>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka Eredivisie/6. kolejka Jupiler Pro League (31.08-02.09.2012)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kursy od Unibet:


W obu ligach już ekipy w większości wdrożyły się w sezon, choć wciąż są wyjątki jak np. Cercle Brugge w Jupiler Pro League. To nie lada zaskoczenie. Mieli walczyć o puchary, a grają tragicznie. W Holandii dobrze wszedł w sezon Waalwijk, który w ostatni piątek wygrał kolejny mecz - teraz czeka na nich Heracles i na pierwszy rzut oka wygląda na to, że odniosą kolejne zwycięstwo... Tylko czy to jest ekipa stworzona do dłuższego bytowania w czołówce :?:

Zaprasza do wspólnej analizy oraz dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pirelli 739

pirelli

Forum VIP


Tutaj postaram się krótko, bo jestem w pracy.
✅
- Ostatnie mecze pomiędzy obiema ekipami kończyły się wysokimi wynikami (3:0, 2:4, 1:5, 5:1, 2:4, 1:2, 1:3)
- Od początku sezonu Den Haag notowało bardzo wysokie wyniki (2:2, 2:2, 4:2)
- Groningen również sporo bramek traciło (1:4, 1:1, 1:3)
- Tak więc można zauważyć, że obie ekipy mają problemy w defensywnie. Haga radzi sobie niespodziewanie bardzo dobrze. Groningen trochę zawodzi i tutaj spodziewam się bardzo zaciętego spotkania.
▶over 2.5 gola @1.60

▶BTS @1.53

▶over 3 gola @1.92
 
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
W pełni zgadzam się z pirellim.
ADO Den Haag - FC Groningen over 2,5 1,57 @Bet365

Natomiast Eredivisie to jedna z najbardziej over&#39;owych lig w Europie. Drużyny w Holandi przedkładają ofensywę nad grę obronną. Ostatnie 5 spotkań tych drużyn kończyło się over&#39;ami (w tych 5 meczach padło aż 27 bramek!).
Den Haag w tym sezonie:
2-2 z Vitesse (A)
2-2 z Waalwijk (H)
4-2 z Venlo (A)
Groningen:
1-4 z Twente (A)
1-1 z Willem (H)
1-3 z PSV (H)
Jak widać zaledwie 1 spotkanie z w/w zakończyło się z mniejszą ilością bramek niż 3.
Przedewszystkim licze tu na dobrą grę ADO, gdyż wystartowali o niebo lepiej niż drużyna Roberta Maaskanta, aczkolwiek wierzę też, że Groningen może &#39;ukłuć&#39; gospodarzy, których defensywa nie zachwyca.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Z pięciu zespołów występujących w el. do Ligi Europejskiej awansowały tylko dwa - to troszkę mało, bo rok temu w fazie grupowej LE znalazły się trzy drużyny. W czwartek solidną porażkę zanotowało AZ (0-5 z Anży), przegrali również piłkarze SC Heerenveen (1-2 z Molde) oraz Feyenoordu (0-2 ze Spartą), co przynajmniej dla mnie było niespodzianką. Na poziomie zagrały dwie ekipy - PSV (9-0 z FK Zeta!!) i Twente Enschede (4-1 po dogrywce z Bursasporem) i o ich formę można być spokojny.

Den Haag - FC Groningen
Inauguracja 4. kolejki w Hadze. Niepokonana ekipa Bocianów zagra z czekającym na zwycięstwo w tym sezonie FC Groningen. Pięć punktów na koncie Den Haag, to zasługa głównie tego, że na swojej drodze nie mieli wymagających rywali, nie licząc Vitesse, ale wówczas Nadreńczycy byli &quot;świeżo&quot; po dwumeczu z Anży w LE. Na remis w spotkaniu z RKC nie zasłużyli (gol w 92. minucie, zespół Erwina Koemana świetnie wystartował, więc poniekąd to też był trudny przeciwnik dla Den Haag), a triumf w Venlo patrząc na grę The Good Old, był tylko formalnością (tak dramatycznie grającego zespołu dawno nie widziałem). Zielono-biali przegrali z Twente i PSV, co dziwić nikogo nie może. Podziałem punktów zakończył się pojedynek z Willem II (1-1), co z kolei dobrze nie świadczy o podopiecznych Roberta Maskaanta. Dziś były opiekun Wisły ma do dyspozycji niemal wszystkich piłkarzy (brakuje tylko Paco van Moorsela), poza tym zagrać mogą nowi gracze Filip Kostic oraz Andraz Kirm - liczę, że zwłaszcza ten pierwszy rozrusza ofensywę FCG. Przy okazji cały czas podkreślam, że Den Haag to żaden wielki zespół. Jest jak najbardziej w zasięgu FC Groningen. Mam nadzieję, że przyjezdni tym razem się przełamią i po meczach z czołówką, w końcu zapunktują, a rywal poniesie pierwszą porażkę. Wzmocnioną kadrowo drużynę gości z pewnością na to stać.
Typ: FC Groningen (draw no bet) @ 2.55 (expekt)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
PSV Eindhoven - AZ Alkmaar 1,48 @Tobet - podwójna stawka.
PSV Eindhoven - AZ Alkmaar +1 2,10 @Tobet

Traktuje to jako lokatę. Nie chcę się zabardzo rozpisywać bo sprawa jest prosta. PSV po falstarcie w pierwszym spotkaniu podniosło się i w kolejnych czterech, wygranych meczach zdobyło 22 bramki tracąc zaledwie jedną. Już wielokrotnie pisałem, że PSV to dla mnie faworyt do tytułu, posiadając takich piłkarzy jak Strootman, van Bommel, Wijnaldum, Mertens, Matavz, Lens trzeba wygrywać u siebie z takim rywalem jak Alkmaar, Alkmaar które jest niewątpliwie w kryzysie. Ostatnie 3 meczy to dwukrotne porażki z Anzi 0-1 oraz klęska 0-5 na własnym obiekcie. Nie potrafili także wygrać ze słabym w tym sezonie Heerenveen, bezbramkowo remisując. Ostatni raz gracze z Eindhoven nie wygrali z AZ przed własną publicznością w lutym 2009 roku.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Przyzwoity mecz w Hadze. Wyrównany, z lekką przewagą po 60 minucie gospodarzy ze względu na niekorzystny rezultat. Pewnie FC Groningen grałoby się łatwiej, ale arbiter w 11. min. nie wyrzucił z boiska Aarona Meijersa, choć powinien (faul na wychodzącym na czystą pozycję Genero Zeefuiku). Reprezentant Jong Oranje miał później swoją setkę, ale zmarnował ją (strzał z kilku metrów głową minimalnie nad bramką). Jeśli chodzi o zwycięskie trafienie, to padło po wrzutce z rzutu wolnego i było autorstwa Tima Sparva. W 67. min. na placu gry pojawił się Andraz Kirm, ale były gracz Wisły zaliczył nieudany występ - pierwsze cztery kontakty z piłką kończyły się za każdym razem stratą.

RKC Waalwijk - Heracles Almelo
Analizę tego spotkania zacznę od tego, że RKC w piątek zatrudniło Nourdina Boukhariego (od marca do maja podstawowego piłkarza NAC). Decydenci Żółto-niebieskich liczą na doświadczenie 31-latka. Do pierwszego składu trudno będzie mu się przebić, tym bardziej teraz, kiedy zespół prezentuje się naprawdę dobrze. Wygrał oba mecze u siebie (z PSV oraz Rodą JC 1-0 tydzień temu) i zremisował w Hadze (tracąc bramkę w 92. minucie). Wracając do meczu RKC z Górnikami, to zagrali na dobrym poziomie - agresywnie, tym razem mądrze w obronie (w końcu czyste konto zachował Jeroen Zoet), znów aktywny był atak (Teddy Chevalier i Florian Jozefzoon). Krótko mówiąc, wygląda to na pewno optymistycznie, choć muszę przyznać, że nie wierzyłem w ten zespół kilka tygodni temu. Nieco inna, by nie powiedzieć, że zupełnie inna sytuacja panuje w Almelo. Jeden punkt w trzech spotkaniach i to zdobyty w starciu z Venlo - mizerny wynik, mając nawet świadomość tego, że kolejne mecze grali z AZ (1-3) i Feyenoordem (1-2). Niewiele to po prostu zmienia w mojej ocenie Heraklesa. W ostatnim starciu nie pomogła zmiana w defensywie (Jeroena Veldmate&#39;a zastąpił Jason Davidson). Zresztą, trener Peter Bosz nie był zadowolony z Dragana Paljica (lewa strona - po przerwie nie zagrał), zaś Milano Koenders z powodu kontuzji przedwcześnie opuścił boisko (zszedł w 37. min.). W Waalwijk Heraclieden nie wygrają - tak uważam. Przypomnę, że wciąż poza kadrą jest Marko Vejinovic (10 asyst w sezonie 2011/2012), a do listy nieobecnych dołączył też obrońca Jeroen Veldmate (2/0). Z defensywą Heracles będzie miał duży kłopot, bo ta od początku rozgrywek nie spisuje się najlepiej. Tym bardziej, że gospodarze zagrają w najmocniejszym składzie (wraca również pauzujący ostatnio Sigourney Bandjar). Proponuję dwa typy - triumf RKC (z opcją zwrotu za remis) oraz to, że zespół Erwina Koemana zdobędzie dwie bramki. Mieli sporo szans w meczu z Rodą JC, by podwyższyć prowadzenie - nie udało się. Dziś rywal będzie mniej wymagający, czyli powinno być teoretycznie łatwiej. Szybcy skrzydłowi RKC na pewno dadzą się we znaki obrońcom z Almelo (będzie podobnie jak w spotkaniu z Portowcami).

Typy:
RKC Waalwijk (draw no bet) @ 1.50 (bet365)
RKC Waalwijk over 1,5 @ 1.85 (betsafe)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
omerta 968

omerta

Użytkownik
Na sobotę oprócz RKC nie widzę nic godnego uwagi (chyba, że w ostatniej chwili wpadnie mi coś w oko, to dam znać).
Niedziela będzie dużo ciekawsza i od razu przedstawię typy, do których przemyślenia dodam niebawem (zapewne będą spadki kursów, a tego chcę uniknąć).

Vitesse Arnhem - Feyenoord Rotterdam
Typ: Feyenoord (draw no bet) @ 2.10 (expekt)

PSV Eindhoven - AZ Alkmaar
Typy:
PSV @ 1.50 (bwin)
PSV over 1,5 @ 1.47 (betsafe)
PSV over 2,5 @ 2.375 (sportingbet)
over 2,5 @ 1.50 (bwin)

Twente Enschede - VVV Venlo
Typy:
Twente over 2,5 @ 1.44 (sportingbet)
Twente over 3,5 @ 2.20 (sportingbet)
Twente -2,5 @ 1.98 (bet365)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Waasland vs Cercle Brugge o2.5, 1.85 SBOBET 2.5/10 ⛔ 2:0 - nudny mecz.
IMO value :!: To będzie bardzo otwarty mecz dwóch outsiderów. Obie ekipy potrzebują punktów i w tym meczu na pewno będą szukać swoich szans. Rywale na podobnym poziomie, choć jednak co jak co, ale Cercle solidniejsze. Gospodarze dotychczas 3 overy na ostatnie 5 spotkań - w tym ani jeden over na własnym stadionie, pora to zmienić. Cercle 5 spotkań i... 5 overów, co z jednej strony cieszy, z drugiej niezbyt, ale jednak wątpię by seria dzisiaj została przerwana. Mają fatalną defensywę i nie naprawią tego szybko. Uważam, że oba zespoły dzisiaj wpakują sobie co najmniej po 2 gole, ale kurs na o2.5 i tak mi wystarczy, bo przesadzili. Spodziewałem się kursu ok. 1.65-1.70. Goście dzisiaj bez Cornelisa (5/0 def.), Janssensa (1/0 mid.). Jedzie za to wielu młodych, a i ciekawostką jest to, że w kadrze na mecz znalazło się aż 3ech golkiperów... Gospodarze bez Lepointa (1/0 mid.). IMO warto to pobrać. Dwa lata temu w pucharze Belgii padł rezultat 3:1, dzisiaj nie ma się co sugerować tym wynikiem, ale jednak spodziewam się podobnego wyniku.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Kiepsko stoję z czasem, więc bardzo krótko (przy okazji, sorry za RKC, mały niewypał).
Vitesse Arnhem - Feyenoord Rotterdam
Portowcy po odpadnięciu z Ligi Europejskiej mogą skupić się tylko na rozgrywkach ligowych. Sparta Praga okazała się zbyt silnym zespołem (2-2, 0-2) i Feyenoord zakończył występy na IV rundzie. Dla mnie osobiście porażka w Czechach była w pewnym sensie rozczarowaniem, bo spodziewałem się po drużynie Ronalda Koemana znacznie lepszej postawy. LE za nimi, czas na Eredivisie. Trzy mecze - siedem punktów, bilans bardzo dobry. W dodatku dwa zwycięstwa miały miejsce na wyjazdach - ostatnio w Almelo (2-1), gdzie Feyenoord mógł wygrać znacznie wyżej. Wciąż zawodzi ofensywa i skuteczność. Teraz przynajmniej lepiej wygląda defensywa, bo wraca Joris Mathijsen (choć on sam zawiódł w starciu z SCH). Vitesse, to solidny zespół, z którym gościom będzie trudno. Obecnie wysoka lokata, to w dużej mierze zasługa tego, iż Nadreńczycy grali ze słabymi ekipami (Den Haag, FC Zwolle i Willem II - z beniaminkami były wygrane). Portowcy mogą odczuwać małe zmęczenie ostatnimi spotkaniami, ale uważam, że w Arnhem nie przegrają. Przeczucie, ale i obserwacje tego, co prezentują zwłaszcza zawodnicy z De Kuip - mimo ubytków kadrowych, pokazują dobry futbol.
PSV Eindhoven - AZ Alkmaar
Typy zdecydowanie na PSV. Porażka na inaugurację sezonu ligowego z RKC dała do myślenia ekipie Dicka Advocaata (przypomnę, że wcześniej był triumf nad Ajaksem w meczu o Johan Cruijff Schaal). Cztery kolejne występy (w tym dwa w LE), to komplet zwycięstw i 22 zdobyte bramki (ostatnio 9-0 z FK Zeta). Trener PSV pozwolił sobie w czwartkowym spotkaniu na sporo roszad w składzie (nie grali Tytoń, Marcelo, Toivonen, Strootman, Lens, Mertens), a szansę dostali rezerwowi (m.in. van Ooijen - autor dwóch goli). W przypadku Boeren wygląda to po prostu konkretnie. W niedzielę z pewnością zagrają na pełnej świeżości, czego nie można powiedzieć o AZ. Ci przegrali rewanż z Anży (0-5) i odpadli z LE. Co więcej, wcześniej nie potrafili w Eredivisie pokonać SC Heerenveen (0-0). Ponadto w dzisiejszym meczu zabraknie przede wszystkim kapitana Maartena Martensa (5/1), którego brak w starciu z PSV będzie widoczny. Nie mam wątpliwości, że gospodarze ten mecz wygrają. Pytanie - jak wysoko? Biorąc pod uwagę to, co zaprezentowali w ostatnich pojedynkach (zarówno jedni, jak i drudzy), jestem pewny, że będzie to triumf przekonujący, a PSV zdobędzie co najmniej trzy bramki.
Twente Enschede - VVV Venlo
Podobnie jak PSV, tak i Tukkers powinni wysoko wygrać w niedzielę. Rywala będą mieli słabszego. The Good Old, to ekipa, która ostatnie dwa mecze na własnym obiekcie przegrała (z Utrechtem 1-3 i Den Haag 2-4). Oglądałem ich występ przeciwko Bocianom i byłem w wielkim szoku, że można w tak kiepskim stylu można przegrać. Obrona w rozsypce, popełnia masę błędów, nawet Maya Yoshida - wydawać by się mogło lider tej formacji nie jest w najwyższej formie. Twente wręcz przeciwnie - w lidze trzy zwycięstwa (ostatnio w Nijmegen 3-1) i mimo braku Necera Chadliego oraz Wouta Bramy potrafili zagrać skutecznie. W czawrtek dorzucili awans do fazy grupowej LE, pokonując Bursaspor (4-1, po dogrywce). Dodatkowe 30 minut nie będzie miało żadnego znaczenia w niedzielę, bo jeśli drużyna wygrywa i osiąga sukces, to o zmęczeniu nie można mówić. Steve McClaren ma ogromne możliwości odnośnie doboru właściwego składu, a sam fakt, że Glynor Plet (według mnie bardzo wartościowy napastnik, zdobywca 4 goli w el. do LE) siedzi na ławce i w ogóle nie występuje, mówi wszystko (z obroną również nie ma problemu). VVV-Venlo nie będzie miało nic do powiedzenia w Enschede. Nie ma żadnych argumentów po swojej stronie, dosłownie żadnych. Twente to potwierdzi.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
@ omerta

Przyczepię się znów do Twojej oceny Feyenoordu. Coś mi się zdaje że jesteś ich kibicem i nie potrafisz zachować obiektywizmu. Potrafisz tak ocenić grę PSV czy Alkmaar,ale z Portowcami ci trudno. Piszesz że grają dobry futbol i że mogli wygrać wyżej w Almelo. Pierwsza sprawa to w sumie kwestia tego co nazywamy dobrym futbolem. Dla mnie dobry futbol to futbol grany skutecznie i z pomysłem,a nie &quot;gramy do Schackena i niech on coś tam wyczaruje&quot;;). Druga sprawa-w Almelo mogli nie tylko wygrać wyżej,mogli również zremisować lub przegrać bo Heracles w 2 połowie miał bardzo dobre okazje do zdobycia kolejnych bramek,tyle że dostosował się brakiem skuteczności do ekipy gości. W Vitesse będzie Feyenoordowi o wiele trudniej,ale oczywiście X2 jak najbardziej możliwe;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Trzeba zmazać plamę po wczorajszej porażce, więc na dobry początek dnia:
Club Brugge vs Standard Liege BTS, 1.70 Bwin 3/10 ✅ 4:2 (bet siadł po 10&#39;) ????
Standard pokazał moc w ostatnich trzech spotkaniach. Początek sezonu słaby, ale teraz zaczęli grać na swoim normalnym poziomie. Zwycięstwa 3:1, 6:2 i 3:2 o czymś świadczą. Dzisiejszy rywal to Club Brugge, który do tej pory nie przegrał (4 wygrane i remis). W 4ech z 5u spotkań stracili gola, a co do Standardu to również w 4ech pojedynkach padł BTS. Dzisiaj mierzyć się będą dwie równe ekipy i jakim cudem miałby i tu nie paść gol po obu stronach :?: ???? Poważniej pisząc nie widzę lepszego betu na ten pojedynek. H2H w kratkę, na 6 ostatnich spotkań 4ty btsy, w tym raz w Brugii. Oba zespoły niezbyt osłabione. Ze strony gospodarzy nie zobaczymy: Tricovskiego (1/0 atk.), Zimlinga (3/0 mid.) oraz wciąż nie ma Stenmana. Goście bez: Bolata i jakoś się bez niego trzymają, ale tracą sporo goli, a także bez Gershona (1/0 def.). Reszta grajków z obu stron raczej pewna występ, a i nie ma w kadrze Clubu Brugge Odjidji (3/0 mid.). IMO oba zespoły wpakują sobie po golu. To najlepszy bet po fajnym kursie. Polecam dość mocno ;)
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Ja bym raczej żadnych pieniędzy dziś nie postawił na wygraną Feyenoordu. Ba, prędzej dopatrywałbym się Vitesse w roli lekkiego faworyta. Drużyna z Arnhem ma bardzo ciekawą linię ofensywy; Reis, Bony, Havenaar, Ibarra i nie zapominajmy, że doszedł Janssen. Ciekaw jestem jaka będzie jego rola w klubie, bardziej ofensywna jak za czasów Theo w Twente czy defensywna jak było w Ajaksie...jak dla mnie Vitesse jeszcze nie raz w tym sezonie zabierze punkty teoretycznie, na papierze silniejszym przeciwnikom.
Feyenoord nieskuteczny w ataku. Do drużyny trafili Pelle i Verhoek, którzy maja polepszyć ofensywę drużyny z Rotterdamu. Fernandez jest bardzo nieskuteczny, Schaken w kratkę...ciekaw jestem jak będzie z nowymi piłkarzami. Na pewno nie zagra dziś jedna z lepszych postaci defensywnych w ekipie Feyenoordu: Stefan de Vrij. Młody Holender jest kontuzjowany, a to spore osłabienie w defensywie Portowców.
Mamy przed sobą dwie niezłe ofensywnie drużyny (skuteczność Feyenoordu jeszcze nie jest na najwyższym poziomie, ale powinno się poprawić). Jeżeli chodzi o defensywy obu ekip to zdarzają się systematyczne gafy. Moim zdaniem Vitesse jest delikatnym faworytem i w tym kierunku będę próbował.
Propozycje:
- Vitesse - Feyenoord DNB 1 @ 1.86
- Over 2,5 goals @ 1.70

Z innych pozycji zagram jeszcze Ajax, który jest w gazie i nie widzę powodów czemu miałby dziś stracić punkty. Heerenveen ciągle w trakcie &#39;szukania&#39;, Ajax z meczu na mecz lepiej, ostatnio wysokie zwycięstwa, masa świetnych piłkarzy, którzy tylko czekają na swoją okazję. Jest determinacja, jest materiał, jest coraz lepsza defensywa a o ofensywie już nie wspominam, bardzo dobra. Na moje oko bez większych problemów 2 na ekipę z Amsterdamu.
Propozycje:

- Heerenveen - Ajax 2 @ 1.50
- Heerenveen - Ajax (-1) 2 @ 2.20

Edit: dziwny mecz (2-2).

P.S. Eindhoven i Twente nie ruszam, ponieważ śmieszny kurs na Twente, PSV nie jest pewne moim zdaniem. A gdzieś będzie pewnie niespodzianka, ale to zapewne będzie w Arnhem ;)
 
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
SC Heerenveen - Ajax Amsterdam 1,55 @Tobet
SC Heerenveen - Ajax Amsterdam -1 2,25 @Tobet

Jak dla mnie sprawa tu jest prosta. Z Heerenveen odeszli gracze stanowiący o sile ofensywnej zespołu z Fryzji. Bas Dost, Narsingh czy Assaidi, ci piłkarze robili na boisku różnicę. A teraz bez nich grają wprost fatalnie. W lidze 2 remisy i porażkam w tych 3 meczach strzelili tylko 1 bramkę. Ponadto odpadli z LE, przegrywając w dwumeczu 2 razy z norweskim Molde. Ajax to drużyna o klasę lepsza od Norwegów. Stracili Vertonghena czy Anite, przyszedł Babel, ale Ajax ma w składzie graczy którzy poradzą sobie z zastąpieniem tych graczy. Mistrz Holandi po remisie w 1 kolejce z Alkmaar, następnie rozgromił Nijmegen 6-1 oraz Brede 5-0. Są w gazie, to widać. Ponadto Heerenveen będzie zmęczone po czwartkowej przeprawie w eliminacjach do LE. W poprzednim sezonie, gdy gospodarze grali o niebo lepiej, to Ajax okazał się dwukrotnie lepszy wygrywając 5-0 i 5-1. Polecam ten typ.
 
A 15

amte

Użytkownik
czesc,
chcialem napisac spostrzezenia dzisiejszych spotkan, ale musialbym przepisac to co napisali Ajax i Chicharito14. Dodatkowo przeczucie ???? i doswiadczenie ???? podpowiadaja, ze PSV dzisiaj umoczy, dlatego moze warto zagrac ze Alkmar nie przegra ?
 
A 15

amte

Użytkownik
PSV Eindhoven 5 - 1 AZ Alkmaar
tak na prędko poki jeszcze pamietam to co widzialem w tv. Ubolewam, bo nie zdażyłem włączyć telewizora i ogladac meczu od samego początku. W momencie jak pojawił sie obraz (14min) było juz 1 do 0 dla gospodarzy i czerwona kartka dla gości. W pierwszej połowie Az próbowało cos tam grać(sporadycznie zapuszczali sie na polowe przeciwnika) i wynikiem tego byla piekna bramka. PSV przez cale spotkanie mialo przewagę i kontrolowalo grę. W drugiej odslonie kwestią czasu byly nastepne bramki dla gospodarzy. AZ wyszlo na ta połowę z nastaiweniem by ten mecz wkoncu sie skonczyl. Oczekiwali koncowego gwizdka a PSV zrobilo trening... Jestem ciekaw czy piłarze AZ odbudują swoje morale do nastepnego spotkania po dwóch sromotnych porazkach w tym tygodniu... kiepsko wygladali ...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
BTS jak w masło. Pora na kolejne emocje.
Anderlecht vs Genk o2.5, 1.53 Pinn 2/10 ✅ 2:2 ;)
Mecz na szczycie 6ej kolejki. Oba zespoły po pucharach, oba zespoły w świetnych nastrojach. Dzisiaj jednak czas wrócić na własne podwórko i walczyć o majstra. Takie mecze mają szczególne znaczenie, ponieważ podbudowują morale, choć na to i Fiołki i Genk nie narzekają. Gospodarze w ostatnim czasie 2 undery, dzisiaj będzie najlepsza okazja by zagrać częściowo na większym luzie, ale i mają wygrać ten pojedynek. Goście w ostatnich 5u pojedynkach aż czterokrotnie kończyli mecz dwoma lub jedną bramką. Tym razem pora to zmienić. Ostatnimi czasy w pojedynkach pomiędzy Anderlechtem i KRC padają overy (3 z rzędu), a w szczególności na stadionie Vanden Stocka (ostatnie 2 mecze: 1:3 i 4:2). Dość jednak statystyk. Czas na kadry. Gospodarze zagrają pełnym składem. Juhasz jednak zdolny do gry, choć chodziły pogłoski, że nie zagra w tak ważnym meczu. Canesin, Wasyl, De Sutter - wszyscy w kadrze. Goście natomiast bez Benteka, który odszedł, przyszedł za to świetny napastnik z Lokeren, De Ceulear, co jest solidnym wzmocnieniem, ponieważ ten nabytek jest naprawdę bardzo dobrym grajkiem i możliwe, że dzisiaj już dostanie szanse. Tak poza tym pełna kadra. Spodziewam się otwartego meczu i prawdopodobnie btsa, ale jednak boję się, że Fiołki mogą zdominować mecz i skończy się 3:0 - osobiście w to wątpię i równie dobrze będzie jak się skończy 2:2 ????
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 15

amte

Użytkownik
SC Heerenveen 2 - 2 Ajax Amsterdam
parę słów odnosnie spotkania dla tych co nie ogladali a i moze kiedys w pozniejszym czasie te info sie przyda.
Ajax od poczatku meczu atakowal, strzelił szybko gola i wydawalo sie ,ze kwestia czasu beda nastepne bramki, lecz stały sie dwie kuriozalne sytuacje, które moim zdaniem wplynęły na koncowy wynik calego spotkania. Pierwszą było stracenie pilki przez obroncow Ajaxu, którzy podajac pilke na wysokosci polowy swojej strony stracili ja. Nie popisał sie wtedy napastnik gospodarzy. Po chwilo kolejne kuriozalne zagranie gracza Ajaxu z polowy boiska do swojego bramkarza, pilka przed którym skozlowala, ten zagral ja głowa pod nogi napastnika gospodarzy i byl remis. Te dwie akcje spowodowaly, ze zawodnicy Ajaxu nie poczuli sie pewnie z tylu i ich frontalne ataki stracily na animuszu. W miedzyczsie obie druzyny stracilu przynajmniej pod wie setki. Ajax mial wiecej z gry, lecz Hereenven groznie kontratakowal i do szatni strzelil gosciom drugiego gola. Druga polowa to ataki Ajaxu. Bramka na remis, czerwona kartka dla przyjezdnych i mecz sie wyrownal. Im blizej konca spotkania tym gospodarze grozniej atakowali, Ajax skupil sie na obronie wyniku. W koncowce to gospodarze mogli przychylic szale zwyciestwa na swoja korzysc, chyba dwie sety, ktorych nie strzelili...
Podsumowujac gospodarze zagrali bardzo dobre zawody, goscie solidnie,z polotem lecz bledy obrony i czerwona kartka ustawila mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
To co Ajax grał dzisiaj w obronie to jest poziom amatorskiej 3 ligi w Holandii.
Do tego jescze skandaliczne sędziowanie.Karny dla Heerenveen to chyba wzięty z kosmosu.
Obrońca dostał piłką w twarz ,nie rękę.Czerwona kartka pokazana zbyt pochopnie,co najmniej 2 karne dla Ajaxu nie podyktowane.Sędziował Pol Van Boekel .
Powinni gnoja odsunącćna kilka meczów.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
I over siadł planowo, a na wieczór kolejny BTS:
Lokeren vs Kortrijk BTS, 1.60 Bwin 2/10 lub x2, 1.80 SJ 1/10 ⛔ i ✅ 0:1, szkoda :p
Lokeren bez De Ceuleara, który trafił do Genku i dzisiaj zaliczył swoje pierwsze trafienie przeciwko Fiołkom. Poza tym gospodarze odpadli po wyrównanej batalii z Pilznem z LE i na pewno morale zespołu w tej chwili są na dość niskim poziomie. W tej chwili w napadzie zobaczymy a pewno Harbouiego oraz Tembe, a ci dwaj snajperzy do najlepszych nie należą, większą moc strzelecką posiada druga linia, gdzie gra Milos Marić (2 gole). Dzisiaj najprawdopodobniej wpakują gola i to tylko jednego, bo będzie im ciężko. Kortrijk po dwóch słabszych występach złapał nieco oddechu po wygranej nad beniaminkiem z Beveren. Goście ogółem grają całkiem nieźle. Statystyki dotyczące BTSów wyglądają następująco. Lokeren 3 btsy na ostatnie 5 spotkań, a za to w każdym z tych pojedynków stracił gola. Kortrijk natomiast również 3 btsy i tak samo jak rywale stracili co najmniej jedną bramkę w każdym z pozostałych spotkań. H2H: ostatnie 5 spotkań to 3 btsy, a dwukrotnie na stadionie w Lokeren. Dość statystyk, pora na kadry. Gospodarze będą musieli się oswoić bez ww napastnika, a reszta składu w normie. Kortrijk bez Mattona (5/1 mid.), a reszta w składzie. W kadrze na mecz pojawił się także Chavarria, który powinien doczekać się występu w nowym sezonie. IMO warto pograć BTS, ale i nawet podwójną szansę na gości. Większe szanse daje pierwotnego zakładowi, ale x2 jest również wielce prawdopodobne. Gospodarze podłamani, a goście na pewno będą chcieli się zrewanżować za przegrany puchar Belgii.
GL.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom