>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 08-11.08.2014r.

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zamiast na trening, to po mieście sobie chodzą.. Wątpliwe, aby spięli dupy i coś ugrali jutro w Gdańsku.
Śmiem twierdzić, że koloryzujesz... Poza tym oni już nie muszą grać przeciw Rumakowi, bo ten zapewne już ma przyklepany out, więc grają dla samych siebie.
Soltysiao, Betsafy, Triobety, ziemniaki
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
Śmiem twierdzić, że koloryzujesz... Poza tym oni już nie muszą grać przeciw Rumakowi, bo ten zapewne już ma przyklepany out, więc grają dla samych siebie.
Nie, nie koloryzuje.
Keita w porze treningu chodzi po centrum, a nie jest kontuzjowany. Info potwierdzone przez pracownika Lech.Tv.
Niestety nie potrafią ogarnąć sytuacji po czwartkowym blamażu.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Czyli jednak koloryzujesz bo mowisz chodzą (czytaj. co najmniej kilku) , a później mówisz tylko o jednym zawodniku. Jest różnica czy na treningu nie stawił się jeden zawodnik czy większa liczba.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Legia Warszawa (-1) kurs:2,15✅
Dzisiaj moim zdaniem czas na pierwsze przekonujące zwycięstwo Legii przed własną publicznością.Legia póki co 4 pkt. ale z każdym mieli dużo sytuacji.Teraz po tym kuriozalnym odpadnięciu z LM dużo osób zastanawia się jak zareagują na to sami piłkarze.Moim zdaniem pozytywnie i polecą dzisiaj konkretnie.Na plus na pewno to,że po weekendzie w tygodniu nie ma pucharów,więc skład powinien być silniejszy i już zbliżony do optymalnego_Od 1 minuty przewidywani są Brzyski,Rzeźniczak,Jodłowiec i Radovic.Jakość powinna wzrosnąć więc w każdej formacji.Górnik Łęczna dobrze rozpoczął ten sezon.Ich gra mnie nie do końca jednak przekonuje.Na Legie nie można jechać nie mając klasycznej &quot;9&quot;,a taką sytuacje mamy w Górniku w tej chwili.Cernych z Bełchatowem był rozrysowany na szpicy,a grał większość meczu na skrzydle.Łęczna nie ma w dodatku takich dynamicznych skrzydeł jak inny beniaminek,GKS Bełchatów,który na Legii wygrał.Big Maki zrobiły wtedy ogromną różnicę.Bonin i Bożok według mnie nie są w stanie tego zrobić.W dodatku Szatałow ma jakąś chorą wizję,że nie pozwala bądź chce ograniczyć do minimum robienia wślizgów przez swoich zawodników.Dla mnie to cyrk,bo wślizgi to część gry i nie raz obrońcy ratują nimi gole.Górnik nie ma dla mnie jak i czym zaskoczyć dziś Legii.Kuciak w prawdzie nie gra ale nie przewiduje dużo sytuacji dla ekipy z Łęcznej i występ Jałochy nie powinien być dziś bardzo odczuwalny.Dla mnie Legia wygra minimum dwoma golami i myślę,że po takim kursie można pograć.
Bukmacher:Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
flpman 292

flpman

Użytkownik
Z twittera od osoby śledzącej na co dzień sytuację w Lechu wiadomo, że zwolnienie Rumaka jest już klepnięte, ogłoszą to w ciągu kilku dni, ogólnie nie przewidywali odpadnięcia z pucharów już teraz stąd nie mieli przygotowanych kandydatów na następcę...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Poza tym oni już nie muszą grać przeciw Rumakowi, bo ten zapewne już ma przyklepany out, więc grają dla samych siebie.
Nie sądzę, żeby grali przeciwko Rumakowi ze Stjarnan. Przecież chyba sa spore premie za awans do Ligi Europejskiej plus możliwośc pokazania sie w Europie więc raczej jeśliby mieli grac przeciwko niemu to w lidze polskiej...
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Brakuje slabszego z braci Makow na mecz ze Slaskiem, brakowac tez moze zawieszonego Slusarskiego choc to drewno nie z tej ziemi to moze nie miec kto strzelac, w takim przypadku Slask + 0.25 1.75
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Jutro na pewno zagram over w meczu Zawiszy z Podbeskidziem. Oba zespoły po 3. kolejkach mają na koncie po 3 punkty. Zawisza to chyba największe rozczarowanie początku rozgrywek. Po sprowadzeniu wielu obcokrajowców zespół zupełnie stracił swój styl i bardzo dużo z jakości. Szczególnie kuleje obrona, w każdym meczu zdarzają się większe lub mniejsze babole, a największym symbolem porażki obecnej polityki transferowej jest stoper Samuel, który niemalże za każdym razem, gdy ma piłkę przy nodze kopie się po czole. Obrona kuleje, ale w ataku pozostało trochę jakości. Mam tu na myśli głównie Vasco, Luisa Carlosa czy Alvarinho. Ci piłkarze posiadają spore umiejętności indywidualne, dodać do tego Drygasa w drugiej linii i coś z przodu może się z tego urodzić. Zawisza kreuje dużo okazji strzeleckich, czasem brakuje skuteczności, ale jednak te 4 bramki zdobyli. Podbeskidzie z pewnością lepiej prezentuje się piłkarsko, do tego cechuje je duża walka i nieustępliwość, jak przystało na drużynę prowadzoną przez trenera Ojrzyńskiego. Atak wzmocnił niedawno Korzym, już w pierwszym meczu z Ruchem zdobył gola i zaprezentował się bardzo pozytywnie. Goście poniżej pewnego poziomu zejść nie powinni, ale Zawisza zdając sobie sprawę ze słabości w obronie może pójść na wymianę ciosów. Do tego w meczach tych drużyn w tym sezonie średnia goli wynosi 3 i moim zdaniem po jutrzejszym meczu ta średnia się nie obniży.
Zawisza – Podbeskidzie
Over 2.5 @ 2.11 Pinnacle ✅ 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Lechia Gdańsk vs Lech Poznań
Over 2.5 @ 2.08
✅ 3 :gool:
marathonbet​

Dwa zespoły nastawione przede wszystkim na ofensywę. Lechia naszpikowana gwiazdami, powoli zespół się zgrywa. Wystartowali bardzo dobrze.
W dotychczas jedynym meczu u siebie pokonali 1:0 Podbeskidzie. Powinni wygrać wyżej, choć tam sędzia nie uznał prawidłowego gola Borysiuka.

Co do Lecha, to na wyjeździe dramat.
Nomme Kalju 0:1 , Stjernan 0:1, Górnik 1:1. W ten sposób to oni mistrzostwa nie zdobędą. Może nowy trener odwróci i natchnie piłkarzy.
Ostatni mecz Mariusza Rumaka w Lechu Poznań.

H2H między ekipami w Gdańsku - ostatnie 3 mecze:
Lechia Gdańsk vs Lech Poznań 2:1
Lechia Gdańsk vs Lech Poznań 1:4
Lechia Gdańsk vs Lech Poznań 2:0

W Lechu nie zagra na pewno Kebba Ceesay, Karol Linetty i Jasmin Buric. Drobne problemy zdrowotne ma też Szymon Pawłowski i Keita

W Lechii nie zagra Diego Ribero oraz Paweł Stolarski. Nie wystąpi także Danijel Aleksić, który w minionym tygodniu został odsunięty od zespołu.

Przewidywane składy:

Lechia Gdańsk: Trela – Pietrowski, Janicki, Tiago Valente, Leković – Borysiuk, Vranjes – Makuszewski, Wiśniewski, Pawłowski – Sadajev.

Lech Poznań Kotorowski – Kędziora, Wołąkiewicz, Kamiński, Henriquez – Trałka, Jevtić – Lovrencsics, Hamalainen, Formella – Teodorczyk.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Warto jutro grać coś w stronę Lechii?
⛔ Na Lechię spadły mocno kursy (nie jestem przekonany czy przy tym kursie jest VALUE)
⛔ Lech zawsze mobilizuję się na Lechię
Niewiadoma: Lechia w obronie. Z Piastem większość spotkania lepiej już grali w defensywie, ale Piast był mało wymagający.
✅ Keita podobno widziany dziś na starówce zamiast na treningu
✅ Szymon Pawłowski ma jutro nie grać
✅ Ostatni mecz Rumaka w Lechu (możliwa mniejsza mobilizacja, bo przyjdzie nowa miotła od następnej kolejki)
✅ Nowy szef marketingu w Lechii ma być +25tys widzów. Będzie kocioł.
✅ Nadal duże problemy w obronie Lecha (praktycznie co mecz inne zestawienie obrony)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
Warto jutro grać coś w stronę Lechii?
Jestem kibicem lecha i dlatego tylko nie będe grał tego meczu ale jestem przekonany że oni to przewalą :] . Żelusie grają ostatnio taki piach że to się w palę nie mieści = zero chęci . Na stadionie po meczu ligi europejskiej objechani niemiłosiernie + ostatni mecz rumaka + brak linettego + gwiazda teodorczyk na szpicy + drużyna pod formą + lechia = lech leży i kwiczy :?

@1,70 na Lechię DNB to w tym momencie za darmo pieniądze :?
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Zawisza Bydgoszcz vs Podbeskidzie Bielsko-Biała-Obie strzelą?TAK kurs:1,75✅
Dziś starcie w Bydgoszczy.Miejscowy Zawisza podejmie Podbeskidzie.Myślę,że dobrym typem na to spotkanie będzie to iż obie drużyny zdobędą po przynajmniej jednej bramce.Zawisza do tej pory nie zachwycał.Granie w Lidze Europy wpłynęło na ich grę w ekstraklasie podobnie jak na Ruch Chorzów,czyli nie wyglądało to do tej pory dobrze.W dodatku zwolnienie Tarasiewicza,zatrudnienie nowego trenera,z resztą o wątpliwych umiejętnościach,który zmienił na pewno sposób przygotowań,ma inny pomysł na grę.Przemeblowana obrona,nowi zawodnicy.Pierwszy mecz z Koroną ciężko się oglądało ale ostatecznie dali radę.Z Jagą cały mecz bardzo słaby ale ostatni kwadrans po wejściu z ławki m.in. Vasco wyglądał solidnie.Strzelony gol,sporo się ruszyło_Ostatnio na Śląsku zagrali pierwszy mecz po odpadnięciu z pucharów i skład który wybiegł na boisko był optymalny.Mecz przegrany ale gdyby Carlos i Vasco mieli lepiej ustawione celowniki mogło to potoczyć się inaczej.Ważną rolę odgrywa w Zawiszy Drygas.Jeden z lepszych moim zdaniem pomocników w naszej lidze.Niechciany przez Lecha piłkarz,trzyma poziom.Nie dość,że dobry w odbiorze to potrafi rozegrać i także wchodzić w pierwszą linię,gol z Wrocławia przykładem no i ma niezły strzał z dystansu.Teraz jego partnerem w środku jest Flerival,typowa szóstka i myślę,że ta współpraca spowoduje,że Kamil będzie miał jeszcze większe pole do popisu z przodu.Kwartet ofensywny Carlos,Wagner,Alvarinho,Vasco ma duży potencjał,jednak Ci poszczególni zawodnicy mają takie momenty,że są całkowicie nie widoczni.Zawisza będzie grał teraz regularnie takim składem jak ze Śląskiem i myślę,że już dziś zobaczymy lepszy występ i przede wszystkim w ofensywie będzie więcej jakości co zaowocuje przynajmniej jednym strzelonym golem przez tą drużynę.Podbeskidzie do tej pory zgromadziło tylko 3pkt.Na pewno wynik punktowy nie odzwierciedla tego co rzeczywiście ten zespół pokazał w 3 pierwszych kolejkach.We wszystkich meczach wyglądali dobrze.Z Pogonią frajersko przegrali wygrany mecz.Na wyjeździe z Lechią mieli swoje szanse i wcale nie byli słabszą drużyną.Gdyby byli bardziej skuteczni to mogli wywieźć z Gdańska przynajmniej punkt i jeśli tak by się stało nie można byłoby stwierdzić,że byłoby to niezasłużone.Ostatnio z Ruchem przekonujące zwycięstwo przed własną publicznością.Chorzowianie w pierwszych dwudziestu minutach drugiej połowy zostali zniszczeni.Ojrzyński to idealny trener dla Podbeskidzia.Wzmocnienie się Korzymem to kolejny świetny Ruch.Podbeskidzie nie ma wielkich nazwisk w ofensywie ale grają z dużą intensywnością i zaangażowaniem.To przynosi gole i przynosić będzie.Zawisza w obronie wygląda słabo.Ten Samuel Araujo gra chyba tylko po znajomości z trenerem,bo Nawotczyński to dużo lepszy stoper,a rozbicie jego pary z Andre Micaelem na środku defensywy to dla mnie głupota.Ziajka na nowej pozycji też nie czuje się moim zdaniem najlepiej.Nie jest tak widoczny w akcjach ofensywnych jak w poprzednim sezonie.Podbeskidzie też do tej pory mnie nie przekonywało w defensywie w obecnych rozgrywkach i uważam,że to nie to samo co w poprzedniej kampanii.W mojej ocenie mają jedne z najsłabszych boków w obronie w całej lidze.Górkiewicz to przeciętny obrońca,a Adu jeszcze gorszy.Pazio,który możliwe,że będzie grał zamiast czarnoskórego zawodnika również ostatnio z Ruchem się nie popisał.Dwa błędy z cyklu piłkarski kryminał.Dla mnie dziś skrzydłowi Zawiszy będą mieli szansę się wykazać.Według mnie obie drużyny zdobędą po golu i ten typ wydaje mi się najciekawszy w kontekście dzisiejszego meczu.
Bukmacher:Sportingbet
 
Psychosocial 844,5K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Lechia G.-Lech P. TYP BTS kurs 1,70 5/10 g.15.30 1:2 WIN
PS: Wydaję mi się że Lech nie przegra tego spotkania ale zagrałem inaczej. W ostatnich dwóch spotkaniach w Gdańsku z udziałem tych ekip padło aż 8 goli. Co prawda goście w tym sezonie na wyjazdach grają masakrycznie słabo ale przynajmniej w lidze Poznaniacy zawsze strzelali minimum gola. Z kolei gospodarze ostatni raz nie strzelili u siebie bramki dokładnie 3 maja ale grali z Legią. Wcześniej nie strzelili w lutym. Abstrahując dla mnie to mecz o być albo nie być dla szkoleniowca Lecha. Dlaczego, wszyscy wiedzą.
Z netu:
Trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak nie będzie mógł jutro skorzystać z usług kontuzjowanego Kebby Ceesaya, Karola Linettego i Jasmina Buricia. Drobne problemy zdrowotne ma też Szymon Pawłowski i jego występ stoi pod znakiem zapytania podobnie jak Muhameda Keity, który jeszcze z nieznanych przyczyn nie pojawił się na sobotnim treningu. Z kolei portugalski opiekun Lechii Gdańsk nie wystawi w niedzielę na murawę narzekających na urazy Diego Ribero oraz Pawła Stolarskiego. Nie wystąpi także Danijel Aleksić, który nie przykładał się do treningów i w minionym tygodniu został odsunięty od zespołu.
Przewidywane składy:
KS Lechia: Trela – Pietrowski, Janicki, Tiago Valente, Leković – Borysiuk, Vranjes – Makuszewski, Wiśniewski, Pawłowski – Sadajev.
KKS Lech: Kotorowski – Kędziora, Wołąkiewicz, Kamiński, Henriquez – Trałka, Jevtić – Lovrencsics, Hamalainen, Formella – Teodorczyk.
 
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
Jeśli chodzi o aspekt Mariusza Rumaka - tak czy siak nawet gdyby Lech wygrał to spotkanie wylatuje z klubu ???? . Decyzja podjęta , ale zostanie ogłoszona we wtorek ...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
(...)podobnie jak Muhameda Keity, który jeszcze z nieznanych przyczyn nie pojawił się na sobotnim treningu.
Jak to nie wiadomych ? Wybrał zakupy i zabawę w Gdańsku. W końcu trwa Jarmark Dominikański ???? Gram na Lechię Gdańsk AH: 0,-0,5 ⛔ (dzięki Sadajev ???? ) . W przypadku remisu zwrot połowy stawki. Myślę, że po ostatniej kompromitacji Lecha w obliczu kryzysu w drużynie, odejścia Rumaka dadzą sobie dzisiaj spokój i postawią kropkę nad i w kwestii nie(udolnego) zarządzania drużyną. To by było nawet uzasadnione. Z 2 strony czytałem, że Lechia robi show, ma być 25 tyś ludzi. Gdyby mecz odbywał się w Poznaniu jeszcze można by pomyśleć nad Lechem, który chciałby coś pokazać kibicom, ale wobec tych osłabień i podejścia (Keita na zakupach) widać jak podchodzą do tego meczu. Nie zdziwi mnie nawet wygrana wysoka Lechii.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś można pograć tripla na overy w Ekstraklasie. Lechia będzie mocna i w tym sezonie będzie biła się o czołowe lokaty, ale w obronie dalej popełniają masę błędów. Lech rozbity po LE więc ciężko tu coś wyrokować. Grają w ostatnim czasie beznadziejnie. Wisła w Poznaniu mogła ich spokojnie zdemolować, gdyby tylko Paweł Brożek zachował zimną krew.
Pojedynek Podbeskidzia z Zawiszą powinien być bardzo wyrównany. Obie drużyny podobnie weszły w sezon, ale trzeba pamiętać, że drużyna z Bydgoszczy grała jeszcze w LE. Średnia bramek na mecz Zawiszy i Podbeskidzia to równo trzy bramki. Dużo błędów w obronie z obu stron. Drużyna Ojrzyńskiego najbardziej udowodniła to w meczu z Pogonią, gdzie Zajac puścił pamiętną szmatę.
Ciekawy może być pojedynek Wisły z Ruchem. Obie drużyny grają bardzo uporządkowaną piłkę. Wisła ma kapitalny pierwszy garnitur, co udowodnili w meczu z Lechem. Ruch przeplata mecze ligowe z LE, gdzie rzutem na taśmę przeszli do IV rundy. Podoba mi się ich gra, ale mogą być podmęczeni. Nie zdziwię się jak Wisła sama pokryje tu overa.
Lechia - Lech over 2 [1,525] ✅
Zawisza - Podbeskidzie over 2 [1,525]
✅
Wisła - Ruch over 2 [1,525]
✅
AKO 3,54 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
synop2 28

synop2

Użytkownik
Brakuje slabszego z braci Makow na mecz ze Slaskiem, brakowac tez moze zawieszonego Slusarskiego choc to drewno nie z tej ziemi to moze nie miec kto strzelac, w takim przypadku Slask + 0.25 1.75
Nie każdy klub opiera się o indywidualności. GKS jest świetnie poukładany taktycznie, podobnie sprawa wygląda z Górnikiem Zabrze. Proponuję nie lekceważyć tych drużyn w następnych kolejkach, nawet jeżeli trafią im się pauzy/kontuzje.
Na dzisiaj warto pamiętać, że G. Sandomierski (bramkarz Zawiszy) jest kontuzjowany i w jego miejsce wejdzie Witan, który ma obecnie dołek formy. Trener Ojrzyński z pewnością będzie wiedział jak to wykorzystać. A co do &quot;hitu&quot; Lechia - Lech, moim zdaniem jeśli ktoś chce go obstawiać to równie dobrze te pieniądze może wydać na Lotka.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Lechia - Lech
TYP : Lechia over 0,5 gola
1,25 Bet365

Można to grać samo, albo dorzucić do jakiegoś dubla, aby podwyższył AKO.
Jestem zdania, że Lechia dziś gola strzeli i typ wdaje mi się arcy bezpieczny na dzisiaj. Lech jest słaby i to wszystko zostało wyżej dziś opisane. Lechia ze wszystkimi argumentami za nią gola dziś strzelić powinna ????
 
Do góry Bottom