>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

38. kolejka Primera Division [13-15/05/16]

Status
Zamknięty.
meken 76

meken

Użytkownik
Warto dodać że dzisiaj Królewscy jadą pełnym skłądem do La Corunii więc Zidane wystawi prawdopodobnie wszystko co ma najlepsze, Granada raczej dzisiaj nie wygra z Barcelona. Kierowałbym się raczej w kierunku +2 gole CR7 lub Luisa Suareza lecz kursy po 2,00 nie kuszą aż tak.

Co sądzicie o spotkanie Bilbao z Sevilla. Wiadomo jakim składem dzisiaj wyjdzie Sevilla ?
W środę grają finał LE więc myślę że tak jak w ostatnim meczu nie mają zamiaru się przemęczać i czegokolwiek ryzykować. ????
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Granada - Barcelona
Powyżej 4.5 kartki @ 1.85

✅
Ja spróbuję pograć w tym spotkaniu kartki. Jeżeli to o czym mówi się w mediach , jest prawdziwe - czyli, że Granada miałaby otrzymać dość sporą nagrodę od Realu za urwanie punktów dziś Barcelonie to dziś będzie to na prawdę dość ostre spotkanie. Tak więc najwięcej do powiedzenia mają tutaj gospodarze, którzy mam nadzieję nie odpuszczą i będą dziś zapier***** aby dostać fajną premię na koniec sezonu z Madrytu. W dwóch ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi drużynami po 5 karteczek w meczu. Myślę, że próg 4.5 kartki może zostać dziś pokryty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik
Błagam, czy wy jesteście ludzie normalni?
Dzwonił juz do niego czy dopiero rano zadzwoni? prosze o niekasowanie tego postu bo to co tu niektorzy wypisują to jest kpina albo prowokacja ???? 20 lat temu sie widzieli w szatni i to jest argument za Twoim typem, brawo !

Oczywiscie jesli Getafe wygra to na bank był telefon.
&quot;Halo? Podlozycie nam sie jutro ?? Bo nie umiemy grac w pilke a chcemy &quot;
Dobra to mogę napisać, że dla gości do mecz o życie, że najlepszy strzelec Betisu ma problemy z prawem i wątpię, aby jutro zagrał itd., ale i tak wiem, że zostanie to napisane do jutra jeszcze jakieś 10 razy. W sporcie jest mnóstwo ustawiania, korzystania z koneksji i czasem lepiej spojrzeć pod takim kątem. A scenariusz z telefonem oznaczało w moim poście wyłącznie przenośnie do sytuacji, bo jeśli twój kolega potrzebuje przysługi to mu chyba ją możesz wyświadczyć, jeśli to cię dużo nie kosztuje, prawda?
 
andzunqan1 1

andzunqan1

Użytkownik
Witam!

Jest to moja pierwsza analiza więc prośba o wyrozumiałość! ????
Na kupon wrzuciłem zakład, który jak dla mnie ma dużą możliwość powodzenia, mianowicie :

GRANADA vs BARCELONA
Barcelona wygra do zera - TAK 1,83 @bet365

Uważam, że taki scenariusz jest możliwy z kilku powodów :
- Po pierwsze jest to mecz o wszystko... myślę, że zdają sobie z tego sprawę lepiej, niż przed dwoma laty remisując u siebie z Atletico - tracąc tytuł.
Jeżeli mają ugrać swoje chociażby najmniejszym kosztem wygrywając chociażby jedną bramką (w co wątpię, pewnie odpalą na+3,5) to nie można dopuścić rywali do swojej bramki.

- Powyższy argument to oczywiście poniekąd logiczne i coś z serii &quot;łatwo powiedzieć&quot;, więc teraz już wywołuję statystykę ???? Nie stracili bramki w meczy ligowym od CZTERECH spotkań, głównie za sprawą poprawy gry defensywnej. Uważam, że tym bardziej dziś będą chcieli zachować czyste konto. Jeżeli przy wynikach 8:0 / 6:0 / 5:0 byli w stanie nie stracić czujności z tyłu, to dziś powinni być jeszcze bardziej skoncentrowali. Nie ma miejsca na błędy.

- I znów coś być może subiektywnego... ale ma to sens.
W bramce Ter Stegen, który od zawsze jasno określał, że chciałby być nr 1 nie tylko na mecze CdR i UcL, ale również na ligę.
Młody ma sporo zapału oraz talentu. Nadeszła szansa aby pokazać trenerowi, na kogo jego zdaniem &quot;warto stawiać&quot;! Claudio Bravo jak dla mnie też dobry wyczynowiec, jednak rok temu spisywał się dużo lepiej ... w tym roku z tego co pamiętam Barca straciła już w połowie sezonu ligowego tyle samo bramek, co w poprzednim w całych rozgrywkach.

Wiem, że na ostatnie 4 spotkania tych drużyn, na stadionie gospodarzy, Barcelonie tylko RAZ udało się nie stracić bramki, niemniej jednak nie zniechęca mnie to.

Buki niejako nie dopuszczają myśli, że Barcelona zagra dziś na zero, ponieważ kurs na zwycięstwo to marne 1,08 a na zwycięstwo do zera 1,83.
Moim zdaniem różnica zdecydowanie widoczna !!! ... więc śmiało meczyk leci na taśmę, na której obstawiam poprawność 8śmiu z 12 postawionych spotkań.

POWODZENIA !
... Visca El Barca. Tak, tak... jestem za tą drużyną od zawsze, ale nie tym się kierowałem przy typowaniu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
deepred 679,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
⚽ Granada - Barcelona
Granada over 0,5 [1,90] betsson
Prawdę mówiąc spodziewałem się niższego kursu. Barcelonie nie gra się łatwo z Andaluzyjczykami na ich terenie. W ostatnich trzech meczach tracili tutaj dokładnie jednego gola. Dwa razy wygrali, raz przegrali. Teren niewygodny dla murowanych kandydatów do zwycięstwa. Real Madryt też tutaj tracił punkty. Granada ogólnie jest drużyną, która spina się na tych najlepszych na swoim stadionie i potrafi się postawić. Fakt, że już się utrzymali pozwoli im zagrać w tym spotkaniu na luzie. Sądzę, że Barcelona wygra to spotkanie, ale nie wydaje mi się, żeby Granada widocznie im to ułatwiała. Akurat ta drużyna nie wydaje mi się skora do odpuszczania meczów, tym bardziej, że rok-rocznie broni się &quot;grubo&quot; przed spadkiem. Ostatnie spotkanie w sezonie, przyjeżdża rywal, która najprawdopodobniej będzie świętował mistrzostwo na ich terenie, ale kibicom należy się pokazanie hartu ducha w tym spotkaniu i wyprucie jeszcze raz żył przed zasłużonym urlopem. Z drugiej strony Barcelona nie jest tak potężna w defensywie, więc nawet przez przypadek gospodarze mogą coś wturlać. Do tego dorzucam tradycyjnie najlepszego snajpera Granady, ale stawka znacznie niższa, bo ostatnio dość długo kazał mi czekać na swoje trafienie i trzymał mnie w niepewności.
Youssef El Arabi strzeli gola [5,00] betsson
Youssef El Arabi strzeli gola głową [18,00] betsson
Co do Youssefa to pisałem o tym niejednokrotnie, że ten marokański napastnik jest najlepszym strzelcem i jestem przekonany, że gdyby jego zabrakło, to Granada grałaby od sierpnia w Segundzie. Kursy bardzo przesadzone. @5 na to, że strzeli biorę z pocałowaniem ręki, a @18 na trafienie głową to już zupełna abstrakcja, tym bardziej, że Youssef mimo niskiego wzrostu może coś z głowy ukłuć, tym bardziej, że tak jak wspominałem, obrona Barcelona nie jest potężną formacją tego zespołu. Oczywiście te dwa typy bardziej życzeniowe, ale obok takich kursów nie mogłem przejść obojętnie.

LIPA. ⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Warto dodać że dzisiaj Królewscy jadą pełnym skłądem do La Corunii więc Zidane wystawi prawdopodobnie wszystko co ma najlepsze, Granada raczej dzisiaj nie wygra z Barcelona. Kierowałbym się raczej w kierunku +2 gole CR7 lub Luisa Suareza lecz kursy po 2,00 nie kuszą aż tak.
Co sądzicie o spotkanie Bilbao z Sevilla. Wiadomo jakim składem dzisiaj wyjdzie Sevilla ?
W meczu Barcy postawilem, że nie bedzie BTS a Real wygra do zera. Mam nadzieje, że Sevilla kilka dni przed arcyważnym spotkaniem z Liverpoolem też oleje lige i Bilbao gładko wygra. (na win mam kupon). Możnaby się pewnie pokusić o jakieś ukąszenie ze strony Aduriza.
Aduriz juz ukąsił ????
Walczy o najlepszego hiszpańskiego snajpera. No i o wyjazd na Euro.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Malaga - Las Palmas

Ostatni mecz sezonu, więc postanowiłem zagrać rzuty rożne gospodarzy. Myślę, że tutaj będą chcieli pokazać bardziej ofensywną grę w ostatnim spotkaniu dla swojej publiczności i nabiją trochę kornerów. Średnio w spotkaniach u siebie mają 5.72 rożnych na mecz.

Powyżej 9.5 rożnego w meczu @ 2.05
Malaga powyżej 4.5 rożnego @ 1.57
 
D 30

dadycool

Użytkownik
pojawił się skład oficjalny Willarreal. Jest całkiem ok. Poza napastnikiem to reszta dość podstawowa a jak nawet nie to tacy zawodnicy bliscy pierwszej 11 stki. Mają okazję sie pokazać a po wypowiedziach trenera i ostatniej aferze jaka wybuchła w Hiszpanii po niej nie sądzę aby podłożyli się bo i tak Gijon leci z ligi (nie wieże że Getafe nie zapewni sobie utrzymania) także ja delikatnie uderzę w Villarreal + Getafe po kursie 13 łącznie. Stać ich na zwycięstwo, a nie wychodzą juniorami
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Villarreal właśnie z tych co powołał to niemal całość ława. Największe osłabienie to Barbosa na bramce, który jest tragiczny. Leo w ataku to najłagodniejsza opcja. Brak Bruno i Bonera w obronie, który ewidentnie odstaje. Dla mnie Sporting to bierze, mam nadzieję, że nie strzeli 3 goli. Getafe się zaczynam obawiać, bo Real Betis najmocniejszym możliwym zestawieniem.
 
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Villarreal właśnie z tych co powołał to niemal całość ława. Największe osłabienie to Barbosa na bramce, który jest tragiczny. Leo w ataku to najłagodniejsza opcja. Brak Bruno i Bonera w obronie, który ewidentnie odstaje. Dla mnie Sporting to bierze, mam nadzieję, że nie strzeli 3 goli. Getafe się zaczynam obawiać, bo Real Betis najmocniejszym możliwym zestawieniem.
Szkoda, że Bakambu i Suarez na ławie. Może z przodu być posucha ;/
8 minut i już 1:0 ;/
Dobry mecz, Leo sam na sam i słupek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom