>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37 Kolejka Lique1 [16.05.2015]

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP


Przed nami 37 kolejka Ligue1, do końca pozostały już 2 kolejki, dzisiejszym zwycięstwem PSG zapewni sobie trzeci z rzędu tytuł mistrzowski, mało kto wierzy że nie wygrają ligi, czy z ligi spadnie Evian ? Dziś mają bardzo ciężki mecz ponieważ St&#39;Etienne walczy o puchar :!:. Zapraszam do analizy oraz komentarzy.
 
R 54

redlucas

Użytkownik
Monaco - Metz
typ: 1
kurs: 1,22✅
bet365


Ja znów rzucam takiego pewniaczka na dziś. Do taśmy, lub do dubla jak znalazł. Nawet nie trzeba chyba zbyt długo argumentować tego typu. Monaco walczy o utrzymanie 3 miejsca, dającego LM i nie może sobie pozwolić na stratę pkt w takim meczu. Przed Marsylią trudny mecz z Lille, St&#39;Etiene też nie będzie mieć łatwo, więc Monaco już dziś może sobie zapewnić LM. Metz za to już pogodzone ze spadkiem i widać, że chcą, żeby ten sezon się już skończył. Przełamała się na ich stadionie Marsylia, Lorient pojechało ich 4:0! Dziś nie może być inaczej. Ja w ogóle chyba zagram handi, bo wydaje mi się to równie pewny typ na dziś.

Monaco (-1); kurs: 1,57✅
bet365
 
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Zgadzam się z typem RedLucas ale dorzuciłbym jeszcze coś od siebie. Dobrym typem wydaje się również Monaco wygra do zera za 1,57 B.win. Nie chce mi się wierzyć, że Metz jest ekipą, która może się przebić przez żelazną defensywę Monaco jeszcze na swoim stadionie.
Monaco wygra do zera 1,57 B.win✅✅✅
Można zagrać w dublu z wygraną PSG 1,53 B.win które praktycznie już ma mistrzostwo kraju i dziś to pewnie przypieczętuje. Montpellier już nie gra o nic, 5 miejsce jest już poza zasięgiem.
AKO Monaco do zera i PSG wygra 2,40 B.win✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom