>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

38. kolejka Premier League [15.05.2016] + zaległe mecze[10.05-11.05.2016]

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP


Promocja w Betclick! Darmowy zakład do 200 zł!!! Sprawdź teraz klikając w ten link!
Niestety dotarliśmy na sam koniec tegorocznych emocji związanych z liga angielską. W tym roku mieliśmy niesamowicie ciekawy sezon, nie tylko za sprawą historycznego wyczynu Leicester. Walka o najwyższe lokaty trwała cały sezon i wiele rzeczy nie jest jeszcze wyjaśnionych. Kilka drużyn walczy o utrzymanie tak jak kilka o europejskie puchary. Najciekawiej przedstawiają się zmagania odwiecznych rywali. Z jednej strony znienawidzone ekipy Arsenalu i Tottenhamu walczą o wicemistrzostwo podczas gdy drużyny z Manchesteru biją się o ostatnie miejsce premiujące awansem do Ligi Mistrzów. Nie wolno zapominać o Southampton oraz West Hamie, które mają ochotę na Ligę Europejską. Czy Pellegrini i jego podopieczni sprawią psikusa Guardioli i w ostatniej kolejce wypadną poza top4? Kluczowa dla wszystkiego wydaje się być jutrzejsza potyczka Młotów i Czerwonych Diabłów a więc emocji w tym meczu na pewno nie zabraknie.

Zapraszam do dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
West Ham v Manchester United / West Ham DNB @ 2,35 Uni bet 3/10 ✅✅✅

Nie ma watku do zaleglego meczu wiec pisze tutaj na temat meczu West Hamu z Manchesterem United.

Mecz dla obu zespolow o stawke. West Ham przegrywajac ze Swansea zaprzepascil szanse na TOP4 choc i tak byla ona minimalna. Teraz by grac w europejskich pucharach musza wygrac swoje 2 mecze. Wlasciwie, to jest szansa na to, ze awansuja z 7 miejsca ale tylko jak Manchester United wygra FA Cup. tak czy inaczej West Ham po duzej wpadce w sobote wychodzi po raz ostatni rozegrac mecz na Upton Park. Od nowego sezonu czeka ich przeprowadzka na nowy stadion dlatego, ten ostatni mecz jest dla nich jak i dla kibicow meczem specjalnym. Bilic po przegranej ze Swansea byl wsciekly i otwarcie zadal od swoich pilkarzy poprawy gry i wygranej z Man United. To bedzie mecz o wszystko dla West Hamu wiec walki z ich strony nie powinno zabraknac. Manchester United wygral z Norwich ale nie zachwycil. Co prawda motywacja po stronie Diablow bedzie bo beda grali o 4 lokate w tabeli i zrzucenie City do LE to jednak ich gra nadal pozostawia sporo do zyczeni. West Hamu w domu w tym sezonie na 18 spotkan przegral tylko 3 i ma dodatni bilans bramek 31:24. United na wyjezdzie bilans 7:4:7 i ujemny w bramkach 20:23 wiec rewelacji nie ma. Dla mnie ten mecz to 50/50 z mocnym wskazaniem na West Ham dlatego dziwi mnie troche fakt, ze sa az takim dogiem w tym spotkaniu.

Side bet: West Ham wygra i over 2,5 gola @ 5 1/10 ✅✅✅

A do tego dorzuce sobie taki maly side bet bo moim zdaniem kazda bramka w tym meczu zmienia sytuacje ktorejs z druzyn wiec nie widze tutaj miejsca na pilkarskie szachy a raczej otwarty mecz w ktorym bedzie sporo okazji bramkowych a West Ham bedzie druzyna skuteczniejsza i wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
West Ham - Manchester United

Długo zastanawiałem się jak ugryźć to spotkanie pod względem 1x2 i szczerze powiedziawszy nie mam żadnego pomysłu. Te drużyny wydają się być w tym momencie równorzędne. Z jednej strony mamy West Ham, który potrafi wygrać z każdym. Na prawdę wielki szacun dla Bilica za to co zrobił w tej drużynie. Wiadomo, że na hasło Młoty każdy myśli Payet ale nie wolno zapominać o takich osobach jak młody i perspektywiczny Lanzini czy Kouyate zostawiający płuca w każdym spotkaniu. United od odejścia Fergusona jest dla mnie niesamowitym klubem. Przez większość sezonu grają mizernie a mimo to łapią sporo punktów. Oczywiście zdarzają im się kapitalne mecze ale zdecydowana większość taka nie była. Dla przykładu całkiem niedawno z Leicester zagrali bardzo fajne zawody. Rooney zdaje się wracać do dobrej formy.

Ja jednak postanowiłem pójść w tym meczu w kierunku kartek. Może się to wydawać dziwne ze względu na to iż arbiter - Mike Dean jest na mojej czarnej liście ale w tym wypadku postanowiłem zrobić wyjątek. Jak wspomniałem w pierwszym poście waga tego spotkania jest PRZEOGROMNA. Można by rzecz, że jest ona większa niż niejedne derby. Obie drużyny walczą o puchary. United o LM a West Ham o Ligę Europejską. Jak słusznie zauważył Calanau w przypadku gości pozostaje alternatywa w postaci wygrania FA Cup. Nie zmienia to faktu, że nikt tu nie będzie odstawiał nogi bo stawka jest wielka. Jedni i drudzy w ważnych spotkaniach lubią złapać kartki i nie sądzę by tu było inaczej. Pan Dean jest nieoficjalnym kibicem Tottenhamu a więc nie powinien być pobłażliwy dla rywali zza miedzy. Mimo, że jego średnia nie jest zatrważająca (3żk/mecz) tak jeśli chodzi o czerwone to już tak(średnio przyznaje jedną na 3 spotkania PATRZ TU)

Buki wychodzą ze standardową linią po standardowym kursie - 4.5 @1.8. Jak kogoś to urządza to proszę. Ja zdecydowałem się na co innego.


West Ham over 2.5 kartki @2.37
bet365
Czerwona kartka w spotkaniu TAK @4.1
Unibet


e: cóż, United zagrało żenadę więc w sumie mogą się cieszyć, że skończyło sie tylko na 3-2. Nie było zagrożenia nie było kartek.

-----------------------------------------------------------------------------​
Sunderland - Everton​


Jeśli chodzi o Koty to w kwestii ich utrzymania jets to never ending story. Runda zimowa do kitu. Wiosenna - walka o życie i z reguły sukces. Na ostatniej prostej zostały im starcia z będącymi na wakacjach Evertonem oraz Watfordem. Wątpie by zaprzepaścili taką szansę skoro ostatnimi czasy potrafili zremisować z Arsenalem czy wygrać z Chelsea. Ich styl gry może nie porywa ale gościć będą największe rozczarowanie sezonu. Podopieczni Martineza jak i sam trener najchętniej skończyliby ten sezon wyrzucili do kosza i skasowali go z pamięci. Nie mam ani jednego pomysłu dlaczego mieliby tu o cokolwiek walczyć. O honor? Pokonanie drużyny, która rok w rok walczy o utrzymanie na pewno im tego nie zwróci po tegorocznym blamażu. Kursy na Koty spadają na łeb na szyję i nic w tym dziwnego skoro walczą tu o wiele. Jeśli pojutrze wygrają to zapewnią sobie awans a takie rzeczy najlepiej robić na własnym obiektem na oczach fanów. Na pewno będzie petarda z ich strony.

Sunderland win @1.70✅
Sunderland/Sunderland @2.75✅
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
V 1,1K

viren

Użytkownik
West Ham - Man United RNZ 1,8under 2,5 1,95 188bet

West Ham pokazal w ostatnim meczu gdzie ma swoich fanow, pewnie pare osob sie potknelo na nich w weekend
A konkretnie jego dyrektorzy, ktory mozna powiedziec wygrali los na loterii: za marne kilkadziesiat milionow maja teraz przychodzy rzedu 100 milionow rocznie + nowy stadion jak za darmo + juz licza kase za sprzedaz Payetow itp + oczywiscie skasuja ok 100 milionow za stary stadion, ktory zostanie zamieniony na mieszkania.
Zgadnijcie gdzie kasa pojdzie?
Mysle ze Europa znowu jest im niepotrzebna, bilety na nowy sezon sprzedane, jest cienka granica &#39;od bohatera do zera&#39;
Wydaje sie ze po stronie Manchesteru desperacja jednak silniejsza i motywacja podwojna - wypieprzyc City z ligi mistrzow w koncowce smakowaloby podwojnie.

Ja tu widze United wieksza motywacje, jesli nie ma jakiejs gierki na zmiane menadzera( bo to tez bedzie problem dla nich jesli znajda sie w czworce, Van Gaal bedzie mial alibi) to powinien United wygrac, czego sobie i im zycze

Tyle ze znowu kursy na United rosna, to samo bylo w niedziele z City tez wzrosly z 2,2 na 2,5 wiec podpieram remisem

No i jesli gra ma wygladac po Manchestersku to United jedzie tam po 1-0. Ge Gea to najlepszy bramkarz ligi, plus fura szczescia, plus taktyka Van Gaala....
Miejmy nadzieje ze nie zostanie wystawiony jak Mourinho przez swoich grajkow ja widze wyrazna przewage United
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
West Ham - Manchester United

Stawianie w tym sezonie na zawodników Manchesteru United to strzał w stopę. Postawiłem na nich w meczu z Noriwch. I cóż można powiedzieć? Drużyna która aspiruję do Ligi Mistrzów gra jak równy z równym z drugim najgorszym klubem w Premier League? Goście powinni gryźć glebę tak jak Napoli wczoraj które też grało o Ligę Mistrzów, i przez pierwszą połowę pokazało piękny, nie do zatrzymania, ofensywny futbol. A United bije głową w mur z zespołem, który spadnie! Kpina. Jeden z ich topowych graczy ofensywnych, Depay, który powinien robić z obrony rywali młóckę nie potrafił minąć amatorów z Noriwch.

A West Ham? Fenomenalny sezon. W sobotę otrzymali kubeł zimnej wody i już na taką wtopę jak ze Swansea sobie nie pozwolą. Oczywiście, można snuć teorię że WHU nie interesuje LE, że się podłożą Manchesterowi, ble ble ble - ja jednak liczę że będą gryźć glebę by zakończyć marzenia o Lidze Mistrzów Manchesterowi, który na nią nie zasługuje. Przecież to Młoty prawie wygrały na King Power Stadium gdzie nikt nie potrafi wygrać - gdyby nie skandaliczna decyzja sędziego to oni wywieźliby z King Power zwycięstwo, a nie &quot;tylko&quot; remis.

Prawda jest taka, że United które w ostatnim meczu miało taką samą motywacje jak będą mieli z Młotami jutro a grali jak równy z równym z beznadziejnym Noriwch, tym bardziej będą mieli dużo cięższą przeprawę na Boleyn Ground.

Payet i spółka o to zadbają.

A, no i WHU ma trenera, Slavena Billica, a nie statystę Van Galla.

West Ham DNB @2,00 intragame


Robson// Prosimy o pisanie na poziomie, kolejne zwroty typu &quot;patałachy z United&quot; będą karane!
 
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
West Ham - Manchester United

Sytuacja na prawdę trudna. Każda drużyna o coś gra. W tym meczu możliwe, że po stronie diabłów wystąpi Rashford, który ostatnio ratuję drużynę. Niestety nie będzie najlepszego zawodnika, mianowicie A. Martiala, co jest poważnym osłabieniem dla United. Do tego dochodzi brak Bastiana, Fellainiego i Darmiana. West ham gra pod presją ze strony trenera i tabeli. Komfort gry u siebie może nieco pomóc im w tym, aczkolwiek w meczu ze swansea nie przyniosło to niczego.
Do tego młoty nie będą miały podstawowego bramkarza - Adriana

Bety:
West Ham vs Manchester United DNB
West Ham Over 2.5 Kartki


EDIT. MARTIAL W SKŁADZIE
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
WHU - Manchester United

Moja pierwsza myśl na to spotkanie to rzuty rożne.
United walczy o 4 miejsce , dające grę w eliminacjach do LM, więc dzisiejsze spotkanie jest dla nich bardzo ważne, bo będą mieć 1 pkt przewagi nad City , kolejkę przed końcem sezonu. WHU po ostatniej wysokiej porażce 1:4 na pewno będą chcieli dziś zgarnąć 3 pkt i zachować szansę na pierwszą piątkę.

Ilość rzutów rożnych w ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami:
WHU - United 5:7 // Puchar FA - 13.04.16
United - WHU 7:4 // Puchar FA - 13.03.16

Co prawda ostatnie 2 spotkania to spotkania pucharowe, ale według mnie dziś piłkarze obu ekip wyjdą na boisko z jeszcze większą determinacją i zobaczymy z obu stron wiele akcji podbramkowych = duuuużo cornerów.

Powyżej 9 różnych @ 1.40
Powyżej 10 rożnych @ 1.61
Powyżej 11 rożnych @ 2.00
Powyżej 12 rożnych @ 2.50


Shake // Dodaj buka, od którego brałeś kursy.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Ja myślę, źe w meczu West Ham - Manchester.dojdzie do lekkiego dogadania. Może nie wprost ale jednak. Jeśli Manchaster wygra.finał FA Cup to WH i tak zagra w el ligi europejskiej, a przeciwnikiem jest Crystal Palace więc wygrana dość pewna.

Stawka dla United ogromna. Prestiż, kasa, rok pracy trenera... Do tego wyeliminowanie City z ligi mistrzów...

Wiadomo, że różnie może być ale jeśli ktoś ma o coś walczyć to zdecydowanie United.
 
A 85

aksior

Użytkownik
O żadnym &quot;dogadywaniu się&quot; nie ma mowy. Skąd wy te bzdury bierzecie? ????
nie oszukujmy sie ale West ham to przeciętniak który w tym sezonie wyjątkowo wysoko zaszedł...co prawda mają szanse zagrać w LE ale wg mnie nie zagrają ????
Z drugiej strony rywal na fali który dzisiaj ma miejsce w LE, ale teoretycznie ma szanse na Ligę mistrzów! Co wolałbyś grać LE czy LM? gdzie są większe pieniądze, większy prestiż, lepsza otoczka etc? maja jeden mecz mniej niż konkurenci i ciągłe nadzieje że Mcity się potknie w walce o punkty...wg mnie dzisiaj pewne zwycięstwo United! Wiedza że sezon przegrali, jednak mogą uratować się i zagrać w LM. A wpadki się zdarzają, choćby Ajax miał być pewniakiem i poległ w najważniejszym meczu sezonu...dlatego Mcity nie może być pewne sukcesu;)
Zwycięstwo united wg mnie pewne- pewnie jedna lub dwoma bramkami...
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Pamiętacie co WHU odwalił w zeszłej edycji LE?Angielskie drużyny mają na LE wywalone.Wyjątkiem jest w tym sezonie Liverpool,ale to z racji trenera Kloppa,który od początku mówił,że LE to dla niego ważne rozgrywki.
 
D 9

denixior

Użytkownik
Wydaje mi się że jest jeszcze jedna ważna rzecz na temat tego meczu, a mianowicie West Ham dzisiaj zagra ostatni ligowy mecz na Upton Park. Na pewno będą chcieli godnie pożegnać się ze swoim stadionem więc wydaje mi się że mając na uwadze to jak bardzo istotny jest to mecz dla jednej i drugiej drużyny sam zagram BTS.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
West Ham totalna balanga dzis bedzie wynik sportowy sie nie liczy. Zaprosili wszystkich graczy i osoby zwiazane z klubem. To cos a la rocznica Fergusona w Manchesterze, zawsze bylo picie i na ogol nastepny mecz w trabe.

Tylko jedna ekipa ma tu po co grac i jest zmotywowana. No chyba ze City + Guardiola ewnie z wlasnej kieszeni da wiecej niz oferuje United ????
Tyle ze nawet jesli jest jakas licytacja to nawet jesli West Ham bedzie chcialo wygrac z United to niekoniecznie im to sie uda ????

Rashford oczywiscie gra w Norwich sie oszczedzal

Wystarczy dobrze pinlowac Carolla a nie tak jak np Arsenal ktory dostal trzy gole z tej samej pozycji i sytuacji i polowac na bledy bramkarzyy i obroncow gospodarzy - napewno takie beda . Do tego forma De Gei i wystarczy nam 1-0. Van Gaal napewno wylaczy Carolla to nie jest Wenger czy Benitez
 
kamilowks 60

kamilowks

Użytkownik
Ale mamy speców w naszym kraju od typowania jak I w niedziele dotyczace meczu City vs Arsenal ????
Dzisiaj rowniez widze ze wszyscy na West Ham tylko ze nikt nie widzi sytuacji Man United od 14spotkan sa niepokonani w lidze z West Hamem. I ten zespol im lezy. West Ham w tym sezonie ugral sporo walka o Top 4 zakonczona. LE kibice ,a z tymi miejscowymi kontakt mam traktuja jak sparingi. Tym bardziej w przypadku zwyciestwa United z Crystal Palace w FA CUP to I tak 7miejsce daje awans do LE.

Srednia punktow zdobywanych przez oby dwa zespoly we Wtorki
to The Hammers ponizej 0,90pkt
Man United powyzej 2,20pkt
Dodatkowo United moga dzis zachowac 18ste czyste konto w sezonie.
Lecz gracze &quot;procesu Van Gaala&quot; nei przyjezdzaja tutaj po zachowanie czystego konta a po 3punkty ,ktore przybliza ich na 90% do kwalifikacji do Ligi MIstrzow.
Van Gaal: We have to win our matches because otherwise we cannot be in the first four
- Ameryki to holender nie odkryl. Lecz wydaje mi sie ze w tym meczu padnie wiecej goli jak 1. W ostatnich 15wystepach Rooney strzelil 11goli wiec najwyrazniej ten zespol mu jak najbardziej lezy.

Sezon moze zostac uratowany poprzez Top 4 I wygrana w Pucharze Anglii
W meczu z Kanarkami gracze United wypadli blado lecz jakby to odczuc byc moze mecz byl strasznie slaby lub tez wygrali ten mecz malym nakladem sil ,gdyz tych trzeba zdecydowanie wiecej wlozyc w dzisiejszy mecz w Londynie. W Londynie gdzie przy Acton Park poraz ostatni w historii zagraja u siebie Mloty czy mecz na zakonczenie 112letniej historii stadionu ucieszy miejscowych? Moje typy na ten mecz ponizej:

West Ham United vs. Manchester United 19:45
Typy:
Manchester United Over 1,5gola + over 5rzutow roznych Kurs: 3,25 Bukmacher: SkyBet
Manchester United to Win Kurs: 2,50 Bukmacher: SkyBet
Manchester United DNB Kurs: 1,85 Bukmacher: SkyBet
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
O kurcze :O czytając te posty to trochę się przeraziłem... kiedyś w dziale Premier League poziom postów był mega wysoki... Na moje moderator powinien to przejrzeć i niektóre usunąć.

Bez spiny, że SPAM to jeszcze dziś pójdzie analiza na mecz Liverpool vs. Chelsea:
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
West Ham - Manchester United

Ja dziś stawiam na West Ham. Młoty potrafią grać z takimi rywalami jak United, o czym przekonaliśmy się już wielokrotnie w tym sezonie. Generalnie podsumowując mecze West Hamu z tego sezonu, dało się na nich zarobić, bo bukmacherzy nie doceniali podopiecznych Slavena Bilicia. Teraz jest podobnie. Porażka ze Swansea wg mnie niewiele tutaj zmienia w kontekście spotkania z United. Po prostu przydarzyła się wpadka. Takich wpadek było kilka w tym sezonie. Młoty potrafiły ograć kogoś z czołówki, by w następnej kolejce potknąć się z kimś słabszym. I na odwrót. Wg mnie jest to mecz 55/45 dla West Hamu, dodatkowo grają u siebie, a także mamy na nich wyższy kurs, dlatego opłaca się postawić właśnie na gospodarzy. Manchester zagrał słabe spotkanie z Norwich, gdzie we wcześniejszych meczach pokazywał się z dobrej strony. United to zespół bardzo nieregularny. Nie potrafi wygrywać seriami i przeważnie co 4-5 spotkań trafia się im porażka.

Na live będę także próbował BTS (aktualnie kurs ok. 1,65). Jak West Ham gra z czołówką to gole przeważnie padają. Po jednej i drugiej stronie dużo jakości w ataku. Oba zespoły wychodzą w mocnym zestawieniu z przodu.

West Ham United: Randolph - Antonio, Reid, Ogbonna, Cresswell, Noble, Kouyate, Sakho, Lanzini, Payet, Carroll

Manchester United: De Gea - Valencia, Smalling, Blind, Rojo, Schneiderlin, Herrera, Mata, Martial, Rooney, Rashford


West Ham - Man United 1 DNB @ 2,39 Marathonbet ✅ 3:2
West Ham - Man United BTS @ 1,67 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Moim zdaniem United idzie dziś na całość o czym świadczy skład... więc mi jako ich kibicowi nie należy narzekać ... skład mega ofensywny. Do tego znalazłem moim zdaniem perełkę na lewej obronie Młotów zagra Antonio, który jest nominalnym pomocnikiem. Nie śledzę spotkań WHU więc nie wiem czy grywał z powodzeniem na tej pozycji ale jednak kurs 5.00 na bocznego obrońce robi na mnie wrażenie.

Czy WHU potrzebuje LE? Nie wiem... może za Bilica się coś zmieniło bo podczas ostatniej przygody traktowali te rozgrywki po macoszemu. Dwa, WHU i tak może mieć LE w przypadku kiedy MU wygra FA CUP.

Ciężki mecz pod względem bukmacherki ja gram sercem ;)
United wygra 2.35 Unibet 50zł
Antonio kartka TAK 5.00 Unibet 20zł
United wygra i powyżej 2.5 bramki 3.60 B365 20zł

Utopię, trudno ;) ale idę za swoimi!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
johnywalker 53

johnywalker

Użytkownik
WHU - United
Pierwsze co myślę o tym meczu to rożne, oba zespoły jeszcze w walce o puchary i o dziwo to goście o Ligę Mistrzów. Młoty już o Ligę Europy jednak i tak świetny sezon w ich wykonaniu. Zbierając wszystkie informacje razem ciężko postawić 1X2, jednak nie powinno być żadnego pogromu z którejś ze stron. Remis także nikogo nie urządza, walka z obydwu stron o 3 pkt.
Co do typu, obie ekipy potrafią trochę kornerów zrobić, w obecnej sytuacji nie powinno być z tym problemu. W mojej opinii jedynie &quot;szachy&quot; bądź szybkie ustalenie wyniku mogą popsuć typ. Liczę jednak na porządne widowisko i akcje podbramkowe.
over 11 rr @2.00 ⛔ Widowisko było ale bez kornerów
bet365
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
West Ham totalna balanga dzis bedzie wynik sportowy sie nie liczy. Zaprosili wszystkich graczy i osoby zwiazane z klubem. To cos a la rocznica Fergusona w Manchesterze, zawsze bylo picie i na ogol nastepny mecz w trabe.
Tylko jedna ekipa ma tu po co grac i jest zmotywowana. No chyba ze City + Guardiola ewnie z wlasnej kieszeni da wiecej niz oferuje United ????
Tyle ze nawet jesli jest jakas licytacja to nawet jesli West Ham bedzie chcialo wygrac z United to niekoniecznie im to sie uda ????
Rashford oczywiscie gra w Norwich sie oszczedzal
Wystarczy dobrze pinlowac Carolla a nie tak jak np Arsenal ktory dostal trzy gole z tej samej pozycji i sytuacji i polowac na bledy bramkarzyy i obroncow gospodarzy - napewno takie beda . Do tego forma De Gei i wystarczy nam 1-0. Van Gaal napewno wylaczy Carolla to nie jest Wenger czy Benitez
Nie gram w kierunku żadnej drużyny ale serio? Van Gaal to nie Wenger czy Benitez? Poważnie? Bo jakoś nie kojarzę, żeby Wenger czy Benitez dostali w łeb w LM w tak żałosnej grupie, jaka miał MU w tym sezonie. Nawet wyszydzany Wenger dal rade sie dźwignąć i rzutem na taśmę wyciągnąć Arsenal zza pleców Olympiakosu.
A jeśli rzeczywiście West Ham zebrał taka śmietankę na ostatni mecz na tym stadionie to przecież nie po to, żeby oglądali kompletny brak zaangażowania. Mimo, ze piłkarsko tez uważam, ze United ma większe szanse na zwycięstwo, to sam gram:
powyzej 4,5 żółtych kartek - 2,0 (Bet365)
Stawka meczu jest wysoka. Dla Młotów teoretycznie LE (wiadomo jak skończyło się ostatnio ale wyższe miejsce w tabeli tak czy inaczej jest w cenie). Dla United motywacja podwójna - jest szansa na miejsce premiowane możliwością gry w LM a dodatkowo prestiżowe przeskoczenie City. Nie ma szans na odstawianie nogi. West Ham ma kilku świetnych, zwinnych i szybkich zawodników, jak Payet czy Kouyate. Zwłaszcza ten pierwszy może być dużym problemem dla zawodników United, którzy szybko zechcą pokazać mu, ze na dryblingi i czarowanie nie będą biernie patrzeć. Na pewno wiedza, ze dośrodkowanie w pole karne na głowę Carolla może mieć przykre konsekwencje, wiec akcje na bokach i próby dośrodkowań moim zdaniem będą kasowane błyskawicznie, choćby kosztem odgwizdania przewinienia. W niedawnym bezpośrednim starciu w FA Cup, w pierwszym meczu na Old Trafford było 6 kartek a w rewanżu - 4 kartki. Dzisiaj również przewiduje, ze będzie ostra, twarda gra i 4-6 kartoników, dlatego idę w opcje z wyższym kursem.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Nie gram w kierunku żadnej drużyny ale serio? Van Gaal to nie Wenger czy Benitez? Poważnie? Bo jakoś nie kojarzę, żeby Wenger czy Benitez dostali w łeb w LM w tak żałosnej grupie, jaka miał MU w tym sezonie. Nawet wyszydzany Wenger dal rade sie dźwignąć i rzutem na taśmę wyciągnąć Arsenal zza pleców Olympiakosu.
Tylko zobacz co osiagnely zespoly ktore awansowaly - jeden zatrzymal Atletico i odpadl nieszczesliwie a drugi pokonal Real i to bardzo wyraznie

Van Gaal naprawde niezle wyniki ostatnio notuje. Ja ich nie lubie chyba najbardziej ze wszystkich druzyn, ale ostatnio polubilem na nich grac np z City - i dostarczaja

Wszystko na nic jesli dzis nie wygraja, nie wydaje mi sie ze tak dobrze ostatnio graja zeby wyl ozyc sie na ostatnim plotku.

Media lubia wieszac psy na Van Gaalu ale w porownaniu z takim Moyesem to on jest mistrzem i co by nie powiedziec wyniki przyzwoite sa
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Przy okazji meczu Liverpool - Villareal był właśnie poruszany temat kompletnej olewki angielskich drużyn w stronę LE[przez komentatorów]. Powiedzieli oni, że od przyszłego sezonu powinno się to zmienić. Dokładnie nie pamiętam dlaczego ale jeśli miałbym stawiac to chyba FA oferuje spore premie za awansowanie do niej. Albo coś z prawami telewizyjnymi. Ponad to popieram zdanie Scyth - śmietanka nie została sprowadzona po to by oglądać spacerek i baty na jedne z ostatnich i bardzo ważny mecz sezonu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom