>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3x Obrócić bon za 5zł

Status
Zamknięty.
S 0

snoopy

Użytkownik
Wiem że juz tego było dużo na forum, własnie przeglądałem.

Ale dalej mam pewne wątpliwości:

Czy to oznacza, że mam potroić tego piątaka czyli żeby wypłacić gotówkę musze mieć na koncie gracza 15zł?

Czy może chodzi o to żeby postawić 3 zakłady po 5 zł bo to jest zasadnicza różnica.
Właśnie rozgrywa się mecz dzięki któremu wzbogace się o 24zł za dosyć małą stawkę i nie wiem czy to że bede miec ponad 15 zł na koncie gracza upoważni mnie do dokonywania wypłat.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Ted wprowadził Cię w błąd.Musisz postawić kuponu za łączną sume 15zł(czyli potrojona wartosć bonusa)
 
P 0

pakis18

Użytkownik
nie to jak a np jak masz ten bon 100% i co wpłacisz 20zł masz z bonusem 40zł i musisz 120zł postawić?? coś nie tak
 
goldfisher 0

goldfisher

Użytkownik
Czy to prawda że te 5zł trzeba stawiać w zakładach po minimalnym kursie 1.50? Natknąłem się na taką informację na innych forach, ale BAH niczego takiego nie podaje w regulaminie. Więc jak jest?
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Sumę wpłaty + bonus trzeba obrócić trzykrotnie po mimimalnym kursie 1.5. Jeśli wpłacasz np. 100 PLN i dostaniesz 100 PLN bonusu, to musisz zrobić obrót w wysokości 600 PLN, oczywiście po minimalnym kursie 1.5. Żeby tego obrotu dokonać można zagrać np. 3 x 200 PLN, bądź 600 x 1 PLN. Nie ważne jak, ważne żeby obrót był równy (w tym przypadku) 600 PLN.
 
S 0

snoopy

Użytkownik
Ej w tym temacie nie chodzi o żadne bonusy tylko o bon co przyszedl na konto w Onecie. Prosze nie zaśmiecać i o bonusach pisać tam gdzie jest na to miejsce
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom