>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka Ekstraklasy [11.08.2023 - 14.08.2023]

Status
Zamknięty.
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Piast - Raków
Typ: poniżej 2.5 gola
@1.58 Fuksiarz

Co tu dużo mówić - Piast jest absolutnie jedną z najbardziej underowych ekip w Ekstraklasie. W poprzednim sezonie w spotkaniach z ich udziałem padało średnio 2,09 bramki na mecz. To zdecydowanie najniższy wynik. Obecny sezon Piast rozegrał typowo w swoim stylu - na trzy rozegrane mecze, w dwóch bezbramkowy remis. Do Gliwic przyjeżdżają piłkarze Rakowa, którzy są w trakcie dwumeczu w ramach III rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów, i z całą pewnością nie mogą zagrać przeciwko gliwiczanom na sto procent. To spotkanie powinno być dość statystyczne. W trzech ostatnich bezpośrednich spotkaniach padało po jednej bramce. Czuję, że i dziś będzie ich jak na lekarstwo.
 
Ostatnia edycja:
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Niepołomice - Legia
Typ: Legia
@1.70 Fuksiarz

W poprzedniej kolejce przewidywałem historyczne, pierwsze punkty w Ekstraklasie ze strony Puszczy Niepołomice (https://forum.bukmacherskie.com/thr...klasy-4-08-2023-7-08-2023.168916/post-7205258) i to się sprawdziło - mimo iż grali na obcym terenie, bo ich stadion nie spełnia norm Ekstraklasy, to osiągnęli zwycięstwo i cieszyli się nie tylko z pierwszych punktów, ale również z pierwszego zwycięstwa. Zresztą, Puszcza jak się okazuje zyskała nowych kibiców bo wiele osób kibicowało beniaminkowi. Taki mały sukces niesie, ale należy spostrzec, że do tej pory nie mieli silnych przeciwników. Teraz przyjeżdża Legia, i tutaj już moim zdaniem nie będzie urywania punktów rywalom. Legia po dwóch kolejkach jest jedynym zespołem bez straty gola i na dobrą sprawę nie można wykluczyć, że taki stan rzeczy utrzyma się także po meczu z Niepołomicami. Ja jednak zagram po prostu na ich zwycięstwo i wyjazdowe trzy punkty, które powinni zainkasować mimo tego, że cztery dni później jadą na ważny mecz do Wiednia.
 
versa 397,5K

versa

Typer
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
Fortuna @3.00

Znów zagram w stronę drużyny z Zabrza, choć Ci mają już w tych rozgrywkach 2 przegrane i ostatnio remis z Piastem, gdzie mieli szansę, by ten mecz spokojnie wygrać, no niestety -podzial punktów.
Ciężko szukać jakichś pozytywów w grze Zabrzan, po 3 wspomnianych kolejkach bilans bramowy 0:4 nie napawa optymizmem ale wkońcu musi nadejść przełamanie i zgarnąć komplet punktów, a Korona nie jest jakimś mocnym przeciwnikiem, więc kto wie? Może tym razem drużyna Jana Urbana się przełamie.
Jak już mówię o pozytywach, to w H2H na 5 ostatnich bezpośrednich Zabrze wygrywało 3 raz, remisując 2 spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1007
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
Fortuna @3.00

Znów zagram w stronę drużyny z Zabrza, choć Ci mają już w tych rozgrywkach 2 przegrane i ostatnio remis z Piastem, gdzie mieli szansę, by ten mecz spokojnie wygrać, no niestety -podzial punktów.
Ciężko szukać jakichś pozytywów w grze Zabrzan, po 3 wspomnianych kolejkach bilans bramowy 0:4 nie napawa optymizmem ale wkońcu musi nadejść przełamanie i zgarnąć komplet punktów, a Korona nie jest jakimś mocnym przeciwnikiem, więc kto wie? Może tym razem drużyna Jana Urbana się przełamie.
Jak już mówię o pozytywach, to w H2H na 5 ostatnich bezpośrednich Zabrze wygrywało 3 raz, remisując 2 spotkania.
Podobno zielone światło od lekarzy maja dostać już Pacheco i Siplak. Jednak czy dostaną szanse gry od pierwszych minut?. Ciężko powiedzieć. Ja samego zwycięstwa gości bym nie grał i poszedłbym tutaj w liczbę fauli w meczu, lecz czekam na linie jakie wystawia bukmacherzy.


20:30 Piast Gliwice - Raków Cz.
obie strzelą gola @ 2.03
Betclic

Spotkanie ligowe w którym proponuje, że obie drużyny strzela gola. Piast Gliwice bardzo słabo wszedł w nowy sezon, lecz tak jak pisałem kilkanaście dni temu u nich to jest jakby normalne. Co roku zaczynaja kiepsko aby na wiosnę wystrzelić i na koniec sezonu znaleźć się w TOP6. Tym razem podejmować będą Raków, zespół, który walczy na dwóch frontach i wydaje się, że to walka o LM na razie jest ważniejszym celem niż liga. Niestety często polskie kluby nie potrafią pogodzić rozgrywek ligowych z tymi pucharowymi i wyglada to jak wyglada. Raków ugrał korzystny wynik przed wtorkowym rewanżem, lecz jednobramkowa zaliczka wcale nie daje gwarancji awansu. Raków zapewne dokona kilku rotacji w składzie, a podstawowi gracze znajda się na boisku w drugiej połowie meczu. Kadra Rakowa jest na tyle długa i dobra, że trener ma w kim wybierać, a ten wybory powinny zapewnić przynajmniej jednego gola gościom. Piast również dysponuje niezła kadrą, ale coś tutaj nie zatrybiło z początku sezonu. Jestem jednak zdania, że skoro Warta wbiła dwa gole zespołowi z Częstochowy to dlaczego nie miałby zrobić tego Piast u siebie?. Tak naprawdę nie wiemy co z Wilczkiem, który nie zagrał w ostatnim spotkaniu, lecz jego forma to jedna wielka nie wiadoma. Myślę jednak, że Raków po raz drugi w tym sezonie starci gola jak i ligowe punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1266
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Piast Gliwice vs Raków Częstochowa
Typ: Piast Gliwice strzeli gola + Piast Gliwice powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.34✅️
Bukmacher: Forbet
Post w dziale:
Analiza:


Przenosimy się do Gliwic i tam miejscowy Piast podejmie Raków Częstochowa. Co tutaj dużo kryć, gospodarzom brakuje nieco szczęścia od początku sezonu. Jeżeli spojrzymy na suche wyniki, to są one negatywne, ale sama gra podopiecznych Aleksandara Vukovicia daje nadzieję na poprawienie swojej pozycji w tabeli. Przykrym zjawiskiem jest też fakt, że Ruch potrafi zapełnić obiekt w Gliwicach, a Piast nie jest w stanie tego dokonać, pomimo długiej gry w Ekstraklasie. Negatywne rezultaty z pewnością nie pomogą w poprawieniu frekwencji. Gra defensywa wygląda całkiem nieźle w wykonaniu gospodarzy, brakuje tego zacięcia w ofensywie i przede wszystkim skuteczności. Czy worek z golami rozwiążę się w ten piątek?

Raków w trudnych warunkach ostatecznie pokonał Aris Limassol 2:1 i jest w dobrej sytuacji przed rewanżem na Cyprze. Naturalnie wynik 2:0 byłby lepszy, ale moim zdaniem nie ma co narzekać. Piłkarze z pewnością ambitnie podejdą do walki o awans w przyszłym tygodniu, ale zanim to się stanie, to czas skupić się na krajowym podwórku. Tutaj przyjezdnych czeka wymagające zadanie. Należy spodziewać się wielu rotacji, tak jak to było w rywalizacji z Wartą Poznań, co powoduje, że szanse przeciwników wzrastają. Zapewne nie dojdzie do zmiany w bramce, bo Kacper Bieszczad nie najlepiej zaprezentował się przed tygodniem i Vladan Kovacevic to gwarant jakości na tej pozycji. Czy Raków odbije sobie niedawny remis w lidze?

Raków walczy o fazę grupową Ligi Mistrzów, dlatego też nikogo nie powinny dziwić rotacje w dzisiejszym spotkaniu. Jak one wpływają na grę Mistrza Polski, mogliśmy ujrzeć w starciu z Wartą Poznań. Jestem zdania, że Piast ma szanse na pierwszy triumf w tej kampanii i szczególnie na własnym obiekcie pokusi się o dobrą grę. Stawiam na trafienie ekipy z Gliwic i do tego dokładam 4 kornery po ich stronie. Do tej pory gospodarze cieszyli się tylko z 1 gola, ale w rzutach rożnych przodują w lidze. Do tej pory udało się wykonać 4, 10, 4 takich stałych fragmentów gry. Uważam, że Raków podejdzie nieco asekuracyjnie do tej rywalizacji, a przeciwnicy to wykorzystają!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1632
tarki_16 214,7K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Piast Gliwice - Raków Częstochowa 1X @1.65 Fortuna

Będzie krótko i na temat. Dla Rakowa priorytetem obecnie są mecze w Lidze Mistrzów, gdzie do zgarnięcia kupa pieniędzy, a na odrabianie strat w lidze przyjdzie czas po meczach pucharowych. Myślę, że przed wtorkowym rewanżem na Cyprze zobaczymy mocno rezerwowy skład, wielu zawodników dostanie wolne, żeby odpocząć i w spokoju przygotowywać się na ciężki bój z Arisem w upalnej temperaturze. Już mecz z Wartą pokazał, że Raków potrafi zgubić pkt, a tym bardziej może tak być w meczu wyjazdowym z Piastem. Gospodarze póki co bez szału , ale przed własną publiką to groźny zespół. Goście myślami już na Cyprze, więc Piast powinien tutaj przynajmniej zremisować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2077
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Cracovia - Zagłębie typ 2 3,35 fortuna

Szkoda nie spróbować nie zagrać na będące w dobrej dyspozycji Zagłębie. Miedziowi mają za sobą serie dobrych meczy z zespołami mającymi różne aspiracje. Ekipa Fornalika pokazuje ciekawy futbol, i wierze że w Krakowie z przeciętną drużyna Cracovi dopisze kolejne punkty. Cracovia ma spore problemy w obronie, bo rywale jak np Radomiak stworzyli mase sytuacji, myśle że drużyna miedziowych strzeli dwie bramki i spokojnie zdobędzie 3 punkty.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Spotkanie: Piast - Raków
Typ: co
Piast Gliwice powyżej 4.5 celnych strzałów
Piast Gliwice strzeli powyżej 1.5 gola
(superbets)
Kurs: 5.25
Bukmacher: superbet

Podobnie jak przed tygodniem Raków oszczędzał siły przed spotkaniem z Arisem Limassol, uważam że dzisiaj będzie podobnie.Raków przed tygodniem wypracował jednobramkową zaliczkę, ale mecz na Cyprze będzie z pewnością ciężką przeprawą i nie ma nic jeszcze pewnego.Swego czasu Wisła Kraków także wgrała z Apoelem, jednak w rewanżu Wisła fizycznie nie dała rady i odpadłą z rozgrywek.Raków przechodząc Aris znajdzie się w ostatniej fazie eliminacji i nawet jak z niej odpadnie zgarnie 5mln euro i dalszą grę w pucharach o mniejszym prestiżu, tak więc myślę że Raków nie wyjdzie z Piastem jak na wojnę i szansę wzrastają tutaj dla Piasta.Piast w 3 kolejkach zdobył 2 pkt remisując na wyjazdach z Górnikiem i Stalą, natomiast w pierwszej kolejce poległ u siebie z dość dobrze dysponowanym Lechem, ogólnie Piast może nie ma szczytowej formy ale jak na nasze warunki grają ciekawie, Piast dobrze wie że będą mieli okazje dziś coś ukłuć więc muszą skorzystać z sytuacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2023
Tenis by Dawid 923K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dwa słowa na piątek ⬇

👉 Zagłębie Lubin wygra lub remis @1,67 ❌ lub Zagłębie Lubin strzeli @1,38 ✅ (vs. Cracovia) forBET. Gram pod serię Zagłębia, które za Fornalika gra bardzo dobry futbol i aż chce się ich oglądać. Ostatnio rekord frekwencji i prawie komplet na trybunach, mimo fatalnej pogody. Do tego dobry mecz z Lechem, lecz wypuścili zwycięstwo. Sporo młodych graczy z dużym potencjałem, ale też kilku bardzo doświadczonych. Widać rękę trenera i pierwszy raz od dawna dobrze się na to patrzy. Oczywiście jest to ciężki wyjazd i nawet remis będzie dobry, ale będę nieco zawiedziony jak przegrają z bezpłciową Cracovią, która punktuje, lecz gra słaby futbol dla oka. Zapowiada się mecz dość underowy, więc wybieram dwa zakłady i jeśli gospodarze mają wygrać to mam nadzieję, że nie do zera. Ostatnio Zagłębie wygrało 1-0.

👉 Piast Gliwice strzeli @1,5 (vs. Raków Częstochowa) ✅ forBET. Kusił mnie zakład typu Raków DNB czyli zwrot w razie remisu, ale po przemyśleniu spróbuję gola gospodarzy. Raków ma przed sobą bardzo ważny mecz w kwalifikacjach LM, więc nie zdziwi mnie oszczędzanie składu. Ostatnio z Wartą też wystawili nieco słabszy skład i prawie zapłacili za to porażką. Teraz mecz jeszcze ważniejszy, więc to szansa dla Piasta, który ma kim straszyć w ofensywie, choć mają swoje problemy, bo brakuje Mosóra oraz Wilczka. Piast trzy ostatnie mecze przegrał z Rakowem 1-0, więc może to czas na przełamanie serii. Tym bardziej, że w ostatnich dwóch meczach nie strzelili nawet gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +940
Pablito91 558,7K

Pablito91

Użytkownik
ŁKS over 15.5 fauli @1.90 Superbet

Dzisiaj na zakończenie dnia derby w Ekstraklasie. Zmierzą się ze sobą ekipy z Łodzi a więc Widzew z ŁKS-em. Co ciekawe ostatnie takie derby w ekstraklasie miały miejsce 11 lat temu, w 2012 roku. Od tamtego czasu ekipy spadły na dno by odbić się i wrócić ponownie na szczyt. Derby jak to derby, powinna być ostro, walka i emocje. Ja po raz kolejny próbuję iść w faule drużyny ŁKS-u, który popełnia ich na prawdę mnóstwo. W tym sezonie 3 mecze w ekstraklasie i popełniali odpowiednio 16,17 i ostatnio z Koroną aż 24! W ostatnich dwóch meczach z Widzewem, a więc w zeszłym sezonie w 1 Lidze ŁKS popełniał po 20 przewinień na mecz! Także statystki mówią wszystko i nie kłamią. ŁKS gra ostro. A patrząc na to, że to derby faule będą.
 
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Stal Mielec - Śląsk Wrocław typ Śląsk Wrocław kurs 2.80 LVBET

Stal Mielec na trzy spotkania dwa zremisowali z Cracovia oraz Piastem Gliwice. Ostatni mecz porażka z Puszczą Niepołomowice. Śląsk Wrocław myślę, że ostatnie wyniki nie odzwierciedlają gry Śląska, która wygląda naprawdę obiecująco. Remis z Korona Kielce, gdzie Wrocławianie zagrali bardzo dobry mecz. Oglądając mecz Stali Mielec z Piastem Gliwice to mimo remisu i braku strzelonych bramek to Piast miał ogromna przewage w tym spotkaniu. Mielczanie praktycznie przez całe spotkanie bronili się na własnej połowie całym zespołem. Gliwiczanie 25 sytuacji bramkowych przy 8 Stali. Praktycznie w każdym elemencie Gliwiczanie dużo lepsi od Stali Mielec. Śląsk Wrocław ma dobre skrzydła w bramce stabilny Leszczyński. Po ostatnim przegranym meczu derbowym Śląsk bedzie chciał jak najszybciej ucieszyć swoich kibicow, a najlepiej zrobią to w dniu dzisiejszym zdobywając komplet punktów. Chodz mecz w Mielcu to myślę, że kibice Śląska będę mocno dopingować swój zespół, ponieważ oglądając mecz Piasta z Mielcem słychać było dobry doping kibicow Piasta i myślę, że Śląsk także przyjedzie w dobrej liczbie. Mielec słabo w tym zespole wygląda ławka rezerwowych I trener Kieres zbyt wielkiego pola manewru nie ma. Według mnie Śląsk bedzie dominował w tym meczu i jeśli strzelą w miarę możliwości szybko bramkę to mecz powinien ułożyć się na ich korzyść. Pozdrawiam.
 
ziroxxx 794,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Liczba żółtych kartek - over 4,5 @ 1.85 Fuksiarz
Górnik Zabrze over 13,5 fauli @ 1.85 Fortuna


Analiza:
Obie ekipy niemrawo zaczeły sezon. Szczególnie Górnik, który dopiero w ostatnim meczu oddał celny strzał na bramkę. W dodatku zaledwie uzbierali 1 pkt i ze stosunkiem bramek (0:4). Bardzo kiepski początek sezonu. Na pewno brak pkt w dzisiejszym meczu spowoduje, że trzeba będzie spoglądać za wzmocnieniem kadry. Górnik charekteryzuje się tym, że sporo fauluje i kartkuje. Głupie faule, ciągniecie za koszulke, często przerywanie akcji na połowie przeciwnika. Co mecz pełno takich fauli. Statystyka po trzech pierwszych meczach: 20,12,15 fauli. Górnik nie miał trudnego terminarza na początku rozgrywek i mimo to zdobył tylko 1 pkt. Jeżeli nie będą punktować z Koroną, która raczej należy do dolnej części tabeli to może być trudno w tym sezonie. Uważam, że mecz będzie wyrównany i zacięty. Każda z ekip będzie chciała odskoczyć z dołu tabeli. Korona zagrała zaledwie 2 mecze i też uzbierała 1 pkt u siebie remisując z Śląskiem. Ciężko też wyciągnąc wnioski po dwóch meczach. Śląsk dobrze zaprezentował się w pierwszym spotkaniu, strzelił bramkę i Korona dążyła do odrobienia strat. Dopiero pod koniec meczu padła bramka dla Korony na 1:1. W tamtym sezonie pomiędzy tymi ekipami w obu meczach padało ponad 5 żółtych kartek. Sędzią spotkania Pan Raczkowski, który należy do overowych sędziów, w tamtym sezonie średnia 5,5 żk/mecz

Stal Mielec - Śląsk Wrocław, Śląsk Wrocław lub remis @ 1.44 Fortuna

Śląsk Wrocław to inna drużyna niż w tamtym sezonie. Takie wnioski wyciągam z pierwszych meczy. Z Koroną w końcówce meczu stracili bramkę. Z Zagłebiem prowadzili 1:0, by w kilka minut stracić 2 bramki i przegrać mecz. Stal Mielec ostatnio przegrała z Puszczą, która jest wskazywana za najsłabszą ekipę w Ekstraklasie. Uważam, że gospodarze nie wygrają dzisiejszego spotkania. Myślę, że warto iść w kierunku Śląska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +941
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Korona Kielce - Górnik Zabrze
Typ:

Górnik Zabrze strzeli powyżej 1.5 gola
Korona Kielce otrzyma powyżej 2.5 kartek
(superbets)
Kurs:5.25
Bukmacher:superbet
Post w dziale:
Analiza:


Delikatnym faworytem bukmacherów w tym starciu są gospodarze, z pewnością dlatego że w zeszłym sezonie byli bardzo skuteczni na swoim terenie, w tym Korona grała jedno spotkanie u siebie ze Śląskiem jednak musieli się dzielić punktami.Górnik też niezbyt dobrze rozpoczął ten sezon, przegrali u siebie z Radomiakiem i wyjazd z Wartą, w ostatniej kolejce mierzyli się z Piastem u siebie i choć z przebiegu byli lepszym zespołem zdobyli zaledwie punkt.
Ogólnie mecz ciężki do typowania, obie ekipy nie weszły najlepiej w sezon ale też z drugiej strony Górnik dla Korony przeważnie był ciężkim rywalem na ich stadionie, ostatnie zwycięstwo Korony z Górnikiem u siebie było w 2016r, na 5 kolejnych spotkań Kielczanie z Górnikiem tracili min 2 gole u siebie, tak więc dla fanu pójdę w stronę Górnika i całkiem fajne kursiwo.
 
H 91K

hasbaart

Typer
Widzew - ŁKS

Derby wracaja do Łodzi! Trzeba to uczcić.

OVER 27,5 fauli - 1,50⛔
OVER 5,5 kartek - 2,00✅
(Betclic)
Czerwona kartka - 3,20✅
Superbet

W ostatnich 6 derbach odbywających się na stadionie Widzewa (w tym w 3 lidze) Czerwona kartka pokazana była... 6 razy‼
Dla mnie to wystarczający powód żeby spróbować 😉

Sędziuje Tomasz Kwiatkowski, który nie jest specjalista od pokazywania 'czerwonych'
2022/23 - 1 czerwona
2021/22 - 2 czerwone
2020/21 - 1 czerwona
2019/20 - 8 czerwonych
Liczę, że w tym roku wróci do formy z sezonu 19/20 bo jak pokazywać czerwone to tylko na derbach Łodzi 😁

W sezonie 21/22 jedna z 2 czerwonych kartek które wręczył w Fortuna 1 lidze była kartka dla... Widzewa

Sezon 20/21 Derby Łodzi na ŁKSIe - 5 żółtych, 0 czerwonych

2016/17 - 3 Liga - Derby Łodzi na Widzewie sędziuje T. KWIATKOWSKI... Czerwona kartka ŁKS 71'

2014/15 - 1liga
Widzew - Arka 0:0
Sędziuje T. KWIATKOWSKI - 57' czerwona Widzew

Nie żebym podejrzewal, że Pan Kwiatkowski z Warszawy nie lubi druzyn z Łodzi...:LOL: Ale puszcze sobie to za dwie stówki 😁
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1283
versa 397,5K

versa

Typer
Warta Poznań - Ruch Chorzów
Remis lub Ruch Chorzów
Fortuna @1.90

Poniedziałek jak to poniedziałek- słaba oferta aż się płakać chce, no ale nic się na to nie poradzi, trzeba jechać dalej.
Warta podejmie Ruch i szczerze powiem, że mnie osobiście beniaminek z Chorzowa przekonuje na tyle wystarczająco, by pójść w ich stronę. Drużyna, w której grają wyłącznie Polacy przegrała na wyjeździe z Zagłębiem Lubin (1:2), kolejno ograła ŁKS Łódź u siebie (2:0) i następnie ponieśli porażkę w stolicy (0:3), natomiast Warta Poznań przegrała u siebie (0:1) z Pogonią Szczecin, wygrała (2:0) u siebie z Górnikiem Zabrze i zremisowała z Rakowem (2:2), który tak samo jak i Pogoń gra jeszcze w pucharach.
Myślę, że zobaczymy tutaj niewielką ilość goli i maksymalnie zwycięstwo 1 bramką na korzyść Chorzowa, który to tym meczem przełamie passę przegranych na wyjeździe w tym sezonie ekstraklasy, rywal łatwiejszy od poprzednich :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +942
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Spotkanie: Niepołomice - Legia
Typ:
Niepołomice pow 3,5 celnych strzałów
Niepołomice pow 0.5 gola
Niepołomice pow 3,5 rożnych
(superbets)
Kurs: 4.75
Bukmacher: superbet

Legia w poprzednich latach dość często z falstartem wchodziła w ligę skupiając się bardziej na zagranicznych wojażach.Tym razem zdobyli komplet po dwóch kolejkach, jednak przed nimi wyjazd do Wiednia po dosyć kiepskim występie u siebie, co prawda Austria już nie jest ekipą której należy się bać jednak wynik jest w plecy a mecz w Wiedniu nie będzie łatwy.Oczywiście Legia na nasze warunki ma całkiem niezłe rezerwy, indywidualnie lepsze od wyjściówki Puszczy ale jest kwestia zgrania i różnie to może wyglądać.Legia składu jeszcze nie podała, lecz liczę na parę zmian, być może jakiś eksperyment.Puszcza przegrała dwa pierwsze mecze, jednak po całkiem dobrych występach, w ostatniej kolejce wygrali u siebie (na Cracovii) ze Stalą gdzie w mojej opinii już super nie było a goście robili lepsze wrażenie.Dzisiaj Puszcza zagra z zespołem na który dodatkowej mobilizacji nie trzeba, dla Legii z kolei rywal bez żadnych emocji w dodatku Legia jak chce dalej mieć mecze w pucharach musi się jakoś poświęcić, i tutaj otwiera się większa szansa dla Puszczy.Jeśli Niepołomicę zagrają dziś dobre spotkanie z pazurem, chociażby tak jak na inauguracje z Widzewem to sama determinacja zrobi tu wynik.
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Radomiak
Typ: RR over 10,5
Kurs: 1,85
Buk: superbet

Przed nami pierwsze niedzielne spotkanie Pogoń podejmię Radomiaka. Pogoń Szczecin w obecnym sezonie zajmije miejsce lidera pod względem tworzenia sobie RR. Ich średnia rzutów rożnych na mecz ńwynosi obecnie 10,5, w połączeniu z średnią jaką generuje sobie przeciwnik grajac z pogonią, obecnie jest to 6,50 RR na mecz. Daje 17.0 średniej ilości RR w meczy Pogoń + Przeciwnik. Nie wacham się ani przez chwile daje over w dzisiejszym meczu, pogoń przez swój styl gry skrzydłami może nabić ich oraz Radomiak szukajacy dziś pozytywnego wyniku.

Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa
Typ: over 0,5 gola Puszcza
Chyba Ameryki nie odkryje jak napisze że Polskie druzyny grające na kilku frontach, nie są w stanie utrzymać pozytywny wynik w kazdym z tych spotkań. Nie mówie że dzis Legia przegra , bo mimo wszystko powinni z Niepołomic przywieźć 3 pkt. ale bramke uważam że stracą. Dokładny wynik 1-2 jakbym miał stawiać.

Pozdrawiam i dobrej niedzieli :)
 
neutralny 460,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
Radomiak wygra mecz @3,45 Fuksiarz


Pluję sobie w brodę, że dopiero dziś to postawiłem, bo jeszcze dwa dni temu kursy na Radomiaka zbliżały się do 5,00. A już po porażce z Gentem wyczuwałem ciężary w Szczecinie i takowe dziś przewiduję. Kibicuję Pogoni, więc nie będę się nad nią pastwił. Niemniej był (chyba mogę już tak napisać) to nasz najsłabszy pucharowicz, a mecz w Belgii bardzo nam to uwidocznił. Szczecinianie mają najkrótszą kadrę spośród czwórki Pogoń - Raków - Lech - Legia i bardzo się zdziwię, jeśli w kolejnym sezonie będą grać w pucharach. Oczywiście fajnie, że Grosik zapewnia, że chce grać wszystko od deski do deski, ale pomijając jego ambicje nie pozwoli mi na to ani jego wiek, ani specyfika jego gry polegająca głównie na intensywności i dynamice. Tacy zawodnicy są najczęściej zmieniani w poważnej piłce i nie dlatego, że nie są ambitni, tylko po prostu dla dobra drużyny. Dziś nie czekam do składów, bo czy w pierwszym, czy z kilkoma zmianami jeste przekonany, że gospodarze dziś nie wygrają, a ja zaryzykuję i zagram nawet ich porażkę. Goście mają fajny zespół, tylko jedną wygraną i są po dwóch porażkach, idealna sytuacja na przełamanie, bo nie byli wcale słabsi od Lecha i Cracovii. Osiem dni minęło od ich ostatniego meczu, mają całą masę materiałów, jak grać przeciwko Pogoni, to musi się udać. Spadki kursów na Radomiak są bardzo duże, a jakby to zależało ode mnie to 2,10 dałbym na gości, a nie gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +687
R 622,1K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEkstraklasa
Godzinna: 17:30
Spotkanie: Niepołomice - Legia
Typ: mecz/liczba goli: Legia / +1,5
Kurs: 2,04
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Warszawska Legia po raz kolejny pokazała, że w Europie potrafi przegrać praktycznie z każdym. Bardzo przeciętna drużyna Austrii Wiedeń, rozbita w poprzednim sezonie przez Lecha okazała się dla Legii niemal jak Barcelona. Kolejna kompromitacja i przegrane punkty do rankingu, chociaż pozostał jeszcze mecz rewanżowy. Na krajowym podwórku Legia "bryluje" ogrywając przy łazienkowskiej beniaminków ŁKS i mający 13 razy niższy budżet Ruch, w którym kilku piłkarzy grało niedawno jeszcze w III lidze. Puszcza zmuszona grać na stadionie Cracovii straciła swój największy atut w postaci wąskiego boiska w Niepołomicach i co za tym idzie skutecznej obrony własnej bramki. W poprzedniej kolejce pokonała na własnym boisku mielecką Stal po bramce Walskiego- Stal to jednak niższa półka. Legia po pucharowej kompromitacji zagra swój pierwszy ligowy mecz na wyjeździe i mając bardzo szeroką kadrę i mimo wszystko klasowych piłkarzy, powinna szybko wybić podopiecznym trenera Tułacza murowanie bramki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom