>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

38 kolejka serie A (31 maja) - OSTATNIA

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP

Zapewne wszyscy wiedza Inter juz i tak jest mistrzem, ale toczy sie boj o krola strzelcow ???? Wiele druzyn nie ma o co grac i tu widze szanse na jakis dobry kursik. Pomysl juz jest, wiec zapraszam do dyskusji
________________
Roma - Torino 1x 9.9/10 , 1 7/10
Co tu duzo mowic, Torino bez: Ogbonna (4), Pisano (4), Bianchi (2), Diana (2), Pratali (2), Abate (1), Dzemaili (1) , Corini, Natali, Zanetti, Stellone ... czyli polowa podstawowego skladu. Nie trudno zauwazyc ze bedzie to desperacka improwizacja.
Roma po ladnym meczu bedzie chciala sie pozegnac z kibicami na Stadio Olimpico z klasa, nie widze tutaj minimalnej szansy dla Torino.
Poza tym intensywnie rozwazam Napoli - Chievo 1 , Reggina - Siena X i oczywiscie Ibra i Milito goal
EDIT:
Ostatnia kolejka mozna troche pograc, wiec propozycja
Inter - Atalanta 1 polowa over 0.5 1.20
Napoli - Chievo draw no bet 1 1.30
Roma (+1) - Torino 1 1.20
AKO: 1.86
8/10
EDIT2:
Az mi sie wierzyc nie chce ...
Inter - Atalanta ... Ata na wyjezdzie, a kurs na zdarzenie Ibra strzeli bramke w bwin 4.00 ... chyba grzech nie zagrac.
EDIT4 (xD) Kurs spadl juz na 3.5 , nie wiem czemu taki wysoki ... obrona Atalanty to przciez nic wielkiego, a Inter bedzie na pewno gralo dla Ibry ... jest za blisko
EDIT 3:
Mimo kursow mozna sie pokusic jeszcze o Juve. W Lazio Zarate pojechal do Argentyny, Pandev kartki, Rocchi ma jakies problemy wiec atak calkowicie nowy. Juve chce wygrac, a najbardziej chce Ferrara ... cos mi sie zdaje ze ladne pewniaki beda :p
Roma + Juve dla mnie do zagrania za duza stawke :p
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Nierozumie czemu stawiasz na Rome.Wiadomo ze jest duzo duzo lepsza niz Torino ale to Torino walczy o utrzymanie a Romie zwyciestwo juz nic nie da.Wydaje mi sie ze Torino wygra 1-0 bo zwyciestwo da im utrzymanie a w makaronskiej lidze zazwyczaj komu potrzebne jest zwyciestwo to ta ekipa wygrywa
 
simons 646

simons

Forum VIP
Przed zadaniem takich pytan przeczytaj chociaz to co napisalem ... -_-
Torino bez: Ogbonna (4), Pisano (4), Bianchi (2), Diana (2), Pratali (2), Abate (1), Dzemaili (1) , Corini, Natali, Zanetti, Stellone
To sa praktycznie pdostawowi zawodnicy, wiec Torino podejmie Rome na wyjezdzie bez ... 8-9 zawodnikow z podstawowego skladu i tacy jak Stellone, Abate, Bianchi ktorzy robia WIELKA roznice w tym teamie.
Wiec mecz ma sie tak Roma vs Rezerwy Torino ... dla mnie to ekipa z Rzymu nie przegra tego u siebie na wlasnym boisku i kulturalnei pozegna sie z kibicami do kolejnego sezonu.
EDIT:
No i czar prysl kurs na Ibra strzeli gola z 4.00 spadl do 1.75 na bwin. Nawet jak nie wejdzie to chyba grzech bylo tego nei zagrac po takim kursie ... ???? ... zreszta widze teraz ze anulowali zaklad, zlodzieje :p
 
V 0

valdez

Użytkownik
W poprzednim tygodniu Torino bez problemu wygrało z Genoą :-D I zwycięstwo wcale nie da utrzymania Torino. Bologna wygra i nawet jakby Toro wygrało 10:0 to i tak te zwycięstwo nic im nie da. Po prostu w bezpośrednim pojedynku z Bologną i/lub w meczu z Genoą dali ciała i tyle. Teraz są konsekwencje tych dwóch słabych spotkań.

EDIT:
SimonS to była ironia :razz: do tego co napisał devil13england, że w lidze włoskiej kto musi wygrać to wygrywa bez względu na wszystko. Torino na 200% spada, nie dość, że Di Vaio walczy o króla strzelców i podejrzewam, że i on i Ibra coś trafi to jeszcze Bologna ma świetny bilans u siebie z Catanią. Siedem zwycięstw i jedną porażkę, bramki 21-5. Catania swoje wykonała w tym sezonie, z kibicami pożegnała się zwycięstwem, teraz czas na Bolończyków.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Tydzień temu wam pisałem czemu Chievo opłaca sie zremisować z Bologna :p Teraz Bologna ma łatwy mecz z Catanią i raczej mało prawdopodobne żeby stracili choćby 1 ptk. Kurs na Rome jest moim zdaniem odpowiedni do ryzyka, niezależnie od wyniku skończą na 6 pozycji, a Torino mimo iż osłabione to ciągle niewielkie ale ma szanse na utrzymanie chociaż i ewentualne zwycięstwo im tego nie da ???? Najciekawszy mecz to zdecydowanie Fiorentina - Milan, jeśli Viola pociśnie przynajmniej różnica 2 goli to Milan skończy jeszcze na 4 pozycji ????
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: AC Fiorentina - AC Milan ✅
Typ: 2
Kurs: 2.80
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro w 38., ostatniej serii spotkań Serie A w tym sezonie, na Stadio Artemio Franchi we Florencji dojdzie do niezwykle ciekawego pojedynku, w którym miejscowa Fiorentina podejmować będzie drużynę Milanu.
W odróżnieniu od gospodarzy, którzy bez względu na wynik jutrzejszej konfrontacji zachowają 4. pozycję w tabeli, ekipa Rossonerich potrzebuje zwycięstwa (zakładając, że Juventus wygra u siebie z o nic niegrającym Lazio, a tak zapewne będzie), które pozwoli jej utrzymać 2. lokatę i zapewnić sobie start w fazie grupowej przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.
Claudio Cesare Prandelli nie będzie mógł jutro skorzystać z Mario Alberto Santany, Adriana Mutu, Emiliano Bonazzoliego, Felipe Melo i Dario Dainelliego. Z pewnością jest to bardzo duże osłabienie składu Violi. Z kolei żegnający się z klubem z Mediolanu Carlo Ancelotti (którego następcą będzie - również były piłkarz Rossonerich - Leonardo) nie zabierze ze sobą do Florencji Marco Boriello, Daniele Bonery, Kakhi Kaladze, Christiana Abbiatiego, Massimo Ambrosiniego i Davida Beckhama. Większość nieobecnych nie gra już od dłuższego czasu i praktycznie jedynie absencję ostatniej dwójki można traktować jako poważne osłabienie.
Wbrew wystawionym przez bukmacherów kursom to goście są - moim zdaniem - faworytem jutrzejszego pojedynku. W przeciwieństwie do gospodarzy, nie mogą sobie pozwolić na stratę jakichkolwiek punktów, jeżeli chcą wywalczyć tytuł Wicemistrza Włoch. I uważam, że sztuka ta, mimo bardzo dobrej gry Fiorentiny przed własną publicznością, im się uda. Niemały w tym udział powinny mieć poważne braki kadrowe w składzie Violi.

Edit: Wykazałem się kompletnym brakiem rozeznania w obecnej sytuacji w tabeli Serie A :oops: (patrz: post poniżej). Mimo wszystko, Milan - moim zdaniem - wykorzysta jutro lepszą sytuację kadrową i zgarnie 3 punkty (licząc jednocześnie na potknięcie Juve).

/Edit Nie szkodzi :p Samemu też nie byłem pewien jak jest bo cała masa źródeł źle podawała ;] Ja jutro kibicuje Violi ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
W odróżnieniu od gospodarzy, którzy bez względu na wynik jutrzejszej konfrontacji zachowają 4. pozycję w tabeli, ekipa Rossonerich potrzebuje zwycięstwa (zakładając, że Juventus wygra u siebie z o nic niegrającym Lazio, a tak zapewne będzie), które pozwoli jej utrzymać 2. lokatę
Tutaj sie całkowicie nie zgodzę i od razu sprostuje wszystko bo sa to błędne informacje. Obecnie to Juventus jest na drugie pozycji i jeśli wygra z Lazio to nie ma siły żeby coś sie zmieniło. O kolejności w tabeli serie A decyduje BILANS BEZPOŚREDNICH SPOTKAŃ ( mnóstwo &quot;profesjonalnych&quot; portali jednak o tym nie wie i błędnie podają tabele ). Tak więc Juve ma zwycięstwo i remis z Milanem co przy równej ilości punktów stawia wyżej Starą Dame. To samo tyczy sie Fiorentiny, jeśli wygrają jutro różnica 2 goli ( pierwszy mecz wygrał Milan 1-0) to przeskoczą Milan więc myślę że mają o co grać ;]

Prawdziwa tabela
Uefa - http://www.uefa.com/footballeurope/countries/association=66/index.html
Lega Calcio - http://www.lega-calcio.it/it.page
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wtrace kilka swoich uwag odnosnie tej kolejki. AS Roma - Torino goscie graja o utrzymanie i dla wielu osob jest faworytem bo przeciez to liga wloska i na koniec sezonu zespoly odpuszczaja, ale... Torino pokazalo jak gra z nozem na gardle w meczu z Genua, a kurs na Genue byl twedy ponad 6,00 bo mecz mial byc pod gospodarzy. Roma natomiast pokazala ze bardzo serio traktuje koncowce sezonu wygrywajac z Milanem na wyjezdzie. Roma u siebie nie zwykla przegrywac w tym sezonie, w dodatku Torino oslabione, jak dla mnie czysta 1. W innych meczach kursy na Juve, Genue malo ciekawe. Udinese - Cagliari tutaj widzi mi sie ladna 1. Cagliari slabiutko na wyjazdach, Udine u siebie gra calkiem niezle, ale z drugiej strony nie zagraja Di Natale i Ferronetti. MImo to skusilbym sie na gospodarzy. I maly rodzynek: Napoli - Chievo w tym meczu sklaniam sie ku gosciom, Napoli gra ostatnio straszna padake, 1 zwyciestwo w 10 spotkaniach to mizerny wynik, cos im nie wyszla koncowka sezonu, Chievo pewne utrzymania ale nie widze powodu dla ktorego mogliby odpuscic. Napoli oslabione, zabraknie Christiano Maggio, Gennaro Iezzo, Paolo Cannavaro, Marka Hamsika i Michele Pazienza, Daniele Mannini. X2 po 1,98 chetnie zaryzykuje.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus(-1) - Lazio 1 @2,0
Pożegnanie piłkarzy Juventusu z kibicami na kilka tygodni ;) Plan minimum jakim był awans do LM został wykonany, w przeciągu całego sezonu działo sie duzo niestety więcej było chwil rozczarowań niż radości.. ale na podsumowania przyjdzie jeszcze czas.. Lazio ugrało w tym sezonie to co miało ugrać. Udało im sie wygrać puchar w lidze miejsce w środku tabeli i jeśli miałbym prognozować jakąś tendencje to raczej ku górze niż spadkowi :) Dzisiaj w sporo okrojonym składzie, warto wspomnieć że nie zagra całe ofensywne trio które stanowilo o sile Rzymian w tym sezonie czyli Zarate - Pandev -Rocchi.
Juventus w przeciwieństwie do Rzymian ma jeszcze o co grać. Jeżeli dzisiaj zremisują lub przegrają a Milan wygra to spadną na 3 lokate, w końcu wicemistrzostwo to wicemistrzostwo ???? Druga sprawa to osoba Ciro Ferrary. Niegdyś wspaniały obrońca teraz dostał tymczasowo szanse po zwolnieniu Ranieriego. Mówi sie że Juve w następnym sezonie poprowadzi również były świetny piłkarz Antonio Conte ale jeśli Ferrara wygrałby drugi mecz to czemu miałby nie dostać szansy na dłużej :&gt; Trzecia sprawa i chyba najistotniejsza tego wieczoru to fakt że będzie to ostatni występ Nedveda w czarno-białej koszulce ???? 5 lat w Lazio, 8 lat w Juve, lepszego meczu nie mogł sobie wymarzyć. Nie tylko w Turynie ale i w całej Italii wszyscy wiedza jakim wspaniałym piłkarzem i człowiekiem był Pavel ile serca zostawiał w każdym meczu.. Dzisiaj wiesza buty na kołku i przechodzi do legend piłki i z pewnością koledzy i kibice obu drużyn postarają sie aby ten mecz był wyjątkowy..
Przewidywane składy
Juventus (4-4-2): Buffon - Zebina, Legrottaglie, Chiellini, Salihamidzić - Camoranesi, Zanetti, Marchisio, Nedved - Iaquinta, Del Piero
Ławka: Manninger, Poulsen, Marchionni, Giovinco, Trezeguet, Amauri
Lazio (4-4-2): Carrizo -De Silvestri, Diakite, Tuia, Kolarov - Lichsteiner, Ledesma, Matuzalem, Foggia - Kozak, Del Nero
Ławka: Muslera, Siviglia, Rozehnal, Brocchi, Dabo, Meghni, Mendicino
_______
Roma - Torino 1 @1,65
Sytuacja w Torino beznadziejna. Obecnie sa na miejscu spadkowym, mają co prawda tyle samo punktów ( gorszy bilans h2h ) ale to Bologna gra z łatwiejszym rywalem na dodatek u siebie. Torino zaś musi walczyć nie z byle kim bo z samą Roma. Dodatkowo po ostatnim meczu piłkarze klepali sie z zawodnikami Genuii co zaowocowało wykluczeniami przez co dzisiaj zabraknie Ogbonny, Pisano, Diany, Prataliego, Bianchiego, Abate i Dżemailiego a dodatkowo kontuzjowani sa Corini i Stellone. Są to ogromne osłabienia i nie wyobrażam sobie żeby &quot;przeciętna&quot; drużyna z takimi osłabieniami mogła sensownie powalczyć. Roma pewna 6 miejsca w tabeli dzisiaj podejdzie do meczu na luzie. Na pewno kibicom nalezy sie zwycięstwo gdyż zespoł cały sezon miał poniżej oczekiwań. Z ważniejszych nieobecnych Baptista, Panucci, Taddei. Jak dla mnie wszyscy już sie pogodzili z tym że &quot;Granata&quot; zagra w przyszłym sezonie w Serie B, chociaż 2 lata temu Torino wygrało w Rzymie zapewniając sobie pierwszoligowy byt :p
Udinese - Cagliari 1 @1,90
Udine ostatnio seria bardzo dobrych występów, jednak zespół ten obudził sie zdecydowanie za późno żeby cokolwiek znaczącego jeszcze osiągnąć. Mamy więc typowy mecz o pietruszkę gdyż Cagliari również po świetnym sezonie zakończy go wysoko ale nie na tyle żeby grać w Europie. Na zwycięzców typuje Udine którzy sa po prostu ostatnio w dobrej dyspozycji i wypadało by wygrać na koniec sezonu tym bardziej że mecz na własnym boisku. Dodatkowo będzie to ostatnie spotkanie dla Fabio Quagliarelli gdyż w przyszłym sezonie będzie bronił barw SSC Napoli
Zlatan Ibrahimovic - Diego Milito - Marco Di Vaio
Największa Ilość Strzelonych Goli Serie A 2008/09:
Zlatan Ibrahimovic @2,25
Taki zakład oferuje na expekt i jak dla mnie faworytem jest Zlatan. Ma 23 gole tyle samo co Di Vaio, jedno trafienie mniej ma Milito. Bardzo dobry sezon Szweda dodatkowo zespól spokojnie zagra dzisiaj pod niego ;] Podobnie powinno być w meczu Genui z Lecce czy też swoje powinien zrobić Di Vaio w meczu z Catanią jednak dla mnie Inter to najlepsza z tych trzech drużyn i myślę że największe szanse na właśnie Ibrahimovic.
 
F 0

feher

Użytkownik
Palermo vs Sampdoria
Typ: 1
Kurs: 1,85 (Bwin)
Przed nami ostatnia 38 kolejka Seria A. Wybrałem mecz pomiędzy Palermo, które jest 7 w tabeli a Sampdorią ktora jest 12. Obie ekipy nie mają o co grać, ponieważ Palermo straciło szanse na Ligę Europejską kolejkę wcześniej. Jednak ekipa z Sycylii ma świetny bilans meczy na własnym stadionie (14-0-4). Na własnym obiekcie ostatni raz przegrali 1 marca tego roku. Palermo ma najwięcej goli strzelonych u siebie. Natomiast Sampdoria na wyjeździe jest słaba (3-4-11) i ostatnie swoje 3 spotkania na wyjeździe przegrała.
Polecam ten mecz bo kurs jest zachęcający. Lub Handicap (0:1) [email protected] ;) Pozdrawiam.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Roma - Torino 1x 9.9/10✅✅ , 1 7/10✅

Inter - Atalanta 1 polowa over 0.5 1.20✅
Napoli - Chievo draw no bet 1 1.30✅
Roma (+1) - Torino 1 1.20✅
AKO: 1.86
8/10✅✅✅
Ibra strzeli bramke ✅
Roma + Juve dla mnie do zagrania za duza stawke :p✅✅
Poza tym intensywnie rozwazam Napoli - Chievo 1 ✅, Reggina - Siena X✅ i oczywiscie Ibra✅ i Milito goal✅
Co za weekend ????
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Padło tyle bramek, że jeszcze nie mogę uwierzyć. Bardzo owocny weekend. Każdy znalazł coś dla siebie.
Gratuluje trafnych typów.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus(-1) - Lazio 1 @2,0 ✅
Roma - Torino 1 @1,65 ✅
Udinese - Cagliari 1 @1,90 ✅
Największa Ilość Strzelonych Goli Serie A 2008/09:
Zlatan Ibrahimovic @2,25 ✅
????
Ostatnia kolejka i w sumie bez większych niespodzianek. Ci co mieli jeszcze o co grać pograli, reszta dobiegała robiąc co niektórzy miłe prezenty kibicom ???? . Emocjonująca była walka o króla strzelców, w pewnym momencie cała trójka była równo ale gol piętką Zlatana w końcówce przesądził :p Do serie B czy zasłużenie ciężko określić spada Torino, zas w Lidze Europejskiej zagra Genua, Roma i Lazio. Piłkarze rozpieścili kibiców strzelając 42 gole co daje średnią 4,2 gola na mecz ???? Ogólnie mam nadzieje że serie A nie okazała sie taka straszna i pozostaje podziękować za ten sezon ????


31 maja 2009

Juventus - Lazio 2 : 0
Roma - Torino 3 : 2
Fiorentina - Milan 0 : 2
Udinese - Cagliari 6 : 2
Inter - Atalanta 4 : 3
Reggina - Siena 1 : 1
Bologna - Catania 3 : 1
Palermo - Sampdoria 2 : 2
Napoli - Chievo 3 : 0
Genoa - Lecce 4 : 1

I na koniec dwa obrazki których komentować nie trzeba..
http://www.youtube.com/watch?v=i0cqQ4epL1A
http://www.youtube.com/watch?v=e5XanIlypuM ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom