>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37 kolejka Ligue 1

sutek 79

sutek

Forum VIP
Przed nami przed ostatnia kolejka, kilka drużyn cały czas walczy o swoje cele niektórzy o europejskie puchary niektórzy o utrzymanie. Na dole tabeli straszny ścisk zresztą na górze też. Zapowiadają nam się bardzo ciekawe spotkania więc emocji na pewno będą ;)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Naprawde ta kolejka moze dac zarobic, ja juz od teraz z checio postaiwe po takim kursie na PSG , rowniez dodam do tego Lyon -1 + Bordeaux -1 bo wiadoomo te druzyny walcza o mistrza a PSG o byt w Ligue 1 , czy to sie uda ? Mam nadzieje ze tak ale wiecej informacji przed meczem ;)
Zapraszam do pisania analiz i komentarzy .
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Moim zdaniem Lyon mecz z Nancy wygra a kurs 1.45 jaki proponuje nam Unibet do najgorszych nie należy. Lyon w pucharowym meczu z Sedanem oszczedzał Benzeme, Govu,Crisa, Toulalana. Na ten mecz wyjdą skoncentrowani i powinni zdobyć 3pkt. Lyon to wielka klasa we Francji i nie tylko. Sezon bez mistrza? Troche w to nie wierze, a jeśli chcą mieć mistrza muszą to wygrać! Gram na nich grubo i trzymam za nich kciuki.

Co do Bordeaux to jakos mnie nie przekonują i nie zdziwie się gdy jutro zremisują i Lyon zapewni sobie tytuł

To tyle ode mnie na temat Ligue 1

Pozdrawiam
Sparta
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Lyon ostatnio nie gra najlepiej , po odpadnięciu z LM i ogólnie jak i w całym sezonie grają w kratkę wprawdzie prowadzą w tabeli ale mogą stracić te prowadzenie , chociaż jest to mało możliwe jednak jutro powinni wygrać czy tak się stanie ? Nie jestem pewien dlatego tego meczu wolę nie ruszać i nie ryzykować a szczególnie że typ też nie jest powalający :]
pozdROWienia ????
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Mecz: PSG - St.Etienne
Typ: 1⛔
Kurs: 1.88
Bukmacher: Pinnacle

Na 2 kolejki przed końcem rozgrywek zespół z Paryża walczy o utrzymanie. Zajmują oni 18 miejsce lecz mają tyle samo pkt co Lens oraz Toulouse, które zajmują odpowiednio 17 i 16 miejsce które daje utrzymanie w lidze. Mecz ten jest tak naprawde o meczem 6 pkt. Gospodarze nie grają dobrze w tym sezonie. U siebie wygrali jak dotąd 4 mecze, a zremisowali i przegrali po 7 razy. Bilans ich bramek to 21-22. Goście mają teoretyczne szanse na walkę o Puchar UEFA, ale moim zdaniem mogą na te rozgrywki jeszcze sobie poczekać. Na wyjazdach prezentują się słabo, wygrali 4 mecze, 3 zremisowali i aż 11 przegrali. W pierwszy meczu tych drużyn padł wynik 1:0 dla zespołu z Paryża. Będzie to bardzo trudny mecz bo każda z drużyn o coś walczy, lecz zawodnicy PSG powinni być bardziej zmotywowani ponieważ walczą o przetrwanie w lidze i to mnie skłoniło do postawienia na nich w dzisiejszym meczu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

LE MANS- OLYMPIQUE MARSYLIA
Typ : 2
Kurs : 2,05
bwin ⛔⛔ WYNIK 0:0 ⛔⛔

Dzisiaj juz przedostatnia kolejka Ligue1 a OM nadal zajmuje miejsce tuz za podium ktore nie daje mozliwosci wystpów w Champions League. O tą pozycje walczą z Nancy ktore w tej kolejce sie wybiera na Stade Gerland na mecz z Ol.Lyon i mozna sie spodziewac ze stracą pkt, bo Lyon musi takze wygrac a jak trzeba to potrafia sie zmobilizowac.
Wracając do meczu Marsylii to w ostatniej kolejce na Stade Velodrome podejma slabiutki Strasbourg wiec dzisaij ostatni dosc wymagający rywal w sezonie. Jesli ten mecz wygraja a Nancy straci punkty w Lyonie w co bardzo wierze to OM awansuje na trzecią pozycje i nie powinno juz jej oddac do konca sezonu.

Jedynym niepokojącym faktem fanów OM jest brak w tym meczu Djibrilla Cisse ktory musi odbyc kare zawieszenia za kartki. POnadto Eric Garets nie bedzie mógł w tym meczu skorzystac z takich graczy jak Ayew, Carrasso, Grandin, Krupoviesa, Rodriguez oraz Ziani. Ale tacy gracze jak Nasri,Niang czy Valbuena powinni ich zastąpic i pokazac swoją wielka wartosc.

▶Kadra OM na ten mecz wygląda tak :

Bramkarze: Hamel, Mandanda
Obrońcy: Bonnart, Faty, Givet, Taiwo, Zubar
Pomocnicy: Cana, Cheyrou, Kaboré, M&#39;Bami, Nasri, Oruma, Valbuena, Zenden
Napastnicy: Akalé, Gnabouyou, Niang

W ekipie gospodarzy zabraknie obrońcy Marko Basa. Mimo ze Le Mans ma jeszcze szanse na zajęcie miejsca dającego prawo gry w Pucharze UEFA, jednak nie sadze zeby zdeterminowana i lepiej wyszkolona druzyna Marsylii dala sie pokonac w tym spotkaniu.

Ostatnie 3 wyjazdowe mecze OM to 3 wygrane. KOlejno z Lorient,Metz i Monaco. Dzisiaj wiec pora na Le Mans ;)
 
mmaaciek 0

mmaaciek

Użytkownik
Olympique Lyonnais vs. Nancy
typ: 1✅
kurs: 1,45
Unibet

A ja myślę , że na OL można dzis śmiało stawiać. Przecież nie są oni frajerami i wiedzą o co grają ???? . Nancy przegrało wszystkie sześć spotkań rozgrywanych na Stade Gerland:
20/12-06 Puchar Ligi Lyon vs. Nancy 3:1
29/10-06 Ligue 1 Lyon vs. Nancy 1:0
20/08-05 Ligue 1 Lyon vs. Nancy 1:0
24/10-99 Ligue 1 Lyon vs. Nancy 2:1
06/02-99 Ligue 1 Lyon vs. Nancy 2:1
28/08-96 Ligue 1 Lyon vs. Nancy 2:0
Kadra OL:
Coupet, Vercoutre - Grosso, Squillaci, Boumsong, Cris, Clerc, Reveillère - Toulalan, Källström, Bodmer, Crosas, Juninho - Govou, Delgado, Ben Arfa, Keita, Benzema, Fred.
Jak widać jest to najsilniejsza kadra jaką mógł powołać Perrin.
Wg mnie o wynik tego meczu powinniśmy być spokojni , nie takie mecze Les Gones wygrywali ????
 
makaveli23 204,7K

makaveli23

Typer Miesiaca
Bordeaux-Sochaux
Soszo +1.5
⛔
1.51
Bordo zagra bez Micoud, A Alonso i Cavenaghi czyli trzech bardzo waznych zawodnikow ofensywnych. W meczu z Marsylia nie pokazali nic szczegolnego, to Marsylia w drugiej polowie zagrala slabo. Soszoux na wyjazdach trzecia ekipa ligi z bilansem 7-5-6. Wraca najlepszy strzelec Erding. Goscie nadal nie sa pewni utrzymania. Nie zdziwie sie jak wykorzystaja jedna z kontr (a taki styl gry im najbardziej pasuje na wyjazdach) i nawet to spotkanie wygraja. Ale bardziej realnym typem jest tutaj +1.5.

Le Mans-Marseille
Over 2.5
⛔
1.98
Kurs na Le Mans jest zdecydowanie za wysoki moim zdaniem. Sa na tyle silni zeby byc faworytem w tym meczu. Wiadomo ze OM jest bardziej zmotywowane, ale Le Mans gra ostatnio naprawde przyzwoicie walczą, nie widac zeby odpuszczali. Marsylia w drugiej polowie meczu z Bordo nie zagrala na miare swoich mozliwosci, nie zaoferowali tak naprawde nic i zostali zasluzenie pokonani 2-1. Dzisiaj nie zagra Cisse, a w ataku bedzie Niang z Valbuena. Over jak nie wygrana gospodarzy jest tutaj lepszym rozwiazaniem.

betgun

Metz-Lorient
Remis (Lorient -1) 4.00✅ lub WIN Lorient 2.6✅
Mecz juz bez stawki i malo interesujacy, poniewaz bedzie rozgrywany bez udzialu publicznosci. Namouchi i Le Pen wracaja do zespolu gosci i to bedzie duze wzmocnienie. Le Pen razem z Saifi w ataku (nadal nie zagra Varihua) powinni sobie dzisiaj poradzic z defensywa Metz oslabiona brakiem obroncy C.Gueye. W ekipie Metz nie zagra tez napastnik C.Chapuis. Obydwaj gracze wystapili w sotatnim meczu Metz w pierwszym skladzie. Metz jest za Lorient 27-ma punktami w tabeli i dzisiaj zagraja bez dopingu publicznosci. Lorient to nie jest jakas bramkostrzelna ekipa i dzisiaj inne zwyciestwo niz jedna bramka nie wchodzi w gre, Metz u siebie jedna bramka przegrywalo az 9 razy ( +2 to tylko z ekipami pokroju Monaco, Touluse, Lyon w dobrej formie), Lorient z kolei tylko dwie wygrane na wyjazdach, ale ze wszystkich swoich wygranych az 9 bylo jedna bramka. 9 przegranych Metz jednobramkowo, 9 wygranych Lorient jednobramkowo i mamy calkiem mozliwy scenariusz na ten pojedynek. Ciekawe tylko czy Lorient bedzie zalezalo na osiagnieciu dobrego wyniku w tym meczu, czy po prostu odpuszcza i zagraja na bezbramkowy remis. Maja jednak silniejsza ekipe i to powinno zadecydowac.

bet365
 
slander 10

slander

Użytkownik
Lille - Lens Połowa/Wynik końcowy Typ: 1/1 ✅
Bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Lille walczy o europejskie puchary, a Lens wciąż nie jest pewne utrzymania. Ostatnie 6 meczy Lille na własnym stadionie to: 4W i 2L. Za to goście grają fatalnie na wyjeździe. Z ostatnich 6 meczy ugrali jedynie 1pkt. Także bezpośredni bilans pomiędzy drużynami przemawia za gospodarzami: 6W Lille 3D i 3W Lens.
Także Lille jest faworytem, a mecz jest zbyt ważny żeby pozwolić sobie na potknięcie. Stawiam na prowadzenie Lille w połowie i na koniec, ponieważ we wszystkich(!) meczach u siebie w tym sezonie, które wygrali, Lille prowadziło po pierwszej połowie.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Po pierwsze mysle ze dzis mozna zobaczycy naprawde fajna overowa kolejke bo wiadomo wiele druzyn stara sie uceiknac ze strefy zagrozenia , a wiec przejdzmy do analiz :

PSG- St-Etienne || PSG || 1.88 ⛔

Moim zdaniem naprawde jeden z fajbniejszych typyow tej kolejki , PSG zawziecie walczy o utrzymanie sie w Ligue 1.W ostatnich meczach u siebie gospodarze cztery razy wygrali, raz zremisowali oraz raz przegrali. Goscie natomiast trzy razy wygrali, raz zremisowali i dwa razy przegrali. Bilans meczow miedzy sobo jest zdecydowanie na korzysc pilkarzy PSG.Raczje nie wyobrazam sobie zeby pilkarze z Parzya nie grali za rok w Ligue 1 weiec moim zdnaiem smialo mozna stawiac czysta JEDYNKE , w ostantim meczu z Toulouse wygrywajac 1:0 zremisowali 1:1 i to moglo byc pewnym malym dolem dla druzyny ale ymsle ze na swoim obiekcie dadza rade &quot;zielonym&quot;.
Olympique Lyonnais vs. Nancy || Lyon || 1.45 ✅
Nap ilakrzach Olympique juz wiele razy przejechalem sie w tym sezonie wiec pozostawilem sobie handi dla siebie a publicznie podam typ na czysta jedynke .NIby Lyon powinine rozgromic Nancy ktore w tym sezonie spisuje sie rewelacyjnie lecz z tym Lyonem rozniew bywa w pucharze trener dal graczom odpoczac i mysle, ze dzis Benzema i spolka bez problemu pokonaja przyjezdnych ale troszke martwie sie o stan murawy ,bo czytajac we frncuskiej prasie doszly mie sluchy o jej zlymn stanie ale mam nadzieje ze porzadkowi Olympique zapanuja nad tym, co tu duzo pisac ?Jezeli chca zdobyc mistrza musza wygrac ten mecz.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Metz - Lorient
Typ: under 2.5 ⛔
Kurs: 1.72 Expekt
Analiza:
Jeśli nie liczyć premii, to można ów mecz określić kilkoma słowami: bez znaczenia dla obu drużyn. Metz zdegradowane, Lorient ciepły środeczek tabeli. Czemu under - jeśli ktoś lubi oglądać mecze z małą ilością bramek, naprawdę polecam starcia w których biorą udział obie ekipy. Ostatnie pięć meczy Lorientu - same undery, ostatnie Metz -tylko jeden over w przegranym u siebie meczu z Marsylią w połowie kwietnia. Spoglądając na wyjazdowe mecze Lorientu naprawdę odnoszę wrażenie, że chłopaki oszczędzają siły w ofensywie, a jeśli już coś ustrzelą to betonują tyły i kurczowo trzymają tego dorobku. Myślę, ze gracze Metz nie będą w dzisiejszym meczu robić głupot w defensywie i szaleńczo atakować by w smutnym zakończeniu sezonu ugrać jakieś punkty w Ligue 1. Na czuja postawiłbym na dokładny wynik 0-1 po kursie 4.70, ale na logikę under pewniejszy.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Na dziś polecam Lyon, Lille, Maryslię. Wszystkie te drużyny o coś walczą i wyjdą na mecz bardzo zdeterminowani i żądni zwycięstwa. Lyon to dzisiaj pewniak dnia jak dla mnie. Lille to bardzo wybiegana drużyna, walcząca do upadłego. Marsylia potrafi zdziwic ale myślę że z Le Mans które gra o pietruszkę wygra. To ode mnie typy, bez analiz pisemnych, ale te mecze długo wczoraj analizowałem
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Lyon to dzisiaj pewniak dnia jak dla mnie
dokladne sie z tym zgodze, widzi mi się bramka Govu. Lyon jakby nie patrzeć ma skład naprawde mocny jak na Nancy które dla mnie jest takim zaskoczeniem sezonu. Myśle że Lyon wygra to pewnie więc nawet juz do przerwy powinni prowadzic by móc spokojniej grać w drugiej polowie.

Pozdrawiam
Sparta
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
ktoś wie, co teraz gdy Bordeaux prowadzi a Lyon remisuje? Obydwie ekipy mają na tą chwilę po 74. pkt, co więc decyduje o 1. miejscu? Gole, bezpośrednie pojedynki? Więc kto jest obecnie liderem?
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
ktoś wie, co teraz gdy Bordeaux prowadzi a Lyon remisuje? Obydwie ekipy mają na tą chwilę po 74. pkt, co więc decyduje o 1. miejscu? Gole, bezpośrednie pojedynki? Więc kto jest obecnie liderem?
W ostatniej kolejce Lyonowi wystarcza remis do tego by po raz kolejny zostac Mistrzem Francji, Bordeaux musi wygrac i liczyc że Lyon przegra, a ten scenariusz jest bardzo mało prawdopodobny
 
Do góry Bottom