>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 05.11.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Piłka Nożna, Champions League
Spotkanie: Victoria Plzno - Bayern Monachium
Typ: Bayern -3 AH
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po raz kolejny stawiam na taki sam handicap jak w Monachium. Ogólnie nie trzeba się zbytnio zastanawiać i głowić by dojść do wniosku, że typ jest w 100% (no może w 99%).
1. Bayern miał tydzień przerwy w lidze bo na tygodniu nic nie grali.
2. Skład jest niemal kompletny. Do linii obrony wrócili Dante )drobny uraz) i Boateng (czerwona kartka). Wraca także po dłuższej przerwie Javi Martinez z którym Bayern jest o wiele silniejszy. Jedynym nieobecnym będzie Robben którego zdrowia nie chcą w Monachium ryzykować i dmuchając na zimne będzie siedział w domu.
3. Wygrana z Czechami da pewny awans i zbliży Bayern do 1 miejsca w grupie. &quot;Niemcy&quot; na pewno będą chcieli postawić wyraźną kropkę nad i. Możliwe, że też wreszcie zrobią coś z bolączką pierwszej połowy która w tym sezonie nie jest ich najmocniejszą stroną.
4. W meczu w Monachium Bawarczycy pokazali, że drużyna z Czech toi dla nich żaden przeciwnik. Tak po prawdzie to gdyby byli bardziej skuteczni to wynik mógłby być jeszcze sporo wyższy.
5. Rotacja w składzie. Każdy zawodnik jest głodny gry i będzie chciał się pokazać w LM.
Właściwie jedyne co przemawia za drużyną gospodarzy to atut własnego boiska i dobra forma w ostatnim meczu ligowym. Jednak czy własny stadion będzie mógł zatrzymać najlepszą drużynę Europy? Nie sądzę.
No a okazała wygrana przeciwko Jabloncowi (8 drużyna ligi Czeskiej) który grał od 22 minuty w osłabieniu po czerwonej kartce to też nie jakiś niesamowity wyczyn.
Podsumowując, liczę na powtórkę z Monachium i nie wyobrażam sobie mniejszych rozmiarów zwycięstwa niż 3 bramki co daje tu zwrot. Oczywiście zwycięstwo w wyższych rozmiarach jest bardzo prawdopodobne i dlatego moim zdaniem warto postawić po kursie 3.00.
Ibrahimovic strzeli 2 lub więcej goli 2.62 -Ibra w tym sezonie mocno nastawiony na LM. Tak jak widać, że w lidze więcej strzela Cavani tak LM należy ewidentnie do Szweda. Strzelił już w tej edycji 6 z 12 goli PSG. Anderlecht już w pierwszym meczu pokazał, że nie jest godnym rywalem dla Paryżan, a Zlatan na pewno będzie chciał jak najlepiej pokazać się przed paryską publicznością i szejkami którzy płacą mu kosmiczne pieniądze. Moim zdaniem pewniak.
Man City - CSKA Moskwa
Man. City -2 ah 1.950 - &quot;Obywatele&quot; widocznie włączyli najwyższy bieg. Wreszcie zaczynają grać jak przystało na graczy tej klasy. U siebie niezwykle mocni i powinni się bez problemu rozprawić z Rosjanami. Do tego warto pomyśleć o postawieniu na Aguero, że strzeli 2 lub więcej goli po kursie 3.50. Na pewno Argentyńczyk w formie i typ bardzo prawdopodobny.
Pozdrawiam i życzę owocnych łowów ;)
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Ilprincipino
Strzelić Sevilli jedną bramkę to nie problem. A tam było siedem. I z karnymi nie przeginaj bo jeden podyktowany był za faul jeszcze przed polem karnym. I Parma gorący teren? Haha :d Wybacz ale tej Parmie to chociażby do Sevilli brakuje. Poza tym nie wiem czemu ich chwalisz, 14 miejsce w lidze włoskiej nie jest jakims osiągnięciem. Mówisz o ich wygranej Parmy z Milanem. To opisz teraz jak Milan gra? Allegri bije rekordy - od x lat nie mieli tak fatalnego startu. Średnią punkta na mecz mają chyba poniżej jednego. I do tego masa kontuzji. Nawet &quot;Hellas Verona&quot; z Milanem wygrała w lidze, a całkiem niedawno Caen - zespół z drugiej ligi francuskiej. Wróciłeś do meczy w Madrycie. Karny z kapelusza? Chyba sobie kpisz;) I Juventus w 10 miał okazję, bo Real całkowicie odpuścił bo za 3 dni był mecz z Barceloną, więc nic w tym dziwnego że się oszczędzali. Poza tym patrząc na twój awatar bez sensu analizować to co piszesz o tym meczu bo jest to stronnicze. Sam napisałeś, że &quot;wierzysz&quot; w Turynie nie przegracie. Szanuje to, że kibicujesz Juventusowi ale pisanie na forum komentarzy (lekko subiektywnych), na podstawie których niektórzy jutro mogą pójść pieniądze postawić jest takie nie do końca w okej.

Ciekawa dyskusja się Nam zawiązała tutaj i fajnie. Sevilla ma bilans bramkowy 20:25 to świadczy o ich stylu gry. Dużo tracą i dużo strzelają. Real trafił im aż 7 bo to był szalony mecz. Sevilla w drugiej części się otworzyła bo musiała coś w tym meczu zrobić. Poszli &quot;vabank&quot;, mogli zrobić to, albo się bronić i liczyć na jak najmniejszy wymiar kary. No ale zaryzykowali. I nie opłaciło im się to, bo mając tak dziurawą obronę i naprzeciwko taką siłę ofensywną jaką dysponuje Real to tak to się musiało skończyć.

Mówiąc o Parmie chodziło mi o ich mecze na własnym obiekcie. Tak, uważam iż to ciężki teren. Roma tak wygrała i Juve tylko. Choć Rzymianie do przerwy przegrywali 0:1. Nie mówię, że to jakaś twierdza nie do zdobycia, ale łatwo tam się nie gra. Co do Milanu to się nie wypowiadam, uważam, że nie ma sensu tego uwzględniać. Przegrali na Parmie i tyle.

Powiem tak. Czerwona kartka dla Chielliniego to dla mnie jakiś żart. Ronaldo nabrał arbitra na swoją symulkę. A ten już zagotowany, chyba mecz go przerósł, bez wahania pokazał czerwo. Dla mnie olbrzymi błąd. A co do karnego to zdania są podzielone. Zresztą sam powiedz, że takie obrazki, gdy piłkarze trzymają się w polu karnym to chleb powszedni. W każdym meczu jest multum takich akcji i gdybyśmy mieli gwizdać wszystko to w każdym meczu byłoby około 10 karnych. Ta sytuacja tymbardziej śmieszna, gdyż Ramos nie miał szans dojścia do piłki. Ba, Buffon miał już ją w rękach. To jak niby Ramos by to trafił. No dla mnie śmiech. Ale Niemiec gwizdnął.

Czy jestem mało obiektywny? Hmmm... Fakt, kibicuje Juve, ale nawet gdybym nie kibicował to na Real bym nie postawił. Mówię, że wierzę, że Juve tutaj nie przegra. Ja nie sugeruje tutaj grania na zwycięstwo Juve. Jeśli mam być za coś odpowiedzialny to za to, ze Juve dzisiaj nie przegra. Typ na podparty Juventus jak najbardziej do gry i za to mogę wziąć odpowiedzialność.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Shakhtar Donetsk - Bayer 04 Leverkusen 0:0

Typ: under 3,5 gola
Kurs: 1.42


Wysoko postawiona linia bramek spowodowana wynikiem z pierwszego meczu. Ja tam gradu bramek nie przewiduje. Ukąszony Shakhtar 4:0 w minionej kolejce, teraz będzie nieco ostrożniejszy z tyłu. Nie mam wątpliwości co do tego że Shakhtar zaatakuje od 1 minuty spotkania gości z Niemiec, w końcu grają u siebie. Niech się gospodarze wyszumią, a my zaatakujemy jak nadarzy się okazja - tymi słowami podejrzewam zacznie przedmeczową konferencję trener Bayeru. Aczy kolwiek w ostatnich 4 meczach ekipy Shaktaru nie padł żaden BTS! Albo wygrywa Shakhtar, albo dochodzi do blamażu jak ostatnio w lidze z Volyn Lutsk, gdzie w dodatku strzelają sobie samobója. Leverkusen w tym sezonie bardzo pozytywnie mnie zaskakuje. Po serii 9 meczy bez porażki ulegli ostatnio Braunschweig 1:0 w lidze. Warto zaznaczyć, że zagrali oni w dość eksperymentalnym składzie. Ale mimo to stawiam ich w roli faworyta w tym spotkaniu. Wygrana w dzisiejszym meczu i korzystny wynik w Sociedad (remis albo wygrana Realu) pozwoli że Bayer może awansować nawet na 1 miejsce w grupie! Obrońca Bayeru Leverkusen, Sebastian Boenisch, jest pełen optymizmu przed rewanżowym spotkanie z Szachtarem Donieck w 4. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zdaniem reprezentanta Polski Aptekarzy stać na kolejną wygraną, ale pojedynek w Doniecku będzie o wiele trudniejszy. Bayer zadowolony będzie także z remisu, więc forsowanie tempa na trudnym terenie w Doniecku odpada. W weekend Bayer gra w lidze mecz z HSV Hamburg, rywal nie wymagający, więc można skupić się na LM.
Real Sociedad - Manchester United 0:0
Typ: handicap: 1.5-0 (wygrana MU)
Kurs: 4.82


W szoku jestem, że za wygraną dwoma bramkami Manchesteru z Realem Sociedad buki płacą aż tyle szmalu. W tym sezonie każdy z Basków robi nie wiadomo jaką potęgę. Chyba Liga Mistrzów nieco ich przerosła. W 3 meczach 0 punktów, bilans bramkowy 1:5. Nie wygląda to moim zdaniem ciekawie. Manchester to oczywiście lider grupy A. Dwa zwycięstwa na koncie i jeden remis. W Lidze Angielskiej 8 pozycja Czerwonych Diabłów i powoli pną się w górę. Ale pragnę zauważyć, że od 7 meczy Manchester jest nie pokonany, a dwa ostatnie wygrywał różnicą dwóch bramek. W Anglii bardziej huczy o trensferach niż o meczu z Realem Sociedad. Manchester United już rozgląda się za potencjalnymi wzmocnieniami drużyny. Zdaniem brytyjskiej prasy, na celowniku Czerwonych Diabłów znalazł się gwiazdor Borussii Dortmund, Marco Reus. Według dziennikarzy z Wielkiej Brytanii, Niemiec jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do zasilenia ekipy z Old Trafford. Nie wiadomo tylko, czy David Moyes, złoży ofertę za Niemca już w zimowym oknie transferowym, czy poczeka do lata. Według nieoficjal nych informacji, Manchester United zamierza wicemistrzom Niemiec zaproponować za jego usługi 25 milionów funtów. Ale wracając do meczu.. Bolączką trenera gospodarzy przed rewanżowym spotkaniem na pewno są kłopoty kadrowe. W ekipie gospodarzy na pewno nie ujrzymy kontuzjowanego Daniela Estradę, Estebana Granero oraz Diego Ifrána, a także wykluczonych z powodu czerwonych kartek Carlos Velę i Markela Bergara. A więc straty dość spore. Jeśli chodzi o gości to do Hiszpanii nie polecieli jedynie Jonny Evans oraz Rafael da Silva. Poza tym Manchester powinien zagrać w optymalnym składzie. Pewna wygrana i umocnienie się na pozycji lidera to cel Czerwonych Diabłów i sądzę, że dokonają tego. Te wygrane w lidze Realu Sociedad 5:0 z Osasuna i 3:0 z Almeria jakoś mnie zbytnio nie podniecają i nie przekonują.
 
wowu17 7

wowu17

Użytkownik
FC Copenhagen-Galatasaray x2 1.3- jak ktoś może pisać o odpuszczaniu meczy w LM, skoro za każdy mecz wygrany i remis kluby dostają wielkie pieniądze, a dwa ze Galata bez Snajdera i Muslera.
A co do Juve z Duńczykami to samo Juve zmarnowało &quot;sto&quot; setek i obiło poprzeczkę i słupki, co skłania do grania nawet na czysty win Galaty.
Real-United 2 - 2.5 - Wszyscy wygrali w grupie z San Sebastian i wydaje sie to najłatwiejszy mecz, który przyjdzie im zagrać w fazie grupowej i przybliżyć się do awansu, a 3-0 w 20minut na ciężkim terenie z Fulham, podpowiada że forma wraca.
 
T 0

thevestgal

Użytkownik
Taka mała informacja ode mnie odnośnie meczu City - CSKA. Rosjanie w tym roku grają beznadziejnie. Ich obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski. Śledziłem ich ostatnie dwa mecze ligowe. Mimo, że zanotowali 2 wygrane to zarówno w meczu z FC Krasnodar u siebie wygranym aż 5:1 jak i w meczu z Volga Nyzhnyi nie byli oni stroną, która dominowała. Krasnodar mimo porażki 1:5 miał bodaj dwa razy więcej strzałów na bramkę. Tak samo Volga. To Volga miała inicjatywę przez cały mecz. City natomiast u siebie miażdży. Tak jak ktoś już wspomniał murawa tutaj jest niczym dywanik. Nie jest to klepisko, które mieliśmy okazję oglądać w Rosji. Wyniki na swoim stadionie też mówią same za siebie. Od końca sierpnia jest to: 2:0, 4:1 (Man Utd), 5:0, 1:3 (Bayern), 3:1, 7:0.
Gdybym miał coś sugerować to handi -2 gdzie w przypadku wygranej różnicą dwóch bramek mamy zwrot. Kurs w Pinnacle @2,01.
 
P 0

pakon

Użytkownik
tylko czy dziś zagra Ibra ? Paris Saint-Germain will be without the in-form strike duo of Zlatan Ibrahimovic and Edinson Cavani as they bid to qualify for the knock-out stages of the Champions League with victory over Anderlecht.( sky sport)
 
H 164

hector

Użytkownik
tylko czy dziś zagra Ibra ? Paris Saint-Germain will be without the in-form strike duo of Zlatan Ibrahimovic and Edinson Cavani as they bid to qualify for the knock-out stages of the Champions League with victory over Anderlecht.( sky sport)
Nie zagra.Tak samo Cavani.
PSG i tak powinno spokojnie wygrać z Anderlechtem nawet bez swoich czołowych zawodników.Pytanie tylko czy mając zapewniony awans bedą grali na 100%?Patrząc na to kto jest och trenerem to jestem przekonany,że tak,ale gdybym miał obstawiać np jakiś hand to poczekałbym na live.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Cavani nie zagra dzisiaj.

Lecz Ibra jest w powołanym składzie na mecz, nie sądzę by siedział na ławce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
W fortunie jeżeli zawodnik nie zagra od początku to masz zwrot więc z Ibrą w sumie bez ryzyka.
W Anglii bardziej huczy o trensferach niż o meczu z Realem Sociedad. Manchester United już rozgląda się za potencjalnymi wzmocnieniami drużyny. Zdaniem brytyjskiej prasy, na celowniku Czerwonych Diabłów znalazł się gwiazdor Borussii Dortmund, Marco Reus. Według dziennikarzy z Wielkiej Brytanii, Niemiec jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do zasilenia ekipy z Old Trafford. Nie wiadomo tylko, czy David Moyes, złoży ofertę za Niemca już w zimowym oknie transferowym, czy poczeka do lata. Według nieoficjal nych informacji, Manchester United zamierza wicemistrzom Niemiec zaproponować za jego usługi 25 milionów funtów.
Myślisz, że w Dortmundzie w ogóle będzie ktoś rozważał ofertę w wysokości 25mln funtów? Po 1 niedawno go kupili, a to ich wychowanek. Po 2 za takie pieniądze to oni mogą z Borussi kupić Błaszczykowskiego, a nie Reusa. Po 3 czy sam zawodnik by chciał przechodzić do słabszej drużyny? Bajka i tyle. Moyes będzie miał szczęście jak go nie wywalą po sezonie. A kursy na MU są takie bo u siebie wygrali 1:0 i to po golu samobójczym. Nie wiem co tu dziwnego i czemu kursy miałyby być zawyżone. MU gra padake i mało który mecz wygrał w tym sezonie więcej niż jedną bramką. Faktycznie ostatnio wygrał 2 mecze ale w tym jeden z Norwich. Ja osobiście nie będę go stawiał bo dla mnie może tu być wszystko ale kursy na pewno są ok. Pozdrawiam ;)
P.S.
Donieck leży na Ukrainie a nie Białorusi o_O
 
H 164

hector

Użytkownik
Cavani nie zagra dzisiaj.
Lecz Ibra jest w powołanym składzie na mecz, nie sądzę by siedział na ławce.
Blanc w wywiadzie stwierdził,że Ibra nie zagra,bo nie chcą ryzykować pogorszenia stanu kolana.Nic poważnego,ale wolą dmuchać na zimne.
Co do samej motywacji chyba jednak problemu nie bedzie,bo Blanc zapowiada walke od początku.
Gwoli przypomnienia Anderlecht stracił w zeszłym tygodniu swojego najlepszego strzelca Matiasa Suareza do końca sezonu - zerwane wiezadła na treningu.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Reus do Manchesteru United. Myślałem, że to forum bukmacherskie, a nie zlot bajkopisarzy. 25 milionów funtów...kolego opisuj swój typ, a nie popisuj się swoją niewiedzą, czy też ignorancją. Jedyne co HUCZY o Reusie to fakt, że ma klauzulę, która wynosi 35 milionów euro. Aktywna będzie tylko latem 2015 roku..ale już wtedy jej nie będzie, bo można być pewnym, że Marco podpisze nowy kontrakt z Borussią.
Co do Twoim zachwycaniem się kursami na United to popieram gorszcza. Osobiście poczekam do ogłoszenia wyjściowych jedenastek.
Sam na dzisiaj polecam: Bayern wygra do zera @ 1.75
Mecz w Monachium pokazał przepaść. Viktoria to ekipa na poziomie drugiej Bundesligi. 35:0 w strzałach, dzisiaj pewnie tak dużej dysproporcji nie będzie, ale nie liczyłbym tu na jakieś popisy piłkarzy z Czech. Bayern zagra w mocnym ustawieniu, bo chce przypieczętować awans do kolejnej rundy. Jeżeli chodzi o obronę to pewnie zagra podobne ustawienie jak w Hoffenheim: Lahm - Boateng, Dante - Alaba. Czyli najmocniejsze. Nie wierzę, że Bayern straci gola w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Reus do Manchesteru United. Myślałem, że to forum bukmacherskie, a nie zlot bajkopisarzy. 25 milionów funtów...kolego opisuj swój typ, a nie popisuj się swoją niewiedzą, czy też ignorancją. Jedyne co HUCZY o Reusie to fakt, że ma klauzulę, która wynosi 35 milionów euro. Aktywna będzie tylko latem 2015 roku..ale już wtedy jej nie będzie, bo można być pewnym, że Marco podpisze nowy kontrakt z Borussią.
Co do Twoim zachwycaniem się kursami na United to popieram gorszcza. Osobiście poczekam do ogłoszenia wyjściowych jedenastek.
Sam na dzisiaj polecam: Bayern wygra do zera @ 1.75
Mecz w Monachium pokazał przepaść. Viktoria to ekipa na poziomie drugiej Bundesligi. 35:0 w strzałach, dzisiaj pewnie tak dużej dysproporcji nie będzie, ale nie liczyłbym tu na jakieś popisy piłkarzy z Czech. Bayern zagra w mocnym ustawieniu, bo chce przypieczętować awans do kolejnej rundy. Jeżeli chodzi o obronę to pewnie zagra podobne ustawienie jak w Hoffenheim: Lahm - Boateng, Dante - Alaba. Czyli najmocniejsze. Nie wierzę, że Bayern straci gola w tym meczu.
Zdecydowanie popieram przedmówcę.
Dodatkowo sugeruję tak jak w poprzedniej kolejce zagrać typ:
Viktoria- Plznen- Bayern M która drużyna zwycięży obie połowy: BAYERN kurs 1.7 bah
Typ bez zbędnych analiz spokojnie powinien wejść. Czesi nie są na tyle mocni aby utrzymali remis do przerwy. A po przerwie Bayern jeszcze dołoży bramki. Polecam grać bo kurs naprawdę niezły.

Zastanawiam się zagrać dziś za grubą stawkę po kursie łącznym koło 1.5, co myślicie o kuponie:
Viktoria- Bayern 2
Manchester C- CSKA 1
PSG- Anderlecht 1
dodatkowo zastanawiam się jeszcze nad dołączeniem typu Real strzeli gola, ale tu już bardziej ryzykownie. Co sądzicie?
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Nie wiem co wy z tym Zlatanem.
Aż wszedłem na oficjalną stronę PSG i co jest napisane?
Coach, can you give us an update on your players injuries?&quot;The only two question marks hang over Edinson Cavani and Zlatan Ibrahimovic. For Ibra, it&#39;s not a serious injury, but it might end up being serious. That&#39;s why we are being careful and why he didn&#39;t play against Lorient. Edi felt a little pain behind his thigh. He had some tests which didn&#39;t show anything serious, but we won&#39;t be taking any risks with him. If we don&#39;t have any bad surprises, Thiago Silva will be available for tomorrow night. We won&#39;t be rushing anything, but it would be good if he can play one or two matches with Paris before heading off with the Brazil national team.&quot;
W skrócie, że nic groźnego mu nie było ale dmuchali na zimne i dlatego nie wystąpił z Lorient. Teraz na 90% zagra. Czasem lepiej zajrzeć na oficjalną stronę a nie sugerować się tymi szmatławcami. Pozdrawiam ;)
&quot;For Ibra, it&#39;s not a serious injury, but it might end up being serious. That&#39;s why we are being careful and why he didn&#39;t play against Lorient.&quot;- Dla Ibry nie była to poważna kontuzja ale mogła się stać. To powód dla którego musieliśmy być ostrożni i nie zagrał on z Lorient.
Nic mniej i nic więcej tu nie ma napisane. Nie wiem jak można to inaczej interpretować. Oczywiście nie dam sobie ręki uciąć, że zagra ale po słowach trenera jest niemal pewne, że tak się stanie. Pozdrawiam ;)
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
⚽ Real Sociedad - Manchester Utd 1 (0) @ 2.10
Real się obudził. Po słabszym początku sezonu zaczęli w końcu coś grać a ostatnia wygrana z Osasuną wygląda imponująco. Wiadomo, Osasuna to nie Manchester ale widać, że jest postęp. Co prawda przegrali pierwszy mecz, przegrali też dwa pozostałe spotkania w LM ale te mecze były na styku. Śmiem twierdzić, że z MU zagrali dobry mecz. Przegrali 1:0 ale po samobóju na początku meczu, później MU nie potrafiło znaleźć drogi do siatki Sociedad.
Z Leverkusen też mieli sporo pech. Co prawda karnego na raty strzelili ale stracili drugą bramkę w doliczonym czasie gry. Pierwszą w doliczonym czasie pierwszej połowy. Zabrakło koncentracji w końcówce a grali całkiem dobrze.
Manchester znowu niby coś zaczął grać ale jak ktoś obserwuje ligę angielską wie, że, że cudów nie ma: wygrane z Fulham czy wymęczone zwycięstwo ze Stoke szału nie robię, a wygranej z CAP z Norwich nawet nie biorę pod uwagę. Poza tym MU gra przeciętnie. Niby widać jakieś przebłyski ale mnie to nie przekonuje.
Licząc na niezłą formę Sociedad oraz przełamanie serii 4 wygranych MU (trzeba przypomnieć, że MU nigdy na wyjazdach rewelacji nie robiło) zdecydowałem się na zagranie w stronę gospodarzy. Kurs zachęcający a za remis zwrot.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Ja proponuje jak narazie coś takiego do wyboru :

JUVENTUS - REAL MADRYT
poniżej 10,5 rzutów rożnych 1,70 sts
10 kornerow
Ostatni mecz w Madrycie przyniósł nam 9 kornerów
Ostatnie mecze Juve :
Wyjazd z Parmą - 9 rzutów rożnych
Dom z Catania - 13
Dom z Genua - 8

ostatnie mecze Realu :
W:Vallecano - 7
D:Sevilla -3
W:Barcelona - 7
Jak widać tylko jeden overowy wynik 10,5 zaliczyło Juve z Catanią

MC - CSKA
poniżej 10,5 rzutów rożnych 1,80 sts
8 kornerow
W meczu w Moskwie dnotowałem 10 kornerów
Ostatnie mecze MC:
D:Norwich-14
W:Chelsea-9
W:WHU-10

ostatnie mecze CSKA:
W:Novgorod-6
D:Krasnodar-11
W:Zenit-5

Typ bardziej ryzykowny od poprzedniego ale ryzyko sie opłaca podobno.


PLZEN-BAYERN
powyżej 10,5 1,90 sts
15 kornerow
W Monachium padło 12 kornerów
ostatnie mecze Plzen:
D:Jablonec-8
W:Teplice-6
D:Slavia-16

Bayern:
W:Hoffenhaim-10
D:Hertha-9
D:Mainz-13

Sugerowałem sie tutaj głownie meczem bezpośrednim gdzie Bayern w rzutaach roznych wygrał 10-2 , dziś zapewne sytuacja bedzie wyglądała podobnie bo ofensywa Bayernu jest wyśmienita , oby to potwierdzili w tym mecczu .

SOCIEDAD-MU⛔
poniżej 10,5 rzutów rożnych 1,90 sts
14 kornerow
W Manchesterze padło dokładnie 10 kornerów.

Ostatnie mecze Sociedad :
D:Osasuna-11
W:Valladollid-15
D:Almeria-10

Ostatnie mecze MU:
W:Fulham-8
D:Stoke-14
D:Southampton-8

Typ również ryzykowny bo Sociedad zalicza granice 10 kornerów w meczu i ja tutaj zagram poniżej 10,5 rzutów rożnych w całym meczu .

SZACHTAR-LEVERKUSEN✅✅
powyżej 10,5 rzutów rożnych 1,80 sts
17 kornerow
W Leverkusen padło 9 rzutów rożnych

Ostatnie mecze Szachtara:
W:Volyn Lutsk-12
D:Zorya-11
W:Mariupol-22

Ostatnie mecze Aptekarzy :
W:Braunschweig-8
D:Augsburg-20
W:Hoffenhaim-18

Tutaj śmiało ide w wynik overowy 10,5 rzutów rożnych pomimo tego iż w pierwszym meczu padło 9 kornerów .

_____________________________________________________________________
Podoba się typ , analiza ? Skorzystałeś i wygrałeś ? Kliknij &quot;DZIĘKI&quot; będę miał motywacje do dalszej pracy
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester City - CSKA Moskwa
Typ: HT/FT 1/1 ✅✅✅ ( 3:1 / 5:2 )
Kurs: 1,59
Bukmacher: Oddsring
Analiza:


Grałem i opisywałem to samo w meczu ligowym City z Norwich i była miazga więc kolejny raz zaufam Obywatelom. Tym razem może bez takiego pogromu ale też powinno być łatwo i przyjemnie.

Już grając na wyjeździe Manchester City pokryłby ten zakład mimo iż jeszcze w 32 tamtego spotkania dostali bramkę na 1:0. Ale to goście kontrolowali tamto spotkanie i przycisnęli na chwilę mocniej i spokojnie wyszli na prowadzenie. A wiemy jakie warunki były do grania w tym meczu. Boisko dramat, do tego ta liga jest naprawdę słaba, przynajmniej dla mnie. Grają na tych sztucznych ( wolniejszych nawierzchniach od zwykłej, jeszcze zwilżonej trawy) i czasami wygląda to tak, że wygrywają Ci, którzy mocniej przepchną rywala a nie Ci, którzy lepiej grają w piłkę.

Przewiduje, że dzisiaj na Etihad goście zdziwią się i to bardzo. Zobaczą wreszcie jak piła chodzi na najwyższym poziomie a poza tym tempo, które narzucą im Obywatele spowoduje, że może już w pierwszej połowie sprawa 3 punktów będzie załatwiona definitywnie.

CSKA niby odzyskuje formę (3 ostatnie zwycięstwa w 3 meczach) jednak wg. mnie odzyskuje formę punktową ale nie piłkarską bo 2 z tych 3 meczy były to mecze średnie w ich wykonaniu. Ewidentnie widać cały czas brak Dzagoewa. Obywatele zaś nie mają skrupułów na własnych śmieciach dla rywali i tak będzie i dziś.

Podstawa będzie zapewne wyglądać tak: Pantilimon, Richards, Lescott, Nastasić, Kolarov, Nasri, Yaya Toure, Fernandinho, David Silva, Negredo, Aguero. Cały przód jest po prostu fantastyczny w tym momencie i chodzi mi tutaj o formę. Pellegrini wybrał Negredo zamiast Dżeko co jest genialną decyzją. O Aguero co ostatnio robi wszyscy wiemy. Do tego miejsce w podstawie stracił Navas na rzecz rosnącego w siłę Nasriego. Nie widzę tu innej możliwości jak dominacja gospodarzy od początku do końca spotkania. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
JUVENTUS - REAL MADRYT
poniżej 10,5 rzutów rożnych 1,70 sts
Z rożnymi sprawa ma się ogólnie tak, że jest to sprawa bardzo zależna od aktualnego wyniku na boisku. Często przy wyniku remisowym nikt nie rzuca się w LM na przeciwnika i jest wyczekiwanie, rożne sporadyczne, natomiast jedna bramka i sytuacja może się diametralnie odmienić. Wg mnie jeśli Real strzeli tutaj bramkę pierwszy i to gdzieś na początku Juve będzie musiało cisnąć a Real kontratakować, a to może stworzyć mnóstwo sytuacji, po których padną rożne, dlatego ten typ jak i pozostałe to loteria i żadne statystyki tutaj nie mają za wiele do powiedzenia.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
za takie pieniądze to oni mogą kupić koszulkę Błaszczykowskiego z autografem
Śmieszne robią się angielskie kluby bez wyjątku. Nie ma kogo kupować wśród rodzimego kowalstwa, to trzeba szukać gdzie indziej. Tylko, że wtedy trzeba wyłożyć adekwatną kasę, a nie liczyć na skrobane. Jak ten drągal, co go kiedyś Liverpool kupił (nawet nie pamiętam jak się nazywał, bo teraz gra w jakiejś kalafiorni, był wart 35 milionów, to za Kubę jakieś 60 banieczek trzeba wybulić, a Marco to jakieś 150 melonów będzie, bo on takiego Bejla miażdży masakrycznie
 
michal132 6

michal132

Użytkownik
Ilprincipino
Co do czerwonej kartki za faulu na Ronaldo zgadzam się, że sędzia z czerwem się nieco pospieszył. Myślę, że żółta w zupełności by wystarczyła. Ale karny to już inna bajka, jak dla mnie ewidentny i tu muszę przyznać raczej wszyscy z mojego otoczenia byli tego samego zdania.
Ale ja też nie zamierzam stawiać na Real, mimo że kibicuje im. Chcę, żeby wygrał ale oddzialam sympatie do klubu od bukmacherki bo już niejednokrotnie się na tym przejechałem. Wiem, że Real czeka ciężki mecz ze zdrterminowanym Juventusem dlatego od tego zakładu trzymam się z daleka ;) Mimo to za faworyta uważam Królewskich ;)
Zapowiada się ciekawy mecz ;)
PS. Sory, że nie zwracając się do ciebie nie cytuje Twoich komentarzy ale nie chce by wypowiedzi które są dyskusją, a nie dokładną analizą meczu (razem z kursami itp) zajmowały zbyt wiele miejsca.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Manchester City-CSKA: City powyżej 58,5 % posiadania piłki @2,06 Marathonbet⛔ brak słów po prostu,w 86 strona UEFA pokazywała 61% a w 93 nagle 57%..


Pojedynek zespołów które według mnie dzieli przepaść.I nie mówię tu o pieniądzach wyłożonych na piłkarzy czy o ich potencjale.Mówię tu o aktualnej dyspozycji obu drużyn.City moim zdaniem grają coraz lepiej,zwłaszcza w ataku.W obronie przez kontuzję Kompany&#39;ego wkradło się sporo niepewności,wskoczył na środek Demichelis a na lewej stronie nie rozumiem obecności Clichy&#39;ego podczas gdy Kolarov grzeje ławę.No ale te kłopoty w obronie to też argument za ogromnym posiadaniem piłki dla City,bo po co kusić los tak jak zrobili to Szejkowie w pierwszym meczu w Moskwie? Ten pojedynek rozegrany był na fatalnej murawie Khimki Arena a City miało 56% posiadania.Ale może rozpiszę te cyferki tak trochę czytelniej.

Posiadanie piłki Manchester City(pomijam silniejszych rywali: Bayern,Chelsea,Man Utd i Everton bo CSKA to nie jest ten poziom,nawet pół)
1.LM: w Pilznie 55%
w Moskwie 56%
2.Premiership: z Norwich 68,3%
z West Ham 62,1%
z Evertonem 53,9%
z Aston Villa 66,7%
ze Stoke 57,9%
z Hull 58,2%
z Cardiff 70%
z Newcastle 63,5%

I dla równowagi posiadanie CSKA(pomijam drużyny rosyjskie wyraźnie słabsze i nie grające piłką):
1.LM: w Monachium 35%
z Pilznem 47%
z City 44%
2.liga rosyjska: z Zenitem 47%
ze Spartakiem 39,9%
z Lokomotivem 45%
z Dinamo 48,1%
z Rubinem 47,9%

CSKA jak widać w żadnym meczu z &quot;poważnym rywalem&quot; nie miało więcej niż 48%.

Tyle o liczbach.Ale one nie grają.Grają zespoły.City będzie dziś grało piłką i nawet przy prowadzenie 2-3 bramkowym nie powinni oddawać inicjatywy.Z kolei CSKA dziś znów bez swojej największej gwiazdy czyli Dzagojewa oraz bez kreatywnego pomocnika Elma.Oglądam ligą rosyjską i na prawdę CSKA nie potrafi utrzymywać się dłużej przy piłce,Honda jest w dramatycznej dyspozycji i 9/10 akcji w jego wykonaniu to szybka strata piłki.Tosic jeden coś tam próbuje rozgrywać,no ale dziś on sam niewiele zdziała jeśli chodzi o posiadanie piłki.Gorąco polecam ten zakład,oczywiście z zastrzeżeniem że to tylko statystyki i czasem dziwnie jest liczony ten procent czasu przy piłce.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom