>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 05.11.2014 - środa

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Środowe spotkania 4. kolejki Ligi Mistrzów zapowiadają się równie jednostronnie jak wtorkowe. Niemniej z faworytów nie jeden może mieć kłopoty. Choćby Barcelona, która przyjedzie na Amsterdam Arenę zmierzyć się z ekipą Arkadiusza Milika. Katalończycy mogą nie mieć tak łatwo. Ponadto Chelsea, PSG, Manchester City czy Shakhtar Donieck nie powinny mieć problemu z ograniem swojego rywala. Najciekawiej będzie natomiast w Bilbao oraz Lizbonie.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Według mnie najbardziej pewna jest tutaj wygrana Manchesteru City i Juventusu.
Obywatele mają 1 pkt na 9 możliwych. Ogólnie to mało prawdopodobne jest, aby przeszli do fazy pucharowej. Jednak nie takie rzeczy piłkarski świat widział. Podopieczni Pellegrini&#39;ego będą po prosru musieli ten mecz wygrać, bo mimo iż prawdopodobnie nie awansują, to walczyć trzeba. A może się uda...
Juventus jest w nieco lepszej sytuacji. 3 pkt na 9 to jak na Juve słaby rezultat. Jeśli chcą myśleć o awansie, muszą ten mecz wygrać. Olympiakos u siebie, a na wyjeździe to w ogóle inna ekipa.
Obie druzyny (City i Juve) graja u siebie. Wyobrażacie sobie porażkę lub remis którejś z drużyn w tych meczach? Ja też nie.
Kursy może nie są powalające, ale, nie oszukumy się, pewne.
Piszcie swoje typy na 4. kolejkę fazy grupwej LM ;)

Pozdrawiam.
Cytat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Tak, to ja, Stefan Padło ;)

Dodam jeszcze, że w meczu Ajaxu z Barceloną dam 1X. Kurs 3.5 wydaje się przyzwoity. Mimo, że Ajax i tak nie awansuje do fazy pucharowej to myślę, że z Barceloną u siebie powalczą. Wiadome jest, że dalej awansują PSG i Barcelona, ale warto walczyć ;)
Miejmy nadzieję, że w tym meczu strzeli coś Arek Milik ;)
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Ja bym pomyslal nad overem Chelsea, Shakhtara, Bayern to moze na over roznych, ostatnio na live mozna zlapac smieszne linie, over 6,5 - 7,5 gdzie Bayern spokojnie robi9-10 na mecz. Jest kilka fajnych typow do AKO ok 2,0 i zagrac za grube ;)
 
B 10

budynek12

Użytkownik
Witam proszę o wasze opinie na temat tych typów:
1. Ajax vs Barcelona over 2,5 bramek
2.Manchester City vs CSKA Moscow over 2,5 bramek.
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
1. Raczej sadzie, bo Ajax na pewno sie nie zabarykaduje, beda chcieli wygrac, to nie team typu Chelsea z przed roku, ze strzeli gola i postawi autobus.
2. Ten mecz bymraczej omijal pod kazdym wzgledem, ciezko cokolwiek wytypowac. Moze byc rownie dobrzez over 3,5 jak i under 1,5. Ostatni mecz z United to pokazal. Wszyscy sie spodziewali wielu goli a tu klops. Spodziewam sie gry CSKA na remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 10

budynek12

Użytkownik
1. Raczej sadzie, bo Ajax na pewno sie nie zabarykaduje, beda chcieli wygrac, to nie team typu Chelsea z przed roku, ze strzeli gola i postawi autobus.
2. Ten mecz bymraczej omijal pod kazdym wzgledem, ciezko cokolwiek wytypowac. Moze byc rownie dobrzez over 3,5 jak i under 1,5. Ostatni mecz z United to pokazal. Wszyscy sie spodziewali wielu goli a tu klops. Spodziewam sie gry CSKA na remis.
Ja myślę że jednak Manchester City strzeli przynajmniej 2 bramki a CSKA jedną bramkę. Co do ostatniego meczu City z United to myślę że City troszkę sobie odpuścił ten mecz wiedząc że w środę na 100% muszą wygrać żeby awansować.
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Mało kto odpuszcza derby, tym bardziej w grze nie było widać odpuszczania z United. Nie twierdzę, że over nie wejdzie, ale wydaje mi się że są ciekawsze i pewniejsze typy. ;)
 
S 32

szymfon

Użytkownik
Napisał Stefan Padło -&gt; Według mnie najbardziej pewna jest tutaj wygrana Manchesteru City i Juventusu. Obywatele mają 1 pkt na 9 możliwych. Ogólnie to mało prawdopodobne jest, aby przeszli do fazy pucharowej. Jednak nie takie rzeczy piłkarski świat widział. Podopieczni Pellegrini&#39;ego będą po prosru musieli ten mecz wygrać, bo mimo iż prawdopodobnie nie awansują, to walczyć trzeba. A może się uda... Juventus jest w nieco lepszej sytuacji. 3 pkt na 9 to jak na Juve słaby rezultat. Jeśli chcą myśleć o awansie, muszą ten mecz wygrać. Olympiakos u siebie, a na wyjeździe to w ogóle inna ekipa. Obie druzyny (City i Juve) graja u siebie. Wyobrażacie sobie porażkę lub remis którejś z drużyn w tych meczach? Ja też nie. Kursy może nie są powalające, ale, nie oszukumy się, pewne. Piszcie swoje typy na 4. kolejkę fazy grupwej LM Pozdrawiam.
Cytat.
City po 3 meczach ma 2 punkty, a nie 1. Różnica niby niewielka, ale jeśli Bayern pokona u siebie Romę (a patrząc na wyjazdowe 7-1, raczej pokona) i City wygra, to mają 1 punkt przewagi nad Romą, no i wtedy wszystko jest w ich rękach, a właściwie nogach.

Reasumując, mimo Twojej drobnej pomyłki typ jak najbardziej słuszny, mecz o być albo nie być w Lidze Mistrzów dla City.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Borussia Dortmund v Galatasaray

Galatasaray powyżej 2.5 rzutów rożnych 1.66


Wynik powinien zakończyć się zwycięstwem gospodarzy tyle , że kursy na zwycięstwo są marne .Galata gra słabo w lidze mistrzów trącą sporo bramek .
Spoglądając na rożne Galata w każdym meczu LM po 7 rożnych , a teraz linia 2.5? dla mnie świetny zakład .
Polecam !


bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ktoś może jeszcze te typy ocenić? ????
City z Cska to bardzo ciężki mecz bo obie drużyny mają dobrych graczy na każdej pozycji, Bayern ledwie 1:0 wygrał z nimi na wyjeździe gdzie kilka tygodni później 7:1 z Romą czy ile tam było, nie ważne. City w pierwszym meczu zmarnowało dwubramkowe prowadzenia i over 3.5 nawet siadł.

Barcelona z Celtą to nie wiem co to było, wypadek przy pracy czy jakiś głębszy kryzys? Ajax u siebie widząc to co zrobiła Celta może dostrzec swoją szanse i próbować atakować, naprawdę ciężko te dwa mecze przewidzieć jeśli chodzi o bramki bo City i Barcelona są faworytami a w ten weekend razem strzelili ledwie 1 gola. Większe szanse ma over City Cska, grają u siebie więc mogą się rozstrzelać bo Barcelona na wyjeździe powinna niby wygrać ale to co wyprawiają ostatnimi czasy daje do myślenia.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
City z Cska to bardzo ciężki mecz bo obie drużyny mają dobrych graczy na każdej pozycji, Bayern ledwie 1:0 wygrał z nimi na wyjeździe gdzie kilka tygodni później 7:1 z Romą czy ile tam było, nie ważne. City w pierwszym meczu zmarnowało dwubramkowe prowadzenia i over 3.5 nawet siadł.

Barcelona z Celtą to nie wiem co to było, wypadek przy pracy czy jakiś głębszy kryzys? Ajax u siebie widząc to co zrobiła Celta może dostrzec swoją szanse i próbować atakować, naprawdę ciężko te dwa mecze przewidzieć jeśli chodzi o bramki bo City i Barcelona są faworytami a w ten weekend razem strzelili ledwie 1 gola. Większe szanse ma over City Cska, grają u siebie więc mogą się rozstrzelać bo Barcelona na wyjeździe powinna niby wygrać ale to co wyprawiają ostatnimi czasy daje do myślenia.


Co do Manchesteru City to się z Tobą kompletnie nie zgodzę .Myślę ,że Manchester na luzie wygra z 3:0 .Nie ma co się oszukiwać Manchester to inny świat na Cska oglądałem pierwszy mecz i po pierwszej połowie powinno być co najmniej 3:0 dla obywateli , a skończyło się tak bo City zlekceważyło rywala i poczuli ,że mecz na luzie wygrany.Dostali nauczkę jutro zapewne cały mecz skoncentrowani i powinni bez problemu sobie poradzić .Według mnie jeden z najpewniejszych meczu do grania na zwycięstwo City.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Zainteresowały mnie przede wszystkim dwa typy na środę. Pierwszy zdecydowanie bezpieczniejszy to zwycięstwo Szachtara z BATE przynajmniej dwiema bramkami. BATE gra katastrofalnie, w ostatnim meczu LM u siebie doznali kompromitującej porażki właśnie z Ukraińcami aż 0:7.
Szachtar - BATE typ: handicap 0:1, wygrana Szachtar @1,55 Fortuna
Na drugi mecz wybrałem spotkanie powoli odradzającego się Bilbao z Porto. Stawiam tutaj na over 1,5 bramki dla gospodarzy. Po pokonaniu Sevilli powinni zacząć grać lepiej, szczególnie u siebie, dla kibiców którzy pewnie mają już serdecznie dosyć ich fatalnej gry. Można tutaj jeszcze poszukać opcji over 2,5 w całym meczu. W 1 meczu Porto wygrało 2-1.
Bilbao - Porto typ: over 1,5 gola gospodarzy @2,45 Fortuna
Ten sam mecz typ: over 2,5 w meczu @1,97 Fortuna
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Pisalem pisałem i wszystko skasowane...
Chce tylko powiedzieć ze popieram kolegów wyżej w graniu City.Inny wynik niż zwycięstwo Obywateli to byłby absurd totalny.Moim zdaniem City jeszcze wyjdzie z grupy a scenariusz jest taki zeby ludzie potopili kase grając na nich w pierwszych kolejkach.Pilkarsko to dwa rożne światy i brak Silvy tego nie zmieni.Toure wraca na swoje tory Aguero w formie.Moim zdaniem wynik tego spotkania moze byc tylko jeden CSKA na wyjezdzie traci sporo swoich atutów.
City -1.5 1.787
Pinnacle
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Man City v Cska Moskwa
Man City AH: -1,5,-2 kurs: 1,950 buk: Bet365 ⛔ (wczoraj Arsenal, dzisiaj Man City, a jutro Chelsea..., cała wielka liga PR)
Man City wydaje mi się najpewniejszy w całej kolejce LM. Niebiescy strasznie potrzebują punktów aby powalczyć w grupie. Z punktu widzenia bukmacherskiego nie ma nic lepszego niż wielka spina dobrego, który gra ze słabym, a CSKA Moskwa niewątpliwie to dno i kilometr mułu. Uważam jakąkolwiek grę w stronę Obywateli za opłacalną, z handi i na czystą 1. Nie lubię teorii spiskowych, ale nie zdziwiłbym się nawet jak by zapłacili CSKA, która już o nic nie walczy za gorszą grę.
Dodatkowo w Betsonie w ich konkursie na to kto strzeli 6 goli dałem właśnie City i trzymam kciuki za City bo w puli jest spora sumka do podziału.

Ajax v Barcelona
Barcelona AH: -1, -1,5 kurs: 1,70 buk: Bet365 ✅
Barcelona jak myśli o 1 miejscu musi zwyciężyć z Ajaxem. Piłkarsko bez dwóch zdań, nawet jeśli nie są w wyśmienitej formie górują nad Ajaxem. Ostatania porażka w PD z Celtą tylko ich bardziej motywuje. Zaraz po tamtym meczu, nie pamiętam kto, ale jakiś zawodnik powiedział, że 2 raz się nie skompromitują i wszystkie siły rzucają na ten właśnie mecz. Tak naprawdę w tej grupie liczą się tylko Barca i PSG, a ponieważ już jeden mecz z PSG przegrali więc nie mogą sobie pozwolić na jakieś inne wpadki.
Dodatkowo triple:
Man City⛔ + Barcelona✅ + PSG✅ ok 2,00 buk: Bet365⛔
Man City⛔ + Barcelona✅ + Bayern✅ ok 2,00 buk: Bet365⛔
PSG - no z Apoelem to nie widzę innej możliwości niż wygrana, choć grupę mają ogarniętą. Bayern pokazał jaką ma klasę, ale w zasadzie tylko z uwagi na własny stadion może im się chcieć, bo grupę mają po całości ogarniętą. Bałbym się grania jakiś handi na Bayern bo mogą być zmęczeni po Dortmundzie, a Roma może pokazać pazurki, ale zaryzykuję mimo wszystko ich czyste zwycięstwo. Poziom Bayernu i Romy to dwa światy co pokazał wcześniejszy mecz.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Maribor - Chelsea 2⛔
Szachtar - BATE (Szachtar -1EH)✅
AKO: 2.08 bwin [3/10]

Znowu dubel. Wczoraj Real się nie popisał skutecznością, ale tak jak pisałem - wygrać - wygrają. Szkoda, że nie pokryli handi, ale zwrot jest. Zagrali dość słaby mecz, minimalistyczne podejście, aby wygrać. Dziś znowu coś skleiłem i tym razem powinno wejść dość pewnie. Pogromy w pierwszych spotkaniach. Teraz tylko dopełnić formalności i obie ekipy już niemal w kolejnej fazie LM.
Resztę odpuszczam, bo może być różnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Maribor - Chelsea
Unibet chyba zrobił babola wystawiając kursy na mecz Maribor - Chelsea, mam tu na myśli typ Chelsea wygra &amp; over 2,5 gola. Kurs powinien wynosić ok. 1,6-1,7, a wystawili 3,25. Moim zdaniem warto próbować więc pobierajcie póki tego nie poprawią. Wszyscy wiemy jakim potencjałem dysponuje ekipa Mourinho i nie trzeba tu nic więcej dodawać. Pierwsze spotkanie zakończone pogromomem 6:0. Chelsea po wpadce z Schalke 1:0 dzisiejszą wygraną może sobie zapewnić awans do 1/8. Oczywiście to, że zameldują się oni w następnej rundzie nie ulega żadnej wątpliwości. Niemniej jednak warto zrobić to szybko żeby mieć spokój w kolejnych meczach. Moim zdaniem kurs na to zdarzenie to miód malina i trzeba korzystać czym prędzej.
Dla porównania kurs na sam over 2,5 wynosi 1,61. Na over 2,5 gola strzelonych przez &quot;The Blues&quot; to 2,28. Z kolei bet365 na Chelsea &amp; over 2,5 wystawił kurs 1,90 więc ewidentnie widać, że mamy do czynienia z błędem, z którego moim zdaniem żal nie skorzystać.
Chelsea win &amp; over 2,5 @ 3,25 ⛔ dzięki hazard :/
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
tomicco 5

tomicco

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchaster City - CSKA Moscow
Typ: Sergio Aguero to score
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bez zbednego gadania. Jesli Citizens chca myslec o awansie to ten mecz po prostu musza wygrac, a ich najlepsza strzelba jest wlasnie sam Sergio Aguero. Jego bilans strzelecki to 10 bramek w BPL i 2 w LM, a w ostatnich 3 meczach przeciwko rywalom z Rosji zdobyl az 5 bramek! Licze, ze i dzisiaj przynajmniej raz trafi do siatki. Spotkanie odbedzie sie na Etihad Stadium, wiec na pewno wlasna publika bedzie go glosno dopingowac. ;)
 
K 18

kokoszek21

Użytkownik
Mecz: Sporting Lizbona – Schalke 04 4:2 ✅✅✅
Typ: BTS - tak
Kurs: 1,65

Analiza:
Do Lizbony na mecz z miejscowym Sportingiem wybiera się Schalke 04. W poprzedniej kolejce obie drużyny pojechały ostro z bramkami (4:3 dla Schalke). Liczę, że dziś też kilka bramek padnie, może nie tyle co ostatnio, ale na pewno obie drużyny strzelą. Sporting u siebie dość regularnie strzela minimum 1 bramkę, nie strzelili tylko w spotkaniu z Chelsea przegranym 0:1. Potrafili strzelić drużynie z Niemiec 3 bramki na wyjeździe więc u siebie w domu tym bardziej powinni. Co do Schalke to w 5 ostatnich meczach wyjazdowych 3 razy przegrali, 1 raz wygrali i 1 raz zremisowali. W większości meczów wyjazdowych strzelali minimum 1 gola (nie strzelili ostatnio w Leverkusen, gdzie przegrali 1:0).

Sporting zajmuje w tabeli ostatnie miejsce mając tylko 1 punkt, a żeby mieć jeszcze nadzieje na awans chociażby do LE to muszą mecze wygrywać, a żeby to zrobić muszą zdobywać bramki szczególnie na własnym podwórku. Schalke zajmuje 2 pozycję z 5 punktami (2 remisy i 1 zwycięstwo). Zwycięstwo w dzisiejszym meczu znacznie przybliży ich do awansu do fazy pucharowej LM.

Liczę na minimum po 1 bramce dla każdej ze stron.

Mecz: Shakhtar Donieck – Bate Borysów 5:0 ✅✅✅
Typ: handicap 0:1/ Shakhtar Donieck
Kurs: 1,62

Analiza:
Mecz Shakhtara z Bate odbywa się na neutralnym terenie, ale mimo wszystko znacznym faworytem w tym meczu jest drużyna z Ukrainy. W poprzedniej kolejce rozgromili na wyjeździe przeciwników aż 7:0. Czy w tym meczu będzie podobnie? Tego nie wiadomo, może skończyć się minimalistycznie jak w przypadku meczu Realu z Liverpool’em. No ale dziś licze, ze strzelą minimum 2 bramki więcej od przeciwników.

Shakhtar zajmuje obecnie 2 miejsce w grupie H z 5 punktami (1 zwycięstwo i 2 remisy), Bate jest 3 z 3 punktami (1 zwycięstwo, 2 porażki). W lidze mistrzów piłkarze z Białorusi tracą dużo bramek (bilans 2-14). Jeśli Shakhtar dziś wygra umocni się na drugim miejscu w tabeli, a jeśli FC Porto przegra z Athletic Bilbao wskoczy nawet na 1 pozycję i będzie już tylko o krok od awansu do następnej rundy.

No ale co tu nie mówić, Shakhtar u siebie jest skuteczny, strzela bramki i wygrywa (wyjątek porażka z lidze z Zoryą 0:1 pod koniec września). W takim spotkaniu z takim przeciwnikiem powinni zaplikować Bate kilka goli.

Dla bardziej odważnych handi 0:2/ Shakhtar, kurs: 2,59

Bukmacher: Bet-at-home
Powodzenia i pozdrawiam :cool:
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom