>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka PGE Ekstraligi - 10 maj

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na Betsafe mamy tą samą parę bez handicapu. Dużo bezpieczniej, a kursiwo też zacne - 1.68 (i do tego zwrot w przypadku remisu)
W przypadku Betsafe ważne jest to,że w przypadku remisu nie koniecznie jest zwrot. Jeśli zawodnicy maja tyle samo pkt to wygrywa ten który ma na swoim koncie więcej wygranych biegów czyli więcej &quot;trójek&quot;. Jeśli i to wychodzi na remis wtedy jest zwrot.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Janusz Kołodziej powyżej 9 pkt 1.53 11 w 4 ✅:grin:
= 9 pkt 7.5⛔

Ja atakuje po niewysokim kursie over Janusza.Linia według mnie jest za niska, rywal mocno osłabiony.W drużynie gości nie ma właściwie pewnego ogniwa w tym meczu,najwięcej spodziewać się można bo Ward&#39;dzie , Andreas słaby na wyjazdach,Walasek również niepewny u siebie wygrał tylko jeden bieg.Tor ogromny handicap gospodarzy, ciężko komukolwiek się tam jeździ.Janusz na swoim juniorze pkt nie straci, bez problemu powinien juniora gosci objechać.
Patrząc na rywali to po swoich 4 startach powinien mieć co najmniej 8 pkt .W nominowanym coś dorzuci i powinno być dobrze.Chyba, że bet ma informacji jako by Janusz miał zakończyć mecz po 4 startach i temu taka niska linia, ale w to nie wierze.

4 Darcy Ward Ernest Koza Krystian Pieszczek Janusz Kołodziej
6 Andreas Jonsson Janusz Kołodziej ( Ward/Walasek) Patryk Rolnicki
8 Janusz Kołodziej Krzysztof Jabłoński Ernest Koza Grzegorz Walasek
11 Artur Mroczka Krzysztof Jabłoński Janusz Kołodziej Andreas Jonsson


bet365
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Do dubla jak znalazł:
A.Mroczka - K.Jabłoński 1 1,34 Betsafe ✅
Artur nie tylko u siebie ale i na wyjazdach zaczął dość dobrze jeździć. Dzisiaj mecz na swoim owalu wiec o wpadce ze sprzętem nie ma mowy. Mimo trudnego kolegi z pary (Vaculik) myślę,że kilka cennych oczek dowiezie. Po Jabłońskim nie spodziewam się niczego specjalnego bo forma przeciętna a i tor trudny.
Tarnów (-16) - Zielona Góra 1 1,70 Betsafe ZWROT
Falubaz w pełnym składzie sądzę ze by miał ciężko o wygraną a jeśli popatrzymy na te osłabienia i formę zawodników którzy dzisiaj pojada to naprawdę czeka ich sporawa porażka. Czy będą w stanie zdobyć 37 oczek? Dużo będzie zależało od postawy Walaska i Warda. Ten pierwszy cały czas zmaga się z kontuzją ten drugi notuje słabiutkie wyniki na owalu w Tarnowie. Jeśli gospodarze nie odpuszczą biegów nominowanych widzę dużą szanse na powodzenie tego zakładu.
U konkurencji linia ustawiona wyżej.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Darcy Ward under 13 2.20 Bet 365
Dawno się nie udzielałem na forum , dzisiaj jest chwila wolnego czasu to coś skrobnę.Darcy Ward i dobra jazda w Tarnowie? Tego jeszcze nie grali. Jego występy z ostatnich lat są daremne i je tutaj przytoczę:
2014:
3pkt ( 1,1,0,1)
2013:
9 pkt ( 2,2,3,t,0,2)
2012:
4 pkt (0,1,2,1,0)
5 pkt (0,1,3,1,t)
Także nie wróży to dobrze przed dzisiejszym występem. Dzisiaj ma z kim przegrywać bo i Vaculik , Kołodziej , Bjerre czy Madsen nie zwykli jeździć za czyimiś plecami na własnym torze. Nawet pomimo 7 startów nie spodziewam się aby przekroczył jakoś bardzo dwucyfrówkę w związku z czym wchodzę w ten zakład. Ciekawie też wygląda Martin Vaculik +1,5 pkt - Darcy Ward 1.727 Sportingbet
No i myślę obowiązkowo Janusz Kołodziej over 9 1.53 Bet 365
Analiza krótka bo nie ma nad czym dywagować. Nie ma liderów z Zielonej to nie ma z kim przegrywać , Warda opisałem , Jonsson cienki , może Walasek jedynie coś powalczyć. Reszta to nieporozumienie. Nie widzę tutaj żadnej innej możliwości.
Dodatkowo bez analizy bo wszystko w zasadzie podane zostało wyżej gram Tarnów -16 1.7 Betsafe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom