>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37 kolejka Seria A [12 - 13 maj 2018]

Status
Zamknięty.
lukas88 306,9K

lukas88

Forum VIP


Totolotek - Darmowe 20PLN za rejestracje + bonus 100% do 500PLN - zobacz i graj

Transmisje Eleven:

Benevento - Genoa
Inter - Sassuolo
Crotone - Lazio
Atalanta - AC Milan
AS Roma - Juventus
Sampdoria - Napoli

Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji, podawania typów i pisania komentarzy.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Udinese przegrywa od nastu spotkań jak leci. Grają z Veroną w weekend na wyjeździe. Kursy na zwycięstwo gości spadły z ok. @1.90 na ok. @1.55. Pytam się, dlaczego? Dlaczego mieliby wygrać akurat teraz? Bo walczą o utrzymanie, czy bo &quot;buk wie więcej&quot;? Jeśli o utrzymanie, to chciałbym zauważyć, że Cagliari (drużynę, która jest o jedną lokatę niżej w tabeli niż Udinese) czekają niełatwe zapewne spotkania z Fiołkami i Atalantą. Kurs na win Verony wynoszący powyżej @5.00 mocno przykuł mą uwagę. Śpece, mówić co wiecie ????
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Specem żadnym nie jestem, co więcej dawno się nie udzielałem na forum. Jednakże łatwo zauważyć że Hellas już o nic nie walczy, spadek mają zapewniony. Jedyne co to prawdopodobnie będą jeszcze chcieli się pokazać przed własną publicznością.
Ostatnie dni pokazały że kiedy drużyny walczą o utrzymanie/puchary to potrafią zdziałać cuda. Przykładowo West Ham czy Huddersfield w lidze angielskiej, brak pogromu trzecioligowca w finale pucharu Francji... No trochę odszedlem od tematu. Wracając do Serie A, Atalanta remisuje z Lazio i wciąż walczy o miejsce premiowane pucharami, Inter wygrywa z Udinese i zachowuje szansę na LM.
No właśnie, Udinese vs Inter. Oglądałem ten mecz i widać było ewidentnie komu zależało bardziej na 3 punktach. Nie bez powodu Udinese ma tak fatalną passę. Mieli swoje przeblyski, Lasagna mógł coś strzelić, zabrakło szczęścia. Moim zdaniem jednak widmo spadku jeszcze nie zaglądało Udinese w oczy wtedy tak jak teraz. Teraz jest oczywiste że mają realne szanse na spadek czego z całą pewnością nikt się nie spodziewał (no bo dlaczego tak zła passa porażek miałaby być kontunowana) a jednak. Koniec końców mają niezłą drużynę, niestety nie przekłada się to na wyniki. Bez dalszego lania wody uważam, że Udinese ma większą motywację w tym meczu i całkiem możliwe, że tak to buki widzą. Sam tego meczu po takim kursie nie ruszam.
Inter dzięki wpadce Lazio ma wciąż szanse na LM. Zagrali świetnie z Udinese, co prawda mankamenty w obronie były ale atak nadrabia. Co więcej, Icardi ma szansę wyprzedzić Immobile w klasyfikacji strzelców pod jego nieobecność. Tymczasem Sassuolo zapewniło sobie utrzymanie. Prosty wywód, Inter to zgarnia, nie ma co kombinować. Inter z handicapem -1 proponuję od siebie.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Udinese przegrywa od nastu spotkań jak leci. Grają z Veroną w weekend na wyjeździe. Kursy na zwycięstwo gości spadły z ok. @1.90 na ok. @1.55. Pytam się, dlaczego? Dlaczego mieliby wygrać akurat teraz? Bo walczą o utrzymanie, czy bo &quot;buk wie więcej&quot;? Jeśli o utrzymanie, to chciałbym zauważyć, że Cagliari (drużynę, która jest o jedną lokatę niżej w tabeli niż Udinese) czekają niełatwe zapewne spotkania z Fiołkami i Atalantą. Kurs na win Verony wynoszący powyżej @5.00 mocno przykuł mą uwagę. Śpece, mówić co wiecie ????
po 1.50 się nie opłaca, niby nowy trener Udinese od chyba 2 kolejek ale dalej słabi.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Tej ligi się nie gra, po tym co odwalają w tym sezonie tutaj każdy z każdym może wygrac i każdy z każdym przegrac. Ta liga to porażka , jak grać to same bomby jak no wczoraj porażka Interu czy zwycięstwo Napoli w Juventusie. Takie jest moje zdanie na temat tej powalonej ligi
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dzisiaj moim zdaniem warto grac Crotone w meczu z Lazio . Wczoraj Inter sobie skomplikowal wszystko i niby dzisiejsza wygrana Lazio skresla ich szanse na wystep w Champions League ale gospodarze walcza o utrzymanie a w ekipie z Rzymu zabraknie Ciro , dlatego sklanial bym sie tutaj w kierunku 1X , ewenutalnie BTTS
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mat77 158

mat77

Użytkownik
Tej ligi się nie gra, po tym co odwalają w tym sezonie tutaj każdy z każdym może wygrac i każdy z każdym przegrac. Ta liga to porażka , jak grać to same bomby jak no wczoraj porażka Interu czy zwycięstwo Napoli w Juventusie. Takie jest moje zdanie na temat tej powalonej ligi
E tam takie gadanie można przypisać do każdej innej ligi, Ja np jak trafiłem kilka kolejek to potrafiłem niezły profit z Seria A zgarnąć.Wiadomo, że ostatnie kolejki w każdych ligach to są przeważnie cuda na kiju, jak już grać to tych co walczą o utrzymanie najlepiej bo o puchary np nie każdy się stara taka LE nie każdemu pasuje.
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
MadAngel a czy przypadkiem ACM nie jest juz pewny udzialu w Lidze Europy jako przegrany finalista Coppa Italia z Mistrzem, ktorym lada moment bedzie JUVE?
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Ciekaw jestem postawy Fiorentiny, potrafili przegrac wysoko z Hellas Verona u siebie, z ta Liga Europy nie do konca wierze jako duzy czynnik motywacyjny. Niektorzy nie chca tam grac. Zarobic sie da wygrywajac lub dochodzac bardzo daleko w Lidze Europy. Cagliari gra o zycie. Remis najmniej mozliwy wg mnie :)
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Crotone - Lazio
typ: Crotone
kurs: 4.00 (fortuna)
Nie szalałbym ze stawką, ale warto pomyśleć dzisiaj nad zwycięstem lub remisem w meczu Crotone z Lazio, ja idę w zwycięstwo gospodarzy. Lazio walczy dzisiaj o ligę mistrzów, wczoraj Inter przegrał z Sassuolo i jeśli dzisiaj Lazio zwycięży to zapewni sobie po 11 latach awans do ligi mistrzów ale moim zdaniem nie będzie tak łatwo, Crotone wciąż walczy o utrzymanie, a do tego kontuzje w szeregach Lazio. Lazio jedzie do Crotone bez Ciro Immobile, Luisa Alberto i Marco Parolo. W ataku duet Alberto - Immobile zastąpi Felipe Anderson i Felipe Caicedo. W pomocy miejsce Parolo zajmie z kolei Alessandro Murgia. A więc mocno osłabieni Rzymianie zawitają na Stadio Ezia Scida, gdzie w historii zagrali raz... w poprzednim sezonie w ostatniej kolejce, gdy Crotone również walczyło o utrzymanie a mecz ten zakończył się zwycięstwem Crotone 3-1, przez tą porażkę Lazio zostało zepchnięte na 5 miejsce w tabeli. Wiadomo historia lubi się powtarzać więc może warto spróbować po takim okazałym kursie? Oczywiście teraz Lazio jeśli przegra to nie zostanie zepchnięte na 5 pozycję ale w ewentualnym przypadku porażki lub remisu to w ostatniej kolejce możemy być świadkami meczu Lazio-Inter i bezpośredniej walki o Ligę Mistrzów. Crotone na pewno mocno będzie zmotywowane nie tylko dla tego, że walczą o utrzymanie ale warto wspomnieć też o tym, że ich trenerem jest Walter Zenga, który w swojej piłkarskiej karierze bronił barw Interu przez 12 lat. Dzisiaj może pomóc drużynie, którą na pewno ma w sercu. Może Inter też będzie chciał zmotywować samych zawodników Crotone jakąś miłą premią o której wiadomo się nie powinno mówić ale takie rzeczy w świecie piłkarskim mają miejsce. Kolejna ważna rzecz według mnie to taka, że De Vrij podobno jest po słowie z Interem i od nowego sezonu będzie bronił barw Nerazzurrich, wiadomo jest to profesjonalista ale gdzieś tam z tyłu głowy chyba będzie miał to, że może sam siebie pozbawić ligi mistrzów w przyszłym sezonie. Zielonej niedzieli życzę!
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Ja z kolei jestem ciekawy meczu Chievo. Walczą o utrzymanie, liczę na Stępińskiego że dołoży jakąś brameczkę do wyniku
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Z tego co wiem to Hellas i Udinese to przyjaciele (ale mogę się mylić) i podobno nie ma szans żeby Udinese nie wygrało. Sam tego po takim kursie nie ruszam bo jak wiadomo &quot;przyjaciele&quot; itd. to nie wszystko, patrz wczoraj Sandecja-Cracovia, z drugiej strony Polska to nie Włochy. Jak dla mnie Udinese wygra ale teraz już nie warto po takim kursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom