>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów (3.11.2015) - wtorek

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Po przerwie wracamy do najlepszego turnieju na świecie. Wiele interesujących pojedynków przed nami już we wtorek. PSV zagra z Wolfsburgiem, Sevilla z Krychowiakiem będzie walczyć o cenne punkty z The Citizens, a Borussia M&#39;Gladbach podejmie Starą Damę. Każde z tych spotkań powinno być co najmniej wyrównane. Ponadto Real Madryt zagra z PSG. Jednak pierwszy mecz nie był atrakcyjnym widowiskiem, tym razem liczymy na coś lepszego. Jak natomiast zaprezentuje się Manchester United :?:

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Real-PSG x2 @2.22 ⛔⛔⛔
PSG +1,5 gola @1.35
świetny bet do jakiegoś trebla czy taśmy! ✅✅✅

Kolejny raz w tym starciu idę w stronę zespołu z Paryża, ba po takim kursie wg mnie to grzechem byłoby pograć w stronę gospodarzy.Dla mnie znów mecz 50-50 a takie kursy sprawiają, że idąc tym tropem mój typ to niezłe value.Dla mniej odważnych polecam bet z handi w stronę PSG.Obie drużyny i tak wyjdą pewnie z grupy, pytanie tylko w jakiej kolejnośći.Remis &#39;&#39;Królewskich&#39;&#39; nie skrzywdzi bo nadal zachowają przodownictwo w tabeli.Jakoś nie jestem przekonany by za wszelką cenę tu grali o zwycięstwo bo gdzieś z tyłu głowy pojawia się myśl, że przed nimi dwa bardzo ciężkie mecze w lidze, w niedziele ciężki wyjazd do Sevilli i 21 listopada w Madrycie najbardziej prestiżowy mecz tej rundy czyli GD.Biorąc pod uwagę, że w Realu ostatnio niezły szpital się zrobił (w sobote zabrakło:Navasa,Ramosa,Bale&#39;a i Benzemy) wątpię by wyrachowany Rafa stawiał tu najlepsze co ma w zanadrzu.Real nie przegrał jeszcze w tym sezonie ale ta seria wg mnie się niedługo skończy jak nie z PSG to w następnych spotkaniach z Sevillą lub Barcą.Pierwszy mecz mocno zawiódł, tym razem liczę na wiele więcej, co najważniejsze żeby padały gole.No właśnie tu pojawia się piękny kurs na under 2,5 gola @2.05.Patrząc na co prawda krótkie h2h bo tylko 3 mecze bezpośrednie to jest to bet z automatu.Ja jednak czuję, że w Madrycie mecz może być dość otwarty.Pytanie też czy w bramce Realu zobaczymy świetnego w tym sezonie, Keylora Navasa który nie raz już pokazał, że w pojedynkę potrafi zachować czyste konto.PSG też nie zachwyca jakoś grą ale pewnie idzie po kolejne mistrzostwo w lidze i ma tą przewagę psychiczną nad Realem, że może się skupić głównie właśnie na tym meczu.

PSV-Wolfsburg over 2,5 gola @1.6 ⛔⛔⛔

Kurs jak na over nie powala, jednak patrząc na oba zespoły jest uzasadniony i wg mnie bet dość prawdopodobny.PSV na 16 spotkań w tym sezonie tylko raz nie potrafiło strzelić gola, właśnie przeciw &#39;&#39;Wilkom&#39;&#39;.Od porażki z Wolfsburgiem (2:0) gospodarze rozegrali 3 spotkania w lidze i strzelili 15 goli! Oczywiście nie ma co porównywać przeciętnej Eredivisie z LM, jednak widać, że piłkarze PSV nie są ze skutecznością na bakier w ostatnim czasie.Goście jak wiadomo to ultra ofensywna ekipa, w dodatku złapali w końcu wiatr w żagle i wygrywają ostatnio dość regularnie.Oba zespoły potrzebują punktów (szczególnie PSV które ma tylko 3 oczka, Wolfsburg 6 ale tuż za nimi MU i CSKA po 4 oczka) więc widać, że grupa w której grają jest bardzo wyrównana i każdy punkt może być na wagę awansu do 1/8.Obie ekipy więc powinny wyjść z nastawieniem by za wszelką cenę ugrać 3pkt, tutaj goli nie powinno zabraknąć.

Na pewno też spróbuje RR w Sevilli, patrząc na pierwszy mecz w Anglii korki wchodziły aż miło.Póki co czekam aż mój buk wystawi linie i kurs. EDIT: Linia 10,5 korka @1.9 ✅✅✅ .Zdecydowanie do gry na singla!!! Tutaj z RR powinno być podobnie bo mecz ważny dla obu ekip, tabela układa się tak, że do ostatniej kolejki o awans być może będą się biły 3 ekipy a może jeszcze Borussia nie powiedziała ostatniego słowa? Oby! Chciałbym żeby namieszali jeszcze w tej grupie.Chociaż w przypadku porażki Sevilli ich szanse na awans też mocno spadną, dlatego też Sevilla/x @1.5 ⛔⛔⛔ wygląda fajnie.Over bramkowy 2,5 @1.6 też wydaje się ok. ✅✅✅

Borussia M&#39;Gladbach - Juventus 1x @1.6 ✅✅✅

Borussia po zmianie &#39;&#39;miotły&#39;&#39; radzi sobie kapitalnie.W lidze taranują na swojej drodze ostatnio wszystkich, zajmują już 5 miejsce a przecież na początku sezonu okupowali jeszcze dno tabeli.W LM już tak różowo nie jest, tylko 1 pkt w 3 spotkaniach oznacza, że ewentualna porażka ze &#39;&#39;Starą Damą&#39;&#39; pozbawi ich praktycznie jakichkolwiek realnych szans na awans do 1/8.Juventus to drużyna zagadka w tym sezonie, ale bardziej zaskakuje negatywnie, w lidze potrafią dostać &#39;&#39;plecy&#39;&#39; z Sassuolo albo zremisować u siebie z beniaminkiem, Frosinone.. w LM natomiast zdążyli już wygrać w Anglii z City czy u siebie z Sevillą..Syndrom Lecha im się włączył (ze słabeuszami w lidze odpuszczamy, natomiast na te prestiżowe mecze się spinamy) oczywiście to tak pół żartem, pół serio.Jak widać ciężko typować w tym sezonie gdy gra Juve, jednak Ja zaryzykuje.Wg mnie Borussia jest na tyle w formie i będzie na tyle zmotywowana w tym meczu, że coś ugra.Juve jest po ciężkich derbach z Torino, które nawiasem mówiąc były przednie.Walka 90 minut i rzutem na taśmę zwycięski gol Cuadrado w 94&#39;.To może &#39;&#39;uskrzydlić&#39;&#39; podopiecznych Allegriego i w Niemczech mogą pójść za ciosem, w wyniku czego mecz może być dość otwarty dlatego warto rozważyć też po dobrym kursie over 2,5 gola @2.05 ⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Z 33

zerku

Użytkownik
Borussia M&#39;gladbach - Juventus 1 3.30 @bet365
⛔⛔ 1:1 kto ogladal ten wie, borussia ladnie zaczela jakby udalo im sie gol za golem to bylby z tego win... mysle ze czerwona kartka tu nie pomogla a przeszkodzila w zwyciestwie borussi bo juventus zastawil sie pod bramka i pratycznie moze 2 grozne akcje w drugiej polowie borussia tylko miala....


Juz we wtorek Borussia M&#39;gladbach zmierzy sie ze starą damą. Wedlug mnie faworytem jest druzyna gosci. Na wyjezdzie z Juventusem padl remis, teraz natomiast graja na swoim podworku i mysle ze pokonaja druzyne gosci, bo sa w formie i punktuja. 7 wygranych w lidze z rzędu!!! i remis w LM z Juventusem o czyms swiadczy... Natomiast stara dama juz nie jest taka mocna na wyjezdzie jak u siebie...

Manchester United - CSKA Moskwa 2 6.50 @bet365⛔⛔
tylko 1:0 eh manchester...

Sprobuje za drobne. Fajnie sie oglada CSKA sa druzyna dosc solidna w ofensywie, i udaje im sie zdobywac gole. Kurs 6.5 dosc wysoki i raczej faworytem jest ManU, ale druzyna z Manchesteru gra w kratke, raz sie udaje raz nie. Wolfsburg i Club Brugge udalo sie im zatrzymac u siebie, ale wiadomo jak wtedy szlo dla obu druzyn. Czy z CSKA sie uda? Zobaczymy...

PSV - Wolfsburg - over 2.5 1.7 @bet365 ⛔⛔ 2:0

Tu mysle ze analiza zbedna, z tymi overami jak z loteria, raz padaja raz nie. Wolfsburg skopal PSV 2:0 mysle ze pora na rewanz i licze tu na wiecej goli. PSV powinno strzelic a Wolfsburg nie pozostanie dluzny.

Shakhtar Donieck - Malmo over 2.5 1.6 @bet365✅✅
Shakhtar na wyjezdzie 1:0 mysle ze teraz sie odwdzieczy, i ze zobaczymy grad goli;]


gram ako za drobne ???? kurs 58,34
dla wielu z was to pewnie bzdura ale czasami udaje mi sie pare zl przytlic wlasnie w ten sposob ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
chamberlain 457,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
FC Astana - Atletico Madryt
BTS Tak @ 2.10 ⛔

Astana na wyjeździe, a grająca u siebie to całkiem odmienna drużyna. Nie trzeba nikomu mówić, że kazachski teren już od paru lat jest ciężkim terenem, dla każdej drużyny. Myślę, że u siebie, choć jedną bramkę powinni trafić, w pierwszym meczu z Atletico zostali tak przyciśnięci, że nie mieli zbytnio co powiedzieć i ostatecznie polegli 4:0, teraz na pewno będą zmotywowani, żeby napsuć krwi przyjezdnym. Atletico wiadomo, będzie walczyło o 1 miejsce w grupie z Benficą i Galatasaray, więc o ich bramkę się nie martwię, myślę, że BTS w tym spotkaniu jest bardzo prawdopodobny.

Benfica - Galatasaray
BTS Tak @ 1.80 ✅

Podobnie jak w pierwszym meczu w tej grupie, tutaj też widzę BTS, oba zespoły powalczą o zwycięstwo i takie faworyzowanie Benfici w tym meczu według mnie jest trochę nad wyraz. O potencjale w ofensywie Galaty już pisałem, w lidze już się rozkręcili i może być tylko lepiej, Benfica za to będzie chciał odegrać się za porażkę 2:1, więc powinniśmy oglądać bramki.

Manchester United - CSKA Moskwa
Over 3.5 kartki azjan @ 1.85 ⛔

Konsekwentnie tak jak w ostatniej kolejce idę w tym meczu w kartki, poprzednio obejrzeliśmy ich 4, przy rozliczaniu typów 3 kolejki sugerowałem się livesports, który popełnił błąd i początkowo wyświetlił, że pokazano 4 kartki, dlatego w tamtym rozliczeniu jest błąd. 3 kartki dostał sam Manchester, jutro wydaje mi się, że kartki mogą się posypać. Czerwone Diabły nie grzeszą ostatnio formą, remis z City, co akurat nie jest wstydem, odpadnięciu po rzutach karnych w Pucharze, remis w ostatniej kolejce z Crystal Palace, ewidentnie im się nie wiedzie, a to spotkanie będzie miało bardzo duży wpływ na dalsze rozgrywki, CSKA również czuje swoją szansę, więc zapowiada nam się walka o każdą piłkę, a linia wcale nie taka wysoka. Sędzią spotkania będzie Polak Szymon Marciniak, który pokazuje co spotkanie średnio 3.8 kartki, jego asystentami będą również sami Polacy, ale to tylko taka ciekawostka.

Borussia Monchengladbach - Juventus
Over 10 rzutów rożnych azjan @ 1.90 ✅

A tu całkiem odwrotnie niż w ostatniej kolejce. Miałem okazję oglądać spotkanie pomiędzy dwoma zespołami, Juventus obijał bramkę przeciwnika, ale nic z tego nie wychodziło, już po pierwszej połowie można było zobaczyć, aż 11 rzutów rożnych. Teraz Juve będzie miało trudniej, bo grają na wyjeździe, myślę, że wyciągnęli wnioski z poprzedniego spotkania i te wygrają, ale moim zdaniem warto pójść w korki. Borussia przed własną publicznością poczuje się jeszcze pewniej i na pewno nie zamuruje bramki, ale i też będzie atakować, linia według mnie jest do przekroczenia.

Real Madryt – PSG
Over 11 rzutów rożnych azjan @ 2.00 ⛔

Pierwsze spotkanie zdecydowanie zawiodło, bezbramkowy remis to nie spektakl, jaki chcieli oglądać kibice. Tym razem też za dużo bramek może nie paść, ale w taki zakład nie pójdę, ponownie idę w rzuty rożne, zwycięzca tego spotkania zapewne zdobędzie 1 miejsce w lidze, więc jest o co grać, linia 11 korków to nie tak dużo, Real bądź PSG będące na fali, są skłonni same zdobyć taką ilość rożnych, obie drużyny są ofensywne, więc przynajmniej rogów nie powinno zabraknąć, w pierwszym meczu padło ich 13.

Sevilla – Manchester City
Over 2.5 bramki i BTS @ 1.90 ✅

Silva, Nasri, Aguero I Zabaleta, Ci zawodnicy na pewno nie wystąpią w jutrzejszym spotkaniu z Sevillą, dodatkowo zgłoszone kontuzje mają Sterling, Delph i Clichy, Ci dwaj ostatni zawodnicy są już nieobecni od pewnego czasu, ale dzisiaj już trenowali z drużyną. Manchesterowi może być piekielnie trudno wygrać z Sevillą i popieram wszelkie typy kierowane w stronę gospodarzy, ja idę jednak w bramki. Sevilla u siebie powinna coś ustrzelić, naprawdę rzadko zdarzają się spotkania, kiedy nie trafiają przed własną publicznością, Manchester mimo, że ma sporo nieobecności, to dalej posiada niezwykły potencjał w ofensywie, myślę, że w tym meczu padnie sporo bramek, może nawet więcej niż w ostatniej kolejce.

Shakhtar Donieck – Malmo
Malmo Handicap +1.5 bramki @ 1.85 ⛔

Shakhtar to już nie ta sama drużyny z poprzednich lat, wiele również złego robi wojna na Ukrainie, zespół mieszka w Kijowie, a rozgrywa spotkania we Lwowie, co na pewno jest bardzo niewygodne. W grupie rywalizują z Malmo o 3 miejsce w grupie, pierwsze spotkanie przegrali 1:0, teraz rewanż i kurs jaki wystawiają na nich to 1.36? Według mnie lekka przesada, aż takimi faworytami nie są, mecz w moim odczuciu zakręci się koło remisu, dlatego chętnie pobieram taki właśnie handicap, w meczu nie zabraknie pewnie też walki i fauli, ale, że Bet365 nie wystawił jeszcze takiej oferty, to nie brałem tego pod uwagę.

PSV – Wolfsburg
Over 3.5 kartek azjan @ 1.85 ✅

PSV jeśli chce realnie myśleć o awansie to w tym spotkaniu musi dać z siebie wszystko, polegli w pierwszy meczu 2:0, a jeśli mecz nie będzie układał się po ich myśli to zaczną się nerwy i choć Wolfsburg ma najlepszą sytuację w grupie aktualnie, to również nie może być niczego pewien. Linia na kartki dość niska, w pierwszy meczu padło ich tylko 2, teraz powinno być więcej, dobrym wyjściem byłoby również szukanie bramek, ale tego nie będę robił.

Tak jak ostatnio propozycje na każde spotkanie Ligi Mistrzów, wszystkie kursy wzięte z Bet365, które nie kwapi się zbytnio z wystawieniem szerszej oferty, jak dla mnie zdecydowanie ciekawsze spotkania będą w środę, więc mam nadzieję, że jutro pojawi się już więcej kursów ;)
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Astana (+2,5) + PSV - Wolfsburg Over 2,5
AKO 2,21
Stawka 2,5/10

Astana już o 16:00 wybiegnie na Astana Arena w celu zdobycia kolejnych punktów. Oczywiście nie będzie to proste zadanie ponieważ zagrają z wielkim Atletico, które przed dwoma tygodniami rozbiło ich aż 4:0 na Vicente Calderon. Wywalczyć punkty nie będzie tak łatwo, ale na pewno nie aż tak trudno jak w Hiszpanii. Przede wszystkim Kazachowie zagrają na własnym obiekcie, przed własną publiką. Kolejnym aspektem, który raczej bardziej utrudni grę Atletico niż ułatwi Astanie będzie pogoda. Jutro w stolicy Kazachstanu ma być -1&#39; a odczuwalna temperatura to -5&#39;, dość nieprzyjemny zimny wiatr i inna wilgotność, czyli całkowicie inne warunki pogodowe niż panują w Hiszpanii, do których na pewno piłkarze Diego Simeone nie są przyzwyczajeni. Następną rzeczą, która być może zadziała ujemnie na grę Atletico to sztuczna murawa jaka jest na stadionie Kazachów, na pewno inaczej się gra na takiej nawierzchni, niż na prawdziwym trawiastym podłożu, za to FK Astana, która rozgrywa tam mecze ligowe jest do niej przyzwyczajona. No a najważniejszym aspektem jest ich gra u siebie i nie tylko. Nie grają może świetnej piłki, za to zawsze gra się z nimi ciężko. Na ostatnie 48 spotkań, zaledwie dwukrotnie przegrali różnicą trzech lub więcej goli. Dwa razy na wyjazdach: w Aktobe 3-0 i 4-0 w Madrycie. Jeśli chodzi o grę na własnym stadionie, to w przeciągu roku przegrali tutaj zaledwie raz z Kairatem Ałmaty (0-1). Teraz co prawda przyjeżdża tutaj Atletico Madryt ale biorąc pod uwagę okoliczności w jakich mecz będzie się toczył, grę Astany na własnym boisku i warunki klimatyczne, wydaje mi się, że Astana nie przegra tego dwoma golami, ale ja do dubelka asekuracyjnie mimo wszystko pobieram (+2,5) po @1,3. Natomiast +1,5 @1,88 również do gry - tyle, że na singlu.
W Holandii bardzo ciekawe spotkanie. Dla mnie drugie najciekawsze wtorkowe po Real - PSG, a jeśli te ekipy będą grać tak jak ostatnio to i najciekawsze ;) Obie ekipy overowe. PSV dotychczas w lidze na 11 meczy strzeliło 29 bramek co daje drugi wynik w stawce a straciło 13 goli, co daje łącznie 42 bramki więc prawie 4 gole/mecz. Wilki w Bundeslidze w bramkach 17-13 również w 11 meczach co daje blisko 3 gole/mecz. Holendrzy w każdym z ostatnich trzech meczy strzelali 3,6 i 6 bramek, stracili 4. 19 goli w trzech meczach - no niezły wynik. Wolfsburg trochę słabiej pod tym względem, ale ostatnio idzie im coraz lepiej. Mecz toczyć się będzie na Philips Stadion w Eindhoven, więc teoretycznie to PSV jest w lepszej sytuacji, ale wg bukmacherów to Wilki są nieznacznym faworytem. Grupa jest bardzo wyrównana, co dokładnie odzwierciedlają wyniki. PSV zawsze walczy o dobry rezultat, dodatkowo teraz gdy znajdują się na ostatnim miejscu w grupie będą walczyć o każdy centymetr boiska. Jeśli żaden zespół nie będzie grał tragedii to over powinien wpaść na spokoju. Być może już w pierwszej połówce. Jak będzie to się okaże, myślę, że szanse spore.

Sevilla - City / Over 2,5 @1,7
O tym meczu nie ma zbytnio co pisać, patrząc na te ekipy od razu pierwsza myśl to bramki. City ostatnio notuje dość hokejowe wyniki. Obydwa zespoły aż czterokrotnie w ostatnich pięciu meczach miały overy. Tak samo 4/5x wystąpił BTTS w ostatnich spotkaniach tych drużyn. Man City na wyjazdach, jest mniej groźny niż u siebie, gdzie ostatnio w 5 meczach zaaplikował rywalom łącznie 20 goli. Fenomenalny rezultat. Ale bramki też tracą. Hiszpanie potrafili strzelić gola na Etihad, co nie jest prostą sprawą, więc u siebie tym bardziej powinno im się udać to powtórzyć. Sevilla musi walczyć, jeżeli myśli o awansie z grupy, także mam nadzieję, że ambicji im nie zabraknie. Obywatele ostatnio 9/10x pokryty over, więc liczę, że i tym razem nie zawiodą
Man United - CSKA / CSKA (+1,5) @1,55
Chyba najmniej pewny bet, ale wydaje mi się, że również prawdopodobny. United mocno pod formą. W LM również nie błyszczą. Tak naprawdę powinni mieć komplet punktów a mają tylko cztery. CSKA to walczaki. Tyle samo punktów co Manchester a nie oszukujmy się, potencjał drużyny rosyjskiej zgoła inny i dużo mniejszy niż Anglików, ale Rosjanie nadrabiają walką i ambicją. Teraz natomiast będzie cięższy mecz niż na Arenie Chimki, ale niekoniecznie zespół z Moskwy jest na przegranej pozycji. Ofensywa Man Utd prezentuje się ostatnio tragicznie. Ich trzy ostatnie mecze to 0-0... Ostatni gol to właśnie gol z CSKA 2 tygodnie temu. Wstyd! Do tego nie wiadomo czy zagrają Depay, Valencia, Schneiderlin czy Jones, a na pewno zabraknie Wilsona i Shawa. Jeśli nie zagrają Ci, których występ stoi pod znakiem zapytania to dodatkowo zwiększa szanse CSKA na korzystny rezultat. W drużynie z Moskwy zabraknie Berezutskiego. Jeśli Rosjanie zagrają tak jak potrafią najlepiej to typ powinien spokojnie wejść, ale jak mówiłem, nie jest to typ najpewniejszy, najlepiej dołożyć go do jakiegoś lekkiego dubla.
Do rozważenia jeszcze Over 3,5 RR CSKA @2,00.

Powodzenia! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Mi zdaje sie,że sensowne jest pogranie na kartkę dla Davida Luiza. Brazylijczyk ma na koncie 2 kartki... 3 kartka to puaza w kolejny meczu i wyczyszczenie przed fazą pucharową LM. Kurs na to zdarzenie to 3.00 w Unibet. Warto zaznaczyć,że kolejny mecz PSG zagra z Malmo ;)
W podobnej sytuacji są obrońcy Benfiki - Jardel (3.00 kurs) i Luisao (4.00). Jutro mecz z Galatasaray, potem z Astaną i mega ważny mecz z Atl. Madryt... też widzę tutaj szansę na wyczyszczenie w dniu jutrzejszym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Niezłe jaja z tym kursem na Szachtar Donieck. ;)
⚽ Real Madrid - Paris SG
PSG +1 AH ::: 1,61 ::: Pinnacle ::: 1/3 ▶
Tak pisałem o tym meczu podczas spotkania w Paryżu na stadionie &quot;Park Książąt&quot;.

Nadal uważam, że ten mecz to jest typowe 50% na 50% szans, a wynik powinien kręcić się w okolicy remisu. Oba kluby mają podobne wyniki, czyli praktycznie same zwycięstwa. Ja osobiście uważam, że forma PSG rośnie coraz mocniej z sezonu na sezon, a Real Madryt po zdobyciu 10 tytułu może mieć spore problemy z dalszą motywacją.
Oczywiście to jest tylko faza grupowa, mobilizacja nie tak wielka jak w fazie pucharowej, ale co by nie mówić - spotkanie dwóch piłkarskich gigantów na których będzie patrzył cały futbolowy świat, walka prawdopodobnie o 1 miejsce w grupie A.
Jak już pisałem aktualnie forma klubów praktycznie niczym większym się nie różni, a wydaje mi się być może tylko, że PSG ma delikatnie silniejszy skład. Jednak koniec końców skoro mówimy o klasycznym 50% na 50% szans, a mamy kurs na gości grubo ponad 4,00 to grzechem by było tego nie zagrać. Ja jeszcze dodatkowo zabezpieczam się dodatnim handicapem gemowym. Nawet przy jednobramkowym zwycięstwu Realu Madryt otrzymam wtedy zwrot stawki.
Wynik: 1:0
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Real -3 RR AH - PSG 1 @1.90 Bet365 ::: 0.5/10j

Real usposobiony bardzo ofensywnie. Szybcy skrzydłowi oraz boczni obrońcy, styl gry oparty m.in. na kontrach. PSG nie zamknie się na własnej połowie i nie będzie czyhało jedynie na kontry. Oni sami pewnie spróbują zaatakować. A to spowoduje, że się otworzą. Real na pewno będzie próbował sporo strzelać, potencjał w ofensywnie mają jeden z największych na świecie. W sumie PSG wcale nie wiadomo ile nie odstaje, ale to jednak nie ta klasa. W poprzednich meczu wynik rożnych to było 9 do 4 dla Realu. A grali przecież na Parc de Princes. Teraz Królewscy grają u siebie i zapewne tym bardziej będą atakować. Liczę tutaj, że pokryją handi bez większego problemu.
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Bardzo ciekawy kurs na Stara Dame, az 2.38 ????

A czemu tak uwazam? Warto dokladnie przyjrzec sie tabeli. Teoretycznie dla Juve jest to najlatwiejszy mecz z pozostalych, potem czeka ich delegacja w Sevilli, a na koniec mecz u siebie z Citizens. Niby sa liderami grupy (7 pkt.), ale to sie oczywiscie moze zmienic, bo 6 oczek na koncie ma City i 3 Sevilla. Gladbach wydaje mi sie, ze lekko popusci w LM, bo tutaj maja naprawde nikle szanse, aby wywalczyc awans. Moze i Juve nie weszlo za dobrze w sezon we wloskiej lidze, ale jak juz ktos wyzej pisal - na te wazne spotkania potrafia sie spiac, a bez watpienia jutro wlasnie takie spotkanie ich czeka. Mysle, ze po takim kursie warto pograc.

Wybaczcie, ze tak krotko i nie napisalem nic od siebie, tylko odczytalem tabelke z LM, ale nie mam weny do pisania, a chce przedstawic swoja opinie odnosnie tego meczu, bo widze, ze juz dwoch uzytkwnikow gra na druzyne z Niemiec.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
PSV - Wolfsburg X2 @ 1.44 Ónibet

Według mnie warto zwrócić uwagę na taki zakład na Wilki, bo według mnie do dubla ten zakład jak znalazł, bo nie sądzę naprawdę, żeby PSV było w stanie wygrać ten mecz przy takiej dyspozycji jaką prezentują na chwilę obecną. Od pewnego czasu w poczynaniach PSV widać jakąś niepewność i widać to nawet w Eredivisie gdzie mają skład i możliwości na dominacje ligi i walkę z Ajaxem o wygranie tejże ligi, a tutaj często pojawiają się olbrzymie problemy, które dla mnie są po prostu kuriozalne. Pierwszy przykład z brzegu to ostatni mecz z de Graafschap czyli czerwoną latarnią Eredivisie, która dostaje cięgi od każdej drużyny. PSV wystartowało przepięknie i praktycznie do przerwy prowadzili 3:0 i przed przerwą dostali bramkę na 3:1. Po wyjściu na murawę po przerwie dostali szybkie 2 sztuki i de Graafschap cisnęło ich niemiłosiernie. To co PSV wyprawiało w tym meczu w obronie wołało o pomstę do nieba, bo naprawdę wyglądało to tragicznie z tak słabym zespołem i myślę, że warto o tym napisać. Oczywiście Graafschap ma również bardzo słabe tyły więc skończyło się jak się skończyło, ale mimo wszystko dostać 3 sztuki od takiego rywala to wstyd.

Dla obu drużyn to bardzo ważny mecz dla układu tabeli, bo w przypadku wygranej Wilków mają bardzo realną szansę na wyjście z grupy więc z całą pewnością będą walczyć (zresztą tak samo jak i PSV). Wolfsburg może nie tak mocny jak sezon temu, ale ciągle mocny co pokazało spotkanie pomiędzy tymi dwoma drużynami gdzie to Wolfsburg był zdecydowanie lepszą ekipa co potwierdził rezultatem w postaci 2:0 i przede wszystkim celnymi strzałami, bo tutaj było 8:2 dla Wolfsburga, co powinno obrazować przebieg spotkania.

PSV wydaje mi się rzadkie, było już parę meczów w tym sezonie gdzie się w pewnym sensie błaźnili jak przegrana z Heraclesem u siebie przy swoim prowadzeniu, remis z Excelsiorem u siebie. Ostatnio 3 mecze wygrane, ale tak jak mówię ostatni w tragicznym stylu i biorąc pod uwagę ich zachowanie w tym sezonie to można spodziewać się przynajmniej remisu, bo nie byłym przekonany, że gra w domu to będzie wielki atut w tym wypadku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Real -3 RR AH - PSG 1 @1.90 Bet365 ::: 0.5/10j
Real usposobiony bardzo ofensywnie. Szybcy skrzydłowi oraz boczni obrońcy, styl gry oparty m.in. na kontrach. PSG nie zamknie się na własnej połowie i nie będzie czyhało jedynie na kontry. Oni sami pewnie spróbują zaatakować. A to spowoduje, że się otworzą. Real na pewno będzie próbował sporo strzelać, potencjał w ofensywnie mają jeden z największych na świecie. W sumie PSG wcale nie wiadomo ile nie odstaje, ale to jednak nie ta klasa. W poprzednich meczu wynik rożnych to było 9 do 4 dla Realu. A grali przecież na Parc de Princes. Teraz Królewscy grają u siebie i zapewne tym bardziej będą atakować. Liczę tutaj, że pokryją handi bez większego problemu.
To właśnie o to chodzi że w Paryżu to PSG musiało prowadzić grę bo na takim poziomie nie przystoi oddawać rywalowi inicjatywę,a że PSG tylko do jakiegoś metra wyglądało dobrze bo potem to już było brak ostatniego podania widać to już inna para kaloszy.
Real za to w stolicy Francji mógł grać to co najbardziej lubi-kontry.
Tym razem już tak różowo nie będzie to PSG będzie mogło atakować kontrami.
Kurs na Real jest zaniżony.
Za nie długo przyjeżdza Barca bez Messiego i tam kurs na Real 2.30 a tutaj jakieś poniżej 1.80?To jest coś nie halo.
W czym niby Barca jest o tyle lepsza od PSG bo ja chyba o czymś nie wiem?
Tylko że na Santiago Bernabeu choćby nie wiem jak Real był osłabiony nikt z przeciwników nie będzie prowadził gry no może oprócz Barcelony chociaż oni też nigdy w Madrycie nie dominowali w tym aspekcie.
PSG raczej otwierać się nie będzie remis przywieziony z Madrytu będzie dobrym wynikiem.
Ja tutaj widzę value po stronie gości.
Spotkanie super prestiżowe dla jednych i drugich i myślę że znowu się wszystko zakręci wokół remisu.
Jak dla mnie:
PSG+0.5 ⛔
2.170 Pinnacle
Co do tych roznych kolegi uwazalbym Real mial taka przewage bo atakowal kontrami teraz nie bedzie mial moim zdaniem tyle szans na re rozne.Warto chyba wejsc w handi roznych PSG.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Atletico - Astana
Nie trafiają do mnie argumenty kolegi wyżej, który twierdzi, iż murawa i pogoda powstrzymają Atletico. Mówimy tutaj o jednej z najlepszych lig świata, gdzie przy takim poziomie profesjonalizmu graczy argumenty o pogodzie nie powinny odgrywać dużej roli. Wychodząc z takiego założenia Barcelona powinna była przegrać na Białorusi, a Chelsea dostać niezłe lanie na Ukrainie. Nie, Atletico wygra spokojnie. Simeone biorąc pełen skład do Kazachstanu daje jasny przekaz: chcemy 3 punktów. Mówimy o LM, gracze będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony: Griezmann, Martinez - strzelanie bramek w takich meczach podwyższy ich ranking w najlepszych strzelcach. Bałbym się w tym meczu iśc w strone jakiekolwiek handi dla Astany.
Atletico -1.5 @ 2
Atletico więcej rożnych @ 1.4

Sevilla - Manchester City
Sevilla prawie wywiozła remis z osłabionym City na wyjeździe. Gdyby City grał w pełnym składzie nie wyszedłbym z tym typem, ale Sevilla u siebie jest bardzo mocna.
Sevilla lub remis @ 1.55 - do dubla idealne
Sevilla DNB @ 2.0

Analogiczna sytuacja w Monchengladbach, ale bałbym się grać - Juventus w tym sezonie jest zbyt nieprzewidywalny, nawet przy rewelacyjnej formie Borusii. Real - PSG podobnie, tam może stac się wszystko. Innych meczów wolę nie ruszać.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Real Madrid - Paris SG
Typ: Ilość rogów w meczu powyżej 11.0
Kurs: 2.00
Buk: Betsson
Wynik:

Królewscy&quot; są faworytami tego spotkania. Podopieczni Rafy Beniteza nie przegrali jeszcze żadnego spotkania w tym sezonie. Gospodarze strzelili najwięcej goli w PD oraz stracili tylko cztery!. Ja jednak idę w stronę rzutów rożnych, a tych dzisiaj powinno być dużo. Real Madryt jest drużyną overową jeśli chodzi o rzuty rożne u siebie. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami padło ich aż 13!. Dziś liczę na świetny mecz w którym obie drużyny postawią na atak, bo obie taki potencjał mają!
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
FC Astana - Atletico Madrid 2 @ 1.36 Ónibet
FC Astana - Atletico Madrid Over 4.5 kartek 2.10 Betano
Kursy na Atletico lecą w górę głównie za sprawą tego, że ludzie idą w kierunku Astany i myślą, że są w stanie sprawić dzisiaj sensacje i urwać punkty drużynie Atleti. Nie ulega wątpliwości, że Astana u siebie będzie w pewnym sensie mocniejsza niż na wyjazdach, bo potwierdzały to już mecze w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, ale powiedzmy sobie szczerze - to jest zupełnie inny moment tych pucharów i z całą pewnością różnica klas będzie aż nadto zauważalna.
Wszystkie sprawy dotyczące pogody według mnie trzeba odkładać na bok, bo zwyczajnie piłkarze Atletico to profesjonaliści, którzy umiejętności mają bardzo wysokie i im nie robi większej różnicy fakt, że jest zimno. Tak czy inaczej boisko zweryfikuje umiejętności, a pogoda nie będzie strzelać bramek - jedno jest pewne, że Atletico będzie prowadzić w tym spotkaniu grę i według mnie strzelą przynajmniej 2 bramki.
Najważniejszą informacją dotyczącą tego spotkania jest fakt, że to dopiero 4 runda fazy grupowej i tutaj Atletico musi grać na 100%, bo sytuacja w grupie wygląda tak, że Benfica ma również 6pkt i dopisanie 3 oczek po spotkaniu z Astaną jest musem żeby myśleć o spokojnym wywalczeniu 1 miejsca w grupie i uniknięciu potentata w fazie play-off. Warto dodać, że w bezpośrednim pojedynku Benfica wygrała z Atletico więc zespół Simeone nie może ich lekceważyć i dzisiaj z całą pewnością wyjdą po pewną wygraną. Statystyki ze spotkania na Calderon mówią jasno, że pomiędzy oboma zespołami jest różnica klas i mimo wszystko nie spodziewam się dzisiaj takiej egzekucji, ale tych dwóch bramek przynajmniej. Warto dodać, że Atletico naprawdę dobrze gra w defensywie i Astana będzie mieć naprawdę ciężki orzech do zgryzienia żeby strzelić bramkę w tym spotkaniu.
---
W kontekście kartek biorę pod uwagę przede wszystkim fakt, że Astana gra u siebie i powiedzmy sobie szczerze - umiejętnościami odstają maksymalnie, ale jeśli mają zamiar wygrać to spotkanie, albo przynajmniej pokazać się z dobrej strony to nie może dzisiaj zabraknąć walki na boisku przed własną publicznością i całym narodem. Atletico jak powszechnie wiadomo fizyczna walka nie jest obca i jest to również zespół, który bardzo lubi grę w destrukcji i są takimi boiskowymi chuliganami pod wodzą Simeone. Nikt tam nogi odstawiać nie będzie, a biorąc pod uwagę fakt, że Astana chce tutaj powalczyć to te 5 kartek to dość niska linia. Sędziować będzie Anthony Taylor, który w europejskich pucharach we wszystkich swoich 13 spotkaniach tylko raz wyciągnął 3 kartoniki. Pozostałe mecze to przynajmniej 4 kartki, a często i więcej. Drogą dedukcji wychodzi mi łatwy over kartkowy w tym spotkaniu.
Real Madrid - Paris SG Over 2.5 @ 1.91 1xbet
Nie wiem jak długo może utrzymywać się trend underowy w spotkaniach pomiędzy tą parą, ale myślę, że over pęknie właśnie dzisiaj. Ostatnie spotkanie w Paryżu w mojej ocenie nie jest wymiernym wskaźnikiem do oceny spotkania, które czeka nas dzisiaj, bo scenariusz powinien wyglądać zupełnie inaczej. Real na Santiago Bernabeu wygląda naprawdę mocarnie i ciężko oczekiwać, że doznają dzisiaj porażki na własnych śmieciach z PSG. W każdym bądź razie warto zwrócić uwagę na fakt, że oba zespoły posiadają naprawdę nietuzinkowe postacie w swoich szeregach i według mnie w końcu te gwiazdy powinny sprezentować nam dobry otwarty mecz z kilkoma bramkami.
Warto wspomnieć, że to bardzo ważny mecz dla obu ekip w kontekście awansu z pierwszego miejsca w tabeli dlatego i jedni i drudzy będą walczyć o wygranie tego meczu. Jeśli szybko padnie pierwsza bramka to jestem spokojny o over, bo wtedy zacznie się prawdziwy mecz i będzie trzeba atakować. Real ustawiony na grę z kontry po strzeleniu bramki jest maszyną do zabijania przy takim zawodniku jak Ronaldo. PSG również ma odpowiednie strzelby w zespole czyli Ibre i Cavaniego. Nie ma sensu wymieniać tutaj wszystkich klasowych zawodników, ale trzeba powiedzieć jasno, że każdy z tych grajków potrafi w pojedynkę odmieniać losy spotkania i ja na to liczę. Ciężko mi sobie wyobrazić kolejny mecz pomiędzy tymi dwoma zespołami bez 3 bramek.
 
wwojtas7 13

wwojtas7

Użytkownik
Sevilla - Manchester City
Typ: over 10,5 RR
Kurs: 1,9
Buk: STS
Za tym typem przemawiają statystyki, ale także usposobienie ofensywne obu ekip. W pierwszym meczu typ wszedł już w pierwszej połowie na spokojnie. Sevilla nabijała rogi masowo, city też coś od sibie dołożyła. Dziś sevilla gra u siebie i powinna sama wbić 7-8 rogów spokojnie. Przykładowo z barcą było 7:9 dla gości w rogach, także spodziewam się dziś podobnego wyniku.
Do tego dorzucam do dubla bez analizy, bo wszystko już na ten temat było powiedziane, a mianowicie:
Real- PSG
Typ: over 10,5 RR
Kurs: 1,75
Buk: STS
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Z Twittera Rafała Lebiedzińskiego:
&quot;Od 2 dni bija na alarm w hiszp. mediach: -15 stopni, sniezyca w Astanie, biedne ATM. Stadion zadaszony i ogrzewany. Temp. w czasie meczu +14&quot;
Także pozdrawiam wszystkich &quot;ekspertów&quot; jako argument za Astaną podających ujemną temperaturę. ;)
 
lbs06 47

lbs06

Użytkownik
BMB - Juventus,
rzuty rożne over 10,
kurs 2.1

Borussia ostatnio wróciła do formy i robi dobre wyniki. Ostatnio 2 razy wygrana z Schalke, z Hertą 1:4, remis z Juve, Franfurt 1:5.
Juve jeszcze jest w trakcie stabilizacji, gra nie klei się jak w tamtym sezonie ale cały czas jest bardzo groźne.
Co do samego typu. W pierwszym meczu w samej pierwszej połowie mieliśmy 11 rożnych w stosunku 6-5 co znaczy, że niemcy pojechali zagrać ofensywną piłkę i to na stadionie w Turynie. Dzisiaj w meczu też nie mają nic do stracenia. 1 punkt po 3 meczach to zła sytuacja a remis w meczu nie wnosi im za dużo do rywalizacji.
Juve również będzie oczekiwać dobrego wyniku, czekają ich trudniejsze mecze z City i Sevilla i tam będzie o punkty jeszcze ciężej.
Gra chwilami spodziewam może toczyć się od bramki do bramki co będzie sprzyjać wejściu lini.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Z Twittera Rafała Lebiedzińskiego:
&quot;Od 2 dni bija na alarm w hiszp. mediach: -15 stopni, sniezyca w Astanie, biedne ATM. Stadion zadaszony i ogrzewany. Temp. w czasie meczu +14&quot;

Także pozdrawiam wszystkich &quot;ekspertów&quot; jako argument za Astaną podających ujemną temperaturę. ;)
Dokładnie. Są już podane składy, Atletico gra swoją najmocniejszą jedenastką. Na 2 połowę pewnie zamelduje się Martinez na boisku dając odpocząć Torresowi lub Griezmannowi. Kursy bardzo fajne, do dubla można dorzuć jeszcze AH -1 @ 1.525.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
o4,5 kornera (Atletico Madryt) ✅
o5,5 kornera (Shakhtar Donieck) ✅
o9,5 kornera (PSV vs Wolfsburg) ⛔ cale 3 hehehe patologia pilkarska ????

aKo @ 3,53 ( U n i b e t )

Odemnie taki tripel na LM na kornery. Atl mysle, ze nie bedzie zbyt dlugo czekac i zagra dosyc ambitnie, bo sytuacja w grupie wcale nie jest taka pewne a mecz z najslabsza ekipa mysle, ze jest dobra okazja do zgarniecia 3 pkt i umocnieniu sie na 1 miejscu w grupie. Kazachy (tam Kazachy - wiecej Kazachow na lawce niz w podstawowej jedenastce) beda sie raczej bronic, choc trzeba im przyznac, ze grac w pilke potrafia wiec nie zdziwie sie jak swoje okazje beda mieli. Shakhtar oczywiscie 0pkt, 0:8 w bramkach wiec isc w bramki to raczej kiepski pomysl, choc maja potencjal wygrac dzisiaj nawet kilkoma golami. Mysle, jednak, ze w calym meczu beda zdecydowanie dominowac i spokojnie beda nabijac kornerki. Linia nie za niska ale powinni ja spokojnie pokryc. Ostatni meczyk to PSV i Wolfsburg, mecz spodziewam sie otwarty i szybki. PSV obrona raczej przecietna bazuja na dobrej ofensywie, Wolfsburg dla mnie druzyna mocno przeceniona w bundeslidze. Mysle, ze standardowa linie 9,5 powinni pokryc, bo okazji podbramkowych spodziewam sie tutaj sporo.
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Manch.Utd.-CSKA M.
Man Utd. (-1) @ 2.40 bet365⛔
United nie zwykło przegrywać na Old Trafford, szczególnie w europejskich pucharach gdzie jest niepokonane od siedmiu spotkań, a aż w sześciu piłkarze MU wygrywali. Faktem jest też, że Czerwone diabły 3 razy mierzyły się z zespołami z Rosji i ani razu nie wygrali ( 3 remisy w tym raz z CSKA 0:0 ).
Zespół prowadzony przez Louisa van Gaala w tym sezonie rozegrał 18 spotkań w których stracił zaledwie 13 bramek co pokazuje, że mają bardzo dobra defensywę.
Jeżeli United zagra na podobnym poziomie jak w wygranym meczu z Wolfsburgiem 2:1 to nie powinni mieć problemów z ograniem ekipy CSKA, a kurs na zwycięstwo MU nie taki zły @ 1.57 bet365 ✅ ja jednak zaryzykuje i zagram zwycięstwo gospodarzy minimum dwoma golami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom