>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

35 kolejka Premier League + mecze zaległe [19-25 kwietnia 2016]

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczoraj dość ładnie siadło i dzisiaj liczę na to samo. Ode mnie leci dubelek.

BTTS (Sunderland vs. Arsenal)⛔ + Leicester win ✅
AKO: 2.84/bet365 ⛔

Zacznę od tyłu a mianowicie od typu na win (mam nadzieję) przyszłego mistrza Anglii. A jeżeli tak ma się stać to trzeba wygrywać takie spotkania jak dzisiaj. Brak Vardy&#39;ego będzie ogromnym osłabieniem jednak jeden zawodnik nie może stanowić o sile zespołu, który będzie reprezentował Anglię w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. W mojej opinii jest to najważniejsze spotkanie dla Lisów w tym sezonie i je wygrają! A dlaczego? Brak angielskiego snajpera będzie widoczny jednak przez cały sezon mówiło się, że Lisy to przede wszystkim drużyna. Prowadzona przez Kante, Mahreza oraz genialną linię obrony powinna zmieść z powierzchni ziemi Swansea. Zresztą czy drużyna &quot;Łabędzi&quot; musi grać w tym spotkaniu na 100%? Mi osobiście wydaję się, że nie. 40 punktów w tym sezonie powinno dać spokojnie utrzymanie a tyle już na swoim koncie ma drużyna z Walii. Zresztą ta drużyna nie jest silna na wyjeździe, tylko 3 wygrane (Arsenal, Everton oraz Aston Villa) dają jej 16 bilans w lidze jeżeli chodzi o wyjazdowe spotkania. Wystawienie tak wysokiego kursu, bo ja gram aktualnie po 1.67 jest moim zdaniem samobójstwem bukmacherów. Brak Vardyego nie powinien dużo zmienić gdyż Okazaki pokazał w tym sezonie, że także potrafi strzelać zwycięskie bramki (1-0 z Newcastle). Dla mnie bet niedzieli!

Jednak niedzielne zmagania w Angli zaczną się na stadionie Sunderlandu gdzie przyjdzie CZWARTY Arsenal. Poszła niesamowita masówka na BTTS w tym spotkaniu jednak trudno się z tym nie zgodzić. Obie drużyny nadal walczą o każdy punkt gdyż nie są jeszcze pewne pozycji, które chciałyby osiągnąć na koniec sezonu. &quot;Czarne Koty&quot; pokonując ostatnio Norwich 3-0 dały wielkie nadzieję swoim fanom na to, że nadal będę grali w Premier League w kolejnym sezonie. Ale żeby tak było potrzebne są punkty w dzisiejszym spotkani u i to najlepiej komplet. Bilans gospodarzy z &quot;Kanonierami&quot; nie jest zbyt dobry, bo jedynie 2 wygrane w ostatnich 10 latach! Jednak czy zespół Wengera jest faworytem? W ostatnich 10 spotkaniach ligowych w delegacji wygrali tylko ze słabym Evertonem, Bournemouth oraz z tragiczną AV. Obie drużyny mają o co grać, w ofensywie gospodarzy chociażby Defoe, który strzelił już parę bramek przeciwko Arsenalowi a z drugiej strony Sanchez, który strzelił 2 bramki West Bromowi. BTTS w tym meczu wydaję się pewny a kursik dobry. Zachęcam do gry!
 
waski1133 105

waski1133

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna || Anglia || Premier League || 25.04.2016 || 21:00
Spotkanie: Tottenham - West Bromwich
Typ: Tottenham -1,5 (handicap azjatycki)
Kurs: 1,69
Buk: Unibet
Tutaj nie ma się nad czym specjalnie rozwodzić. Tottenham wciąż walczy o mistrza. Tottenham wciaż musi bronić 2 pozycji. Nie ma tutaj mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu. A forma świetna - 4:0 na wyjeździe ze Stoke, dwukrotnie 3:0 na własnym stadionie (z Manchesterem United i z Bournemouth). Rywal? Ciężko wyobrazić sobie wygodniejszego. West Bromwich ma wystarczająco dużą przewagę by spokojnie myśleć o grze w Premier League w przyszłym sezonie - nie gra już o nic. Ponadto ostatnia dyspozycja delikatnie mówiąc nie zachwyca - zaledwie 1 punkt w 5 ostatnich potyczkach. Zwycięstwo Tottenhamu można chyba spokojnie wrzucać do każdego kuponu na podbicie. Zwycięstwo z handicapem już tak oczywiste nie jest, ale wydaje mi się, że -1,5 jest bezpiecznym rozwiązaniem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tottenham - West Brom strzelec gola Harry Kane @@ 1.61 Bet365 ⛔
Wczoraj Lisy pewnie wygrały 4:0, jeżeli Tottenham chce walczyć o mistrzostwo musi dzisiaj zdobyć 3pkt, strata wynosi 8pkt, do końca pozostały już tylko 4 kolejki. Najlepszy zawodnik i strzelec którym bez wątpienie jest Harry Kane ma w każdym spotkaniu masę okazji z reguły je wykorzystuje (24 bramki już w tym sezonie). Dzisiaj zakład na jego bramkę wydaje się być lokatą.
 
johnywalker 53

johnywalker

Użytkownik
Tottenham - WBA
Bardzo ciekawe spotkanie. Totki w gazie, wątpilwe by dzisiaj mogły stracić jakieś punkty.
To ten mecz gdzie trzeba wyjść i po prostu go wygrać. Jednak spoglądając na ten mecz zauważyłem bardzo ciekawy bet a mianowicie rzuty rożne. Co tu dużo mówić, Totki mają mecz wygrać i ostatnio także to robią ale już nie z takim pociskiem jak w pierwszej części sezonu gdzie bili dużo kornerów: ostatnie ich mecze w rr wyglądały tak:
Stoke - TOT 5:3
TOT - United 2:7
Liverpool - TOT 12:9
TOT - Bournemouth 4:5
Aston Villa - TOT 5:8
dla porównania WBA ostatnio niby o nic już nie gra ale nie odpuszcza przeciwnikom.
Arsenal - WBA 2:6
WBA - Watford 9:3
City - WBA 8:8 !
Sunderland - WBA 9:3
WBA - Norwich 4:3
Dzisiaj wszyscy zakładamy pogrom Tottenhamu i nie ma co się dziwić bo różnica klas jest widoczna a także i WHL jest twierdzą w tym sezonie. Jednak Tottenham jakby poszedł w skuteczność, nie biją już dużo rr a wykorzystują okazję. Bardzo szybko strzelają gola i ustawiają sobie mecz, kontrolując piłkę. Jeśli dzisiaj scenariusz by się powtórzył, naprawdę jest szansa na rożne WBA.
Linia jest ustawiona na +5 rożnych, w ostatnich pięciu meczach Tottenham nie był w stanie nabić przeciwnikom o tyle więcej kornerów. A w 3 z tych meczów nawet miał mniej!. WBA tylko jeden z tych pięciu meczów zremisowali [0:0 z Sunderlandem], pozostałe przegrali.
Typy:
rzuty rożne - handicap (+5 WBA) - @1.95 ✅
kto zdobędzie więcej rzutów rożnych - WBA - @9.50 ⛔
Buk: bet365
W rzutach rożnych 9-7 dla Tottenhamu

Jeśli komuś typ się spodoba i widzi realne szanse, proszę o komentarze. Szczególnie więcej rr ;) pozdrawiam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Nie ma wątpliwości, że Tottenham dopóki ma chociaż teoretyczne szanse na tytuł to nie odpuści. 4 z 5 ostatnich meczów wygrał i wygrywając zawsze pokrywał AH -1,5, a nawet AH -2,5. WBA za to już totalnie o nic nie walczy, a 4 z 5 ostatnich meczów przegrał.

Dlatego w pełni popieram typ
Tottenham AH -1,5 1,69 unibet
 
czerwo23 0

czerwo23

Użytkownik
⚽Tottenham vs WBA⚽
25.04.2016r.
21:00
Końcówka sezonu Premier League, a w grze o tytuł dwie drużyny - Leicester oraz Tottenham. Dzisiaj &quot;Totki&quot; muszą zwyciężyć chcąc liczyć się nadal w walce o mistrzostwo. &quot;Koguty&quot; tracą do &quot;Lisów&quot; 5 punktów i muszą wygrać już wszystkie batalie do końca sezonu oraz liczyć na potknięcie rywali. W następnej kolejce Leicester gra z Manchesterem United i tam upatrywałbym szansy dla Tottenhamu na podgonienie punktowe swoich przeciwników. West Bromwich Albion ma 10 punktów przewagi nad strefą spadkową nie jest to jeszcze gwarancja pozostania w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii, ale mimo wszystko wydaje się być dość bezpieczną zaliczką punktową. Tottenham jest ostatnio w gazie ma chęci walki do końca o pierwszą lokatę na koniec sezonu. W ostatnich 12 pojedynkach tych drużyn WBA wygrało tylko raz, sześć razy paadał remis, a 5 razy lepszy okazywał się Tottenham.
Mój typ: Tottenham
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Moj typ
Tottenham - West Brom
ht/ft
2/1
29
Unibet


Po wyraznych zwyciestwach czas na pilkarskie jaja w wykonaniu Tottenhamu. Cos mi sie wydaje ze bedzie to mecz West Bromu w stylu tych - laga do Rondona, strzelic i bronimy sie. Tak bylo z Evertonem, Leicesterem, City, i tym podobne.
Marsz Tottenhamu to byloby za latwe rozwiazanie. Goscie strzela a gospodarze beda mieli potem pierdylion sytuacji bo wiadomo jak West Brom gra.
Ale Tottenham raczej wygra ten mecz, kwestia momentum, gdyby West Brom walczylo o utrzymanie to co innego a tutaj od kilku kolejek nie maja za grosz ambicji. Po zdobyciu 40 punktow przegrywaja co opadnie, zaczeli juz wakacje.
Tym niemniej wydaje mi sie ze Tottenham sie pomeczy dzisiaj. Choc wygra

Over 2,5 1,63 Pinnacle

No i jeszcze gdyby West Brom wybronil prowadzenie dokladam zaklad wynik do przerwy West Brom 12,5 Betfair
 
D 0

dutra

Gość
Tottenham - WBA
Bardzo ciekawe spotkanie. Totki w gazie, wątpilwe by dzisiaj mogły stracić jakieś punkty.
To ten mecz gdzie trzeba wyjść i po prostu go wygrać. Jednak spoglądając na ten mecz zauważyłem bardzo ciekawy bet a mianowicie rzuty rożne. Co tu dużo mówić, Totki mają mecz wygrać i ostatnio także to robią ale już nie z takim pociskiem jak w pierwszej części sezonu gdzie bili dużo kornerów: ostatnie ich mecze w rr wyglądały tak:
Stoke - TOT 5:3
TOT - United 2:7
Liverpool - TOT 12:9
TOT - Bournemouth 4:5
Aston Villa - TOT 5:8
dla porównania WBA ostatnio niby o nic już nie gra ale nie odpuszcza przeciwnikom.
Arsenal - WBA 2:6
WBA - Watford 9:3
City - WBA 8:8 !
Sunderland - WBA 9:3
WBA - Norwich 4:3
Dzisiaj wszyscy zakładamy pogrom Tottenhamu i nie ma co się dziwić bo różnica klas jest widoczna a także i WHL jest twierdzą w tym sezonie. Jednak Tottenham jakby poszedł w skuteczność, nie biją już dużo rr a wykorzystują okazję. Bardzo szybko strzelają gola i ustawiają sobie mecz, kontrolując piłkę. Jeśli dzisiaj scenariusz by się powtórzył, naprawdę jest szansa na rożne WBA.
Linia jest ustawiona na +5 rożnych, w ostatnich pięciu meczach Tottenham nie był w stanie nabić przeciwnikom o tyle więcej kornerów. A w 3 z tych meczów nawet miał mniej!. WBA tylko jeden z tych pięciu meczów zremisowali [0:0 z Sunderlandem], pozostałe przegrali.
Typy:
rzuty rożne - handicap (+5 WBA) - @1.95
kto zdobędzie więcej rzutów rożnych - WBA - @9.50
BUK: bet365
Jeśli komuś typ się spodoba i widzi realne szanse, proszę o komentarze. Szczególnie więcej rr ;) pozdrawiam !
Co do handicapu. Świetny typ, ja poparłem się jeszcze innymi statystykami które wskazywały na spore szanse. Co prawda początek meczu dawał w majtki ładunek średniej wagi, na szczęście WBA zaczęło dzielnie nabijać rożne. Co może smucić to kurs który zagrałem przed meczem a mianowicie @1.65.
Jeszcze raz gratulacje i dzięki.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Tottenham przegrał mistrzostwo meczem z West Bromwich,hahaha leże,nie wierzę w to co widzę.Przegrali mistrzostwo meczem w którym kurs na nich był 1.22:grin:
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
No to znamy Mistrza Anglii w tym sezonie ;)

Nawet jeżeli Lisy przegrają z Manchesterem to nie wierzę żeby Totek po dzisiejszym meczu się podniósł i wygrał z Chelsea ;)
Dodatkowo Lisy mają mecz u siebie z Evertonem który gra tragicznie ostatnio.

Brawo LISY! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom