>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka Bundesligi (17-19 września 2010)

Status
Zamknięty.
akarin 0

akarin

Forum VIP


Tą kolejkę Bundesligi uświetnią przede wszystkim derby Ruhry i Hamburga. W pierwszym z tych spotkań będzie nam dane zobaczyć czy Schalke w końcu się przełamie i zdobędzie jakiekolwiek punkty a w drugim oglądniemy dawno niewidziane derby Hamburga i dowiemy się kto króluje w mieście.
Zapraszam do dyskusji oraz pisania analiz.
 
S 0

sebastw

Użytkownik
Po tym co prezentuje Leverkusen szerokim łukiem proponuję omijac ich mecz po takim kursie. Nurenberg mogło nawet ograć Hamburg po dobrym meczu.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Ciekawie zapowiada się spotkanie Werderu Brema z Mainz.
Z jednej strony uczestnik obecnych rozgrywek Ligi Mistrzów z drugiej przecietniak ligowy który ostatnio zadziwia forma.
Gospodarze ostatnio cięzkie mecze. W lidze z bayernem a kilka dni później z Tottenhamem.
Goście tydzień temu pokonali rewelacyjnego beniaminka: K &#39; Lautern.
Pierwsze 2 mecze takze zwyciestwa. 2 miejsce w lidze po 3 kolejkach.
Skusiłbym sie tutaj na małą niespodzianke: X2
Lub na sensacje i czyste: 2 po kursie 6.00
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Najciekawsza kolejka sezonu !
Kolejka pod znakiem derbów! Co oczywiście cieszy wszystkich fanów. Na początek derby Berlina: Union Berlin - Hertha Berlin (piątek 18.00). W sobotę Niedersachsen-Derby Vfl Wolfsburg zagra z Hannover 96 (15.30). Wcześniej małe Revier - Derby Rot-Weiß Oberhausen - Vfl Bochum (13.00). No i niedziela: dwa chyba najciekawsze spotkania tej kolejki w Niemieckiej Bundeslidze. Derby Hamburga: St. Pauli - Hamburger SV (15.30) i ostatni mecz kolejki Schalke 04 - Dortmund (17.30). Trener Schalke, Felix Magath: &quot;Musimy wygrać te derby dla naszych fanów. Trzy porażki w Bundeslidze wystarczą mi już. Czwartej nie potrzebuję!&quot;.
Jak widać czeka nas niesamowita piłkarska porcja Derbów ????
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Pewnym meczem wydaje sie byc mecz Stuttgartu z Borussia M&#39;gladbach.
Z jednej strony widzimy przecietna druzyne bundesligi, natomiast z drugiej druzyne ktora moze w lidze gra bez fajerwerkow jednak w rozgywkach LE pokazali ze stac ich na dobra gre.
jak na ta chwile nie wiem w jakich skladach wyjda obie ekipy, wiec dopisze to pozniej
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - SC Freiburg
Typ: X
Kurs: 3.45
Buk: Tobet
Analiza:
Mecz rozpoczynajacy kolejna kolejke Bundesligi.
W tym meczu zmierza sie moim zdaniem dwie rownarzedne druzyny, jednak odziwo to Freiburg lepiej zaczal sezon od ekipy Frankfurtu.
Moim zdaniem dzisieszy mecz zakonczy sie remisem gdyz w kazdej z druzyn zabraknie kilku pilkarzy a poza tym zadna z druzyn nie jest na tyle dobra aby przechylic szale zwyciestwa na swoja strone.
W kadrze gospodarzy na to spotkanie zabraknie już tradycyjnie Vasoskiego, Bajramovicia, Rode i Amanatidisa. Pierwsza dwójka leczy urazy jeszcze z poprzedniego sezonu, zaś odnowił się uraz napastnikowi reprezentacji Grecji.
Zespół gości wystąpi z rezerwowym bramkarzem w składzie, bowiem urazu stopy nabawił się Simon Pouplin. Poza tym nie zagra jeszcze Flum i Beckmann. Jednak tajną bronią w kadrze Dutta jest Papiss Demba Cisse, który na początku sezonu zdobył już cztery gole i przewodzi w klasyfikacji Króla Strzelców.
Składy :
Eintracht: Nikolov - Jung, Franz, Chris, Tzavellas - Ochs, Meier, Schwegler, Köhler - Halil Altintop, Gekas
SCF: Baumann - Mujdza, Barth, Butscher, Bastians - Schuster - Abdessadki, Rosenthal, Makiadi, Nicu - Cissé
__________________
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Eintracht @ 1,8 pinnacle
Bardzo podobał mi się Frankfurt w ostatnim meczu, zawodnicy nawzajem się szukali i dzięki temu mogli wyjść na prowadzenie 3:0 by potem dobić gdy już Borussia rzuciła się do ataku. Wrócił Chris do defensywy i teraz drużyna może stanowić monolit. Freiburg do tej pory miał łatwe mecze oraz dużo szczęścia że te chaotyczne ataki przynosiły gole. Dziś ciężko będzie o takie, gdyż raczej zdominowany środek pola przez gospodarzy i nie będzie jak obsłużyć Cisse, który jest najgrozniejszym ale zarazem jednym z niewielu zagrożeń z Freiburga.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
STUTTGART - BORUSSIA M-G
Typ : Stuttgart @ 1,83 Bet365 ✅7:0
Borussia to póki co największa chimera w lidze. Od 6:3 na Bay Arena z Leverkusen po 0:4 z Eintrachtem u siebie. Więc w skrajności w skrajnośc można rzec. Teraz jadą na Mercedes Benz Arena i Stuttgart jest w roli faworyta. Wypadałoby podopiecznym Grossa wkońcu wygrac w lidze. W LE się udało 3:0 wygrac z Young Boys Berno. Teraz pora na Bundeslige. O ile Schalke ma równie bilans zerowy o tyle gra dramatycznie, a Stuttgart przynajmniej srtzela bramki. Potencjał jest więc pora zacząc go wykorzystywac. Borussia bez Matmoura i de Camargo a więc osłabienie poważne.
VS
WERDER BREMA - MAINZ
Typ : Werder @ 1,53 bet365 ⛔0:2
Werder z Bayernem walczył jak równy z równym mimo sporych braków kadrwych, grali wtedy bez Pizarro, Mertesackera. Dzisiaj znowu zabraknie wspomnianych zawodników, ale Werder udowodnił i mnie przekonał na Allianz Arena, że może grac nawet bez nich całkiem dobrze. Mainz coprawda lider po trzech kolejkach z kompletem pkt,ale pora na pierwszą porażke. Zanosiło się na to już w Wolfsburgu, ale dostali prezent od rywali i z 0-3 wygrali 4:3. Werder chyba na to nie pozwoli. Wesley dobrze zaczął przygode z Bundesliga, Marin &quot;niemiecki Messi&quot; będzie szarpał na skrzydle a z przodu nieobliczalny Hugo Almeida. Ja stawiam na Werder w dniu dzisiejszym.
VS
WOLFSBURG - HANNOVER
Chciałem w tym meczu grac na over2,5gola, ale kursy mnie rozśmieszyły więc odpuszcam.
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
VS
STUTTGART - BORUSSIA M-G
Typ : Stuttgart @ 1,83 Bet365
Borussia to póki co największa chimera w lidze. Od 6:3 na Bay Arena z Leverkusen po 0:4 z Eintrachtem u siebie. Więc w skrajności w skrajnośc można rzec. Teraz jadą na Mercedes Benz Arena i Stuttgart jest w roli faworyta. Wypadałoby podopiecznym Grossa wkońcu wygrac w lidze. W LE się udało 3:0 wygrac z Young Boys Berno. Teraz pora na Bundeslige. O ile Schalke ma równie bilans zerowy o tyle gra dramatycznie, a Stuttgart przynajmniej srtzela bramki. Potencjał jest więc pora zacząc go wykorzystywac. Borussia bez Matmoura i de Camargo a więc osłabienie poważne.
Weź pod uwagę, że grali mecz w czwartek, mimo wszystko 2 dni to troszkę mało czasu na odpoczynek.
Robson// W sumie tego nie wziąłem pod uwage, to fakt. Ale to Niemcy nie Polska. Tam sie nie narzeka na zmęzcenie po dwóch meczach w trzy dni tak jak u nas.
Nic nie miałbym przeciwko typowi, gdyby grali w niedziele, ale ja bym na Twoim miejscu sobie ten mecz odpuścił, ja np. stawiam , że Gladbach strzeli jest 1.5, więc dobry kursik, a nawet jak Stuttgart będzie prowadził, to mogą mieć problemy w końcówce spotkania z utrzymaniem pewnej koncentracji, a po drugie Gladbach narazie gra lepiej na wyjazdach i jeszcze chcę rehabilitacji za mecz z Frankfurtem. Pozdrawiam
Robson.// Może to i racja, że lepszą opcją na to spotkanie jest Both to score @ 1,57. W sumie defensywa Stuttgartu już 7 bramek straciła... Hmmm pomyślę o tym jeszcze, ale dzięki za wyrażenie opinii ;)
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Stuttgart - Moenchengladbach
Nie lubię grać przeciwko Moenchengladbach, bo zawsze stać ich na sprawienie niespodzianki. Kursy jednak na to zdarzenie są bardzo przesadzone. Stuttgart jest mocniejszy i gra u siebie. Nie przemawia do mnie argument, że grali mecz w czwartek, bo kilku graczy (Delpierre, Molinaro) odpoczywało. Reszta też nie gryzła trawy do samego końca, bo wynik był przesądzony praktycznie po godzinie gry. Wygrana nad Young Boys musi dodać pewności siebie, której brakowało w meczu z Freiburgiem, w którym na pewno słabsi nie byli. Wpis w tym temacie, że Borussia lepiej gra na wyjeździe, to zwykłe brednie niezorientowanego kibica - może i tak jest w tym sezonie, bo grali wyjazd tylko raz, ale przecież w ostatnich latach Moenchengladbach jest znane z tego, że gra świetnie u siebie, zaś na wyjazdach bardzo słabo. Borussia źle zaczęła sezon, wyniki z Norymbergą i Eintrachtem to wielkie rozczarowania. Są Brouwers, Dante, Arango, Idrissou oraz gwiazda, Marco Reus, jednak Stuttgart ma jeszcze lepszych graczy i powinien wreszcie wygrać.
Stuttgart 1,94 Pinnacle
Stuttgart (0-1) 3,35 Unibet
Kaiserslautern - Hoffenheim
Lider z Hoffenheim na razie nie tracił punktów, choć z St. Pauli zagrał bardzo kiepski mecz. Bramka w końcówce niespodziewanie bramkostrzelnego Isaaca Vorsaha (3 mecze / 2 gole stopera z Ghany) dała wygraną. Dziś możemy być świadkami kolejnego dość nudnego spotkania. Jeżeli Kaiserslautern zagra równie mizernie w ofensywie, jak przed tygodniem z Mainz, to być może nie będzie na co patrzeć.
Under 2,75 1,77 Pinnacle
Wolfsburg - Hannover
Niestety, Diego nie jest tym, kim w poprzednich latach był dla Wolfsburga Misimović. Strata Bośniaka na razie jest nie do opisania, bo to on (08/09 7goli/20asyst, 09/10 10g/15as) razem z Dżeko (08/09 26g/10as, 09/10 22g10as) poprowadzili zespół najpierw do mistrzostwa 08/09, a w poprzednim sezonie uratowali go przed kompromitacją. Mimo wszystko są Mario Mandżukić, który będzie świetnym wzmocnieniem, oraz Simon Kjaer. Mam nadzieję, że Karim Ziani wreszcie nadwerężył wielkie zaufanie ze strony McClarena i tym razem usiądzie na ławce. VFL w poprzednim meczu u siebie prowadziło 3-0 z Mainz, by przegrać, teraz na pewno wyciągnęli wnioski i powinni poradzić sobie z nadspodziewanie dobrze grającym, jednak mającym też trochę szczęścia Hannoverem.
Chciałem zaproponować VFL over 1,5 gola, jednak nie znalazłem tego kursu, więc
VFL Wolfsburg 1,55 Unibet
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mimo wszystko są Mario Mandżukić, który będzie świetnym wzmocnieniem, oraz Simon Kjaer. Mam nadzieję, że Karim Ziani wreszcie nadwerężył wielkie zaufanie ze strony McClarena i tym razem usiądzie na ławce. VFL w poprzednim meczu u siebie prowadziło 3-0 z Mainz, by przegrać, teraz na pewno wyciągnęli wnioski i powinni poradzić sobie z nadspodziewanie dobrze grającym, jednak mającym też trochę szczęścia Hannoverem.
Chciałem zaproponować VFL over 1,5 gola, jednak nie znalazłem tego kursu, więc
VFL Wolfsburg 1,55 Unibet
Z tego co podaje kicker to Karim Ziani jest kontuzjowany i w ogóle go nie ma w kadrze na ten mecz.
Co do Kjaera to narazie się nie sprawdza w defensywie i dzisiaj ma zagrac Madlung z Barzaglim na środku więc dwójka zawodników podsawowych z poprzedniego sezonu.
Co do typów na over1,5gola Wolfsburga też chciałem to zagrac, ale kurs w bet365 tylko @ 1,36...
 
horus 129

horus

Użytkownik
vs

Bundesliga
VFB Stuttgart - Borussia M&#39;gladbach

Typ: over 2,5
Kurs: @1.65 |bet365
Dzisiaj na Mercedes-Benz Arena dojdzie do pojedynku między VFB Stuttgart, a Borussią M&#39;gladbach. Ci pierwszy to na razie wielkie rozczarowanie, gdyż po 3 kolejkach zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 0 pkt. Drudzy zaś, to ekipa niespotykanie nieobliczalna. W odstępie 2 kolejek potrafili rozgromić na wyjeździe Bayer Leverkusen 6:3, by później przegrać u siebie z Eintrachtem Frankfurt 0:4. Poprzedni sezon był podobny w wykonaniu gości. Nie raz ogrywali mocniejszych rywali, po czym zdarzały się wpadki z tymi zdecydowanie słabszymi. VFB Stuttgart ma za sobą czwartkowe zwycięstwo w Lidze Europejskiej z Young Boys Berno 3:0. Mieli tylko jeden dzień odpoczynku, a więc mogą czuć lekkie zmęczenie podczas najbliższego spotkania. Myślę jednak, że nikt nie będzie próbował się tym tłumaczyć, chyba, że gospodarze polegną. W to jednak miejscowi kibice nie wierzą i liczą, że drużyna powróci do formy z drugiej części poprzedniego sezonu, kiedy to ogrywali każdego prezentując atrakcyjny, ofensywny futbol. Goście na najbliższy mecz przyjadą osłabieni brakiem Dordy, Janeczka, Jauresa, Jantschke, De Camargo i Matmoura. Gospodarze zagrają bez Philipa Degena i Audela. Jak widać więc, więcej problemów kadrowych ma Borussia M&#39;gladbach. Myślałem nad stawianiem na wygraną gospodarzy, jednak zbyt krótki czas odpoczynku pomiędzy spotkaniami mnie nieco niepokoi, dlatego wolę zagrać over 2,5 gdyż w meczach obu ekip pada zazwyczaj wiele bramek, ponadto VFB Stuttgart będzie musiał zagrać o pełną pulę, aby odbić się z dna tabeli, a goście mimo osłabień, potrafią strzelać bramki i powinni ukłuć przynajmniej raz podmęczonych rywali.​
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja dziś też liczę na przełamanie Wilków, najbardziej się wzmocnili, nieoczekiwani nie wygrali żadnego spotkania, teraz mecz na Volkswagenie, chyba czas na przełamanie Wilków. Oczywiście trzeba nie zapominać że Hannover wygrał z Schalke ale Wolfsburg mimo przegranych znacznie lepiej wyglądał od drużyny z Gelsenkirchen. Dzeko też źle nie wyglądał jak do tej pory.

VfL:Benaglio - Riether, Madlung, Barzagli, M. Schäfer - Josué - Hasebe, Cicero - Diego - Grafite, Dzeko

H96: Fromlowitz - Cherundolo, Haggui, C. Schulz, Rausch - Schmiedebach, Pinto - Stoppelkamp, Beasley - Ya Konan, Abdellaoue

TYP:1 ✅

darius010// WFL ładnie i przede-wszystkim przewidywanie
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Z tego co podaje kicker to Karim Ziani jest kontuzjowany i w ogóle go nie ma w kadrze na ten mecz.
Co do Kjaera to narazie się nie sprawdza w defensywie i dzisiaj ma zagrac Madlung z Barzaglim na środku więc dwójka zawodników podsawowych z poprzedniego sezonu.
Nie studiowałem kadr zespołów akurat na to spotkanie, jednak brak Zianiego wpłynąć powinien na VFL pozytywnie. Ja jednak nie wystawiałbym pary Madlung-Barzagli, jak już to Madlung-Kjaer, bo niby Duńczyk nie prezentuje super gry, jednak każdy z tej obrony popełnia błędy, a Kjaer to naprawdę świetny gracz z wielkim potencjałem. Nie można także zapominać o wpadkach z poprzedniego sezonu Barzagliego i w ogóle całej defensywy, opartej właśnie na parze Madlung-Barzagli. No, ale to wybory McClarena, a po dołączeniu Friedricha to powinno wyglądać lepiej. Mimo niezbyt cenionej przeze mnie pary stoperów dalej podtrzymywałbym typ na VFL, bo ma nieporównywalnie więcej atutów.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Schalke-Dortmund typ:X2 kurs:1,5:grin:✅

Derby Zagłębia Ruhry to ostatnia szansa Felix Magatha żeby pokazać że jest wstanie prowadzić Schalkę do zwycięstw. Lecz Schalke przegrało 6 kolejnych spotkań grając słabo i bez perspektyw na lepsze wyniki w kolejnych meczach. Klub zrobił spektakularne transfery i przegrywa mecz za meczem. Gdyby to spotkanie było pomiędzy drużynami w w formie z tamtego sezonu to z pewnością stawiał bym na drożynę z Gelsenkirchen lecz w tej chwili Dortmund ma 4 mecz pod rząd wygrane łącznie z e-pucharami, a Schalke jak przegrywało tak przegrywa. Nie jestem w stanie wam powiedzieć jak grało Schalke z Lyonem bo całego meczu nie było w tv, ale wynik 1-0 mimo czerwonej kartki, która i tak był już po golu dobrze nie świadczy. Co do Borussii to jej piłkarze tej drużyny grają na pewno lepiej niż tego się spodziewano , bo jednak trzeba zaznaczyć, że ta drużyna nie jest w tym topowym gronie walczącym o 1-3, a jeśli zagrają w LE w przyszłym sezonie to wszyscy będą z tego zadowoleni, przynajmniej było tak przed przed startem ligi. Borussia to taki trochę niemiecki Arsenal, drużyna tworzona z myślą o młodzieży, uciekając od spektakularnych transferów i w tym momencie można powiedzieć, że ta młodzież dorosła i jest wstanie walczyć z każdym w Bundeslidze. Ostatni mecz w LE z Karp.Lwów lekko odpuszczony żeby oszczędzić swoich piłkarzy przed konfrontacja właśnie z Schalke. Ja osobiście nie wierze na przełamanie Schalke bo nic na to nie wskazuje, dobrze grające drużyny, które przegrywają z braku szczęścia mogą się przełamywać, ale na pewno Schalke będąca bez formy nie powinna się przełamać z będącą w dobrej dyspozycji drużyną Borussii, bo skoro może być 6 meczy nie wygranych to dlaczego może nie być 7 ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom