>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka Ligi Konferencji UEFA (9.11.2023) - Czwartek

Status
Zamknięty.
versa 397,5K

versa

Typer
Zrinjski - Legia Warszawa
Obie drużyny strzelą gola
Fortuna @1.77

Dzień dobry, sądzę że w tym spotkaniu padnie BTTS, bowiem obie drużyny cały czas mocno walczą, można powiedzieć o sensacyjny awans z grupy, w której faworytami na samym początku było AZ Alkmar oraz przede wszystkim angielska Aston Villa, tymczasem niespodziewanie na półmetku zmagań grupowych na pierwszym miejscu w tabeli jest drużyna z Warszawy, a Zrinjski trafi 3 punkty do nich. Obie drużyny są nastawione ofensywnie i obie drużyny popełniają masę błędów w obronie, spójrzmy chociażby na ostatnie dziesięć meczy obu drużyn, jedna jak i druga drużyna dawała sobie wbić conajmniej gola w aż 8 takich spotkaniach, choć patrząc na BTTS w tych spotkaniach to Legii zdarzyło się to pięciokrotnie, a u Zrinjskij zaledwie 4krotnie, jednak biorąc na wzorzec ich ostatnie bezpośrednie spotkanie można wysnuć teorie, że i tym razem zobaczymy BTTS, bowiem drużyny są bardzo do siebie zbliżone potencjałem.
 
Ostatnia edycja:
Norman33 6,1K

Norman33

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Liga Konferencji
Godzina: 9.11.2023, 18:45
Spotkanie: Legia Warszawa – Zrijnski Mostar
Typ: 2. drużyna: powyżej 0.5 gola + powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 3,75
Bukmacher: STS
Analiza:
Kusząco wysoki kurs na dość prawdopodobny scenariusz. Niezależnie od wyniku, Bośniacy powinni atakować. W poprzednich meczach udowodnili też, że potrafią strzelać, a Legia ma ostatnio ewidentnie problemy w defensywie, co mocno ukazały poprzednie mecze ligowe. Biorąc to wszystko pod uwagę uważam, że warto zaryzykować ten zakład.
 
F 2,4K

filipekk

Użytkownik
Ferencvaros - Genk powyżej 4.5 kartki kurs: 2.50 Betfan

przy takim kursie? biorę to. Dla porównania Superbet 2.10. Mecz o przysłowiowe 6 pkt i praktycznie awans z drugiego miejsca (mam nadzieje ze Fiorentina wygra dziś z Cukaricki.
w pierwszym meczu miedzy tymi drużynami było aż 36 fauli i tylko (jak na tak dużą ilość fauli) trzy żółte i czerwona. Dziś mam nadzieje, że na boisku będzie równie agresywnie ale sędzia będzie częściej wyciągał kartki z kieszonki. Sędzią będzie A.Kulbakov. W lidze białoruskiej ma bardzo niską średnią trzech żółtych kartek na mecz ale jak przeglądałem jego ostatnie mecze w europejskich pucharach wygląda to bardzo fajnie : (7, 7+czerwona, 3, 5+czerwona, 6, 10, 3+czerwona). Myśle, że na boisku nie będzie bardzo spokojnie i te 5pkt kartkowych powinno się pojawić tym bardziej, że kurs 2.50 jest warty ryzyka

a kuponik na puchary idzie taki:

Astana - Ballkani powyżej 5.5 kartki kurs: 2.00
Besiktas - Bodo/Glimt powyżej 4.5 kartki kurs: 2.25
Ferencvaros - Genk powyżej 4.5 kartki kurs: 2.50

Servette - Sheriff Tiraspol powyżej 4.5 kartki kurs: 1.95

Ako: 21.94 Betfan:(
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +360
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Legia Warszawa - Zrinsjski Mostar 1/+1.5 1.70

Chyba nie ma pewniejszego typu po tak wysokim kursie jaki oferuje nam Legia Warszawa.
Gdyby Legia miała dobrą obronę - kurs powinien wynieść w granicach 1.20-1.30.
Nie oszukujmy się - Zrinjski i tak już osiągnęło sky is the limit. Sam występ w fazie grupowej to dla nich zdecydowanie za dużo oraz ogromne święto z racji tej, iż zawsze odpadali w kwalifikacjach. Zwycięstwo z AZ Alkmaar kompletnie przypadkowe, gdzie goście sobie już odpuścili myśląc, że jak wbiją im 3 bramki do przerwy tak już będzie po meczu. Ale niestety nie było. Aston Villa też sobie pogrywa rezerwami w pucharach europejskich - dlatego wymęczyli 1:0 w ostatniej chwili.
Legia Warszawa wręcz przeciwnie. Rozgrywki te są dla nich priorytetem - dlatego u siebie pokaże nam zdecydowaną przewagę nad tą drużyną. Dziś pokaże nam zdecydowanie ofensywną grę - ale też i zapewne tradycją będzie utrata maksymalnie jednego gola. Ale może też Legia zachowa i czyste konto czego jeszcze nie doświadczyliśmy w ich wykonaniu w tej edycji europejskich pucharów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +693
H 91K

hasbaart

Typer
FC Astana - Balkani
W kontekście typowania dzisiejszego spotkania bardzo dobrze się stało, że Astana wygrała ostatnio w Balkani gdyż w tym momencie obie drużyny + Dinamo Zagrzeb mają po 3pkt i biorą cały czas udzial w walce o awans...
Jakoś tak bez specjalnych oporów będę dziś tu grał kartki. Astana w jedynym jak do tej pory meczy u siebie z Pilznem złapała sama 4żk a łącznie w spotkaniu bylo 7. Balkani z tym samym Pilznem miało 2żk ale dzięki rywalom łącznie wyszło 6żk. Myślę, że z uwagi na możliwość awansu obu drużyn i jest tu szansa na powtórzenie dziś tego. Sędziuje Węgier Balázs Berke, który w tym roku w pucharach prowadził tylko 2 mecze eliminacji LK ale w jednym dał 7żk, a w drugim 3żk + 2X CZERWONA. Wychodzi na to, że nie boi się kartek wyciągać i mimo, że w tym sezonie tylko w niektórych spotkaniach to potwierdza to na przestrzeni całego poprzedniego sezonu w 25 meczach pokazał 137żķ, 4 czerwone o 11 karnych.
Nie ma się co oszukiwać, że druzyny to nie jest jakaś topka drużyn europejskich, nawet nie jest to pewnie sredni poziom ale myślę, że braki będą nadrabiali ambicja i faulami 😅😉

Over 4,5żk- 1,50
Over 5,5żk- 1,90
Astana over 2,5żk- 1,65

Legia - Żrinjski
Grupa E to jakiś odmienny stan umysłu 🤦‍♂️
Legia 6pkt
Aston Villa 6pkt
Żrinjski 3pkt
Alkmaar 3pkt
Legia po zwycięstwie w Mostarze i Aston Villą 🙈😅 na pierwszym miejscu w grupie... W pierwszym meczy ze Żrinjskim wygrana 1:2 i do tego 5żk (3 Legia) I faule 8-15. Zrinskij generalnie nie ma dużo fauli
8 fauli z Legią
5 fauli z Alkmar 4:3 i 5żk 😅 6 (w sumie)
9 fauli w Aston Villi i 2żk (4 w sumie)
Wydaje mi się, że patrząc na to, że po dzisiejszym meczu zostaje im jeszcze wyjazd do Alkmaar i rewanż u siebie z Villą to Legia jest zdecydowanie najbardziej zespołem do ugryzienia... Wystarczy zagrać jak Stal Mielec 🙈🤣
No dobrze a tak na poważnie to myślę, że tu kolejne szalone widowisko się szykuje. Złamanego grosza nie postawie ani na jedną ani na drugą drużynę ale kartki wydają mi się tu fajna opcją.
Sedzuje hiszpan Bengoetxea który potrafi śmiało wyciągać w pucharach 7żk + Cz + karny, potrafi mieć mecze z 1żk...🤷‍♂️
Dzisiaj wydaje się, że to będzie mecz z cyklu tych z wieloma kartkami. Różnych kolorów 😉
Over 4,5żk - 1,60
Over 5,5żk - 2,10
Legia over 2,5żk- 1,95
Żrinjski over 2,5żk- 1,85
Żrinjski over 3,5żk- 3,20
Czerwona Kartka - 3,60
Karny - 3,00

Ferencvaros - Genk
Gram ponownie ten mecz bo sytuacja jest w grupie jest ciekawa.
Fiorentina 5pkt
Ferencvaros 5pkt
Genk 5pkt
Cukaricki 0pkt
Fiorentina gra u Cukierków i punktów pewnie nie straci (chociaż 🤔🤷‍♂️) ale obak rywale biją się o drugie miejsce. Genk stracił punkty (tak to trzeba odbierać) u siebie z Węgrami i tym samym dał im wiarę w walkę o awans. Teraz mecz na Węgrzech i myślę, że tam może być gorąco🔥
Ferencvaros do tej pory
W Genku - 3żk + CZERWONA Genk
W Fiorentinie 6żk (5żk Ferencvaros)
Z Cukierkami 6żk (5żk cukierki
Genk oprócz meczy z Ferencvarosem
W Cukierkach - 2żk cukierki
Z Fiorentina- 3żk (2 fiora)
I normalnie bym się tego nie czepił bo nie wyglada to mega overovo ale zagram to że względu na sędziego. Sędziuje Bialorusin Kulbakov który w tym sezonie w pucharach na razie tylko jeden mecz ale za to 7żk
W zeszłym sezonie
LE - 2 mecze
4żk + CZERWONA + KARNY
7żk + CZERWONA + KARNY
LK
3żk (Genk u siebie)
Kwal LE
10żk
Rok wcześniej 🙈🤣🤣
Liga Mistrzów
1 mecz
Sevilla- RB Salzburg 1:1 - 9żk + CZERWONA + 4‼ karny
LE
1 mecz - 2żk
LK - 2 mecze
4żk + KARNY
9żk
Jak widać trochę taka maszynka do kartek i karnych. Patrząc na to jaka jest stawka meczy można przypuszczać że Ti też trochę kartek pokaże i myślę, że większość dla gospodarzy
Karny - 2,90
Over 3,5żk- 1,55
Over 4,5żk- 2,10
Over 5,5żk- 3,00
Ferencvaros over 1,5żk- 1,53
Ferencvaros over 2,5żk - 2,50
Ferencvaros over 3,5żk- 4,60
Czerwona Kartka- 4,00

Trochę mnie dziwi, że buki tak niedoceniają tego meczu jeśli chodzi o kartki. Wiem, że Genk jest raczej underowy ale ostatnio u siebie wyłapali czerwo. Ferencvaros też potrafi kartek nałapać. Dzisiaj jest na to doskonała okazja szczególnie przy sędzi dajacym kartki z taką łatwością 🤷‍♂️
 
Otrzymane punkty reputacji: +193
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
HJK Helsinki vs Eintracht Frankfurt
Typ: Hjk Helsinki lub remis

Witam!
https://www.livescore.com/en/footba...acht-frankfurt-vs-hjk-helsinki/1072102/stats/ tu stastyki nie kłamią
6:0 przytrafiło się "Niemcom" jak ślepej kurze ziarno. Po pierwsze gol z karnego który zdeprymował piłkarzy Hjk Helsinki. Efekt 4:0 do przerwy. Ale po prostu wyszedł im mecz. 60% skuteczność gdyż Eintracht oddał 10 strzałów w światło bramki przyjezdnych. Czysty mecz gdyż tylko 8 fauli Eintrachtu i 7 Hjk Helsinki.

Nie sądzę aby taki mecz się Eintrachtowi udało powtórzyć.

Francuskim rozjemcą będzie Pierre Gaillouste, 34 letni sędzia.

https://gm.efortuna.pl/zaklady-bukm...uropy/hjk-helsinki-eint-frankfurt-MPL85556456
Podział stawek w Efortuna jest następujący: po 0,2% na Hjk Helsinki i 0,2% na remis oraz 99,6% stawek na Eintracht Frankfurt. Czyli co 500 osoba stawia na gospodarzy oraz co 500 na remis.

Wywali ten mecz (m.in. bo będą także inne niespodzianki) tzw popularne taśmy.

https://streameast.to/soccer/event/11608864 Live stream z tego meczu

Pozdrawiam
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Następny pewniak:Aston Villa vs AZ Alkmaar
Mój typ: X2

Patrząc na poprzedni mecz: https://www.livescore.com/en/footba...up-e/az-alkmaar-vs-aston-villa/1072090/stats/

Proste 4:1 dla przyjezdnych z Birmingham.
Dziś zagrają inaczej: staną w obronie Holendrzy i będą grali z kontry. Nie oglądałem pierwszego meczu ale sądzę że Aston Villa miała delikatną przewagę w polu. Dziś będą atakować co spowoduje ok 3-4 sytuacji bramkowych dla AZ.

"Villa are set to be without the injured Emiliano Buendia, Tyrone Mings and Jacob Ramsey. However, left-back Alex Moreno returned to the squad in Sunday's defeat at Nottingham Forest."

Ja tu widzę X2.

https://gm.efortuna.pl/zaklady-bukm...villa-az-alkmaar-MPL85556489#event-betbuilder Podział stawek w EFORTUNA jest następujący: 99.4 % na Aston Villę, 0,4% na remis i 0,2% na AZ Alkmaar.

Czyli co 500 osoba daje na AZ.
I co 250 daje na remis.

Wywali taśmy ta Aston Villa jak nic.

Live stream https://streameast.to/soccer/event/11608835

Pozdrawiam
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Konferencji
Godzinna: 18:45
Spotkanie: Legia Warszawa vs Zrinjski
Typ: Ernest Muci strzeli gola
Kurs: 3.35
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Legia wreszcie przełamała się w Ekstraklasie. Sam mecz z Radomiakiem w Radomiu nie stał na najwyższym poziomie i stołeczni tym razem nie stworzyli sobie masy szans.
Liczy się jednak to, co jest w siatce i 3 punkty są bardzo ważne w kontekście walki o mistrzostwo. Naturalnie gospodarze muszą w tej kampanii dzielić swoje obowiązki z Ligą Konferencji i w tych rozgrywkach Legii idzie naprawdę dobrze. Tylko 1 przegrana z AZ Alkmaar i 2 wygrane z Aston Villą oraz Zrinjski robią wrażenie. Cały czas trwa jednak dyskusja, kto powinien być numerem 1 w bramce i dzisiaj pomiędzy słupkami stanie Dominik Hładun. Czy piłkarz wykorzysta swoją szansę?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Zrinjski, a więc najsłabszy zespół w grupie Legii Warszawa. Jest to drużyna, która nie miała zbyt wielu przygód w europejskich pucharach, ale stworzenie kolejnych rozgrywek otwiera nowe horyzonty dla takich projektów. Jeżeli przypomnimy sobie rywalizację tego klubu z Wojskowymi dwa tygodnie temu, to przyjezdni nie pokazali u siebie niczego wielkiego. Jasne, były obawy, że może powtórzyć się scenariusz z AZ Alkmaar i odrobienie nawet większych strat, ale tak się ostatecznie nie stało, bo to Legia odmieniła losy spotkania. Na krajowym podwórku Zrinjski radzi sobie całkiem nieźle, znajdując się na pozycji wicelidera i awansując do kolejnej rundy pucharu. Czy outsider zaskoczy faworyta?

Czekałem na składy i Legia wychodzi z Ernestem Muci. Albańczyk od dłuższego czasu jest bez trafienia i potrzebuje przełamania. Pamiętamy przecież jego dobry okres w eliminacjach do LK i gdzie jak nie ma własnym obiekcie z najsłabszym rywalem nawiazac do tamtych momentów. Myślę, że Legię stać tutaj na 2-3 trafienia i przy jednym z nich swoje przełamanie zaliczy Ernest.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom