>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 freerolle w Pokerium.com

Status
Zamknięty.
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Szanowny graczu z Polski,
W kwietniu organizujemy na Pokerium serię turniejów tylko dla naszych polskich graczy. Seria zawiera 4 darmowe turnieje (freerolle) o €500. Turnieje są zabezpieczone hasłem, i grane w każdą środę o 21:00 CET.

Nazwa turnieju: Kwietniowy Freeroll
Data: 9.4, 16.4, 23.4, 30.4, zawsze o 21:00 CET
Nagroda: €500
Dokupienie żetonów: 1€, nieograniczenie na 4 pierwszych poziomach
Hasło:
Hasło: Miejscowość niedaleko Krakowa gdzie znajduje się słynna kopalnia soli. (pisana małymi literami)
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
jestem bardzo poczatkujacy, jesli chodzi o gre w pokera na necie, wiec mam nadzieje, ze odpowiecie na moje pytanie(dla was bezie glupie)
nie mam na pokerium.com juz kasy, bo ja wyplacilem. Czy wiec moge zagrac dzisiaj w tym turnieju, czy trzeba miec jakas kase na koncie? na czym te freerolle w ogole polegaja?
Szukalem odpowiedzi na forum, ale nie za bardzo znalazlem odpowiedzi dokladnej na te pyatniaBardzo dziekuje za odpowiedz.
 
frans 0

frans

Użytkownik
Ja dostałem nawet wiadomośc sms&#39;ową od nich o tych turniejach, bardzo się zaangażowali:spokodfhgfh:
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
jestem bardzo poczatkujacy, jesli chodzi o gre w pokera na necie, wiec mam nadzieje, ze odpowiecie na moje pytanie(dla was bezie glupie)
nie mam na pokerium.com juz kasy, bo ja wyplacilem. Czy wiec moge zagrac dzisiaj w tym turnieju, czy trzeba miec jakas kase na koncie? na czym te freerolle w ogole polegaja?
Szukalem odpowiedzi na forum, ale nie za bardzo znalazlem odpowiedzi dokladnej na te pyatniaBardzo dziekuje za odpowiedz.
Kto pyta nie bladzi, glupota jest udawac ze sie wie i gadac glupoty a nie pytac ???? Freeroll to zazwyczaj duzy turniej w ktorym bierze udzial kazdy kto ma na to ochote no i zarejestrowane konto na danym roomie :p Gra sie tam calkowicie za darmo, czasami sa pewne wyjatki np gra za pkt. Freerolle organizowane przez roomy to zazwyczaj minimum 700 graczy ale na poczatek to calkiem fajna sprawa.
Powodzenia
 
P 0

pokerium

Użytkownik
Tak bardzo.

Przy okazji powysyłali hasła wszelkiej maści rumunom i bułgarom.Podobno miały to byc turnieje tylko dla Polaków
Pozdrowienia od Pokerium,

Freerolle sa dobra szansa na zarobiene &quot;&quot;pierwszej kasy pokerowej&quot; i na praktykowanie sie jako poczatkujacy gracz bez ryzyka stracenia wlasnych pieniedzy.

Kwietniowy Freeroll na Pokerium jest organizowany tylko dla graczy z Polski, i odpowiednie halso jest wysylane tylko do Polskich graczy Pokerium. Opis hasla na stronie Pokerium oraz forumach jest przedstawiony tak, oby zrozumiec je mogli tylko Polacy.

Niestety kwestia ekskluzywnosci jest problematyczna, poniewaz poprzez wyzej wymienione powody Freerolle sa turniejami popularnymi oraz pozadanymi. Nie mozna wiec uniknac tego, ze haslo dostanie sie i w rece innych poza grupa celowa (= Polakami).

Prosimy jednak zauwazyc, ze reprezentacja innych narodowosci we wczorajszym Freerollu byla minimalna, wyniosla 7% od wszystkich graczy. Mozliwym tez jest, ze gracze w innych krajach sa Polakami, albo rozumieja jezyk polski.

Prosimy wiec pokermastera za bardzo sie tym nie martwic ????

Dziekujemy serdecznie naszym wszystkim graczom z Polski i zapraszamy na nastepny Kwietniowy Freeroll!
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Pozdrowienia od Pokerium,
Freerolle sa dobra szansa na zarobiene &quot;&quot;pierwszej kasy pokerowej&quot; i na praktykowanie sie jako poczatkujacy gracz bez ryzyka stracenia wlasnych pieniedzy.
Kwietniowy Freeroll na Pokerium jest organizowany tylko dla graczy z Polski, i odpowiednie halso jest wysylane tylko do Polskich graczy Pokerium. Opis hasla na stronie Pokerium oraz forumach jest przedstawiony tak, oby zrozumiec je mogli tylko Polacy.
Niestety kwestia ekskluzywnosci jest problematyczna, poniewaz poprzez wyzej wymienione powody Freerolle sa turniejami popularnymi oraz pozadanymi. Nie mozna wiec uniknac tego, ze haslo dostanie sie i w rece innych poza grupa celowa (= Polakami).
Prosimy jednak zauwazyc, ze reprezentacja innych narodowosci we wczorajszym Freerollu byla minimalna, wyniosla 7% od wszystkich graczy. Mozliwym tez jest, ze gracze w innych krajach sa Polakami, albo rozumieja jezyk polski.
Prosimy wiec pokermastera za bardzo sie tym nie martwic ????
Dziekujemy serdecznie naszym wszystkim graczom z Polski i zapraszamy na nastepny Kwietniowy Freeroll!
Jak dla mnie 7% to sporo. Owszem, przyznam Panu/Pani rację iż są Polacy mieszkający w tych krajach i rozumiejący j.polski lecz wątpię aby było ich aż 7%. Może jednak warto zastanowić nad jakąś większą kontrolą? Ja bym proponował, aby wygrane dopisywać ręcznie tylko Polakom. Niech cudzoziemcy grają, dobrze się bawią a pieniądze niech dostaną ci, dla których turniej jest organizowany.
Tyle z mojej strony.
Pozdrawiam
 
P 0

pokerium

Użytkownik
Jak dla mnie 7% to sporo. Owszem, przyznam Panu/Pani rację iż są Polacy mieszkający w tych krajach i rozumiejący j.polski lecz wątpię aby było ich aż 7%. Może jednak warto zastanowić nad jakąś większą kontrolą? Ja bym proponował, aby wygrane dopisywać ręcznie tylko Polakom. Niech cudzoziemcy grają, dobrze się bawią a pieniądze niech dostaną ci, dla których turniej jest organizowany.

Tyle z mojej strony.

Pozdrawiam
nikifor,

Dziekujemy za porade, zastanowimy sie nad tym, jak najskuteczniej ograniczyc udzial innych nacji w tych specjanych Freerollach.

Pozdrowiena od Pokerium
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Armor gratuluję jednak od umieszczania wygranych w turniejach jest odpowiedni temat ;).
nikifor,
Dziekujemy za porade, zastanowimy sie nad tym, jak najskuteczniej ograniczyc udzial innych nacji w tych specjanych Freerollach.
Pozdrowiena od Pokerium
Nie ma za co. Swój pomysł zaproponowałem ze względu na naszych rodaków. Wkońcu to dla nich firma Pokerium organizuje te turnieje.
Pozdrawiam
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dzisiaj 16.4.2008 organizujemy na Pokerium drugi Freeroll o €500 z serii „Kwietniowy Freeroll” tylko dla naszych polskich graczy. Rejestracja do Freerollu jest już otwarta, przyjmujemy 2000 graczy.
Nazwa: Kwietniowy Freeroll
Pula: €500
Freeroll startuje o: 21:00 CET
Hasło:
Dokupienie żetonów: 1€, nieograniczenie na 4 pierwszych poziomach
Dzisiejszy Freeroll jest drugą częścią serii czterech Freerolli, organizowanych w kwietniu tylko dla naszych graczy z Polski. Seria zawiera 4 darmowe turnieje (Freerolle) o €500. Turnieje są zabezpieczone hasłem, i grane w każdą środę o 21:00 CET. Następne daty Freerolli to: 23.4, 30.4, zawsze o 21:00 CET.

Powodzenia w turnieju!
Wiosenne pozdrowienia,
Hasło: pora roku którą obecnie mamy (pisane małą literą)
 
fr4g0s 0

fr4g0s

Użytkownik
witam....


Mam problem z zarejestrowaniem sie do tego turniju... wpisywalem :

kwiecien, kwiecień, Kwiecien, Kwiecień i nic o co moze chodzic??

z gory dzieki ????
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
witam....

Mam problem z zarejestrowaniem sie do tego turniju... wpisywalem :
kwiecien, kwiecień, Kwiecien, Kwiecień i nic o co moze chodzic??
z gory dzieki ????
Pewnie dlatego że chodzi o porę roku a nie miesiąc
Pozdrawiam
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Widzę Fr4g0s że się trochę zakręciłeś ;). Mam nadzieję że nikt więcej nie miał problemów z rozszyfrowaniem hasła :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom