>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 21 kwietnia

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
.

W TV dwa mecze:


Pierwszym pokazywanym spotkaniem w niedzielne popołudnie będzie starcie Betardu Sparty Wrocław z aktualnym Mistrzem Polski, Unią Tarnów. Faworytami są goście. Mimo sprzedaży w przerwie zimowej Grega Hancocka, to wciąż świetny zespół. Liderami &quot;Jaskółek&quot; powinni być Janusz Kołodziej oraz Maciej Janowski. Trener Marek Cieślak może także liczyć na swoich młodych obcokrajowców, Leona Madsena oraz Martina Vaculika. Tarnowianie do starcia z Betardem przystąpią, po czwartkowym meczu z Unią Leszno, który został przełożony na 18 kwietnia ze względu na opady.
Z kolei wrocławianie mają za sobą całkiem udany wyjazd do Torunia. Drużyna Betardu Sparty była skazywana na tęgie lanie, jednak stawiła opór faworytowi z &quot;Grodu Kopernika&quot; i przegrała tylko 40:50. Dobrze zaprezentowali się zwłaszcza Peter Ljung, Troy Batchelor, Tai Woffinden oraz Tomasz Jędrzejak.
Także i tym razem, gospodarze nie będą faworytami. Cóż jednak mogą zrobić? Udowodnić wszystkim niedowiarkom, że tak łatwo nie dadzą się zepchnąć do pierwszej ligi. Transmisja spotkania Betardu Sparty Wrocław z Unią Tarnów, w niedzielę, 21 kwietnia, od godziny 15:45, w nSport HD.
Z kolei o godzinie 18:15 zacznie się transmisja starcia PGE Marmy Rzeszów z Dospelem CKM-em Włókniarzem Częstochowa. To prawdziwy hit czwartej kolejki Ekstraligi. Gospodarze mają za sobą znakomity występ w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie pokonali miejscową Stal 48:42. Znakomitą formę zademonstrowali Nicki Pedersen, Jurica Pavlić oraz dwóch Polaków Grzegorz Walasek i Rafał Okoniewski. To właśnie oni stanowią trzon tej ekipy. Jeśli swoje zacznie dokładać Dawid Lampart, to ekipa z Podkarpacia może realnie myśleć o zajęciu nawet pierwszego miejsca na koniec sezonu.
Jednak podobne aspiracje ma ekipa z Częstochowy. &quot;Lwy&quot; już w pierwszym meczu miały jednak mocno pod górkę. Gdyby nie znakomita postawa Emila Sajfutdinowa, to kto wie jak zakończył by się mecz z Polonią Bydgoszcz? Dopiero dwa ostatnie biegi wygrane odpowiednio 5:0 i 5:1 dały ekipie z pod Jasnej Góry dwa punkty. Z pewnością po tym spotkaniu Rune Holta i zwłaszcza Rafał Szombierski mają o czym myśleć. Jeśli nie będą dawać swojej drużynie więcej, to o medalu w Częstochowie mogą zapomnieć. Czy w Rzeszowie będzie lepiej? Transmisja spotkania Marmy Rzeszów z Włókniarzem Częstochowa, od godziny 18:15, w nSport HD.
Źródło
W pozostałych meczach zmierzą się:
Fogo Unia Leszno - Lechma Start Gniezno (16:00)
Stelmet Falubaz Zielona Góra -
skladywegla.pl Polonia Bydgoszcz (17:00)
Unibax Toruń - Stal Gorzów (18:00)

Zapraszam do dyskusji. Pojawiły się już kursy w Tobet.
Unia Leszno - Lechma Start Gniezno 1.08 18.00 7.50
Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów 2.00 15.00 1.85
Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz 1.02 21.00 12.00
Unibax Toruń - Stal Gorzów 1.07 19.00 8.00
PGE Marma Rzeszów - Wlókniarz Czestochowa 1.30 17.00 3.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 126

mj_bull

Użytkownik
Aż razi w oczy 1,85 na Tarnów we Wrocku. Kołodziej w formie, silna para Vaculik-Madsen, znakomicie znający ten tor Janowski. Łaguta również jak na razie pokazuje się z dobrej strony? Na juniorce myślę, że Gomólski sobie poradzi, więc o co chodzi? Z torem też gości nie zaskoczą, bo przecież Cieślak sam pomagał w jego przebudowie. Rozumiem, że Sparta powalczyła w Toruniu, ale we Wrocławiu mamy kilku nowych zawodników, więc ciężko tu mówić o jakimś dużym objeżdżeniu na Olimpico. Jak dla mnie można śmiało stawiać na gości, co sam czynię.
Wrocław - Tarnów 2 @ 1,85 Tobet
 
casio 1

casio

Użytkownik
Osobiście będę chciał zagrać na Wrocław, ciekawy jestem kursów na Sportingbet, bo tam też grywam. Uważam, że Tarnów przegra jutro na wyjeździe, ale minimalnie.
Woffinden pewnie okolice kompletu trzaśnie, Jędrzejak swoje zrobi do tego Batchelor i Ljung. o ile nikt z tych zawodników nie zawali powinno być nieźle, łatwo jednak nie będzie. U gości na pewno solidnym punktem będzie Vaculik, Madsen i Kołodziej, ciekawy jestem występu Janowskiego i młodszego z braci Łaguty, jeżeli pojadą na tyle ile ich stać to mogą dać zwycięstwo swojej drużynie.
Wrocław ma moim skromnym zdaniem niezły potencjał, co pokazali w meczach wyjazdowych, zasługują na 2 ligowe pkt po 3 kolejkach i pewnie zrobią wszystko by ucieszyć sympatyków żużla w swoim mieście.
Jeśli chodzi o pozostałe spotkania to zapewne zwycięstwo Zielonej Góry nad Bydgoszczą i Torunia nad Gorzowem.
Meczu Rzeszowa z Częstochową, jestem najbardziej ciekawy, gdyż kibicuje jednej z drużyn. Rzeszów jest silny co każdy wie pewnie, solidna mocna czwórka która pewnie da zwycięstwo jutro nad Częstochową, mam ogromną nadzieje, że Częstochowa jednak powalczy, a Holtański z Szuminą coś zapunktują. W tedy może być piękny wyrównany mecz i minimalna wygrana gospodarzy mimo wszystko.
Leszno - Gniezno, tutaj nie wiem co myśleć. Faworytem są pewnie gospodarze, jednak ja Gości bym nie skreślał, na pewno mają potencjał i są wstanie powalczyć o dobry wynik, uważam, że nie przegrają więcej jak 10 pkt, czy miałem rację okaże się jutro.
Pozdrawiam serdecznie.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Jak słusznie kapszti zauważył, przy takiej dyspozycji Gorzowian, Toruń spokojnie im na 6 punktów odjedzie i pójdzie Iversen z taktyka. Warto przyczaić się na over Duńczyka.
Ciekawi mnie też linia na over Nermarka. Drugi raz takiej padaki nie pojedzie, według mnie zrobi tu co najmniej 6 punktów. Trzeba czekać na ofertę.
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Tak jest, i trzeba poczekać do jutra na handicapy meczowe, bo nie ma czego grać, przynajmniej w Tobecie.
Ja liczę z kolei na wysokie zwycięstwo Byków, no ale zobaczymy czy nam jakiś komis nie popsuje toru :/
Po kursach patrząc będzie chyba handi na Wrocław w okolicy 2-2.5, i to jest podpórka do rozpatrzenia, podobnie jak handi na Włókniarza jeśli będzie z +8.5
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Póki co tylko proste zakłady na zwycięstwo na Tobecie (nigdzie więcej chyba nie ma jeszcze kursów). Ciekawi typ na Wrocław. Woffinden w życiowej formie, do tego zawsze groźny u siebie Jędrzejak, solidny Batchelor i Ljung, oraz całkiem niezły na treningach Suchecki. Dużo będzie zależało od juniorów. Gomólski wydaje się od lat stoi w miejscu, a nawet cofa się w rozwoju sportowym. Młodzież Sparty u siebie powinna zdobyć nieco więcej punktów od rówieśników z Tarnowa. Kursy wydaje się, że będą rosły - masówka na Unię, więc ze stawianiem na Wrocław chyba lepiej poczekać do ostatnich chwil.
1,30 na Rzeszów także wydaje się dość pewne. Pedersen-Walasek-Pavlic-Okoniewski. Ta czwórka powinna zdobyć około 40 punktów. Lampart i Sówka u siebie też powinni dorzucić kilka oczek. Póki co oprócz liderów Częstochowy (E.S. i G.Ł) reszta nie przekonuje.
Ciekawi mnie handi na Start. Mimo dość niewyraźnej postawy w dwóch pierwszych meczach mogą zamknąc handi. Bardziej będzie to typ przeciwko Unii Leszno. +14 raczej do gry. Ułamek całkiem nieźle jeździ w Gnieźnie. Do tego solidny Zagar, Antonio i Bjarne. Sporo będzie zależało od piątego seniora. Ma jechać Świder. Na inaugurację nie zachwycił, ale jak pokazał sparing w Gorzowie i mecze w Anglii jest potencjał. Na trudniejszej nawierzchnii w Lesznie powinien pojechać pod ósemkę.
Ciekawie wygląda też handi na Bydgoszcz, które pewnie zakręci się w okół 20 punktów. Loktajew, Buczkowski, Hancock we trójkę powinni zrobić około 30 (w tym RT). Dlaczego Andersen, Kościecha (?) i juniorzy nie mieliby dorzucić pozostałych punktów?
Pewne jest także zwycięstwo Torunia. 1,05 co prawda wygląda słabo, ale z drugiej strony 5% zysku wydaje się być pewne. Gorzów nie ma za bardzo kim straszyć oprócz Iversena i ew. Nermarka, który w Toruniu powinien pojechać lepiej niż u siebie. Kasprzak w tragicznej formie. Zmarzlik też nie powinien zrobić dużej krzywdy. Znakiem zapytania był udział w meczu Warda, ale po wczorajszym GP, gdzie pojechał świetne zawody (5-6 miejsce) to jego solidny występ wydaje się być niezagrożony.
 
B 41,1K

bosky

Użytkownik
Pewne jest także zwycięstwo Torunia. 1,05 co prawda wygląda słabo, ale z drugiej strony 5% zysku wydaje się być pewne.
Absolutnie się nie zgadzam. Nie takie cuda się działy już na żużlu, mamy za sobą raptem inaugurację sezonu na hopkach i w Gorzowie, i w Toruniu. Oczywiście ja nie mówię, że gorzowianie wywiozą z Torunia 2 punkty, ale powiedzmy, że to 1,05 nie jest współmierne do ryzyka.
straszyć w gruncie rzeczy jest przecież kim. Na pewno bardziej, niż w przypadku Wrocławia np. na którego jak widzę są obstawiające osoby..
Jeszcze słówko co do Wrocławia - wyszło im 1,5 meczu i nagle obracacie faworytów spotkań o 180 stopni. Prawda jest taka, że na MotoArenie korzystali z przygotowanego nie za bardzo pod siebie toru, a w Gnieźnie po prostu spotkały się dwie przeciętne drużyny i i tak to miejscowi wygrali. Tarnów jest zdecydowanym faworytem tego meczu.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Balinski - Zagar +2 @1,95 milenium ✅ 5 - 12
Bardzo ciekawa para Bally, kontra lider gości. Baliński jest w stanie wykręcić około 8-10 oczek, Zagar wczoraj 2 w GP, 2x b. dobrze pojechał w Gnieźnie. +2 handi nic tylko pobierać.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
STS: Fogo Unia Leszno - Lechma Start Gniezno (0-8,5) 1 @ 1,70 ⛔ 49-41 ach, cały spotkanie ponad 8 i ten nieszczęsny 15 bieg ...
Moim zdaniem dość mały handicap. Unia jest znacznie silniejsza. Zwłaszcza na swoim torze. Spodziewam się, że gospodarze wygrają tutaj większość meczów. Unia zaliczyła lekki falstart w Tarnowie ale wynik był gorszy niż jazda. Na własnym torze zarówno Bjerre jak i Lindgren powinni przywieźć jakieś punkty. Do tego znacząca przewaga na juniorce i w drugiej linii.
Nie patrzę jednak tutaj na siłę Leszczynian, a bardziej na słabość Startu. Antonio jest bez formy. Bjarne na wyjazdach będzie tracił 70% wartości. Świderski/Adamczak powinni wyjechać z Leszna bez punktu. Ułamek to jest zagadka. Praktycznie tylko jeden pewny punkt w postaci Mateja Zagara to za mało, by nawiązać tutaj równorzędną walkę. Fajny handicap. Ja tutaj się spodziewam min. 50-40, a bliżej nawet 53-37 ...
Podaję już teraz i nie czekam na propozycję netowych, bo nie wiem czy będę potem w stanie zagrać. kurs już nieco poleciał (podaję aktualny) ale według mnie i tak nadaje się do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Iversen over 10 @ 2
Tobet
Nie ma nad czym się zastanawiać, spokojnie go stać w sześciu startach na taką zdobycz. W jego przypadku nie mam obaw o kaca związanego dniem wczorajszym, bo stabilność formy to jego główny atut. Przy 10 oczkach zwrot, dla mnie linia i kurs marzenie.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Iversen over 10 @ 2

Tobet

Nie ma nad czym się zastanawiać, spokojnie go stać w sześciu startach na taką zdobycz. W jego przypadku nie mam obaw o kaca związanego dniem wczorajszym, bo stabilność formy to jego główny atut. Przy 10 oczkach zwrot, dla mnie linia i kurs marzenie.
Ładny kurs złapałeś, juz pospadało na 1.60. Bet popieram w 100%. Iversen dzień po dniu zawsze jechał bez obniżki formy, w przeciwieństwie do np. Holdera. Grałbym nawet over 12.
 
C 29

crusader

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Polska, Ekstraliga
Spotkanie: Greg Hancock 11,5
Typ: Under
Kurs: 1.90
Bukmacher: Tobet
Analiza:
W dniu dzisiejszym Falubaz Zielona Góra zmierzy się z Polonią Bydgoszcz.
Zespół Falubazu rozgromił w pierwszym meczu 60-30 NA WYJEŹDZIE(!) zespół Startu Gniezno, Polonia natomiast uległa nieznacznie w Częstochowie miejscowemu Włókniarzowi, ale do sedna... Greg Hancock reprezentował barwy Falubazu jeszcze 2 sezony temu, lecz Gregowi lat nie ubywa, a przybyła co niestety widać było we wczorajszym Grand Prix, bardzo dobry początek, słabiutka końcówka... Hancock na pewno będzie liderem Polonii w tym meczu, jednak będąc obiektywnym Polonia dostanie dzisiaj niezłe lanie i Hancock mimo iż będzie walczył o każdy centymetr toru nie zrobi więcej niż 10 punktów. Protasiewicz, Dudek, Jonsson, Hampel, ciężko będzie mu wygrać, z którymkolwiek z liderów Falubazu, będzie ciułał po 2 punkty w biegu zapewne, a w 15 będzie musiał się pogodzić z porażką 5:1... Na innym buku, postawiłem nawet under 10,5, więc 11,5 powinno wejść jak w masło. Polecam typ!
 
J 13

jofranco

Użytkownik
Mysle ze dobrym typem na dzis jest
Protas vs AJ 1,8 (było 1,9 niedawno)
Protasiewicz na treningach niesamowicie szybki ze startu i na dystansie , AJ nie wszedl dobrze w sezon sprzetowo
dodatkowym aspektem moze byc uklad par AJ ma wydaje sie dobrze spasowanego Davidssona, natomiast Protas jedzie ze słabym Jabłkiem, na którego nie bedzie czekał co pokazał juz w gnieznie ; )
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Tak. Milenium liczy pierwsze 5 startów.

TAJSKI - VACULIK 1 za 1,75 w Milenium✅
izzi

Po tym co widziałem wczoraj, jestem w stanie spokojnie powierzyc swoją kasę Anglikowi. Fruwał aż miło, a Vaculik bez szału. Dzisiaj dochodzi atut włąsnego toru i żaden toromistrz nie zamydli tu oczu.
Idziemy w kierunku solidniejszego, a kurs miły.
Powodzenia !
 
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Proszę mnie poprawić jeśli się mylę, ale Milenium w h2h liczy dla każdego zawodnika pierwszych pięć biegów lub bez RT (do sprawdzenia).
Masz racje, od zawsze stawiam w millenium i tam liczy się pierwszych 5 startów. Czyli, jeśli zawodnik pojedzie jako rezerwa taktyczna i w biegu 14/15 to wtedy punkty z biegu nominowanego się nie liczą, bo już miał te 5 startów ;)
A jeśli chodzi o typ Bally - Zagar +2 to sądzę, że wejdzie. Matej jest w gazie, wczoraj drugi w GP w Bydzi, myślę, że powinno wejść ;)
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Mysle ze dobrym typem na dzis jest
Protas vs AJ 1,8 (było 1,9 niedawno)
Protasiewicz na treningach niesamowicie szybki ze startu i na dystansie , AJ nie wszedl dobrze w sezon sprzetowo
dodatkowym aspektem moze byc uklad par AJ ma wydaje sie dobrze spasowanego Davidssona, natomiast Protas jedzie ze słabym Jabłkiem, na którego nie bedzie czekał co pokazał juz w gnieznie ; )
Również zwróciłem uwagę na ten typ (Tobet). Obu widziałem w Gdańsku na jednym ze sparingów. Pepe jedzie kosmicznie. Aż byłem w szoku jak zobaczyłem bieg w Gnieźnie, gdzie przyjechał ostatni i nie wystartował w nominowanych, chociaż ja bym go dał w 14 zamiast... Jonssona, który przyjechał... ostatni. Dodatkowym argumentem jest seria treningów, które Pepe w minionym tygodniu objechał przy W69, oraz wczorajsze GP, które na pewno musiało negatywnie wpłynąć na zawodnika (kiepski wynik + zmęczenie).
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Betsson: Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów (6,5-0) 1 @ 1,80 ✅ ✅ 45-44 izzi
Betsson ładnie poleciał. 2,40 na zwycięstwo a handi +6,5 ???? Początkowo chciałem grać na Tarnów, ale tak wysokiego zwycięstwa się nie spodziewam. Nie po tym, co wczoraj pokazał Tai Woffinden i Martin Vaculik. W zeszłym roku Unia mając bezsprzecznie lepszy skład wygrała 47-43. Przecież tarnowska juniorka nie należy do najsilniejszych, a wyjazdowa postawa Łaguty to zagadka. Skoro do tej pory na wyjazdach nie istniał, to ja mocno wątpię by w tym roku nagle się przełamał. Janowski, Kołodziej czy Vaculik to napewno pewniacy na duże punkty ale to też nie tak że Tai czy Ogór nie będą w stanie ich ograć. Do tego Madsen cierpiący na jakiś dziwny uraz mówi że nie jest w top formie fizycznej (choć przeciwko Lesznu pojechał b.dobrze).
Wrocławianie u siebie wyglądają całkiem przyzwoicie (na papierze). Wbrew przedsezonowym zapowiedziom mają prawdziwego lidera, bo Woffinden jest w tej chwili w życiowej formie i spokojnie można go zaliczyć do czołówki światowej. Do tego na wrocławskim owalu można się spodziewać dużej ilości punktów od Jędrzejaka, który na tym torze wykręcił w zeszłym sezonie siódmą domową średnią biegopunktową w całej Elidze. Skoro Batchelor, Ljung czy Suchecki robili jakieś punkty na wyjeździe to na swoim torze również powinni dorzucać ważne punkty. Zwłaszcza Batchelor. Języczkiem u wagi będzie zapewne postawa juniorów. Jeśli Dolny i Malitowski będą w stanie ogrywać słabych rywali z Tarnowa, to Wrocław według mnie może nawet powalczyć o czyste zwycięstwo.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Masz racje, od zawsze stawiam w millenium i tam liczy się pierwszych 5 startów. Czyli, jeśli zawodnik pojedzie jako rezerwa taktyczna i w biegu 14/15 to wtedy punkty z biegu nominowanego się nie liczą, bo już miał te 5 startów ;)

A jeśli chodzi o typ Bally - Zagar +2 ✅to sądzę, że wejdzie. Matej jest w gazie, wczoraj drugi w GP w Bydzi, myślę, że powinno wejść ;)
Dokładnie tak jak piszesz zamiast walczyć z najlepszymi danego dnia, pojedzie jako zastępstwo w biegu z teoretycznie słabsza stawkom. Do tego +2, jedzie z Biarne który skutecznością nie grzeszy. Balon wygląda słabo i nie zdziwię się jak zostanie zastępowany przez juniorów.

Do tego gram under ww Balona 9,5 1,9✅ i Miedzińskiego 9,5⛔ 1,85 millenium

Miedziak jedzie z Wardem czyli już na koledze z pary gubi punkty, Do tego w 1 biegu spotka Nielsa, który powinien być dzisiaj liderem. Natępne jego biegi to wyrówna para gości na której tez powinien punkt zgubić. ogólnie niema chłopak za łatwych biegów, jedynie bieg 12 gdzie jedzie z KK , Pulczasem i Cyranem ( zostanie pewnie zastąpiony przez Bartka).
we Wrocławiu.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Popieram typy
N.K.Iversen over 10 1.60⛔
Tobet oraz Sparta Wrocław(6,5) - Unia Tarnów 1 1.80✅
koledzy Feekus i Jacques myślę , że już wszystko na temat napisali. Podpisuje się rękoma i nogami pod tymi betami.
Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz (+18,5) 1.85 ✅Betsafe
Skłaniam się ku zagraniu na Bydzie dlaczego? W Częstochowie zaskoczyli pozytywnie i osobiście uważam , że jeśli Andersen utrzyma swoją dyspozycję wtedy będą dysponować najbardziej wyrównanym składem w Ekstralidze. Każdy klub ma praktycznie jakieś dziury w składzie , a pierwsze spotkanie w Częstochowie pokazało , że Polonia takowych nie ma. Uważam , że po Lesznie mają drugą najlepsza parę juniorów gdzie obaj mogą zaskoczyć. Jonsson widzę , że forma nie ta do której przyzwyczaił wszystkich. 3 wielkie zagadki w składzie ( Davidsson , Jabłoński i Zgardziński) Jeśli dodać do tego znajomość toru przez Loktajeva i Hancocka wychodzi mi na to , że 36 punktów spokojnie zdobędą.
Emil Sajfutdinov +2 - N.Pedersen 2.00 Tobet✅
hmm Na tobet wypatrzyłem jeszcze zakład w którym widzę value. Przy bardzo prawdopodobnych 6 startach Emila i przy jego formie , która jest lepsza od Nickiego jak najbardziej bet godny zagrania. Jeśli Emil pojedzie 6 razy uważam , że bez problemowo pokryje to dodatnie handi.
Emil Sajfutdinov over 10 1.80 Bet 365✅
w kółko pisanie tego samego o Emilu nie ma sensu. Zwycięzca GP w kosmicznej formie przy prawdopodobnych 6 startach... Nic dodać nic ująć..
Sparta Wrocław - Unia Tarnów 2 1.90 Bet 365⛔
Bardzo ładny kurs na Tarnów jak popieram typ Jacquesa tak uważam , że to Tarniowianie wywiozą 2 pkt z Wrocławia a obok takiego kursu nie można przejść obojętnie. Równiejszy skład po stronie gości. Bardzo mocna para Madsen - Vaculik. Sam Tajski meczu nie wygra a Ogór to na razie mnie przekonuje w tym sezonie. Ta niewielka przegrana ich w Toruniu wydaje mi się , że jednak wynika z tego , że ten Toruń nie jest taki mocny.
Dalsze typy wkrótce...
 
C 29

crusader

Użytkownik
Nie wiem czy można jeszcze jeden typ dać, jak nie to niech ktoś usunie, bo w typach dnia tylko internetowi bumkacherzy mogą być, a tu widzę, że w Millenium też się daje więc...
Bardzo dobrym typem na dzisiaj w Millenium po kursie niezłym jest to, że Holder mniej niż 13.
Stoi to po kursie 1,5. Teoretycznie bardzo łatwych rywali ma Holder, na swoim torze, ale raz, to, że jest po Grand Prix, które było w Bydgoszczy więc zapewne powrót do Torunia i imprezka standardowo, co sprawi, że nie będzie błyszczał, dodatkowo jego ostatni wynik w meczu ze Spartą, zrobił 9 punktów, z rywalami średniej klasy powiedzmy sobie szczerze, bardzo podobnymi do tych z Gorzowa... Kolejnym argumentem, że zdobędzie mniej jest to, że Holder zawsze ma jedną wpadkę, nie wiem od czego jest to zależne, ale... No tak już ma. Kolejne argumenty to takie, że... W biegu 13 jedzie w parze z Wardem, więc tutaj górą pewnie będzie Ward, więc chociażby tutaj straci punkcik, myślę, że Iversen także jest w stanie go chociaż raz pokonać, do tego teoretycznie występ w 15 biegu, tam też raczej Gollob pewne 3 punkty przywiezie. Holder na pewno nie pojedzie słabo, ale według mnie 13 punktów nie zdobędzie.
Pozdro! I sorry jeśli nie można dawać 2 typów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom