>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

36 kolejka Primera Division 18.05 - 20.05.2013

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP

Unibet
W Hiszpanii mamy decydujące kolejki. Jeszcze jest sporo do wyjaśnienia i już w pierwszym meczu dojdzie do istotnego dla układu tabeli spotkania. Niewygodne Getafe będzie podejmować u siebie Valencię. Dla gości będzie to kwestia być albo nie być w Lidze Mistrzów. Real Sociedad ostatnio stracił punkty i teraz oba te kluby mają jednakową ilość punktów. Getafe sezon może mieć praktycznie z głowy chociaż podobnie mówiło się przed meczem z Realem Sociedad, a oni nieoczekiwanie wygrali to spotkanie pomimo, że zaczęli je dość niefortunnie, bo od straty bramki. Valencia jest jak zwykle nieobliczalna, bo to zespół złożony z wielu &quot;gwiazd&quot;, którzy często pokazują swoje niezadowolenie. Mimo wszystko są wyraźnym faworytem w tym spotkaniu pomimo, że grają na wyjeździe.
Granada będzie podejmować Osasunę i co by nie było to obie drużyny walczą o utrzymanie i nie mogą być pewne utrzymania. Walki nie powinno tu zabraknąć, ale faworytem na papierze są tu gospodarze. W ostatnim czasie idzie im naprawdę dobrze, a ostatnio ugrali nawet punkty w San Sebastian. Osasuna potrafiła pokonać jedynie Getafe i to na własnym boisku. Na wyjazdach idzie im znacznie gorzej i patrząc nawet na grę obu zespołów w ostatnim czasie to faworytem faktycznie jest tu Granada, bo Osasuna poza niezłą obroną nie ma nic więcej do zaoferowania.
Sevilla u siebie zagra z Realem Sociedad. Obie drużyny z aspiracjami do gry w pucharach. Goście w ostatnim czasie zdecydowanie obniżyli loty. Jeśli zagrają z Sevillą tak jak w ostatnich meczach to jestem mocno przekonany o tym, że przegrają. Drużyna z Kraju Basków miała przecież solidną obronę, a to co dzieje się w ostatnich spotkaniach to jest istny dramat. W ostatnich 3 spotkaniach tracili po 2 bramki w każdym i jedyne co ich jako tako ratuje to ofensywa chociaż i z nią jest w ostatnim czasie lekki problem, bo napastnicy nie potrafią wykorzystywać czystych sytuacji do zdobycia gola. Sevilla na Pizjuan potrafi narzucić twarde warunki gry więc goście mają czego się obawiać i czeka ich mega trudna przeprawa.
Levante zagra z Rayo i z wszystkich spotkań będzie to chyba najmniej emocjonujący pojedynek. Obie ekipy myślami na wakacjach, a część zawodników zapewne również w innych klubach. W ostatnim czasie było sporo zamieszania wokół Levante, które w &quot;łatwy&quot; sposób przegrywało swoje mecze. Wobec Rayo bezpośrednich zarzutów nie było, ale również widać, że &quot;niespecjalnie&quot; im się chce grać.
Pierwszy dziwny mecz w tej końcówce sezonu to bez wątpienia Deportivo - Espanyol. Na gospodarzy już spore spadki nawet do poziomu 1,5, a będzie niżej z pewnością. Wokół Espanyolu rok temu było prowadzone śledztwo w sprawie sprzedawania meczów. Dowodów jednak nie było i wszystko rozeszło się po kościach. Deportivo potrzebuje punktów, Espanyol chce ściągnąć Rikiego na przyszły sezon do siebie. Dobra, nie chcę tworzyć teorii spiskowych. Osobiście spodziewam się wygranej gospodarzy, ale najlepiej odpuścić granie tego spotkania. Serio..
Saragossa zagra o życie z Athletic Bilbao i zobaczymy ile ta drużyna faktycznie ma charakteru. Goście na pewno nie odpuszczą więc to zagrożona spadkiem drużyna musi robić wszystko co w jej mocy by wygrać to spotkanie. Zadowolenie się remisem to stąpanie po kruchym lodzie. W ostatnich meczach mocno zapunktowali, ale wyniki były chyba lepsze niż gra. W ostatnim meczu z Levante przed długi czas grali w przewadze jednego zawodnika i nie potrafili tego wykorzystać. Monotonne wrzutki w pole karne rywala i interwencje Keylora Navasa sprawiły, że zobaczyliśmy tam nudne i nikomu niepotrzebne 0:0.
Barcelona zagra z Valladolid i zobaczymy czy goście zaprezentują się tak dobrze jak ostatnio na Bernabeu. Mecz dla układu tabeli całkowicie nieważny. Mógłby się nie odbyć. Barcelona ma mistrzostwo, Valladolid spokojne miejsce w środku tabeli. Na pewno powalczą o prestiż z wymagającym rywalem, a Barcelona w końcu gra u siebie, a ludzie płacą za bilety.
Kolejkę zamykamy meczem na Balearach. Majorka będzie podejmować Betis. Jedni walczą o utrzymanie, drudzy o europejskie puchary. Mecz wobec tego bez faworyta. Gospodarzy może uratować jedynie tylko cud. 3 kolejki do końca, a oni mają najmniej punktów z całej stawki. Celta zagrała już swój mecz wcześniej więc Majorka wie na czym stoi. Ewentualna wygrana da im awans w tabeli, ale o to będzie ciężko. W ostatnim czasie chce im się grać, ale idzie im to bardzo słabo. W ostatnim czasie wygrali jedynie z Celtą Vigo i to też po wielkich męczarniach, bo gol na wagę zwycięstwa padł w doliczonym czasie gry.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji​
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Sevilla vs Sociedad
Powoli, Sociedad, zostaje budzony z pięknego snu o Lidze Mistrzów. Co raz więcej wskazuje, że dopadł ich kryzys i to w najgorszym momencie. Jeśli nie potrafi się ograć Getafe, które ma sezon z głowy i gra by tylko doczłapać, jeżeli u siebie nie jest się w stanie ograć Granady, to raczej trzeba zapomnieć o Lidze Mistrzów. W tej kolejce Basków czeka trudna przeprawa z Sevillą, w następnej kolejce podejmą Real i przy potencjale w ofensywie zarówno Sevilli, jak i Królewskich, obawiam się, że przy takiej postawie w defensywie jaką na chwilę obecną prezentuje Sociedad może to się dla nich skończyć tragicznie.
Sevilla 2,00 Bet365
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Getafe - Valencia
Typ: 2 ✅✅✅ (0:1)
Kurs: 1,81
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Walka o ligę mistrzów Valencii z Realem Sociedad rozgorzała na dobre. Do końca sezonu pozostało 3 kolejki a póki co bliżej kwalifikacji do tych elitarnych rozgrywek jest Sociedad. Mają oni bowiem tyle samo punktów co Valencia ale zajmują 1 miejsce wyżej (czwarte) co jest wynikiem lepszego bilansu bezpośrednich spotkań.
Real czeka bardzo ciężki mecz w Sevilli ale Valencia nie może się na to oglądać.Trzeba wygrywać i już, pamiętając o tym że na koniec sezonu równy wynik punktowy z Sociedadem upragnionego 4 miejsca w Primera nie daje.
Goście jutrzejszego spotkania ewidentnie ostatnio potrafią rozgrywać mecze na bardzo wysokim poziomie ( wygrane 4:0 z Vallecano i Osasuną, 5:1 z Malagą) więc myślę, że spokojnie wywiozą 3 pkt z bądź co bądź ale trzeba o tym powiedzieć ciężkiego terenu. W międzyczasie zdarzyła się też wpadka czyli przegrana 4:2 właśnie z Sociedad.
Dodam, że w świetnej formie jest Soldado, który w 5 ostatnich meczach strzelił 7 goli strzelając chociaż jednego gola w każdym z tych spotkań.
Po Getafe, którym nic już nie zagraża (w sensie pucharów czy spadku) widać ewidentny spadek formy i sił w końcówce sezonu o czym świadczą 4 porażki w ostatnich 5 meczach.
Podsumowując, myślę że Valencia będzie w stanie spokojnie wywieźć 3 pkt z obcego terenu i zrobić 1 z 3 kroków w kierunku zagrania w przyszłym sezonie w elitarnej Champions League. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
K 358

koeman66

Użytkownik
Getafe - Valencia 2 1.80 Pinnacle ✅
W pelni popieram myslenie maro 17. Widac, ze gracze Valencii sa niesamowicie zmotywowani, a o przyczynie takiego stanu mozna poczytac na necie. Valencia ma ogromne problemy finansowe i koncowka tego sezonu praktycznie zadecyduje o przyszlosci tego klubu, a sam awans do Champions League daje nadzieje na poprawe sytuacji finansowej. Soldado stara sie jak moze, strzela ostatnio te swoje bramki hurtowo, a Valencia wygrywa bardzo wysoko (5-1 z Malaga, 4-0 z Osasuna i ostatnio na wyjezdzie 4-0 z Rayo Vallecano). Zdarzyla sie tez ostatnimi czasy bardzo istotna, wyjazdowa porazka z Realem Sociedad 2-4, jednak baskowie robia wszystko, zeby nie zajac 4 lokaty w lidze, a i kalendarz ostatnich gier maja trudniejszy od nietoperzy. Valencia jak na moje oko zagra bardzo ofensywnie i zaatakuje od samego poczatku meczu, a ze Getafe ma juz wakacje (co widac po ostatnich wynikach), strzela malo bramek, traci zreszta tez nie za wiele, to jednak nie wystarczy na bardzo silna ofensywe Valencii. Jak dla mnie Soldado znowu cos strzeli, a Valencia wygra, moze nie tak wysoko jak ostatnio, ale wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Czy ja wiem, czy Getafe ma już wakacje. W teorii 8 miejsce nie dałoby awansu do Europy, lecz w przypadku ewentualnego odpadnięcia z rywalizacji drużyny Malagi to ta pozycja gwarantowałaby grę w LE. Póki co na niej plasuje się drużyna Sevilli bez punktowej przewagi. Getafe u siebie jest mocne, więc kurs 1.90 to już lekko słabo. Nie lekceważę Valencii, ale nie każdy mecz może być tak łatwy jak z Rayo, czy Osasuną. Wobec zapowiadanych szaleńczych ataków gości - liczę przynajmniej na jednego gola drużyny gospodarzy.
Typ: Getafe over 1 gol (1=zwrot) @1.97 [1/10] marathoobet ⛔ 0-1

Granada z Osasuną, czyli mecz na dole. Coś mi mówi - podzielą się punktami i będą stosunkowo bezpieczni (5 punktów przed meczem Depor). Z jednej i drugiej strony skuteczność zawodzi, chęci i zaangażowania, determinacji w grze nie można odmówić. Po stronie gospodarzy atut własnego boiska i można rzec, że przewyższają umiejętnościami drużynę gości. Niemniej nie ma aż tak dużej dziury między tymi zespołami i liczę może nawet na małą niespodziankę.
Tradycyjnie:
0:0 DW @9.00 WilliamHill [1/10] ⛔
0:0 HT @2.63 bet365 [4/10] ⛔


Na deser hicior - ewidentnie całej kolejki. Sevilla u siebie nie zwykła zbyt często gubić punktów. Jednakże przyjeżdża drużyna, która może im zrobić sporo krzywdy. Kursy na Sevillę śmieszne. Słabsza forma ekipy Sociedad? Ok, ale nadal są na 4 miejscu i zrobią wszystko, by zdobyć 9 punktów do końca i cieszyć się z awansu do el.LM. Zabraknie Mikela Gonzaleza. Dość mocne osłabienie, gdyż niemal cały sezon grali z Inigo Martinezem na pozycji stoperów.
Emerey to wychowanek Realu Sociedad.;) Montanier łączony z powrotem do swej ojczystej ziemi - Francji. I sam ma wątpliwości czy zostanie, czy też wróci do rodziny. Nie wykluczam scenariusza z objęciem posady dzisiejszych gości przez Unaia. Sevilla się sypie, dużo graczy odchodzi, a taki trener jakim jest Bask na pewno takich warunków nie zaakceptuje. Ogólnie w Sevillistas jest sporo niewiadomych. Być może nie będzie aż takiej woli wygranej jak u Txuri-Urdin. Negrdo, Medel, Navas, Fazio - na tych panów już są oferty i na paru innych też się przymierzają.
Wiadomo też jak będzie wyglądał mecz. Atak pozycyjny gospodarzy vs kontry gości. Z całym szacunkiem dla Sevilli, ale mnie bardziej przyciąga kurs na gości i ich gra. W związku, że będą nastawieni na defensywę i kontry, strata Mikela nie będzie aż tak odczuwalna. A gospodarze też nie mają na tyle dobrej defensywy, by spokojnie odpierać ataki świetnych -Vela, Griezmanna, Prieto, czy Agirretxe. Najważniejsze, że wraca Illaramendi. To jego zabrakło w tych dwóch spotkaniach, w których nie zdobyli ani jednego kompletu punktów.

2DNB @3.15 marathonbet [2/10] / @3.00 William Hill ✅ ✅ 1-2
Sociedad o1.5 @2.40 marathonbet [2/10] ✅ ✅
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja mecz Granady z Osasuną widzę trochę inaczej od Vidala. Obie ekipy nie mogą być pewne utrzymania więc będą robiły wszystko by zdobyć bramkę i pogonić przeciwnika. Granada na początku sezonu słynęła z tego, że potrafili napsuć krwi dużo wyżej notowanym rywalom. Wszystko przez to, że potrafili się bardzo dobrze bronić. Jednak od kilku ładnych tygodni mieli/mają spory problem z obroną. W dwóch meczach potrafili stracić 10 bramek i dopiero ostatnie mecze przyniosły im wygrane po 1:0, ale tak to tracili te bramki prawie w każdym meczu.
Osasuna się potrafi dobrze bronić, ale na własnym terenie. Wyjazdy to trochę gorsza sprawa. Brakuje im trochę siły ofensywnej, ale myślę, że na Granadę to wystarczy. Ze słabszymi obronami zdobywanie bramek nie sprawiało im wielkiego problemu. Strzelali z Rayo, Betisem, Majorką to myślę, że i w takim meczu coś strzelą.
Granada nie potrafi wykorzystywać atutu własnego boiska i praktycznie nie robi im to żadnego znaczenia gdzie grają. Podział punktów bardzo możliwy, ale raczej nie po 0:0.

Granada - Osasuna
Obie drużyny strzelą 2,00 Williamhill
⛔ 3:0
Standardowo wybrałem też kartki, które moim zdaniem stoją za wysoko. Dziś znalazłem tylko dwie takie. Chodzi mi konkretnie o Fernando Navarro z Sevilli i o Siqueirę.
Siqueria to etatowy lewy obrońca Granady. Często włącza się w akcje ofensywne skrzydłem więc Osasunie, która często gra z kontry może przydarzyć się kontra i ewentualny faul faktyczny obrońcy. Do tego sam zawodnik gra bardzo ostro i raczej nie odstawia nogi. Do tej pory zobaczył 9 żółtych i 1 czerwoną kartkę.
Jeśli chodzi o Navarro to też uważam, że kurs jest za wysoki. Nie zagra Fazio więc przetasowania być nie powinno i u jego boku zobaczymy Calę. Sociedad na pewno będzie atakował i jakieś sytuacje będzie miał więc Navarro będzie miał okazję by się wykazać. W tym sezonie już sprokurował rzuty karne i zobaczył 10 żółtych i 1 czerwoną kartkę.
Fernando Navarro kartka (Sevilla) 3,20 Expekt ✅
Siqueira kartka (Granada) 3,00 Unibet ⛔

Oba typy płaską stawką. Oczywiście inne kartki też są bardzo prawdopodobne, ale ostatnio przyjąłem zasadę, że gram jedynie kursy 3 i w górę, które wydają mi się przesadzone. W dłużej perspektywie czasu może to przynieść ciekawe wyniki. Można grać kartki Medela i innych, ale to takie być albo nie być. Tu mamy jedną kartkę i jest plus.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Dominacja Valencii dzisiaj , a w zasadzie brak walki ze strony Getafe. Stać ich było tylko na zryw 10 minutowy po przerwie. Grali bez pomysłu totalnie. Getafe zagrało tak jakby walczyli o to aby nie zakwalifikować sie do LE. Valencia spokojnie mogła 0-2 , 0-3 wygrać , ale zawodnicy , szczególnie rezerwowy Feghouli wykazał się nie małym egoizmem i nie poprawił swoich notowań u trenera. Ogólnie cieżko wyróżnić jakiegokolwiek zawodnika w Valenci , może ewentualnie Banega. Grał solidnie , pewnie , mało strat.
Valencia w przyszłej kolejce spotka się z Granadą u siebie i myślę , że jak tylko pojawi się w ofercie ten mecz to trzeba pobierać.
Dzisiaj ważny mecz Granady gdzie może sobie niemal zapewnić utrzymanie jeśli zainkasuje 3 pkt z Osasuną u siebie. Problem gospodarzy polega na tym , że Osasuna też ma identyczną sytuacje. Tyle samo oczek na koncie obu ekip i ewentualny wygrany dzisiejszego meczu uczyni duży krok w przód ku utrzymaniu. To też ważny mecz dla przyszłej kolejki La Liga ponieważ dobrze by było gdyby oba zespoły przystąpiły bez zbednego ciśnienia. Obie ekipy mają cieżkich przeciwników Granada jak już wspomniałem wyżej pojedzie do Valenci natomiast Osasuna gościć bedzie Seville. Bądz co bądz to dwa moje typy w przyszłej kolejce La Liga
Valencia , Sevilla więc przydałby się remis dzisiaj , a taki rezultat bardzo możliwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Miałem nic nie grać w meczu Deportivo, ale pomyślałem o jednym zakładzie. Rzuty rożny mało kiedy gram, ale tym razem zrobię wyjątek. Deportivo jest faworytem, bo Espanyol już o nic nie gra i widać, że ludzie bardzo liczą na ich zwycięstwo. Goście nawet jak sobie &quot;odpuszczą&quot; ten mecz i nie mam tu na myśli celowe oddanie meczu tylko po prostu brak motywacji do gry to myślę, że bramki i tak nie będą padać masowo.
Deportivo musi atakować i to oni będą stroną dominującą w tym spotkaniu więc zapewne większość statystyki powinna przemawiać na ich korzyść. Tu pojawia się analogia, bo jak Espanyol wygrywał na wyjeździe w ostatnim czasie to i tych rożnych trochę nabijali. Tu jednak ich zwycięstwa nie oczekuję i gram te rożne choć bardzo rzadko to robię.
Deportivo ma silne skrzydła, Rikiego, który potrafi przeprowadzać samotne rajdy, a do tego gospodarze będą męczyć Espanyol masą wrzutek w pole karne. Rożne powinny wchodzić.

Deportivo - Espanyol
Deporitvo -2 rożne (AH)1,833 Marathonbet
⛔ 7:6
W kolejnym meczu faworytem również jest ekipa, która walczy o utrzymanie. Basków jednak nie będzie im tak łatwo przełamać, bo to nie jest drużyna, która bawi się w odpuszczanie.
Saragossa ostatnio sporo punktuje choć mecz z Levante nie specjalnie im wyszedł. Rywal grał bez ciśnienia, a na dodatek został osłabiony przez czerwoną kartkę i mimo to drużyna, której grozi spadek nie była w stanie wbić bramki dającej zwycięstwo. Na pewno dużo w tym zasługa Keylora Navasa, który bronił wtedy fantastycznie.
Baskowie również od 4 meczów są niepokonani. Ostatnio pozbawili złudzeń Majorkę i zobaczymy jak będzie teraz. To co mnie trochę irytuje w ich grze to całkowicie inne zachowanie po tym jak strzelą bramkę. W poprzednim sezonie Athletic strzelał i szedł za ciosem. Tu strzelą bramkę, cofają się i patrzą co robi rywal. Powiem więcej, Mallorca w osłabieniu grała momentami lepiej od Basków i to jednak daje trochę do myślenia.
Mecz będzie na granicy u/o. Ostatnie mecze obu drużyn kończyły się na 2-3 bramkach. Myślę, że teraz może być podobnie.
Saragossa będzie zmotywowana, ale czasami strzelanie bramek przychodzi im z kłopotami. Bilbao w ostatnim czasie poprawiło trochę obronę, ale bramki w tym meczu padną, bo w 0:0 nie wierzę.
Saragossa - Athletic Bilbao
2-3 bramki w meczu 2,00 Bet365
✅ 1:2
W ostatnim najmniej istotnym meczu Barcelona będzie podejmować Valladolid. Goście powinni być zmotywowani, bo taki rywal zawsze dodaje skrzydeł. Zagrają jednak bez swojej &quot;gwiazdy&quot; Eberta więc nie jest to dobra wiadomość.
Na pocieszenie można jednak dodać, że w Barcelonie nie zagra Messi i patrząc na to ile bramek strzelił w tym sezonie i ile bramek strzelali jego koledzy to te proporcje są szalone. Gra bez Messiego też układa się trochę inaczej i zdaje mi się, że wtedy Barca tak nie dominuje.
Valladolid nie tak dawno ładnie zaprezentował się na Bernabeu więc myślę, że na Camp Nou też coś strzelą. Jeśli się nie przestraszą i będą grać swoje to na pewno mecz będzie ciekawszy. Strzelić bramkę Barcelonie to nie jest wielki wyczyn, bo ta defensywa za kadencji Tito spisuje się bardzo słabo patrząc na to co było za Guardioli.
Barcelona - Valladolid
Valladolid strzeli 1,685 Pinnacle ✅ 2:1
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Valencia w przyszłej kolejce spotka się z Granadą u siebie i myślę , że jak tylko pojawi się w ofercie ten mecz to trzeba pobierać.
To pobieraj. @1.32 marathonbet. ;)

Dziś na spokojnie. Ciekawe czego taka cisza w tym dziale. Czyżby wszyscy na wakacjach?!

Saragossa - Bilbao
1 @1.80 bet365 [5/10]
⛔ w 80` `1-0, 1-2 FT. Brawo.

Nie napiszę nic nowego. Saragossa walczy o utrzymanie. Goście już zagwarantowali sobie byt w następnym sezonie i nadal będą jedynymi z Realem i Barceloną, którzy nie spadli nigdy z PD. Zgodzę się z zapowiedzią, że ostatni mecz Aragończyków to trochę przypominało walenie głową w mur, ale widać było u nich chęć wygranej. U siebie z ofensywnie grającym zespołem powinno być im łatwiej. Dla mnie ważną informacją będzie brak paru piłkarzy formacji defensywnej drużyny Bielsy. Nie zobaczymy Iraoli, Laporte i Ekizy.
Kibice wypełnią dzisiaj La Romareda do ostatniego miejsca. Już pierwszego dnia sprzedaży bilety zostały wyprzedane, co oznacza, że piłkarzy z trybun wspierać będzie ponad 34 tysiące fanów. W tej sytuacji drużyna nie może zawieść. W ubiegłym roku doszło do niemal identycznego starcia w podobnym momencie sezonu i wówczas 3 punkty na swoim koncie zapisała Saragossa, wygrywając pewnie 2:0.
źródło real-saragossa.com

Ruben Rochina strzeli gola @3.00 bwin [1/10] zwrot
Tak for fun jeszcze na strzelca. Podobało mi się ostatnio jego wejście w meczu z Levante. Ożywił grę Saragossy, ale zabrakło czasu na strzelenie bramki. Mam nadzieję, że teraz zagra od początku, bo w innym wypadku zwrot.

Odpuszczam i Depor (choć zwycięstwo wydaje się prawdopodobne) i mecz Barcy z Valladolid (choć szukałbym BTS - ale Ebert wrócił na listę kontuzjowanych :grin ???? .

Tak więc jeszcze zostaje jeden mecz i tu nie mam wątpliwości na kogo postawię.

Mallorca - Real Betis
2DNB marathonbet @1.99 / 1.95 William Hill @1.95 [4/10]
⛔ Jeszcze Mallorca ciągnie, ale to głównie z pomocą gości.
Jestem przekonany, że jutro zobaczymy oficjalnie koniec Mallorki w PD. Będą musieli zaatakować, zagrać o pełną pulę, ale nie zagrają z Levante, czy Rayo, a z grającym i walczącym o LE Realem Betis. Oni będą mega zadowoleni z takiego obrotu sytuacji. Drużyna z Balearów będzie ich nękała, ale zapewne dostaną parę nokautujących ciosów.
Też parę absencji typu Fontas, Ximo, Bigas.
Zwycięstwo gości = 100% grę w LE.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Panowie jak jest w Hiszpanii jeśli chodzi o puchary.Teraz premiowane jest chyba 7 miejsc z ligi bo puchar zdobyło Atletico a Real zagra w lidze mistrzów.Wiadomo też że Malaga nie zagra w następnym sezonie w europejskich pucharach a jest piata wśród tych 7 drużyn.Czy w związku z tym 8 ekipa w ligi może zagrać w pucharach za Malagę jeśli ta skończy sezon w tych 7 pierwszych miejscach ?
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Panowie jak jest w Hiszpanii jeśli chodzi o puchary.Teraz premiowane jest chyba 7 miejsc z ligi bo puchar zdobyło Atletico a Real zagra w lidze mistrzów.Wiadomo też że Malaga nie zagra w następnym sezonie w europejskich pucharach a jest piata wśród tych 7 drużyn.Czy w związku z tym 8 ekipa w ligi może zagrać w pucharach za Malagę jeśli ta skończy sezon w tych 7 pierwszych miejscach ?
Dokładnie. 8 miejsce daje LE. Wygląda na to, że to będzie Rayo, lub Getafe. Nie wierzę, że Sevilla wygra dwa ostatnie mecze (ciężki wyjazd do Pampeluny i z walczącą o LM Valencią na Pizjuan). A dwa punkty straty do Błyskawic wymagają kompletu punktów. Starcie Getafe vs Rayo zadecyduje.
Jeszcze jest opcja, że Malaga się odwoła, wybłaga i jakoś ją przywrócą. To byłoby najlepsze rozwiązanie dla hiszpańskiej piłki.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dokładnie. 8 miejsce daje LE. Wygląda na to, że to będzie Rayo, lub Getafe. Nie wierzę, że Sevilla wygra dwa ostatnie mecze (ciężki wyjazd do Pampeluny i z walczącą o LM Valencią na Pizjuan). A dwa punkty straty do Błyskawic wymagają kompletu punktów. Starcie Getafe vs Rayo zadecyduje.
Ja myślę, że ani Rayo ani Getafe specjalnie tych pucharów nie chce i pewnie remis dla obu stron w takim meczu byłby najlepszym rozwiązaniem, które warto rozpatrzeć.
Jeszcze jest opcja, że Malaga się odwoła, wybłaga i jakoś ją przywrócą. To byłoby najlepsze rozwiązanie dla hiszpańskiej piłki.
Czy ja wiem czy najlepsze. Pellegrini pewnie odejdzie, bo są na to duże szanse. Kilka łakomych kąsków w tej drużynie również jest jak np. Isco którego chcą lepsze drużyny.
Podejrzewam, że jak odejdzie jeszcze kilku zawodników to Malaga może stać się ligowym średniakiem. Szejkom się odwidziało i moim zdaniem ten klub mocno przy życiu trzymają kibice, bo frekwencja na każdym meczu jest bardzo dobra, a to zawsze napędza.
Dobrze by było jakby Sevilla jednak zagrała w tych pucharach choć wiem, że scenariusz ten jest ciężki do zrealizowania.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Sorry, że kolejny post.
Málaga ma już licencję, która pozwala na grę w rozgrywkach europejskich, jednak będzie ona ważna tylko, wtedy kiedy Trybunał Arbitrażowy (TAS) umorzy zawieszenie, którym niebiesko-biali zostali ukarani przez UEFA za nieprawidłowo prowadzoną politykę klubu. Przypomnijmy, że rozprawa rozpocznie się 4 czerwca
Oprócz „Los Boquerones” jedenaście innych klubów z La Liga otrzymało licencję od Królewskiej Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej (RFEF): Barcelona, Real Madryt, Atlético, Valencia, Real Sociedad, Betis, Sevilla, Getafe, Mallorca, Athletic i Levante.
Zgody na występy w rozgrywkach UEFA nie otrzymali: Rayo Vallecano, Espanyol, Valladolid, Osasuna, Granada, Saragossa, Deportivo i Celta Vigo.
Malagacf.pl
To już wiemy. Rayo i tak nie zagra, więc Getafe? Gdyby mieli grać to samo co parę sezonów wcześniej to jestem za. No i skoro Malaga już wszystko uporządkowała to pewnie dadzą im szansę.
Dobrze by było jakby Sevilla jednak zagrała w tych pucharach choć wiem, że scenariusz ten jest ciężki do zrealizowania.
Ich też rozkupią. Nie bój się... Choć tu jest szansa, że część pieniędzy pójdzie na wzmocnienia. Jednak najważniejsze, by awansowała drużyna, której się będzie chciało grać, a nie za karę jak w wielu klubach SerieA lub Premiership.

W sumie ten news sporo dał mi do myślenia i od razu łatwiejsze staje się typowanie najbliższego pojedynku Getafe - Rayo.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ich też rozkupią. Nie bój się... Choć tu jest szansa, że część pieniędzy pójdzie na wzmocnienia.
Podejrzewam, że odejdzie maksymalnie jeden kluczowy zawodnik. Negredo, Rakitić, Navas, któryś z tych. Do tego za Kondogbię też pewnie można ładnie pieniądze wziąć, bo gość faktycznie ładnie się pokazał w tym sezonie.
Medela też podobno chcą się pozbyć, bo stracili do niego nerwy..
Moje zdanie jest takie, że Sevilla w pucharach zagrałaby lepiej niż takie Getafe czy Rayo.
Zobacz tylko (hipotetycznie), że z Rayo odejdzie Piti, z Getafe Barrada i nie wiadomo jak to zastąpić.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka nożna - Primera Division
Spotkanie: Mallorca - Real Betis Sevilla
Typ: 2
Kurs: 2,91
Buk: Pinnacle

O godzinie 22:00 rozegrany zostanie mecz pomiędzy Realem Betis a Majorką FC. Betis to 7. ekipa Primera Division, Majorka jest najgorszą ekipa ligi. Obie ekipy w tabeli dzielą aż 23 „oczka”. Mecz zostanie rozegrany na Iberostar Estadio w Palma de Mallorca na Balearach.

Gospodarze na 3 kolejki przed końcem rozgrywek traca do 17. Miejsca gwarantującego utrzymanie aż 6 oczek. Można więc powiedzieć że RCD jest już jedną nogą w Segunda Division. Ostatni mecz tej ekipy to porażka z Bilbao 2:1. Ostatnie zwycięstwo Majorka zaliczyła 5 kolejek temu – wtedy to wygrała z Celtą Vigo 1:0. Najlepszym strzelcem drużyny jest Hemed – 10 bramek. 8 trafień ma na swym koncie Casadesus, po 5 – dos Santos oraz Alfaro. Ważna postacią dla zespołu jest Emilio Nsue – reprezentant Gwinei Równikowej w swoim reprezentacyjnym debiucie strzelił aż 3 bramki i jest uważany za duży talent. Bilans domowy RCD to 5W-5R-7P.

Goście mają puchary na wyciągnięcie ręki – tylko 2 punkty dzieli Betis od Malagi, która bezbramkowo zremisowała z Sevillą. Szansa na wskoczenie do „szóstki” jest fantastyczna – mecz z najsłabszą ekipą Primera Divison. W ostatnim meczu ligowym Betis wygrał z Celtą Vigo 1:0. Współczynnik wyjazdowy Betisu to 7W-2R-8P. Najlepszym strzelcem Realu Betis jest Castro, który zdobył 17 bramek. 11 trafień to dzieło Moliny. W składzie zobaczymy również Rubena Pereza, Antonio Amaya, Angela Lopeza oraz Beñata Etxebarria.

Gospodarze nie wystawią do składu Pedro Bigas’a, Antonio Lopeza, Vicotra, Gimineza, Navarro oraz Fontesa. Poza kadrą meczową Sevilli znajdują się Igiebor, Perquis, Casto, Molina oraz Canas.

Real Betis wie o co gra – perspektywa gry w europejskich pucharach to czynnik który powinien zmobilizować piłkarzy z Andaluzji. Chęć rewanżu za świąteczną porażkę z Majorką również będzie działała mobilizująco.

&quot;Bycie na siódmym miejscu na trzy kolejki przed końcem sezonu było dla nas marzeniem od pierwszej kolejki. Dotarcie do Ligi Europy było by wielkim osiągnięciem dla nas wszystkich. Nie polecimy na Majorkę licząc na remis, nigdy tego nie robimy. Remis będzie dla nas złym rezultatem, jedziemy tam żeby spróbować wygrać&quot; – powiedział trener Betisu przed wylotem na Baleary.

Myślę, że mobilizacja w drużynie, statystyki, chęć rewanżu na rywalach – to wszystko złoży się na wygraną Realu Betis Balompié Sewilla.

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Gospodarze nie wystawią do składu Pedro Bigas’a, Antonio Lopeza, Vicotra, Gimineza, Navarro oraz Fontesa. Poza kadrą meczową Sevilli znajdują się Igiebor, Perquis, Casto, Molina oraz Canas.
Nie wiem chłopie skąd bierzesz osłabienia, ale masz błędne dane.
Mallorca:porteros: Aouate y Miño.
Defensas: Hutton, Pina, Pereira, Nsue y Nunes
Centrocampistas: Giovani, Javi Márquez, Tissone, Geromel, Bigas, Víctor, Martí, Luna y Alfaro
Delanteros: Hemed y Arizmendi.
W kadrze Majorki ostatecznie Bigas się znalazł. Zabraknie FONTASA, a nie Fontesa i Navarro (kartki). Kontuzjowany natomiast jest Antonio Lopez.
Betis:
Porteros: Adrián y Fabricio.
Defensas: Ángel, Nacho, Chica, Mario, Paulao y Amaya.
Centrocampistas: Rubén Pérez, Beñat, Salva Sevilla, Nono, Juan Carlos y Molins.
Delanteros: Joel Campbell, Vadillo, Pabón, y Rubén Castro
Jorge Molina, Cañas, Nosa, Perquis to osłabienia Betisu.
Jakiekolwiek inne braki nie mają znaczenia.
Kurs na Betis faktycznie zachęca, ale jednak Mallorca ma nóż na gardle i jeśli mają wygrywać to raczej u siebie. Trener zapowiedział, że zaczną mocno od samego początku, bo ten mecz muszą wygrać.
Dlatego też poszukam &quot;szybkiego&quot; gola na rozpoczęcie meczu. 4/5 ostatnich spotkań gospodarzy to szybkie strzelenie gola jeszcze przed 25-30 minutą. Jedynie z toporną Celtą gol padł dopiero w końcówce.
Betis też będzie chciał tu wygrać, bo grają o puchary. Dla nich sytuacja w której rywal będzie cisnął będzie zdecydowanie im sprzyjać, bo lubią pograć z kontry, a Mallorcę bardzo łatwo rozpracować 2-3 podaniami.
Drużyna z Sewilli jednak sama defensywą też nie błyszczy i gol Majorce nawet na początku meczu może się trafić. Obie drużyny często fatalnie/świetnie zaczynały spotkania i myślę, że tu może być podobnie.
Warunki fizyczne również powinny przemawiać za drużyną gospodarzy i myślę, że mogą szukać gola przy stałych fragmentach gry, bo różnica średniej wzrostu pomiędzy drużynami wynosi kilka centymetrów.
Liczę na twardy, ale i szybki mecz. Linia jak na taki mecz w którym obie drużyny naprawdę mają o co walczyć jest warta ryzyka.
Mallorca - Betis
Czas pierwszego gola [00:00-27:59] 1,82 Tobet ✅ 21 minuta
Powyżej 6,5 żółtych kartek 2,02 Marathonbet ⛔ 6 kartek
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Kurs na Betis faktycznie zachęca, ale jednak Mallorca ma nóż na gardle i jeśli mają wygrywać to raczej u siebie. Trener zapowiedział, że zaczną mocno od samego początku, bo ten mecz muszą wygrać.
Moim zdaniem właśnie taką grą, to Mallorca zrobi przysługę Betisowi. To jest właśnie ta ciężka sytuacja w jakiej znaleźli się wyspiarze. Wiadomo, że nie mogą kalkulować i muszą zaatakować ale każdy kto się interesuję ligą hiszpańską, to wie, że Betis takie ekipy karci niemiłosiernie. Mają sporo szybkich graczy, którzy bez większych problemów wykorzystują taką grę rywala.

Mallorca to ekipa, gdzie ofensywa jakoś wygląda, bo Hemed, Victor(jego zabraknie), czy Alfaro i Giovani są w stanie coś zrobić, to już defensywa przedstawia obraz nędzy i rozpaczy. Przekłada się to na wynik w tabeli i nic nie wskazuję by ta ekipa miała się utrzymać. Z resztą tych spotkań &quot;ostatniej szansy&quot; mieli już od pyty, a na wyniki się to nie przekładało. Może i ostatnie domowe mecze mają lepsze pod względem wyników, to dzisiaj żadnej taryfy ulgowej nie będzie, bo Betis wygraną może sobie zapewnić już puchary, a jeśli Betis wygra, to Mallorca oficjalnie zostanie pierwszym spadkowiczem, chociaż w moim przekonaniu, to jeśli nie stanie się to dziś, to w niedzielę więc Mallorca może jedynie odroczyć wyrok, jakim jest spadek.

Betis DNB @ 2,07 Tobet
Betis over 1,5 @ 2,35
 
K 31

krist0

Użytkownik
Jeśli rzeczywiście spełni się zapowiadany przez wszystkich scenariusz - Mallorca będzie atakować, a Betis będzie odpowiadał szybkimi i skutecznymi kontrami, to kapitalnym typem na ten mecz jest więcej żółtych kartek dla graczy Mallorki, niż dla graczy Betisu. Jeśli jeszcze dodatkowo faktycznie Betis będzie prowadził, to w końcówce nerwy związane z ostatecznym pożegnaniem z Primera Division też zrobią swoje wśród piłkarzy gospodarzy... Krótko mówiąc: za szybcy gracze Betisu + przypieczętowanie spadku = dużo żółtych kartek dla Mallorki.
Most Yellow Cards: Mallorca 2,32 Marathonbet 4:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom