>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 Kolejka SPL

Status
Zamknięty.
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Falkirk FC - St. Mirren

Na Falkirk Stadium tamtejsi gospodarze - drużyna Falkirk podejmować będzie St. Mirren, drużynę, która w ostatniej kolejce zdobyła swoje pierwsze punkty w sezonie. Na chwilę obecną obie drużyny mają tyle samo pkt (bo po 3) i zajmują 7 i 8 pozycję. Warto zauważyć, że gospodarze jak dotąd grali z beniaminkiem Gretną, zwyciężając na wyjeździe 4:0. Do tego jednak dochodzą dwa mecze z (kolejno) Celtickiem i Rangersami. No cóż, ciężko było wierzyć, że Falkirk zdobędzie co najmniej punkt w tych meczach. Zgodnie z przewidywaniami przegrali 4:1 i 7:2, choć w meczu z Celtickiem, który zresztą miałem okazję obejrzeć ;-) , prezentowali się bardzo dobrze. Szczególną uwagę należy zwrócić na dwójkę zawodników: Latapy-Higdon. Od tego pierwszego chyba zależy najwięcej, a w meczu z Celtickiem dopiero po jego zejściu z boiska, Celtic strzelił pierwszą bramkę ;-) . Natomiast Higdon to rosły napastnik, który wygrywał niemal każdy główkowy pojedynek z McManusem czy Donatim.
Do Falkirk wraca Carl Finnigan, który w tym sezonie jeszcze nie grał, natomiast wątpliwy jest występ Romana Wallnera, który ma problemy z ramieniem. St. Mirren po raz kolejny będzie musiało grać bez swoich czterech podstawowych zawodników. Z powodu kontuzji nie zagrają: napastnik Craig Dargo, dwaj obrońcy Eddie Malone i Ian Maxwell oraz pomocnik Craig Molloy. Nie sądzę, aby tak osłabiony St. Mirren zdołał wygrać z (jakby nie patrząc) dość dobrze grającym Falkirk. Moim zdaniem po dwóch porażkach podopieczni Johna Hughesa wygrają to spotkanie.

Prawdopodobne składy:
Falkirk:Krul, Holden, Ross, Barr, Milne, Craig, Cregg, Arfield, Latapy, Thomson, Riera, Moutinho, Higdon, Finnigan, Wallner, Olejnik, Barratt, Moffat.
St. Mirren:Smith, Van Zanten, Corcoran, Murray, Reid, Kean, Burke, Mehmet, Brady, Miranda, Howard, Haining, Potter, Brittain, Mason, O&#39;Donnell, McCay, Barron, McGinn.

Typ: 1 ⛔ ???? Kurs: 1.90 || Bukmacher: Bet-at-home
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Falkirk FC - St. Mirren Typ: 1 (2,02 w 188Bet)

Na początku nie byłem jakoś specjalnie przekonany do tego meczu, jednak po głębszej analizie uważam, że to świetny typ. W pierwszej kolejce postawiłem na Falkirk z Gretną i się nie zawiodłem - 4:0 na wyjeździe. Los chciał, że w następnych kolejkach Falkirk trafił na Celtic i Rangers. Po dokonanych transferach w obecnym okienku transferowym nie było najmniejszych wątpliwości kto wygra te spotkania. Zarówno Celtic jak i Rangers odprawili Falkirk ze sporym bagażem goli. Jednak wynik w obu spotkaniach jak najbardziej krzywdzący dla gospodarzy. Wprawdzie wyższość Old Firm nad gospodarzami tego spotkania to jasna sprawa, ale napewno nie jest aż taka różnica jak to pokazują wyniki. Myślę też, że śmiało mogę powiedzieć, że nie licząc Old Firm, w tej chwili Falkirk gra najlepszą piłkę w SPL. Pomyślicie pewnie co ja mówie, skoro w 2 meczach z w/w teamami stracili 11 bramek. Ale jest to efekt otwartej, ofensywnej gry. Jeśli mieliby stosować taktykę jaką przyjmuje większosc teamów z SPL grając z Celticiem lub Rangers wynik byłby dużo mniejszy. Warto zaznaczyć, że w obu spotkaniach do 75 minuty losy spotkania były sprawą otwartą. Co może byc przyczyną, że w późniejszych minutach wszystko się sypało ? Niewątpliwie kondycja, którą gospodarze jak widać mają tylko na 65-75 minut wydajnej gry. Jednak czy taki zespół jak St.Mirren zdoła wykorzystać to ? Bardzo wąpie, tym bardziej na wyjeździe. Mirren wygrało tylko z najgorszym obecnie w lidze Caledonian Thistle u siebie 2-1. Jak już wyżej kolega napisał goście muszą obejść się w dodatku bez swoich czterech podstawowych zawodników: Craiga Dargo, Eddiego Malone, Iana Maxwell oraz Craiga Molloy. Moim zdaniem Falkirk jest zdecydowanie lepszą drużyną od gości, a tak wysoki kurs jest efektem wysokich porażek Falkirku z Old Firm.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Celtic Glasgow - Hearts of Midlothian 5:0
Caledonian Thistle - Dundee Utd. 0:3
Hibernian - Aberdeen FC 3:3
Gretna - Motherwell FC 1:2
Falkirk FC - St. Mirren 0:1
Kilmarnock FC - Glasgow Rangers 1:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom