>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

38. kolejka Premier League [15.05.2016] + zaległe mecze[10.05-11.05.2016]

Status
Zamknięty.
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Ja to pograłem po kursie 2,25 w całorocznym. Moim zdaniem Stoke ostatnimi czasy gra mega słabo, widziałem ich mecze - padaka totalna. Inny wynik niż wygrana West Hamu to będzie dla mnie duże zaskoczenie. Jedyny minus, że kontuzjowany jest Payet i raczej nie zagra.

Stoke - West Ham 2 @ 2,25 4/10
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Co sądzicie o graniu na West Ham ?
Czysto sportowo powinno się udać. Stoke już na wakacjach od jakiegoś czasu na pewno dziś w ostatnim meczu przed wakacjami nikt nogi do połamania nie włoży albo głowy. Po co? Może ewentualnie kwestia dwóch miejsc prawo lewo i tych paru milionów za dane miejsce, ale to szefowie klubu tak myślą zawodnicy już pokazują od kilku kolejek co o tym myślą. Zakładam że nie mają premi dodatkowej za powiedzmy dwa miejsca wyżej czy niżej. A z drugiej strony West Ham, który musi wygrać żeby mieć LE i to właśnie jest problem. Czy oni jej chcą na pewno? Myślę że fazę grupową to pewnie chcą ale na nią szanse są marne (Man Utd raczej się nie potknie) pozostaną im eliminacje. I tu jak przypomnimy sobie ten sezon i ich żenadę w LE to trzeba się zastanowić co im w głowie siedzi...
To jest ten dylemat...
 
M 23

marles90

Użytkownik
Jak wspominałem to nie jest Oficjalny bo nie widzę takiego jeszcze nigdzie ale to wielce prawdopodobny.
Znalazłem jeszcze takie :
Ward - Smith, Leiva, Skrtel , Flanagan - Stewart , Allen, Texeira , Ibe , Ojo -Benteke
Widać że nie znacznie się różni ale w bramce na pewno będzie zmiana.
Ward nie zagra, bo ma kontuzje.
 
P 0

pierwszekroki

Użytkownik
Co sądzilibyście o takim kuponie?
Everton - Norwich 1
Newcastle- Tottenham 2
Stoke - West Ham 2


Zastanawiam się jeszcze nad BTS w meczu Chelsea - Leicester
 
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
Dzisiaj kończymy z najlepszą ligą świata. Mistrza już znamy, spadkowiczów również. Pozostaje walka o miejsce w tabeli i... oczywiście o króla strzelców Premier League

Sytuacja jest bardzo ciekawa bo wciąż 3 piłkarzy może nim zostać. Myślę że dzisiaj rywalizacja pomiędzy Vardy, Aguero i Kane będzie bardzo ciekawa. Co ciekawe wszyscy spróbują dzisiaj punktować w wyjazdowych spotkaniach.



Kursy na zwycięzcę przedstawiają się następująco:



Chelsea - Leicester

Teoretycznie najtrudniejszą sytuacje ma Vardy bo w porównaniu do innych zespołów rywal najmocniejszy. Jednak jest to mecz &#39;o pietruszkę&#39;, przewiduję tutaj otwarte spotkanie z bramkami od obu zespołów a kto ma punktować jak nie Vardy. Jamie musi strzelić 2 więcej aby zostać królem raczej ciężko mu będzie ale chyba warto spróbować nawet pograć jego 3 bramki.

Vardy gol @ 2.20
Vardy 2 lub więcej @ 7.00
Vardy 3 lub więcej @ 29.00

Newcastle - Tottenham

Raczej nie widzę tutaj kłopotów w zdobyciu bramki u Kane. Gospodarze pewny spadek, pewnie będą chcieli coś powalczyć przed własną publicznością ale goście po ostatnio słabszych spotkaniach raczej nie powinni mieć problemu aby przypieczętować 2 pozycję na koniec ligi, może ich też wyprzedzić Arsenal w razie wpadki. Hary z pewnością 1 bramkę tutaj strzeli a czy więcej ?

Kane gol @ 1.90
Kane 2 lub więcej @ 5.00
Kane 3 lub więcej @ 17.00

Swansea - Manchester City

W mojej opinii najłatwiej ma Aguero. City nie może przegrać tego meczu aby utrzymać miejsce premiowane grą w Lidze Mistrzów. U gospodarzy dzisiaj odpoczynek dostał Fabiański, jeden z lepszych graczy zespołu w tym sezonie który nie jednokrotnie ratował punkty dla Swansea więc teoretycznie bramka może być łatwiejsza do trafienia. Aguero z pewnością będzie chciał powalczyć o tytuł.

Aguero gol @ 1.66
Aguero 2 lub więcej @ 4.00
Aguero 3 lub więcej @ 12.00

Osobiście uważam że wszystkie podane kursy są warte gry. Dubel Kane + Aguero bardzo fajny do gry. Reszta raczej single za jakąś płaską stawke.

edit: No niestety typy kompletnie nie trafione... ostatnia kolejka pełna niespodzianek. Kto by się spodziewał że Newcastle w 10 strzeli trzy bramki Tottenhamowi a Koguty nie raczą nawet odpowiedzieć. Meczu nie oglądałem więc nie wiem jak się spisywał Kane. Co do City które akurat oglądałem to strasznie ciężko się na to patrzyło, gracze robili co mogli podając do Aguero aby pomóc mu w zdobyciu gola jednak to nie był jego dzień, już chyba myślał o urlopie i wakacjach... gdzie ta sportowa ambicja ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Bo Sunderland ma pewne utrzymanie i o nic nie gra a Watford ma wciaz szanse zajac 11 pozycje na koniec sezonu co da im wieksza kasiore. ????
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Chelsea vs. Leicester

Zeszłoroczni mistrzowie czyli Chelsea przywitają na swoim boisku nowych mistrzów Anglii czyli Leicester. Tak będzie wyglądała ostatnia kolejka na Stamford Bridge, czy ktoś się tego spodziewał? Raczej nie. Wydaje mi się, że ten mecz jest już o pietruszkę ale mimo wszystko żadna z drużyn nie będzie odpuszczać. Bramek trzeba się spodziewać, bo Hazard wraca do formy i napędza swój zespół zaś obrona &quot;The Blues&quot; jest dziurawa jak szwajcarski ser. Ostatnio oglądałem ich spotkanie z Liverpoolem i tam po 15 minutach mogli mieć już 3 piłki we własnej siatce. Brakowało jednak skuteczności, którą drużynie &quot;Lisów&quot; gwarantuje Jamie Vardy. Lis pola karnego, który nadal walczy o koronę króla strzelców. Dziś będzie miał pewnie sporo sytuacji na strzelenie gola a do tego w przypadku karnego koledzy powinni mu oddać piłkę. Kursik bardzo fajny, więc atakuję.

Jamie Vardy - Gol - 2.40/betano ⛔


Stoke vs. West Ham

Pograłem w stronę gości za nim dowiedziałem się o tym, że Payet doznał kontuzji i dzisiaj najprawdopodobniej nie zagra. Co to zmienia? W mentalności zawodników to w sumie nic, bo oni nadal wiedzą o co walczą jednak problem zacznie się zaczynać gdy będzie trzeba dograć ostatnią piłkę. Niby jest Antonio czy Noble, którzy także potrafią zagrać jednak to nie to samo. Mimo wszystko goście są nadal faworytami. W ekipie gospodarzy nie gra się już praktycznie o nic, bo 10 miejsce jest prawie pewne. Forma &quot;The Potters&quot; jest strasznie słaba. Gdyby brać pod uwagę tylko ostatnie 5 spotkań byliby oni na ostatnim miejscu w lidze, mając tylko 1 pkt czyli tyle samo co... Aston Villa. W mojej opinii nawet brak Payeta nie powinien spowodować tutaj niespodzianki. Wygrana gości może jeszcze napędzić stracha United. Osobiście sądzę, że strzelą oni przynajmniej 2 gole, bo bramek strzelają dużo. Otwarty futbol to coś co charakteryzuję West Ham w tym sezonie. Powodzenia Młoty!

West Ham win + over 1.5 gola w meczu - 2.55/betano ⛔

West Brom vs. Liverpool


Praktycznie na pewno goście przyjadą tutaj rezerwowym składem. W bramce ma gra rudzielec Bogdan dla, którego zapewne będzie to ostatni mecz w zespole &quot;The Reds&quot; a także Allen, Ojo, Benteke oraz wracający po wypożyczeniu Canos. Możliwe jest także, że na parę minut wejdzie Henderson oraz Origi, którzy mają pokazać trenerowi swoją sprawność fizyczną przed środowym finałem. Rezerwowy skład ale czy to powód aby przekreślać Liverpool i grać w stronę gospodarzy? Ja bym osobiście z tym uważał gdyż nie wiadomo czy to będzie taki Liverpool jak z &quot;Wisienkami&quot; czy &quot;Watford&quot; czy też taki z Liberty Stadium w Swansea. Jeżeli chcecie grać 1x2 to poczekałbym na live żeby zobaczyć jak &quot;The Reds&quot; poruszają się po boisku. Ja osobiście po raz kolejny idę w rożne. Ostatnio się nie udało i dzisiaj może być równie ciężko jednak bet wydaję się Value po takim kursie. Zaczną od tego, że gra Benteke na szpicy, więc pewnie będzie sporo dośrodkowań, które często są blokowane wypadają na rzuty rożne. Do tego &quot;The Reds&quot; są maszyną do korków. Co prawda na wyjazdach nie robią ich tyle co Anfield jednak nadal sporo ich mają. Teoretycznie powinni prowadzić grę, bo West Brom nie lubi tego robić. Ja próbuję korki a przy oficjalnych składach zaatakuje bramkę Benteke.

Liverpool szybciej 5 rzutów rożnych - 2.2/betano ⛔
Benteke gol - 2.45/betano ⛔

Pojawiły się skład Liverpoolu na spotkanie z West Bromem. Rezerwa będzie grała ale skład mimo wszystko dość dobry. Benteke na szpicy a na skrzydłach Ibe i Ojo powodują, że zapewne będzie sporo dośrodkowań. Myślę, że Benteke coś ukuje, bo dobry z niego grajek tylko za mało na niego grają. Dzisiaj to w sumie on jest główną gwiazdą, więc czas się pokazać. Podejrzewam, że dostanie z 70 minut, bo na ławce jest Ings, który wraca po 7 miesiącach kontuzji, więc pewnie dostanie jakieś 20 minut na grę.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Ogólnie to cała czołówka, poza Leicester, o coś jeszcze walczy. Totki jak nie chcą stracić vice nie mogą dziś przegrać. Arsenal ma dużą szanse nie być znów 4 więc must win ponieważ za plecami ma Manchestery walczące o LM, więc i one powinny wygrać swoje mecze. Zaś o LE powalczą zapewne kopacze West Hamu jak i Southampton. Dorzucając do tego ekipę West Bromu, której przyjdzie się zmierzyć z mocno osłabionym Liverpoolem wyjdzie nam ako @34. Wariata za drobne można pograć, chociaż wiadomo jak często się kończą mecze, które ktoś musi wygrać ????
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
West Bromwich - Liverpool

Liverpool rozegra 18 maja, czyli 3 dni po tym spotkaniu, finał Ligi Europy. Nie sądzę, żeby Klopp wystawił podstawowy skład na West Brom. Zapewne będzie sporo zmian, a najlepsi piłkarze będą oszczędzani na LE. Wygranie LE daje miejsce w przyszłorocznej Lidze Mistrzów, a wygranie z WBA może nic nie dać. The Reds są na 8.miejscu, które nie daje pucharów. W przypadku wygranej z WBA trzeba jeszcze liczyć na potknięcia West Hamu i Southampton. Lepiej po prostu skupić się na LE, gdzie stawka jest dużo wyższa. West Bromwich nie gra już o nic, ale możliwe jest jeszcze przesunięcie się wyżej w tabeli. Myślę, że zobaczymy podstawowy skład gospodarzy, ewentualnie pojawią się jakieś drobne zmiany. West Brom kończy sezon u siebie, udało się bardzo pewnie utrzymać, także teraz liczę na mocne przypieczętowanie i wygraną. Pokonanie takiego rywala jak Liverpool niezależnie jakim składem przyjeżdża to zawsze coś.

WBA - Liverpool 1 DNB @ 2,00 Bet365 ZWROT 1:1



Manchester United - Bournemouth

Manchester notuje u siebie mnóstwo underowych wyników. W meczach na Old Trafford pada statystycznie najmniej bramek, średnio 1,80 br/mecz. Over 2,5 tylko 5 razy, a under 2,5 padł 12 razy. Mimo to kurs na over jest stosunkowo niski i wynosi 1,58. Buki pewnie liczą, że w ostatnim meczu sezonu oba zespoły zagrają na luzie i zobaczymy strzelaninę. Tyle, że United wciąż ma o co walczyć. Wprawdzie szanse na TOP4 są niewielkie, ale jednak są. Trzeba po prostu ten mecz wygrać i liczyć na to co zrobi City. Dodatkowo United ma przecież za tydzień finał FA Cup, więc trzeba się oszczędzać. No i oczywiście w perspektywie wielu graczy ze składu United ma też występ na Euro. Moim zdaniem linia under 3 po kursie 1,90 wygląda bardzo atrakcyjnie.

Stawiam także rożne. United u siebie notuje sporo rożnych. Swoją część powinni dołożyć też goście, którzy lubią grać ofensywnie i przeważnie co mecz notują po 4-5 rożne. Linia na ten mecz to tylko o/u 10.

Man United - Bournemouth under 3 @ 1,917 Pinnacle
Man United - Bournemouth over 10 rożnych @ 1,90 Bet365




Chelsea - Leicester

Liczę na dobry ofensywny mecz. Oba zespoły mogą zagrać na luzie, bo nie grają już o nic. Oglądając Leicester na przestrzeni całego sezonu miało się wrażenie, że oni grają na luzie i bez żadnej presji. Po prostu grają swoje niezależnie z kim przyjdzie im się zmierzyć. Z Evertonem nie odpuścili, a mogli to zrobić. Myślę, że spotkania z Chelsea także nie odpuszczą. Chelsea zagra zgodnie z zasadą &quot;bij mistrza&quot;. Pokonanie aktualnego mistrza Anglii to zawsze była i jest dla każdej drużyny spora gratka. Tak jak napisałem, spodziewam się ofensywnego meczu. Chelsea w tym sezonie gra słabo w obronie, a w meczach z mocnymi zespołami notują overowe wyniki. Potencjał Leicester każdy doskonale zna. Gram tutaj over 2,5 i BTS, bo kurs na sam over jest za niski. Myślę też, że Leicester tego meczu nie przegra stąd 2 DNB.

Chelsea - Leicester over 2,5 i BTS @ 1,83 Bet365 ⛔ 1:1
Chelsea - Leicester 2 DNB @ 2,30 Marathonbet ZWROT




Southampton - Crystal Palace

Te kursy przypominają mi mecz West Hamu ze Swansea. Mniej więcej podobne różnice pomiędzy drużynami i takie same zaniżone kursy zarówno na Southampton dzisiaj jak i na West Ham. Tamten mecz skończył się porażką West Hamu 1:4. 1,30 na Świętych to gruba przesada, może są słusznie faworytem, ale nie po takim kursie. Southampton wygrał 3 poprzednie mecze u siebie. W tym sezonie nie udało się Świętym wygrać 4 z rzędu spotkań rozgrywanych u siebie. Crystal Palace długo czeka na wyjazdową wygraną. Ostatni raz miała ona miejsce 19 grudnia tamtego roku. Orły pokonały już w tym sezonie Świętych na St Mary&#39;s Stadium, ale było to w pucharze.

Southampton - Crystal Palace +1,5 @ 2,12 Marathonbet ⛔ 4:1



Stoke - West Ham

Już to wiele razy pisałem - na West Ham opłaca się stawiać kiedy nie są faworytem, a w tym meczu to właśnie na nich kursy są niższe. West Ham zagra bez Payeta, co jest dużym osłabieniem. Stoke od kilku kolejek cieniuje, ale myślę, że na zakończenie sezonu przed własną publicznością powalczą jeszcze o wygraną. Stoke u siebie od 4 spotkań nie potrafi wygrać, co jest chyba najdłuższą taką serią w tym sezonie. West Ham z kolei dawno nie przegrał na wyjeździe.

Stoke +0,25 - West Ham @ 1,943 Pinnacle ✅ 2:1



Takie typy gram for fun:

Arsenal - Aston Villa 2 DNB @ 19,00 Unibet ⛔
Southampton - Crystal Palace 2 DNB @ 8,50 Unibet ⛔

Swansea - Man City 1 DNB @ 5,50 Marathonbet ZWROT
Man United - Bournemouth 2 DNB @ 7,00 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alley 79

alley

Użytkownik
Swansea - Manchester City bet365
16:00
Typ: BTS - Tak
Kurs 1,75
Warto! Manchester City musi strzelić, musi wygrać, jeśli chce w przyszłym sezonie zagrać w LM. Walka jest, bo lokalny rywal - Manchester United czeka na stratę punktów Citizens. Ofensywę mają silną, powinni strzelić co najmniej jedną bramkę. Z drugiej strony Swansea, która ma dobrą końcówkę sezonu. Strzela i dobrze gra Ayew, są Sigurdsson i Routlege. Pewnie nie zagrają wszyscy, bo już w poprzednim meczu trener dał odpoczynek graczom, którzy wybierają się na Euro(nie wszystkim rzecz jasna). Rotacje będą, ale Łabędzie mają charakter i powinni coś wcisnąć. Kurs dobry, polecam.
 
krzych88 5

krzych88

Użytkownik
Swansea - Manchester City bet365
16:00
Typ: BTS - Tak
Kurs 1,75

Warto! Manchester City musi strzelić, musi wygrać, jeśli chce w przyszłym sezonie zagrać w LM. Walka jest, bo lokalny rywal - Manchester United czeka na stratę punktów Citizens...
Przecież Obywatele nie muszą wygrać. Wystarczy im remis, bo mają dużo lepszy bilans od United. W przypadku takiej samej ilości punktów pozostaną na czwartym miejscu. United czeka na przegraną City. Tylko to ich ratuje. Nijak to się w sumie nie wyklucza z typem. No, ale jak już podajemy typy, to trzymajmy się podstawowych faktów.
 
D 71

devs

Użytkownik
Kto i o co walczy w ostatniej kolejce?

Tottenham - Jeśli Tottenham wygra w ostatniej kolejce ze spadkowiczem Newcastle, to zostaje wicemistrzem. Wicemistrzostwo może dać także remis, bo w przypadku, gdy Arsenal wygra swój mecz - jedni i drudzy zrównają się punktami i zdecyduje różnica bramek. Na chwilę obecną Tottenham +38, Arsenal +25.

Manchester City - Obywatele jadą do Swansea. Mają niewielkie szanse na TOP3 i bezpośredni awans do LM. Arsenal musiałby przegrać swój mecz z AV, a City wygrać - wtedy równa ilość punktów i lepszy bilans bramkowy ma City. Remis zapewnia im 4. miejsce i awans do eliminacji LM.
Czy w anglii przed bilansem nie decyduje bezposredni pojedynek ? Bo jak tak to Arsenal ma wygrany dwomecz z obiema ekipami.

edit bułeczka: co roku jest wałkowany temat co decyduje o miejscu w BPL...
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Chelsea - Leicester

W tym spotkaniu spotka się ustępujący mistrz z nowym mistrzem Anglii.Dziwi mnie niska linia na kartki w tym meczu, myśle że druzyna z Londynu bedzie chciała udanie zakończyć fatalny sezon i walki w tym meczu nie zabraknie...Ide w kartke dla Wasilewskiego.Wiadomo jak gra nasz rodak.Polak zagrał w 3 meczach w tym sezonie i otrzymał 2 upomnienia.Kurs jest jak dla mnie kosmiczny 5.00 w Unibet.Powodzenia.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Chelsea - Leicester
over 2,5 1,50 ⛔

Everton - Norwich
over 2,5 1,53
✅

WBA - Liverpool

over 2,5 1,72
⛔

Watford - Sunderland

over 2,5 1,60 ✅

Ja tam widzę w dzisiejszej kolejce Premier League overy. Szczególnie w meczach o przysłowiową pietruszkę, a takie zostały tu wybrane. Chelsea i Leicester należą do zespołów overowych, tutaj widzę miłą strzelaninę. Everton także postrzelać lubi, Martinez już zwolniony, można trochę poszaleć z Norwich, która ostatni raz może się zabawić na najwyższym szczeblu. Watford ma ten środek tabeli i nie wiem czego chcieć więcej w perspektywie zwolnienia Floresa. Sunderland już pewne utrzymania więc mogą w końcu poszaleć bez nerwów, tak czy siak skończą na 17. pozycji.
LFC także raczej overowy, choć do takich zespołów nie należy WBA. Dzisiaj jednak znowu kompletne rezerwy w Liverpoolu m.in. na bramce trzeci bramkarz Bogdan, na OP młodziutki Brannagan. WBA powinno tez mecz wygrać, może postrzelać, na koniec sezonu, ale liczę też po cichu na bramkę dla The Reds, wyczuwam Benteke. Dorzucam więc:

WBA win 2,62 ⛔
Benteke strzeli 1,95 ⛔

Kursy Bet365.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Kane + Vardy + Aguero all to score @ 9 ⛔ William Hill... zakladka Enhanced odds

trojka walczy o korone krola strzelcow Kane - 25 Vardy i Aguero po 24 gola na koncie. Do tego Man CIty i Tottenham maja dzisiaj o co walczyc wiec o ich gole jestem w miare spokojny. Na Vardiego bedzie pracowal caly zespol i mysle, ze beda starali sie by gosci dzisiaj tez cos strzeli.

Do tego w dwoch singlach Girou 2+ gola @ 5 ✅ i Sanchez 2+ gole @ 5 ⛔unibet

AV na Emirates gdzie Arsenal bedzie gral na bank o 3 pkt by wyprzedzic Tottenham ktory musi wygrac z Newcastle. Nie ma opcji by Arsenal odpuscil. AV bedzie bronic do pierwszej bramki, potem worek sie otworzy wiec obaj panowie beda mieli swoje szanse.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Liverpool w dziwnym ustawieniu, młodzi będą chcieli zaimponować szkoleniowcowi ;) będzie moim zdaniem ostra walka, zwłaszcza,że na przeciwko grająca ostro ekipa WBA.Uważam,że dobrym betem na to spotkanie jest pójście w kierunku kartek ekipy gości.

Liverpool powyżej 1.5 kartek 2.23 Unibet

Dodatkowo próbuje na kartkę dla Jaanmata. Daryl gra jak gra a zdarzają mu się wpadki i łapie kartki, w tym sezonie jak dostąd 6. Grać będzie na Eriksena z którym powinien mieć kłopoty.

Jaanamat kartka TAK 5.00 Unibet
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Mecz United opóźniony..

REAKING: Stretford End and Sir Alex Ferguson Stand being evacuated by stewards at Old #Trafford in #Manchester, Players left the field
UPDATE: 45 min delay at Old Trafford as Police are dealing with an incident, Code red in place. Will update as more information comes in
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jak dla mnie wał! United nie chce LE! Radzę trzymać ten mecz na live! w przypadku kiedy wygrywać będzie City to United moim zdaniem się podłoży aby tylko uniknąć LE ale to tylko moja teoria spiskowa ;) czy słuszna się okaże :p

PS. Chociaż LE i tak mają bo chyba nie odpuszczą FA CUP :p rzekomo podejrzana paczka w jakimś sektorze :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom