>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka Primera Division, 17-18.09.2011

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
O meczach dwójki gigantów nie ma co się rozpisywać, każda strata punktów będzie ogromną niespodzianką. Ciekawie powinno być na San Mames, gdzie miejscowi będą walczyli o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie z mającym komplet punktów Betisem. Dwa zespoły, które póki co są bez punktu czekają wcale nie łatwe zadania: Granada podejmie Villarreal, a Gijon zmierzy się z Valencią. W tej kolejce nie ma jakiś szlagierów, ale poszczególne starcia zapowiadają się naprawdę emocjonująco. Zapraszam do merytorycznej dyskusji. Posty jednozdaniowe, które nic nie wnoszą będą natychmiast usuwane. Postarajcie się, aby wymiana zdań odbywała się zgodnie z wszelkimi zasadami ortografii. Sprawi to, że temat będzie znaczniej przejrzysty :smile:
Zapraszam do dyskusji!
 
P 0

pompon

Użytkownik
Patrze tak na terminarz i tabele i szczerze nie wiem co by tu można zagrać w tej kolejce. Barca niby wielki faworyt (kurs nie zachęca do grania) ale patrząc na ostatni remis w lidze i LM zaryzykować można i też postawić na remis bo to że Osasuna wygra to przy całym do niej szacunku ale nie wierzę. Następnie z takich bardziej dochodowych moim zdaniem to można zagrać Athletic-Betis na X i Mallorca-Malaga również X
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Kursy na Barcelonę i Real Madryt, biorąc pod uwagę ich gigantyczną przewagę nad resztą ligowych rywali, niskie być powinny, ale to już chyba przesada... 1.17 za wygraną na wyjeździe?! Nawet w kwalifikacjach do EURO2012, kiedy jakiś europejski gigant gra z półamatorami, nie ma aż tak niskiego kursu, gdy gra na ich terenie. Może kilka wpadek (jak ta Barcelony w San Sebastian), by to zmieniło. Bo tak, to nie warto &quot;tykać&quot; takich kursów.
 
siergasz 13

siergasz

Użytkownik
Gijon - Valencia 2

Moim skromnym zdaniem typ na ten mecz jest jeden - zwycieztwo gosci. Druzyna Sportingu po 2 kolejkach zajmuje przed ostatnie miejsce, Valencia natomiast drugie. Po slabym spotkaniu w LM , Valencia na pewno bedzie chciala sie zrehabilitowac ;) Po takim kursie warto zaryzykowac zwycieztwo Valenci.


Grenada - Villareal 2

W ostatnim meczu oslabiona &quot;zolta lodz podwodna&quot; dala rady wbic 2 bramki Sevilli. Gra wygladala juz znacznie lepiej niz w spotkaniu przeciw Barcelonie. Grenada natomiast zebrala ostre baty od Malagi. Nie jestem do konca przekonany ale mam wrazenie ze tu tez zobaczymy zwycieztwo gosci ;)


1 typ trzeba wybrac, tylko ktory pewniejszy .. ?
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
Oba typy popieram i osobiście oba gram. Bardziej się skłaniałbym ku Villarreal , ale na pewno ktoś ładnie przeanalizuje te mecze. Nie da się ukryc , że dla obu drużyn są to bardzo ważne mecze . Valencia w lidze dobrze natomiast w LM trochę zawiodła . Natomiast Villarreal no na razie słaba jeśli chodzi o wyniki , ale to jest raczej nie ich wina , lecz to jakich mieli dotychczas przeciwników. Pierwszy mecz Barcelona wyjazd. Skończyło się 5-0 . Drugi mecz Sevilla u siebie i od 22 minuty gra w &quot;10&quot; . Mimo gry w osłabieniu zagrali ambitnie i mogli to wygrac ,lecz Sevilla w końcówce wyrównała stan rywalizacji na 2-2.
A jeśli chodzi o Bayern to każdy widział i wiedział przed mecze jak gra ta drużyna i w jakiej jest aktualnie formie. Bayern po prostu był lepszym zespołem zarówno na papierze jak i na boisku. Czas na przełamanie i pierwsze zwycięstwo w tym sezonie w meczu o pkt.
Gijon - Valencia -2 [2,05]✅ 0-1
Grenada - Villarreal -2 [2,10]⛔ 1-0 masakra ! dodatkowo bramke strzela im własny zawodnik na wypożyczeniu !
 
misiek111232 16

misiek111232

Użytkownik

Powyżej 3,5✅✅✅
1,72​
3/10 kapitału
Powyżej 4,5✅✅✅
2,62​
1/10 kapitału​

Barcelona w ostatnim meczu który odbył się w fazie grupowej ligi mistrzów grała przepięknie ale brakło strzęście, skuteczności żeby wygrać ten mecz Messi i cała święta trójca jak nie cała święta 11 zagrała przepięknie Mecz zakończył się 2:2. Przed ostatni mecz Barcelony to też 2:2 z Real Sociedad.
Osasuna jest to słaby zespól który raczej nie będzie miał szans, raczej nawęd piłki przy nodze nie powinni mieć zbyt często!
over 3,5 zagram za 3/10 mojego kapitału a over 4,5 za 2,62 zagrał za mało za 1/10 mojego kapitału chociaż myślę ,że ten mecz pokaże sporo bramek bo FC Barcelona jest ogromnie zmotywowana żeby wygrać i pokazać, że 2 ostatnie mecze które powinni wygrać zostały zremisowane przez jakiś dziwny zbieg okoliczności ????


Hahah Wiedziałem że tak będzie ????



over 2.5 1,40 ⛔
(kurs niski ale wydaje mi się pewny)​

Bez analizy bo nie chce mi się pisać:/
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Sevilla - Sociedad
typ: 1
kurs: 1,55
W sobotę o 22:00 Sevilla podejmie Sociedad. Drużyna Sociedad przyjeżdża na Ramos sanchez Pizjuan jako ta, która zatrzymała Barcelone. Wg. mnie jednak to nic nie znaczy, Hercules w zeszłym sezonie też dokonał tego czynu a nie ma go już w Primera Division. Drużyna Sevilli ostatnio zremisowała z Villarrealem a wcześniej wygrała z Malagą. Obecnie obie drużyny mają po 4 punkty i są bardzo blisko siebie w tabeli ligowej. Ostatni pojedynek obu drużyn zakończył się zwycięstwem Sevilli 3:0. Uważam, że w tym meczu Sevilla również będzie górą.
------------------------------------------------
Granada - Villarreal
typ: 2
kurs: 2,2
W najbliższej kolejce drużyna Villarreal jedzie do beniaminka Primera Division. Rywalem Żółtej Łodzi Podwodnej będzie Granada. Villarreal do tej pory zanotowało tylko 1 pkt, drużyna grała co prawda z Barceloną (przegrała 5:0) i z Sevillą ( remis 2:2). Czas więc na zwycięstwo. Przeciwnik wydaje się być idealny jak na ten moment rozgrywek. Granada na inauguracje sezonu przegrała już na własnym stadionie – z Betisem. W Villarreal nie zobaczymy pauzującego za czerwoną kartę Lopeza, którego najprawdopodobniej zastąpi Cesar. Grenada, to drużyna która w tym sezonie nie zdobyła jeszcze nawet gola.
--------------------------------------------------
Atlethic Bilbao - Betis
typ: 1
kurs: 2,1
W niedzielę w Bilbao miejscowy Athletic podejmie beniaminka – Betis. Mimo, iż Betis zdobył już 6 pkt a Bilbao nie wygrało jeszcze meczu to stawiam właśnie na gospodarzy. Punkty gości zdobyte były z Grenadą (innym beniaminkiem) i z Mallorcą. Athletic to drużyna własnego boiska, piłkarze znani są z tego, że przed własną publicznością dają z siebie 120% obojętnie z kim przychodzi im się mierzyć. Bilbao do tej pory zdobyło 1 pkt i czas najwyższy by się obudzić i zacząć wygrywać jeśli chcą znów awansować do LE. Do tej pory w obu spotkaniach ligowych Athletic potrafił stworzyć sytuacje, brakowało skuteczności. Ostatni pojedynek między obiema drużynami był w 2009 roku i wtedy też Athletic pokonał Betis 1:0.
---------------------------------------------------
Atletico Madryt - Racing Santander
typ: 1
kurs: 1,55
Po zwycięstwie nad Celticiem 2:0 Madrycka drużyna podejmować będzie w niedzielę drużynę Racingu Santander. Obie drużyny do tej pory zgromadziły po 2 meczach na swoim koncie po 1 punkcie. W tym spotkaniu gram na przełamanie gospodarzy. Do tej pory Los Rojiblancos nie zdobyli jeszcze gola w lidze, jest to podejrzewam efekt braku Forlana i Aguero. We wczorajszym pojedynku bramki dla Atletico strzelali Falcao i Diego. Za Falcao Atletico zapłaciło ogromne pieniądze i oczekuje się od niego, iż będzie strzelał gole. Najbliższa okazja już w niedziele. W ostatniej kolejce Racing na własnym boisku zremisował bezbramkowo z Levante 0:0. Drużyna Atletico przegrała na wyjeździe z Valencią 1:0. Wczorajsza postawa w meczu z Celticiem może świadczyć o odblokowaniu się formacji ofensywnej, która mam nadzieję, iż w niedzielę również pokaże pełnię swoich możliwości i Los Rojiblancos zapewnią sobie 3 pkt.
--------------------------------------------------
Sporting Gijon - Valencia
typ: 2
kurs: 2,15
Do Gijon przyjeżdża jutro Valencia - wicelider tabeli, który zdobył już w tym sezonie 6 pkt w dwóch meczach. Valencia zremisowała ostatnio w LM z Genkiem w Belgii. W meczu była stroną przeważającą, drużyna oddała ponad 20 strzałów, mimo to końcowy wynik to 0:0. Sporting po 2 kolejkach nie zdobył jeszcze ani jednego oczka. W ostatniej kolejce Valencia wygrała z Atletico Madryt 1:0, natomiast Sporting przegrał z Osasuną 1:2. Jutro nie zobaczymy w drużynie Valencii Miguela Brito i Daniela Parejo (grali oni w ostatnim meczu z Genk). W ostatnim meczu kontuzję barku odniósł Topal. W kadrze zabrakło również Ricardo Costy i Ángela Dealberta. Do kadry wracają zatem wspomniany Tino Costa, Jonas Gonçalves oraz Bruno Saltor. Przed szansą debiutu staje Barragan.

Pełna lista powołanych na Sporting Gijón:

Bramkarze: Guaita, Diego Alves
Obrońcy: Barragán, Bruno, Víctor Ruiz, Rami, Maduro, Mathieu, Jordi Alba
Pomocnicy: Albelda, Éver, Tino Costa, Pablo, Feghouli, Piatti
Napastnicy: Canales, Jonas, Soldado, Aduriz
---------------------------------------------------
Getafe - Rayo
typ: 1
kurs: 2,0

Już jutro w samo południe w lidze hiszpańskiej dojdzie do małych derbów Madrytu. Drużyna Getafe zmierzy się z beniaminkiem Rayo. Obie drużyny sezon zaczęły dość słabo i jeszcze nie wygrały meczu. Dla obu więc jest to szansa na komplet oczek. W lepszej sytuacji wg. mnie znajdują się gospodarze. Cele dla obu klubów są zupełnie inne. Getafe musi wreszcie zacząć wygrywać swoje spotkania by czołówka tabeli nie odskoczyła za daleko. Ostatni pojedynek Getafe to przegrana 2:4 w Madrycie z Realem. Rayo zaś u siebie zremisowało bezbramkowo z Saragossą. Obie drużyny nie spotkały się jeszcze na tym szczeblu rozgrywek. Ostatni pojedynek miał miejsce w sezonie 2003/4 kiedy to lepsi okazali się jutrzejsi gospodarze.
Przewidywany skład Getafe na mecz z Rayo Vallecano:
Moya – Mane, Cata Diaz, Torres, Valera – Lacen, Perez, Sarabia, Rodriguez, Rios – Miku
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Mallorca - Malaga:

kadry obu ekip:

MAllorca:
Calatayud, Zuiverloon, Joao Víctor, Ramis, Pina, Pereira, Nsue, Hemed, Chico, Aouate, Aki, Cáceres, Víctor, Crespí, Tissone, Alfaro, Tejera, Kevin.

Malaga:
Jesús Gámez, Demichelis, Joaquín, Toulalan, Van Nistelrooy, Seba, Cazorla, Willy, Mathijsen, Monreal, Maresca, Duda, Eliseu, Baptista, Buonanotte, Sergio Sánchez, Isco, Rondón y Pol (35).


Kusi mnie tu na zagranie na gosci za wieksza stawke, ostatnia wygrana Malagi 3 badz 4:0 oraz ich sklad robi wrazenie, a kurs na nich wynosi 2,20.
 
ciumar1 35

ciumar1

Użytkownik
Barcelona - Osasuna


Kursy na Barcelone i Real to jakies nieporozumienie, szczególnie na Real w meczu wyjazdowym.
Moim zdaniem warto zagrać na to, że Messi strzeli 3 lub więcej bramek. Sezon rozpoczą kapitalnie lecz w lidze oraz lidze mistzów nie udału mu się w ostatnich meczach strzelić bramki. Przewiduje dzisiaj na Camp Nou pogrom Osasuny a głównym egzekutorem będzie Messi ;)

Messi strzeli 3 lub więcej bramek 5.0 Bet365✅

Edit: (co do postu poniżej zgadzam się że kurs wystawiony przez Bet365 marny, a kusry powyżej 8zł jak najbardziej warte ryzyka. W Unibet widze ciekawą oferte Messi 2 bramki lub więcej po kursie 2.70 co wydaje się bardzo pewne)✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Barcelona - Osasuna


Kursy na Barcelone i Real to jakies nieporozumienie, szczególnie na Real w meczu wyjazdowym.
Moim zdaniem warto zagrać na to, że Messi strzeli 3 lub więcej bramek. Sezon rozpoczą kapitalnie lecz w lidze oraz lidze mistzów nie udału mu się w ostatnich meczach strzelić bramki. Przewiduje dzisiaj na Camp Nou pogrom Osasuny a głównym egzekutorem będzie Messi ;)

Messi strzeli 3 lub więcej bramek 5.0 Bet365
Nie twierdzę że ten typ nie wejdzie ale kurs jaki podałeś jest zbyt niski moim zdaniem do ryzyka. Ogólnie Bet365 jest chyba najgorszym bukiem obok Sportingbetu na stawianie tam strzelca bramki. Kursy zawsze najniższe z możliwych.
Dla porównania:
Expekt:
Messi 3 bramki @7
Którykolwiek z zawodników 3 bramki @6.5
Betsson:
Messi 3 bramki @8
Betfair:
Messi 3 bramki @10 (na obecną chwilę)
Unibet:
Messi 3 bramki @8
Kurs 8 a tym bardziej 10 jest jak najbardziej odpowiedni i zachęca do gry ale po kursie 5 nie zagrał bym tego nigdy. ????
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Jestem właśnie świeżo po obejrzeniu meczu Barcelona - Osasuna, ale jako że jestem kibicem Realu nie będę tutaj pisał o grze FCB. Poruszę temat Osasuny.
Z jednej strony rozumiem wypowiedzi trenerów, zawodników czy prezesów tych słabszych ligowych drużyn że nie można oceniać ich drużyn po meczach z Realem czy Barceloną. Wielokrotnie czytałem takie wypowiedzi że oni grają inną ligę, że mecze z tą dwójką z góry są przegrane a o punkty trzeba walczyć w pozostałych meczach.
Jednak to co widziałem dzisiaj w wykonaniu Osasuny przeszło chyba wszystkie granice. ???? Nie grali kompletnie NIC, wielkie NIC.
Ogólnie to słaby ze mnie analityk taktyki i nie zwracam zazwyczaj w takich meczach uwagi na to jak przesuwają się formacje ale dzisiaj tak od 60min zacząłem się przyglądać jak poruszają się obrońcy i ci 3 defensywni pomocnicy Osasuny. Akcję po których padły bramki 7 i 8 mówią wszystko. Do tego przerzuty za formacje obrony jak przy bramce Xaviego wychodziły prawie za każdym razem i nigdy nie było nigdzie w pobliżu obrońcy.
Szczerze to gra była dużo gorsza niż wskazywał by na to wynik, to jakiś cud że nie padła dwócyfrówka i to taka pod koniec drugiej dziesiątki. Wynik 15 czy 17 do zera nie był by niesprawiedliwy. ????
Tak jak pisałem, po części rozumiem te odpuszczanie meczy z dwoma gigantami ale jak pokazały w poprzedniej kolejce Getafe i Sociedad samym zaangażowaniem, wybieganiem, wolą walki czy czasami twardą grą można uniknąć kompromitacji. I jednak z takiego meczu wyciągnął bym jakieś konsekwencje w stosunku do drużyny...

Tutaj tak tylko napomknąłem o tej sprawie bo jak bym chciał opisać więcej co myślę na ten temat czy wytknąć jakieś błędy Osasuny to wyszła by z tego sporej wielkości wypowiedz. A nikomu by wtedy nie chciało się tego czytać oraz nie jest to miejsce na tego typu wpisy. :] Ale ogólnie to na prawdę wstyd za przejście kompletnie obok meczu ... z resztą posiadanie piłki mówi wszystko 72% do 18 % (rekord wszechczasów?).
 
mamtalent 14

mamtalent

Użytkownik
Co sądzicie o meczach Getafe - Vallecano i Bilbao - Betis ?
Patrząc na ligę Hiszpańską i ostatnie jej kolejki to stawiając Getafe DNB i Bilbao DNB zbytnio nie ryzykujemy....
Kursy odpowiednio 1,36 i 1,45 a więc mamy całkiem fajne ako 1,97
 
K 0

kzysiek

Użytkownik
Dobrym typem na spotkanie Levante - Real wydaje mi się czyste konto Realu po kursie 1.75
Levante ustawi oczywiście autobus w bramce, nie będą myśleli o ataku, liczą po prostu na cud i 0-0. W ubiegłym roku im się to udało w tym roku raczej się nie uda i przegrają ale dla mnie granie Realu przeciwko autobusowi po kursie 1,20 na wyjezdzie jest nieoplacalne, lepiej sie ubezpieczyć na wypadek 0-0 i zagrać na czyste konto.
odkąd Levante jest w La Liga strzelili na wlasnym obiekcie z Realem tylko jednego gola (nie licze ostatniego meczu Pucharu Króla gdzie Madryt grał 2 składem)
dla mnie typ bezpieczniejszy niż jakiekolwiek handicapy
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Atletico Madrid - Racing Santander 4:0

Typ: 1 / 1.42


Sezon w Hiszpanii nabiera tempa. Po czwartkowym zwycięstwie Atletico Madryt w Lidze Europy nad Celtikiem Glasgow, nadchodzi czas na potyczkę z Racingiem Santander, który odbędzie się jutro o 18:00 na Vicente Calderón w ramach trzeciej serii gier w La Liga. Dzisiaj faworytem wydaje się Atletico. Nastroje u gospodarzy są bardzo optymistyczne. Wprawdzie w lidze nie zdobyliśmy jeszcze ani jednej bramki, lecz zaprezentowany w poprzednich starciach styl gry może się podobać, a czwartkowy triumf poprawił morale głodnego zwycięstw zespołu. Kontuzjowani są jedynie Silvio i Diego Godin. Do gry wracają jednak Joel, Filipe Luis, Pulido i Juanfran, których Manzano pominął przy ustalaniu składu na wygrany 2-0 mecz z Celtikiem Glasgow. To spore wzmocnienia biorąc pod uwagę mecz ligowy. A przyjezdni jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie. Porażka z Valencia na inaugurację oraz bezbramkowy remis u siebie z Levante. Racing w tym sezonie nie powinien stanowić zagrożenia dla ekip z pierwszej 10-tki tabeli, w której znajdzie się z pewnością Atletico.
Prawdopodobne składy:
Atlético:
Courtois; Filipe Luis, Miranda, Dominguez, Perea; Diego, Mario Suarez, Gabi; Arda, Falcao, Reyes.
Racing:
Tono, Cisma, Osmar, Alvaro, Francis; Oscar Serrano, Adrian, Julian Luque, Arana; Stuani.
Atletico po triumfie w LE teraz musi wygrać mecz ligowy..

 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ziemolll 6

ziemolll

Użytkownik
Levante - Real (-1)
typ: 2
kurs: 1,64 unibet
Klasa i potencjał obu zespołów jest nieporównywalny i nie podlega dyskusji. Nie wiadomo czy dzisiaj zagra Ronaldo ale i bez niego każdy inny wynik jak zwycięstwo Realu będzie nie lada sensacją. Real dobrze wszedł w sezon, dwa zwycięstwa, bilans 10:2, natomiast Levante dwa remisy i w bramkach 2:2. Na dodatek Barca wczoraj pogrom 8:0, a wiadomo, że Real z Barcą konkurują we wszystkich statystykach i na każdym polu, więc spodziewam się dzisiaj sporego overu
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Levante - Real (-2) 1:0 ⛔
typ: 2 @ 2.40
buk: Pinnacle

Im bliżej rozpoczęcia spotkania, tym większy jest kurs na to zdarzenie, co może wynikać z faktu, iż spotkanie na ławce rozpocznie Ronaldo, który ucierpiał w spotkaniu z Dinamo. Jednak mimo to, Królewscy nie powinni mieć problemów z pokonaniem ekipy Levante. Wyjściowa 11 przedstawia się następująco:
Casillas; Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo; Alonso, Khedira, Di María, Kaká, Coentrão; Benzema
Ponadto, Real w obu rozegranej do tej pory spotkaniach w PD wygrywał różnicą min. 2 goli - 6:0 oraz 4:2. Aby utrzymać fotel lidera muszą to spotkanie zwyciężyć, a myślę że można pokusić się na typ -2 po bardzo zachęcającym kursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom