom