>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [7.11 - 8.11.2023] - Wtorek / Środa

Status
Zamknięty.
H 91K

hasbaart

Typer
Dziś na szybko bo brak czasu.

Sociedad - Benfica
Sędziuje Anglik Taylor który bardzo lubi rzucać kartkami w pucharach. Potrafi dać dużo żółtych ale rzadko decyduje się na czerwo.
W tabeli Sociedad 7pkt I walka o pierwsze miejsce, natomiast Benfica o dziwo nie włączyła sie w tym roku o walkę i jest to ostatnia szansa na punkty I chociaż Ligę Europy. Mam nadzieję, że zagrają z trochę większym zaangażowaniem niż w pierwszym meczu gdzie zrobili zatrważające 5 fauli...🙄
Over 4,5żk - 1,55
Sociedad over 2,5żk - 1,75
Benfica over 2,5żk - 1,75

Generalnie wydaje się że dzisiaj znów wielu underowych sędziów więc nie będzie powtórki z wczorajszego kartkowania. Co nie znaczy, że nie będzie kartek

FC Kopenhaga - Manchester UTD
Anglicy już nie raz pokazali, że są do ugryzienia, tyle że wydaje się, że Duńczycy nie mają czym gryźć 😅 będzie pewnie nerwowo...
Over 3,5żk- 1,45
Over 4,5żk- 1,85
Kopenhaga over 2,5żk - 2,05

PSV - Lens
Obie nadal w walce o awans i LE. W pierwszym meczu co prawda 7żk ale 4 z nich już w 90'+ Dzisiaj powinno być podobnie.
Over 4,5żk- 1,80
Lens over 2,5żk- 1,75

Real - Braga
Teoretycznie w tym spotkaniu nic się nie powinno dziać. Real może soboe zapewnić awans, Braga raczej Liga Europy. Jednak tu dzięki sędziemu może być burzliwie. Karne Czerwone bierzcie co chcecie. W pierwszym spotkaniu bylo dziwnie spokojnie ale Braga mało faulowała myślę że trochę się bardziej dziś postarają.

Braga over 2,5żk - 1,85
Czerwona Kartka- 4,00
Karny - 2,50

Kursy @Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +668
Baqu 802,4K

Baqu

Forum VIP
Real Sociedad - Benfica
Real -hc.1.5 @ 3.15 Fortuna



Sytuacja dosyć klarowna jeśli popatrzymy na te dwie ekipy. Real jako lider grupy z 7 - ma pkt podejmuje outsidera z zerowym dorobkiem punktów , drużynę która z bilansem bramkowym 0:4 okupuje ostatnią lokatę w grupie. Wygrana gospodarzy w tym starciu mocno przybliży ich do awansu. Oczywiście nie potrzebują gromić rywala w wysokich rozmiarach , ale patrząc na dokonania Benfiki w tej edycji LM widać że to ekipa słabsza niż wcześniej. Dwa tygodnie temu w pierwszym starciu tych drużyn w Lizbonie goście wygrali 1:0 , myślę że i dzisiaj na własnym boisku pokonają przeciwnika w sposób zdecydowany. Baskijska drużyna radzi sobie znacznie lepiej w fazie grupowej Ligi Mistrzów niż w La Liga i jest dobrze przygotowana, aby po raz pierwszy od dwóch dekad zakwalifikować się do 1/8 finału .
Rywalizując w Lidze Mistrzów po raz trzeci w swojej historii, podopieczni Alguacila przystępują do środowych rozgrywek, wygrywając tylko 5 z ostatnich 17 meczów u siebie w europejskich pucharach, a sukces nad Benfiką oznaczałby dla nich pierwsze domowe zwycięstwo w Lidze Mistrzów od czasu pokonania Olympiakosu 1: 0 w swoim pierwszym meczu w rozgrywkach we wrześniu 2003 roku. To też istotne.

Od czasu przegranej we wspomnianym starciu grupowym z Realem Sociedad dwa tygodnie temu Benfica zanotowała serię 3-ech meczów bez porażki na krajowym boisku, z wygraną 2:0 w Taca da Liga nad Aroucą wciśniętą pomiędzy remisem 1:1 z Casa Pisa i zwycięstwem 2:0 nad Chavesem w Primeira Liga. W rodzimej lidze pozostaje 3 punkty za liderem Sportingiem , z którym zmierzy się w sobotni wieczór i z pewnością będzie miała jedno oko na ten pojedynek już dzisiaj. Portugalska drużyna jest jedną z zaledwie 2 -óch występujących w tym sezonie w Lidze Mistrzów wraz z AC Milan, które przegrały każdy z pierwszych 3 -ech meczów fazy grupowej bez zdobycia gola, i są Portugalczycy o krok od odpadnięcia z rozgrywek na pierwszym płotku, 7 - my raz w ciągu ostatnich 11 lat. Benfica wygrała tylko 2 z ostatnich 20 spotkań z hiszpańskim przeciwnikiem, wie że cokolwiek innego niż środowe zwycięstwo uniemożliwi jej walkę o top 2 w grupie , ale osobiście nie sądzę by była w stanie tego dokonać i chyba bardziej skupia się już na arcy ważnym starciem z lokalnym rywalem w sobotni wieczór w derby Lizbony.

Kadrowo - obrońca Realu Sociedad Hamari Traore był zmuszony pauzować w zeszły weekend z powodu problemów z mięśniami i oczekuje się, że nie zagra w środę, dołączając do Kierana Tierneya (ścięgno podkolanowe), Andre Silvy (mięsień) i Martina Merquelanza (kolano) .
W przypadku potencjalnej nieobecności Traore'a na prawej obronie najprawdopodobniej zaczną grać jeden z dwójki Aritz Elustondo lub Alvaro Odriozola, ustawiając się w defensywie obok Igora Zubeldii, Robina Le Normanda i Aihena Munoza.
Jeśli chodzi o Benfikę, Juan Bernat został wykluczony z gry z powodu kontuzji mięśni, a pauzują także Orkun Kokcu (mięsień), Alexander Bah (stopa) i David Neres (kolano). Schmidt może zdecydować się na pozostanie z trójką obrońców, w skład której wchodzą Antonio Silva, Nicolas Otamendi i Morato, a duet pomocników Fredrik Aursnes i Joao Neves potencjalnie będą nadal pełnić prowizoryczne role skrzydłowych. Angel di Maria nie strzelił żadnego ze swoich siedmiu goli we wszystkich rozgrywkach Ligi Mistrzów w tym sezonie, ale oczekuje się, że doświadczony skrzydłowy rozpocznie u boku Rafy Silvy oraz Arthura Cabrala lub Petara Musy.

Reasumując , na obu drużynach ciąży presja aby w środę zdobyć maksymalną liczbę punktów, przy czym Real Sociedad stara się zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie D, a Benfica musi wygrać, aby utrzymać swoje nadzieje. Biorąc pod uwagę poprzednie spotkanie obu drużyn na Reale Arena może dojść do kolejnego zaciętego pojedynku, ale własne boisko , swoi kibice i chyba większa wiara na sukces po stronie gospodarzy. Dlatego decyduję się na zagranie przekonującej wygranej miejscowych. Liczę na wynik w okolicach 2:0 lub 3:1.
ciężko napisać lepsza informacje do meczu niż to co napisała koleżanka kamasutra za co chapeau bas

Początkowo myślałem zeby zagrać na Real ale kursy tak pospadały, ze nie widzę sensu stad pomysł na:

BTS @2 Betfair wynik 3:1

Benfica to nie taka słaba drużyna jak wyglądają jej wyniki w LM, ostatnio nawet po dobrym meczu pokonała Porto. Real na pewno będzie atakował gdyż nawet przeciwko Barcelonie był ekipa dominująca i tu widzę duze szanse na przełamanie gości i może nawet wywalczenie remisu. W pierwszym spotkaniu tych ekip wygrał Real 1:0 ale spokojnie mógłby paść over.

Edit Psychosocial; Kamasutra to kobieta?

Psychosocial Psychosocial - kobiecy nick i kobieta w avku to domyślam się ze tak ? chyba ze nie 🙃
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +464
lukas88 334K

lukas88

Forum VIP
Napoli- Union
Typ: 1: under 2,5
Kurs: 1,97

Typ 2: Union +1
Kurs: 2,22
Fortuna

Typ 3: Remis do przerwy lub w całym meczu
Kurs: 2,02

Fortuna

Napoli osłabione brakiem swojego najlepszego snajpera, owszem potencja w ofensywie też mają bogaty poza Nigeryjczykiem ale wszystkiego wygrywać nie będa a dziś jak dla mnie kurs na Włochów mocno na podpuchę a jak mówi przysłowie "Napoli Ci kupon spier....li" . Po drugiej stronie Union, który w tym sezonie wieś tańczy i śpiewa, ale w końcu muszą jakieś punkty złapać po 12 porażkach z rzędu. Z Realem potrafili przegrać tylko 1-0, z Bragą wypuścili zwycięstwo z rąk prowadząc 2-0 . Uważam że dziś mogą goście się przełamać, to LM i tutaj w teorii już nie ma słabych drużyn co wczoraj pokazał chociażby Szachtar, aczkolwiek mam mieszane co do tego meczu bo Barcelona grała tak jakby tego meczu nie chciała wygrać.... Generalnie dla mnie ten mecz mocno "pachnie" i dlatego szukam typów w kierunku gości.
Poza tym czysto statystycznie:
w pierwszej kolejce LM: 5 remisów, w drugiej 3 remisy, w trzeciej dwa remisy a we wczorajszych meczach nie podał żaden remis. (W poprzednim sezonie średnio było ponad 3 remisy na kolejkę więc dziś może sypnąć podziałem punktów w 2-3 meczach)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sociedad- Benfica
Typ 1: Benfica gol do 72 minuty
Kurs: 1,87


Typ 2: Benfica lub remis
Kurs: 2,11
Fortuna


Ta Benfica nie jest w moich oczach taka słaba jak to wygląda w tabeli. Wczoraj przełamał się Milan po trzech meczach bez gola, dziś uważam że przełamie się Benfica, która ma bilans bramkowy 0-4 i bez punktów. Jak mażą o grze chociażby w LE muszą dziś przynajmniej zremisować a uważam że są zespołem z takim potencjałem że stać ich na wygraną z przeciwnikiem lasy Realu Sociedad.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arsenal- Sevilla
Typ 1: Arsenal over 6,5 RR :mad:
Kurs: 1,79

Typ 2: Arsenal over 7,5 RR:mad:
Kurs: 2,46

Typ 3: Liczba zmian w meczu- over 8,5
Kurs: 1,84


W Londynie podobnie jak wczoraj w Dortmundzie widzę rzuty rożne. Kanonierzy mogą dziś przypieczętować awans do fazy pucharowej, są po dobrym meczu w lidze lecz niesprawiedliwie przegranym ze srokami, co na pewno będą chcieli sobie dzisiaj "odbić". Sevilla traci sporo kornerów na wyjazdach zarówno w lidze jak i LM:
- z Alaves 4
- z Osasuną 7
- z Bacą 13
- z PSV 8
- z Cadiz 2
- z Celta 4

Arsenal z kolei bardzo dużo gra skrzydłami, Saka czy Martinelli kręcą przy liniach bocznych i nabijają dużo rogów, chociażby 11 z Tottenhamem czy 12 z United. W pierwszym meczu w Sevilli nabili 5, więc uważam że u siebie dołożą ze 2-3 rogi na spokojnie, skoro taka Osasuna potrafiła nabić 7 a PSV 8 to uważam że Kanonierzy są w stanie pobić ten wynik.
Co do zmian to Arsenal tylko raz u siebie w tym sezonie przeprowadził tylko 3 zmiany- w pierwszym meczu sezonu, zazwyczaj przeprowadza 5 zmiana, czasem 4. Sevilla z kolej przeważnie 5 zmian, zatem liczę że ten zakład również zostanie pokryty.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bayern- Galatasaray
Typ 1: Galatasaray gol do 72 minuty
Kurs: 1,90

Typ 2: Galatasaray (+2,5 HA)
Kurs: 1,73

Typ 3: Remis do przerwy lub w całym meczu
Kurs: 2,90


Typ 4: Icardi gol
Kurs: 3,50


Bayern u siebie 3 ostatnie mecze to 3 zwycięstwa i bilans bramek 18-0, dziś myślę że tak przyjemnie nie będzie. Niech nikogo nie zmyli chociażby wynik 8-0 z Darmstadt bo do przerwy było 0-0 i zaczeli grać dopiero w momencie przewagi liczebnej 10-9 w 51 minucie. Galatasaray zaimponowało mi zarówno na Old Trafford a także w pierwszym meczu z Bayernem gdzie mogli spokojnie strzelić 2-3 bramki a nie jedną. Zresztą dwie bramki również stracili po głupich błędach w organizacji defensywy. Dziś spodziewam się wyrównanego meczu i kurs 1,20 na Bayern to nieporozumienie więc idę w kierunku bramki gości a także handicapu bo nie sadzę aby Bayern rozjechał gości.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kopenhaga- Manchester United
Typ 1: Kopenhaga lub remis
Kurs: 2,21

Typ 2: Remis do przerwy lub w całym meczu
Kurs: 1,86


Kopenhaga w pierwszym meczu u siebie postawiła się Bayernowi i poległa dopiero w końcówce. W poprzednim sezonie w fazie grupowej na własnym stadionie nie dali się pokonać Sevilli, BVB i City. Dzisiaj też nie wierzę że marny w tym sezonie zespół "Czerwonych Diabłów" wywiezie z Danii 3 punkty. Poza tym United w tym sezonie jeszcze bez remisu zarówno w LM jak i PL, więc dokładam:
Typ 3: Remis
Kurs: 3,95


---------------------------------------------------------------------------------------------------------

PSV- Lens
Typ 1: PSV + under 4,5 gola
Kurs: 2,14

Typ 2: remis do przerwy
Kurs: 2,33


Jak dla mnie PSV jest faworytem bo grają ciekawą piłkę w tym sezonie, mocno ofensywną maja leciwego De Jonga w ataku, który mimo wieku jest mocno skuteczny. Lens gra nieco lepiej niż na początku sezonu ale nada bez rewelacji. Uważam że ich obecna gra nie wystarczy na dobrze dysponowany zespół PSV od początku sezonu. Lens ostatnio traci nie za wiele bramek bo trzy ostatnie mecze z czystym kątem, więc nie sądzę że PSV ich zleje jak ligowe zespoły ale jakieś 1-0, 2-0 jak najbardziej możliwe.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Real - Braga
Typ 1: Real (-1AH HT)
Kurs: 2,20

Typ 2: over 9,5 RR
Kurs: 1,71

Typ 3: Real wygra obie połowy
Kurs: 2,37


Real jak na razie nie zachwyca o czym pisałem przy okazji meczu z Vallecano, natomiast to typowy zespół pod LM, pierwsza moja myśl na to spotkanie była taka że po takim nieskutecznym meczu w lidze dzisiaj się odblokują i postrzelają w LM i tego się trzymam z tym że kursy na gola w obu połowach czy handicapy marne więc szukam czegoś bardziej opłacalnego. Braga traci w lidze masą bramek na wyjazdach 12 w 5 meczach, nawet słaby Union im strzelił 2 bramki, zatem idę w bezpieczne handi do przerwy po dobrym kursie i rzuty rożne bo Real będzie mocno atakował niezależnie od wyniku i powinien być overowy wynik RR.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Salzburg - Inter
Typ 1: remis do przerwy lub w całym meczu
Kurs: 1,90

Typ 2: 1X
Kurs: 2,35


Salzburg to solidna ekipa na własnych śmieciach, w ostatnich sezonach nie pozwolili u siebie wygrać takim zespołom jak Bayern, Milan czy Sevilla. Inter miewa przestoje, więc liczę tutaj na małą niespodziankę i brak zwycięstwa gości.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1942
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Bayern Monachium vs Galatasaray
Typ: Harry Kane strzeli 3 gole
Kurs: 10.00🔴
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:

Harry Kane strzeli przynajmniej 2 gole @3.50 STS✅


Na świecie są trzy pewne rzeczy: śmierć, podatki oraz zwycięstwa Bayernu Monachium nad Borussią Dortmund. Oczywiście jest to nieco żartobliwe określenie, ale Klassikery w Niemczech od lat są jednostronne i szkoda, bo w ostatnią sobotę czekaliśmy na prawdziwe widowisko. Bawarczycy już po 9 minutach prowadzili 2:0 i udowodnili, że pod względem jakości składu nie mają sobie równych w Bundeslidze. Szybko udało się zapomnieć o wpadce w DFB Pokal, ale niesmak cały czas pozostaje. Świetne zawody rozegrał Harry Kane, który cieszył się z hat-tricka i wskoczył na pozycję lidera króla strzelców niemieckiej ekstraklasy. Rekord Roberta Lewandowskiego jest zagrożony i w kolejnych tygodniach zobaczymy, czy Anglik będzie w stanie przybliżyć się do osiągnięcia Polaka. Jak w Lidze Mistrzów spiszą się podopieczni Thomasa Tuchela?

Galatasaray dzielnie walczy w tej edycji LM o wyjście z grupy. Przypomnijmy, że obok siebie ma jeszcze Bayern Monachium, Manchester United oraz Kopenhagę. Na ten moment ekipa ze Stambułu znajduje się na 2. pozycji z 4 punktami, niemniej jednak dzisiaj będzie bardzo trudno o jakiekolwiek oczka. Z kadry wypadł podstawowy bramkarz Fernando Muslera, który zawsze jest gwarantem pewnego poziomu na tej pozycji i jego następca Gunay Guvenc długi czas przesiedział na ławce rezerwowych w ostatnich dwóch sezonach. Niemiec będzie miał okazję występu przed wielką europejską sceną i ciekawy jestem czy sobie poradzi. W ostatnim czasie formą bryluje Wilfried Zaha, który odciążył Mauro Icardiego w rywalizacji z Kasimpasa zdobywając dublet. Potrzebna jest też skuteczność Kerema Akturkoglu, bo napastnik ten dochodził do wielu dogodnych sytuacji, gdy Galatasaray mierzył się z Bayernem w poprzedniej kolejce. Czy stać outsidera na niespodziankę?

Każdy z nas pamięta jego wyczyn Anglika w Klassikerze i trzeba przyznać, że zasłużył na te 3 trafienia. Dzisiaj czas na walkę z Galatasaray i myślę, że swoje okazje również mieć będzie. Pierwsza rywalizacja tych klubów w Stambule była bardzo wyrównana i można powiedzieć, że nawet pod dyktando Galatasaray, ale dzisiejsi gospodarze wyczekali swojego rywala i drugiej połowie zadawali decydujące ciosy. Jestem zdania, że w Monachium kompletnie zmieni się obraz gry, wszak Mistrzowie Turcji znani są z fanatycznej publiczności u siebie. Dodatkowo wyżej wspomniałem o urazie podstawowego bramkarza Fernando Muslery i to dobra okazja dla Bayernu, aby podreperować swój dorobek bramkowy. Zdecydowałem się na typ, który mówi o tym, że Harry Kane strzeli 3 gole, bezpieczniej 2 po kursach około 3.50. Anglik jest w formie i z pewnością ma ochotę, aby cieszyć się z kolejnych bramek. Mam nadzieję, że skuteczność będzie utrzymana na wysokim poziomie, tak jak to było przy okazji starcia z Borussą Dortmund. Poza tym widać u Anglika luz i bawi się piłką a Leroy Sane, czy też Jamal Musiala dają mu dobry serwis, co skrzętnie wykorzystuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +658
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Sevilla
Typ: X2

Kurs: 3,80
Bukmacher: fortuna

Post automatycznie złączony:

Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Arsenal - Sevilla
Typ: X2

Kurs: 3,80
Bukmacher: fortuna
Post w dziale:
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy drużynami Arsenalu i Sevilli. Delikatnym faworytem są gospodarze, którzy walczą o awans do najlepszej 16. Chcąc osiągnąć ten awans, muszą w dzisiejszym spotkaniu zgarnąć komplet punktów. Arsenal notuje w ostatnich spotkaniach kryzys i to tutaj upatruje szans dla gości. Ekipa Sevilli jednak to bardzo doświadczony zespół, który potrafi rozgrywać spotkania na tym poziomie. Gracze z Hiszpani słyną z bardzo dobrej defensywy, dlatego uważam, że powinni oni dzisiaj pokazać to co najlepsze i próbować swoich sił w grze z kontry. Dla obu ekip jest to bardzo ważne spotkanie, dlatego uważam że dadzą z siebie wszystko. Mój typ to remis po bardzo ciekawym spotkaniu w stosunku 2:2.
 
B 0

Bartez1090

Użytkownik
Oglądał ktoś wczoraj mecz Sociedad-Benfica? Ile było celnych strzałów? Oficjalna strona LM podaje 10, a na optastats i sofascore jest 11. Warto reklamować zakład w Fortunie jeżeli mam na zakładzie +10,5 celnego strzału?
 
M 6,3K

makalele007

Użytkownik
Oglądał ktoś wczoraj mecz Sociedad-Benfica? Ile było celnych strzałów? Oficjalna strona LM podaje 10, a na optastats i sofascore jest 11. Warto reklamować zakład w Fortunie jeżeli mam na zakładzie +10,5 celnego strzału?
Oficjalna ma 10 także raczej nie ma sensu a baba w fortunie nie napisze ci z jakiego źródła dokładnie biorą rozstrzygnięcia zakładów. Nie raz ich pytałem i napisała mi że mają swoje źródła i to tyle.
 
B 0

Bartez1090

Użytkownik
Oficjalna ma 10 także raczej nie ma sensu a baba w fortunie nie napisze ci z jakiego źródła dokładnie biorą rozstrzygnięcia zakładów. Nie raz ich pytałem i napisała mi że mają swoje źródła i to tyle.
Ale chyba warto spróbować, może na oficjalnej jeszcze zmienia. Lepiej spróbować niż żałować że się czegoś nie zrobiło ;)
Post automatycznie złączony:

Ale chyba warto spróbować, może na oficjalnej jeszcze zmienia. Lepiej spróbować niż żałować że się czegoś nie zrobiło ;)
Z mojego dochodzenia wychodzi, że cała rzecz się rozbija o strzał Aritza Elustondo w końcówce meczu, pytanie czy takowy się zmaterializowal :D
 
M 6,3K

makalele007

Użytkownik
ZAWSZE warto reklamować tym bardziej ze masz argumenty - powodzenia i daj znać 👍
Reklamacja reklamacja jak oni biorą z oficjalki to ty możesz im wysłać mecz żeby sobie obejrzeli i nic to nie zmieni ale możesz zaryzykować a druga sprawa to nie jest to że napiszesz na czacie tylko pisemna reklamację musisz pisać gdzieś tam coś tam mnie tak oszukali na bonusie w pkt ale o 100 zł miałem się szarpać to olałem to
 
Baqu 802,4K

Baqu

Forum VIP
Reklamacja reklamacja jak oni biorą z oficjalki to ty możesz im wysłać mecz żeby sobie obejrzeli i nic to nie zmieni ale możesz zaryzykować a druga sprawa to nie jest to że napiszesz na czacie tylko pisemna reklamację musisz pisać gdzieś tam coś tam mnie tak oszukali na bonusie w pkt ale o 100 zł miałem się szarpać to olałem to
dokładnie tak, zawsze trzeba to robić zgodnie z procedurami - 29. Postępowanie reklamacyjne.

Mimo wszystko tak jak napisał M makalele007 oficjalna UEFA ma 10 także raczej jesteś bez szans.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom