>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

37. kolejka Primera Division [08/05/16]

Status
Zamknięty.
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ja gram w pewne zwycięstwo Barcelony u siebie. Mecz derbowy, tym bardziej o wysoką stawkę dla ekipy Enrique, z podtekstami jak choćby te że piłkarze Espanyolu woleliby aby mistrzem została któraś z ekip z Madrytu, będzie sie działo jutro na Camp Nou. Stawiam na mega ostrą gre ekipy gości co pokazywali ostatnio w meczach z Barca.

Kartki handicap Barca -2,5 @2,1 Unibet ✅
Mascherano kartka @3,5 Unibet✅
Diop kartka @1,8 Unibet✅
Gospodarze strzelą z karnego @3,5 Unibet⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
przenosimy się na boiska La Ligi, gdzie Sevilla podejmuje Granadę. Zaskoczony jestem kursami, bowiem ok, fajnie, Granada walczy o życie itd., itp., ale czy nie walczyła o życie w meczu z Celtą i Atletico tudzież Malagą? Też walczyła. Ostatnie dwie wygrane to ze spadkowiczami z Levante oraz zacięty bój z Las Palmas, które wypuściło sporą przewagę z rąk. Sevilla na swoim stadionie nie miała sobie równych cały sezon i szczerze wątpię, aby Granada, która na boiskach rywala nie radzi sobie dosyć dobrze, miała by podbić twierdzę jaką jest Sánchez Pizjuán. Ostatni mecz z Szachtarem potwierdza, że piłkarze Emery&#39;ego nie zboczyli na przeciwległy pas i nadal traktują piłkę poważnie. Jak na moje, to kursy idealnie by pasowały w drugą stronę. Nie wiem o co tu chodzi, ale mnie skusili.

Sevilla wygra @3.05 sportingbet
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Kadra Sevilli FC: Sergio Rico, Beto, Diogo, Escudero, Nico Pareja, Kolo, Diego González, Carriço, Iborra, Cristóforo, Curro, Konoplyanka, Banega, Coke, Borja Lasso, Juan Muñoz, Carlos Fernández y Llorente.
Braki są znaczące, tak jak przewidywałem. Nie liczyłbym na występ Banegi, chociaż może będzie się chciał pożegnać z kibicami, bo ponoć odchodzi.
Nowość to powołanie Beto, który w tym sezonie praktycznie leczył tylko kontuzje, a potem przegrywał rywalizację z młodym Sorią. Też odejdzie po sezonie, więc Emerey może dać mu zagrać. Na Escudero powinien chuchać i dmuchać, bo to teraz jedyny nominalny LO po kontuzji Tremoulinasa.
Tak jak wspomniałem dużo młodych piłkarzy. Diego Gonazlez, Curro, Lasso, Carlos Fernandez. Llorente w ataku bezużyteczny. Carrico, Coke i Banega grali cały mecz z Szachtarem, więc prawdopodobnie będą odpoczywali, lub zagrają niewiele.
Naprawdę, grając jutro na Sevillę mocno jutro ryzykujemy. Granada powinna wygrać to spotkanie, tym bardziej że jeśli chce zachować szanse na utrzymanie.

Atletico ma wyjść najmocniejszym składem. Simeone może się cieszyć, bo nie ma żadnych absencji. Do kadry wrócił nawet Tiago. Jedyna rotacja, którą ma zastosować Cholo, to Savic za Godina. Urugwajczyk powinien odpocząć, bo bardzo szybko wprowadzili go do składu po kontuzji na Bayern. Swoje zrobił, więc nie będą ryzykować i nie zagra drugiego spotkania w ciągu paru dni.
Natomiast poważnie osłabiony w defensywie jest Real Betis. Brak Westermanna i Bruno. MARCA podaje, że na środku obrony zagrać ma N&#39;Diaye. Również brak Ceballosa, osłabi ofensywę zespołu gości.

Athletic Club:
Iraizoz, Bóveda, Elustondo, Eraso, San José, Beñat, Iturraspe, De Marcos, Ibai, Iago Herrerín, Susaeta, Williams, Mikel Rico, Gurpegi, Muniain, Aduriz, Viguera, Raúl García, Balenziaga.
Brak przede wszystkim Etxeity. Wobec kontuzji Laporte, to nie będzie dwóch nominalnych ŚO. Zagra tam pewnie Boveda, może Gurpegi. Na pewno coś stracą z taką obroną. Las Palmas przyjemnie się ogląda w ofensywie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Nikt nie napisał nic o pretendencie do tytułu czyli Realu Madryt. Po absencji spowodowanej kontuzją do składu wraca Karim Benzema i Casemiro. Wypada natomiast Gareth Bale (kontuzja kolana w meczu z City), Keylor Navas oraz przemęczony Daniel Carvajal. Jeżeli chodzi o kadrę Nietoperzy to decyzją szkoleniowca z Królewskimi nie zagrają Feghouli i Jaume, a kontuzjowani pozostają Gayà, Bakkali i Czeryszew. Rosjanin jednak i tak nie mógłby wystąpić w tym spotkaniu z powodu zapisów w umowie o wypożyczeniu. Wydaje mi się, że Królewscy szybko będą starali się zabić mecz dlatego mój typ to: do przerwy/końca Real Madryt/ Real Madryt ✅. Kurs 1,61 Bet365. Warto zwrócić uwagę na to, że Real wypożyczył Valencii Czeryszewa i działacze na przedmeczowym spotkaniu maja poruszyć opcję wypożyczenia na przyszły sezon oprócz Rosjanina także Nacho i Asensio.
&lt;b&gt;&lt;big&gt;Przewidywane składy&lt;/big&gt;&lt;/b&gt;
Real Madryt: Casilla; Danilo, Varane, Ramos, Marcelo/Arbeloa; Modrić, Casemiro, Kroos/James; Lucas Vázquez, Benzema, Cristiano Ronaldo.
Valencia: Diego Alves; Barragán, Mustafi, Abdenour, Siqueira; Enzo, Fuego; Mina/André Gomes, Parejo; Paco Alcácer, Rodrigo.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Espanyol wychodzi jutro na Camp Nou nie po zwycięstwo w Derbach, ale po zepsucie ligi Barcelonie, jest to jasne jak słońce. O tyle, o ile z szumnych wypowiedzi Adana przed meczem Barcy na Benito Villamarin można się śmiać, bo to bardziej błazen, aniżeli bramkarz, tak Papużki jak mało kto potrafią uprzykrzyć życie Barcelonie. Będą kopać, gryźć i nie oddadzą niczego za darmo w imię odebrania tytułu Blaugranie. W barwach Espanyolu gra przede wszystkim dwóch Madridistas - Burgui i Marco Asensio. Ja skupiłbym się na tym drugim. Asensio to ogromny talent i pozytywne zaprezentowanie się na Camp Nou (z przełożeniem na wynik końcowy lub nie) może zapewnić mu miejsce w kadrze Realu Madryt na przyszły sezon, zważywszy, że ktoś z dwójki Isco/James na 90% odejdzie. Jestem pewien, że wyjdzie niezwykle zmotywowany i mimo, iż jest to bardziej asystent aniżeli strzelec to mam przeczucie graniczące z pewnością, że będzie chciał wywrzeć swoje piętno na jutrzejszym spotkaniu. Posiada niesamowite pokrętło w swojej nodze, choć wydaje się, że nie jest sprinterem to do najwolniejszych piłkarzy nie należy, niejednokrotnie kręcił rywalami w lidze, potrafi zdobywać bramki z dystansu, etc. Pamiętacie co wydarzyło się w 37. kolejce szalonego sezonu 06/07? Słynne Tamudazo - video poniżej. Historia lubi się powtarzać, zresztą, sam futbol lubi takie historie, o których mówi się potem latami. Dla lepszego oglądania spotkania, po takim kursie sądzę, że warto spróbować. Real w tym sezonie miał już swoją Huelvę w Vallecas (35. kolejka 06/07, 2:3), być może czas teraz na wskrzeszenie ducha Raula Tamudo pod postacią Asensiazo ????
Marco Asensio gol @ 7,00 ⛔
Bet365

 
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik
Barcelona - Espanyol
▶ Diop otrzyma kartkę 1.72 ✅ 18&#39;
▶ Javi Lopez otrzyma kartkę 2.00 ✅ 63&#39;
▶ czerwona kartka w meczu 2.80 ⛔
wszystko Unibet

W mojej opinii kartki to chyba najsensowniejsze typy biorąc pod uwagę stosunek kursu do prawdopodobieństwa powodzenia, a to wszystko ze względu na pana Jesusa Gil Manzano, który od zawsze &quot;trzyma poziom&quot;. :grin:

Widziałem już pełno przedmeczowych wypowiedzi zawodników Espanyolu, że to co się działo w Pucharze Króla odchodzi w zapomnienie itp., ale takie historie to sobie mogą włożyć między bajki - nie ma co się oszukiwać, bo na 99% będzie ostra i chamska gra.

Co do poszczególnych zawodników to idę oczywiście w kartonik dla defensywnego pomocnika, czyli Diopa, który jest liderem Papużek jeśli chodzi o żółte kartoniki, bo uzbierał ich już aż 13. Co do Javi Lopeza to jest to PO, więc będzie miał sporo roboty z Neymarem, a z tego co pamiętam to w PK mocno iskrzyło między nimi. Javi ma 10 żółtych w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP

Przyjrzałem się H2H pomiędzy Sociedad a Rayo i jak dla mnie oba zespoły ze sobą współpracują. Można dostrzec pewne schematy. Klasyczne 3za3 było 4 razy, ponadto wymiana punktów rozkładana na dwa sezony 5za5 01/02 i 02/03 oraz 08/09 i 09/10, a także 6za6 w sezonach 12/13 i 13/14. Jeśli tak jest faktycznie to dziś wygrywa Rayo, bo ma nieciekawą sytuację w tabeli. Sociedad nie walczy już o nic. I to tyle, nie znam się na lidze hiszpańskiej więc nie wiem jak grają obie drużyny, po prostu z H2H wynika wygrana Rayo. Wg mnie Rayo -0,25 po kursie 2,10 to dobra opcja.

Sociedad - Rayo -0,25 @ 2,10 Pinnacle
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Espanyol vs Barcelona
remis do 10 min |1,33| bet365
Krótko.. Na prawdę fajny kurs i moim zdaniem za duży, bo remis do 10 minuty spokojnie w zasięgu. Espanyol będzie starał się solidnie przeszkadzać i na pewno od pierwszej minuty nie cofną się do mega defensywy. Barca bardzo dawno nie strzeliła bramki w 0-10, ale to nie powinno dziwić i kurs jest na prawdę idealny do jakiegoś dubla. POLECAM
 
lukas88 311,4K

lukas88

Forum VIP
08.05.2016 g. 17.00 Celta Vigo- Malaga
Typ: 1
Kurs: 1,64
Tempobet
Stawka 6 j


Ciekawie zapowiada się pojedynek pomiędzy Celtą a Malaga w przedostatniej kolejce PD, mianowicie Celta ma już awans do LE, ale może powalczyć o bezpośrednią promocję. Malaga z kolei ma juz sezonz głowy, nie walczą o nic.
Kolejny aspekt przemawiający za gospodarzami to absencje u gości:
- Juan Carlos O 19/1
- Rosales O 35/0
- Albentosa O 28/2
- Santa Cruz N 17/2
czyli jak widać wypada 3 podstawowych defensorów.

U gospodarzy z ważniejszych grajków zbraknie tylko:
- Cabrala O 31/0

Poza tym ładnie wyglada H2H:
08.05.16 PRI Celta Vigo Malaga ? : ?
02.01.16 PRI Malaga Celta Vigo 2 : 0
-----------------------------------------------------
29.04.15 PRI Celta Vigo Malaga 1 : 0
13.12.14 PRI Malaga Celta Vigo 1 : 0
-----------------------------------------------------
21.03.14 PRI Celta Vigo Malaga 0 : 2
26.10.13 PRI Malaga Celta Vigo 0 : 5​
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Witam,
jestem podobnego zdania co Bet Lover, sędzia tego meczu to perełka wg mnie na ten mecz odnośnie kartek.
Ja idę tutaj zdecydowanie w over. W tym przypadku azjan over 7.
Statystyki Manzano.
Jak widać, w meczach teoretycznie spokojnych potrafi dawać sporo kartek, w związku z czym linia 7 kartek w Derbach Katalonii po kursie 1.9 jest wg mnie fantastyczna.
Nie trzeba się zbytnio rozpisywać o tym meczu - Barcelona walczy o majstra a Espanyol o utrzymanie, dodatkowo tak jak wspomniałem są to derby.
Wg mnie linia do grania za większą kwotę.
Barcelona vs Espanyol - over 7 kartek (azjan) @ 1.9 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
deepred 679,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
⚽ Sevilla - Granada
Youssef El Arabi strzeli gola [2,65] unibet ✅✅
Temat jest krótki. Dla Granady to mecz o utrzymanie w lidze. Jeżeli nie wygrają to najprawdopodobniej fikną do Segundy, a to wiąże się z tym, że taki klub może stracić płynność finansową i bardzo szybko popłynąć i spaść na dno. Vidal już pisał, że Sevilla dowołała pięciu zawodników z drużyny B, więc Emery nie traktuje tego meczu nadzwyczaj poważnie. Oni mają do wygrania dwa puchary: Copa Del Rey a także Ligę Europy. Mecze ciężkie bo z Barcą i Liverpoolem, ale wiadomo, finał rządzą się swoimi prawami.
Granada od lat utrzymuje się w ostatnich kolejkach, gdzie psim swędem udaje im się uniknąć degradacji. Kurs na strzelenie gola przez El Arabiego w porównaniu do zwycięstwa Granady [2,20] traktuję jako promocje, no bo oprócz niego może strzelić gola na Pizjuan? Jak dla mnie tylko ten pan jest w stanie utrzymać drużynę w lidze. Zobaczymy jakim składem wyjdzie Granada, ale o grze z przodu pojęcie ma niewielu zawodników, no może w tej grupce znalazłby się Penaranda, czy Isaac. W każdym razie dzisiaj w ekipie gości wszystkie ręce na pokład. Stawka olbrzymia, Sevilla lekko odpuszcza składem i pewnie zobaczymy kilku rezerwowych zawodników. Must-win game dla gości i myślę, że jeżeli nie strzeli El Arabi to nie strzeli nikt.

⚽ Getafe - Gijon
Over 7,5 żółtych kartek [1,86] betsson ⛔⛔
Czerwona kartka [2,75] betsson ✅✅
O tym meczu także wszystko zostało powiedziane. Najgorszy wynik dla tych drużyn to remis. Mecz dwóch, którzy rękoma i nogami bronią się przed spadkiem. Vidal wszystko pięknie opisał, więc nie ma sensu kolejny raz przerabiać tego samego. Dziwię się natomiast, że nikt z was nie wyruszył tutaj jeszcze w stronę kartek. Sędzią meczu Álvarez Izquierdo, więc właściwie nie wiadomo czego się spodziewać. Sędzia miewający chyba wahania nastrojów. Potrafi sypać kartkami jak z rękawa, lubi wręczać czerwa, by w następnym meczu zapomnieć kartek. Prawdę mówiąc nawet gdyby zapomniał to w tym meczu spodziewam się takiej kopaniny, bez składu i ładu, że po prostu muszą się kartki posypać. Stawka ogromna, więc nikt tutaj nogi nie powinien odstawić. Szczególnie tacy gracze, jak Juan Rodriguez, Pablo Sanabria czy Lacen w barwach Getafe, oraz Ignacio Cases, Cisma, czy Sergio Alvarez. Ci panowie bardzo często łapią kartki, niestety nie znalazłem żadnego bukmachera, który wystawił ofertę na personalne kartki. Trzeba więc ratować się overkiem, a prawdę mówiąc obydwa te wydarzenia są jak najbardziej do zrealizowania przez graczy obydwu drużyn.
Edit: Przyjemna kolejka. ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:00 Barcelona - Espanyol
Typ: powyżej 6.5 żółtej kartki
Kurs: 1.74
buk: betsson

Wynik: 70 minuta 7 kartek
✅



Odnośnie tego typu zostało już prawie wszystko napisane. Espanyol zrobi wszystko żeby pokrzyżować plany Barcelonie w zdobyciu mistrzostwa i przynajmniej dzisiaj zremisować na Camp Nou. Ostatnie mecze budziły sporo emocji i to tych negatywnych. Wystarczy spojrzeć na dwa ostatnie spotkanie w Pucharze Króla, gdzie padło 11 i 7 żółtych kartek!. Szczególnie ten pierwszy mecz przyniósł dużo złych opinii, bowiem gracze Espanyolu nie oszczędzali nóg piłkarzy Blaugrany. Dzisiaj zapewne będzie podobnie. Neymar jak i Suarez będą odpowiednio prowokowani, a jak dobrze wiemy Brazylijczyk z Urugwajczykiem potrafią się też odpłacić. Mecz idealny do grania na kartki, a do tego Pan Manzano, który nie potrafi radzić sobie z emocjami i rzuca kartkami na lewo i prawo. Dlatego też jestem przekonany, że over musi wejść.

Na dodatek chce dodać, że Manzano również często sięga po czerwony kartonik. Czy dziś go pokaże?. Myślę, że tak. Zawodnicy obu drużyny nie będą się oszczędzać, a Manzano zapewne będzie miał dużo powodów do pokazania czerwone kartki czy też dwóch żółtych dla jednego gracza. Dlatego też pobieram ten Typ.

Typ: Czerwona kartka w meczu - TAK
Kurs: 2.80
Buk: betsson
Wynik: brak
⛔
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
FC Barcelona - Espanyol RCD
Ter Stegen; Alves, Piqué, Mascherano, Jordi Alba; Busquets, Rakitic; Iniesta; Messi, Suárez y Neymar
Pau; Javi López, Rubén Duarte, Roco, Víctor Álvarez; Cañas, Hernán Pérez, Diop, Víctor Sánchez, Asensio y Caicedo
Espanyol praktycznie 3ema DP. Będzie walka, Canas, Diop i Sanchez nogi nie odstawią. Kartki na pewno do gry.
----
Levante - Atletico

Mariño, Pedro López, Medjani, David Navarro, Juanfran, Verza, Lerma, Verdú, Cuero, Morales y Víctor Casadesús.
Oblak, Juanfran, Giménez, Savic, Filipe Luis, Augusto, Gabi, Koke, Saúl, Correa y Fernando Torres
Atletico zgodnie z przewidywaniami. Choć nie ma też Griezmanna od początku. Za niego Correa.
---
Sevilla - Granada
Beto; Diogo, Pareja, Kolo, Escudero; Curro, Cristóforo, Iborra, Konoplyanka, Juan Muñoz y Llorente


Granada: Andrés Fernández; Miguel Lopes, Babin, Ricardo Costa, Biraghi; Rubén Pérez, Doucouré, Isaac Cuenca, Rochina; Peñaranda y El Arabi.
----
Getafe - Sporting
Guaita, Vigaray, Vergini, Cala, Damián, Lacen, Medrán, Moi Gómez, Sarabia, Pedro León y Álvaro Vázquez.
Cuéllar, Lora, Luis Hernández, Meré, I. López, Sergio A., Nacho Cases, Carmona, Halilovic, Jony y Sanabria.
----
Villarreal - Deportivo

Barbosa, Mario, Bonera, Victor Ruiz, Rukavina; Samu García, Bruno, Trigueros, Samu Castillejo; Adrián y Baptistao.
Manu; Laure, Arribas, Sidnei, Juanfran; Bergantiños, Mosquera; Fede Cartabia, Fajr, Luis Alberto y Lucas Pérez
--
Celta Vigo - Malaga CF
Rubén Blanco; Jonny, Hugo Mallo, Sergi Gómez, Planas; Chelo Díaz, Wass, Tucu Hernández; Orellana, Nolito y Iago Aspas

Ochoa; Miguel Torres, Filipenko, Weligton, Ricca; Camacho, Recio, Atsu, Chory Castro; Cop y Charles.
---
Real Sociedad - Rayo Vallecano
Rulli; Elustondo, Reyes, Mikel, De la Bella; Granero, Illarramendi, Zurutuza; Xabi Prieto, Oyarzábal y Vela.
Juan Carlos; Quini, Llorente, Crespo, Tito; Trashorras, Jozabed; Pablo Hernández, Embarba, Bebé y Miku.
----
Real Madryt - Valencia CF

Casilla; Danilo, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, James; Lucas, Cristiano y Benzema
Alves; Barragán, Mustafi, Abdennour, Siqueira; Javi Fuego, Parejo, Enzo; Cancelo, Rodrigo y Alcácer
--
Las Palmas - Athletic

Raúl Lizoain; David García, Bigas, Aythami, Castellano; Vicente Gómez, Tana, Viera, Hernán, Valerón y; Willian José.
Iraizoz; De Marcos, Bóveda, Elustondo, Balenziaga; San José, Beñat, Raúl García, Muniain, Williams y Aduriz.
---
Eibar - Real Betis
Irureta; Capa, Dos Santos, Ramis, Juncá; Radosevic, Dani García; Keko, Adrián González, Jota; Borja Bastón.
Adán; Montoya, Pezzella, N&#39;Diaye, Cejudo; X. Torres, Petros; Joaquín, Musonda, Portillo; Rubén Castro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
realadi 241

realadi

Użytkownik
Witam,ja dziś ostrożnie podchodzę do tematu i stawiam trzy typy o niskich kursach. Pierwszym z nich jest Atletico które gra z Levante spadającym w ligi. Gracze Simeone będą chcieli wygrać bo gdzieś tam są jeszcze iluzoryczne szanse na wygranie ligi,poza tym wypada się mimo wszystko ładnie( o ile to możliwe w przypadku Atletico :p ) pożegnać z sezonem. Nie ma się co dużo rozwodzić a kurs nie najgorszy @1.22 jednak pogram Atletico do zera ???? @1.53

Następnie asekuracyjnie Rayo z remisem za @ 1.48 bo mimo wszystko przyda się punkt potem dorzucą jeszcze 3 z Levante i spokój :p A na wygraną i jakieś wielkie teorie spiskowe że Sociedad się rozłoży ja się nie nastawiam szczerze mówiąc. Poza tym bilans wyjazdów Rayo tragiczny :p

No i jeszcze spróbuję 12 czyli Getafe lub Gijon bo remis nie cieszy nikogo. H2H też remisy nie padały. Osobiście skłaniam się tu ku Getafe jednak bo swoje boisko daje niewielką przewagę. Obie ekipy ostatnio szastają remisami ale to się musi skończyć i któraś z nich dziś przechyli szalę na swoją stronę i zainkasuje cenne 3 pkt. @1.29

AKO tych spotkań to 2.92
 
wojtekroza 46

wojtekroza

Użytkownik
Siemka,

Zastanawiam się żeby dać barce - espanyol poniżej 4,5 gola (kurs 2,00 na bet365) i Granade 2,05 aktualnie.

Co myslicie?
 
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Po pierwszej połowie starcia Real - Valencia bohaterem meczu bezsprzecznie jest Borbalan, który w jednej akcji nie odgwizdał dwóch spalonych i Benzema wturlał piłkę do siatki. Valencia ewidentnie odpuściła i widać w jej grze brak motywacji mimo, że mieli szanse strzelić na pustą bramkę. Atletico już uwaliło kupon bo miało wygrać do zero a Granada po 45 minutach wygrywa....ach ten najwspanialszy sport na świecie....Vamos Espanyol !!!
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Witam,ja dziś ostrożnie podchodzę do tematu i stawiam trzy typy o niskich kursach. Pierwszym z nich jest Atletico które gra z Levante spadającym w ligi. Gracze Simeone będą chcieli wygrać bo gdzieś tam są jeszcze iluzoryczne szanse na wygranie ligi,poza tym wypada się mimo wszystko ładnie( o ile to możliwe w przypadku Atletico ) pożegnać z sezonem. Nie ma się co dużo rozwodzić a kurs nie najgorszy @1.22 jednak pogram Atletico do zera @1.53 Następnie asekuracyjnie Rayo z remisem za @ 1.48 bo mimo wszystko przyda się punkt potem dorzucą jeszcze 3 z Levante i spokój :p A na wygraną i jakieś wielkie teorie spiskowe że Sociedad się rozłoży ja się nie nastawiam szczerze mówiąc. Poza tym bilans wyjazdów Rayo tragiczny No i jeszcze spróbuję 12 czyli Getafe lub Gijon bo remis nie cieszy nikogo. H2H też remisy nie padały. Osobiście skłaniam się tu ku Getafe jednak bo swoje boisko daje niewielką przewagę. Obie ekipy ostatnio szastają remisami ale to się musi skończyć i któraś z nich dziś przechyli szalę na swoją stronę i zainkasuje cenne 3 pkt. @1.29 AKO tych spotkań to 2.92
Brawo za dobór typów. ;)
Generalnie dla mnie dużo niespodzianek.
O tym, że Levante u siebie jest zmorą Atleti to wiedziałem, ale żeby zdegradowany zespół ich tak złoił to dla mnie szok. Tym bardziej, że to Rojiblancos strzelili na 1-0.
Rayo - mistrzostwo świata. Jemez potraktował ten mecz jak każdy inny i zagrał jak zwykle do przodu i zobaczymy co będzie. Remis prawdopodobnie dałby im utrzymanie w lidze, bo w ostatnim meczu pewnie wygraliby z Levante, a Granada przegrałaby z Barceloną. A że Rayo &gt; Granada w bezpośrednich meczach to Błyskawice zostałyby w lidze.
Granada utrzymana;
Prawdopodobnie też Getafe. To o czym wspomniałem. Remis też na korzyść Getafe, bo teraz wygrywają i się utrzymują. Oczywiście to nic pewnego, ale bardzo prawdopodobne. Już nie będę gnębił Rayo, ale remis też sprawiłby, że byliby teraz spokojni o utrzymanie, bowiem także wyprzedziliby Getafe i Sporting. Punktów po równo, ale najlepszy bilans.
 
typerzpolski 12

typerzpolski

Użytkownik
No i Granada pięknie utrzymana. Ahhh ten sport nieprzewidywalny, taki szlachetny. Wielkie przekupstwo. Tak szczerze to to chyba był JEDYNY możliwy scenariusz, aby Granada się utrzymała, przy okazji dając Barcelonie mistrza w ostatniej kolejce. Miałem jeszcze pograne na kuponie Levante handi +1,5 bo coś kojarzyłem, że Levante ostatnimi sezony wygrywa w końcówkach z Atleti, tyle co z tego jak wszystko spieprzyło Rayo. Teraz pomyśleć, że gdybyśmy postawili fure siana na taki SCENARIUSZ, tak bo to scenariusz zaplanowany wcześniej, to już leżałbym na jakiejś słonecznej wyspie. Ostatnia kolejka to już raczej nie da typów życia. Także widzimy się za rok drodzy użytkownicy przy kolejnym już planowaniu ruchów ligi, bo przecież zawsze wygrywa sport! Tylko, że z tego co oglądamy to ile jest pięknych scenariuszy zaplanowanych wcześniej?? Każdy chce zarobić, a najlepiej zarobić, a się nie narobić. Wszyscy jesteśmy tacy sami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom