>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

38. kolejka Primera Division [13-15/05/16]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
38. kolejka Primera Division

Kursy z Otobet.

Zapraszam do typowania ostatniej kolejki Primera Division w sezonie 15/16. Macie już swoje typy? Podzielcie się nimi! Życzę wysokich wygranych.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Ath Bilbao(-1) @ 1,57 U.nibet AH

Myślę ze warto iść w stronę Baskow. Sevilla 4dni po zakończeniu ligii gra finał z Liverpoolem,pewnie wyjdą ostro rezerwowo.Dla nich meczyk o pietruszkę,bez spiny.Bilbao walczy o bezpośredni awans do fazy grupowej Ligi Europy,u siebie z Adurizem na czele powinni ich pyknac. Czysta 1 @ 1,40 na mocny singiel lub dubelek jak znalazł
Pzdr
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Granada vs FC Barcelona 0:3 (0:2)
Granada +1.5 @ 3.35 bet365 ⛔
Granada +2.5 @ 2.075 bet365 ⛔

Atletico straciło już szansę na tytuł. Liczą się tylko Barcelona i Real Madryt.
No i ładnie wszystko pięknie Barcelona miała 12 punktów, straciła i teraz co kolejkę gra z nożem na gardle bo Real się nie myli, Atletico zresztą też, jednak pomyłka w ostatniej kolejce była kosztowna.
I wszyscy mają jedną myśl w głowie.
Ostatnia kolejka, nic się zdarzyć nie może - pewne wygrane Realu oraz Barcelony. Ale może trochę zamieszajmy i
na H2H - Granada vs Barcelona
2 lata temu Granada wygrała 1:0 u siebie.
Rok temu przegrała 1:3.
A dwa wcześniejsze spotkania to 1:2 oraz 0:1 dla Barcelony, co pokazuje, że Granada to wcale nie jest taki prosty teren dla Barcy.
Ogólnie patrząc to wygrane 1 bramką, męczarnie.
Dlatego proponuję typ +1.5 Granada, mogą zagrać na luzie, spadek im nie grozi i postawić się wielkiej Barcelonie, a także zamieszać na finiszu rozgrywek.
Specem od BBVA nie jestem, ale typ wziął Mi się z przeglądania statystyk ;). Kurs ładny, można próbować.
Dodatkowo typ +2.5 z kursem 2.075 też dobrze wygląda.
A może się nie zgadzacie i Barca rozjedzie Granadę ;).
Pozdrawiam i powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
candida 45

candida

Użytkownik
A dwa wcześniejsze spotkania to 1:2 oraz 0:1 dla Barcelony, co pokazuje, że Granada to wcale nie jest taki prosty teren dla Barcy.
Analizując spotkanie trzeba brac pod uwagę przede wszystkim jego kontekst, nie saem statystyki. Owszem, według nich Barca wygrywała skromnie z Granada na przestrzeni lat, ale te mecze byly na roznym etapie sezonu, kontuzje kartki itd. W sobotę Barcelonę czeka de facto finał z Granadą, jeden mecz bez dogrywki od którego wszystko zalezy. Messi i spółka wyjdą skoncentrowani i rozstrzygną mistrzostwo już w pierwszej połowie, nic nie przemawia za Granadą. Dla mnie w tym meczu wszystko do grania w stronę Barcy, włącznie z hc - 2,5 oraz HT/FT 1.

Bardziej zastanawiałbym sie nad szansami Realu. Chlopaki pewnie mysla juz o finale CL, malo kto zaklada ze Barca sie wywali na Granadzie, a Deportiwo to nie są ogórki, zwłaszcza ze w Galicji nie pała się sympatią do Madrytu. Deportiwo sie postawi, finalnie pewnie jednak oba klubu z czołowki zanotują solidarnie zwycięstwo, Katalonia bedzie swietowac w weekend, a pod koniec maja Kastylia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
forfa 118

forfa

Użytkownik
A jak myślicie Gijon z Villarealem, opłaca się postawić coś większego na Villa?
Dobrze gra, ostatnia wtopa 3:0, ale Gijon to nie jakiś wymagający zawodnik. Kurs nieziemski.
To samo się tyczy Las Palmas
 
kagain 12K

kagain

Użytkownik
Na Las Palmas mocno się przejechałem w meczu z Granadą, momentami grali jakby im zupełnie nie zależało. W zasadzie ani oni ani Malaga o nic już nie grają, więc może być dość randomowo, ale stawiam na scenariusz nudnego i powolnego meczu bez wielu okazji bramkowych. Zupełnie rekreacyjnie pogram za małą stawkę under 1,5 @ 3.60
A co do Villarealu, to mam nadzieję że ktoś tu wie o co chodzi, ja osobiście nie mam pojęcia. To że Sporting &quot;musi&quot;, w żaden sposób nie tłumaczy kursów powyżej 8 na żółtych.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
To sie jeszcze nie nauczyli ze w Hiszpanii na koniec zawsze wygrywaja te druzyny ktore &quot;musza&quot;?
 
solara 38

solara

Użytkownik
To sie jeszcze nie nauczyli ze w Hiszpanii na koniec zawsze wygrywaja te druzyny ktore &quot;musza&quot;?
Real Sociedad - Vallecano 2:1,
Levante (juz spadkowicz) - Atletico 2:1,
pozdrawiam
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Sporting i tak leci z ligi.. Getafe wygra swój mecz i po ptokach... nic im nie pomoże. Także nie wiem czemu takie kursy? Trzeba poczekać i atakować Żółtych ????
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
villareal ma wyjść składem złożonym z samych juniorów czy o co chodzi z tym kursem?
To,ze trener Villarealu(Marcelino Garcia Toral) to były zawodnik Sportingu;) A w jednym z wywiadów powiedział,ze ma nadzieje ze Gijon się utrzyma,ot cala filozofia...dla mnie 1-0 lub 2-0 dla lokalnych,ale nie tykam takich śmierdzących meczów
Pzdr
 
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Dzisiaj o 20:30 Valencia podejmie Real Sociedad. Obie drużyny nie grają już o nic. Nie grożą im ani puchary ani spadek. Dlatego liczę na otwarty i szybki mecz. Bardzo dobre wrażenie wywarła na mnie Valencia na Santiago Bernabéu i sądzę, że przed własnymi kibicami też zagrają dobry mecz.
kurs z bet365
Over 11 rr @ 2,25 ⛔
7 rożnych w pierwszej połowie i tylko 3 w drugiej.
 
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik
Ja pójdę takim tropem ...

Co łączy trenera Betisu - Gusa Poyeta i Juana Esnaidera - obecnego tranera Getafe?? Otóż w latach 93-95 grali razem w Realu Zaragoza. Liczę tutaj na przedmeczowy &quot;przyjacielski&quot; telefon. ;)

Więc typ jest prosty ▶ Getafe 1.70 ⛔ u większości buków.

Reakcja Abelardo po drugiej bramce Gijon bezcenna. Za to kochamy futbol!
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
1. Valencia - Real Sociedad X2 @1.86 b365✅✅
Bramkarze: Jaume, Ryan
Obrońcy: Cancelo, Barragán, Santos, Vezo, Siqueira, Lato, Vezo
Pomocnicy: Tropi, Danilo, Parejo, Carlos Soler, André Gomes, Sito, Piatti
Napastnicy: Santi Mina, Paco Alcácer, Negredo

Rulli, Olazabal, Elustondo, Odriozola, Mikel, Diego Reyes, De la Bella, Yuri, Illarra, Markel, Pardo, Zubeldia, Xabi Prieto, Zurutuza, Bruma, Oyarzabal, Jonathas y Bautista

----------
Braki u gospodarzy bardzo znaczące. Cierpieć będzie defensywa i mało prawdopodobne, że skończą z czystym kontem. W bramce brak Diego Alvesa to najmniejszy problem, bo tutaj jest kłopot bogactwa. W defensywie braki Musafiego i Abdennour mocno osłabią tę formację. Nie zobaczymy też Gayi, Fuego, Enzo Pereza i Rodrigo. Mamy za to dużo młodzieży, ale oni według MARCA mają być jedynie uzupełnieniem podstawowej jedenastki i raczej będą na ławce rezerwowych.
Goście też kilka braków, ale myślę że mają oni szerszy skład. Przewidywana jedenastka jest dość solidna, według mnie wystarczająco by przynajmniej zremisować na Mestalla.

2. Athletic Club - Sevilla FC / Athletic -1.5 AH @2.01 pinnacle ✅✅
Athletic wygra do zera @2.45 betsson ⛔

Sergio Rico, David Soria, Carmona, Rami, Carrico, Diego González, Kolo, Escudero, Coke, Krychowiak, Cristóforo, Nzonzi, Iborra, Konoplyanka, Curro Sánchez, Carlos Fernández, Borja Lasso, Juan Muñoz y Fernando Llorente.
Sevilla bez siły ognia. Tak samo jak z Granadą, tylko że teraz na wyjeździe i z silniejszą ekipą. Tam strzelili gola z przypadku. teraz jedynie Konoplyanka będzie zagrożeniem, ale może być tak, że po prostu nie wystąpi w tym meczu, bo ostatnio trenował indywidualnie, a Emerey z pewnością będzie go potrzebował na dwa finały. 4 dni później mecz w Bazylei z Liverpoolem. Sevilla zagra jutro bez większego zaangażowania. Nic tu nie ugrają.
Warto zagrać też na gole Aduriza. Walka o trofeo Zarra wciąż trwa. Oczywiście chodzi o najskuteczniejszego Hiszpana w La Liga. W tym sezonie sytuacja wciąż jest niejasna, bowiem tyle samo bramek ma Ruben Castro, a o jedną mniej Lucas Perez i Borja Baston. Smaczku dodaje też fakt, że gospodarze walczą o piątą pozycję.
3. Atletico - Celta Vigo
Do finału LM jeszcze bardzo dużo czasu (przyp. 28.05), a więc nie wyobrażam sobie jakiegoś rezerwowego składu Rojiblancos. Może zagra Tiago, który się ponoć będzie żegnał z klubem. Celta jeżeli chce utrzymać piątą lokatę to musi ten mecz wygrać, bowiem Athletic z pewnością ogra zdziesiątkowaną Sevillę. Zatem sadzę, że narażą się na jakieś kontry, a ich defensywa jest niestabilna.
Atletico wygra @1.85 pinnacle ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Primera Division
Data, godzina: 14.05.2016 17-00
Spotkanie: Granada - Fc Barcelona
typ: Barcelona -2.5
kurs: 1.76
buk: unibet

Analiza:
Ostatnia kolejka w hiszpańskiej Primera Division. W poprzedniej kolejce w walce o mistrzostwo odpadło Atletico po sensacyjnej porażce z Levante, tak więc sprawa tytułu rozegra się pomiędzy dwoma odwiecznymi rywalami - Realem i Barceloną. Oba zespoły wystąpią na wyjazdach i wielce prawdopodobne jest to, ze jedni i drudzy zgarną komplety punktów, bo rywali nie mają zbyt wymagających. A takie rozstrzygnięcia promują Katalończyków, ktorzy o punkt wyprzedzaja Królewskich. A jeszcze kilka tygodni temu wydawało się że Barcelonie nikt nie jest wstanie odebrać mistrzostwa, ale zaczęło się od porażki własnie w Gran Derbi, później jeszcze wpadki z Valencią i Sociedad i wcześniejszy remis z Villareal. No ale jak się Barca przełała to z przytupem - rozjechali w La Coruni Deportivo aż 8-0. Później ofiarą padł Gijon (6-0), Betis (tylko 2-0) i Espanyol (5-0). Aż jedenascie goli padło łupem Luisa Suareza, który dołożył do tego jeszcze cztery asysty. Przebudził się też Messi, Neymar natomiast czarował, ale brakowało mu zdecydowanie skuteczności (tylko jego trzy bramki), bo sytuacji i groźnych strzałów miał sporo. Dziś zapewne Barca dołoży absolutnie maximum starań, by jak najszybciej rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść i nie walczyć o tytuł do ostatniego gwizdka. W tym sezonie majstra tak przegrał Ajax, który prowadził na wyjeździe ze słabym Graafschap, ale stracił gola i to w Eindhoven cieszyli się z niespodziewanego tytułu. Barca zresztą też ma takie doświadczenie sprzed dwóch lat, kiedy podejmowali w bezpośrednim pojedynku o tytuł Atletico i potrzebowali zwycięstwa. Po golu Alexisa prowadzili do przerwy, ale fatalny błąd przy kornerze kosztował ich stratę bramki po strzale Godina. Nie wierzę w taką powtórke jak dwa lata temu. Granada już zapewniła sobie utrzymanie (nawet gdyby Gijon i Getafe wygrały swoje mecze to w małej tabeli Granada ma zdwcydowanie najlepszy bilans, a spadł by Gijon), więc mogą spokojnie podejść do tego meczu. Piłkarze Granady mają szansę na zapisanie się w historii lub na przejście do następnego sezonu bez echa, pozwalając Blaugranie sięgnąć po tytuł. W pierwszym meczu Barca wygrała pewnie 4-0 po hat-tricku Leo i bramce Neymara. W rewanżu uważam ze Barca szybko zdominuje rywala i zaaplikuje im kilka goli. Stawiam na pewną wygraną gości która da im upragniony mistrzowski tytuł
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Krótkie podsumowanie na gorąco Valencii na koniec sezonu. Zaznaczam, że nie stawiałem na nich, bo nie jestem samobójcą. Po pierwsze ludzie, którzy zarządzają tym klubem powinni dostać dożywotni zakaz jakiegokolwiek udziału w strukturach piłkarskich. Płacenie grubych milionów bandzie kmiotów bez ambicji, którzy tak naprawdę swoje najlepsze mecze rozegrali w tym sezonie Realem i Barcą to jakaś kpina. Połowa tych kolesi nie powinna w ogóle nosić tych barw. Widać, że większość jest brana z łapanki i wpychana przez agentów, umiejętności mają co najwyżej na ekipy broniące się przed spadkiem i to nie na pierwszy skład. Jak słaby musi być Negredo, skoro nie gra przy tak żałosnych graczach ofensywy. Nowa nadzieja Hiszpanii Paco Alcacer, w tej chwili daje jedynie pewność, że z nim w pierwszym składzie Hiszpania odpadnie z pierwszym poważnym przeciwnikiem na Euro. Reszta nic nie znaczących anonimów pokroju Santi Miny czy Cancelo, powinna być jak najszybciej wyrzucona ze składu, bo naprawdę profanują herb tego wielkiego i zasłużonego klubu. Naprawdę żal to pisać, ale w tej chwili Valencia to żywy trup z przepłaconymi przeciętniakami i obciążonym budżetem. Jeśli ktoś normalny nie zrobi tam szybko porządku, to w następnym sezonie, pomimo wielkich możliwości, będą błąkać się gdzieś w drugiej 10 tabeli i znów będziemy mieli 3-4 trenerów w sezonie, pomimo, że teraz o nawet Mourinho do spółki z Ancellottim nie ogarnęliby tego bałaganu.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
To,ze trener Villarealu(Marcelino Garcia Toral) to były zawodnik Sportingu A w jednym z wywiadów powiedział,ze ma nadzieje ze Gijon się utrzyma,ot cala filozofia...dla mnie 1-0 lub 2-0 dla lokalnych,ale nie tykam takich śmierdzących meczów Pzdr
Były zawodnik Sportingu to dobra informacja, ale warto zaznaczyć, że to wychowanek Sportingu Gijon. Nie tylko był piłkarzem tego klubu, ale można jeszcze powiedzieć, że również zaczął swoją trenerską karierę w tym klubie. Nie jestem w stanie zagrać ich wygranej po tym kursie. Ale podoba mi się co innego.

Sporting Gijon u2.5 goals @1.40 b365
Tylko 3 razy w sezonie przekroczyli tę linię. Goście może i przegrają, ale nie sądzę, by stracili aż 3 gole.
Villarreal też w całym sezonie 3 bramki stracił tylko w trzech meczach ligowych. Dodatkowo to były mecze z Sevillą na wyjeździe, Barceloną, oraz ostatnio z Realem Madryt. Można też spróbować u1.5 goals Sporting Gijon po @2.25.

Granada - Barcelona
Barcelona HT/FT @1.41 betsson ✅✅
Deportivo - Real Madryt BTS @1.70 rivalo ⛔
Real w ostatnich meczach sezonu zazwyczaj sporo strzela, ale też traci. Historia:
7:3 rok temu z Getafe, 2 lata temu 3:1 z Espanyolem, wcześniej 4:2 z Osasuną, albo 4:1 z Mallorką.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Warto dodać że dzisiaj Królewscy jadą pełnym skłądem do La Corunii więc Zidane wystawi prawdopodobnie wszystko co ma najlepsze, Granada raczej dzisiaj nie wygra z Barcelona. Kierowałbym się raczej w kierunku +2 gole CR7 lub Luisa Suareza lecz kursy po 2,00 nie kuszą aż tak.
Co sądzicie o spotkanie Bilbao z Sevilla. Wiadomo jakim składem dzisiaj wyjdzie Sevilla ?
 
G 370

golkiper

Użytkownik
ja na dziś znalazłem ciekawy bet na ÓNI:
Deportivo - Real over 4,5 karki 1,93
Jak na Hiszpanię to linia bardzo niska. Mecz typu must win dla Realu. Ostatnie mecze wyjazdowe zarówno na Vallecas jak i na Anoeta obfite w kartki i wbrew pozorom nie spodziewałbym się tutaj pogromu. Myślę, że Real rzuci się do ataków, Deportivo zrobi wszystko by im te plany pokiereszować. Faule na Bale czy Ronaldo będą na pewno, obrońcy nie będą nadążać. Do tego przy jakiejś kontrze czy przepychance myślę, że Real złapie 1-2 kartki szczególnie, że to ostatni mecz, 0 kalkulacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom