>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 07.11.2012 - środa

Status
Zamknięty.
P 35

playmaker-90743

Użytkownik
Benfica Lizbona - Spartak Moskwa Over 2,5 @1,67
Środowe mecze Champions League, moim zdaniem wieje nudą zarówno pod względem piłkarskim, jak i bukmacherskim. Najlepszy typ na dzisiaj to moim zdaniem over na Estadio da Luz w Lizbonie.
Krótko mówiąc - obie drużyny to drużyny nastawione na grę do przodu. W pierwszym meczu tych drużyn na Łużnikach padł wynik 2:1, a sytuacji było naprawdę zdecydowanie więcej. W rozgrywkach Ligi Sagres, Benfica zdobyła najwięcej goli ze wszystkich (na równi z Porto, tracąc jednocześnie więcej goli niż Smoki). Ostatnie pięć meczy Orłów to overy. Podobna sytuacja ma się ze Spartakiem w rozgrywkach Premier-Ligi. Największa ilość zdobytych bramek w lidze, na równi z Anżi Machaczkała i Zenitem Petersburg, tracąc jednocześnie zdecydowanie więcej.
Personalia: po jednej stronie Oscar Cardozo, Nicolas Gaitan, Eduardo Salvio i Rodrigo, po drugiej Welliton, Emmanuel Emenike, Aiden McGeady czy Dinyar Bilyaletdinov. Moim zdaniem zobaczymy festiwal bramek na Estadio da Luz, a przynajmniej trzy gole powinny wpaść.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Bayern- Lille

O ty meczu zostało tyle powiedziane w tym dziale, że naprawde osoby nie będące znawcami piłki nożnej zostali wprowadzeni dość dobrze w temat piłki nożnej.a dokładnie w sytuacje Bayernu Monachium.

Bayern nie powinien mieć problemów z pokonaniem ekipy gości. Pytanie brzmi ile bramek zaaplikuje przyjezdnym ?

Bayern rządzi i dzieli w krajowych rozgrywkach. Jak dotąd jedna porażka z Bayerm Leverkusem, ale nie jest to jakiś powód do paniki dla graczy Bayernu. W meczu z Bayerem graczą zabrakło determinacji, a skolei goscie mieli sporo strześcia strzelając dość dziwne bramki w szczególności ostatnią. Powstały po tym meczu licznę żarty dotyczące Robbena ,które w powrocie do gry doszukuja się przegranej Bayernu. Robben w tam tym sezonie stał się symbolem kiepskiego sezonu gospodarzy dzisiejszego meczu.


Bayern ma w tej chwili najlepszą kadre w historii klubu i na moment obecny jedną z najlepszych w Europie. Silny zrównoważony zespół ze świetną ławką rezerwowych.


TYP:
Bayern wygra I połowe 1,4
 
rune 39

rune

Użytkownik
Ja z kolei proponuję typ: Oscar Cardozo strzeli bramkę 1.83 Bet365. ✅
Dlaczego?
-Cardozo ma 6 bramek w lidze i jest na drugiej pozycji w klasyfikacji na najlepszego strzelca ligi.
-W ostatnim meczu ligowym strzelił 2 bramki.
-Wykonuje stałe fragmenty (rzuty karne, wolne)
-Jest najbardziej wysuniętym graczem w drużynie, więc piłki grane są przeważnie na niego
-Kiepska obrona Spartaka (7 bramek straconych / 3 mecze w tej edycji LM)

Przyznaję, że kurs jak na strzelca bramki nie powala ale oceniam typ jako dość prawdopodobny.

Edit: udało mu sie strzelić nawet dwie i spieprzyć karnego ????
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Cluj - Galatasaray 2 @ 2.88 william hill ✅
Dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ważnym sprawdzianem dla obu ekip. Przegrany może się pożegnać z szansami na awans do rundy pucharowej Ligi Mistrzów. Bukmacherzy minimalnie więcej szans dają na końcowy sukces drużynie gospodarzy. Ja jednak zdecydowanie innego zdania. Buki sugerują się zapewne lepszymi wynikami osiągniętymi przez oba zespoły w Champions League. Jednak wyniki te zamydlają prawdziwy obraz siły wyżej wymienionych zespołów. Kadrowo bez dwóch zdań są Turcy, którzy mają w swoich szeregach klasowych graczy, który każdy przeciętny kibic zna, m.in Fernando Muslera, Felipe Melo, Selcuk Inan, Hamit Altintop, Albert Riera, Johan Elmander, Milan Baros czy Burak Yilmaz. Piłkarze z Istanbulu grają na co dzień w dużo silniejszej lidze od rumunów, w której obecnie są na pozycji lidera, natomiast piłkarze Cluj zajmują dopiero 6 pozycje tracąc aż 13 punktów do lidera z Bukaresztu. W tej edycji Ligi Mistrzów rzeczywiście piłkarze Galatasaray notują słabe wyniki, ale mimo tych kiepskich rezultatów na boisku prezentują się bardzo dobrze. W pierwszym pojedynku na Oll Traford stworzyli bardzo ciężkie warunki Manchesterowi United, gdzie pokazali jak są klasowym zespołem i z przebiegu spotkania nie zasłużyli na porażkę. Kolejne dwa mecze przed własną publicznością przyniosły im tylko jeden punkt, gdzie w spotkaniu z Bragą mimo dużej optycznej przewagi przegrywają spotkanie i następnie po wręcz miażdżącej przewadze nad dzisiejszym rywalem tylko remisują u siebie 1:1. Jaką dużo lepszym zespołem w tym pojedynku byli Turcy może świadczyć statystyki: posiadanie piłki 61%-39%, oddane strzały 24-4, rzuty rożne 9-2, do tego można dodać niewykorzystany rzut karny przez Felipe Melo.
Piłkarze Galatasaray strasznie razili nieskutecznością w tych spotkaniach. Mam nadzieje, że dziś zachowają więcej zimnej krwi pod bramką rywali. Nie są to tylko moje marzenia ale już ostatnie ligowe pojedynki pokazują, iż z formą strzelecką jest dużo lepiej gdyż w 3 kolejnych spotkaniach ligowych aplikowali swoim rywalom po 3 bramki.
Piłkarze z Rumunii osiągnęli bardzo dobre rezultaty, ale za to ich gra pozostawia bardzo dużo do życzenia, w każdym ze spotkań są zmuszani do ostrej defensywy, sam fakt, że w tych rozgrywkach oddali tylko 5 celnych uderzeń (4 bramki!). Moim zdaniem ich limit szczęścia już się wyczerpał i nie dadzą rady dzisiaj mocno zmotywowanym Turkom.
Trener Cluj Paulo Sérgio ma zmartwienie jeśli chodzi o skład na środowy pojedynek. Zabraknie Rafaela Bastosa, który doznał kontuzji podczas poprzedniego meczu. Brazylijczyka zastąpi Rui Pedro oraz za żółte karki pauzować musi Matías Aguirregaray.Turecki szkoleniowiec Fatih Terim postawi najprawdopodobniej na jedenastkę, która w ładnym stylu w weekend pokonała Istambuł B.B. 3:1.

Cluj: Felgueiras - Pinto Ivo, Cadu, Piccolo, Sepsi - Valente, Alberto, Muresan, Camora - Rui Pedro – Kapetanos.

Galatasaray: Muslera - Eboue, Cris, Nounkeu, Hamit - Riera, Selcuk, Yekta, Amrabat - Burak, Umut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 94

bart7890

Użytkownik
#4
Cluj lub remis - Galatasaray @ 1.45
Juventus wygra do zera - Nordsjelland @ 1.58
Bayern Monachium (-1.5) - Lille @ 1.60
Celtic - Barca [goście over 70.5% posiadania piłki] @ 1.84
Betsafe 6.75
50 zł
Drużyna Cluj staje przed ogromną szansą wyjścia z grupy LM, ale żeby tak się stało nie mogą przegrać dzisiejszego spotkania z Galatasaray. Motywacja jest po stronie gospodarzy, boisko tak samo, przewaga psychiczna (potrafili wywieźć remis grając w 10). Goście są obecnie liderem tureckiej Super Ligi, ale jak już zauważyliśmy rezultaty ligowe często nie przekładają się na wyniki w LM.
Juventus musi wygrać to spotkanie, aby nie skomplikować sobie jeszcze bardziej sytuacji w grupie. Myślę, że zawodnicy gospodarzy wyjdą maksymalnie skoncentrowani na to spotkanie, zagrają dobrze w defensywie (bez takiego błędu jak w Danii) i szybko rozprawią się ze swoim rywalem nie pozostawiając mu żadnych złudzeń.
Bayern bardzo mocny, w tym sezonie tylko jedna wpadka wyjazdowa, u siebie natomiast miażdżą każdego po kolei. Zwycięstwo i bramki są potrzebne, ponieważ Bayern ma wraz z Bate i Valencią po 6 pkt. Goście z Francji za to nie mają jeszcze żadnych punktów i już chyba żadnej motywacji żeby zdziałać coś z tak wymagającym rywalem jakim są Bawarczycy.
Chciałem na początku grać na Barcę, ale jednak czuję, że aż tak łatwo o wygraną nie będzie, a co za tym tokiem rozumowania idzie znalazłem znacznie lepszy kurs na posiadanie piłki przez Barcelonę. W pierwszym spotkaniu Barca uzyskała bodajże 80% posiadania piłki (grałem over 68.5%), dzisiaj również spodziewam się ciężkiego spotkania, co wymusza ciągłe ataki Barcelony i szukanie kontr przez Celtic.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
W sobotę odradzałem grę na Chelsea. Dzisiaj ją polecam, ale pod jednym warunkiem: zagra Juan Mata. Trzeba poczekać do ogłoszenia składów. Po kolei.

Gra małego Hiszpana, najlepszego gracza Barclays Premier League w październiku jest dla zespołu z Londynu kluczowa. Na początku sezonu, kiedy Mata był zmęczony (brak wakacji ze względu na Euro 2012 oraz Igrzyska Olimpijskie) Chelsea systematycznie zgarniała punkty, lecz nie było widać w grze The Blues błysku. Gra opierała się głównie na przebłyskach Edena Hazarda, radziej Oscara (np. mecz z Juve). Sytuacja zmieniła się kiedy Vicente del Bosque postanowił nie powoływać Juana na mecze reprezentacji Hiszpanii na początku września i Roberto Di Matteo dał dwa mecze odpoczynku w Chelsea. W pięciu meczach 24-latek zanotował 5 bramek i 5 asyst. Jednak eksplozja formy nastąpiła, gdy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii nie powołał go na mecze z Białorusią i Francją. Kolejny odpoczynek spowodował, że gra Maty o niebo się poprawiła, a wraz z tym gra całego zespołu ze Stamford Bridge. Fantastyczny mecz na White Hart Lane, ogółem 3 bramki i 2 asysty w czterech meczach. Tyle ze statystyk. Hiszpan na boisku jest wszędzie, bierze ciężar gry na siebie, każda akcja musi przejść przez niego, szuka prostopadłymi piłkami kolegów, jednocześnie samemu potrafi się znaleźć w sytuacji podbramkowej. W trudnych momentach podrywa zespół do walki, jak w meczu z United. Zawodnik nieoceniony dla The Blues i przyzna to każdy fan. Jedyny słaby występ zaliczył 23 października, właśnie w meczu z Ukraińcami.

Dzisiaj jest okazja do rewanżu. Na Stamford Bridge pełna mobilizacja, wieczory z Champions League na tym stadionie potrafią być naprawdę magiczne, kiedy Chelsea ma nóż na gardle spisuje się wyśmienicie (przykłady z zeszłego sezonu: Valencia, czy Napoli kiedy to również dawało się małe szanse drużynie z Londynu, tymczasem Niebiescy pokazywali charakter). Biorąc pod uwagę motywację The Blues, nadchodzący wyjazd do Turynu, Chelsea jest zobowiązana do zgarnięcia trzech punktów na własnym boisku właśnie dziś wieczorem. Szachtar jest w lepszej sytuacji, dzisiaj nic nie musi, a może. Mecze z Juve na Donbass Arenie oraz wyjazd do Nordsjaelland powinny być łatwiejsze od meczu na trudnym terenie, jakim jest Stamford Bridge. Doświadczenie w europejskich pucharach powinno zaprocentować, więc proponuje (podkreślam, tylko jeśli w wyjściowym składzie pojawi się Mata):

Chelsea - Szachtar - 1 (1,90)
Chelsea strzeli gola w obu połowach (2,80)
Chelsea - Szachtar +2,5 (1,62)
Mata strzeli (3,50)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
CFR Cluj - Galatasaray @ 1 drużyna powyżej 0,5 gola do przerwy @ 2,10 @ Sportingbet ⛔ 0-1

Myślę,że jedną z większych niespodzianek tegorocznej Ligi Mistrzów jest postawa Cluj,i kto wie czy gdyby nie czerwona kartka w poprzednim meczu to już dzisiaj rumuńska drużyna mogła by świętować awans nie oglądając się na Bragę.W każdym meczu grupowym tegorocznej ligi mistrzów Cluj strzelało gola w pierwszej połowie,z czego można wnioskować,że od początku ruszają na rywala,mam nadzieję,że dziś będzie podobnie.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Warto juz dzisiaj pobierac niektore kursy! na pewno nie omieszkam postawic na niespodzianke w Glasgow. Nie ma co, Barcy bedzie bardzo trudno wygrac to spotkanie. Remis jak sie patrzy.


X ~4,8 biore z checia. Pewnie bwin, bet365.
Trudno wygrać ??
Dzisiaj Celtic już nie będzie miał tyle szczęścia co na Camp Nou.Gdyby wtedy Barcelona nie raziła skutecznością to wynik byłby rozstrzygnięty już dużo dużo wcześniej niż w 93 minucie.
Dzisiaj przewiduje że Barcelona strzeli pierwsza gola w pierwszej połowie Celtic się otworzy i zacznie się lanie.Jak się skończy na tylko 3 wbitych golach Barcelony to to już będzie sukces Celticu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Valencia -1 bramka @ 1.73
Do Valenci przyjeżdża białoruska ekipa - BATE. Na początku było to małe objawienie w fazie grupowej LM, lecz ich marzenia szybko się rozmyły i będa się dalej dziś rozmywać. Valencia w formie, wygrała u siebie z Atl. Madryt 2-0, w każdym meczu strzelają przynajmniej jedną bramkę, zdarzają się przestoje, ale z taką ekipą jaką jest BATE powinno się skończyć podobnym wynikiem jak dwa tygodnie temu. Soldado pokaże obrońcom dziś, co to znaczy hiszpański futbol, tak samo jak im pokazał kilkanaście dni temu. Kurs na zwykły win jest za mały, dlatego pobieram HC -1 brameczka.
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Trudno wygrać ??
Dzisiaj Celtic już nie będzie miał tyle szczęścia co na Camp Nou.Gdyby wtedy Barcelona nie raziła skutecznością to wynik byłby rozstrzygnięty już dużo dużo wcześniej niż w 93 minucie.
Dzisiaj przewiduje że Barcelona strzeli pierwsza gola w pierwszej połowie Celtic się otworzy i zacznie się lanie.Jak się skończy na tylko 3 wbitych golach Barcelony to to już będzie sukces Celticu.
Podzielam zdanie kolegi - wy mecz Barcy z Celtikiem na Camp Nou oceniacie przez pryzmat gola w 90. minucie i obrony The Boys - nikt jednak nie opisze przebiegu spotkania i tego, ze bramkarz Celticu mial dzien konia i wyjal trzy, cztery takie pilki ze glowa mala... rzadko kiedy bramkarz broni strzal Messiego z pieciu metrow, Alexis pudluje z sam na sam, Villa trafia w slupek, Messi marnuje setki, inni tak samo. Jasne, Celtic zagral ultra-defensywie i wywiozl dobry wynik, ale gdyby nie bramkarz i lepsza skutecznosc Barcy, to byloby 5:1 i nikt by nie mowil o ciezkim meczu Barcy...
lepiej tutaj ruszac BTS, niz pchac kase w remis. Barca gra optymalnie dzisiaj co zapowiedzial Vilanova - eksperymenty zaczna sie od nastepnej kolejki.
 
C 19

chrupekafc

Użytkownik
CFR Cluj - Galatasaray
Typ : Cluj
2.40
Bet-At-Home

Turcy słabo słabo sie spisują w ostatnich meczach, 1:1 w Turcji między tymi zespołami lecz to tylko jeden wynik punktowy dla ekipy gości jaki zdobyli w grupie i kwaterują ostatnie miejsce z dorobkiem tego remisu. Cluj o dziwo pokonał mocną Bragę u siebie aż 2-0 i notuje drugie miejsce w grupie z przewagą punktu nad Portugalczykami. Myślę że Rumuni bedą chcieli utrzymać to 2 miejsce w tabeli i kosztem Bragi awansowac do dalszych rozgrywek a napewno ich plusem jest to że grają u siebie.

Chelsea - Szachtar
Typ : Chelsea
1.90
Bet-At-Home

W tym meczu najlepszy klub Europy a zarazem obrońca tytułu Chelsea Londyn podejmowac bedzie przyjezdnych z Ukrainy, ostatni mecz Niebiescy przegrali 2-1 na wyjezdzie z Szachtarem. Nie można powiedziec ale Szachtar u siebie bardzo przyzwoicie wyglądał, dzisiaj zobaczymy rewanż na duzo trudniejszym terenie dla gości a mowa o jednej z Angielskich twierdz Stamford Bridge. Chelsea u siebie mocna i nie oszukujmy sie jak na najlepszy klub przystało mają lepszą kadre od Ukraincow i tego meczu nie mogą odpuscic bo znajduja sie na 2gim miejscu, Mata błyszczy ostatnimi czasy, Chelsea rowniez na fali jako tako. Myśle ze warto grać bo kurs naprawde dobry

Braga - Manchester United
Typ : United
2.15
Bet-At-Home

Spory kurs na gości, a patrzałem na kadre to naprawde mocną wystawił Szkocki szkoleniowiec diabłów. Pierwszy mecz miedzy tymi druzynami naprawde świetny dla oka, fenomenalny powrót United do gry na Old Trafford. Braga niby u siebie ale United to za wielka marka aby powtórzyć wyczyn z zeszłego roku i pozwolić sobie na nie wyjscie z grupy. Mysle ze zepną sie na ten mecz i wygraja 2-1 lub 3-1. Nie wykluczam BTS.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Chelsea - Shakhtar
Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w Londynie, gdzie The Blues podejmą rywala z Doniecka. Pierwszy mecz i jego wynik mógł zaskoczyć, ale nie musiał, nie od dawna wiadomo że Chelsea wcale w tym sezonie nie jest w jakiejś &quot;kosmicznej&quot; formie, poza tym ostatnie wyniki w lidze i pucharach pokazują że można z nimi grać jak równy z równym. Na pewno goście nie przyjadą do Londynu się bronić, w meczu na własnym boisku mieli sporo dogodnych sytuacji z czego dwie zakończone bramkami, inna sprawa że Chelsea u siebie to drużyna zdecydowanie lepiej grająca niż na wyjazdach, prezentują ofensywny, otwarty futbol. Wobec tego wszystkiego, zdecydowanie obstaje tu za opcją BTS, zauważyłem że już parę osób również proponowało takie rozwiązanie i ja się z nimi zgadzam, podobnie jak wczoraj oceniam szansę tego typu na 70%
BTS / 1.61 Bet365 ✅ 3:2
_____________________________________________________________
Celtic - Barcelona
Zauważyłem że Marathon wystawił zakład o następującej treści: Celtic total possession % (31,5), linia praktycznie najniższa z możliwych ale to nie znaczy że Barca i takiego pułapu nie przeskoczy, to że drużyna z Katalonii będzie dzieliła i rządziła raczej nie podlega wątpliwości, biorąc pod uwagę pierwszy mecz i oficjalne posiadanie na koniec meczu 72-28 na korzyść FCB daje jasno do zrozumienia, że nawet taka linia w przypadku tego spotkania nie jest wyzwaniem dla gości.
Celtic Total Possession Under (31,5) / 1.85 Marathon ✅ 22%
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuruswww 28

kuruswww

Użytkownik
Celtic-Barcelona
@Strzelec pierwszej bramki-Lionel Messi
@2,60 Bwin
@2,65 Unibet

Dużo pisze się o tym,jak grała Barcelona w poprzednim spotkaniu oraz czego można się spodziewać w dzisiejszym meczu ze strony piłkarzy Celticu.Ja z kolei wolałem się przyjrzeć typowi na strzelca gola.Bez wątpienia Barcelona nie odpuści tego spotkania i podtrzyma serię zwycięstw w Lidze Mistrzów,w co według mnie dużą rolę włoży Messi.Ma on coś do udowodnienia nie tylko sobie,lecz kibicom,gdyż wielkimi krokami zbliża się do rekordu wszech czasów Pelego w największej ilości strzelonych bramek jednego roku (Pele-75 bramek).Leo ma ich dotychczas 73,lecz nic nie stoi na przeszkodzie,by dziś minimum wyrównać rekord poprzednika.Poza tym,rozeszła się wieść o narodzinach Thiago,syna Leo Messiego.Jest to dodatkowy atut do tego,by ,,Tatuś&quot; strzelił gola i zadedykował go swojemu potomkowi.Uważam,że typ jest godny uwagi,a my będziemy świadkami wspaniałego widowiska.Powodzenia! ;-)
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Trudno wygrać ??
Dzisiaj Celtic już nie będzie miał tyle szczęścia co na Camp Nou.Gdyby wtedy Barcelona nie raziła skutecznością to wynik byłby rozstrzygnięty już dużo dużo wcześniej niż w 93 minucie.
Dzisiaj przewiduje że Barcelona strzeli pierwsza gola w pierwszej połowie Celtic się otworzy i zacznie się lanie.Jak się skończy na tylko 3 wbitych golach Barcelony to to już będzie sukces Celticu.
Gdyby Celtic sie na ulamek sekundy nie zagapil, to by sie skonczylo 1-1 i bylaby dopiero sensacja... To, ze Barca razi nieskutecznoscia to jest tylko i wylacznie jej problem a nie szczescie Celticu - nikt Blaugranie nie zabranial strzelac celniej. Ja z utesknieniem bede czekal na 1sza bramke dla The Bhoyz i murowania bramki w 10 + bramkarz oczywiscie. Granie na Barce po takim kursie (~1,28) kiedy Ci maja 9 pktow a drugi w tabeli Celtic 4 jest zbednym ryzykiem - oni moga to wygrac, ale wcale nie musza a rywal trzeba miec na uwadze bedzie gral brzydko i chamsko. Ciekawe czy Tito chce wydluzyc swoja liste kontuzjowanych ?
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Ja na dzisiaj wybrałem dwa typki o dość skromnych kursach, jednak patrząc na nie nie boje się o wynik i jak wejdzie to będę szczęśliwy ;p
Juventus - Nordsj - czyste konto Juve - 1,7 (betfair)
Niektórzy wątpią w Juvetnus (nie koniecznie w tym meczu, ale jeżeli chodzi ogólnie o LM to owszem). Pisza, że nie mają doświadczenia, że nie mają napastników, gra nie zachwyca a co najważniejsze ostatnio przegrali. Według mnie ta porażka nie będzie minusem lecz dużą zaletą turyńczyków. Po meczu z interem nastroje nie były najlepsze. 1-3 u siebie w 115 rocznice powstania klubu może zdenerwować - i tak właśnie czują się zawodnicy Juve. Wielu z nich wypowiadało się przed dzisiejszym meczem, iż liczy się tylko zwycięstwo! Do tego wściekłość Antonio Conte, który podobno bardzo odczuł zakończenie wspaniałej serii 49 meczy bez porażki, na pewno jeszcze bardziej zmobilizuje zawodników.
Złość i chęć poprawy - tak najkrócej opisałbym Juve w tym momencie. Spodziewam się pierwszego zwycięstwa (wysokiego) w LM w tym sezonie no i oczywiście czystego konta. W ostatnich meczach Juve traciło troszkę bramek, ale wątpię aby dzisiejszego wieczora Gigi wyciągał piłkę z siatki. Obrona jest w najlepszym składzie, do tego Vidal wraca do formy, więc po prostu nie widze agrumentów dla Nordsj...
Celtic - Barcelona - 1 + 2 | 1,67 (Betfair)
Uważam, że jest to w miarę pewny typ. Nie sądzę, aby Katalończycy wygrali dzisiaj różnicą 3 bramek, zresztą... chyba nikt tak nie uważa. To nie jest ta Barca co 2 lata temu. Ona powili zwalnia i chyba w chwili obecnej nie są w stanie aż tak dominować jak do tego nas przyzwyczaili. W prawdzie ostatnie mecze udało im się wysoko wygrać (3:1 z Celta; 0:3 z AAlaves i 0:5 z Vallecano), ale nie ma co porównywać ligi hiszpańskiej do LM jak również wymienionych wyżej drużyn do Celticu. Od pierwszej kolejki byłem przeciwnikiem Szkotów. Uważałem, że będzie to drużyna, która pomoże się wzbogacić innym, jednak teraz moje zdanie jest wręcz przeciwne. Celtic to bardzo dobrze ułożona drużyna przypominająca mi trochę Greków. Grają spokojnie, realizują swój plan taktyczny do ostatniej minuty i są cały czas maksymalnie skoncentrowani. Dodatkowo grają u siebie no i nie ma żadnych braków w składzie.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Gdyby Celtic sie na ulamek sekundy nie zagapil, to by sie skonczylo 1-1 i bylaby dopiero sensacja... To, ze Barca razi nieskutecznoscia to jest tylko i wylacznie jej problem a nie szczescie Celticu - nikt Blaugranie nie zabranial strzelac celniej. Ja z utesknieniem bede czekal na 1sza bramke dla The Bhoyz i murowania bramki w 10 + bramkarz oczywiscie. Granie na Barce po takim kursie (~1,28) kiedy Ci maja 9 pktow a drugi w tabeli Celtic 4 jest zbednym ryzykiem - oni moga to wygrac, ale wcale nie musza a rywal trzeba miec na uwadze bedzie gral brzydko i chamsko. Ciekawe czy Tito chce wydluzyc swoja liste kontuzjowanych ?
Ale ja nie gram 2 za 1,28 tylko handicap bo jestem niemal pewny że dzisiaj będzie lajtowo dla Barcelony.Nigdzie nie mówię że to jest problem Celticu że Barcelona jest nieskuteczna ale przecież nie będzie nieskuteczna mecz za meczem.Kiedyś worek z bramkami się rozwiąże i myślę że nastąpi to dzisiaj bo Celtic to nie jest jakaś potęga żeby Barcelona nie mogła im wbić 2-3 bramek.Z utęsknieniem czekam na pierwszą bramkę dla Barcelony bo kolejnych 90 minut anty futbolu w wykonaniu Celticu nie chce oglądać .Jak Barca wciśnie pierwsza tak jestem niemalże pewien że handicap 1,5 zostanie pokryty.Co do brzydkiego grania zastanawiam się jeszcze nad over 3,5 kartki po 1,80
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Ale ja nie gram 2 za 1,28 tylko handicap bo jestem niemal pewny że dzisiaj będzie lajtowo dla Barcelony.Nigdzie nie mówię że to jest problem Celticu że Barcelona jest nieskuteczna ale przecież nie będzie nieskuteczna mecz za meczem.Kiedyś worek z bramkami się rozwiąże i myślę że nastąpi to dzisiaj bo Celtic to nie jest jakaś potęga żeby Barcelona nie mogła im wbić 2-3 bramek.Z utęsknieniem czekam na pierwszą bramkę dla Barcelony bo kolejnych 90 minut anty futbolu w wykonaniu Celticu nie chce oglądać .Jak Barca wciśnie pierwsza tak jestem niemalże pewien że handicap 1,5 zostanie pokryty.Co do brzydkiego grania zastanawiam się jeszcze nad over 3,5 kartki po 1,80
Jesli Barca strzeli pierwsza to 90% szans, ze Celtowie zostana zjedzeni, czyli handi siadzie.
Jesli Celtic strzeli pierwszy to 30% szans, ze Barca wygra ten mecz, bo u siebie powinni postawic jeszcze wiekszy opor niz na Cam Nou.
Takze czekamy do 1szej bramki ;) Antyfutbol tez trzeba umiec grac a czasem fajnie pokibicowac takiemu dog&#39;owi ktory broni sie w 11.
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Tak jak już ktoś slusznie zauważył zwróciłem uwagę na statystyki z meczu Galatasaray - Cluj, 24:4 w strzałach i 61 - 39 w posiadaniu piłki to statystyki godne Barcelony,fakt,że wiekszość meczu Cluj grał w osłabieniu,ale tak czy inaczej remis Turcy zawdzięczają tylko wlasnej nieskuteczności.
Wg mnie gdy grają dwie wyrównane drużyny warto pograć w strone gości,na których kurs jest lepszy a i ciąży mniejsza presja.
Dla mnie tutaj:
CFR Cluj - Galatasaray: 2 DNB @ 2,05 Bwin

Ciekawie w grupie F , wg mnie dobre rezultaty ( i szanse na awans) BATE skończą sie dzisiaj. Estadio Mestalla to bardzo niegościnny teren i wg mnie nawet jeśli Valencia miałaby zagrać rezerwami a BATE miałoby byc wypoczęte (poświęcili mecz ligowy aby się lepiej przygotować do LM) to nie będą mieli problemu z wygraniem.
Valencia CF - BATE Borisov:1 @ 1,25 oraz Valencia -1 @ 1,7 Bwin

I w tej samej grupie będący na fali Bayern nie powinien mieć większych problemów z niewalczącymi juz chyba o nic Francuzami.Lille to jednak o wiele lepsza drużyna niż BATE,więc tu z handicapami byłbym ostrożny
FC Bayern Monachium - OSC Lille: 1 @ 1,17 Bwin

Pozatym uważam , że Szachtar ma problemy z wyjazdami w LM dlatego:
Chelsea FC - Szachtar Donieck: 1DNB @ 1,4 Bwin

Oraz twierdzę,że nie zadziała zasada &quot;skoro tak dobrze zagrali na wyjeździe to u siebie może być tylko lepiej&quot;.Nie, nie może być bo przyjeżdza Barcelona i nawet jesli brakuje tam połowy składu ,to ciągle jest to drużyna genialna przeciwko której jeśli nie postawi się perfekcyjnego autobusu w bramce to się przegrywa.Barca wygra bo nie zwykła przegrywać w LM.Kurs jednak mimo wszystko słabiutki.
Celtic - FC Barcelona: 2 @ 1,26 Bwin
Powodzenia.

______________

A jednak autobus zaparkowany był prawidłowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Antyfutbol tez trzeba umiec grac a czasem fajnie pokibicowac takiemu dog&#39;owi ktory broni sie w 11.
Co widzisz fajnego w kibicowaniu takiej drużynie? Wszyscy chcemy oglądać otwarty futbol, każdy szuka wielu bramek w spotkaniu a mamy kibicować drużynie która postawi autobus i niech płynie czas ?
Celtic postawi twarde warunki Barcelonie, ale już nie raz i nie dwa to była tylko woda na młyn dla Barcy. Dziś również jak Wanderlei poszukałbym handicapu a od siebie zaproponuję over 6.5 RR Barcy @ 1.72 Betsson.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Jeszcze dwa suche typki :

Bayern - Lille typ : Lille to score first goal in match @ 5.00 1/10 Bet365

Goscie z Francji nie maja zupelnie nic do stracenia, a szanse wyjscia z grupy wciaz sa, nawet o dziwo na 1szym miejscu. Jak narazie zerowy dorobek punktowy gwarantuje im oczywiscie ostatnie miejsce, ale na ich szczescie pozostale druzyny w tej grupie maja rowno po 6 pktow. Nie licze na zwyciestwo bo o to bedzie bardzo trudno, ale mysle sobie, ze Lille powinno sie rzucic na Bayern od poczatku spotkania. Jest takie powiedzenie, ze &quot;czlowiek ktory nie ma zupelnie nic, jest zdolny do wszystkiego bo nie ma nic do stracenia&quot;. W mysl tego łudze sie, ze francuska ekipa nie da sie zdolowac bawarczykom i sprobuje przejac kontrole nad meczem.


Valencia - BATE typ : BATE to score first goal in match @ 4.75 1/10 Bet365

Porownujac spotkania BATE z Lille i Bayernem trzeba przyznac, ze hiszpanom bardzo lekko i sprawnie poszla konfrontacja na Bialorusi. Wiele osob widzialo - nie bez powodow - kolejny mecz w ktorym sensacja ze wschodu moze pokusic sie o niespodzianke. Nie tym razem jednak - Valencia dosyc sprawnie i bez wiekszych klopotow wywiozla 3 punkty aplikujac az 3 bramki gospodarzom. Ekipa z nietoperzem w herbie moze sie poczuc bardzo pewnie - moze az za pewnie - i zapomni, ze to BATE strzelalo 1sza bramke przeciwko wlasnie Lille i Bayernowi. Na to po cichu licze...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom