>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

37 kolejka Serie A [7-8 maj 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




100zł na Darmowy zakład w BetClic


Przedostatnia kolejka przed Nami. Wciąż nie mamy rozstrzygniętej kwestii wicemistrzostwa i czeka nas zaciekła walka o utrzymanie. Obudziło się Palermo, czy zespół z Sycylii utrzyma się w Serie A?
Kto zgarnie wicemistrza i bezpośredni awans do LM, stawka niebagatelna, bo aż 11 mln euro. Roma czy Napoli?


Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.

Zapraszamy do dyskusji ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Tabela nie kłamie. Mamy dwa miejsca kulminacyjne, w których stężenie emocji może przekraczać wyznaczone normy! Pierwsze w okolicach 2 i 3 miejsca. Rywalizacja na linii Neapol - Rzym jakby nie miała końca. Roma wygrała bezpośredni mecz 1:0 i dystans 2 pkt dzieli oba zespoły.
Bohaterem Rzymu jest bez wątpienia Francesco Totti, w poprzedniej serii gier znowu to zrobił, znowu strzelił gola, gola który natchnął po raz kolejny cały zespół, doprowadził do wyrównania 2-2 pięknym strzałem z rzutu wolnego. Roma uwierzyła i El Shaarawy dał wygraną w 87 minucie.

Napoli nie zostało dłużne i bez większych problemów wygrało 2:1 z Atalantą, oba trafienia zanotował Pipita Higuain i na koncie ma już 32 bramki, korona króla strzelców już dawno zaklepana.


Drugie miejsce przepełnione emocjami to strefa 16-19. Właśnie pomiędzy tymi czterema zespołami rozstrzygnie się kto opuści Serie A.

Palermo się obudziło, wygrało dwa mecze z rzędu!

Frosinone grało niezwykle ambitnie na San Siro z Milanem, prwoadzili 2-0, potem 3-1, ale wyjechali z niczym w sumie, bo remis nic im nie daje... punktów będzie raczej brakować.

Udinese po klęsce z Torino zechce ratować honor w Bergamo, ale Atalanta końcówkę sezonu gra w miare udanie.

Carpi z kolei zmierzy się z Lazio, z Lazio, które pod wodzą Inzaghiego zagrało kolejny świetny mecz. Tak wlasnie należy ocenic ich wygraną 2:0 z Interem, Klose, Keita i Candreva zagrali super. Spokój Klose przy bramce na 1-0 to coś wielkiego!


Kilka meczów w tej kolejce zapowiada się ciekawie, szczególnie mowa o tych zespołach o coś walczących.

Jest jeszcze w sumie Milan... Ale temat Milanu hmm lepiej przemilczeć ;)

Zachęcam do dyskusji, to juz niestety przedostatnia kolejka więc wyłapmy jakieś ciekawe typy wspólnymi siłami, zapraszam!
 
krzysiek74 103,5K

krzysiek74

Użytkownik
Inter M.-Empoli 1 1.34
AS Roma-Chievo 1 1.22
Fiorentina-Palermo 1 1.86

ako 3.04

Inter nam odjechał w tabeli na nasze Fioletowe życzenie.Wygrana z przeciętnie obecnie grającym zespołem Zielińskiego da im 4 miejsce i awans do LE.
Roma uparcie goni Neapol w walce o wicemistrzostwo więc wygrana z Latającymi Osłami tym bardziej przed własną widownią to obowiązek bo w Turynie Byczki nie muszą przegrać z drużyną Maurizio Sarriego.
Viola...to nie forum kibiców Fiorentiny więc krótko.Jeśli Fiołki chcą jeszcze zachować twarz (w tym wiosennym koszmarze) to wygrana jest konieczna.Zapewni nam 5 miejsce i eliminacje do Ligi Europy.Mam w sercu ten klub i wierzę że grajki znajdą jeszcze trochę ochoty i motywacji by wygrać to dla kibiców.Wiem Palermo ma nóż na gardle ale jak powyżej napisałem liczę że chłopcy Sousy się ogarną i zdobędą 3 punkty.Forza Viola per sempre!
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Bologna - AC Milan Typ: 1 @ 4.05 Pinnacle

Milan wygrał zaledwie jedno z ostatnich dziewięciu spotkań w ramach Serie A. Dlatego też na dwie kolejki przed końcem jedyne co się dla Rosso-Nerich liczy to finał Pucharu Włoch z Juventusem. Dlatego też uważam, że motywacja podopiecznych Cristiana Brocchiego w dzisiejszym starciu z Bologną jest mocno wątpliwa. W dodatku w kadrze gości zabraknie dziś Meneza, Bonaventury, Antonelliego, Ignazio oraz Nianga. Tym samym dla gospodarzy otwiera się doskonała szansa na zakończenie sezonu z przytupem. Wygrać z Milanem to zawsze wielka sprawa. W dodatku trenerem gospodarzy jest dawna legenda Milanu Roberto Donadoni, dla którego wygrana nad dawnym klubem może mieć wyjątkowy smak. Bologna od czasu przejęcia sterów przez tego szkoleniowca gra o wiele lepiej i choć parę kolejek temu przytrafiła się zadyszka, to ostatnia domowa wygrana z Genoą potwierdziła, iż forma wciąż co najmniej dobra.
 
aman 139

aman

Użytkownik
Bologna - AC Milan Typ: 2 @ 2.0 bet365 ✅
Bologna - AC Milan Typ: Rzuty rożne 2 @ 1.8 bet365 ✅


Mimo ostatnich niepowodzeń drużyny AC Milan, liczę na przełamanie złej passy.
Wiadomo, że odkąd Mihajlovic został wyrzucony, gra taktyczna bardzo ucierpiała, jednak nie można odmówić piłkarzom zaangażowania. Walczą z Sassuolo o 6 miejsce w lidze, bo w wygrany finał Pucharu Włoch z Juve mało kto wierzy. Bologna jest już na bezpiecznej pozycji w tabeli, mecz z Milanem jest dodatkowym smaczkiem, który mógłby ucieszyć kibiców, ale w zasadzie nic nie zmieni. Zastanawiam się jak do tego meczu podejdzie Donadoni, była gwiazda Milanu. Czy zmotywuje swoich piłkarzy do gry przeciwko jego byłemu zespołowi, czy raczej trochę &quot;pomoże&quot;.

Na zwycięstwo stawiam niewiele, ale po takim kursie warto zaryzykować.
Z większą stawką wchodzę w zakład na rzuty rożne, bo ostatnio Milan notuje duże posiadanie piłki i coś tam gra skrzydłami, zwłaszcza Ballotelli może pomóc wejść temu typowi. AC Milan musi atakować, musi gryźć ziemię, bo inaczej kibice im tego nie wybaczą.

EDIT: Szczęśliwe zwycięstwo Milanu, czerwona kartka dla Bologni na początku meczu ustawiła jego przebieg. Jedyny gol z karnego i niewiele sytuacji przy graniu w przewadze przez 80 minut! Tak, więc oba typy szczęśliwie weszły..
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Aman, bardzo odważnie! Bardziej bym ryzykował dziś w tym meczu jak @Valverde i szedł w kierunku Bologni, ten kurs na nich to jakiś kosmos. To co Milan odwalał w meczach z Hellasem, Frosinone i Carpi to była ŻENADA, nazwijmy rzeczy po imieniu. Wiadomo, gorzje już być nie może. Ale przyszłości z Brocchim nie widzę żadnej.
Do tego dziś Milan bez Antonellego, Abate, Meneza i Bonaventury.

Ballotelli jak to Balotelli, w niego wierzyc nie można. Bologna to w sumie tez trupy ostatnio, grają dziadostwo straszne. Więc jedni i drudzy siebie warci na dobrą sprawę. Mecz totalnei do odpuszczenia jak dla mnie.

Choć już gdybym miał coś proponować na ten mecz to Bologna - Milan poniżej 2,5 gola @ 1,85 Unibet✅
0:1

-------------------------

A jakieś pomysły już na niedzielę macie? Tam mecze o większą stawkę, bo w grę wchodzi utrzymanie, no i walka Napoli vs Roma. Mile widziana dyskusja ;)
 
aman 139

aman

Użytkownik
@Robson faktycznie z przebiegu gry Bolonia wygląda lepiej, ale wczesna czerwona kartka powinna jednak przychylić wyniki typów na moją korzyść ????

Co nie zmienia faktu, że myliłem się. W dodatku Ballotelli nawet nie wyszedł w pierwszym składzie. Przepraszam za błąd.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Fajny kurs na Juventus dziś bo @1,60. Ale miejcie na uwadze, że dziś Stara Dama bez czterech wykartkowanych graczy. Zawieszeni są Pogba, Liechsteiner, Mandzukić i Hernanes.
Ponadto kontuzji doznał Khedira. Środek pola dziś więc w ustawieniu Sturaro, Lemina i Asamoah. Choć jest jeszcze opcja z Pereyrą i moim zdaniem Argentyńczyk powinien dostąć szansę.

Jakieś typy?
Torino dziś wygrywa ? ????
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Atalanta - Udinese
Strasznie duże wahania kursów, od 2,60 na otwarcie na Atalantę po 4,00 do wczoraj. Powód jest prosty Udinese jeszcze wcale nie ma zapewnionego utrzymania i stąd porobiły się takie zawirowania.
Najdobitniej coś powiedzieć o tym meczu to wystarczy zarzucić okiem jak Atalanta pyka u siebie a co wyczynia Udine na wyjazdach. Różnicę od razu widać, problem tylko w tym że w Atalancie dalej absencje nie ulegają zmianie i ponownie nie zobaczymy dzisiaj Palletty, Gomeza i Pinnilli. Tych dwóch pierwszych chyba nie trzeba powtarzać jak będzie brakowało, zwłaszcza Gomeza. Zastępujący w Neapolu Pallette na stoperze nie jaki Albańczyk Berat Xhimishiti miał okazje zadebiutować w Serie A. Widzę dzisiaj Edy Reja da mu chyba spokój już. Co nie zmienia, że bez Palletty defensywa na pewno sporo traci. W Udinese po zatrważającej porażce z Torino 1-5 do składu wraca Zapata i tutaj mogą upatrywać ostatniej nadziei na poprawę wyników.
Atalanta mimo braku Gomeza u siebie spokojnie jest wstanie przez 90 minut coś ustrzelić. Udinese kierując się tutaj i ruchami kursów i sytuacją w tabeli musi coś więcej pokazać jak do tej pory, a przynajmniej jakąś bramkę załadować, bo bronić nie ma czego. Ostatni mecz mają u siebie z Carpi więc nie radziłbym im ryzykować do ostatniej kolejki. Zwłaszcza że w Serie A liczymy mecz bezpośredni a w pierwszym meczu w Carpi mieliśmy zwycięstwo gospodarzy 2-1. Mogą dzisiaj różne rzeczy się wydarzyć w Bergamo, ale o bramki jestem tutaj spokojny. Kurs przyjemny jak na grę pre.
Over 2,5 @ 2,00 ⛔⛔ 1-1
365
Tu był ten haczyk, remis daje już spokój Udinese przy tych wynikach.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja jestem zaskoczony kursem na gole Atalanty, Udinese na wyjazdach od meczu z Torino traci co najmniej gola

http://www.flashscore.pl/mecz/vo0cbrxn/#h2h;away

Gospodarze u siebie dwa gole z Milanem i trzy z Romą, z Chievo wygrali,
nie rozumiem kursów na gości oraz kursu 2,1 na over 1 Atalanty w pinnacle i tak gram.

Poza tym Chievo nie strzeli 1,952 w pinnacle pograłem w meczu z Romą.
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Typ z pewnością ciekawy gdyby sędziował go Tagliavento, jednak spotkanie poprowadzi Luca Banti (który według mojej opini może sypnąć kartkami). Biorąc pod uwagę fakt że Banti poprowadzi spotkanie zastanowiłbym się nad typem jeszcze raz.
SAMPDORIA – GENOA
TAGLIAVENTO
CARIOLATO – VUOTO
IV: TONOLINI
ADD1: BANTI
ADD2 MASSA
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Pytanie do robson United.

Fiora-Palermo
Mój instynkt podpowiada mi że Palermo tego meczu nie przegra.
Myślę to zagrać grubiej,ale chętnie bym posłuchał fachowca,jakie ma zdanie na ten temat?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Fiora-Palermo

Mój instynkt podpowiada mi że Palermo tego meczu nie przegra.
Myślę to zagrać grubiej,ale chętnie bym posłuchał fachowca,jakie ma zdanie na ten temat?
Jeżeli rozpatrywać ten mecz przez pryzmat tego, że Palermo walczy o utrzymanie, i Palermo ostatnio złapało wiatr w żagle po dwóch wygranych to z pewnością warto spróbować.
Kolejny powód to znaczny dołek formy Fiorentiny. 11 meczów z rzędu, w których Fiornetina wygrała raptem JEDEN. To pokazuje ten wielki kryzys. Mogli walczyć z Romą i Napoli, ale odpadli z tej rywalizacji.

Jak czujesz, to graj, żeby potem nie żałować. W ostatnich kolejkach często tak bywa, że kto &quot;musi&quot; ten gra na ambicji większej niż ten co w zasadzie nie ma celu. Oby Palermo jednak sprostało bo tutaj od nich wyłącznie zależy czy wywiozą chociaż punkt.


Ja dziś podpinam się pod mecz Atalanta - Udinese, sam próbuję tutaj gole. Opcja obie strzelą@1,75 b365✅✅. mi się podoba. Atalanta gra ofensywną piłkę. Udinese potrzebuje co najmniej punktu. Gole powinny być. Nawet wobec braku Gomeza, są przecież D&#39;Alessandro, Boriello czy Kurtić.

Powodzenia! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom