>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

4 Kolejka Serie A (19-20 wrzesień 2009)

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP

Sobota 19.09.09
[18:00] Napoli - Udinese 2.00 3.25 3.75
[20:45] Juventus - Livorno 1.25 4.95 14.00
Niedziela 20.09.09
[15:00] Chievo - Genoa 2.85 3.10 2.50
[15:00] Catania - Lazio 2.85 3.10 2.50
[15:00] AC Milan - Bologna 1.35 4.40 9.40
[15:00] Parma - Palermo 2.30 3.00 3.25
[15:00] Sampdoria - Siena 1.60 3.50 6.00
[15:00] Cagliari - Inter 5.85 3.60 1.60
[15:00] Bari - Atalanta 2.35 3.00 3.15
[20:45] Roma - ACF Fiorentina 1.95 3.20 4.00
Serie A rozkręca sie na dobre. Po emocjach związanych z pucharami czas na ligowe rozgrywki. Najciekawiej wyglądają spotkania w Neapolu gdzie miejscowi podejmować będą Udinese oraz niedzielny mecz Romy z Fiorentiną. Czy Juve, Sampdoria i Genua stracą pierwsze punkty czy też może Atalanta i Catania w końcu coś ukrają? Zachęcam do analiz i dyskusji na temat nadchodzących meczy ????
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Co się stanie tego nie wie jeszcze nikt.Jedynie możemy przypuszczać.

Ale do rzeczy:

Mam taki kuponik:

Catania - Lazio 2
Roma - Fiorentina - 1
Sampdoria - Siena - 1

Catania - Lazio:

Catania zespół który w tym seznonie delikatnie mówiąc sobie nie radzi będzie gościć zespół Lazio który ostatni mecz Serie A przegrał z Juyventusem 0:2 mimo że grał w dobrym stylu i wedługł mnie dorównywał stylem włoskiemu gigantowi piłkarskiemu.
Sądze że Lazio to dobry zespół i poradzi sobie z takim zespołem jak Catania dlatego: 2


Roma - Fiorentina:

Do Romy powróciło paru piłkarzy co dało im zwycienstwo 1:2 z Sieną.
Roma przekonuje do siebie cięzki początek gra w dużym osłabieni z Genoą na wyjeździe i przegrana 3:2 następnie na włanym stadionie przegrana z Juventusem 1:3.Ale to przegrane z nie byle kim.Sądze że Roma się odrodzi i znów wygra dlatego mój TYP to: 1

Sampdoria - Siena:

Samdoria po ostatnim zwycienstwie w Bergamo 0:1 bedzie podejmować zespół Sieny.Sampdoria jak dotąd wygrał 3 z 3 meczy w Serie A myśle że będzie i 4 jest to solidny zespół a w Bergamo nie gra się łatwo mimo to wygrali z Atalantą.Sądze że 1 to jak najbardziej prawdopodobne zdarzenie.

Co o tym sądzicie?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Catania u siebie gra sporo lepiej niz na wyjazdach i niewatpliwie jest to trudny teren dla kazdej druzyny z serie A, poza tym w ostatnim meczu nei zagrali najgorzej, chociaz jakos za dobrze tez nie.
Lazio dzisiaj gra z Salzburgiem wiec trzeba pcozekac zeby ocenic ich forme ...
Roma ze Siena wymeczyla zwyciestwo ... nie grali jakos zadziwiajaco, a co do Fiory to niestety nie ogladalem spotkania z Lyonem ...
Sampdoria 3/3 zwyciestwa, graja ladnie, skladnie w ataku, a Castellazzi ratuje wyniki ... slabszy dzien Cassano badz Castellazziego moze zawazyc nad wynikiem spotkania, ale poki co chlopaki sie dobrze czuja. Siena na wyjazdach malo co gra ... powinni wygrac ...
 
simons 646

simons

Forum VIP
Chievo - Genoa 2 DNB @ 1.75
Gospodarze strzela gola? NIE @ 3.10
Kurs ktory juz spadl ale za pozno wyczytalem informacje, ktora naklonila mnie do tego typu ...
Genoa jak gra w tym sezonie kazdy widzi, sporo osob czekalo na potkniecie tej druzyny, zeby skrytykowac transfery Motty i Milito, ale poki co nikt nie moze tego zrobic. Kazdy na zdumienie patrzy w tabele i po 3 kolejkach widzi, ze stolica wloskiej pilki jest teraz Genua (Genoa i Sampdoria na 1 miejscu w tabeli). Nie ogladalem meczu w LE, ale tak jak mozna bylo sie tego spodziewac wygrali 2ma bramkami.
Chievo po ostatnim meczu z Bologna w koncu zgarnal 3 punkty, ktore sie im nalezaly od 2giej kolejki, lecz teraz kontuzji doznal kapitan druzyny Pellisier, jest ich liderem i glownym strzelca bramek wiec druzyna sporo na tym ucierpi. Mozliwe ze zagra w meczu z Genoa, ale mysle ze jezeli tak, to nie bedzie na 100%.
Wezme DNB bo kurs mimo wszystko jest wysoki ... a bylo 1.9, a wole sie zabezpieczyc przed przyplywem formy i morale gospodarzy, a kurs na to ze Chievo nie strzeli bez, lub z oslabionym Pellisier jest na pewno wygorowany.
Bari - Atalanta x2 @ 1.51
Tutaj tez kurs wygorowany, Bari gra w krate, a Atalanta nie gra zle ... tylko ciagle ta skutecznosc w a ataku, albo raczej nieskutecznosc. Bari ma 3/3 remisy w tej kolejce, Atalanta 3/3 przegrane mysle czas by druzyna z Bergamo zdobylo chociaz ten 1 punkt ... Kurs 1.5 (oczywiscie mozna znalezc wyzsze, ja pisze kursy tam gdzie gram ???? ) jest dla mnie za wysoki na x2 ... nie o duzo ale mimo wszystko. Lekko &quot;zaatakuje&quot; ten typ ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Włochom w Eruopejskich pucharach zbyt dobrze nie poszło i pomału widac że odstają od reszty Europy, ale SerieA nadal jest ciekawą ligą i dużo ciekawego się tutaj dzieje tak więc szukamy typów ;)

Napoli - Udinese Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,70 Expekt
Na San Paulo w ostatnim czasie już słyszy się o zwolnieniu Donadoniego jednak póki co on poprowadzi zespoł z ławki w meczu z Udinese i zapowiada się ciekawe spotkanie. Szczególny to będzie mecz dla Quagliarelli który przeciez w poprzednim sezonie grał w Udine. Ofensywa Napoli jest bardzo dobra bo jak inaczej nazwac trio Hamsik- Lavezzi- Quagliarella. Do tego dochodzi Argentyńczyk Datolo który potrafi uderzyc z daleka. Napoli miało walczyc o scudetto nawet po cichu się mówiło. Jeżeli chodzi o braki to jedynie Campagnaro i Aronici zabraknie jutro, a to nie tak wazne ogniwa.
Udine to przede wszystkim Di Natale co potwierdza już w tych rozgrywkach zdobywając 6 bramek w 3 kolejkach!! Po odejściu Quagliarelli w klubie widocznie nikt nie płacze skoro zastępuje go Pepe. Ogólnie to oba zespoły nastawione na atak, nie kladą zbytnio dużego nacisku na obrone tylko prą do przodu, ale się nie ma co dziwic skoro takie rządla są z przodu. Linię pomocy w Napoli jak i Udinese charakteryzuje spora kreatywnośc jak i umiejętnośc dobrych strzałów z dystansu. Oba zespoły w bieżących rozgrywkach w kazdym meczu mają wynik overowy, cztery ostatnie wzjamene starcia to trzy overy. Wiadomo kazda seria się kiedyś konczy ale chyba nie w tym wypadku moim zdaniem ;)

Przewidywane składy :
Napoli : De Sanctis - Santacroce, Cannavaro, Contini- Maggio, Gargano, Cigarini,Hamsik, Datolo- Lavezzi, Quagliarella
Udinese: Handanovic -Zapata, Coda,Domizzi, Lukovic - Isla, D&#39;Agostino, Inler - Pepe, Floro Flores, Di Natale

Oprócz spotkania na San Paulo odbedzie się mecz Juventus - Livorno. Tu bez wątpienia &quot;pewniakiem&quot; jest wygrana Starej Damy, ale kursy jak dla mnie nie do zaakceptowania. Dodatkowo lista nieobecnych w tym meczu nieco się wydłużyla po spotkaniu w Champions League z Bordeaux i jutro nie zobaczymy z powodu kontuzji Sissoko, Salihamidzic, Del Piero, Ariaudo, Diego, Cannavaro, Tiago, Felipe Melo! Doslownie szpital. Także i z tego względu omijam ten mecz;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Włochom w Eruopejskich pucharach zbyt dobrze nie poszło i pomału widac że odstają od reszty Europy, ale SerieA nadal jest ciekawą ligą i dużo ciekawego się tutaj dzieje tak więc szukamy typów :wink:

jezeli chodzi o LM to owszem, ale LE ? Genoa spokojnie dala rady, Roma no dala ciala ale maja ciezka sytuacje, a Lazio jak to powiedzial Lotito strzelilo sobie 2 samoboje w koncowce, kontrolowali caly mecz, zeby sie odprzyc w koncowce i dostac 2 bramki. zdarza, sie owszem, ale nie mozna powiedziec ze odstaja w LE od reszty ????
Oprócz spotkania na San Paulo odbedzie się mecz Juventus - Livorno. Tu bez wątpienia &quot;pewniakiem&quot; jest wygrana Starej Damy, ale kursy jak dla mnie nie do zaakceptowania

Dokladnie, dla mnei az zal nie sprobowac x2 za kurs kolo 3.6 jak nie wiecej ... taki kurs to przesada, Livorno nie gra zle a Juve jest po LM i ma sporo kontuzjowanych, ja uz niestety (bo kurs urosl) zagralem to w tripelku i tylko to zdarzenie zostalo wiec czekam :p
co do Napoli - Udinese tez widze tutaj tylko over ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Livorno under2,5 @2,03
Nastroje w Turynie nieco ochłonęły po wtorkowym remisie w LM z Bordeaux. Ogólnie mecz nie był najgorszy, aura zrobiła swoje, momentami brakowało niektórych piłkarzy. Dzisiaj jednak trzeba wracać do ligowych zmagań i wydawać by sie mogło że całkiem łatwy rywal bowiem beniaminek z Livorno. Gra co 3 dni zaczyna odbijać również na składzie, dzis Ferrara nie będzie mógł skorzystać z Diego, Del Piero, Salihamidźicia, Grygery, Sissoko a niepewne występy Tiago i Cannavaro. Szanse powinni więc dostać w środku pola Giovinco i Poulsen zaś w ataku Trezegeute. Wydawać by sie mogło że to atak będzie mocna stroną Starej Damy jednak w ostatnich spotkaniach to obrona pokazuje sie z dobrej strony. Wspaniale broni Buffon, swoje robi Chiellini, a na skrzydle sporo do gry wnosi Grosso.
Livorno co prawda jeszcze nie wygrało ale nie sa to takie ogórki jak by sie można było spodziewać. W ostatniej kolejce urwali punkty Milanowi, w Neapolu nie zaprezentowali sie najgorzej. Ogólnie bilans w Turynie gracze Livorno mają słabiutki i głupota by była gra dzisiaj ostartej piłki. Myślę że Toskańczycy skupiąsie raczej na defensywie i szukać swoich szans beda w kontrach czy stałych fragmentach gry, z przodu mają w końcu bardzo dobrego Lucarelliego. Juventus spacerku raczej nie bedzie miał, jeśli nie strzelą szybko bramki potem moga sie sporo pomęczyć z niewygodnie grającym rywalem.
Przewidywane składy
Juventus (4-3-1-2): Buffon - Grygera, Legrottaglie, Chiellini, Grosso - Camoranesi, Poulsen, Marchisio - Giovinco - Trezeguet, Iaquinta
Ławka: Manninger, Caceres, Zebina, Molinaro, De Ceglie, Marrone, Amauri

Livorno (4-3-1-2): De Lucia - Raimondi, Perticone, Miglionico, Vitale - Pulzetti, Mozart, Moro - Candreva - Tavano, Lucarelli
Ławka: Benussi, Diniz, Danilevicius, Bergvold, Filippini, Pieri, Cellerino
___
Co do drugiego meczu to sporo zostało już napisane. Udine to narazie Di Natale potrafiący strzelić z niczego, Floro Flores wygląda również nieźle. Donadoni jak wielu uważa potrzebuje jeszcze czasu żeby &quot;dograć&quot; drużyne. Bez formy jest Lavezzi, nadrabia za to Quagliarella i Hamsik. Moim faworytem jest Napoli, pierwsza myśl to też overek w meczu jednak wygląda on aż za pięknie :p
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Witam
A jaj mam pytanie bo nie znam sie na Seria A a chcialem zagrac Napoli - Udine... ale mnie sie tam widzi x2 po niezlym kursie...
Dlaczego faworyzujecie Napoli ktore dalo z Genoa troche plame, za czerwone kartki beda pauzowac zawodnicy. Udine w ostatniej kolejce zagralo ladnie, Natali poprowadzil ich do zwyciestwa. Moim zdaniem typ x2 ma spore szanse powodzenia a i kurs pkazny poniewaz w pinnacle na Udine jest ponad 4!
pozdrawiam.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Natali a Di Natale to kto inny ????
Udinese w tym sezonie sie oslabilo m.in odszedl Felipe Melo i Quagliarella (quaglia do Napoli wlasnie). Druzyna i w tym sezonie nei pokazuje jakiegos super poziomu.
Z drugiej strony mamy Napoli, ktore na San Paulo gra bardzo dobrze, co pokazali m.in w zeszlym sezonie, a ostatni mecz z Genoa to niby wielkie pomylki sedziow byly ... nie wiem bo nei ogladalem. Napoli do szczescia brakuje troche lepszej defensywy i powrotu do formy Lavezziego bo Quagliarella i Hamsik juz sa roztrzelani. Jezeli patrzec na same sklady to zdecydowanym faworytem jest moim zdaniem Napoli.
Ogolem trudny mecz na 1x2 nie widze jakiegos pewniaka, chociaz wydaje mi sie ze Napoli to &quot;wezmie&quot;. wole zagrac over bo druzyny roztrzelane :p
 
V 0

valdez

Użytkownik
Felipe Melo odszedł z Fiorentiny. Taka mała uwaga. A kolega, co kibicuje Juventusowi bardzo słusznie zauważył: &quot;pierwsza myśl to też overek w meczu jednak wygląda on aż za pięknie&quot;, dlatego nie zdziwcie się, jak będzie dziś under i bardzo mało bramek. Udine 3 overy, Napoli 3 overy i logicznie wychodzi, ze over. Jednak może być zupełnie inaczej, kompletnie wbrew logice i na przekór wszystkim.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Felipe Melo odszedł z Fiorentiny. Taka mała uwaga. A kolega, co kibicuje Juventusowi bardzo słusznie zauważył: &quot;pierwsza myśl to też overek w meczu jednak wygląda on aż za pięknie&quot;, dlatego nie zdziwcie się, jak będzie dziś under i bardzo mało bramek. Udine 3 overy, Napoli 3 overy i logicznie wychodzi, ze over. Jednak może być zupełnie inaczej, kompletnie wbrew logice i na przekór wszystkim.
No pewnie ze Melo z Fiory ale wtopa ... pomieszalo mi sie juz konkretnie w tej bani skoro takie pierdoly gadam xD
No to jest jedyna rzecz dla ktorej nie zagralem bardzo ostro tego overa ze wyglada zbyt pieknie i obie druzyny maja 3 overy na koncie ...
 
V 0

valdez

Użytkownik
Ja pamiętam, że tak z dwa, trzy sezony temu w lidze holenderskiej spotkały się dwa zespoły, które po pięciu kolejkach miały na swoim koncie po 5 overów. Większość stawiała over, no bo jak inaczej, a mecz skończył się wynikiem 0:0, bądź 1:0. Nie pamiętam już dokładnie wyniku, kursu, ale był pewnie z 1,60, a jedyne, co pamiętam doskonale to stracone pieniądze przez 99% osób i nauczkę na przyszłość. I radziłbym się w tym wypadku zastanowić, ale oczywiście każdy niech robi jak chce. Ja odpuszczam, jednak być może się mylę i odradzam &#39;promocyjny typ&#39;.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja nie stawiam dlatego ze maja po 3 overy tylko patrze bardziej na jakim terenie graja, forme zawodnikow i czy zapowiadaja jakies zmiany taktyczne.
Obie druzyny mocno ofensywne to over jak nic, a ta seria po 3 ov kazdy wlasnie mnie zniecheca do stawiania duzej stawki.
jak to bedzie sie okaze, dla mnie 1x i over, jak sie skonczy zobaczymy, warto tez sie troche skupic nad innymi spotkaniami, no nie ? ????
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Zeby jeszcze pograzyc over chcialbym zauwazyc, ze Udinese w Serie A ma juz 10 overowych spotkan z rzedu ???? Dlatego pomimo, ze tez wydaje sie mi on calkiem mozliwy nie dawalbym na niego zbyt duzo forsy. Under w Turynie wydaje sie byc bardzo ciekawym typem, nawet u 3,5 po mniejszym kursie kusi, nie spodziewam sie w tym meczu wielkiego strzelania, na pewno nie ze strony Livorno. Jesli jakims fartem cos strzela to najpewniej zamuruja bramke do konca spotkania, a jak nie to i tak najwazniejsza bedzie dla nich gra w obronie. A co do gry Juve w ataku ostatnio to nie trzeba komentarza chyba.
 
gost3k 0

gost3k

Użytkownik
AC Milan - Bologna 1.35

Ac Milan należy do absolutnej czołówki Serie A i nawet słaby początek sezonu tego nie zmieni. W lidze mistrzów wkońcu udało się odnieść cenne zwycięstwo z Marsylią, więc teraz nadszedł czas na przełamanie w lidze. Milan jest dużo lepszą ekipą od Bologni i dzisiaj będą napewno zmotywowani i wygrają.

Juventus - Livorno 1.25
Kubeł zimnej wody na głowy Czarnej Damy w postaci remisu u siebie z Bordeaux sprawi że Juve będzie chciało udowodnić, ze był to wypadek przy pracy. Dlatego też ekipa z Turynu nie zlekceważy Livorno i wygra. Wszystko na co stać Livorno to minimalna porażka.
 
O 0

original

Użytkownik
AS Roma - AC Fiorentina
Typ : 1 @ 1.95 (4/10)
-0,25 @ 1.80 (5/10)
Stake : -

W tym spotkaniu na Olimpico, spotkanie by podwyższyć morale Romie, by nie stracić punktów do czołówki, bo nikomu nie opłaca się gonić rywala, lepiej uciekać, a Roma to zbyt klasowa drużyna by tułać się w 2giej połowie tabeli. Nie zagra Cicinho, Baptista, Brighi, Max Tonetto, Doni. We Fiorentinie De Silverstri, Nsalenko absencja oraz być może Mutu, a nawet jak zagra to i tak nie będzie w pełni sił po kontuzji. Liczę w tym spotkaniu na kunszt i geniusz Tottiego, oraz dyscyplinę taktyczną, którą Spaletti umie doskonale wpoić swoim piłkarzom w ważnych meczach. Fiorentina w stosunku do spotkań z Romą wygrywa u siebie, tak samo ma Roma. Mecz jest w Rzymie więc to też taka mała garść statystyk.
 
B 12

badecki

Użytkownik
AS Roma - AC Fiorentina

Liczę w tym spotkaniu na kunszt i geniusz Tottiego, oraz dyscyplinę taktyczną, którą Spaletti umie doskonale wpoić swoim piłkarzom w ważnych meczach..

Luciano Spaletti nie jest już trenerem As Roma, ostatnie zwycięstwo Rzymian nad Sieną to już inna &quot;dyscyplina taktyczna&quot; nowego szkoleniowca - Claudio Ranieriego.

Pozdrawiam
 
O 0

original

Użytkownik
Luciano Spaletti nie jest już trenerem As Roma, ostatnie zwycięstwo Rzymian nad Sieną to już inna &quot;dyscyplina taktyczna&quot; nowego szkoleniowca - Claudio Ranieriego.

Pozdrawiam
dobrze ze mnie poprawiłeś, aj, przyzwyczajenie do tego łysolca mam heh, słuszna poprawka.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Catania - Lazio 1 @2,70
strzelec gola: Mascara, G @3,50
Catania zaczęła sezon beznadziejnie przegrywając wszystkie 3 spotkania i tracąc 8 bramek ???? Wyjazdowa porażka z Udine czy przegraną z Sampdorią da sie jeszcze jakoś usprawiedliwić ale porażki z Parmą troche niespecjalnie. Ogólnie to nie grają aż tak tragicznie, w ostatnim meczu bramki tracili po karnym, rogu czy szybkiej kontrze. Dobrze dysponowany jest Mascara i jeśli ma ktoś dzisiaj wyrządzić krzywdę Lazio to właśnie on. Rzymianie stracili ostatnio troche na impecie głównie przez urazy dwójki napastników Rocchiego i Zarate. O ile z Juve zagrali bardzo przyzwoity mecz to już w czwartek z Salzburgiem w LE to fatalne błędy obrony i bramkarza przesądziły o przegranej. Dzisaj powinien zagrać nominalnie pierwszy Muslera, do obrony dojdzie Koralov i praktycznie tyle gdyż ławka nie sie zbyt szeroka. Cały czas kontuzjowani są Makinwa, Brocchi, Scaloni. Catania u siebie na Sycylii w tamtym sezonie była cieżkim rywalem dla każdego, myślę że piłkarzy stać na przełamanie i odniesienie zwycięstwa.
Cagliari - Inter 2 @1,62
Po formie z drugiej połowy zeszłego sezonu u Cagliari nie ma już śladu. Na obecną chwile zespól jeden z najsłabszych w stawce. Inter pewnie większość widziała w środe w meczu z Barcą, poniżej pewnego poziomu nie zejdą a dzisiaj o klase lepsi od rywali. Sporo widze już napisano o tym meczu więc myśle że wiadomo czemu Inter jest dzisiaj takim faworytem.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Cagliari - Inter 2 @ 1.60
Kurs conajmniej kuszący. Cagliari w tym sezonie mało co gra, do tego dochodzą braki w defensywie - nie zagrają Pisano i Lopez , wiec defensywa zapowiada się w nastepujacy sposob: Canini, Astori, Marzoratti, Agostini. Jako ciekawostke dopisze, ze w zeszlym sezonie w meczu Cagliari - Inter, rownierz niedysponowany byl Lopez i Bianco, a w ich miejsce zagrali wlasnie Canini i Astori, zagrali oni wysmienity mecz ktory sie skonczyl 1-1. No ale druzynie gospodarzy jest daleko od zeszlorocznej formy i gry ... wiec mysle to nie pomoze im w uniknieciu porazki. Inter pokazal sie z nienajgorszej strony w meczu LM, duzo osob krytykowalo te druzyne za ten mecz ale to w koncu Barca, a Mou po prostu doszedl do prostego wniosku - nie umiesz wygrac, to nie trac punktow ???? Cagliari a Barcelona ... no tu nie treba tego komentowac i dzis mysle Inter wygra.
Chievo - Genoa 2 DNB @ 1.75
Gospodarze strzela gola? NIE @ 3.10

under 2.5 @ 1.60
tutaj jednak pierwszy typ sobie odpuszcze, chociaz juz i tak zgaralem x2, ale w tym wypadku x2 lepszy od 2 DNB. Co tu duzo mowic under wyglada na 10/10 , typow mozna od groma dopisac z tego powodu, DW, under 1 polowa etc, powod: W Genoa nie zagraja Figueroa, Moretti, Zapater, Criscito, Jankovic, Juric. W Chievo nie bedzie Pellisier&#39;a, wiec ofensywy w okrojonych wersjach.
Roma - Fiorentina x2 @ 1.70
Po takim kursie i po tym co Roma pokazala w pucharze to warto wziazc. Roma ostatnie 2 mecze to porazka w LE, slabiutko grali, i wygrana ze Siena 1-2 , ale tam nie grali jakos super i nie do konca to zwyciestwo bylo zasluzone. Fiora tez nic wielkiego nie gra, ale w Rzymie jest kryzys. Coprawda 2 ostatnie mecze grali na wyjezdzie, a teraz u siebi moga pokazac sie z lepszej strony, ale wole x2 po 1.7 niz 1 po 1.9
______________
Co do Lazio to bardziej mysle tu o X . Ladne 2 ostatnie mecze a wyniki &quot;w plecy&quot; ... dziwne jak graja dobrze dostaja, jak slabo wygrywaja ale co tam. Z Salzburgiem mecz byl kontrolowany zwlaszcza 2ga polowa, pod koniec odpuscili i blad bramkarza ... 1-1 blad obrony 1-2, ale to takie banalne bledy. Wraca Muslera, wraca Kolarov, Zarate juz troche ograny po kontuzji, nie powinno byc porazki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom