>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (03.11.2016) - czwartek

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP

Kursy od Sportingbet:

Czwarta kolejka Ligi Europejskiej, a więc czas na otwarcie części rewanżowej. Dla niektórych drużyn to także czas na przypieczętowanie awansu do fazy pucharowej.
Manchesterowi United przypisywano lekkie podejście do rozgrywek LE, a tym czasem prowadzą w grupie A. W ostatnim spotkaniu pokonali pewnie u siebie Fenerbahce. Czy w Turcji także zdobędą komplet punktów?
Jak do tej pory w trudnej sytuacji znajduje się drużyna Basków która zamyka stawkę w grupie F. W czwartej kolejce zagrają z drużyną Genk, która niespodziewanie przed dwoma tygodniami pokonała ich na własnym obiekcie. Czy Hiszpanie, uznawani za faworytów do końcowego triumfu, wygrywając spotkanie przewrócą tabelę swojej grupy do góry nogami?
Krasnodar Artura Jędrzejczyka w ostatniej kolejce przegrał 0-1 z Schalke. Niemiecka drużyna wróciła na właściwe tory i na drużynę naszego kadrowicza czeka nie lada wyzwanie aby wrócić z Zagłębia Ruhry z tarczą. Także z niemieckim zespołem zagra Łukasz Teodorczyk. W ostatnim spotkaniu jego Anderlecht zremisował u naszych zachodnich sąsiadów w Mainz 1-1. Jedynego gola dla belgijskiego zespołu zdobył Polak. Czy Teodorczyk podtrzyma dobrą formę na europejskich boiskach? Anderlecht nadal nie jest pewne awansu mimo tego, że w tej edycji LE jeszcze nie poczuli smaku porażki.
Zachęcam do wyrażania opinii, analizowania i komentowania.
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Pograłbym tutaj na Anderlecht, u siebie dobrze grają, wczoraj niezła kompromitacja i na pewno będą chcieli się odkuć, Teo w formie, powinien też coś ustrzelić, a kurs zachęca. Pogram na pewno też w stronę Nice, są w rewelacyjnej formie, 1 miejsce w lidze, w LE też grają świetnie, Mario się odrodził ???? Te dwa mecze widzę jako granie w dubelku ???? no i dojdzie jeszcze jakaś taśma za drobne.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Pograłbym tutaj na Anderlecht, u siebie dobrze grają, wczoraj niezła kompromitacja i na pewno będą chcieli się odkuć, Teo w formie, powinien też coś ustrzelić, a kurs zachęca. Pogram na pewno też w stronę Nice, są w rewelacyjnej formie, 1 miejsce w lidze, w LE też grają świetnie, Mario się odrodził ???? Te dwa mecze widzę jako granie w dubelku ???? no i dojdzie jeszcze jakaś taśma za drobne.
Z tą Ligą Europejska bym nie przesadzał, świetnie tam nie grają, pierwsze dwa mecze porażki, 0-1 u siebie z Schalke i 5-2 w Krasnodarze, dopiero w 3 meczu przełamanie skromna wygrana w Salzburgu, sytuacje w tabeli mają trudną, bo jak nie wygrają z Salzburgiem to może im być trudno o awans, ważny mecz ale czy ja wiem czy będą się spinać w lidze europy, myślę że wszystkie siły rzucają na Lique 1, bo jesli by im bardzo zależało na Lidze europejskiej to chyba by lepiej zagrali w Krasnodarze, a dostali jak mozna tak nazwać baciki, więcej z pewnością kasy dostaną za mistrzostwo w Lique 1 i awans do Champions League, niż granie w Pucharze Pocieszenia bo tak nazwać można Lige Europy, a w Lique 1 widać że bardzo im zależy zdetronizować wielkie PSG, i wychodzi im to świetnie jak narazie.
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
3 rzeczy mi sie rzucają w oczy.. Schalke 1,55 - nabrali wiatru w żagle i myśle, że LE jest jakąś szansą na ratowanie sezonu/
Nice 1,83
- jakby nie patrzeć u siebie radzą sobie całkiem dobrze, może jeszcze nie złapią zadyszki, ale z Salzburgiem to przynajmniej 1-0 powinno wejsc/
Ajax - Celta - over 2,5 kurs 2,00 no jakby nie patrzeć to Celta i strzela i traci(wczorajszy mecz z LP to był majstersztyk tego co może Celta.. licze ze z Ajaxem też pierwsi strzelą a później już poleci i skonczy sie 2-1/2-2) Ewentualnie BTS po kursie 1,8/
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Bardzo ładny kurs na Fener w meczu z Man Utd. Nie wydaje mi się aby przelewali krew w LE gdy liga im ucieka.
Ajax - Celta imho ideał pod BTS tak jak pisał kolega wyżej.
Zenity skłaniam się do BTS lub czystego łamka które Zenity w tej edycji LE sobie lubią zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Z tą Ligą Europejska bym nie przesadzał, świetnie tam nie grają, pierwsze dwa mecze porażki, 0-1 u siebie z Schalke i 5-2 w Krasnodarze, dopiero w 3 meczu przełamanie skromna wygrana w Salzburgu, sytuacje w tabeli mają trudną, bo jak nie wygrają z Salzburgiem to może im być trudno o awans, ważny mecz ale czy ja wiem czy będą się spinać w lidze europy, myślę że wszystkie siły rzucają na Lique 1, bo jesli by im bardzo zależało na Lidze europejskiej to chyba by lepiej zagrali w Krasnodarze, a dostali jak mozna tak nazwać baciki, więcej z pewnością kasy dostaną za mistrzostwo w Lique 1 i awans do Champions League, niż granie w Pucharze Pocieszenia bo tak nazwać można Lige Europy, a w Lique 1 widać że bardzo im zależy zdetronizować wielkie PSG, i wychodzi im to świetnie jak narazie.
Gra Nicei nie wzięła się z powietrza. Trzeba pamiętać, że drużyna była cierpliwie budowana przez lata. Już poprzedni sezon grali bardzo dobrze kończąc rozgrywki na 4. miejscu dwa punkty za wicemistrzem. W LE początek mieli zadziwiająco słaby. Przede wszystkim porażka z Schalke była rozczarowująca. Wtedy drużyna niemiecka miała spore problemy z grą więc tym bardziej Francuzi powinni to wykorzystać. Jednak mecz w Krasnodarze dla mnie zdziwieniem nie jest. Rosja to zawsze trudny teren, a Krasnodar potrafi grać u siebie. Do tej pory w lidze sześć spotkań z czego pięć wygrali i przegrali tylko raz.
Ponadto sądzę, że dla Nicei kasa jaką proponują w LE jest zadowalająca i nie wierzę by odpuszczali te rozgrywki. Słusznie są faworytem czwartkowego meczu.
A co sądzicie o meczy Southampton - Inter? Włosi pod kreską w lidze. W ostatnim meczu znów porażka. Jeśli chcą się jeszcze liczyć w LE muszą wywieźć choć remis. Natomiast piłkarze z Anglii moim zdaniem nie biorą na poważnie tych rozgrywek (jak większość zespołów angielskich) i ciężko powiedzieć jak zagrają. Kurs na Inter zadowalający nawet jako DNB. &lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;tname-home logo-enable&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;current-result&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zurych - Steaua 1 @2.30 bwin
Zurych jak na Szwajcarów przystało, dużo lepiej prezentuje się na własnym obiekcie. Niemniej ostatni mecz w Rumunii to właśnie Zurych był stroną dominującą, pewnie spora zasługa, że musieli gonić niekorzystny wynik. Ale powiodło im się i mają dość niezłą sytuację pod warunkiem, że zwyciężą to spotkanie. Teoretycznie grają w 2 lidze Szwajcarskiej, ale kadrowo na spokojnie walczyliby w 1 lidze o 3-4 miejsce. W tym sezonie w swojej lidze nie mają sobie równych i pewnie idą ku powrocie do 1 ligi. Duża przewaga w lidze sprawia, że mogą bardzo poważnie wziąć się za granie w LE. Steaua mnie zawiodła w 1 meczu, a nie sądzę, by zaskoczyli czymś na delegacji. Kurs dla mnie do wzięcia.
Villarreal - Osmanlispor 1 @1.40 uni
Villarreal typowa olewka na wyjazdach (byle nie przegrać, ale nie będziemy specjalnie spinać o zwycięstwo). U siebie inna bajka. Turcy słabsza forma, co nie powinno przeszkodzić Żółtym Łodziom w kierunku awansu. Hiszpanie jak zwykle idą na poważnie w LE jeśli chodzi o końcowy triumf.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Gent - Szachtar Donieck 2,00 Bet365 ✅
Szachtar Donieck w ostatnim czasie wygrywa z kolejnymi drużynami, zarówno na ukraińskim podwórku, jak i europejskim. Ostatnio odprawili w pierwszym meczu Gent 5-0, teraz przychodzi czas rewanżu. Moim zdaniem jednak Belgowie dużo w czwartek nie zdziałają. Grają w kratkę i ich forma nie powala na kolana. W tym roku zagrają już trzeci raz, bo mieli okazję się spotkać również w czasie przygotowań przedsezonowych. Wtedy również wygrała ekipa z Ukrainy 2-0. Szachtar znacząco wybija się ponad poziom tej grupy, ale w końcu to ekipa ograna w europejskich pucharach od lat. Jutro wygrywając będą mieli okazję przypieczętować awans z pierwszego miejsca w grupie i myślę, że mają na to duże szanse.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Fenerbache - Manchester United
Jutro na &#39;widelec&#39; biorę rewanżowe spotkanie pomiędzy tureckim Fenerbache, a Manchesterem United. Podopieczni Moruninho spisują się w tym sezonie poniżej oczekiwań, w lidze zajmują dopiero ósmą pozycję ze stratą już ośmiu punktów do pierwszego w klasyfikacji City. W grupie A ligi europy plasują się natomiast na pierwszym miejscu z taką samą ilością punktów co drugi Feynoord i z przewagą dwóch punktów nad trzecim właśnie Fenerbache. W przypadku porażki i ewentualnej wygranej Feynoordu mogliby spać na trzecie miejsce w grupie, przez co bardzo skomplikowaliby swoją sytuację - jeżeli chcą troszeczkę uspokoić rywalizację w grupie powinni to spotkanie wygrać.
Poprzednie spotkanie tych zespołów to sromotna porażka podopiecznych Dicka Advocaata, aż 4-1. Jednak to spotkanie może wyglądać zupełnie inaczej, bo &#39;Żółte kanarki&#39; na własnym stadionie są mocną ekipą - w dziesięciu ostatnich pojedynkach przegrali tylko jeden raz - odprawiając z kwitkiem między innymi takie drużyny jak Monaco (2-1) oraz Feynoord (1-0).
W lidze tureckiej Fenerbache także nie idzie zbyt kolorowo, po dziewięciu spotkaniach zajmują dopiero piąte miejsce ze stratą do lidera ośmiu punktów. Jednak ostatni pojedynek w lidze wygrali na własnym obiekcie z Karabukspor aż 5-0 i ich forma prezentuje się coraz lepiej.
Jutrzejszy mecz na Şükrü Saracoğlu Stadyumu na pewno będzie ciekawym widowiskiem, a goszczący Manchester United z pewnością nie będzie miał łatwo, jednak wierzę, że podopieczni Moruinho w końcu wystrzelą z formą w tym sezonie i będą toczyć boje o najwyższe cele. Jeżeli nie chcą skomplikować swojej sytuacji w grupie muszą wygrać to spotkanie i w spokojniejszej atmosferze podchodzić do następnych. Nie liczyłbym jednak na tak wysoki wymiar kary jaki wymierzyli drużynie ze Stambułu na Old Trafford.
Manchester United @ 2.30⛔⛔
 
julek 421

julek

Użytkownik
Teodoczyk strzeli @2.87 bet365
ktoś zapyta dlaczego tak? a ja zapytam dlaczego nie? 19 meczy w Anderlechcie w 13 meczach strzelił bramkę. 6 razy z rzędu trafił. Wszyscy dobrze wiemy jak Teodorczyk dobrze się wkomponował w belgijską drużynę. Sytuacja w grupie otwarta, Anderlecht u siebie, drużyny raczej overowe - bramki powinny być. Kurs zachęcający.

✅✅✅
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Ktoś gra Astanę? ???? W tym sezonie Olympiakos to chyba ich najsilniejszy rywal, ale jak dobrze wiemy, tam w Kazachstanie to się dzieją cuda i nie jeden zespół punkty tam stracił. Jak oceniacie? Z tego co widziałem na 1X jest kurs w okolicach 1.70.
Zgodzę się z sumadą. Nie widziałem Szachtara grającego w LE, ale widziałem spotkanie z Odessą, gdzie przeciwnikowi za dużo do powiedzenia to nie dali ????
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Ja dzisiaj mam zamiar polecieć w opcję włoską w meczach przeciwko Austriakom. Roma w formie tak mi się wydaje, ale warto żeby też jakiś znawca serie A się również wypowiedział. Ostatnio z Empoli to jakiś cud ze Skorupski wybronił gospodarzom mecz. Roma przeważała tylko nie potrafiła przekuć to w bramki. Jak poprzednio nie szło to teraz pewnie worek się rozwiąże. Sasuolo ostatnie wyniki w lidze słabo, ale wierzę że zalezy im na LE i pokażą klasę. Drużyny austriackie 4 i 5 miejsce w swojej lidze. Grając typy w LE zwracam przede wszystkim uwagę czy klubom bedzie się chciało wygrać swoje mecze. I Roma i Sassuolo potrzebują punktów w tabeli. Liczę że wygrają dzisiaj swoje mecze
Austria Wiedeń - AS Roma typ 2 kurs 1,65 forbet ✅
Sassuolo - Rapid Wieden typ 1 kurs 1,90 forbet ⛔ 2-2 86 minuta i 90 minuta bramki dla Rapidu, masakra
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Liga Mistrzów fatalna (znowu się wpieprzyłem w ten Real z handicapem zamiast w over bramkowy - człowiek będzie mądrzejszy). W LE szukamy niespodzianek, bez szarż zatem ze stawkami - łapiemy po prostu dwa wyższe kursy.
FC Astana - Olympiakos
FC Astana remis @ 3,37 PinnacleSports ✅ 1-1

Zaczynamy od znanego wszystkim kibicom terenu. Astana - nie mam pojęcia czym jest to spowodowane, ale u siebie jest zupełnie inną ekipą niż na wyjazdach. To chyba jedna z najbardziej wybitnych drużyn własnego boiska w pucharach (wybitnych jak na swoje możliwości ). Zresztą co tu dużo mówić - w pucharach. Oni są nawet w lidze drużyną własnego boiska . Teraz przyjeżdża tutaj Olympiakos, mający sześć punktów na koncie. I na pewno nie będzie miał tutaj spacerku. Myślę, że kursy w tym spotkaniu powoli spadają w kierunku Kazachów i nie ma co się dziwić. Ta drużyna w LM zabijała grę u siebie, w tym roku w pucharach także spisywała się u siebie na obiekcie należycie. Ja tutaj ryzykuje remis. Olympiakos na pewno przygarnąłby ten remis z zadowoleniem, Astana zapewne z mniejszym, ale pamiętam, że w Lidze Mistrzów zaliczyli rok temu trzy remisy - tutaj zremisowali u siebie z Young Boys Berno - zapewne będą chcieli tym razem wygrać, ale czy mają odpowiednio dużo jakości? Zobaczymy .
Fenerbache - Manchester
Fenerbache wygra @ 3,7 PinnacleSports ✅ 2-1

Drużyny te grały ze sobą w Manchesterze i tam Czerwone Diabły zmiażdżyły rywala. Tutaj sytuacja jest nieco inna. Manchester ma nadal u siebie mecz z Feyenoordem a do tego mecz na Ukrainie i w sumie te dwie wygrane dadzą im wyjście dalej. Fenerbache walczy o swoje - cztery punkty i porażka dzisiaj znacząco skomplikuje ich sytuację (przy ewentualnej wygranej Feyenoordu nawet bardzo), zatem zmotywowani będą. Fenerbache u siebie posiada wspaniała atmosferę na stadionie, jest dodatkowo zmotywowane a na United kibice nie będą szczędzić dopingu. Myślę, że drużyna Mourinho, która ostatnio gra w kratkę może tutaj zaskoczyć negatywnie i stracić punkty. Ja jednak idę w stronę czystej wygranej gospodarzy. Kiedyś sam Jose wspominał, że LE go nie interesuje. Mam nadzieję, że tutaj przy sześciu punktach na koncie porotuje trochę składem a Fenerbache zagra o pełną pulę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Ajax Amsterdam - Celta Vigo
Typ: 1
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na Amsterdam ArenA dojdzie dziś do pojedynku który może rozstrzygnąć kwestie pierwszego miejsca w grupie G, jeśli bowiem Ajax wygra dziś będzie mieć 10 pkt i już 5 pkt przewagi nad Celtą (której ani St. Liege ani Panathinaikos po tej kolejce nie wyprzedzą). Wydaje się, że to właśnie Ajax jest faworytem tego spotkania, Peter Bosz traktuje bowiem bardzo poważnie te rozgrywki i na pewno chce być może już dziś zapewnić sobie awans do następnej fazy rozgrywek. Jeśli chodzi o Celtę to jak to powiedział szkoleniowiec Joden na konferencji prasowej jest to drużyna po które nie wiadomo czego się po niej spodziewać bowiem w niemal każdym kolejnym meczu gra w innym zestawieniu.
Myślę, że Ajax który mimo słabego początku sezonu z tygodnia na tydzień wygląda coraz lepiej (widać, że drużyna się zgrywa ze sobą) i to właśnie w tej drużynie osobiście przewiduje faworyta tej rywalizacji. Tym bardziej, że jak wspomniałem Eduardo Berizzo mocno rotuje swoim składem i dziś zapewne zagra kilku graczy którzy w lidze nie są podstawowymi zawodnikami Celty. Na pewno w zespole z Estadio Balaídos nie zobaczymy dzisiaj kontuzjowanego Fabiána Orellana (choć ten jest w kadrze na ten mecz) oraz Claudio Beauvue (poza kadrą). W Ajaxie nie zobaczymy natomiast Nicka Viergevera, Tima Krula (kontuzjowani), Anwara El Ghazi (zawieszony przez klub) oraz m.in. Heiko Westermanna czyThulani Serero, którzy nie dostali powołania na to spotkanie.
Osobiście uważam, że dziś Celta nie zagra w najsilniejszym zestawieniu, raczej będą się oszczędzać na kolejne mecze ligowe w tym zbliżający się mecz z Valencią. Ajax natomiast grając u siebie nie będzie chciał zawieść swoich kibiców i zdobyć jakże cenne 3 pkt, dające im zapewne nie tylko awans ale też 1.miejsce w tej grupie. Ajax w ostatnim czasie pokazał, że stać tą drużynę na dobre mecze, przecież na Balaídos zremisowali 2:2, dlaczego więc nie mieliby wygrać u siebie. Moja propozycja to zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Southampton FC - Inter Mediolan
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Pierwszy mecz tych ekip na Stadion Giuseppe Meazzy zakończył się zwycięstwem Interu (1-0) co sprawiło, że Nerazzurri zdobyli pierwsze punkty w Lidze Europy w tym sezonie i zachowali szansę na wyjście z grupy. Czy jednak te szansę są realne? Inter w tym sezonie prezentuje się fatalnie, mimo dużych transferów latem zespół w Serie A zajmuje odległe 12.miejsce. Z szatni co róż słychać o kłótniach zawodników czy też słabych morale w drużynie to wszystko sprawiło, że zespół opuścił Frank de Boer, a jego następcą został Stefano Vecchi. Dziś przed nim pierwsze trudne zadanie bowiem na St Mary’s Stadium powalczą o zachowanie szans na wyjście z grupy do fazy play-off. Moim faworytem w tym starciu są jednak gospodarze.
Southampton może nie jest zaliczany do czołówki w Premier League ale (9.miejsce) ale jest to solidnie grająca drużyna, która potrafi napsuć krwi najlepszym (nie tak dawno zremisowali na wyjeździe z Manchesterem City 1:1). Wydaje się, że dziś grając przed własną publicznością podejdą do meczu zupełnie inaczej niż przed dwoma tygodniami i postarają się o komplet punktów. Tym bardziej, że problemy Interu (według mnie) wcale się nie zakończyły na zmianie trenera i będzie to widoczne dziś na boisku.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to Inter dziś oprócz nie zgłoszonych do rozgrywek Kondogbii, Joao Mario, Jovetića i Barbosy to do Anglii nie polecieli również Melo, Palacio (kontuzja) i Brozović (zawieszenie). Jeśli chodzi o Southampton to Claude Puel nie może skorzystać z usług Pieda, Soaresa, Targetta, Gardosa i Longa. Myślę, że mimo tych osłabień to jednak Święci okażą się lepszą drużyną i 3 punkty pozostaną na St Mary’s Stadium.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Celta nie zagra w najsilniejszym zestawieniu, raczej będą się oszczędzać na kolejne mecze ligowe
Uwielbiam taką &quot;poezję&quot; o oszczędzaniu.
Celta po 3 meczach jest bez porażki, ma 5 punktów i żadnego powodu, by zaprzepaścić taki dorobek. Jeśli w drugiej parze ktoś wygra, to zrobi się nieciekawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Austria - Roma
Roma jedzie bez Manolasa, Emersona, Florenziego i Tottiego, który w LE grał pierwsze skrzypce. Straty spore zwłaszcza w defensywie, gdzie prawdopodobnie partnerem do powracającego po ciężkiej kontuzji Rudigera będzie Daniele de Rossi a wszystko przez uraz jaki ma Fazio i jego wątpliwość czy dzisiaj zagra. Podobnie jest z Bruno Peresem i on jest dopiero co po wyleczonej kontuzji, gdzie już dostał kilka minut w końcówce z Empoli. O czwartym defensorze czyli Juanie Jesusie można tyle powiedzieć, że gdyby był choć jeden zdrowy defensor nie miałby prawa myśleć o grze od pierwszej minuty. Najsłabszy z całej czwórki defensorów i to tak zdecydowanie nawet biorąc pod uwagę, że pozostali są po kontuzjach czy jak de Rossi nie grający na swojej pozycji. W bramce oczywiście też rezerwowa postać. I tak wygląda obraz Romy w defensywie, jednym słowem masakra. Przez brak Tottiego skazanym dzisiaj na grę ma być Dżeko w asyście Iturbe, który w lidze w ogóle nie gra. Salah na pewno zacznie na ławce podobnie ma być z Radją Naiggolanem także tutaj jest cała odpowiedź czy warto grać Romę.
Austria po tym come backu w Rzymie pomimo fatalnej kontuzji swojego kapitana na bramce widać mocno odżyła. Wyrwany remis na Romie, wygrane derby z Rapidem i ostatnio wygrana u siebie z liderem rozgrywek Strumem Graz. Całość napawa dużym optymizmem. Oprócz Almera cała kadra jest do dyspozycji trenera, mecz u siebie przy komplecie publiczności, sporo kibiców ma przyjechać z Rzymu. Generalnie zapowiada się całkiem przyjemny mecz nawet pomimo tego, że Roma jedzie w pół rezerwowym składzie i nastawieniem przymusu a nie przyjemności. W zasadzie dzięki temu, Austria może zyskać tak wiele i stąd robi się ciekawa sytuacja. Liga Europy jaka jest każdy widzi, jednego nie można tym rozgrywkom odmówić. Wchodzą co kolejkę duże kursy, nikt nie robi z tego wielkich niespodzianek, każdy przechodzi do tego na spokojnie. Chociażby jak ten remis 3-3 w Rzymie, nikt nie miał z tym większego problemu.
Austria @ 5,00 Bet365 ⛔ ⛔ 2-4 A tak miło zaczęli
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Bilbao przegrało tylko jeden mecz u siebie w tym sezonie LALIGA - z Barcelona 0-1. Genk odwrotnie, fatalnie wygląda na wyjazdach. Te aspekty napewno kolega wziął pod uwagę przy typie No chyba że dla.niego mecz u siebie a wyjazd to bez różnicy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom