>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

35. kolejka Primera Division [22.04-25.04.16]

Status
Zamknięty.
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Las Palmas-Espanyol BTS @ 1,80 b365 21:00 ⛔ 4:0
Mecz lada momenet wiec szybciutko
Wg mnie najlepsza opcja-Obie drużyny wałczą o utrzymanie,Las Palmas jesli wygraja zapewnia sobie praktycznie utrzymanie.Przyjezdni również każdy punkt na wage zlota-Zapowiada sie ciekawe widowisko,nie te nudy co prezentują Atletico czy Barca xd
Powodzonka
 
gumowyzielak 193

gumowyzielak

Użytkownik
Dla mnie najpewniejszy typ tej kolejki to over w Vallecas. Rayo u siebie na pewno nie położy się na murawie i nie będzie patrzeć jak Real zdobywa 3 punkty. Mnie tu nie zdziwi wysoki wynik po zaciętym meczu. W ostatniej kolejce 3 zespoły za Rayo w tabeli wygrały swoje mecze i zmniejszyły stratę o 2 punkty, obecnie piłkarze Paco mają tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową a nie zapominajmy, że jutro mecz z Realem, a za tydzień z kolejnym zespołem z Madrytu walczącym o mistrzostwo- Athletico na gorącym terenie..
Rayo przyzwyczaiło nas do tego, że zawsze gra otwarty, ciekawy dla oka futbol. Chyba każdy pamięta jak to się skończyło w grudniu w pierwszym meczu z Realem- 10:2 ....
Przed jutrzejszym meczem najlepiej podsumował atmosferę w klubie trener Rayo: &quot;Nie mamy żadnej presji przed tym spotkaniem. Jedną z dobrych rzeczy w tym klubie jest to, że zawsze pracuje się bez presji. &quot;
Co do braków w kadrze do na pewno w Realu nie zobaczymy kontuzjowanego C. Ronaldo oraz Casemiro. Kursy na over poszły ładnie w góre po tym jak Zidane nie powołał na mecz Ronaldo. Mi to nie przeszkadza w moim typie, dodatkowo warto dodać, że wraca Bale.
W drużynie gospodarzy nie zobaczymy 2 podstawowych środkowych obrońców! Ze Castro(kontuzja- na pewno dodatkowy atut mojego typu) + Llorente(nie moze wystąpić z powodu klauzli) oraz Raula Baeny.
Jak dla mnie jutro w Vallecas będzie mega ciekawe widowisko z hokejowym wynikiem. Gospodarze podejdą bez presji, nie mają nic do stracenia, a wiemy jak to może się skończyć z Królewskimi.
over 3.5 @bet365 1.83✅✅✅✅
over 4.5 @bet365 3.00✅✅✅✅
P.S
Dodatkowo mega polecam zakład na to, że w pierwszej połowie będzie zmiana. Wiemy jak to z Paco jest, jak coś nie idzie, on się nie patyczkuje, od razu zmienia. Nie ma znaczenia minuta. Jakby ktoś znalazł takiego buka co oferuje to proszę podać.✅✅✅✅ 43 minuta ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, primera division
Data, godzina: 23.04.2016 16-00
Spotkanie: Rayo Vallecano - Real Madryt
typ: Real -2.5
kurs: 3.10
buk: unibet

Analiza:
Zaskakują mnie kursy na ten mecz. Real dopiero co wrócił z bardzo dalekiej podrózy i wciąż liczą sie o mistrzostwo, choć jeszcze na początku kwietnia strata do Barcy to było aż dwanaście oczek. Dziś jest to ledwie jeden punkt i zwyciestwo może pozwolić na chwile wskoczyć na fotel lidera. I tę okazje moim zdaniem Królewscy wykorzystają, bo w małych derbach Madrytu będą grać ze słabiutkim Rayo. Gospodarze to bardzo wdzięczny rywal dla wielu ekip, bo jako nieliczny zespoł z całej ligi gra otwarty futbol, a co za tym idzie ich rywale maja więcej miejsca w ich strefie obronnej. Stąd defensywa Rayo jest najgorszą w całej lidze. A spory udział mają w tym właśnie Królewscy, którzy na Santiago Bernabeu wygrali aż 10-2. Dzis na pewno nie bedzie aż tak wysoko, ale moim zdaniem Real i tak pewnie zwycięży. Ostatnie tygodnie to ich dobra forma. Jedyną wpadkę jaką zaliczyli to fatalny występ w Wolfsburgu, gdzie przegrali 0-2, ale później z nawiązką odrobili straty i awansowali do półfinalu Ligi Mistrzów. I była to jedyna strata punktów od meczu z Atletico, bo pozostałe dziesięć meczy wygrali, w tym z Barcą na Camp Nou 2-1, a do tego rozbili Celtę 7-1, Getafe 5-1 czy Seville i Eibar 4-0. W wielkiej formie jest Ronaldo, który seryjnie zaczął strzelać bramki. W ostatnim meczu z Villareal co prawda gola nie strzelił, ale to i tak nie przeszkodziło pewnie wygrać Realowi 3-0. Rayo to zespół zdecdowanie z niższej półki i mało prawdopodobne był wstanie nawiązać wyrównaną walkę z zespołem Realu, ktory wciąż aspiruje do zdobycia mistrzowskiego tytułu. Stawiam na pewne zwycięstwo Realu
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
W wielkiej formie jest Ronaldo, który seryjnie zaczął strzelać bramki. W ostatnim meczu z Villareal co prawda gola nie strzelił, ale to i tak nie przeszkodziło pewnie wygrać Realowi 3-0. Rayo to zespół zdecdowanie z niższej półki i mało prawdopodobne był wstanie nawiązać wyrównaną walkę z zespołem Realu, ktory wciąż aspiruje do zdobycia mistrzowskiego tytułu. Stawiam na pewne zwycięstwo Realu
Jak odniesiesz się do braku Ronaldo w jutrzejszym spotkaniu? Czy nie przeszkodzi to Twojemu typowi?
Dla mnie pewniak to Atletico. Malaga jest kiepska ostatnio. Kompletnie nic nie grają z przodu. Dlatego, Atletico do zera, oraz Atletico ht/ft, bo LM za pasem, więc trzeba szybko wyjść na prowadzenie i kontrolować wynik. Jako, że grają przed Barceloną, to przynajmniej przez chwilę będą liderem. ????
Myślę również, że ani Sevilla nie będzie miała problemów w Derbach Andaluzji z Realem Betis. Niby obie drużyny bez formy, ale Sevilla ma dużo większy potencjał. Myślę, że wrócą do wygrywania, a ważną kwestią jest fakt, że Valencia już tylko 6 punktów za plecami. Trzeba wyjaśnić sytuację, bo LE to minimum (przypominam o szansie wygranej w LE). Ani Celta Vigo nie powinna mieć problemów z Granadą, którzy się trochę wykruszyli po ostatnim spotkaniu (kartki lub kontuzje).
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Odwołuję się do swojego postu z grudnia:

http://forum.bukmacherskie.com/f26/16-kolejka-primera-division-19-20-12-15-a-127752.html#post5837030

Wtedy się nie udało na Bernabeu, ale wszystko zasługa czerwonych kartek. Gdyby nie to - Rayo na luzie by ogarnęło. Paco ma niespełnione ambicje i jutro wejdą na Real jak na dziką świnię. Handicapy w stronę gości odradzam. Nie ma Ronaldo, a Rayo u siebie nie przegrywa wysoko. Ostatnio złapali mega rytm i szkoda straconych dwóch punktów z Malagą - należało się im zwycięstwo.

Wracając jednak do rożnych. Brakuje Casemiro, Carvajala i Ronaldo. Dla mnie wszyscy gracze są w top 5 drugiej części sezonu, jeśli chodzi o grę Realu. Zidane może wykorzystać fakt, że Rayo na nich naskoczy, więc gra z kontry to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie że pod nieobecność Casemiro lepiej się nie wdawać w wymiany z Rayo.

4 ostatnie mecze Rayo - Real. Wynik w rzutach rożnych.
08.04.2015 0:2 8:1
02.11.2013 2:3 6:1
24.09.2012 0:2 5:6
26.02.2012 0:1 12:5


Główny typ na jutro to: Rayo więcej rożnych 3,40 Betano

Dla odważnych proponuję te rozwiązania:

Rayo wyścig do 7 rożnych 6,00
Rayo wyścig do 9 rożnych 14,00
Rayo wyścig do 11 rożnych 31,00


Wszystko Betano
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Rayo - Real Madryt
Typ: Real - 1.5 gola
Kurs: 1.88
buk: unibet

Wynik: 2:3 ⛔ słaby początek Realu popsuł cały typ.​


Walka o mistrzostwo trwa w najlepsze, a więc nie ma mowy tutaj o odpuszczaniu. Dzisiaj Królewskich czeka naprawdę bardzo trudne zadanie, bowiem Rayo walczy natomiast o swój ligowy byt. Notowane jest obecnie na szesnastej pozycji w tabeli, ale ma tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.Ja natomiast wierzę w to, że Królewscy w obecnej formie bez większych problemów zaaplikują się swoim rywalom 2/3 bramki. Także niestety muszę to napisać, Rayo będzie musiało szukać punktów w trzech innych spotkaniach. Goście zagrają dzisiaj trochę w okrojonym składzie, zabraknie min. Ronaldo i Casemiro. Pomimo dwóch tak mocnych osłabień, Real stworzy sobie nie jedną sytuację do strzelenia gola i będzie trzeba je tylko zamienić na gole.

Przewidywane składy:

Rayo (4-4-2): Carlos - Tito, Crespo, Amaya, Quini - Trashorras, Baena, Embarba, Bebe, Hernandez - Miku

Real (4-4-2): Navas - Nacho, Ramos, Pepe, Danilo - Modric, Kroos, Isco - Jese, Benzema, Vazquez

Nie zagrają:

Rayo: Cobeno, Ebert, Tono, Piti, Guerra (kontuzje); Llorente (regulamin - nie może wystąpić przeciw macierzystemu klubowi); Ze Castro (występ pod znakiem zapytania)

Real: Ronaldo (kontuzja); Casemiro (zawieszenie); Carvajal, Bale (występ pod znakiem zapytania)
20:30 Barcelona - Sporting
Typ: Barcelona -4.5 gola
Kurs: 2.75
buk: unibet

Wynik: 6:0 ✅ wszystko zgodnie z planem​


Po ostatniej wygranej 0:8 nad Deportivo, można by było napisać, że alarm w postaci słabszej formy został zażegnany. Dzisiaj ja jednak czekam na potwierdzenie tego samego co pokazali w ostatnim meczu ligowym piłkarze Barcelony. Sporting przyjeżdża do jaskini lwa i to bardzo rozwścieczonego, a więc niema mowy tutaj o ugraniu jakichkolwiek punktów. Gospodarze już w pierwszej połowie będą chcieli rozstrzygnąć losy meczu, żeby potem spokojnie dowieźć wynik do końca i co najwyżej dobić rywala. Dlatego też liczę, że w pierwszej połowie zobaczymy 2/3 gole dla Barcy aby potem nie potrzebnie zapadła jakaś nerwowość. Jeśli Barcelona będzie tak skuteczna jak w meczu z Deportivo, to wynik może siegnąć 6/7 bramek. Co do składów to po raz kolejny u gospodarzy zobaczymy once de gala. Mecz na papierze zapowiada się jednostronny i oby tak było!

Przewidywane składy:

Barcelona (4-3-3): Bravo - Alves, Mascherano, Pique, Alba - Rakitić, Busquets, Iniesta - Neymar, Suarez, Messi

Sporting (4-2-3-1): Cuellar - Lopez, Mere, Hernandez, Lora - Mascarell, Alvarez - Halilovic, Cases, Jony - Sanabria

Nie zagrają:

Barcelona : Ramirez, Vermaelen, Mathieu, Samper (kontuzje)

Sporting: Bernardo , Menendez, Canella (kontuzje)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Suarez strzeli 2 gole lub więcej @2.30 b365 ✅✅

Przybliżył się bardzo blisko Ronaldo i wobec kontuzji Portugalczyka, to Urugwajczyk może po dzisiejszym spotkaniu liderować w klasyfikacji strzelców. Strzelić Sportingowi to nie powinien być wyczyn. Myślę, że drużyna będzie z premedytacją grać na Suareza, by ten osiągnął indywidualny sukces.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
D 0

damiandinho90

Użytkownik
34 Kolejki za nami!!

co wiemy?
Od góry... Barca wróciła na właściwe tory, Atletico dalej trzyma się na jej plecach,a Real też nie odpuszcza.
Walka o 4 miejsce jeszcze do konca nie jest rozstrzygnięta...

Villarreal
vs
Real Sociedad​


Bet365
1.67
Vallareal mecze kolejno z Real Sociedad, Valencia,Deportivo La Coruna, Sporting Gijon. Do tego mały pojedynek w LE z Liverpool..
Villareal nie jest w najlepszej formie ostatnio, porażka z Sewilla ,remis z Barca w kryzysie,wygrane z Getafe,Eibar ok ale te drużyny są bez formy, do tego 2 porażki z Rayo i Realem..Maja ostania szanse o zapewnienie sobie 4 miejsca, musza wygrać dzis i może uda im sie wygrac z Depo, Valencja ostatnio w formie , wiec nie da im szans na zwycięstwo a Gijon możliwe, że dalej będzie walczył o ligowy byt.
Moj typ: 1

Levante
vs
Athletic Club


Bet365
2.15
Teraz mój faworyt w zajęciu 4 miejsca, czyli Atletic..
Mecze: Levante W , Celta D,Las Palmas W, Sevilla D
Levante ostatnio 5:1 z Granada...
Celta niby wysoko ale tez ostatnio gubi punkty
Las Palmas - tu będzie trudno ale jakiś punkcik uda się wyrwać
Sevilla - na koniec zapowiada sie nieźle , jeśli Sevilla złapie formę w co wątpię to możne być cieżko
Na dzis moj typ :2

Co do Celty Vigo to myślę ż e sobie odpuszczą po stracie punktów z granada i porażce z Atletic ????

Getafe
vs
Valencia


Bet365
2.40
Tutaj kolejna drużyna która wg mnie zakwalifikuje sie do LE, Valencja!!!
Ostatnio wszystko funkcjonuje tam jak trzeba w najbliższych 4 meczach , bedzie Real, więc tutaj nalezy koniecznie wygrać

Moj typ: 2

Do tych meczyków dorzucić można wygraną Atletico i gol Suareza bo chlop ostatnio w mega gazie!
Pozdro



//
Miło by było, gdybyś podawał kursy, oraz nazwę bukmachera na typy, które proponujesz na forum. I chyba popełniłeś małą gafę w typie Levante- Athletic, bo napisałeś, że stawiasz na gości, a w typie jest ewidentnie 1. ;)
Pozdrawiam i życzę udanych typów, Vidal.
 
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
Rayo - Real
rożny przed 8 minutą @ 1.83
bet365 ⛔

Obie drużyny, a zwłaszcza Rayo, nabijają sporo kornerów. Filozofia Paco Jémeza jest jasna - atak, atak, atak, nacieranie na bramkę rywala za wszelką cenę. Brak Cristiano nie powinien osłabić siły Realu pod kątem rzutów rożnych, bo w jego miejsce wystąpi zapewne Jesé, który często wykorzystuje swoją szybkość i decyduje się na sprinty wzdłuż linii.

Rayo walczy o utrzymanie i powinno im się udać, dziś jednak powinni zaatakować od pierwszej minuty i próbować naciskać na Real, który również nie będzie grał zachowawczo i będzie wykorzystywał masę miejsca, które Rayo zostawia zawsze na własnej połowie. Publika w Vallecas jest niesamowita, być może najbardziej entuzjastyczna w Hiszpanii i będą wywierać presję do szybkiej gry od pierwszej minuty, rożny do 8 minuty powinien spokojnie paść.
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Rayo Vallecano - Real Madryt
Rayo over 4,5 RR @ 2,00 Betsson
⛔ 4 RR

Idę podobnym tropem co koledzy powyżej, tyle że skupiam się na rzutach rożnych ekipy Rayo Vallecano. Każdy kto śledzi Ligę BBVA wie, że ekipa z Vallecas pod wodzą Paco Jemeza gra bardzo ofensywnie. Dziś w meczu z Realem będzie tak samo. Rayo rzuci się od początku i spróbuje postraszyć &quot;Królewskich&quot;. Gospodarze będą podwójnie zmotywowani - nie dość, że przyjeżdża wielka ekipa, która walczy o Mistrzostwo Hiszpanii, w dodatku rywal z tego samego miasta, czyli małe derby to jeszcze Rayo ciągle nie jest pewne utrzymania w lidze i musi szukać punktów w każdym meczu. Real dziś bez Ronaldo, kto wie jak to wpłynie na zespół. Czy nie stracą trochę swojej pewności grając bez Cristiano? Dodatkowo nie zagrają będący ostatnio w dobrej dyspozycji Carvalaj i Casemiro. Obronę Realu będzie stanowić zatem czwórka: Nacho, Pepe, Ramos, Danilo. Nie jest to najmocniejsze zestawienie i kto wie jak poradzą sobie ze śmiało grającą ekipą gospodarzy. Mówię tu szczególnie o bocznych obrońcach - Nacho i Danilo. Vallecano grając u siebie, nawet z największymi, często pokrywa taki over RR. Dzisiaj liczę, że te 5 co najmniej powinni nabić. Duże znaczenie może mieć też przebieg meczu. W pierwszych 15-20 minutach liczę na jakiś rożny ze strony Rayo, wiemy że ruszą od początku, a później przewidując, że to Real obejmie prowadzenie w meczu, zmusi graczy Jemeza do wzmożonych ataków w celu odrobienia strat. Kurs jest zacny, więc pobieram!

Edit: Rayo wyhasało się w ciągu pierwszych 25 minut meczu, później im dalej w mecz tym gorzej. Druga połowa to już w ogóle dramat, a &quot;podanie&quot; Embabry przy golu na 3:2 dla Realu to już piłkarski kryminał. Liczyłem, że po fajnym początku meczu Bebe to on sam nabije 3-4 rożne, jednak jakoś od 30 minuty przestał grać w piłkę.
 
deepred 688,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
⚽ Atletico Madryt - Malaga
Poniżej 2,5 gola [1,90] bet365
✅✅ 1-0
:gool: ????
Bet, który od razu rzucił mi się w oczy. Materace nie rozgrzewają specjalnie swoich fanów podbramkowymi wyczynami i nie ma w tym nic dziwnego, bo są drużyną, która bazuje na grze w obronie, a z przodu zawsze coś wpada. Nie inaczej powinno być w dniu dzisiejszym. Malaga nie ma przesadnie wielkiej formy i nie strzela zbyt wielu goli, a w starciu z takim klubem jak Atletico byle co nie wpada. Madrytczycy pewnie sobie spokojnie coś wturlają i będą ryglować tyły, co wychodzi im wyśmienicie. Nie dość, że obrońcy znakomici, to w bramce genialny Oblak, który byle czego nie wpuszcza. Materace mają za chwilę Ligę Mistrzów, więc nie widzę ich tutaj wypruwających sobie żyły, po prostu, spodziewam się jak zwykle przeciętnego widowiska piłkarskiego i realizacji wielkiego kunsztu taktycznego, który jest opanowany do perfekcji przez podopiecznych Simeone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
sure-matches 12

sure-matches

Użytkownik
FC Barcelona - Sporting Gijon
Typ: Obojętnie jaki zawodnik strzeli w meczu 3 lub więcej bramek
Bukmacher: MarathonBet
Kurs: (4.25) ✅✅✅

Dzisiejsze spotkanie Barcelony ze Sportingiem zapowiada się na dużą korzyść dla gospodarzy. Barcelona w tym meczu napewno będzie przy wielkim posiadaniu piłki i będą rozgrywać dobra piłkę by szybko zmylić obronę Gijon aby wypracować sobie miejsce do strzelenia bramki. Gijon jest obecnie w grupie spadkowej, a Barcelona pewnie zawalczy o 3 punkty, którymi oddali się trochę od nacierajacego, mającego 79 punktów Atletico Madryt. W tym spotkaniu liczymy że jeden z zawodników Barcy strzeli 3 lub więcej bramek. W ostatnim spotkaniu Barcelony wygranym aż ośmioma bramkami Suarez bardzo dobrze rozegrał mecz. Strzelił 4 bramki i zdobył 3 asysty. To był zdecydowanie jego mecz, dzisiaj liczymy na równie dobry mecz w wykonaniu tego zawodnika.

Kto wygra dzisiejsze spotkanie?
FC Barcelona - 90%
Remis - 7%
Sporting Gijon - 3%

Kilka informacji na temat drużyn:
• FC Barcelona zdobywa 3.36 goli grając u siebie, a Sporting Gijon strzela 1.07 goli grając na wyjeździe (średnio).
• Sporting Gijon nie strzelił gola w 9 z ich 17 meczy na wyjeździe w Primera Division w tym sezonie.
• Gdy Sporting Gijon przegrywa 1-0 na wyjeździe, to wygrywa 13% swoich meczy.
• Przed własną publicznością FC Barcelona nie ma na koncie przegranej ze Sporting Gijon od 9 spotkań.
• Gdy FC Barcelona prowadzi 1-0 u siebie, to wygrywa 84% swoich meczy.
• Sporting Gijon wygrał 0 ze swoich 5 meczy Primera Division przeciwko FC Barcelona.
• Bilans FC Barcelony w ostatnich 9 meczach u siebie ze Sporting Gijon to: 9 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Różnica bramek: 24-4 dla FC Barcelony.
• W 3 ostatnich meczach drużyna Sporting Gijon nie pokonała FC Barcelony.
• Sporting Gijon nie wygrał żadnego z 5 swoich ostatnich meczy na wyjeździe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Suarez otrzyma kartkę 5,00/5,50 Unibet/Betsson

Luis Suárez wziął udział w prezentacji książki „Relats Solidaris de l’Esport”, która odbyła się w Barcelonie. Urugwajczyka odwiedziła mała dziewczynka o imieniu Candela, cierpiąca na fenyloketonurię (inaczej PKU), i podarowała mu koszulkę z napisem „ja wspieram PKU, a ty? Pomóż nam”. Poprosiła również, aby Luis Suárez pokazał ją po strzeleniu kolejnego gola. Urugwajczyk odpowiedział: „żaden problem, nawet jeśli otrzymam żółtą kartkę. Sprawa jest tego warta”.
Następnie Luis Suárez zażartował na temat swojej kiepskiej passy strzeleckiej. – Jestem trochę przesądny, tak więc zmieniłem buty i wróciłem do starych. Serie się zdarzają, można się śmiać, marnując świetne okazje, jednak wierzymy w naszą jakość. Pierwszy gol będzie dla nich (dla dzieci z PKU). Żółtą kartkę wliczy się w koszty. To będzie dla Candeli i wszystkich, którzy zmagają się z PKU.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 0

burzaxburza

Użytkownik
@up
Nie widzę tego typu na Unibet ani na Betsson
Wycofali?
EDIT: Dobra już mam ale po kursie @ 2.90 na Unibet
Wchodzę w to ostro bo chyba buk się połapał i pewnie będziesz miał rację i typ wejdzie :O
Powodzenia :cool:
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Eibar - Deportivo La Coruna Typ: Eibar więcej RR @1,57 bet365 ✅
Zacznę od statystyk, a potem przejdę do opisu meczu.....

Ostatnie 10 meczy Eibar na własnym stadionie ( RZUTY ROŻNE )

ZIELONY WIĘCEJ RR
- CZERWONY MNIEJ RR - SZARY TYLE SAMO RR

Eibar 9 - 2 Valencia

Eibar 5 - 7 Sp Gijon
Eibar 8 - 2 Espanol
Eibar 3 - 2 Granada
Eibar 1 - 2 Malaga
Eibar 8 - 2 Levante
Eibar 6 - 6 Las Palmas
Eibar 6 - 2 Barcelona
Eibar 4 - 3 Villarreal
Eibar 2 - 0 Sociedad

Ostatnie 10 meczy La Coruna na wyjezdzie ( RZUTY ROŻNE )

Barcelona 6 - 2 La Coruna
Getafe 9 - 2 La Coruna
Real Madrid 5 - 9 La Coruna
Sociedad 9 - 4 La Coruna
Sp Gijon 4 - 3 La Coruna
Espanol 7 - 4 La Coruna
Ath Bilbao 1 - 2 La Coruna
Ath Madrid 10 - 1 La Coruna
Celta 11 - 0 La Coruna
Sevilla 10 - 0 La Coruna

Eibar w 10 ostatnich meczach na własnym stadionie aż, 8 raz zdobywali więcej rr od swoich rywali.
La Coruna w 10 ostatnich meczach na boisku rywala aż 8 razy zdobyło mniej rr od swoich rywali.
EIBAR CORNERS- średnio o 1,2 rr więcej na własnym stadionie od rywala.
LA CORUNA CORNERS- średnio o 2,6 rr mniej od rywala na wyjeździe.
Gospodarze ze średnią 4,9 rr na własnym stadionie. Goście ze średnią 3,6 rr na wyjeździe.

Deportivo w ostatniej kolejce zostało zjedzone aż, 8 do jaja z Barcą. Fakt faktem grali z piekielnie wymagającym rywalem. Ale taki wynik ? Zaprezentowali się jak drużyna z Segunda Division. Próbowali grać z kontry, co i tak kończyło się fiaskiem. Eibar też się nie popisało i drużyna uległa 0:4 Valenci. Po prostu ich rywale byli bd. kreatywni i konstruowali bd. płynne ataki. Bo jeśli spojrzymy na statystyki po meczu, wcale drużna Eibar nie została zdominowana. Drużyna dzisiejszych gości zanotowała ogromny regres wobec meczy z początku sezonu. Morale zawodników muszą być w opłakanym stanie, i czuję że, bd. grać na remis. W końcu oni są znani z grania na X. W dole tabeli jest ciasno, więc każdy 1 pkt jest ważny. Eibar powinno trzymać inicjatywę i powoli rozpracowywać rywala, co za tym idzie corki bd się nabijać niemiłosiernie. Oni będą chcieli dobić rywala, który jest w słabej dyspozycji.
Dość ryzykowna jest gra 1x2 gdyż, goście mogą wybronić jakiś bezbramkowy remis. A jak jeszcze zobaczymy h2h często wyniki były minimalistyczne.
Dla mnie najlepszą opcją jest granie na więcej rr Eibar, którzy tak jak pisałem powinni dominować. I ciężko pracować na gola. Póki go nie zdobędą spodziewam się szturmu na bramkę rywala i masę rr. A goście ?? Może jakieś kontry, ale raczej bd. bronić pd. własną bramką. Do tego te staty mówiące wszystko za siebie....
 
hardpr0 6

hardpr0

Użytkownik
20.30
Villarreal - Real Sociedad
Typ: Villareal ⛔ 0:0
Kurs: 1.75 bet365​


Do końca zostały 4 kolejki. Aktualnie Villarreal zajmuje 4 miejsce w tabeli, które gwarantuje grę w eliminacjach LM. Muszą utrzymać tę pozycję do końca sezonu, bo z tyłu czeka na ich potknięcie Bilbao, które traci 6 pkt. Ostatnie wyniki Villarreal pozostawiają wiele do życzenia, dwie przegrane z Realem Madryt i Vallecano (dość niespodziewana porażka). Czas wrócić na zwycięskie tory i umocnić swoją pozycję w ligowej tabeli. Okazja jest dobra, grają u siebie, a w meczach domowych 12 spotkań Villarreal wygrał, 3 zremisował i poniósł dwie porażki. Goście tego spotkania już do końca sezonu nie grają o nic mają aktualnie 41 pkt i 12 miejsce w tabeli. Żadnych szans na spadek oraz europejskie puchary. Sądzę ze Villarreal wygra, bo potrzebują zwycięstw by przypieczętować zajęcie czwartego miejsca, które do końca nie jest pewne, a Real gra ostatnio słabo więc na El Madrigal gospodarze mają ogromną szansę na ważne zwycięstwo. W tym meczu Villareal powinien zwyciężyć po dwóch porażkach z rzędu i podbudować sobie morale przed meczem z Liverpoolem w LE.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom