>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [01.11.2017]- środa

Status
Zamknięty.
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
1.FC Porto - RB Lipsk BTS - 1.62
2.Besiktas - Monaco 1DNB - 1.62
3.FC Sevilla - Spartak BTS - 1.62
AKO 4.25
4.Szachtar - Feyenoord 1 - 1.41
5.Tottenham - Real Madryt Over RR +10,5 - 1.88
Porto - Lipsk 1 mecz 3:2 dla piłkarzy z bundesligi co świadczy o tym, że potrafią strzelać bramki i grają bardzo ofensywnie obie drużyny prezentują dobrą formę a wygrana którejś z ekip przybliży ją do awansu.
Besiktas - Monaco gracze Besiktasu na własnym boisku bardzo groźny w LM prezentują się niesamowicie dodatkowo w Monaco nie zagra Falcao, dodatkowo ich forma pozostawia wiele do życzenia a kurs 1.62 na 1DNB biorę jak najbardziej.
Sevilla - Spartak gracze z Hiszpanii za pewne będą chcieli się odgryźć za przegraną aż 5:1 na wyjeździe i dać kibicom powód do radości w postaci wygranej na własnym boisku co może nie być tak łatwe w każdym meczu tych ekip oprócz meczu Sevilli z Mariborem gospodarze jak i goście strzelali bramki więc przy dzisiejszym spotkaniu jak najbardziej możemy się spodziewać bramki obu z ekip.
Ten trebelek zagram z pewnością wydaję mi się bardzo prawdopodobny kurs 4.25 bardzo fajny myślę jeszcze nad tymi 2 pozycjami.
Co do Spotkania nr.4 myślę, że Szachtar raczej nie powinien nam sprawić niespodzianki.
Tottenham - Real tutaj jestem już bardziej przekonany w pierwszym spotkaniu padło 17 RR więc raczej pokryją over 10,5 a kursik bardzo fajny obie ekipy stwarzają mnóstwo sytuacji i obie będą chciały zgarnąć 3pkt. Myślę, że dołożę to do 3 pierwszych spotkań, co dało by AKO 7.99.
Co o tym myślicie?

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
graf3r 20

graf3r

Użytkownik
Ja również szedłbym w stronę rzutów rożnych w meczach Dortmundu i Realu. O meczu realu pisał już &quot;
DamCizarobić &quot;. A mecz Borussii wiadomo jak będzie wyglądał, ciągłe ataki Dortmundu na bramkę i pełnę rzutów rożnych w tym meczu muszą wygrać i liczyć na sporą ilość sytuacji co będzie miało przełożenie na RR. W pierwszym meczu Borussia miała 11RR i sama wypełniłaby over który oferuje Nam fortuna. Sam zagram z przyjemnością oba typy w dublu. Kursy na ten moment:
Tottenham-Real over 11,5 RR po 1.88
Borussia-Apoel over 10,5 RR po 1.84
 
C 0

ckrfnex

Użytkownik
Tottenham z remisem dziś bardzo kuszący. Zastanawiam się jeszcze nad Napoli. Choć City w gazie, u siebie Napoli ma szansę tymbardziej z podpórka.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Tottenham - Real Madryt
over 11.5 rzutów rożnych @ 1.80
buk: Bah


Parę tygodni temu zagrałem ten sam Typ KLIK i dzisiaj go powtarzam. Jest to mecz, który powinien przybliżyć jedną z drużyn do zajęcia pierwszego miejsca w grupie, które teoretycznie powinno dać słabszego rywala w dalszej fazie. Spodziewam się spotkania podobnego do tego co na SB. Koguty wyjdą na to spotkanie bardzo zmotywowane, bowiem w pierwszym spotkaniu nie byli wiele słabsi od rywala, a mecz życia rozegrał Lloris. Nie wiadomo czy od pierwszych minut zagra Kane, który dostał powołanie na to spotkanie. Real popadł nam w mały dołek. Ich problemem jest skuteczność, która zawodzi w każdym meczu. Jednak na takie spotkania jak to dzisiejsze potrafią się zmotywować. Przejdźmy do rzutów rożnych. Real to maszynka do ich nabijania o czym pisałem w niedziele przed spotkaniem z Gironą KLIK. Na wyjeździe może nie nabijają ich tak dużo jak w spotkaniach domowych, ale średnia 8 rzutów rożnych w ostatnich pięciu wyjazdowych spotkaniach jest bardzo dobrym prognostykiem. Tottenham nie wygląda gorzej, gdyż ich średnia jest równa 7 rzutów rożnych na ostatnich pięć spotkaniach domowych. Jeśli oba zespoły wyjdą na to spotkanie z ofensywnym nastawieniem, to over powinien pokryć się bardzo szybko. Tak było w pierwszym spotkaniu i liczę, że dziś będzie podobnie.
Kadra na mecz z Tottenhamem:
Bramkarze:
Casilla i Moha
Obrońcy: Vallejo, Ramos, Nacho, Marcelo, Theo i Achraf
Pomocnicy: Kroos, Modrić, Casemiro, Llorente, Asensio, Isco i Ceballos
Napastnicy: Cristiano, Benzema, Lucas Vázquez oraz Mayoral
Nieobecni:
Kontuzjowani:
Navas, Luca, Carvajal, Kovačić i Bale
Decyzją trenera: Varane
Gracze Tottenhamu dostępni na starcie z Realem Madryt:
Bramkarze:
Lloris, Vorm i Gazzaniga
Obrońcy: Trippier, Rose, Alderweireld, Vertonghen, Sánchez, Foyth, Aurier, Davies i Walker-Peters
Pomocnicy: Lamela, N’Koudou, Dier, Sissoko, Dembélé, Alli, Eriksen i Winks
Napastnicy: Son, Kane oraz Llorente.
Niedostępni: Wanyama.
Przewidywane składy:
Tottenham: Lloris - Alderweireld, Davinson, Vertonghen - Aurier, Winks, Dembele, Davies - Alli, Son, Eriksen
Real: Casilla - Hakimi, Ramos, Nacho, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kross - Isco, Benzema, Ronaldo
Dubel
20:45 Napoli - Manchester City BTS @ 1.44
20:45 Szachtar - Feyenoord 1 @ 1.40
AKO: 2.02
Buk: Bah


Pod Lupę wziąłem spotkania grupy F. Faza grupowa wchodzi powoli w decydującą fazę i dzisiejsze spotkania mogą być kluczowe dla niektórych drużyn. W tej grupie są to zespoły Napoli i Szachtaru. Włosi obecnie maja trzy punkty straty do drugiego Szachtaru i sześć do Manchesteru City. Dzisiejsza porażka teoretycznie może przekreślić ich szanse awans nawet z drugiego miejsca. Gospodarze jednak to solidna ekipa w SerieA, która przy pomoc Insignie, Callejona, Mertensa, Hamsika czy Zielńskiego wygląda w ofensywie bardzo solidnie. Dzisiejsza strzelona bramka przez gospodarzy powinna być tylko kwestią minut. City obecnie jest w mega formie strzeleckiej. W ostatnich pięciu spotkaniach strzelili 16 goli, co daje nam bardzo dobrą średnią. Guardiola zapowiada walką o trzy punkty, a do swojej dyspozycji ma największe działa.
Feyenoord to obecnie najsłabsza drużyna w grupie F. Jednak w pierwszym spotkaniu postawili się ekipie Szachtaru i prawie doprowadzili do niespodzianki. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby Ukraińcy dzisiaj zlekceważyli swojego rywala, mając tak naprawdę awans w swoich nogach i głowach. Szachtar niema problemu ze zdobywaniem goli, i myślę, że dziś spokojnie osiągniecie swój cel aplikując rywalowi minimum dwie/trzy bramki.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bajcar 1

bajcar

Użytkownik
Ja dzisiaj idę w stronę czystej 1 na Porto. Myślę że Lipsk z racji braku doświadczenia na tym poziomie będzie płacił frycowe szczególnie w meczach na wyjeździe. Poza tym drużyna z Lipska jest po dwóch ciężkich meczach z Bayernem w pucharze i w lidze.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
20:45 Tottenham - Real Madryt
over 11.5 rzutów rożnych @ 1.80
buk: Bah

Parę tygodni temu zagrałem ten sam Typ KLIK i dzisiaj go powtarzam. Jest to mecz, który powinien przybliżyć jedną z drużyn do zajęcia pierwszego miejsca w grupie, które teoretycznie powinno dać słabszego rywala w dalszej fazie. Spodziewam się spotkania podobnego do tego co na SB. Koguty wyjdą na to spotkanie bardzo zmotywowane, bowiem w pierwszym spotkaniu nie byli wiele słabsi od rywala, a mecz życia rozegrał Lloris. Nie wiadomo czy od pierwszych minut zagra Kane, który dostał powołanie na to spotkanie. Real popadł nam w mały dołek. Ich problemem jest skuteczność, która zawodzi w każdym meczu. Jednak na takie spotkania jak to dzisiejsze potrafią się zmotywować. Przejdźmy do rzutów rożnych. Real to maszynka do ich nabijania o czym pisałem w niedziele przed spotkaniem z Gironą KLIK. Na wyjeździe może nie nabijają ich tak dużo jak w spotkaniach domowych, ale średnia 8 rzutów rożnych w ostatnich pięciu wyjazdowych spotkaniach jest bardzo dobrym prognostykiem. Tottenham nie wygląda gorzej, gdyż ich średnia jest równa 7 rzutów rożnych na ostatnich pięć spotkaniach domowych. Jeśli oba zespoły wyjdą na to spotkanie z ofensywnym nastawieniem, to over powinien pokryć się bardzo szybko. Tak było w pierwszym spotkaniu i liczę, że dziś będzie podobnie.
Kadra na mecz z Tottenhamem:
Bramkarze:
Casilla i Moha
Obrońcy: Vallejo, Ramos, Nacho, Marcelo, Theo i Achraf
Pomocnicy: Kroos, Modrić, Casemiro, Llorente, Asensio, Isco i Ceballos
Napastnicy: Cristiano, Benzema, Lucas Vázquez oraz Mayoral
Nieobecni:
Kontuzjowani:
Navas, Luca, Carvajal, Kovačić i Bale
Decyzją trenera: Varane
Gracze Tottenhamu dostępni na starcie z Realem Madryt:
Bramkarze:
Lloris, Vorm i Gazzaniga
Obrońcy: Trippier, Rose, Alderweireld, Vertonghen, Sánchez, Foyth, Aurier, Davies i Walker-Peters
Pomocnicy: Lamela, N’Koudou, Dier, Sissoko, Dembélé, Alli, Eriksen i Winks
Napastnicy: Son, Kane oraz Llorente.
Niedostępni: Wanyama.
Przewidywane składy:
Tottenham: Lloris - Alderweireld, Davinson, Vertonghen - Aurier, Winks, Dembele, Davies - Alli, Son, Eriksen
Real: Casilla - Hakimi, Ramos, Nacho, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kross - Isco, Benzema, Ronaldo
Dubel
20:45 Napoli - Manchester City BTS @ 1.44
20:45 Szachtar - Feyenoord 1 @ 1.40
AKO: 2.02
Buk: Bah

Pod Lupę wziąłem spotkania grupy F. Faza grupowa wchodzi powoli w decydującą fazę i dzisiejsze spotkania mogą być kluczowe dla niektórych drużyn. W tej grupie są to zespoły Napoli i Szachtaru. Włosi obecnie maja trzy punkty straty do drugiego Szachtaru i sześć do Manchesteru City. Dzisiejsza porażka teoretycznie może przekreślić ich szanse awans nawet z drugiego miejsca. Gospodarze jednak to solidna ekipa w SerieA, która przy pomoc Insignie, Callejona, Mertensa, Hamsika czy Zielńskiego wygląda w ofensywie bardzo solidnie. Dzisiejsza strzelona bramka przez gospodarzy powinna być tylko kwestią minut. City obecnie jest w mega formie strzeleckiej. W ostatnich pięciu spotkaniach strzelili 16 goli, co daje nam bardzo dobrą średnią. Guardiola zapowiada walką o trzy punkty, a do swojej dyspozycji ma największe działa.
Feyenoord to obecnie najsłabsza drużyna w grupie F. Jednak w pierwszym spotkaniu postawili się ekipie Szachtaru i prawie doprowadzili do niespodzianki. Nie wyobrażam sobie jednak, żeby Ukraińcy dzisiaj zlekceważyli swojego rywala, mając tak naprawdę awans w swoich nogach i głowach. Szachtar niema problemu ze zdobywaniem goli, i myślę, że dziś spokojnie osiągniecie swój cel aplikując rywalowi minimum dwie/trzy bramki.​
Co do tego Szachtaru po przeanalizowaniu brak Dario Srny i Rakitsky&#39;ego dwóch bardzo ważnych ogniw nie zagra też Kryvstov czyli brak 3 ważnych obrońców patrząc na ofensywną grę i ofensywne ustawienie obu ekip dużo lepiej jest zagrać BTS lub over 2,5 kursy dużo ciekawsze a Feyenoord nie ma nic do stracenia musi walczyć a po jeśli stracą bramkę to oczywistym będzie, że będą musieli postawić wszystko na ofensywę BTS po kursie 1.71 dużo lepszy w mojej opinii. Powodzenia.
 
kamilx16 15

kamilx16

Użytkownik
Sevilla - Sp. Moskwa druga drużyna strzeli - nie
A co myślicie o tym, że Sevilla zakończy dzisiejszy mecz z czystym kontem? W ostatnich 5 meczach stracili u siebie zaledwie 1 bramkę. Wiem, że może mieli przeciwników innego formatu, ale kurs godny pokuszenia. Ty bardziej, że na wyjeździe ze Spartakiem dostali solidne baty.
 
cimbom1811 0

cimbom1811

Użytkownik
Co do tego Szachtaru po przeanalizowaniu brak Dario Srny i Rakitsky&#39;ego dwóch bardzo ważnych ogniw nie zagra też Kryvstov czyli brak 3 ważnych obrońców patrząc na ofensywną grę i ofensywne ustawienie obu ekip dużo lepiej jest zagrać BTS lub over 2,5 kursy dużo ciekawsze a Feyenoord nie ma nic do stracenia musi walczyć a po jeśli stracą bramkę to oczywistym będzie, że będą musieli postawić wszystko na ofensywę BTS po kursie 1.71 dużo lepszy w mojej opinii. Powodzenia.
Gdzie jest napisane, że Rakicki nie zagra? Na transfermarkcie jedynie stoi, że z obrońców jest kontuzjowany Krywcow (który i tak jest rezerwowym). Natomiast sygnalizowana jest kontuzja Bernarda, a to byłby poważniejszy problem.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Liverpool FC - NK Maribor
Dzisiaj kolejne spotkanie fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy Liverpoolem a Mariborem. Jak doskonale wiadomo sytuacja obydwu klubów jest całkowicie odmienna. Po trzech meczach w grupie Liverpool zajmuje drugiemiejce z dorobkiem 5 punktów z bilansem bramek 10:3, Maribor natomiast ostatnia pozycja, 1 punkt i fatalny bilans bramek 1:11 !. W pierwszym spotkaniu w Słowenii padł wynik ... 0:7 dla Anglików i oczekuje, że dzisiejsze spotkanie może przyniesć podobny rezultat. Liverpool od ostatniego meczu z LM rozegrał dwa spotkania z Premier League - porazka 4:1 z Tottenhamem oraz ostatni mecz wygrana 3:0 z Huddersfield. Uważam, że dzisiejszy macz bedzie kolejnym dobrym spotkaniem z duzo słabszym rywalem i zaowocuje wysoka wygrana gospodarzy. Mimo nieobecnosci kilku zawodników ( Lallana, Mane, Ward oraz prawdopodobnie Coutinho) kadra jest tak szeroka, ze śmiało kilka bramek powinno wpasć. Na mecz proponuje kilka ciekawych typów:
1. Liverpool FC - NK Maribor - gosp. wygraja obydwie połowy - TAK ( 1,51) LVbet
2. Liverpool FC - NK Maribor - gosp. strzela w obydwu połowach - TAK (1,32 ) LVbet

3. Liverpool FC - NK Maribor - Liverpool wygra i obie drużyny srzela - NIE ( 1,55) LVbet
No i teraz czas na najciekawszy typ według mnie w tym spotkaniu. Troche inne podejscie do tego meczu ale chyba o to właśnie chodzi, bardzo atrakcyjny kurs a prawdopodobienstwo jego wejscia bardzo duze, jak nie ogromne ????
4. Liverpool FC - NK Maribor -Strzały celne na bramke - Liverpool -5 ( 1,82) LVbet
Uwazam, ze dzisijesze spotkanie Liverpool zdominuje. Z reszta tak samo jak pierwsze ich spotkanie. Jak wygladała statystyka strzałów celnych w pierwszym spotkaniu ... Maribor - 2 Liverpool - 13 ???? Czyli różnica 11 celnych strzałów. Co wiecej w ostatnim meczu ligowym przeciwko Huddersfield Liverpool oddał 8 strzałów na bramke przy ... 0 doroblu przeciwników. Jeszcze wczesniej z Tottenhamem 6-7 dla dzisiejszych gospodarzy. Myśle, ze różnica 5 celnych trafień na korzyść gospodarzy naprawde do wykonania.
Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie odnośnie moich propozycji zachęcam do dyskusji​
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Dortmund (liczba strzelonych goli) +2,5 , kurs 1.42 sts
U siebie na pewno będą mieć mnóstwo sytuacji, trochę skuteczności i spokojnie powinni 3 bramki strzelić, Yarmolenko najlepiej żeby był na ławce to typ będzie pewniejszy, no i Pulisic żeby grał w pierwszym
Porto – Lipsk +9,5 rzutów rożnych, kurs 1.65 sts
W pierwszym meczu było 9 rożnych, z czego 8 w pierwszej połowie.. Porto nabija dużo rożnych grając u siebie, Lipsk ma dobrych szybkich piłkarzy, więc i sytuacji powinno być sporo, w kwestii awansu ważny mecz, szybki gol powinien przybliżyć szanse tego typu
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Witam.
Ja bym dzisiaj poszedł w stronę Besiktasu z najsłabszym w jego grupie Monaco, gospodarze ze Stambułu nie zaznali w tej grupie Ligi Mistrzów porażki i chociaż grupa wydawała się na początku wyrównana to bardzo odjechali rywalom wygrywając do tej pory z każdym z nich niezależnie czy u siebie czy na wyjeździe do tego ten mecz mają na swoim gorącym terenie i jeśli wygrają a myślę że tak sie stanie to cieszą się z awansu z 1 miejsca w grupie do dalszych rozgrywek do tego taki R.Babel w ich składzie nie jest ogórkiem dlatego sądzę że Słabe w tym sezonie Ligi Mistrzów Monaco nie da rady na gorącym terenie.
W drugim spotkaniu zresztą z tej samej grupy dałbym na zwycięstwo Porto w meczu z Lipskiem gdyż jest to walka bezpośrednia o awans już nie tyle do dalszej fazy Ligi Mistrzów ale też do odpadnięcie do Ligi Europejskiej, w Niemczech było 3:2 dla Lipska i moim zdaniem teraz też powinien być to wyrównany mecz i jeśli Porto u siebie nie da rady to będzie miało bardzo nieciekawą sytuację w grupie choć moim zdaniem portugalski zespół wyjdzie na to spotkanie bardzo zmotywowany i swoje zrobi czyli wygra.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Gdzie jest napisane, że Rakicki nie zagra? Na transfermarkcie jedynie stoi, że z obrońców jest kontuzjowany Krywcow (który i tak jest rezerwowym). Natomiast sygnalizowana jest kontuzja Bernarda, a to byłby poważniejszy problem.
Rakitsky nie zagra z powodu czerwonej kartki na Flashscore to widziałem i na innym portalu też mnie się gdzieś przemknęło.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
o krótce dzisiejsze mecze:
Tottenham - Real Madryt over 10.5 cornerów @ 1.55 Totolotek
Teoretycznie Koguty są nieznacznymi faworytami tego spotkania. Grają na własnym obiekcie również sa w lepszej formie. Real, zaś poniżej swoich możliwości. Chociaż na pewno potencjał maja i w tym meczu mogą sie zrehabilitować za wtopę z GIjon. Jednak sytuacji bramkowych nie powinno zabraknąć, więc over jak najbardziej realny.
Besiktas - Monaco Besiktas DNB @ 1.62 lub Besiktas DNB 1 połowa @ 1.65 / fortuna
Monaco nie jest takie mocne jak w poprzednim sezonie. W dodatku dzisiaj zabraknie Falcao, który gwarantuje bramki jedynie w tym sezonie. Besiktas wygrał przed dwoma tygodniami, a mógł jeszcze wyżej wygrać, bo mieli cztery dogodne sytuacje do strzelania bramki. Zagrają dzisiaj i siebie, gdzie kibice pewnie zroibą kocioł, więc gospodarze IMHO teog nie przegrają.
Borussia Dortmund, Shaktar i Liverpool. Są zdecydowanymi faworytami swoich spotkań nie powinni mieć tutaj żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Śmiało można na nich grać tutaj z handi.
Sevilla - Spartak Typ 1 @ 1.42 / fortuna
Spartak rozjechał Sevillę w pierwszym mecuz, wiec tera zhiszpanie mają dobrą okazję do rewanżu. A maja ku temu dobrą okazję, bowiem u siebie są znacznie mocniejsi. NIe rprzegrali u siebie żadneog z piętnastu punktów. Myśląc o awansie na pewno muszą dzisiaj wygrać, bo The Reds na pewno rozjadą Maribor.
Napoli - City over 2.5 @ 1.52/ fortuna
Zdaję mi sie, ze będzie to overowy pojedynek. Jedni i drudzy przede wszysktim czują się lepiej w ataku niz na własnym obiekie. Posiadają w tych formacjach zawodników, którzy spokojnie są wstanie strzelać bramki. Więc przynajmniej trzy bramki powinny paść.

Zobaczymy co z tego wyjdzie ! ????
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Liverpool FC - NK Maribor
Dzisiaj kolejne spotkanie fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy Liverpoolem a Mariborem. Jak doskonale wiadomo sytuacja obydwu klubów jest całkowicie odmienna. Po trzech meczach w grupie Liverpool zajmuje drugiemiejce z dorobkiem 5 punktów z bilansem bramek 10:3, Maribor natomiast ostatnia pozycja, 1 punkt i fatalny bilans bramek 1:11 !. W pierwszym spotkaniu w Słowenii padł wynik ... 0:7 dla Anglików i oczekuje, że dzisiejsze spotkanie może przyniesć podobny rezultat. Liverpool od ostatniego meczu z LM rozegrał dwa spotkania z Premier League - porazka 4:1 z Tottenhamem oraz ostatni mecz wygrana 3:0 z Huddersfield. Uważam, że dzisiejszy macz bedzie kolejnym dobrym spotkaniem z duzo słabszym rywalem i zaowocuje wysoka wygrana gospodarzy. Mimo nieobecnosci kilku zawodników ( Lallana, Mane, Ward oraz prawdopodobnie Coutinho) kadra jest tak szeroka, ze śmiało kilka bramek powinno wpasć. Na mecz proponuje kilka ciekawych typów:
1. Liverpool FC - NK Maribor - gosp. wygraja obydwie połowy - TAK ( 1,51) LVbet
2. Liverpool FC - NK Maribor - gosp. strzela w obydwu połowach - TAK (1,32 ) LVbet
3. Liverpool FC - NK Maribor - Liverpool wygra i obie drużyny srzela - NIE ( 1,55) LVbet
No i teraz czas na najciekawszy typ według mnie w tym spotkaniu. Troche inne podejscie do tego meczu ale chyba o to właśnie chodzi, bardzo atrakcyjny kurs a prawdopodobienstwo jego wejscia bardzo duze, jak nie ogromne ????
4. Liverpool FC - NK Maribor -Strzały celne na bramke - Liverpool -5 ( 1,82) LVbet
Uwazam, ze dzisijesze spotkanie Liverpool zdominuje. Z reszta tak samo jak pierwsze ich spotkanie. Jak wygladała statystyka strzałów celnych w pierwszym spotkaniu ... Maribor - 2 Liverpool - 13 ???? Czyli różnica 11 celnych strzałów. Co wiecej w ostatnim meczu ligowym przeciwko Huddersfield Liverpool oddał 8 strzałów na bramke przy ... 0 doroblu przeciwników. Jeszcze wczesniej z Tottenhamem 6-7 dla dzisiejszych gospodarzy. Myśle, ze różnica 5 celnych trafień na korzyść gospodarzy naprawde do wykonania.
Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie odnośnie moich propozycji zachęcam do dyskusji​
Ja w tym meczu polecam over 3,5 po 1,50 bo z graniem że Maribor nie strzeli to jest takie niebezpieczeństwo jak wczoraj z Karabachem. Over jak dla mnie pewniejszy. A jak tak to w STS-ie masz obie nie strzelą i over 2,5 po 1,90;)
 
psychol32 426,1K

psychol32

Użytkownik
Ja bym dzisiaj nawet złotówki na Besiktas nie postawił. Mam wrażenie że Monaco w końcu się obudzi i zacznie punktować bo szanse na awans są duże.
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Ja w tym meczu polecam over 3,5 po 1,50 bo z graniem że Maribor nie strzeli to jest takie niebezpieczeństwo jak wczoraj z Karabachem. Over jak dla mnie pewniejszy. A jak tak to w STS-ie masz obie nie strzelą i over 2,5 po 1,90;)
Co do Liverpoolu to już wiem co zagrać. Liverpool -4,5 rr. W pierwszym meczu 9-0 na korzyść poolu przy ich całkowitej dominacji. Przed nimi mecz na Anfield i przewiduje podobny scenariusz.
Polecam po 1,65 dostępne w STS-ie????
 
megeczupal 10,6K

megeczupal

Użytkownik
Jak można uprawiać bukmacherke nie znając szegółowych informacji na temat meczu i składów. Piszesz głupoty że Falcao to egzekutor to pierw sprawdz czy ten piłkarz zagra dzisiaj....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom