>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

35 zł free

zomber 9

zomber

Użytkownik
Ty już nie rób z siebie większego debila, bo każdy kto coś dostał, otrzymał również maila:
aha z tego co widzę to może wejdź jeszcze na swoją pocztę i po wklejaj tu na forum wielkie super promocje typu freebety na mecz, lub bonusy od depo na expekt i unibet bo to twoja specjalność, tylko pomyśl najpierw że każdy o tym wie. tak więc wymyśl może cos ciekawszego:jezora:
bez odbioru
teraz się przedstawiłeś
a więc debilu posłuchaj i zobacz czy taki e-mail do kogoś dotarł
bo informacja jest tylko widoczna na chwile obecną po zalogowaniu na gamebookers a są tacy którzy dawno nie wchodzili na stronę tego bukmachera i nie mają pojęcia o tej promocji
a forum bukmacherskie jest właśnie od podawania takich promocji
i miłego dnia życzą debilu
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
teraz się przedstawiłeś
a więc debilu posłuchaj i zobacz czy taki e-mail do kogoś dotarł
bo informacja jest tylko widoczna na chwile obecną po zalogowaniu na gamebookers a są tacy którzy dawno nie wchodzili na stronę tego bukmachera i nie mają pojęcia o tej promocji
a forum bukmacherskie jest właśnie od podawania takich promocji
i miłego dnia życzą debilu
Tępy mośku czy jeszcze nie zrozumiałes ze temat o tej promocji już istnieje, naprawde jesteś aż tak ograniczony, więc powtórzę ci jeszcze raz temat istnieje robisz tylko niepotrzebne zamieszanie rozumiesz?
A debilów to w rodzinie radzę poszukać....
 
D 0

darkog

Użytkownik
Zgarnij ekstra zł35.00 PLN, które wpłyną na Twoje konto, gdy wybierzesz tę premię
Wybierz kod premii GBFEB10 na stronie Gamebooker Account, aby otrzymać premię.
dzięki kamilleon! drugi raz w ciągu miesiąca 15 euro, obrót jest nieciekawy 10x po kursach powyżej 2.0 w ciągu 7 dni, ale zawsze są jakieś szanse ????
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Jezu.. zaraz zwymyślać, zrównać z błotem.. (o wycieczkach rasistowskich nie wspomnę - ŻENADA..). Ja tam żadnych maili od Gamebookers nie dostaję.. nie nudzi mi się też aż tak, żebym przeglądał wszystkie stare tematy.. (co tam słychać.. czy jak? ???? ???? ). Kupon za ten bonus mi nie wszedł.. bywa.. i w życiu bym sie nie dowiedział, że teraz czeka na mnie.. drugi ???? Dzięki kamilleon:spokodfhgfh:
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Tępy mośku czy jeszcze nie zrozumiałes ze temat o tej promocji już istnieje, naprawde jesteś aż tak ograniczony, więc powtórzę ci jeszcze raz temat istnieje robisz tylko niepotrzebne zamieszanie rozumiesz?
A debilów to w rodzinie radzę poszukać....
to idź sobie popisz do tego tematu
wcześniej dawali po 25 i 55
teraz dają po 35 i to jest oddzielna promocja wtedy dostałem i teraz też pajacu
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
Ja nic nie mam, ale z tydzień temu napisałem im maila dlaczego jedni dostają bonus bez depozytu nawet po dwa razy a inni, np. ja nic nie mają. To mi pokrętnie napisali że ja otrzymałem propozycje bonusu (jakieś 30% do 100zł), ale ponoć nie chciałem skorzystać (nawet nie przypominam sobie takiego maila) i ta promocja dotyczy wybranych. Według mnie wyszstko zależy od naszego bilansu u tego buka, ja tam jestem u nich sporo na plusie to dlatego raczej mi nie dali, a ci pewnie co zanotowali minus to są teraz przyciągani bonusami i pewnie gamebookers liczy, iż znów trafi na usera, który złoży depozyt i przegra.
mylisz sie, ja jestem na minus i nie dostalem ani razu ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
to idź sobie popisz do tego tematu
wcześniej dawali po 25 i 55
teraz dają po 35 i to jest oddzielna promocja wtedy dostałem i teraz też pajacu
Tak szmatławcu, ja też dostałem 2 razy i dowiedziałem się o tym z tamtego tematu, jak byś rzucił okiem to może bys przeczytał że w tamtym temacie jest mowa o tych dwóch darmowych bonusach bucu:-D
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
pobijcie się o 35 zł ???? tyle powiem ???? ja maila np. nie dostałem i po zalogowaniu wchodzę w moje konto i tam też nie mam nic , nie mogę wklepać tego kodu. O co tyle hałasu ... ? :]
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
tutaj teraz trzeba chyba zagrac za łączna stawke 550 zł nie ma minimalnego kursu, ja mam napisane ze trzeba zagrac za 550 zł czyli obrot 10X ale o kursie nic nie ma mowy, w tym poprzednim bonusie bylo napisane ze obrot 10x i kurs min2.00
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
to idź sobie popisz do tego tematu
wcześniej dawali po 25 i 55
teraz dają po 35 i to jest oddzielna promocja wtedy dostałem i teraz też pajacu
Wtedy tez dawali po 35 (25 i 55 byc moze niektorym tez, ale ja mialem wtedy 35). Nie lubie takich chamskich podjazdow i wzajemnego obrazania sie, ale rzeczywisc info o promo juz jest w innym wczesniejszym temacie, wiec troche bez sensu znowu o tym zakladac kolejny temat. Zgodze sie w jednym z MistrzAA (choc nie pochwalam jego metod i obrazliwego jezyka), tez zauwazylem ze jak tylko pojawia sie maile z promocjami dla wybranych kont, Ty od razu calosc wklejasz na forum, tak jakby nikt oprocz Ciebie tego nie otrzymywal. Bez obrazy i napinania sie ???? Chodzi mi tylko o to, by nie powielac tematow, nie pisac o sprawach oczywistych, bo to wyglada jakbys pisal tylko po to, aby cos napisac ????
Pozdrawiam i mam nadzieje, ze zrozumiesz przekaz i nie odbierzesz tego jako zaczepke.
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Wtedy tez dawali po 35 (25 i 55 byc moze niektorym tez, ale ja mialem wtedy 35). Nie lubie takich chamskich podjazdow i wzajemnego obrazania sie, ale rzeczywisc info o promo juz jest w innym wczesniejszym temacie, wiec troche bez sensu znowu o tym zakladac kolejny temat. Zgodze sie w jednym z MistrzAA (choc nie pochwalam jego metod i obrazliwego jezyka), tez zauwazylem ze jak tylko pojawia sie maile z promocjami dla wybranych kont, Ty od razu calosc wklejasz na forum, tak jakby nikt oprocz Ciebie tego nie otrzymywal. Bez obrazy i napinania sie ???? Chodzi mi tylko o to, by nie powielac tematow, nie pisac o sprawach oczywistych, bo to wyglada jakbys pisal tylko po to, aby cos napisac ????
Pozdrawiam i mam nadzieje, ze zrozumiesz przekaz i nie odbierzesz tego jako zaczepke.
ok
i co da się normalnie
jeżeli tak to zamykamy ja nie zauważyłem takiego info
więc podałem na forum
a wiadomości e-mail nie dostałem od gamebookers tylko zobaczyłem promocje po zalogowaniu i podałem dalej
pozdrawiam
 
J 5

jawa123

Użytkownik
no ja tez dostalem ze bonus 15 euro list poczta ale to juz chyba ten co wykorzystalem bo nic nie ma nowego ????
 
W 1

wojtek_88

Użytkownik
zgadzam sie 35 zl na koncie, dzieki kamilleon ;)

P.S. - czy ktos wie cos o kursie obrotu? bo widze ze jest 10x 35 zl w tydzien, a kurs minimalny?
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
kurs minimalny to 2.0
moderator mógłby sie zająć tematem
ja wyjaśniam tak:
jakiś czas temu gdy rozdawali po 35 lub 55 dostałem 55pln,
dziś nie dostałem maila,
sprawdziłem promo i dostałem dzisiaj kolejne 55PLN
tak więc temat jak najbardziej na miejscu i dziękuje autorowi ????
biore sie za obrót, a wy dalej obrzucajcie sie mydłem
 
W 1

wojtek_88

Użytkownik
kurs minimalny to 2.0
moderator mógłby sie zająć tematem
ja wyjaśniam tak:
jakiś czas temu gdy rozdawali po 35 lub 55 dostałem 55pln,
dziś nie dostałem maila,
sprawdziłem promo i dostałem dzisiaj kolejne 55PLN
tak więc temat jak najbardziej na miejscu i dziękuje autorowi ????
biore sie za obrót, a wy dalej obrzucajcie sie mydłem
1. skad info ze kurs minimalny 2.00
2. co jesli zaczalem obrot a kurs byl nizszy niz 2.00?
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
2. co jesli zaczalem obrot a kurs byl nizszy niz 2.00?
Jesli zaczales obracac po kursie nizszym niz 2,0, to tak naprawde nie zaczales obracac ???? Zobacz w statusie bonusa, ile procent obrotu masz zaliczone.
 
Do góry Bottom