>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 2.11.2011 - środa

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Kursy: Expekt​
Bardzo ciekawe spotkania czekają nas w środę. Realowi zawsze ciężko w ostatnich latach grało się w Lyonie. Czy tym razem będzie podobnie?
Inter Mediolan w coraz wyżej formie. Kurs 1.70 zachęca na pogranie czystej 1. Bayern gra z Napoli. Na pewno czeka nas ładne widowisko piłkarskie.

Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji :!:
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Ależ leci kurs Man City :] już spadł do 1,60, a nie zdziwię się jeśli zleci nawet do 1,40. Kurs otwarcia bodajże był nawet wyższy niż ten tutaj, wydaje mi się, że ok. 2,30. No ale cóż zważywszy na okoliczności ( Man City na fali wznoszącej, Vilarreal odwrotnie), nie można się dziwić. Oczywiście nie napiszę nic odkrywczego jeśli zarekomenduje tutaj granie Man City po kursie 1.60. Polecam łapać taki kurs póki jeszcze nie spadł :] Pozdrawiam i życzę udanych typów :]
 
17nani 6

17nani

Użytkownik
Mecze ciekawe, aczkolwiek bardzo trudne.

1. Villarreal - Manchester City:
Spotykają się drużyny z całkowicie odmienną formą. Hiszpanie przegrywają mecz za meczem, natomiast The citizens gromią każdego kto stanie im na drodzę. Roberto Mancini napewno wystawi najsilniejszy skład gdyż za wszelką cenę chcą wyjść z grupy.
TYP - 2

2. Manchester United - Galati
Czerwone diabły już nie prezentują formy z początku sezonu, co nie oznacze że zapomnieli jak się wygrywa. Ferguson wystawi silny skład ponieważ za wszelką cenę bedzie chciał wyjść z grupy na 1 miejscu. Powinno obejść się bez nie spodzianek.
TYP - gole obu drużyn - NIE

3.Benfica 0 Basel
Kolejna para grupy C. Pierwszy mecz piłkarze z Lizbony pewnie pokonali Basel. Teraz powinno być podobnie, ponadto grają w lizbonie co napewno da gospodarzą sporo swobody. Benfica napewno będzie walczyła o zwycięstwo ponieważ mają szanse na wyjscie z grupy z 1 miejsca
TYP - 1

4.Tranzospor - CSKA

Chyba najtrudniejszy mecz z wszystkich potyczek środowych.
Pierwszy mecz nie pozostawiał złudzeń, Rosjanie wygrali 3:0, ale...
Teraz każda z drużyn chce wygrać gdyż właśnie ten mecz może przesądzić która z tych drużyn wyjdzie z grupy. Ale jednak chyba faworytem jest drużyna z Moskwy, lecz wszystko jest możliwe
TYP - X2
 
B 0

blanco09

Użytkownik
Lyon - Real 2
Mourinho chce w tym sezonie wygrac wszystkie mecze w grupie nie tracąc przy tym ani jednej bramki. Ostatnie dwa mecze Lyonu z Realem to niezłe lanie 3:0 i 4:0 no ale fakt grali na Santiago Bernabeu. Lyon jak na razie w LM 4pkt ( zwycięstwo z Chorwatami i remis z Ajaxem) co daje im 3 miejsce. Jeżeli chcą awansować muszą z Realem wygrac. Lecz ja jako kibic Realu jestem o ten mecz spokojny.
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Lyon - Real 2
Mourinho chce w tym sezonie wygrac wszystkie mecze w grupie nie tracąc przy tym ani jednej bramki. Ostatnie dwa mecze Lyonu z Realem to niezłe lanie 3:0 i 4:0 no ale fakt grali na Santiago Bernabeu. Lyon jak na razie w LM 4pkt ( zwycięstwo z Chorwatami i remis z Ajaxem) co daje im 3 miejsce. Jeżeli chcą awansować muszą z Realem wygrac. Lecz ja jako kibic Realu jestem o ten mecz spokojny.
Mój typ na ten mecz 2:0 dla Realu.
W ostatnim meczu ligowym było widać że drużyna sie oszczędzała. Zabrakło 4 podstawowych graczy w wyjściowej 11. Przesuniecie S. Ramosa do środka obrony okazało sie strzałem w 10. Rozgrywa obecnie swoje najlepsze spotkania w tym sezonie tworząc wraz z Pepe pare nie do przejścia. Martwi natomiast słaba forma CR7. Na szczęście w tym sezonie siła Realu nie jest oparta na nim a na kolektywie który tworzy cała drużyna. Znakomita forma strzelecka w jakiej znajdują sie napastnicy (Higuain i Benzema) gwarantuje min 1 gola dla Realu. Do tego świetnie dysponowany Di Maria, który będzie pewnie znów rozdawał karty na prawym skrzydle i tu upatruje kolejnej jego asysty w tym sezonie. Najprawdopodobniej w wyjściowej 11 nie zobaczymy Mesuta Ozila, który zagubił gdzieś formę ostatnio ale i tu jest godny zastępca Kaka (jest w bardzo dobrej formie(oszczędzany ostatnio na LM)).
Co do Lyonu na pewno nie zobaczymy Bastosa, który ma kontuzje uda.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Mnie zainteresowal typ na zwycięstwo Ajaxu Amsterdam. Liga Holenderska jest znacznie mocniejsza od Chorwackiej nie ma co tu porownywac. Ostatnio Ajax na fali zwyciestwo w pucharze Holandii i Eredivisie z Roda dosyc pewne. Wczesniej dobry wynik w Zagrzebiu, więc u sibie powinno byc jeszcze lepiej, Dlatego ze Ajax ma szanse na wyjscie z grupy wszystko w ich rekach jesli zwycieza z Dinamem a Lyon przegra z Realem to Ajax bedzie mial duze szanse na wyjscie z grupy wiec czego nie korzystac. Osobisice gram na ten typ.
Ajax Amsterdam : Dinamo Zagrzeb
Typ: 1✅
Kurs: 1,40

Bukmacher: Expekt
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Ależ leci kurs Man City :] już spadł do 1,60, a nie zdziwię się jeśli zleci nawet do 1,40. Kurs otwarcia bodajże był nawet wyższy niż ten tutaj, wydaje mi się, że ok. 2,30. No ale cóż zważywszy na okoliczności (Man City na fali wznoszącej, Vilarreal odwrotnie), nie można się dziwić. Oczywiście nie napiszę nic odkrywczego jeśli zarekomenduje tutaj granie Man City po kursie 1.60. Polecam łapać taki kurs póki jeszcze nie spadł :] Pozdrawiam i życzę udanych typów :]
Nie tylko obecna dyspozycja obu zespołów wpłynęła na tak gwałtowny spadek kursów. Villarreal, mimo że w ostatniej ligowej kolejce się przełamał i odniósł długo wyczekiwane zwycięstwo (pokonali u siebie 2:0 beniaminka, także żaden wyczyn), to opłacili to kolejnymi kontuzjami ważnych graczy i ich sytuacja kadrowa przed środowym meczem z The Citizens wygląda, delikatnie mówiąc, nieciekawie.
Żółte Łodzie Podwodne będą musiały się obejść bez: Giuseppe Rossiego (13/5 - Primera Division + Champions League: mecze/gole), Nilmara (6/2) i Caniego (13/1). Problemy zdrowotne ma też Marco Ruben (8/1). Jedynym nominalnym napastnikiem w talii Juana Carlosa Garrido pozostał teraz tylko 31-letni Javier Camunas (10/0), który w tym sezonie nie zdobył jeszcze bramki (!). Do tego kontuzji we wspomnianym sobotnim meczu doznał Marcos Senna (9/0).
Trzeba jak najszybciej &quot;łapać&quot; kurs na wygraną Manchesteru @1.60 (bet-at-home &amp; tobet) :spokodfhgfh:
 
death89 84

death89

Użytkownik
Mnie zainteresowal typ na zwycięstwo Ajaxu Amsterdam. Liga Holenderska jest znacznie mocniejsza od Chorwackiej nie ma co tu porownywac. Ostatnio Ajax na fali zwyciestwo w pucharze Holandii i Eredivisie z Roda dosyc pewne. Wczesniej dobry wynik w Zagrzebiu, więc u sibie powinno byc jeszcze lepiej, Dlatego ze Ajax ma szanse na wyjscie z grupy wszystko w ich rekach jesli zwycieza z Dinamem a Lyon przegra z Realem to Ajax bedzie mial duze szanse na wyjscie z grupy wiec czego nie korzystac. Osobisice gram na ten typ.

Ajax Amsterdam : Dinamo Zagrzeb

Typ: 1
Kurs: 1,40

Bukmacher: Expekt
W pierwszym meczu obu drużyn dawałem czystą &#39;dwójkę&#39; na Ajax, znając ich formę. Wygrali, zgodnie z planem 2:0. Ale na swoim terenie grają bardzo różnie, 3 remisy w Eredivisie. Na wyjazdach wg mnie prezentują się lepiej, dlatego uważam, że za taki niski kurs (chociaż w B365 jest znacznie wyższy - 1,53) nie warto ryzykować. Widziałem kilka ich meczy, różnie z ich formą, być może powracają na dobre tory, być może zanotują w środe remis. Nie mówię, że nie wygrają (ani nie podważam czyjegoś autorytetu), tylko takie przemyślenia mi się nasuwają jak patrze na ten pojedynek.
 
river 148

river

Użytkownik
W pierwszym meczu obu drużyn dawałem czystą &#39;dwójkę&#39; na Ajax, znając ich formę. Wygrali, zgodnie z planem 2:0. Ale na swoim terenie grają bardzo różnie, 3 remisy w Eredivisie. Na wyjazdach wg mnie prezentują się lepiej, dlatego uważam, że za taki niski kurs (chociaż w B365 jest znacznie wyższy - 1,53) nie warto ryzykować. Widziałem kilka ich meczy, różnie z ich formą, być może powracają na dobre tory, być może zanotują w środe remis. Nie mówię, że nie wygrają (ani nie podważam czyjegoś autorytetu), tylko takie przemyślenia mi się nasuwają jak patrze na ten pojedynek.
Wg mnie Ajax to pewniak.
Te 3 remisy o ktorych piszesz to Twente (1-1, stracony gol w koncowce a wczesniej przy 1-0 nie uznana prawidlowa bramka na 2-0), lider AZ Alkmaar i wiciagniete 2-2 z 0-2 (gol na 2-2 grajac w oslabieniu), Feyenoord 1-1, gol wyrownujacy Ajaxu w oslabieniu. Czyli w dwoch wypadksch remisy ratowali grajac w 10 i to z zespolami chyba jednak lepszymi niz Dinamo Zagrzeb;) Ponadto w LM remis 0-0 z Lyonem gdzie Ajax przez wiekszosc meczu cisnal Francuzow ale byl bardzo nieskuteczny. Do tego nalezy dodac fakt, ze Lyon gra z Realem i moze przegrac to Ajax chcac awansowac do 1/8 musi pokonac Chorwatow.
Ajax mial osatnim czasy troszke slabszy okres ale w minionych kilku dniach ddwukrotnie wygral w Kerkrade z Roda za kazdym razem strzelajac po cztery bramki. A zaznaczam, ze w Kerkrade Ajaxowi nigdy nie gralo sie specjalnie latwo.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja gram tak:
Genk-Chelsea 2 kurs: 1.25
Kurs nie powala ale muszą wygrać, muszą aby uspokoić kibiców... porażki z QPR i AFC to za dużo, muszą wygrać aby spokojniej grać w trudniejszych meczach w grupie a zresztą wygrają to będą mieć 10 punktów i pewny awans
Ajax-Dinamo 1 kurs: 1.50
Ajax musi wygrać, musi bo to przedłuży ich nadzieję na awans, potem mają ciężkie mecze bo u siebie z Realem i na wyjeździe z Lyonem... skoro pokonali na wyjeździe Dynamo to to samo muszą uczynić u siebie, inaczej tamten wyczyn pójdzie na nic
Villarreal-City 2 kurs 1.60
Moj wielki błąd, trzeba było grać jak dawali 2.00 na City ;) Villarreal bez Senny i Rossiego na pewno, City w gazie... do tego Napoli gra w Monachium więc jest szansa dla City na 2 miejsce a potem będzie co będzie w meczu z Napoli,ale aby przedłużyć nadzieję na awans wygrać muszą...
AKO fajne bo 3.01, moim zdaniem nic pewniejszego na tą kolejkę nie ma!
Warte uwagi:
MUFC - 1, Szkot zaznaczył,ze zagra podstawowy skład i pewnie Diabły nie odpuszczą już nic w LM bo w końcu awans z drugiego miejsca to &quot;szansa&quot; na trafienie na Bayern, Real czy Barcelonę w kolejnej fazie a po co robić sobie pod górkę tak szybko
Leverkusen 2X - to są Niemcy, może być tak,że strzelą i zamurują się jak to miało miejsce w ostatniej kolejce Bundesligi, poza tym mają ciekawą ekipę a Valencia jak to w Hiszpanii bywa, może wygrać ale może także bardzo rozczarować, moim zdaniem bardzo ciekawy kurs aby zaryzykować
To tyle ode mnie w tej kwestii
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Mój typ na jutro to:
APOEL- Porto obie strzelą 1.85 Tobet
Jutro szykuje nam się bardzo gorący mecz w moim przekonaniu. W zasadzie ta kolejka wyjaśni bardzo wiele w grupie G, choć jest ona tak wyrównana, że nie typuje się wskazania faworytów do wyjścia z grupy. APOEL i Porto to drużyny ofensywne, grające z polotem, potrafiące strzelać mnóstwo bramek. Kurs na APOEL według mnie bardzo przesadzony, szanuję klasę Porto ale u siebie nie potrafili pokonać ekipy z Cypru, dodatkowo nie jest to już ta sama drużyna co w zeszłym sezonie. Gospodarze mają niesamowitą szansę awansu z tej grupy i to spotkanie jest dla nich kluczowe, stąd według mnie bramkę strzelą na pewno. O gol dla Porto również się nie martwię bo im tym bardziej będzie zależeć by się nie zbłaźnić, a mają zawodników potrafiących grać z przodu. Spotkanie powinno być bardzo emocjonujące, zastanawiam się również nad jakimś overem kartkowym ale wstępnie typ na obie strzelą wydaje mi się w miarę pewny.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Valencia jak to w Hiszpanii bywa, może wygrać ale może także bardzo rozczarować, moim zdaniem bardzo ciekawy kurs aby zaryzykować
Wydaję mi się, że taki uwagi to nie są na miejscu... Jeśli po takich wnioskach obstawiasz to albo już jesteś bankrutem albo za niedługo nim będziesz.
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Pilzno w meczu z Barcą na Camp Nou nie oddało nawet strzału. U siebie też nie za dużo zwojuje. Valdes śrubuje nowy rekord czasu bez gola i koledzy na pewno pomogą mu maksymalnie go podkręcić. Barcelona nie straciła gola przez ostatnie 8 meczy, myślę, że jutro wieczorem będzie już 9. Co do Milanu to na pewno zdają sobie sprawę z tego, że Hiszpanom można dopisać 3 pkt, a że oba te zespoły mają w grupie po 7 pkt to Milan zrobi wszystko, żeby z tego wyścigu nie odpaść i do końca mieć nadzieję na 1 miejsce w grupie. To w kwestiach motywacyjnych, bo wyższa klasa sportowa jest niezaprzeczalna i tacy gracze jak Ibrahimović, Boateng czy Robinho mogą praktycznie w pojedynkę rozstrzygnąć ten mecz. Powodzenia!
Betsafe
Pilzno - Barcelona: Barcelona wygra do zera 1,40
BATE - Milan: 2 1,58
AKO 2,21
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Leverkusen 2X - to są Niemcy, może być tak,że strzelą i zamurują się jak to miało miejsce w ostatniej kolejce Bundesligi, poza tym mają ciekawą ekipę a Valencia jak to w Hiszpanii bywa, może wygrać ale może także bardzo rozczarować, moim zdaniem bardzo ciekawy kurs aby zaryzykować
Panowie co wy z tym Leverkusen ? Oglądacie spotkania czy patrzycie na same wyniki ? Owszem zamurowali się ale wyglądało to bardzo fatalnie i powinni przegrać z Freiburgiem. Masa sytuacji tamtejszych gospodarzy nawet po zamurowanie się przez Bayer , fart fart i jeszcze raz fart wicemistrza niemiec z Freiburgiem. Valencie potrafi zagrać ofensywnie i to wygra.
 
S 1

splot

Użytkownik
Inter Mediolan - Lile 1x Francuzi mają problemy z wygranie meczy zarówno w LM jak i u siebie w lidze.Ostatni bezbramkowy remi też nie nastraja optymizmem . Włosi na swoim stadionie pokonali ich jedną bramką więc nie widzę szansy na wygraną gości w tym spotkaniu typ 1 X po reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem po kursie 1,37 jest B.D
idealne spotkanie do dubla to BATE Borisov - AC Milan Gospodarze na tym stadion z ekipą Barcelony stracili aż pięć bramek więc ich obrona jest na pewno do przejścia przez zespół z Włoch. Już raz z nimi wygrali 2-0 więc i dziś śmiało powinni ich pokonać. Ale można się spodziewać wyniku 0-0 więc
typ 2 X po reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem po kursie 1.15 daje ako 1.58
Ale czegoś tu mi jeszcze brakuje:;/:
 
Z 1

znzs

Użytkownik

Villarreal - Man City
Poprzednie spotkanie: 2:1 dla City; jednak sporo nerwów kosztował mnie ten mecz. City określony mianem pewniaka, który na własnym obiekcie zaspokoi potrzeby fanów na piękne widowisko, trzymało mnie w niepewności do ostatniej minuty. Wywalczyli wygraną; według mnie zasłużenie, bo mieli przewagę w posiadaniu piłki ; a honor City uratował Aguero.
Aktualna forma: ostatnie 5 spotkań
Villarreal - W - L - L -L - D.
Man City: - W - W - W- W - W. ( w tym m.in wygrana 6-1 z United)
Osłabienia: Villarreal: zagra bez Cristiana Zapaty, Caniego, Marco Rubena i Marcosa Senny, natomiast występ Javiera Camuñasa jest niepewny.
Man City: tutaj przede wszystkim powrót Balotelliego
Man City w niesamowitej formie. Nie ma lepszej okazji, niż drużyna która na chwile obecną wygrała tylko 3 mecze w lidze, a teraz załamuje się brakiem Rossi i Nilmara.
W takiej sytuacji powinni odpuścić spotkanie i skupić się na grze w lidze.
Typ: Man City
Kurs: 1.60 Betsson​
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Man City w niesamowitej formie.
Pewnie i tak mało osób weźmie to na poważnie co napisze ale.
Nie wiem gdzie te fundamenty do zachwycania się nad City. Chyba tylko suchymi liczbami.
Ale po kolei.
Ostatnie mecze.
1. Ligowy u siebie z Wolverhampton - do połowy grali taką kaszankę , że ludzie po połowie stwierdzili , że nawet gola nie zdobędą. W II cos się tam obudzili choć nie widziałem
2. Carling Cup ponownie z Wolves - lekko przemeblowany skład i dość pewna wygrana choć zaczęło się sensacyjnie od prowadzenia gospodarzy. Wilki mają cel się utrzymać w lidze , a nie grac puchary które takim ekipom jak oni moga tylko przeszkadzać
3. słynne 1:6 z MU. Ja tu już swoje zdanie wyraziłem. Owszem MU zagrało źle , ale City wcale nie lepiej. 6 bramek , spoko , ale te bramki po szybkich akcjach , mając ubytek jednego piłkarza tak to się musiało skończyć. ostatnie 5 minut na stojąco i stad 3 bramki. Był taki kwadrans że Diabły w 10 zdominowali City , które z połowy wyjść nie mogło.
4. Aston Villa i Blackburn. jednak rywale klasę i dwie słabsi.
City jak do tej pory miało ładnie ułożony kalendarz. Ja dalej obstawiam , że jak przyjdą trudniejsze mecze to Manicni spęka. Bayern nie miał problemów z ograniem City więc wcale zaiści tacy nie są. Do czego zmierzam. MC w LM to jest kopciuszek (na chwilę obecną) , porażka z Bayernem , remis z Napoli i szcześliwa wygrana z Villarealem gdzie miało być 5:0. Kurs jak na taki mecz jak dla mnie niegodny ryzyka. Pewnie bedzie zaraz pocisk ale co tam , ja tam wierzę , że na El Madrigal się nie pokłonią przed szejkami.
⚽ Villareal - City 1x 2.50 BWIN
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Popieram Konrada i dodam tylko,że upadek City będzie bardzo bolesny, nie mówię,że nastąpi to dziś, niemniej jednak Villarreal grał już w europejskich pucharach, nie ukrywam sam pobrałem kurs na ten mecz wczoraj ale nie za duże pieniądze, owszem City może wygrać, powinno ale strata przez nich punktów nie powinna bardzo dziwić... ;)
Panowie co wy z tym Leverkusen ? Oglądacie spotkania czy patrzycie na same wyniki ?
Ja oglądam i pamiętam jak bardzo fajnie grali w defensywie w meczu z Freiburgiem, gol w 2&#39; a potem mądre trzymanie wyniku dlatego nie skreślałbym tutaj Leverkusen... jak nie z Valencią to z kim mają walczyć o awans z Cheslea? Moim zdaniem warto, poza tym to niemiecka ekipa a więc są solidni, Hiszpanom mogą puścić nerwy, czy chwila nie uwagi i gol a Leverkusem, moim zdaniem kurs wart ryzyka na 2X ale to jest tylko moje zdaniem... ogólnie dziś ciężkie mecze do typowania i poza Chelsea i Barceloną nie widzę nic pewnego.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Czy to przypadek, że przed zachwytem nad City przestrzegają kibice United ?? ????
Nie wiem co masz na myśli pisząc &quot;upadek&quot; ale niewątpliwie nie raz jeszcze przytrafią się im jakieś &quot;potknięcia&quot;.
Grube miliony płacone są za zawodników właśnie dlatego bo są oni w stanie zapewnić zwycięstwo nawet jak gra całej drużyny się nie klei. Tak jak z Wilkami.
Mecz w pucharze? Nie ma co w ogóle o tym wspominać, nalezą się tylko gratulacje że udało im się zmobilizować na taki mecz i spokojnie wygrać 4:2. A z tą mobilizacją u &quot;przepłaconych&quot; gwiazd jest czasami różnie.
MU vs MC ? Nie wiele mogę powiedzieć bo nie oglądałem ale umniejszać sukces City tylko dlatego że Diabły odpuściły końcówkę? To znowu tylko pochwały dla MC za walkę do końca. A zawodnikom Mu nagana. Po utracie 1 zawodnika musiało się skończyć 6 bramkami w plecy? Złe podejście! Są mecze gdzie drużyna grająca w 10 wygrywa albo chociaż minimalnie przegrywa.
Ja tam też nie wariuję na punkcie City i nie zakładam że zdominują PL i LM już teraz.
W grupie jeszcze wszystko może się zdarzyć i wygrana nad ostatnio dziurawą Żółtą Łodzią Podwodną przybliży ich do upragnionego awansu.
A wasze argumenty &quot;trochę&quot; na siłę, a może trzeba się oswoić i przygotować na zmianę &quot;króla&quot; w Manchesterze? :]

A wracając jeszcze do tego &quot;upadku&quot;. Myślę że jak by City doszło do 1/8 może 1/4 LM i zajęło 2-3 miejsce w lidze to nie można by było mówić o upadku, tylko wręcz przeciwnie o sukcesie.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
A wasze argumenty &quot;trochę&quot; na siłę, a może trzeba się oswoić i przygotować na zmianę &quot;króla&quot; w Manchesterze?
Widać,że mało się interesujesz ligą angielską, kilka sezonów temu po remisie United z Portsmouth, po słabej grze i stracie United do lidera na 11 punktów (jak dobrze kojarzę), każdy skreślał United,że po sezonie a United wygrało a City, cóż fajna ekipa ale wróże im to samo co AFC rok temu do marca będzie dobrze a potem nie wytrzymają i pękną ;)
To bukmacherka i każdy celuje jak chce, moim zdaniem kurs nie jest adekwatny do ryzyka i dlatego nie popadałby w taki hurraoptymizm...
A wracając jeszcze do tego &quot;upadku&quot;. Myślę że jak by City doszło do 1/8 może 1/4 LM i zajęło 2-3 miejsce w lidze to nie można by było mówić o upadku, tylko wręcz przeciwnie o sukcesie.
Jeżeli tak się stanie to będę bardzo zdziwiony jak Szejki zostawią Roberto na stanowisku ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom