>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka I ligi (21-22.08.2015)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

Przed nami 4 kolejka 1 ligi, najciekawsze spotkanie to zdecydowanie mecz Zagłębie Sosnowiec vs Arka Gdynia, beniaminek jak na razie zdecydowanie na plus i Arka, która wreszcie wystartowała na miarę oczekiwań. Kolejna okazja do zapunktowania dla Zawiszy, władze chcą powrotu do Ekstraklasy, ale będzie bardzo ciężko, a najbliższy rywal - Miedź, nie położy się na murawie i nie odda spotkania.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Miedź DNB @ 3.26 Marathon ja gram jeszcze pewniejsze X2 @1.88 w Bet365 ⛔
Bardzo przyjemny kurs wisi u ruskich. Zawisza wygrał ostatnio w dobrym stylu w.. Siedlcach, gdzie Pogoń zamyka tabele. Wcześniej porażka u siebie z Kluczborkiem, szczęśliwy remis z Arką, gdzie spokojnie gdyby nie wygłupili się z karnym, to gdynianie by ten mecz wygrali. Na dodatek Alvarinho odszedł do Jagiellonii, Zetka nie ma napastnika i naprawdę będzie ciężko im wrócić do ekstraklasy z tym składem. Miedź jak wiadomo zaciąg doświadczonych zawodników + młodzieżowiec na bramce Lis, z młodego Lecha. To na pewno z czasem odpali, z Chrobrym atakowali, byli więcej przy piłce, ale nic z tego nie wynikało i zespół Mamrota bardzo mądrze zagrał i zainkasował 3 punkty. W meczu z Dolcanem jeszcze bardziej atakowali, ale tylko zremisowali, a moim zdaniem Ząbki będą czarnym koniem rozgrywek 1 ligi. Jak dla mnie kurs baja na Miedź i warto to pobrać, bo Zawisza nie jest aż takim faworytem w tym meczu, jak na to wskazują kursy. Duże value.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Miedź DNB @ 3.26 Marathon ja gram jeszcze pewniejsze X2 @1.88 w Bet365
Bardzo przyjemny kurs wisi u ruskich. Zawisza wygrał ostatnio w dobrym stylu w.. Siedlcach, gdzie Pogoń zamyka tabele. Wcześniej porażka u siebie z Kluczborkiem, szczęśliwy remis z Arką, gdzie spokojnie gdyby nie wygłupili się z karnym, to gdynianie by ten mecz wygrali. Na dodatek Alvarinho odszedł do Jagiellonii, Zetka nie ma napastnika i naprawdę będzie ciężko im wrócić do ekstraklasy z tym składem. Miedź jak wiadomo zaciąg doświadczonych zawodników + młodzieżowiec na bramce Lis, z młodego Lecha. To na pewno z czasem odpali, z Chrobrym atakowali, byli więcej przy piłce, ale nic z tego nie wynikało i zespół Mamrota bardzo mądrze zagrał i zainkasował 3 punkty. W meczu z Dolcanem jeszcze bardziej atakowali, ale tylko zremisowali, a moim zdaniem Ząbki będą czarnym koniem rozgrywek 1 ligi. Jak dla mnie kurs baja na Miedź i warto to pobrać, bo Zawisza nie jest aż takim faworytem w tym meczu, jak na to wskazują kursy. Duże value.
Ja przyznam że to ogromne ryzyko, Przecież z Chrobrym nie grali nic.... piach..... Głową w mur i pretensję do sędziego pozyskali Gargułę który niestety nic nie gra. Miałem okazję oglądać całe spotkanie z Chrobrym i się totalnie zawiodłem na Miedziowych którzy aspirowali do awansu z taką grą to mogą awansować ale do II Ligi bo nie do Ekstraklasy. Przereklamowany zespół jeśli miałbym go ocenić po tym spotkaniu i tyle. Dzisiaj Ja spróbowałbym w kierunku gospodarzy jednak to I Liga i staram się jej nie ruszać.
Pozdrawiam i obym się mylił. ✅ ✅
 
mirio 14

mirio

Użytkownik
Drużyna z Bydgoszczy zaskoczyła mnie nie mile w zeszłym tygodniu wygrywając z Pogonią...ale Pogoń to chyba rzeczywiście jest jednym z najsłabszych zespołów. Mecz wygląda na typowy no bet, ale ze względu na kurs warto chyba iść w stronę gości. U gospodarzy nie ma już Alvaro, a dodatkowo na wylocie są cały czas Mica i podobno Drygas...Z ekstraklasy nie będzie więc nikogo. Z zapowiadanego napastnika i skrzydłowego przyszło na testy jakiś dwóch pomocników: azerski niemiec i jakiś inny z 3 ligi francuskiej....Naprawdę ofensywa gospodarzy wygląda na papierze tragicznie i na boisku zresztą tak samo. Spróbuję jeszcze raz przeciw bydgoszczanom.
X2 Miedź 1.80 @ b365
edit: poprosimy o kurs i bukmachera. Robson1416
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Wisła Płock - Pogoń Siedlce
Wisła Płock -1 AH ::: 1,60 ::: Bet365 ::: 1/3 ⛔
Wisła Płock -1.25 AH ::: 1,88 ::: Bet365 ::: 1/3 ⛔

Nie ma sensu powtarzać jak mantrę co kolejkę tego samego o Pogoni czyli w skrócie: mecze domowe grają na wyjeździe w Pruszkowie, odeszło kilku znaczących zawodników z zespołu, utrzymali się w lidze dzięki barażom, na 4 ostatnie mecze przegrali 3 mecze (1 remis 1:1 z Kluczborkiem) tracąc przy tym 12 bramek - średnia 3 bramki w d*** czyli całkiem nieźle.
Wisła Płock jest na zupełnie przeciwległym biegunie, w poprzednim sezonie zajęli 3 miejsce w lidze bijąc się do końca o awans do Ekstraklasy. Grają u siebie, są teraz w tabeli na 4 miejscu, przegrali tylko z solidną zawsze Arką Gdynia która z tego co wiem ma w planach awans poziom wyżej w piłkarskich polskich ligowych szczeblach rozgrywek. Płock zaliczył dwa zwycięstwa na wyjeździe, a to się bardzo ceni, teraz czas na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie u siebie przed własnymi kibicami. Jakbym miał zobrazować ten mecz odnośnie poziomu to wygląda mniej więcej tak: Valencia vs. Almeria.

Wynik: 0:2
Błagam Cię jak nie masz pojęcia o czym piszesz to nie pisz bo się kompromitujesz. Ta liga jest wyrównana jak mało która w Europie chyba. Wisła Płock nie gra nic szczególnego, widziałem ich mecz z Sosnowcem i zagrali bardzo przeciętnie a bramkę zawdzięczali błędowi bramkarza, który przepuścił prosty strzał z 30 metrów.
Granie takich kursów w tej lidze jest bez sensu bo na każdym kroku widać, że tutaj każdy może wygrać z każdym i to nie jest czcze gadanie.
Teoretycznie masz w jakimś stopniu tam jakąś rację, ale nie bez powodu są zespoły które walczą o awans, a niektóre cudem o utrzymanie ;).
 
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
Mecz:Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
Typ: over 2,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dniu jutrzejszym czeka nas bardzo interesujące spotkanie na zapleczu ekstraklasy. Na stadionie 1000-lecia w Sosnowcu miejscowe Zagłębie podejmie obecnego wicelidera ligi Arkę Gdynia
Zarówno jedna jak i druga drużyna posiadają pewne marzenie, to powrót po wielu latach do Ekstraklasy, każda z nich próbuje odbudować potęgę dawnych lat, jednak wydaję się że bliżej tej ekstraklasy graczom z Gdyni.
Zagłębie to beniaminek ligi, który walczył o powrót na zaplecze ekstraklasy kilka ładnych lat i w końcu się udało. W pierwszym spotkaniu przy pełnych trybunach podejmowali Wisłę Płock, która zajęła w ubiegłym sezonie trzecie miejsce. Trzeba przyznać, że miejscowi to nie jest drużyna do spadku. Pamiętam ten mecz, bo akurat miałem w tym meczu postawionych sosnowiczan. Oglądałem i oczom po prostu nie wierzyłem, bo bramka gości była jak zaczarowana! Nic nie chciało wpaść, a sytuacji do zdobycia goli było z co najmniej dziesięć. Gracze z Płocka nie mieli tych okazji za wiele, ale mieli za to Rogalskiego, który strzałem z dystansu pokonał golkipera beniaminka ligi i zapewnił zwycięstwo gościom. Kolejny mecz to derby z GKS-em Katowice i goście pokazali po raz kolejny fajny ofensywny futbol, który zakończył się zwycięstwem po golu Konrada Budki z 24 minuty, ale okazji na zdobycie większej ilości bramek nie brakowało. Katowiczanie należy zwrócić uwagę nie pokazali niczego ciekawego co potwierdzały gwizdy pojawiające się na stadionie. W poprzedniej kolejce Zagłębie podejmowało na własnym stadionie Wigry Suwałki i do przerwy przegrywali 0-2, jednak wszystko zmieniło się po przerwie i bohaterem meczu mógł zostać Fidziukiewicz, który po dwóch golach doprowadził do remisu. Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry gracze z Suwałk wyszli na prowadzenie. W doliczonym czasie gry miejscowi otrzymali od sędziego dosyć kontrowersyjnego karnego, a do piłki podszedł nie kto inny jak Fidziukiewicz, który niestety nie skomplementował hattricka w tym spotkaniu, bo piłka po jego strzale trafiła w słupek, a dobitka Araka wylądowała nad poprzeczką. Dodatkowo Zagłębie pokonało w międzyczasie w Pucharze Polski słabo grający Górnik Zabrze 3-1.
Arkowcy, którzy po raz kolejny podejmują batalie o ekstraklasę swój pierwszy mecz grali właśnie ze spadkowiczem, czyli Zawiszą Bydgoszcz. Taki mecz w pierwszej kolejce spotkań elektryzował chyba wszystkich. W 27 minucie Siemaszko wyprowadził swój zespół na prowadzenie i jeszcze przed przerwą powinno być 2-0, lecz karnego nie wykorzystał Vinícius co się zemściło, bo tuż na początku drugiej połowy bydgoszczanie wyrównali za sprawą Kamila Drygasa. Do końca meczu losy spotkania mogły przechylić się za równo na jedną jak drugą stroną, ale mecz zakończył się podziałem punktów. Gdynianie w kolejnym spotkaniu pojechali do Płocka, który jest bardzo ciężkim terenem. Należy przyznać, że gracze z Wisły minęli się z meczem szerokim łukiem. Na prowadzenie przyjezdni wyszli już po raz kolejny Siemaszko, który wyrasta na czołowego gracza podopiecznego Grzegorza Nicińskiego. Następnie gracze z Olimipijskiej nie wykorzystali karnego i historia lubi się powtarzać, lecz nie tym razem. Żółto-niebiescy dobili rywala w 90 minucie meczu, i wygrali 2-0. W ostatniej kolejce spotkań Arka podejmowało GKS Katowice i ten mecz powinien zakończyć się wygraniem Arki co najmniej 3-0, a zakończył się wyłącznie szczęśliwym golem w doliczonym czasie gry Tadeusza Sochy.
Długo zastanawiałem się co postawić w tym meczu, bo Zagłębie jest mocną drużyną na własnym stadionie, ale widać że brakuje im jeszcze boiskowego cwaniactwa i doświadczenia. Kurs na zwycięstwo Arki dla mnie za niski, bo ledwo 2,20 więc z automatu podziękowałem. Zdecydowałem się na over bramkowy, bo obie ekipy grają fajny futbol z przodu i szykuje się bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy Fidzukiewiczem, a Siemaszko.
Sugestie co do innych typów:
2/10 - BTTS po kursie 1,80
Over 2,5 +++
BTTS +++
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Jakbym miał zobrazować ten mecz odnośnie poziomu to wygląda mniej więcej tak: Valencia vs. Almeria.
Błagam Cię jak nie masz pojęcia o czym piszesz to nie pisz bo się kompromitujesz. Ta liga jest wyrównana jak mało która w Europie chyba. Wisła Płock nie gra nic szczególnego, widziałem ich mecz z Sosnowcem i zagrali bardzo przeciętnie a bramkę zawdzięczali błędowi bramkarza, który przepuścił prosty strzał z 30 metrów.
Granie takich kursów w tej lidze jest bez sensu bo na każdym kroku widać, że tutaj każdy może wygrać z każdym i to nie jest czcze gadanie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety potwierdziły się moje słowa. Miedziowi znów zagrali kiepsko... Gdyby nie błędy indywidualne Zawiszy to by pod linię szesnastki nawet nie weszli. Przykre ale prawdziwe albo ten trener, albo Ci zawodnicy są beznadziejni. Bo po szumnych zapowiedziach z początku sezonu wychodzi klapa nad klapą. Dlatego lepiej dokonać jakiś zmian. A nam grać przeciwko tej ekipie bo jak widać na razie nam nie pomogą zarobić.
 
pakorks 5

pakorks

Użytkownik
Chojniczanka Chojnice - GKS Olimpia Grudziadz [Mecz w Grudziądzu]
Typ: 2


Sobotni mecz rozegrany zostanie na boisku Olimpii Grudziądz ale to Chojniczanka Chojnice wystąpi w roli gospodarza. Atut &quot;własnych śmieci&quot; oraz historia dotychczasowych spotkań zdecydowanie przemawiają za piłkarzami Tomasza Asensky&#39;ego. Chojnicki zespół w meczu o stawkę jeszcze nigdy nie wygrał z Olimpią, ba w Grudziądzu nie zdobył nawet bramki! Ostatnia potyczka obu ekip miała charakter towarzyski. Mecz rozegrany 11 lipca 2015 roku zakończył się triumfem biało-zielonych 2:1, a gola w końcowych minutach, strzałem z rzutu karnego zdobył Marcin Kaczmarek.

Typ Na Olimpię kurs w Bah 1.97.


Drugi kurs to w ciemno i bez analizy na Wisłę Płock. Bezpieczna 1 lub można poszukać po handi.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Mecz:Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
Typ: over 2,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dniu jutrzejszym czeka nas bardzo interesujące spotkanie na zapleczu ekstraklasy. Na stadionie 1000-lecia w Sosnowcu miejscowe Zagłębie podejmie obecnego wicelidera ligi Arkę Gdynia
Zarówno jedna jak i druga drużyna posiadają pewne marzenie, to powrót po wielu latach do Ekstraklasy, każda z nich próbuje odbudować potęgę dawnych lat, jednak wydaję się że bliżej tej ekstraklasy graczom z Gdyni.
Zagłębie to beniaminek ligi, który walczył o powrót na zaplecze ekstraklasy kilka ładnych lat i w końcu się udało. W pierwszym spotkaniu przy pełnych trybunach podejmowali Wisłę Płock, która zajęła w ubiegłym sezonie trzecie miejsce. Trzeba przyznać, że miejscowi to nie jest drużyna do spadku. Pamiętam ten mecz, bo akurat miałem w tym meczu postawionych sosnowiczan. Oglądałem i oczom po prostu nie wierzyłem, bo bramka gości była jak zaczarowana! Nic nie chciało wpaść, a sytuacji do zdobycia goli było z co najmniej dziesięć. Gracze z Płocka nie mieli tych okazji za wiele, ale mieli za to Rogalskiego, który strzałem z dystansu pokonał golkipera beniaminka ligi i zapewnił zwycięstwo gościom. Kolejny mecz to derby z GKS-em Katowice i goście pokazali po raz kolejny fajny ofensywny futbol, który zakończył się zwycięstwem po golu Konrada Budki z 24 minuty, ale okazji na zdobycie większej ilości bramek nie brakowało. Katowiczanie należy zwrócić uwagę nie pokazali niczego ciekawego co potwierdzały gwizdy pojawiające się na stadionie. W poprzedniej kolejce Zagłębie podejmowało na własnym stadionie Wigry Suwałki i do przerwy przegrywali 0-2, jednak wszystko zmieniło się po przerwie i bohaterem meczu mógł zostać Fidziukiewicz, który po dwóch golach doprowadził do remisu. Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry gracze z Suwałk wyszli na prowadzenie. W doliczonym czasie gry miejscowi otrzymali od sędziego dosyć kontrowersyjnego karnego, a do piłki podszedł nie kto inny jak Fidziukiewicz, który niestety nie skomplementował hattricka w tym spotkaniu, bo piłka po jego strzale trafiła w słupek, a dobitka Araka wylądowała nad poprzeczką. Dodatkowo Zagłębie pokonało w międzyczasie w Pucharze Polski słabo grający Górnik Zabrze 3-1.
Arkowcy, którzy po raz kolejny podejmują batalie o ekstraklasę swój pierwszy mecz grali właśnie ze spadkowiczem, czyli Zawiszą Bydgoszcz. Taki mecz w pierwszej kolejce spotkań elektryzował chyba wszystkich. W 27 minucie Siemaszko wyprowadził swój zespół na prowadzenie i jeszcze przed przerwą powinno być 2-0, lecz karnego nie wykorzystał Vinícius co się zemściło, bo tuż na początku drugiej połowy bydgoszczanie wyrównali za sprawą Kamila Drygasa. Do końca meczu losy spotkania mogły przechylić się za równo na jedną jak drugą stroną, ale mecz zakończył się podziałem punktów. Gdynianie w kolejnym spotkaniu pojechali do Płocka, który jest bardzo ciężkim terenem. Należy przyznać, że gracze z Wisły minęli się z meczem szerokim łukiem. Na prowadzenie przyjezdni wyszli już po raz kolejny Siemaszko, który wyrasta na czołowego gracza podopiecznego Grzegorza Nicińskiego. Następnie gracze z Olimipijskiej nie wykorzystali karnego i historia lubi się powtarzać, lecz nie tym razem. Żółto-niebiescy dobili rywala w 90 minucie meczu, i wygrali 2-0. W ostatniej kolejce spotkań Arka podejmowało GKS Katowice i ten mecz powinien zakończyć się wygraniem Arki co najmniej 3-0, a zakończył się wyłącznie szczęśliwym golem w doliczonym czasie gry Tadeusza Sochy.
Długo zastanawiałem się co postawić w tym meczu, bo Zagłębie jest mocną drużyną na własnym stadionie, ale widać że brakuje im jeszcze boiskowego cwaniactwa i doświadczenia. Kurs na zwycięstwo Arki dla mnie za niski, bo ledwo 2,20 więc z automatu podziękowałem. Zdecydowałem się na over bramkowy, bo obie ekipy grają fajny futbol z przodu i szykuje się bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy Fidzukiewiczem, a Siemaszko.
Sugestie co do innych typów:
2/10 - BTTS po kursie 1,80
1. Skąd wytrzasnąłeś nazwę stadion 1000 lecia w Sosnowcu? ???? Ja znam go jako Stadion Ludowy.
2. W Katowicach Zagłębie wygrało po bramce Konrada Budka, nie Budki.
3. W meczu z Wisłą do kompletu sporo brakowało, dziś jest za to spodziewany ponieważ w przedsprzedaży rozeszły się prawie wszystkie bilety.
Co do typów - obrona Zagłębia jest dziurawa jak ser szwajcarski,a na bramce w meczach ligowych wisi ręcznik (Gąsiński). Mam nadzieję, że w dniu dzisiejszym w bramce stanie Fabisiak. Gąsiński w lidze puścił 4 bramki, w tym 3 zza pola karnego i każdy z tych strzałów obroniłby byle bramkarz z A klasy.
BTS-y stawiałem regularnie jak Zagłębie grało jeszcze w II lidze i zazwyczaj wchodziły, ponadto warto stawiać, że pierwszą bramkę strzelą goście - wtedy dopiero Zagłębie bierze się do roboty.
Także do typu mogę się przychylić.

Pierwsza bramka - Arka 1,8 fortuna✅
Druga połowa więcej bramek 2.06 fortuna⛔po 3
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia : Zagłębie 1X @ 1.70 - 6/10 Bet365 4:2 ✅✅✅
Utrata punktów Zagłębia w ostatnim spotkaniu mówiąc szczerze nie dziwi biorąc pod uwagę że zagrali w środku tygodnia Pucharowy pojedynek z Górnikiem optymalnym składem który mógł wystawić trener. Teraz przyszła świeżość zawodnicy od poczęli i mogli w 100% skupić się na dzisiejszym rywalem którym to będzie Arka Gdynia. Drużyna z Gdyni nie prezentuje nic polotnego by stawiać w ich kierunku nadal widac brak napastnika i z tym będą musieli się męczyć do okienka zimowego. Punktów może i nazbierali ale ich styl zwycięstw nie powala i jeżeli przyjdzie im zmierzyć sie z drużyną która wybiega ich będą problemy. Kibica Zagłębia liczą w końcu na pierwszy komplet punktów na własnym boisku bilety dobrze sie sprzedają w tym zespole tkwi spory potencjał i przede wszystkim jest fajna atmosfera co można wyczuć na kilometr w wywiadach i zachowaniach piłkarzy. Oglądałem spotkanie w Katowicach gdzie Zagłębie wygrało w imponującym stylu spotkanie 0:1 liczę na powtórkę tym bardziej że będzie transmisja na Polsaciesport. Wchodzę mocno w 1X wątpię by Arka była wstanie wygrać ten pojedynek.
Wisła Płock - Pogoń Siedlce : Wisła -1.5 @ 2.05 - 4/10 Bet365 0:2 ⛔⛔⛔:?
Z takiego kursu wręcz trzeba skorzystać. Pogoń cudem sie utrzymała i spore wietrzenie składu i efekty widać 1 punkt zdobyty z Chrobrym swoją drogą zawodnicy gospodarzy chyba naćpani byli że zremisowali z Siedlcami i dwie mocne porażki. Ten zespół jest rozsypany i nie widać światła w tunelu do tego wieczne wyjazdy.Wisła po słabszym meczu z Arka u siebie wygrała z Kluczborkiem 1:2 i teraz przyszedł czas na zwycięstwo na własnym stadionie tym bardziej że są aspiracje na ekstraklase. Handicap do pokrycia bez większego wysiłku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Zagłebie Sosnowiec- Arka Gdynia
Nie będę analizował gdyż już ujrzałem analizy 3 osób za co bardzo dziękuję bo jeszcze lepiej rozświetliły mi typ dobra robota panowie. Spokojnie co postawie to że Sosnowiec strzeli bramkę w drugiej połowie BET365: kurs 1.83 ✅✅✅
Krótko dodam od siebie że drużyna Zagłebia gra zawsze do końca i liczę na to że nie zawiedzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom