>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka Ekstraklasy [21.08 - 23.08.2009r.]

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP


Przed nami na razie emocje związane z Europejskimi Pucharami ale nie zaszkodzi aby juz teraz zając się 4 kolejką polskiej ligi. Oto pary jakie ze sobą zagrają.

21.08.2009

Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
2.40 3.10 2.75

Arka Gdynia - Wisła Kraków
6.25 3.60 1.50

22.08.2009

GKS Bełchatów - Piast Gliwice
1.60 3.50 5.15

Polonia Bytom - Korona Kielce
1.90 3.25 3.70

Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
2.30 3.10 2.90

Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk
1.55 3.55 5.65

23.08.2009

Cracovia - Lech Poznań
4.50 3.40 1.70

Odra Wodzisław - Legia Warszawa
4.00 3.55 1.80

bwin​

W ostatniej 3 kolejce byliśmy świadkami 3 niespodzianek. Czy w tej zespoły Lecha, Legii oraz Lechii wywalczą 3 punkty. W tym momencie wydaje sie, że najłatwiejsze zadanie ma Lech ale czy na pewno? Cracovia pod wodzą Oresta Lenczyka już urwała punkty Legii. Legioniści również nie mają łatwego zadania. Grają na wyjeździe Odrze, która będzie zaciekle walczyc o 1 punkt i o wypełnienie planu minimum. Z kolei Lechia podejmowac będzie Polonię Warszawa, która po ostatnim efektownym zwycięstwie nad Lechem będzie chciała kontynuowac passę zwycięstw.
A jak Wy widzicie te spotkania? Serdecznie zapraszam do pisania analiz ;)
 
P 0

piotrek.ndm

Użytkownik
GKS Bełchatów - Piast Gliwice 1 @1,80 StanJames (1,75 Expekt)

W pierwszym sobotnim spotkaniu GKS Bełchatów przed własną publicznością zmierzy się z Piastem Gliwice. 1,75 to kurs, jaki oferują nam firmy bukmacherskie za zwycięstwo gospodarzy. Jest on na tyle atrakcyjny, że warto postawić na „jedynkę”

GKS Bełchatów to zespół, który jest najbliżej wywalczenia miana największego rozczarowania rozpoczętego przed miesiącem sezonu ekstraklasy. Podopieczni Rafała Ulatowskiego od początku zawodzą swoich fanów, którzy zupełnie inaczej wyobrażali sobie start sezonu 09/10. Po dwóch kolejkach, w których Bełchatowianie wywalczali tylko jeden punkt trener Rafał Ulatowski robiąc dobrą minę do złej gry żartował, że rundę wiosenną poprzedniego sezonu zaczęli od dwóch porażek, więc teraz jest jakiś progres. Z nieukrywaną nadzieją mówił, że mecz przeciwko Wiśle Kraków to idealna okazja do pokazania pazurków i wywalczenia pierwszego w tym sezonie zwycięstwa. Niestety były to puste słowa, bo GKS przegrał z Wisłą 0:3 przy czym stracił Tomasza Wróbla, który ręką wybił piłkę z bramki, za co został ukarany czerwoną kartką. Słaba gra, widoczne brak szybkości na tle rywala sprawił, że trener Ulatowski przeciwko Wiśle desygnował nieco przemeblowany skład. Na ławce rezerwowych zasiedli Mateusz Cetnarski, Janusz Gol i Maciej Małkowski. Ich miejsce zajęli Maciej Korzym, Jakub Tosik i Carlos Costly. Tym samym w składzie przeciwko Wiśle było trzech napastników (Korzym, Costly, Ujek).

- Miałem dylemat, czy zagrać defensywnie i liczyć, że nie stracimy gola, czy postawić na ofensywny futbol. Zwyciężyła ta druga opcja. Przez 26 minut realizowaliśmy założenia, ale wtedy spotkało nas to, co w piłce jest najgorsze: strata bramki i zawodnika. – skomentował na gorąco trener Ulatowski.

GKS w sobotę wystąpi bez Tomasza Wróbla, który pauzuje za czerwoną kartkę oraz Marcina Drzymonta, który przeszedł operację i czeka go długa przerwa w treningach. Do składu wraca Grzegorz Fąfara.

Piłkarze Piasta Gliwice przed tygodniem zdemolowali Zagłębie Lubin 4:1 i do Bełchatowa przyjadą w wyśmienitych nastrojach. Dla Gliwickiego klubu, który nie słynie ze zbyt ofensywnego stylu gry zwycięstwo 4: 1 jest najwyższym, jakie osiągnął na poziomie ekstraklasy! Pewna wygrana z beniaminkiem była najlepszą i najtrafniejszą ripostą Dariusza Fornalaka na przedmeczową wypowiedź wiceprezesa klubu Zbigniewa Koźmińskiego, który zapowiadał, że w przypadku braku zwycięstwa zespół musi zostać solidnie wzmocniony.

-Chyba nikt się nie spodziewał, że jesteśmy w stanie wygrać aż tak wysoko - cieszył się Kamil Glik. Jednak mimo pewnego zwycięstwa, w Gliwicach nadal muszą pamiętać, że są jednym z głównych kandydatów do spadku.

W sobotę faworytem jest GKS Bełchatów. Brak wygranej w tym meczu może być początkiem końca trenera Rafała Ulatowskiego w Bełchatowie. Piast podbudowany wysokim zwycięstwem zagra z wiarą w swoje umiejętności, ale to może być za mało na zdeterminowanych gospodarzy. Nie należy spodziewać się łatwej przeprawy, ale wierzę, że GKS strzeli Piastowi pierwszą w historii bramkę w ekstraklasie i zapisze na swoim koncie trzy punkty!

Autor: Piotrek_ndm
źródło: www.betspace.pl
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Spotkanie: Arka - Wisła
Typ: Drużyna 2. powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,909
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
We wszystkich dotychczasowych spotkaniach w Ekstraklasie Wisła strzelała co najmniej 2 gole. Arka to drużyna, która jak na razie nie zdobyła ani jednego punktu w lidze. Do formy w ekipie Wisły powoli dochodzi Paweł Brożek, w świetnej dyspozycji jest Małecki, a skutecznością strzelecką imponuje defensor Marcelo. Widać, że Mistrzowie Polski złapali wiatr w żagle i zespół gra ofensywnie tak, jak to zapowiadał Maciej Skorża już przed meczem z Zagłębiem Lubin (szkoda, że nie zapowiedział tego przed Levadią ) Wszystko wskazuje na to, że w meczu z Arką Wisła również strzeli 2 lub więcej bramek. Tym bardziej, że Arka nie tylko ustępuje Wiśle umiejętnościami, ale i forma tego zespołu pozostawia wiele do życzenia.
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
może się przyda moja analiza meczu Arka - Wisła z Typów Dnia ;) ??

Spotkanie: Arka Gdynia – Wisła Kraków
Typ: 2 ✅✅✅ (dzięki Mrowiec :p )
Kurs: 1.70
Buk: Unibet

Na dziś nie przygotowałem żadnej niespodzianki w typach, czym pewnie kilka osób zawiodę, więc w zamian opowiem marny dowcip , który prawdopodobnie sam na prędce wymyśliłem:

- Co musi zrobić Lech Poznań, żeby zdobyć „majstra” ??
- Połączyć się z Wisłą Kraków ...


Takie mamy w naszej lidze realia – każdy się stara, każdy żyły wypruwa a na końcu i tak Wisła zgarnia tytuł. Męczy mnie to i mierzi (prywatnie jestem kibicem Korony) ale w Polsce to krakowska drużyna gra najrówniej, wytrzymuje presję i nie traci frajersko u siebie punktów. W tym roku może będzie jakiś inny mistrz (Lech ???), ale mimo wszystko uważam, że jeszcze przez kilka kolejek to Wisła będzie liderem.

Do Gdyni pojadą na luzie – nikt już nie biadoli po LM, wygrywają raz za razem – nieco fartownie i z pomocą sędziów (bramka ze spalonego etc.), ale zasłużenie. Małecki jest w formie, aż się przyjemnie tego chłopaka w akcji ogląda (a wiślaccy geniusze jeszcze się zastanawiają czy dać mu nowy kontrakt – IDIOCI !!!) , Łobodziński w końcu przypomniał sobie jak się gra w piłkę, Paweł „chybił – trafił” Brożek powoli się rozbudza i chyba dotarło do niego, że za granice to jeszcze nie w tym roku się wybierze. Marcelo nie dość, że w obronie poprawnie to z przodu jeszcze lepiej. Tylko Pawełek zastanawia – no ale i jedna „gapa” musi być, żeby było z kogo się pozbijać.

Najważniejsze (dla klubu i fanów, bo reszcie np. mi, to lata ) że w drużynie jest dobra atmosfera i są wyniki. No i że Maciek Skorża został na stanowisku, i jak donoszą media nawet umocnił swoją pozycję (teraz to manager nie trener)

Arka jest w odmiennej sytuacji – przegrane derby (nie grali źle), przegrana z Legią (po dzielnej walce), przegrana z Ruchem (najsłabszy mecz). Trener Chojnacki zwolniony, na jego miejsce skaptowany został Dariusz Pasieka – w niższych ligach niemieckich był asystentem, może wniesie jakiś nowy pomysł na drużynę, ale drugim Lenczykiem (w kontekście meczu Legia – Cracovia) to on chyba nie będzie, i mimo wszystko pierwszy mecz Arka przegra. Po zaciętej walce, niezbyt wysoko, ale przegra.
Skorża nie da Pasiece punktowego prezentu na powitanie, a i „nowy” musi poznać miejsce w szeregu i pochylić głowę nad bardziej doświadczonym trenerem.

Tym bardziej, że moim skromnym zdaniem wcześniejsze złe wyniki Arki to nie wina „Choinki” tylko zawodników – Arka już w tamtym sezonie w rundzie wiosennej grała piach i cudem uniknęła spadku. Teraz bez doświadczonego Żurawia (doszedł Bednarek ale to boczny obrońca – jedyne konkretne wzmocnienie Arki) jest trudniej, a jak dodamy do tego że Wisła ma bez wątpienia o klasę lepszych zawodników na każdej pozycji – to wynik łatwo przewidzieć (choć jak ostatnia kolejka pokazała i niespodzianka może się zdarzyć ;) )
 
shavarsh 0

shavarsh

Użytkownik
Nie wiem jak Wy, ale ja w przypadku pojedynku Arki z Wisłą obawiałbym się tzw. efektu nowej miotły. To znaczy - gospodarze pod wodzą nowego trenera z całą pewnością będą chcieli się pokazać i utrzeć nosa faworytom. Pewne zwycięstwo Wisły dla mnie nie jest wcale takie &quot;pewne&quot;. A może to ja przesadzam? Liczę na dyskusję w tej sprawie ????
 
gost3k 0

gost3k

Użytkownik
Arka - Wisła​
Jutro odbędzie się spotkanie aktualnych mistrzów Polski z ekipą z Gdyni. Początek rozgrywek dla &quot;Białej gwiazdy&quot; wręcz idealny. Po 3 kolejkach jako jedyna ekipa z Krakowa zdobyła komplet punktów. Z goła odmienne nastroje w Arce. 3 porażki sprawiły zdymisjonowanie trenera. Wisła lubi spotkania z typowymi średniakami naszej ligi (wkońcu gdzieś te mistrzostwa zdobywa), dlatego i tym razem bez problemu poradzą sobie z rozbitą drużyną z Gdyni. Jednak gradu bramek bym się nie spodziewał. Pewnie będzie z 1, albo 2:0
Arka - Wisła 1.50
P.S Niejaki Dariusz Pasieka, to nie Orest Lenczyk. Mało doświadczonemu szkoleniowcowi nie uda się poskładać wszystkiego w ciągu tygodnia. Na pewno piłkarze będą chcieli sie nowemu coachowi pokazać, ale brak doświadczenia trenerskiego &quot;zrobi swoje&quot;. Ja jestem spokojny o ten typ
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Arka Gdynia - Wisła Kraków
0:1​


Jutro start 4 kolejki Ekstraklasy. Ciekawie dla kibiców zapowiada się pojedynek Arki Gdynia z Wisłą Kraków. Na razie obie ekipy są na przeciwległych biegunach i w tabeli, i w formie. Wisła prowadzi mając po trzech spotkaniach komplet punktów na koncie. Do tej pory Biała Gwiazda odprawiła z kwitkiem Ruch (2:0), Zagłębie (1:4) oraz GKS (3:0). Widać, że słowa trenera Skorży o tym, ze przygotowywał zespół na ten okres nie były rzucane na wiatr. Drużyna z Krakowa prezentuje się bardzo dobrze i szczerze to nie sądzę, by Arka mogła stanąć jutro na drodze krakowian. Drużyna z Gdyni słabo rozpoczęła sezon przegrywając w pojedynku derbowym z Lechią (2:1), następnie z Legią (0:1) i w ostatniej kolejce z Ruchem (1:0). Tak słaba dyspozycja doprowadziła do tego, że z funkcją trenera musiał pożegnać się Marek Chojnacki, którego zastąpił Dariusz Pasieka. Zdaję sobie sprawę, że często zmiana trenera wpływa mobilizująco na postawę trenera czego przykład mieliśmy chociażby w ostatniej kolejce gdzie Cracovia bezbramkowo zremisowała z Legią, jednak z drugiej strony była to postawa bardziej defensywna niż gra otwartą piłkę. Piłkarze Białej Gwiazdy są już przyzwyczajeni, że często muszą grac atakiem pozycyjnym dlatego nie sądzę, by poświęcenie obronne piłkarzy Arki zrobiło na nich większe wrażenie. Uważam, że po jutrzejszym meczu Wisła będzie miała na koncie 12 punktów i umocni się na fotelu lidera. Co do Arki to na pewno będą zmobilizowani zmianą trenera ale nie sądzę, by byli wstanie urwać punkty Białej Gwieździe. Najprawdopodobniej nie będą w stanie zdobyć gola (chyba, że znowu zobaczymy Mariusza Pawełka w akcji). Tak więc ta opcja wydaje się również ciekawym typem na to spotkanie. Warto jeszcze na koniec przypomnieć, że w ubiegłym sezonie Arce też nie udało się strzelić Wiślakom chociaż jednego gola (4:0, 0:1).

Moje propozycje:
Wisła (około 1.70) ✅✅✅
Arka nie strzeli (około 2.10)✅✅✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W piątek omijam mecz Arka - Wisła, jakoś tak kursy mnie nie powalają na kolana i skupiam się na meczu Zagłębie - Ruch.

Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Zagłębie katastrofalnie rozpoczęło rozgrywki ligowe w trzech meczach tracąc aż 12 bramek! W każdym ze spotkań z Legią, Wisłą oraz Piastem Zagłębie miało swoje bardzo dobre momenty, ale ogólnie wypadało blado m.in poprzez fatalną postawę w grze obronnej. W ofensywie widać duży potencjał, Micanski, Caiado, Kolendowicz to zawodnicy, którzy śmiało mogą napędzać grę tej drużyny. Teraz w meczu z Ruchem Miedziowi powinni ambitnie powalczyć o trzy punkty. Czy uda się uzdrowić obronę? Moim zdaniem nie. Ani Jasiński ani Kapias nie są zawodnikami na Ekstraklasę. To samo chyba możemy powiedzieć o bocznym obrońcy Kococie. Siłą drużyny jest więc atak i dlatego zdecydowanie na ofensywę należy postawić w meczu z Ruchem. Micanski da o sobie znać i myślę, że Zagłębie bramki w tym meczu będzie strzelać. Śmiało mogę jednak powiedzieć, że będzie także je tracić. Artur Sobiech młody napastnik gra bardzo dobrze, a i Andrzej Niedzielan wydaje się być na fali wznoszącej. Ruch raczej nastawi się na kontry, ale i tak powinien rozmontować obronę Zagłębia i kto wie może nie jeden raz. Jednakże mając na uwadze wymuszenie ofensywnego stylu gry Zagłębia spodziewam się, że także Ruch będzie bramki tracił o czym wspominałem wcześniej. Dialog Arena jest stadionem, który na dzień dzisiejszy sprzyja piłkarskim widowiskom i dużej liczbie bramek. Moim zdaniem takie właśnie spotkanie ujrzymy w piątkowy wieczór. Zagłębie musi atakować, bo obrona jest mocno kulawa. Mimo to Ruch powinien znaleźć sposób na jej przełamanie. Bramki będą padały z obu stron i ogólnie padnie ich kilka. Kurs rewelacyjny i myślę, że śmiało można próbować typ na over 2,5.
Mój typ: over 2,5 - 2,10 w Unibet [7/10]
 
pajakos 0

pajakos

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Zagłebie juz jest praktycznie na dnie 3 mecze 12 straconych bramek wydaje mi sie ze gorzej byc niemoze a Ruch to całkowicie rywal w ich zasiegu. Patrzac na skład Zagłebia dysponuja dobrym potencjałem. W meczu z Wisła na własnym stadionie nie zagrali zle. Napewno solidnie pracowali nad gra w obronie mysle ze spokojnie ograja Ruch a kurs ładny ????

Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 1 2.40
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Chciałem napisać coś o tych meczach od siebie, ale już wszystkie moje myśli uprzedzili Flamaster i TBM pisząc o overze Zagłębia i braku goli ze strony Arkowców. Dodatkowo jeżeli jest gdzieś taka opcja postawiłbym lekko, że Małecki i Sobiech coś strzelą, ale to takie moje wolne przemyślenia. Co do innych typów na ten mecz, wiele ciekawego nie widzę, ewentualnie Zagłębie strzeli pierwszego gola, bo wg mnie napewno zaczną od dość ostrego ataku.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów

W drużynie Ruchu zabraknie kontuzjowanych Martina Fabusa, Gabora Straki oraz Marcina Zająca.
Andrzej Lesiak z powodu urazów nie będzie mógł skorzystać z usług Sretena Sretenovicia, Mateusza Bartczaka, Wojciecha Kędziory oraz Szymona Pawłowskiego.

Dobrym typem jest: obie drużyny strzelą bramke @ 1.9 Totomix

20:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków

Arka Gdynia bez Bartosza Karwana oraz Filipa Burkhardta, którzy zmagają się z kontuzjami, wystąpi natomias Michał Płotka.

Wisła w piątkowym meczu zagra jedynie bez leczących od dłuższego czasu kontuzje Petera Singlara, Łukasza Garguły oraz Rafała Boguskiego. Do dyspozycji trenera Macieja Skorży będą już Mariusz Pawełek oraz Junior Diaz.
 
P 0

prytosan

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Moim zdaniem &quot;warte grzechu&quot; jest zagranie na Ruch. Początek sezonu całkiem przyzwoity
3 ( 2 - 0 - 1 ) 3 : 2 - 6 pt.
Bilans Zagłębia tragiczny 3 ( 0 - 0 - 3 ) 2 : 12 - 0 pt. Momentami nie grali źle ale oglądając 2 ich mecze nie widzę dzisiaj większej szansy na ogranie niebieskich.
Typ: Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 2.30 3.20 3.00 TOBET
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Moim zdaniem &quot;warte grzechu&quot; jest zagranie na Ruch. Początek sezonu całkiem przyzwoity
3 ( 2 - 0 - 1 ) 3 : 2 - 6 pt.
Bilans Zagłębia tragiczny 3 ( 0 - 0 - 3 ) 2 : 12 - 0 pt. przy 2-12 w bramkach. Momentami nie grali źle ale oglądając 2 ich mecze nie widzę dzisiaj większej szansy na ogranie niebieskich.
Typ: Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 2.30 3.20 3.00 TOBET
Ale trzeba też patrzeć z perspektywy, że kiedyś w końcu Zagłębie się przełamie...:-D Ja tam dziś skłaniam się do typu TBM i również myślę, że będzie over. W drugim meczu myślę, że Wisła wygra. Paweł Brożek się odblokował, Małecki świetna forma, Marcelo dobrze z tyłu, bramki strzela. Arka w rozsypce i w piątkowy wieczór nie zobaczymy efektu nowej miotły :jezora:
 
bocin 3

bocin

Użytkownik
Zaglebie Lubin - Ruch Chorzow 2 - 2.95 expekt Wynik - 0:1 ✅

Ruch jak na razie bardzo dobrze sobie radzi, a Zagłębie w każdym z 3 rozegranych do tej pory meczów traciło po 4 bramki i jest ostatnie w tabeli. Wierzę w dalszą fatalną passę Lubinian i obstawiam, że padnie kolejna &quot;czwórka&quot;.

Mój pomeczowy komentarz:
Pan sędzia z Japonii był na prawdę bardzo ostry ????????????
Podmęczony Ruch dzielnie się bronił, a Zagłębie - brak słów, nie potrafili stworzyć żadnej klarownej sytuacji.
&quot;Czwórki&quot; nie było, ale nie wróżę Lubinianom wielkiej przyszłości w tym sezonie.

Arka Gdynia - Wisla Krakow 2 (-1.0) 2.85 expekt wynik - 0-1 ⛔

Nie róbmy Gdynianom złudnych nadziei - w minionym sezonie sportowo wywalczyli sobie udział w barażu i tylko dzięki PZPN-owi ten mecz ich ominął. W tym sezonie znowu grają fatalnie - 3 mecze - 0pkt. Już teraz pokazują, gdzie tak na prawdę jest ich miejsce. Myślę więc, że ubiegłoroczny mistrz Polski i lider po 3 dotychczasowym kolejkach - Wisła Kraków - zatopi ten okręt w mgnieniu oka!

Mój pomeczowy komentarz:
Nie spodziewałem się, że Arka będzie, aż tak się &quot;szarpała&quot;. Początek mieli bardzo zaskakujący. Jednakże to co stało się w 45 minucie zepsuło wszelakie ich starania. Ponadto Wisła była w tym meczu bardzo nieskuteczna.
W perspektywie przyszłości - jeśli Gdynianie z nowym trenerem dalej pójdą w tym kierunku to mogą opuścić najniższe miejsca, a Wisła - dalej będzie wygrywać ????
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Arka-Wisła
więcej niż 2.5 goli
1.95
bwin
Mecz 4 kolejki Ekstraklasy.Wisła po 3 meczach jest liderem : wygrali wszystkie mecze :z Ruchem 2-0,z Zagłębiem 1-4 i z Bełchatowem 3-0.
Arka jest na 14 miejscu(a właściwie,żeby nie minus 10 Jagi byliby na 15 miejscu).Przegrali wszystkie dotychczas mecze: 2-1 z Lechią ,0-1 z Legi i 1-0 z Ruchem i prace stracil trener Chojnacki.
W Wisle poza starymi kontuzjami(Singlar,Gargula,Boguski ale ich nie ma od dawna) wszyscy zdrowi.
Dlaczego ten typ. Bo Arka bedzie chciala pokazac sie z jak najlepszej strony u siebie i po zmianie trenera a to skutkuje ofensywna gre. Wisla natomiast ma taka ofensywe ze bedzie chciala strzelic jak najwieksza ilosc bramek.To skutkuje meczem pelen bramek.
 
P 0

prytosan

Użytkownik
Ale trzeba też patrzeć z perspektywy, że kiedyś w końcu Zagłębie się przełamie...:-D Ja tam dziś skłaniam się do typu TBM i również myślę, że będzie over. W drugim meczu myślę, że Wisła wygra. Paweł Brożek się odblokował, Małecki świetna forma, Marcelo dobrze z tyłu, bramki strzela. Arka w rozsypce i w piątkowy wieczór nie zobaczymy efektu nowej miotły :jezora:
Staram się właśnie tak patrzeć i oglądałem 2 ich mecze. Polotu tam nie widziałem wcale. Idąc takim tokiem myślenia MU powinien włożyć Burnley 0:5 a jak było wszy widzieli. Osobiście w kwestii Wisły bardziej widzę x2.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Ja bym się spodziewał bardziej wygranej wisły niż over 2,5 bo jak do tej pory Wisła nie straciła bramki (stracił ją Pawełek) a Wisła będzie strzelała, oby lepiej niż Legia i myślę że Wisła wygra 0-1 lub 0-2
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Overek w meczu Zagłębie - Ruch jest bardzo możliwy, lecz wytypować zwycięzce jest bardzo ciężko.
Lublin ma dobre przyśpieszenie - pierwsze 10-15 min gry. Potem słabną - tak było we wszystkich przegranych meczach. Powodem takich niedyspozycji moim zdaniem nie jest brak możliwości fizycznych, lecz mentalność piłkarzy, bo nie wierzę w to że po 10 minutach się męczą. Jeszcze jeden problem Zagłębia to ich ławka rezerwowa która jest beznadziejna... Nie maja dobrych zmienników którzy mogliby wprowadzić świeżość do gry z dobrym skutkiem.
W tym meczu przychyliłbym się do Ruchu.. x2 bardzo możliwy.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Na Dialog Arena w Lubinie rozegrany zostanie pierwszy mecz czwartej kolejki Ekstraklasy, Zagłębie Lubin będzie gościć Ruch Chorzów. Ostatnie tygodnie bardzo ciężkie dla zawodników Andrzeja Lesiaka, Zagłębie nie potrafi odnaleźć się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, wyraźnie wskazują na to dotychczasowe wyniki pomarańczowych, 0:4 z Legią, 1:4 z Wisłą Kraków i 1:4 z Piastem... Kibice nie wytrzymują, na forach pojawiają się różnego rodzaju dowcipne uwagi na temat klubu. Zła atmosfera panuje także w szatni, krytyka, ostre słowa są z pewnością częstym zjawiskiem w ostatnich dniach. Myślę, że czas na pierwsze powody do radości dla kibiców Zagłębia dlatego nie spodziewam się tutaj kolejnej porażki beniaminka. Piłkarze z Lubina za pewne będą chcieli udowodnić, że mimo tych niepowodzeń są w stanie nawiązać walkę z Ruchem, który jest moim zdaniem idealnym rywalem na przerwanie złej serii. Niebiescy ostatnie dwa spotkania ligowe wygrali, oba na własnym stadionie, najpierw z Piastem no i przed tygodniem z Arką Gdynia, szczęśliwie choć zasłużenie. Zagłębie do dzisiejszego spotkania przystąpi bez Szymona Pawłowskiego, Sretena Sretenovica i Wojciecha Kędziory, z kolei Ruch bez Martina Fabusza, Marcina Nowackiego, Gabora Straka i Marcina Zająca. Chorzowianie nie wygrali z Zagłębiem od dziewięciu lat w meczach o ligowe punkty. Zapowiada się wyrównane i ciekawe spotkanie na Dialog Arena, spodziewam się tutaj kilku bramek no i oczywiście zwycięstwa gospodarzy, ewentualnie remisu. Początek spotkania o godzinie 17:45.
Przewidywane składy:
Zagłębie Lubin: Ptak - Kocot, Stasiak, Kapias, Costa - Caiado, Świerczewski, Hanzel, Goliński, Plizga - Micanski.
Ruch Chorzów: Pilarz - Nykiel, Baran, Sadlok, Brzyski - Grzyb, Scherfchen, Pulkowski, Balaz - Sobiech, Niedzielan.
Moja propozycja: Zagłębie Lubin (remis - zwrot) 1,65
 
K 0

kierbec

Użytkownik
Arka Gdyna - Wisła Kraków

Typ:połowa - Dokładny wynik 0:0
Kurs: 2.75 Betsafe
Stawka: 3/10​

W tym tygodniu zdymisjonowany został dotychczasowy terner Arki Marek Chojnacki. Spowodowane było to słabymi wynikami zespołu na starcie rozgrywek. W jego miejsce przyszedł trener, który swoje doświadczenie nabywał w Niemczech, Dariusza Pasieki. Dla Pasieki będzie to debiut na ławce trenerskiej w Polsce. Jak każdy dobrze o tym wie , gdy przychodzi nowy trener piłkarze chcą się pokazać z jak najlepszej strony, nie wyobrażam sobie innego scenariusza także i w tym przypadku.Drużyna Arki jest stosunkowo młodym zespołem, oczywiście posiada doświadczonych piłkarzy m.in. Bartosza Ławę. Trener nie zapowiadał rewolucji w składzie, jednak w ciągu tych 3 dni chciał &quot;naprawić&quot; psychikę piłkarzy. Głownymi problemami kadrowymi jest brak 2 piłkarzy z lini pomocy: Karwana i Burharda. Jednak Filip do tej pory nie zachwycił, a miał być objawianiem rundy, natomiast Karwan od początku sezonu jest kontuzjowany. Arka pokazała już w tym sezonie, że potrafi zagrać skutecznie w defensywie (spotkanie z Legią, gdzie Gdynianie sracili bramkę w 83 min.). Jeżeli zagrają z dużym zaangażowaniem i determinacją pierwsza część spotkania powinna zakończyć się wynikiem 0:0, ponieważ &quot;siły&quot; ognia to może trochę im brakuje a nadodatek grają 1 napastnikiem, jednak wybijać rywala z rytmu to ta drużyna potrafi robić najlepiej. Wątpie aby trener w swoim debiucie zagrał by otwarty futbol nadodatek w spotkaniu z Wisłą Kraków.
Natomiast Wisła odczuwa nadal brak swoich najlepszych piłkarzy: Boguskiego i Garguły. Paweł Brożek nie znalazł jeszcze swojej dobrej formy z poprzedniego sezonu. Do sładu powrócić ma Pawełek, jednak nie wiem czy to jest wzmocnienie, czy osłabieie drużyny. Obserwatorzy zachwycają się grą Krakowian w dotychczasowych 3 meczach, ale moim zdaniem ta gra nie układa im się tak różowo. W pierwszy meczu tylko 10 min dobrej gry i to pozwoliło pokonać słabiutki ruch. W 2. kolejce niesłuszna bramka w 1 min wypaczyła spotkanie,a jak się potem okazało to i Piast potrafił także wbić 4 bramki Zagłębiu. Natomiast w ostatniej kolejce męczyli się z GKS do momentu kiedy to zawodnik z Bełchatowa nie dostał czerwonej kartki i nie było karnego. W dzisiejszym spotkaniu Arka, zmotywowana przez nowego szkoleniowca napewno tak łatwo nie odpuści. A historia spotkan pokazała, że Arka nie jest ich ulubionym rywalem. W ciągu 3 lat Wisła zdołała zdobyć tylko 1 bramkę na stadioni przy ulicy Olimpijskiej. Biorąc pod uwagę sytuację w obu klubach i grę w dotychczasowych spotkaniach można spodziewać się undera 2.5, jednak posatnowiłem zaryzykowac i wytypować dokładny wynik do przerwy. Spotkanie transmitowane zostanie przez stację Canal + o godzinie 20.00. Milego oglądania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom