>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

4 kolejka Ligue1 [28-30 sierpień 2015]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Mega Promocja w Expekt - zakład bez ryzyka do 222zł (oferta bez obrotu)

4 kolejka pod znakiem wielkiego hitu na Stade Louis II w niedzielny wieczór. Monaco kontra Paris SG! Tego meczu nie wolno przegapić!
Ponadto ciekawe jak tym razem spisze się Marsylia, która przełamała się z przytupem w poprzedniej kolejce ogrywając az 6:0 Troyes.
Lyon także poszuka formy i punktów po porażce z Rennes, z tym że zadanie ma utrudnione bo zawita na niewygodny teren do Caen.
Kto wygra? W kim upatrujecie faworytów tego weekendu?
Zachęcam do dyskusji ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Panowie trzeba rozruszać dyskusję w tym dziale!

Jedenastka 3 kolejki nad Sekwaną




Guingamp - Marsylia

Golem 3 kolejki należy uznać trafienie Lucasa Ocamposa dla Marsylii, strzał przewrotką, ulala! :cool:
Piękną bombę w tym meczu w siatce ulokował także Lasanna Diarra, ogólnie Marsylia zagrała z rozmachem i widowiskowo, 6:0 o tym świadczy najlepiej. teraz przed OM starcie z Gęgą i są rzecz jasna faworytem. Do klubu świetnie wprowadził się Remy Cabella i wg mnie to bardzo dobry ruch ze strony klubu. Poza tym pozbyto się irytującego Thauvina więc transakcja przyniosła same plusy. Co ciekawe Cabella to jeden z tych graczy, którzy w 2012 roku sensacyjnie wraz z Montpellier zdobyli tytuł mistrzowski, teraz jest kolejnym który wraca do Ligue1, więcej na ten temat można poczytać tutaj -&gt; http://vivelaligue1.pl/powrot-mistrzow-z-2012-roku/


Caen - Ol.Lyon

A co się dzieję z Lyonem? Najpierw remis u siebie z Lorient, gdzie bohaterem bramkarz Lecomte, a teraz porażka z Rennes 1:2 gdzie nie najlepiej spisała się defensywa bo błedy popełniali i Yanga Mbiwa i Rafael,a także Umtiti maczał palce w niektórych groźnych sytuacjach rywala. OL daleko do formy z popzredniego sezonu, ale też na ich obronę należy dodać, że stwarzają te sytuacje bramkowe w dużej ilości. Valbuena dodał jakości z przodu, razem Z Fekirem i Lacazettem tworzą super trio. Wrócił już Gonalons, jest Tolisso. Paczka OL wygląda na papierze niesamowicie dobrze. Teraz pytanie kiedy odpali na dobre? Jak myślicie, będzie to już w meczu z Caen?
Ciekawa lektura o sytuacji w Lyonie -&gt; http://vivelaligue1.pl/stabilizacja-przede-wszystkim/


Monaco - PSG

Creme de la creme tej serii gier! Monaco jednak odpadlo z Champions League, nie dali rady odrobić strat z Estadio Mestalla, ale trudno o taki obrót spraw skoro Fabinho już na samym początku podaje wprost pod nogi Negredo... A to co zrobił Negredo to palce lizać! :cool: Bez Moutinho Monaco jednak wiele traci, Cavaleiro i Bernardo Silva bez niego nie wyglądają tak dobrze. Martial wczoraj miał swoje momenty, ale się nie udało.
Kadra i skład Monaco wygląda ciekawie i obiecująco, dużo młodych fajnych graczy. Moze tym razem od początku szansę dostanie Thomas Lemar? Wczoraj dał bardzo dobrą zmianę, może więc teraz także dostanie swoje minuty, zobaczymy.

Z obozu paryskiego można napisac iż niestety w tym meczu nie zagra Javier Pastore, który doznał urazu łydki na początku meczu z Montpellier.
Póki co żadnych infromacji nie znalazłem o mozliwym występie Di Marii i Zlatana. Jak ktoś ma niech się podzieli w miarę upływu czasu ;)

No i zachęcam do dyskusji! Nie wierzę, że nie oglądacie Ligue1, przecież to ciekawa liga, sporo fajnych meczów, wiele efektownych zagrań, bramek. Więc zapraszam do dyskusji i udzielania się w temacie ;)
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Nie wiem czy OL.Marsylia się dzisiaj nie podpali za bardzo.. Jadą po pewny win, żeby tylko to ich nie zgubiło, choć osobiście trzymam za nich kciuki dzisiaj. Z jednej strony weszli na wyższy level i wygrywanie w końcu nie sprawia im problemów (mam na myśli ostatni mecz). A z drugiej mecze wyjazdowe to zawsze była ich bolączka. Pamiętacie passę w tamtym sezonie? Wprawdzie gospodarze bez gola od 4 meczy, ale w tym razem dochodzi atut własnego boiska, więc strachu nie będzie przed rywalem. Co ciekawe na 8 ostatnich bezpośrednich pojedynków 8 wygrała Marsylia! W takim przypadku czyżby mają patent na Guingamp? W Marsylii wciąż nie mogą grać Djedje i Abou Diaby. Chociaż ten drugi pan już nawet trenuje, ale w klubie uznali, że wróci dopiero po przerwie spowodowanej meczami reprezentacji w eliminacjach Mistrzostw Europy. Większym problemem trenera OM jest kontuzja napastnika Abela Barrady – strzelca pierwszego gola dla Marsylii w tym sezonie. Jeśli nie wykuruje się na ten mecz zastąpi go Jacques-Alaixys Romao. Jeśli chodzi o gospodarzy to mogą liczyć na powrót do składu Larsa Jacobsena i Nicolasa Benezeta. Być może zagra też pozyskany w ostatniej chwili napastnik 30-letni Jimmy Briand z Hannover 96, który wcześniej w Ligue 1 zdobył 77 goli w barwach Rennes i Lyonu. Wszyscy oczekują kolejnej passy OL.M. Nie powinni przegrać, choć BTS też wielce możliwy.
Myślę że dzisiaj pefeczka 2 DNB po 1.46.
EA Guingamp - Olympique Marseilla
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.46
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Guingamp - Marseille
Typ: over 3,5 kartki ✅✅✅ 6 kartek :cool:
Kurs: 1,78
Bukmacher: Ónibet

Stawka: 2/10
Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Amaury Delerue, Francuz ma całkiem niezłą średnią 3,44 kartki/mecz, w tym sezonie prowadził już jeden mecz w lidze francuskiej i pokazał w nim 7 kartek, mam nadzieję że dzisiaj też będzie co najmniej 4 razy wyciągał kartki z kieszeni


  • gospodarze powalczą dziś o swoje pierwsze punkty w tym sezonie, gdzie mają je zdobyć jak nie na swoim stadionie, na pewno będą mieć trudne zadanie bo za przeciwników mają Marsylczyków którzy na pewno są pokrzepieni po swojej pierwszej efektownej wygranej w ostatniej kolejce, uważam że gospodarze mają szanse coś dzisiaj ugrać gdyż jak wiadomo goście dość kiepsko spisują się na wyjazdach, będzie to spotkanie pełne walki, przypuszczam że będzie podobne do spotkania z 2 kolejki między Guingamp a Lyonem, myślę że przyjezdni namęczą się niesamowicie co będzie skutkować dużą ilością fauli, a sędzia już będzie wiedział co z tym zrobić


  • jeśli chodzi o h2h to dość często taka linia była pokrywana w meczach tych drużyn, więc liczę że dziś będzie podobnie


Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
W piatkowy wieczor czeka nas spotkanie dwoch nieobliczalnych druzyn.Dlaczego nie obliczalnych?Odpowiedz jest prosta Guingamp jak pokazal poprzedni sezon jest w stanie wygrac z kazdym w Ligue 1 natomiast Marsylia potrafi przegrac z kazdym w lidze.Na papierze Marsylczycy sa zdecydowanym faworytem tego spotkania ale na szczescie statystyki nie graja i moze nas czekac bardzo wyrownane spotkanie.Zagadka pozostaje czy zeszlotygodniowe zwyciestwo 6-0 nad Troyes jest oznaka powrotu na wlasciwe tory czy wypadkiem przy pracy...Marsylia to naprawde dziwny klub.Druzyna co sezon przechodzi dziwne etapy od wygrania kilku meczow pod rzad do przegrywania wszystkiego po kolei.Byc moze jednym z pilkarzy ktorzy robili zla atmosfere w zespole z Stade Velodrome byl Florian Thauvin ktory zostal sprzedany do Newcastle United co nawet ucieszylo kibicow gdyz za nim nie przepadali.W druga strone przyszedl Remy Cabella ktory umiejętnościami moze i nie przewyzsza Thauvina ale z pewnoscia jest bardziej poukladany.Innym czynnikiem slabego startu Marsylczykow jest brak zgrania nowych graczy a dolaczylo ich sporo do klubu bo az 12! Co do zespolu Avant Guingamp to wielkich zmian w obecnym oknie transferowym nie doszlo.Kiepska sytuacja finansowa klubu nie pozwolila na szalenstwa transferowe dlatego kadra jest zblizona do tej z poprzedniego sezonu.Przejdzmy w koncu do sedna.Nie interesuje mnie zwyciestwo jakiejkolwiek druzyny w tym meczu tylko bramki.Guingamp jeszcze w tym sezonie nie strzelil gola w oficjalnym meczu wiec jest dobra okazja bo ich przeciwnik gra bardzo chaotycznie.Marsylia z pewnoscia cos ukluje dlatego ide w strone BTS.Stawka nawet przyzwoita wiec dlaczego by tego nie zagrac?Powodzenia!
Guingamp-Marsylia ⛔⛔ Marsylia to jednak tragedia...:?
obie strzela gola? TAK - @2,05 Betsson
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
St.Etienne - Bastia @ over 1,5 gola 1,44 Fortuna +++
Muszę zgodzić się z Robsonem, że ten dział to jakaś katastrofa jeśli chodzi o konkretne analizy i komentarze. Według mnie liga francuska niczym nie odstępuję od włoskiej, niemieckiej, polskiej ! Jednak na każdą kolejkę dwa-trzy wpisy to max co tutaj można przeczytać. Mnie ta liga bardzo ciekawi i lubię oglądać mecze Francuzów. Mecz St. Etienne z Bastią to ciekawy moment na przerwanie serii bez zwycięstwa drużyny z Bastii. Goście nie przegrali w tym sezonie jeszcze meczu. Chodzi za mną w tym spoktaniu BTS, ale over 1,5 gola wydaje mi się bezpieczniejszy. Od roku 1999 zespoły grały ze sobą 6 razy na terenie St.Etienne . Tylko w ostatnim spotkaniu nie padł over 1,5 gola. Statystyki, które ja bardzo lubię pokazują, że dziś over będzie pokryty. Dodatkowo forma Gospodarzy od jakiegoś czasu rośnie. W tygodniu awansowali do fazy grupowej Ligi Europy. Bastia według mnie miała bardzo dobry start sezonu bo zajmuje 5 miejsce w tabeli mając mecz mniej i 2pkt straty do lidera ! W zeszłym sezonie obydwa mecze skończyły się zwycięstwami po 1:0 gospodarzy w h2h. Teraz moim zdaniem over 1,5 gola to najciekawsza opcja na dzisiejszy mecz.
Polecam też @ over 1,5 gola po 1,44 +++ w meczu wieczornym w Monako.

A jednak PSG pokazało siłę…no coż… dlatego właśnie lepszy był over 1,5 gola niż BTS. Gratulacje dla nikefootball za wyczucie niemocy strzeleckiej Monako.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Przed piłkarzami Monaco i PSG niezwykle wielkie wyzwanie w tej kolejce. Musieliby zagrać na niebotycznym poziomie by jakkolwiek przyćmić to co wczoraj zrobił Nabil Fekir! Bohatera weekendu w Ligue1 zdaje się, że już mamy, ale poczekajmy jeszcze na dzisiejszy hit w Księstwie. Jednak bez słowa komentarza nad grą Fekira nie wolno przejść ot tak!
Zagrał niesamowicie, 3 gole + asysta, a gol na 2-0 to prawdziwa wkrętarka!! Obrońca do dzisiaj ma zawroty w głowie chyba :cool: Dla takich akcji, bramek kocha się Ligue1. Lyon zatrybił, a dość powiedzieć, że Caen też miało przecież swoje okazje, byliśmy ogólnie świadkami dobrego meczu, ale bohater był tylko jeden.


VS

MONACO - PARIS SG
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 2,10 b365
⛔0:3​

Monaco nie ma się czego wstydzić po dwumeczu z Valencią w el.LM. Tzn jeżeli chodzi o samą grę oczywiśćie, bo wstydzić się może prostych błędów w defensywie i nieskuteczności... Fabinho sprezentował piłkę Negredo a ten się zabawił w rewanżu, a w pierwszym meczu cuda wyczyniali Elderson i Wallace.
Gra defensywna Monaco leży póki co, a dziś już bez Kurzawy są, który po przeciwnej stronie barykady własnie, ale nie zagra jeszcze dziś.
Ofensywa bez Moutinho, ale akurat młodzi Bernardo Silva, Cavaleiro i Martial potrafią grać świetnie w piłkę dlatego na nich liczę. Wiadomo pod okiem Moutinho spisują się lepiej, ale i tak tragedii nie ma bo to Ryan, bramkarz Valencii był bohaterem dwumeczu swojego zespołu.

PSG już dziś z Ibrą i z Di Marią! Zatem jest moc, wraca też Veratti, zabraknie jedynie Pastore i miejmy nadzieje, że na ławce wyląduje Cavani, który grał słabiutko w poprzednich meczach tego sezonu. Wolę ustawienie 4-3-3, ale z prawdziwymi skrzydłowymi czyli Lucas i Di Maria, a nie na siłę wstawianie Cavaniego na skrzdło, to jest slabe. Tym bardziej, że Lucas spisuje się od początku sezonu bardzo dobrze i zasługuję na grę.
PSG jeszcze bez straty gola, więc dziś idealny moment by stracić bramkę. Monaco też coś pewnie straci bo dziś jak wspomniałem Paryż niemal najmocniejszy skład wystawia. Zatem zapowiada się, że będą ciosy, będzie widowisko!

Monaco : Subasic - Fabinho (ou Alm.Touré), Raggi, R.Carvalho, Echiejile - Toulalan (cap), Pasalic (ou Fabinho) - Ber.Silva, Lemar (ou Pasalic), Cavaleiro - A.Martial
PSG : Trapp - Aurier, Thiago Silva (cap), David Luiz, Maxwell - Verratti, Thiago Motta, Matuidi - Cavani (ou Lucas), Ibrahimovic, Di Maria (ou Cavani)


Liczę, że także podacie swoje propozycje odnośnie tego meczu. Bo jeżeli Was nie zmotywuje do pisania taki mecz, to co Was zmotywuje? ???? Zapraszam!
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Monaco nie ma się czego wstydzić po dwumeczu z Valencią w el.LM. Tzn jeżeli chodzi o samą grę oczywiśćie, bo wstydzić się może prostych błędów w defensywie i nieskuteczności... Fabinho sprezentował piłkę Negredo a ten się zabawił w rewanżu, a w pierwszym meczu cuda wyczyniali Elderson i Wallace. Gra defensywna Monaco leży póki co, a dziś już bez Kurzawy są, który po przeciwnej stronie barykady własnie, ale nie zagra jeszcze dziś. Ofensywa bez Moutinho, ale akurat młodzi Bernardo Silva, Cavaleiro i Martial potrafią grać świetnie w piłkę dlatego na nich liczę. Wiadomo pod okiem Moutinho spisują się lepiej, ale i tak tragedii nie ma bo to Ryan, bramkarz Valencii był bohaterem dwumeczu swojego zespołu.
Pierwszego meczu Monaco z Valencią na Estadio Mestalla nie widziałem, ale wielu pisało, że Francuzi zagrali w nim bardzo dobrze, często prowadząc grę, kreując akcje ofensywne. Z nadziejami czekałem na rewanż bo lubię oglądać spotkania w których, przynajmniej teoretycznie, jest szansa na remontadę. Niestety osobiście zawiodła mnie postawa Monaco. Piszesz że nie mają się czego wstydzić po tym dwumeczu, jednak wydaje mi się, że kibice czują pewien niedosyt. I już nie tyle po pierwszym meczu, co właśnie po rewanżu. Mimo szybko strzelonej bramki Valencii brakowało mi tego pędu do przodu. Słowo &quot;brakowało&quot; nie zostało tu użyte przypadkowo, ponieważ nie było na boisku nikogo, kto mógłby pociągnąć tą grę do przodu. Nawet Martial tego wieczoru, do 75 min, nie pokazał niczego wielkiego. Nie wiem czy ktoś to również zauważa, ale niektóre hiszpańskie drużyny, kiedy czują oddech rywala, kiedy zaczyna się coś psuć i inicjatywę przejmują przeciwnicy, cofają się do defensywy i nie grają już tak odważnie jak wcześniej. Jedną z takich drużyn jest właśnie Valencia. Niestety, dopiero pod koniec Monaco zmusiło ich do tego zachowania. Miało to nastąpić zdecydowanie wcześniej, jeśli chcieli doprowadzić chociażby do dogrywki.
W meczu z PSG, które radzi sobie do tej pory bardzo dobrze, nie widzę jasnych sygnałów na bramkę gospodarzy. Środek pola zarezerwowany będzie dla trójki Verratti, Motta, Matuidi którzy tą strefą nie powinni przepuszczać groźnych akcji przeciwników. Nie ma niestety naprzeciwko nikogo, kto mógłby tą grą posterować. Widać było to już w meczu z Valencią i moim zdaniem widać będzie to i dziś.
Mimo wszystko życzę powodzenia i sam jestem ciekaw, jaki wynik zobaczymy około godziny 23:00 ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Liczę, że także podacie swoje propozycje odnośnie tego meczu. Bo jeżeli Was nie zmotywuje do pisania taki mecz, to co Was zmotywuje? Zapraszam!
Z uwagi na fakt, że od dłuższego czasu się interesuję Lige 1, ale nie zamieszczam wpisów, a typowanie idzie mi całkiem nieźle… to postaram się pomóc w rozkręceniu tego działu Robson ????
Jeśli chodzi o wieczorny mecz… w zasadzie zgadzam się z Robsonem. Też widzę tutaj BTS, ale wolę zagrać tak jak napisałem wyżej over 1,5 gola po 1,44 +++ . Bezpieczniejsza opcja…a piłka jest nieprzewidywalna…W 13/18 meczy między PSG, a Monako na boisku w Księstwie padał over 1,5 gola…Według mnie to absolutny szlagier w Ligue 1 ostatnich lat. Gdzie PSG ma stracić punkty jak nie na boisku w Monako ? Ja nie widzę innej ekipy, która jest w stanie je urwać na papierze przed spotkaniem. Wygląda na to, że Lyon odpalił, ale zobaczymy…Marsylia po efektownym 6:0 też niby odpaliła, a jak się w piątek okazało są w poważnym kryzysie. Zatem Monako…Drużyna, która w tygodniu odpadła z LM. Myślę, że rosyjski właściciel klubu jest z tego faktu bardzo niezadowolony. Dzisiejszy mecz to dobry moment na pokazanie, że pomimo odpadnięcia z LM są bardzo groźni i potrafią urwać punkty mistrzowi jakim jest bez wątpienia PSG. Nie odważe się typować zwycięzcy, ale najbliżej mi do 1X. Oczywiście Paryżanie są w pełnym gazie. Grają piękną ofensywną piłkę, do tego tak jak napisał Robson jest szansa, że zagra dziś Zlatan i Angel. W moim odczuciu PSG jest jednym z poważnych kandydatów do wygrania w tym roku LM. Ostatni mecz między nimi zakończył się 0:0 . PSG nie stracił gola przez 3 kolejki... Dziś według mnie dwie bramki padną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
MONACO - PARIS SG
Ja spróbuję zagrać na strzelca....
Szczególnie mi się podoba Blaise Matuidi....
Sądze że, drużyna z Paryża wygra to spotkanie , ale zainwestuje w pomocnika Matuidi . Wydaje się, że stał się ważnym elementem w zespole Laurent Blanca.
W ostatnich 5 meczach aż 3 razy zapisał się jako strzelec.
Matuidi strzeli pewnie coś w okolicach @ 8,00-9,00 nie wiem bo mi buk nie działa na razie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom