>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka Ekstraklasy [21.08 - 23.08.2009r.]

Status
Zamknięty.
P 0

piotrek.ndm

Użytkownik
Arka Gdynia - Wisła Kraków 2 @1,70 Unibet

Drugie piątkowe spotkanie rozegrane zostanie w Gdyni gdzie tutejsza Arka podejmie aktualnego mistrza Polski Wisłę Kraków. Faworytem jest Wisła, która na początku rozgrywek prezentuje wysoką dyspozycję. Kurs na takie rozstrzygnięcie wynosi 1,70.

Arka Gdynia sezon 09/10 rozpoczęła od trzech kolejnych porażek z Lechią Gdańsk 1:2, Legią Warszawa 0:1 i przed tygodniem z Ruchem Chorzów 0:1. Fatalna postawa piłkarzy na murawie sprawiła, że po przegranej w Chorzowie do dymisji podał się szkoleniowiec Arki Marek Chojnacki. Rezygnacja została przyjęta przez zarząd klubu. Bilans Chojnackiego na trenerskiej ławce w Arce to dziesięć spotkań, z których wygrał tylko jedno – z Odrą Wodzisław – dwa zremisował oraz zaliczył siedem porażek. W środę nowym szkoleniowcem Arki Gdynia został Dariusz Pasieka. 44 – letni trener skończył akademię trenerską w Kolonii i posiada uprawnienia FIFA Pro. Ostatnio był asystentem w II-ligowym Augsburgu. Przed nowym opiekunem trudne zadanie postawienia na nogi podłamanych zawodników Arki. Do tego dochodzą problemy związane z przygotowanie kondycyjnym do sezonu zawodników. Po meczu z Legią trener Chojnacki otwarcie przyznał, że jego podopieczni po 60 minutach spotkania mieli dość.

- Wyjeżdżamy w czwartek na mini zgrupowanie. Tam będziemy starali się bliżej poznać. Przeprowadzę rozmowy z piłkarzami. Do piątkowego meczu z Wisłą Kraków nie pozostało dużo czasu, więc teraz muszę być dla zawodników raczej nie trenerem, ale bardziej dobrym psychologiem - mówi Pasieka.

Zgoła odmienne nastroje panują w Krakowie. Wisła pewnie wygrała trzy pierwszej kolejki, i z kompletem punktów jest liderem ekstraklasy. Bardzo dobra postawa pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość, która rysuje się w jasnych barwach.

Przed piątkowym spotkanie trener wiślaków zapowiada, że jego podopieczni nie zlekceważą rozbitego rywala. -Nie zlekceważymy tego przeciwnika, to, że nie udało się im wygrać, ani nawet zremisować żadnego meczu, na pewno nas nie uśpi. To będzie dla nich przecież szansa, żeby zdobyć pierwsze punkty. Szansa dla nowego trenera, by dobrze wejść w tę polską ligę. – Mówi trener Skorża.
Dodatkowo dodaje, że w piątek możemy spodziewać się roszad personalnych w porównaniu z ostatnim meczem. Na pewno do bramki wróci Mariusz Pawełek. -Niewykluczone, że dokonamy jeszcze jednej czy dwóch zmian na innych pozycjach, zdecydujemy się trochę poprzestawiać.

Faworytem piątkowej potyczki jest Wisła. Dokładnie 19 kwietnia Biała Gwiazda wygrała na wyjeździe z Arką 1:0. Wtedy, podobnie jak teraz w Arce doszło do zmiany szkoleniowca –zwolniony został Czesław Michniewicz, a zastąpił go Marek Chojnacki. Podobnie powinno być w piątkowy wieczór!

Autor: Piotrek_ndm
źródło: www.betspace.pl
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
A co sądzicie o meczu Polonia Bytom - Korona Kielce ??

Bytomianie prezentują się całkiem solidnie, ale &quot;moje&quot; Scyzory też sroce spod ogona nie wypadły. Mecz z Lechem nie ułożył się już na starcie - samobój i podłamka, a potem próby gonienia i mądre kontry Lecha - skończyło się słabo. Mecze z Polonią i Jagą to już inna bajka - z Polonią grali świetnie, niemal bezbłędnie, a z Jagą zabrakło precyzji i troszkę farta - kto oglądał ten mecz ten wie że Korona przeważała w 1 połowie, a potem bramka Lewczuka przy nieudanej próbie łapania na spalony (na dwoje babka wróżyła - inny sędzia mógłby gwizdnąć tego spalonego), nieuznana brama Markiewicza (opierał się na przeciwniku, ale niektórzy puszczają takie sytuacje) a potem brama Franka ustawiła spotkanie - niemniej drużyna nie wypadła źle - brakowało skuteczności u napastników - szczególnie Buśkiewicz raził nieporadnością gdy trzeba było wykończyć.

Myślę, że Koronę stać na wygraną w tym meczu a x2 brałbym w ciemno - Polonia nieźle rozpoczęła sezon, ale z całym szacunkiem dla rywala mieli trochę farta - przy wygranych 1-0 z Bełchatowem i Odrą (dla odmiany podczas swojego najlepszego meczu ze Śląskiem przegrali). Trener Motyka zna tą drużynę i ma wiele do udowodnienia (stracił posadę w Polonii, a całkiem nieźle mu szło), ciekawi mnie też jak po wizycie w prokuraturze zagra Rafał Grzyb (jako ciekawostkę dodam że trener Motyka chciał tego gracza sprowadzić do Korony - temat w sumie chyba dalej aktualny) od którego zależy gra w środku pola.

Korona obecnie przebywa na zgrupowaniu na Śląsku ( bo po meczu z Polonią czeka ich mecz w PP z Ruchem Radzionków) i w kadrze znajdują się następujący gracze:

Bramkarze: Radosław Cierzniak, Zbigniew Małkowski

Obrońcy: Jacek Markiewicz, Hernani, Łukasz Nawotczyński, Edson, Paulius Paknys, Piotr Malarczyk

Pomocnicy: Mariusz Zganiacz, Paweł Sobolewski, Cezary Wilk, Dariusz Łatka, Tomasz Nowak, Jacek Kiełb

Napastnicy: Edi Andradina, Krzysztof Gajtkowski, Paweł Buśkiewicz, Łukasz Cichos

Brakuje mi tu co prawda Piotrka Gawęckiego który w zeszłym sezonie (za trenera Gąsiora) był prawdziwym &quot;jokerem&quot; - nie wiem czy absencja to skutek słabszej formy, czy trener nie jest do niego przekonany.

Mając tych graczy zagrałbym na miejscu p. Marka - 4-5-1 (a właściwie 4-3-3 - zamiast bocznych pomocników ofensywnie grający skrzydłowi w postaci Sobolewskiego i Kiełba) - Gajtek i Buśkiewicz razem to blokowanie 1 miejsca dla zdolnych środkowych pomocników - wystawiłbym tylko Gajtka ze względu na jego doświadczenie, za nim w środku pomocy ofensywnie grający Edi i Zganiacz (dałbym też szanse Nowakowi na ostatnie kilkanaście minut) i defensywnie Wilk - takim ustawieniem mogliby zdominować Polonię i pokusić się o wygraną.
Z tych graczy na uwagę szczególnie zasługuje Wilk i przede wszystkim Jacek Kiełb - już w zeszłym sezonie czarował dryblingiem na pierwszoligowych boiskach - i to nie pusty frazes powtarzany za komentatorami, jak był czas i okazja chodziło się na mecze i obserwowało ;)

proponowałbym:
x2 ok. 1.75 ⛔⛔⛔ (nie jestem BARDZO ;) narwany ale trener Motyka i jego pomysły zaczynają mi się coraz mniej podobać )
under 2.5 1.65 ✅✅✅ (ten typ zaś powinien martwić fanów PB - jak Podstawek mógł tak marnować sytuacje ?? Mimo to gratuluje wyniku - PB była zdecydowanie lepsza)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
A co sądzicie o meczu Polonia Bytom - Korona Kielce ??
Korona odbija się od gry bardzo dobrej po bardzo słabą. 4-0, 0-5, 0-2 ale w meczu z Jagą przebłyski. Różnie to wygląda, ale grać w piłkę potrafią. Polonia Bytom bardziej wyrównana dyspozycja grają swoje, trener Szatałow widać kładzie duży nacisk na utrzymywanie się przy piłce. Tak grali we Wrocławiu i mimo, że ostatecznie przegrali to pozostawili po sobie pozytywne wrażenie. W Bytomiu brakuje jednak snajpera, który wykańczałby takie akcje. Moim zdaniem zanosi się na wyrównany mecz akcje z obu stron i ogólnie chyba jednak remis ;)
 
R 10

radziopb

Użytkownik
W meczu z Koroną zdecydowanie typował był zwycięstwo Polonii ;-) Nie chodzi tu o sentymenty, lecz Moim zdaniem zawodnicy z Bytomia będą chcieli udowodnić &quot;COŚ&quot; Markowi &#39;gdzie są media? komu wywiad?&#39; Motyce ;-) Polonia na własnych obiekcie nie przegrała od 5 spotkań i miejmy nadzieje, że tym razem również nie straci punktów.. Mając w pamięci ostatnie spotkanie z Koroną na Olimpijskiej i &#39;przekręty&#39; sędziego Wróbla, uważam, iż Bytomianie odgryzą się Scyzorykom :jezora:

Kurs 2,0 jak marzenie :spokodfhgfh:
 
N 0

niedzielny

Użytkownik
22.08.2009
Spotkanie:GKS Bełchatów - Piast Gliwice
TYP:GKS Bełchatów
Kurs:1,60
Bwin
Spotkanie 4 kolejki ekstraklasy.GKS w tym spotkaniu będzie walczył o pierwsze zwycięstwo w lidze.
Zdobyli oni do tej pory 1 pkt,remisując z Jagielonią.Przegrali z Polonią na wyjeździe 0:1 oraz z
Wisłą 3:0.Bilans bramek(1:5).Z powodu pauzy za czerwoną kartkę na boisku nie będzie mógł zagrać Tomasz Wróbel.
Kontuzje z gry eliminują Dawida Nowaka oraz Marcina Drzymonta.
Gotowy do występu jest jednak Grzegorz Fonfara.
Goście przyjeżdzają do Bełchatowa z Bilansem 1 wygranego meczu oraz 2 porażek.Ulegli w tym sezonie
Lechowi Poznań i Ruchowi Chorzów,natomiast wygrali efektownie 4:1 z zagłębiem.
Do leczących już wcześniej kontuzje Marcina Bojarskiego, Jarosława Kaszowskiego, Rafała Kwapisza oraz Lumira Sedlacka
dołączyli teraz Daniel Chylaszek i Przemysław Łudziński.GKS jest nie pokonany od 6 spotkań na własnym stadionie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
To i ja coś od siebie napiszę.

Jagiellonia - Śląsk

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie w Białymstoku, oba zespoły grają w tym sezonie naprawdę nieźle, zwłaszcza Jaga, której gra naprawdę mi się podoba. Nie boją się, stawiają na ofensywę i to jest bardzo pozytywne. W dzisiejszym meczu zapewne też tak zrobią, zwłaszcza, że grają u siebie gdzie są przecież naprawdę mocni. Dlatego dziś wg mnie wygrają to spotkanie. Grają jak już mówiłem u siebie i grają w optymalnym składzie, bez żadnych ubytków. Śląsk z kolei zagra nadal bez Sotirovica, Fojuta, Bilińskiego i Sztylki. Jest opcja, że zagra już Mila, ale nawet jeśli to raczej nie wystąpi od pierwszej minuty. Formę drużyn wszyscy znają Jaga póki co 3 mecze, 7 punktów, 2 wygrane u siebie. Śląsk 3 mecze, 6 zdobytych oczek, także 2 wygrane u siebie i jedna pechowo-frajerska porażka w Polonią w Warszawie. Generalnie Jaga w tym sezonie nadal będzie bardzo mocna u siebie i raczej wg mnie Śląsk jej nie sprosta.
No i jeszcze dodam, że mecz odbędzie się bez udziału kibiców gości, z powodu remontu.
I przewidywane składy:

Jagiellonia Białystok: Gikiewicz - Lewczuk, Staňo, Skerla, Norambuena - Bruno, Hermes, Zawistowski, Jarecki - Grosicki, Frankowski.

Śląsk Wrocław: Vazgeč - Wołczek, Celeban, Spahić, Pawelec - M.Gancarczyk, Łukasiewicz, Ulatowski, Dudek, J.Gancarczyk - Szewczuk.

Sędzia: Robert Małek (Zabrze).

Także moje typy:
Jagiellonia 2.20
bwin

over 2.5 2.10
bwin


No i myślę, że obecność Pana Małka będzie wiązała się ze stosunkowo dużą liczbą kartek.

Tyle na teraz inne spotkania później.
 
pajakos 0

pajakos

Użytkownik
Jagiellonia - Śląśk
Zagadzanm sie w pełni z Olo 13 zarówno Jaga jak i Ślask to drużyny własnego stadionu a mecz jest w Białymstoku. Frankowski w każdym meczu u siebie zdobywa bramke mysle ze i w tym nie bedzie miał problemów z pokonaniem Vazgeča. Maja jeszcze 3 punkty do odrobienia a drużyna Ślaska jest w ich zasiegu.
Kurs na Jage całkiem przyzwoity nic tylko obstawiac
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Polonia Bytom-Korona Kielce

Jak dla mnie ten mecz bedzie się rozgrywał głównie w środku pola,sytuacji podbramkowych będzie stosunkowo niewiele i co za tym idzie bramek również....Myśle że under 2,5 bardzo możliwy.....warto to grać.
W tym meczu każdy moze wygrać.....więc pewnie będzie remisik 0-0 lub 1-1
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk​


No i tu niestety nie powiem tak jak przed poprzednimi spotkaniami, że Lechia to peFFka. Ja osobiście jeżeli chodzi o typowanie 1x2 się wstrzymuję, może lekko zagram X2. Dla mnie podstawowy typ w tym meczu to over 2.5. Polonia pokazała w tym sezonie, że obronę to oni mają jednak nie najlepszą. Jest niby Jodłowiec, ale on sam wszystkiego nie będzie tam robił, a i jemu zdarzają się błędy. Myślę więc, że bardzo prawdopodobne jest, że Lechia zdobędzie bramkę. Co do tego, że Polonia coś ustrzeli raczej nie ma wątpliwości. Obrona Lechii też nie jest jakaś super, zwłaszcza po stałych fragmentach gry. Jest co prawda Bączek, ale on wiecznie nie będzie wszystkiego wyciągał. Także Lechia wg mnie straci jakiegoś gola lub więcej, ale wierzę, że mimo to będą w stanie wywieźć z Warszawy chociaż punkt.

Mój typ:
over 2.5 1.95
bwin



Polonia Bytom - Korona Kielce

O tym meczu wg mnie ciężko coś pewnego powiedzieć, Polonia póki co radzi sobie nawet nieźle, nie podoba mi się za bardzo ich gra, ale punkty zdobywają, a dla nich to najważniejsze. Korona jest nadal zagadką, potrafi wygrać 4:0, a potem przegrać jeszcze wyżej. Ciężko przewidzieć jak będzie z nimi tym razem. Na ten mecz nie widzę wielu ciekawych typów, jeden który rzucił mi się w oczy to to, że Korona pierwsza strzeli bramkę. Gracze z Kielc na pewno będą atakować i na bank będą chcieli jak najszybciej strzelić gola. Myślę, że to oni pierwsi uzyskają wyraźniejszą przewagę nad rywalem. Polonia raczej nie będzie przeprowadzała szaleńczych ataków tylko myślę, że raczej będą wyczekiwać na jakąś kontrę. A w Koronie ma kto strzelać gole, co do tego nie ma wątpliwości i myślę, że dziś tylko to się potwierdzi.

Mój typ:
Korona pierwsza strzeli bramkę 2.50
bwin
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jagiellonia do tej pory miala slabych rywali i słabo dysponowany Bełchatów wiec nie warto przeceniac dorobek 2-1-0 slask moze i lepiej spisuje sie na wlasnym podworku ale kto sie nie spisuje, WKS na wyjazdach nie dostaje systematycznych batow Slask przyjedzie grac o pierwsze 3 pkt i bardziej sklaniam sie ku temu
 
R 10

radziopb

Użytkownik
W meczu z Koroną zdecydowanie typował był zwycięstwo Polonii ;-) Nie chodzi tu o sentymenty, lecz Moim zdaniem zawodnicy z Bytomia będą chcieli udowodnić &quot;COŚ&quot; Markowi &#39;gdzie są media? komu wywiad?&#39; Motyce ;-) Polonia na własnych obiekcie nie przegrała od 5 spotkań i miejmy nadzieje, że tym razem również nie straci punktów.. Mając w pamięci ostatnie spotkanie z Koroną na Olimpijskiej i &#39;przekręty&#39; sędziego Wróbla, uważam, iż Bytomianie odgryzą się Scyzorykom :jezora:
Kurs 2,0 jak marzenie :spokodfhgfh:
✅✅✅
Korona dłuuugo nie pociągnie z Markiem &#39;gdzie są media? kumu wywiad?&#39; Motyką już długo nie pociągną.. Szczerze to Korona bez pomysłu na gre, a gdzie coś tworzyli to Polonia świetnie rozbijała ich ataki ;-) Szkoda nieskuteczności Podstawka i sytuacji Bazika ale nie jest źle :spokodfhgfh:
..prawdziwi Mistrzowie Śląska! :cool:

Kanonier0392 // Następnym razem proszę o rozliczanie swoich typów w tym samym poście. Uwagi i komentarze na temat rozegranych już spotkań umieszczamy tutaj -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=32001&amp;amp;page=7
 
M 0

michael-scofiled

Użytkownik
Odra - Legia

Myśle ze nie warto ryzykowac typu na legie bo smiesznym kursie zwłaszcza, ze goscie maja problemy z strzelaniem bramek w ostanim meczu na własnym stadionie remis z Craxa 0:0 i kolejke wczesniej zwyciestwo 1:0 w gdyni gdzie spora ilosc sytuacji była niewykorzystana i legia nie zdobyły bramki z akcji tylko po rzucie rożnym. Oprócz stałych niebecnych w legii tj. Dickson Choto, Tomasz Jarzębowski, Bartłomiej Grzelak oraz Takesure Chinyama, w kadrze na mecz w wodzisławiu zabrakło Rogera Guerreiro. Z drugiej strony zespoł odry, który sprawił niespodzianke w ostatniej kolejce w gdansku gdzie wygrał 2:0, dla mnie osobiscie zespoł gospodarzy to druzyna, która ma problemy z zespołami grajacymi chaotycznie, nie zdyscyplinowanie taktycznie, a na mocniejszego rywala jakim jest legia i w poprzedniej kolecje była lechia gracze z wodzisławia mobilizuja sie i gra im sie teoretycznie łatwiej, wyprowadzajac kontry, całkiem inaczej wygladał mecz z polonia bytom gdy musieli gonic wynik i rozgrywac pilke i widac bylo ze nie wychodzi im to najlepiej co innego gra z kontry, tak wiec w tym meczu stawiam na X (3,40) i under 2.5 (1,65)
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Cracovia Kraków - Lech Poznań
1:0​


Na początku końca 4 kolejki w naszej Ekstraklasie zobaczymy pojedynek Cracovii Kraków z Lechem Poznań. Obie drużyny radzą sobie odmiennie w lidze. Lech, który również walczy w Lidze Europejskiej, w lidze też nie ma większych problemów. Chociaż w ostatniej kolejce niespodziewanie przegrał u „siebie” z Polonią Warszawa aż 2:4. Jednak we wcześniejszych kolejkach radził sobie wyśmienicie. Na początek pewnie pokonał Piasta 1:3 a w następnym meczu rozbił Koronę aż 0:5. Mecz z Polonią to w moim odczuciu wypadek przy pracy oraz potwierdzenie, że stadion we Wronkach nie bardzo jest dla Lechitów szczęśliwy. Tutaj przeczy temu wynik ze czwartku gdzie Sławomir Peszko szczęśliwie umieścił piłkę w siatce w 93 minucie ale stylem gdy Kolejorz na pewno nie zachwycił.
Jednak ich jutrzejszym przeciwnikiem jest drużyna Cracovii, która bardzo słabo rozpoczęła obecny sezon. Porażka na inaugurację z Śląskiem 2:0 a w następnej kolejce blamaż z Lechią musiały przelać czarę goryczy. Konsekwencją tego było zatrudnienia nowego trenera – Oresta Lenczyka. Nowy szkoleniowiec na tyle dobrze wpłynął na zespół Pasów, że w 3 kolejce wywalczyli bezbramkowy remis mierząc się z Legią Warszawa. Jutro krakowianie najprawdopodobniej będą mieć podobne zadanie czyli zdobycie 1 punktu. Pewnym ułatwieniem może być fakt, że niepewny jest występ Manuela Arboledy oraz Semira Stilicia, którzy narzekają na drobne urazy. Poza tym trener Zieliński mając w perspektywie rewanż z Club Brugge może poszukać zmian w wyjściowej 11. Jednak mimo to uważam, że Lech nadal pozostaje faworytem tego spotkania. Ale raczej skupi się na zdobyciu „tylko” 3 punktów a nie dodatkowo na jak najwyższym wyniku co przy broniącej się Cracovii wcale nie będzie łatwe. Ostatni ligowy pojedynek obu ekip zakończył się remisem 2:2.

Moje propozycje:
Lech (około 1.70)⛔
under 2.5 (około 1.75)✅
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Lech jest faworytem jestem pewny ze z odpowiednim wkladem pokonali by druzyne z Krakowa ktora kolejny raz gra w Sosnowcu bez publicznosci
Czy Lech pokaze to na co go stac?? Moim zdaniem nie, jezeli nawet zagraja w miare optymalnym skladzie nie beda sie wdawac w ostrerzejsze starcia za kilka dni czeka ich ciezka przeprawa a zwycieztwo z Bruggia we wronkach nie stawia ich w roli pewniaka awansu do kolejnej rundy.
Cracovia z debiutem nowego trenera zaprezentowala sie znakomicie zasluzenie ugrywajac 1pkt na Lazienkowskiej ich gra wygladala rownie formacja defensywna zagrala dobre spotkanie przy odrobinie skutecznosci po niespelna 60 latach wywiezli by 3pkt z Lazienkowskiej...Kluczem do zdobycia punktow bedzie bezpardonowa zdecydowana gra zaden podstawowy pilkarz Lecha nie bedzie wdawal sie w ostre pojedynki momentami beda robic szybkie wypady pod bramke Pasow ale tak jak mowilem musza oszczedzac sily przed starciem z belgami.
Malą wątpliwoscia moze byc kolejna utrata pkt w starciu ligowym dlatego wiekszosc stawia na Lecha, kilku podstawowych graczy ma urazy i nie sadze by trener ryzykowal dzuiry w skladzie przed meczem z Brugge
Warunki do gry powinny byc dobre pora popoludniowa zazwyczaj psuje widowiska ze wzgledu na wysokie temperatury ale jak narazie w regionie jest pochmurno i chlodno

Cracovia Kraków-Lech Poznan (sosnowiec)
[email protected]
1X@2,0
 
M 0

morbid

Użytkownik
Cracovia - Lech
Nie zgadzam sie z przedmówcą. Pomimo trudnego meczu w czwartek, Lech jest zdecydowanie lepszą drużyną od Cracovii i powinien sobie spokojnie poradzić, a tym bardziej że stracił już punkty z Polonią. Na wyjazdach idzie mu jepiej niż u &quot;siebie&#39; ( o ile mozna tak powiedzieć o Wronkach). Sądzę, że Lech będzie się starał na stojąco i oszczędnie rozgrywać piłkę, by przyśpieszyć na kilkanaście minut (jak z Piastem) i strzelić 1-2 bramki, co powinno wystarczyć. Ja jednak chciabym zwrócić uwagę na bardzo wg mnie możliwy typ. Chodzi o gola strzelonego przez Garncarczyka, który już w ostatnich meczach udowodnił, że potrafi dobrze wykonywać rzuty wolne. Jego forma z meczu na mecz idzie w górę i sądzę , że dziś przy ostro grających zawodnikach Cracovii, bedzie miał kilka szans na strzały z wolnych. Typ godny rozważenia, gdyż kurs powyżej 10. Polecam.

Odra - Legia
W drugim dzisiejszym meczu upatruję niespodzianki. Legia ostatni mecz zremisowała u siebie z Cracovią, poprzednio wygrała minimalnie w Gdyni po strzale życia. Odra po zwycięstwie z dobrze grającą Lechią w Gdańsku jest zdecydowanie na fali. Zapewne zawodnicy z Wodzisławia zostawią wiele zdrowia na boisku, bo wygrana z Legią zawsze daje satysfakcję, w końcu to czołowa drużyna Extraklasy. Ja stawiam czystą 1 po dobrym kursie. Dla bojaźliwych 1x.
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Taka moja skromna uwaga: Legia to taka drużyna że jak jest zdecydowanym faworytem to potrafi ,,zawalić&quot;. Co roku zdarza im się kilka takich wpadek. Z Odrą jednak zawsze im się grało dobrze. Myślę że będą chcieli się zrehabilitować za ostatnią wpadkę i wygrają 0-1 lub 0-2.
Także obok zwycięstwa Legii wg. mnie Under jest także dobrym rozwiązaniem.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Odra Wodzisław - Legia Warszawa -under 2,5- 1,60 BAH
Cracovia Kraków - Lech Poznań -under 2,5- 1,75 BAH

Ako: 2,80


Krótki komentarz do tych typów:

Obie drużyny zarówno Odra jak i Legia w 3 kolejkach zanotowały po dwa underowe wyniki. Jak wiemy Legia stwarza wiele sytuacji, lecz jest bardzo nieskuteczna. Potwierdza to remis z Cracovią, czy też 1:0 z Arką. Odra jak na razie 3 oczka w ligowej tabeli. Jedyne zwycięstwo z Lechią Gdańsk na wyjeździe zrobiło wrażenie. Przegrana z Polonią z Bytomia oraz porażka z Białostocką Jagiellonią. Moim zdaniem w tym meczu Legia również będzie nieskuteczna co może się odbić dla nich czkawką. Niewykluczona jest również bramka dla Odry
Lech po zmianie trenera mnie nie porywa grą - faktycznie grają dobrze ale to nie jest ten &quot;stary&quot; Lech. Wygraną z Brugge uratował Sławek Peszko, gdyby nie on byłby remis a w Belgi byłoby jeszcze gorzej. Cenne zwycięstwo u siebie dobrze rokuje przed meczem rewanżowym. Cracovia ostatnio nie powala na kolana ale remis z Legią napawa optymizmem. Ciekawy jestem formy Radka Matusiaka jaką będzie prezentował na meczu w Sosnowcu. Moim zdaniem będzie 0:1 dla Lecha bramka strzelona w końcówce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom