>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. runda kwalifikacji Ligi Mistrzów [16-17 sierpnia 2016] - pierwsze mecze

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Podczas gdy Legia będzie rywalizowała z irlandzkim Dundalk dojdzie do kilku bardzo ciekawych pojedynków. Przede wszystkim na czoło wysuwają się batalie Porto z Romą i Villareal z Monaco. Myślicie, że po pierwszych meczach jakie czekają nas w tym tygodniu ktoś już przybliży się mocno do bram fazy grupowej Champions League?

Zachęcamy do dyskusji i pisania swoich propozycji, popartych rzecz jasna argumentami ;)[/center]
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
W 0

wojtasekole

Użytkownik
Widzę nastepujace &quot;niespodzianki&quot; w tych meczach:
FK Rostov X2 +
Roma X2
Hapoel X2
Drużyna z Rosji posiada dobra defensywę, to mi wystarczy aby kierować swój typ w ich kierunku. Ajax nie zachwyca póki co. Tracą bramki.
Porto, trzecia drużyna w swojej lidze - to juz przemawia by stawiac na Rome.
Celtic...meczyli się w poprzednich rundach, a jakby nie patrzeć Hapoel wyeliminował moim zdaniem silniejszego od Szkotów Olimpiakosa.
Do tego również zagram mecz Legii na 1X.
 
k@jt3k 5

k@jt3k

Użytkownik
Co myślicie o mönchengladbach i ajaxie ? Mönchengladbach nie przegrało na wyjeździe od 4miesiecy, co prawda były to tylko mecze towarzyskie, ale jednak grali bardzo ładnie. Young boys wyeliminował shakhtar, wiec sam nie wiem. Co do ajaxu dosc słabo grali w sumie wymeczyli awans do 4 rundy, a rostov ładnie poradził sobie z Anderlechtem, ale myślę że powinni wygrać u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Nie wiem dlaczego Ludogorets jest faworytem w parze z Plzen, Czesi są lepsi od Bułgarów i moim zdaniem to oni powinni być faworytem, gram na awans Viktorii.
Ajax ma problemy ze skutecznością, w obronie traci gola w każdym meczu do tej pory po sparingach.
Rostov ma problemy w ostatnich meczach by dokończyć mecz w 11, tak było z Uralem i Zenitem w lidze.
Dla mnie value +0,75 w stronę gości, kursy na bts też za wysokie ? aż 2,2 ?
Na City kurs jest za niski, na Chelsea w LM parę lat temu ze Steauą było 1,9
a teraz AH-1 nawet tyle nie jest warte.
Hapoel dobre gra w obronie do tej pory w Europie, under 2,5 zagrałem w meczu z Celticiem.
Reszta live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 48

t4mtynten

Użytkownik
Moj typ Ajax-Rostow 2 drużyna over 0,5 - 1,7

Ajax nie zachwyca, męczy się w lidze ostatnio Roda strzeliła im 2 bramki na wyjeździe, natomiast Rostov 2 w Petersburgu.. wiem że liga i LM to dwie różne rzeczy ale wydaje mi się że Rostow sie pokusi na pewno o bramkę na wyjeździe.

Podobnie sytułacja wygląda w meczu Celtic - Hapoel, też myślę że goście będą za wszelką cenę strzelić gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Steua - Man City ---&gt; strzeli gola
Aguero 1,72 @@ Bet365 ✅ ✅
Nolito 2.50 @@ Bet365 ✅ ✅

Kadra powołana przez Guardiole wskazuje że już w pierwszym spotkaniu Man City będzie chciał wszystko wyjaśnić, jadą do Rumunii by rozegrać pierwsze spotkanie ze Steua która ma swoje wewnętrzne problemy administracyjne. Nawet bez tych kłopotów Obywatele biją ich na głowę, dzisiaj liczę szczególnie na Aguero i Nolito który czeka na premierowe trafienie w swoim nowym klubie. W takim razie do dzieła ????
Manchester City: Hart, Caballero, Gunn, Sagna, Zabaleta, Otamendi, Stones, Adarabioyo, Kolarov, Clichy, Angelino, Fernando, Fernandinho, Delph, Nolito, Silva, Navas, De Bruyne, Sterling, Iheanacho, Aguero
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
vs.

Myśle, że w Villareal zaszły w ostatnim czasie zbyt duże zmiany aby mogli oni myśleć o awansie do LM. Przede wszystkim w ciągu ostatniego tygodnia rozwiązano kontrakt z Marcelino - pierwszym trenerem, który był nim przez ostatnie ponad 3 lata, osiągając niezłe wyniki. Wśród następców wymieniano Pellegrino... a został nim Escriba, który w CV ma wpisane prowadzenie Getafe i spadek z nim do Segunda Division oraz bycie asystentem pierwszych trenerów w Atletico, Benfice czy Valencii. A więc trener bez większych sukcesów. Po tygodniu pracy dostaje zadanie wyeliminowania Monaco z Ligi Mistrzów...
W drużynie Villareal w ciągu letniego okna zaszły też spore zmiany, które przez pierwsze tygodnie (jeżeli nie miesiące) mogą dawać się we znaki. Przede wszystkim z drużyny odeszli Eric Bially (do ManU) oraz Denis Suarez (do Barcelony), którzy w zeszłym sezonie byli kluczem sukcesu zajęcia czwartego miejsca w lidze. Ściągnięto ciekawych zawodników (Soriano, N&#39;Diaye, Sansone, Pato, Cheryshev, Espinoza) lecz te nazwiska mogą nie wystarczeć na LM, zwłaszcza na starcie sezonu gdy jeszcze nie są ze sobą zgrani. Dodatkowo Sansone nie otrzymał jeszcze uprawnień do gry, Cheryshev jest kontuzjowany, a Espinoza gra na IO. Olbrzymim problemem dla Villareal są też kontuzjowani Soldado oraz Gio Dos Santos.
W Monaco problemem może być kontuzjowany Falcao. Lecz spośród problemów to jest to chyba jedyny. W zeszłym sezonie drużyna traciła dużo bramek lecz problem ten powinni rozwiązać ściągnięci w lato Glik oraz Sidibe. Atak wzmocnił również Germain, który już w III rundzie przeciwko Fenerbache strzelił 2 bramki a w zeszłym sezonie był kluczowym zawodnikiem Nice strzelając w lidze 14 bramek.
W pierwszej kolejce Ligue 1 Moncao zremisowało z Gęgą 2:2, ale trzeba zauważyć, że w wyjściowej jedenastce sporo było rezerwowych i dopiero w drugiej połowie gdy na boisku pojawili się Moutinho czy Bernardo Silva (ten w 41&#39;) to Monaco doprowadziło do wyrównania. W drugiej połowie Monaco całkowicie zdominowało gre mając dużą przewagę w posiadaniu piłki i w ilości oddanych strzałów i stworzonych sytuacji bramkowych.
Ilość problemów i zmian jakie teraz przechodzi Villareal pewnie odbije się na ich pierwszych wynikach. O ile w pierwszym meczu pewnie padnie jakiś remis (chociaż granie na Monaco po kursie ~4,20 kusi :cool ???? to w dwumeczu i po meczu u siebie to francuzi pewnie okażą się lepsi i zagrają w LM.
Awans Monaco (2,40 totolotek)
Monaco, remis zwrot (2,80 totolotek)✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Dinamo powyżej 1.5 gola @2.62 Bet365 ⛔

Widzę spore value w tym kursie dwie bramki to minimum co Dinamo powinno wsadzić dzisiaj Salzburgowi. Salzburg obniżył loty i nie widzę ich w LM, Dinamo jest bardzo mocne na własnym stadionie i czas poprawić niekorzystne h2h z ostatnich lat. Oglądałem ostatni mecz Salzburga w kwalifikacjach z Albańczykami bo miałem zamiar sadzić tam jakis over ale po tym co Salzburg prezentował w pierwszej połowie całkowicie odpuściłem sobie ten typ. Partizani to amatorzy, a ładnie cisneli Salzburg w pierwszej połowie brakło niestety szczęścia i nie udało się nic wbić, a w drugiej połowie Austriacy zdecydowanie odżyli, grali dużo lepiej co pozwoliło i wygrać ten mecz ale w pierwszej połowie szału nie było więc skoro amatorzy z Albanii stwarzali okazje w Austrii to Dinamo nie powinno mieć większych problemów z wygraniem tego meczu. Dinamo u siebie nie przegrało od prawie 8 miesięcy żadnego meczu więc widać tutaj siłę własnego boiska, dodatkowo w 20 meczach od ostatniej porażki stracili tylko 11 bramek, a 10 razy grali tutaj na zero z tyłu i strzelili 33 gole. Granie tutaj 1x po ~1.4 to spory pewniak bo nie widzę szans dla Salzburga na wygranie tego meczu.


Kopenhaga @1.55 Bet365 ✅

Tutaj idę grubo i uważam, że to najpewniejszy typ z dzisiejszej oferty. Kopenhaga u siebie jest praktycznie nie do zatrzymania, a Apoel ostatnio w meczach wyjazdowych gra straszny piach i Dyńczycy powinni to wykorzystać żeby mieć korzystny wynik przed wyjazdem na gorący Cypryjski teren.
Dorzucam sobie jeszcze Kopenhaga powyżej 1.5 gola @1.8 Bet365 ⛔

City strzeli + Kopenhaga strzeli + Dinamo strzeli @1.8 Bet365 ✅
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
vs.

Myśle, że w Villareal zaszły w ostatnim czasie zbyt duże zmiany aby mogli oni myśleć o awansie do LM. Przede wszystkim w ciągu ostatniego tygodnia rozwiązano kontrakt z Marcelino - pierwszym trenerem, który był nim przez ostatnie ponad 3 lata, osiągając niezłe wyniki. Wśród następców wymieniano Pellegrino... a został nim Escriba, który w CV ma wpisane prowadzenie Getafe i spadek z nim do Segunda Division oraz bycie asystentem pierwszych trenerów w Atletico, Benfice czy Valencii. A więc trener bez większych sukcesów. Po tygodniu pracy dostaje zadanie wyeliminowania Monaco z Ligi Mistrzów...
W drużynie Villareal w ciągu letniego okna zaszły też spore zmiany, które przez pierwsze tygodnie (jeżeli nie miesiące) mogą dawać się we znaki. Przede wszystkim z drużyny odeszli Eric Bially (do ManU) oraz Denis Suarez (do Barcelony), którzy w zeszłym sezonie byli kluczem sukcesu zajęcia czwartego miejsca w lidze. Ściągnięto ciekawych zawodników (Soriano, N&#39;Diaye, Sansone, Pato, Cheryshev, Espinoza) lecz te nazwiska mogą nie wystarczeć na LM, zwłaszcza na starcie sezonu gdy jeszcze nie są ze sobą zgrani. Dodatkowo Sansone nie otrzymał jeszcze uprawnień do gry, Cheryshev jest kontuzjowany, a Espinoza gra na IO. Olbrzymim problemem dla Villareal są też kontuzjowani Soldado oraz Gio Dos Santos.

W Monaco problemem może być kontuzjowany Falcao. Lecz spośród problemów to jest to chyba jedyny. W zeszłym sezonie drużyna traciła dużo bramek lecz problem ten powinni rozwiązać ściągnięci w lato Glik oraz Sidibe. Atak wzmocnił również Germain, który już w III rundzie przeciwko Fenerbache strzelił 2 bramki a w zeszłym sezonie był kluczowym zawodnikiem Nice strzelając w lidze 14 bramek.
W pierwszej kolejce Ligue 1 Moncao zremisowało z Gęgą 2:2, ale trzeba zauważyć, że w wyjściowej jedenastce sporo było rezerwowych i dopiero w drugiej połowie gdy na boisku pojawili się Moutinho czy Bernardo Silva (ten w 41&#39;) to Monaco doprowadziło do wyrównania. W drugiej połowie Monaco całkowicie zdominowało gre mając dużą przewagę w posiadaniu piłki i w ilości oddanych strzałów i stworzonych sytuacji bramkowych.

Ilość problemów i zmian jakie teraz przechodzi Villareal pewnie odbije się na ich pierwszych wynikach. O ile w pierwszym meczu pewnie padnie jakiś remis (chociaż granie na Monaco po kursie ~4,20 kusi :cool ???? to w dwumeczu i po meczu u siebie to francuzi pewnie okażą się lepsi i zagrają w LM.

Awans Monaco (2,40 totolotek)
Monaco, remis zwrot (2,80 totolotek)
Nie zagra jeszcze Bakambu, a to spora strata w ostatnim sezonie spisywal sie bardzo dobrze, dochodzi do tego aspekt też taki że Monaco troche więcej już meczy rozegrało, kwal. LM i Ligue 1, plus brak tylu podstawowocyh graczy skłania do tego żeby zgodzić się z twoim typem, Nie wiem czego buki dali tak niski kurs na Villarreal bo 1.90 przy tylu osłabieniach perturbacjach nie wchodzi w rachube kursy powinny byc 50% na 50%, chyba sie tym zasugerowali że Liga Hiszpanska silniejsza od Francuskiej, ale X2 po kursi 1.86 w Unibet aż szkoda nie zagrać.

Typ: Monaco lub remis✅✅✅
Kurs: 1.86
Unibet
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Kopenhaga - APOEL
APOEL już ostatnią rundę pojechał na mega farcie. Decydująca bramka z Norwegami w 90+ coś jak z Wisłą swego czasu. A jeśli przyjmiemy tezę Kopenhaga &gt; Rosenborg to typ już sam do siebie przemawia. Duńczycy bardzo dobra forma w tym sezonie, w przeciwieństwie do Cypru, który dopiero w ostatni weekend zagrał premierowy mecz i już dostał baty od Apollonu, gdzie bramkę strzela nie kto inny jak... Arkadiusz Piech. Generalnie APOEL na wyjazdach to jest straszna kicha. 0-0 w Walii z TNS&#39;em, 2-1 porażka z Rosenborgiem i dochodzi do tego sprzedaż Tomasa Di Vicentego za 2 miliony do Emiratów Arabskich, jednego z ważniejszych postaci zespołu. Nie wiem o co chodzi z kursami, że Duńczycy idą do góry bo nie widzę żadnych kontuzji czy cokolwiek innego. Może obudzili się z informacją jakoby nowym trenerem APOELU jest Duńczyk, ale to 43 letni facet co karierę trenerską ma w postaci 70 meczów poprowadzonych w AEK&#39;u Larnaka. Kopenhaga robi u siebie wynik co najmniej dwóch bramek i wyjazd do Cypru mają tylko na dopełnienie formalności, inny scenariusz nie przychodzi mi do głowy. Mają fajną dwójkę w ataku Conreliusen - Santander do tego kupili za 2,5 miliona Serba Pavlovicia, który w Cukarickach strzelił w zeszłym sezonie 18 bramek. Środek pola to lider Daleny i doświadczony Kvist + sprowadzony świeżo po EURO Słowak Gregus. Mają 2-3 razy większą jakość niż Cypryjczycy, którzy notabene kompletnie nie nadają się do awansu do fazy grupowej w przeciwieństwie do Kopenhagi.

Kopenhaga -1 @ 1,95 Bet365 ZWROT 1-0
Kopenhaga over 1,5 gola @ 1,80 Bet365 ⛔

Do tego zgadzam się z:
Dinamo powyżej 1.5 gola @2.62 Bet365
Jestem podobnego zdania, warto próbować w stronę Chorwatów. Mimo odejścia Pjacy do Juventusu dalej ma kto tam strzelać. W Salzburg konsorcjum ładowało forsę kilka lat temu, teraz priorytetem jest Red Bull ale ten z Lipska a więc beniaminek Bundesligi. &quot;Transfery&quot; Sabitzera jednego z najlepszych graczy austriackiego Red Bulla do Lipska czy teraz Naby Keity najlepiej o tym świadczą. Już nawet nie wspominając o Mane, Kamplu czy Allanie. Dla mnie Dinamo u siebie robi zwycięstwo. Kursy na awans też źle powystawiane, dla mnie para maksymalnie na 50 na 50 także @ 2,20 kusi.
Rewanż zapowiada się niesamowicie ciekawie. Tyle akcji co dzisiaj nie potrafili wykończyć starczyło by już na cały dwumecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
G 370

golkiper

Użytkownik
A ja właśnie idę zupełnie w innym kierunku niż wszyscy i uważam, że dziś Kopenhaga nie wygra. Straszna masówka się zrobiła i śmierdzi mi to na kilometr. Widzę zdecydowane value w kursie 2,65 w Óni na x2. Niby faktycznie Duńczycy mają droższych zawodników, ale czy aż taką przewagę jakości? Fakt wygrywają u siebie wszystko, ale kiedyś musi przyjść słabszy mecz. Myślę, że to może być dziś. Trenerem Apoelu jest Duńczyk napewno dysponuje dużą wiedzą na temat przeciwników. Apoel ma kilku dobrych grajków, niezłego napastnika w postaci De Camargo znanego m.in z Standardu Liege. Uważam, że Cypryjczycy będą się mądrze bronić i jakiegoś gola strzelą. Według mnie są to typowe europejskie średniaki i walka o awans będzie wyrównana. Nie przekonuje mnie ta Kopenhaga, aż tak, żeby grać na nich po 1,50 czy 1,40. Już nie mówię o handi. Do tego bez większej analizy 1x po 1,88 na YB Berno. Gladbach nic nie grało o stawkę, YB wyeliminowali Szachtar, są na fali ,u siebie stać ich na remis.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dinamo jest faworytem u siebie, Salzburg na wyjazdach nie był lepszy od Partizani w ostatniej rundzie, strzelił gola grając w osłabieniu i wygrał 1-0. Dinamo u siebie jest mocne, w LM Chorwaci przegrali z Bayernem i Olympiakosem, wygrało z Arsenalem w tamtym sezonie.
Jak ktoś szuka zakładów na rogi to Dinamo Zagrzeb i Porto mi pasują, jeszcze Celtic
jeżeli chodzi o drużyny, w całym meczu to Ludo - Plzen najlepiej wygląda.
@wisła9110 oglądałem i podtrzymuję swoje zdanie.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Nie wiem dlaczego Ludogorets jest faworytem w parze z Plzen, Czesi są lepsi od Bułgarów i moim zdaniem to oni powinni być faworytem, gram na awans Viktorii.

Ajax ma problemy ze skutecznością, w obronie traci gola w każdym meczu do tej pory po sparingach.
Rostov ma problemy w ostatnich meczach by dokończyć mecz w 11, tak było z Uralem i Zenitem w lidze.
Dla mnie value +0,75 w stronę gości, kursy na bts też za wysokie ? aż 2,2 ?

Na City kurs jest za niski, na Chelsea w LM parę lat temu ze Steauą było 1,9
a teraz AH-1 nawet tyle nie jest warte.

Hapoel dobre gra w obronie do tej pory w Europie, under 2,5 zagrałem w meczu z Celticiem.

Reszta live.
Nie wiesz dlatego bo nie oglądałeś spotkań Czechów z Azerami. Victoria ma absolutne szczęście, że gra w tej rundzie. Ludogrets zagrał bardzo fajny, otwarty mecz z Crveną i moim zdaniem są faworytem tej pary zdecydowanie.

Rostov na moje nie przegra tego meczu w Amsterdamie. Pokazali już, że umieją grać z faworytami na wyjeździe - gładko odprawiając Anderlecht w poprzedniej rundzie. Ajax gra padakę od początku roku a bez milika nie ma kto strzelać bramek. Dla mnie x2 po fajnym kursie 2,25 @ Betano.✅✅

Hapoel moim zdaniem też awansuje dalej.

City jak kolega napisał za niski do gry.

Young Boys - Moenchegladbach moim zdaniem no bet. Wszystko sie tu może zdarzyć. Jednak sparingi to nie mecz o punkty.

W meczu Kopenhagi z Apoelem szedłbym w bramkę dla gości. 1,91 @Betano⛔ ale mieli patelenke z 3 metrów głową w bramkarza ehh..
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Dzis Rostov powalczy.. w poprzedniej rundzie ladnie pograli.. Ajax wyrzucil slaby Paok i gdyby nie blysk geniuszu Klaasena, Ajaksu juz by tu nie bylo.. Slaby Ajax vs Solidny rostov, ide w strone wyjazdowiczow.. Rostov win lub draw 2.2 Sportingbet
1:1 brawo ROstov!!
Jesli chodzi o awanse: typuje wlasnie Rostov, City, Monchengladbach, Kopenhaga, Hapoel ber Sheva, Legia, ROma, Plzen i Monaco !!
Ajaks jest slaby, Rostov w rewanzu ich rozniesie, do tego doswiadczenie i liga niemiecka powinna byc gora w starciu z Young Boys( choc z Szachtarem ladnie pograli, jednak Gladbach to GLadbach, sa lepiej zoorganizowani), Steaua nie jest slaba ale w porownaniu z City w dwumeczu szanse ma niewielkie, Kopenhaga gra strasznie rowno a Apoel ledwo Rosenborg wyrzucil, w sumie dawno nie bylo dunskiej ekipy a Kopenhaga strasznie solidna, u siebie powinni wygrac a na wyjezdzie przetrzymac napor cypryjczykow.., Legia o wiele lepsza od Dundalk , bedzie LM i Plzen solidni strasznie a Ludogorets wg mnie nic nie pokazal i tu bedzie lanie i wygrana Czechow.. Celtic gra lipe, a ten Hapoel poukladana w defensywie ekipa, Celtic OUT, roma ma wiekszy potencjal od smokow, smoki sie wyprzedaly i nadal od zeszlego sezonu sa bez formy.. no i Monaco??/ Villarreal zwalnia trenera przed meczami LM, Villarreal w LM dno i do tego kilka kontuzji z Bakambu na czele, Monaco solidne i agresywne do tego bardziej doswiadczone, gryzli trawe z Fenerbacze i tutaj tez beda ja gryzc i wyrzuca wg mnie w gorszej formie Villarreal .. W pilce przewaznie wygrywaja silniejsze zespoly, te ktore podalem sa lepsze i solidniejsze od przeciwnikow z ktorymi graja ..
City juz z awansem !! kopenhaga blizej po wygranej 1:0, wg mnie strzela gola nawet na cyprze.. Gladbach 3:1 wiec awans bedzie i Rostov 1:1.. W rosji Rostov nie popelni tego bledu co Paok i pokaze Ajaksowi gdzie jego miejsce, czyli LE ..
Hapoel i Plzen dały ciala.. Ale rOMA, MONACO I LEGŁA nie zawiodly ..
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Young boys-borussia ov 9 rr 1,83 bet365
Walka o Lige Mistrzow wkracza w decydujaca faze, jesli ekipa z Berna mysli o awansie musi mocno zaatakowac w ostatnich meczach z Szachatarem ten scenariusz dal im 6rr w pierwszych polowach, mysle ze glagbach dorzuci w tej materi cos od siebie..
 
A 20

a-303

Użytkownik
A ja właśnie idę zupełnie w innym kierunku niż wszyscy i uważam, że dziś Kopenhaga nie wygra. Straszna masówka się zrobiła i śmierdzi mi to na kilometr. Widzę zdecydowane value w kursie 2,65 w Óni na x2. Niby faktycznie Duńczycy mają droższych zawodników, ale czy aż taką przewagę jakości? Fakt wygrywają u siebie wszystko, ale kiedyś musi przyjść słabszy mecz. Myślę, że to może być dziś. Trenerem Apoelu jest Duńczyk napewno dysponuje dużą wiedzą na temat przeciwników. Apoel ma kilku dobrych grajków, niezłego napastnika w postaci De Camargo znanego m.in z Standardu Liege. Uważam, że Cypryjczycy będą się mądrze bronić i jakiegoś gola strzelą. Według mnie są to typowe europejskie średniaki i walka o awans będzie wyrównana. Nie przekonuje mnie ta Kopenhaga, aż tak, żeby grać na nich po 1,50 czy 1,40. Już nie mówię o handi. Do tego bez większej analizy 1x po 1,88 na YB Berno. Gladbach nic nie grało o stawkę, YB wyeliminowali Szachtar, są na fali ,u siebie stać ich na remis.
FC Copenhagen 3:1 Midtjylland. ????
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Kopenhaga jeśli chce myśleć o awansie do Ligi Mistrzów musi u siebie zagrać na maksa wygrać przynajmniej dwoma bramkami. A przy obecnej dyspozycji jaką prezentują sa w stanie to zrobić. Na Cyprze będzie im ciężko i z pewnościa tam nie zgarna kompletu punktów jeśli wogóle jakies zgarną, tam panują wysokie tempretary i zespołom takim jak Kopenhaga gdzie w Danii są zdecydowanie niższe tempretury cięzko będzie coś na Cyprze osiągnąć. Apoel co zrobił z Rosenborgiem sami widzicie sieknął 3 bramy na podmęczniu gdzie temp. byly juz bardzo wysokie. w ostatnich minutach meczu. Dlatego 1 mecz dla Duńskiej ekipy to priorytet, musza osiągnąć zaliczkę. Apoel po za domem jest do ogrania, tak jak inne cypryjskie zespoły. Więc Kopenhaga powinna dać radę...
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Villarreal zwalnia trenera przed meczami LM, Villarreal w LM dno i do tego kilka kontuzji z Bakambu na czele, Monaco solidne i agresywne do tego bardziej doswiadczone, gryzli trawe z Fenerbacze i tutaj tez beda ja gryzc i wyrzuca wg mnie w gorszej formie Villarreal .. W pilce przewaznie wygrywaja silniejsze zespoly, te ktore podalem sa lepsze i solidniejsze od przeciwnikow z ktorymi graja ..
Możesz coś dopowiedzieć do tego tekstu, który pogrubiłem?
Ciekawi mnie też informacja, że Monako bardziej doświadczone od Villarreal w europejskich pucharach.
Po 1. Czy zwolnienie trenera sprawi, że będą gorsi? A może będą lepsi? To żaden argument. Zespół nagle nie zapomni jak mają grać.
Po 2. Villarreal wygląda dużo lepiej kadrowo od Monako. Nawet bez kontuzjowanych napastników, nadal są Pato i Santos Borre, który jest wypożyczony z Atletico. Począwszy od bramkarza, defensywy i pomoc tutaj przewaga Villarreal.
Po 3. Hiszpańskie drużyny obojętnie w jakiej byłyby formie to zawsze przechodziły tę fazę. Nawet sezon temu bardzo cieniutka Valencia potrafiła ugrać awans z Monako. Wcześniej Athletic z Napoli, czy Real Sociedad z Lyonem. Różnica klas między L1, a La Liga.
Nie wiesz dlatego bo nie oglądałeś spotkań Czechów z Azerami. Victoria ma absolutne szczęście, że gra w tej rundzie. Ludogrets zagrał bardzo fajny, otwarty mecz z Crveną i moim zdaniem są faworytem tej pary zdecydowanie.
Viktoria bardzo słaby dwumecz z Azerami, ale Ludo gra inaczej i to będzie łatwiejszy rywal dla Czechów. Crvena była żałosna w defensywie i strzelanie im bramek to nie było nic trudnego. Ja zgodziłbym się z Szefem i stawiałbym na Pilzno, ale szkoda kasy, bo dużej różnicy tu nie ma.
Dinamo - Salzburg śmierdzi BTSem. Obie drużyny mają braki w defensywie i dość solidnie wyglądają w ofensywie. Dobry kurs. Bardzo wyrównana para, będzie co oglądać.
Kopenhaga na gładko, ale Cornelius był ostatnio kontuzjowany i nie grał. Dziś zacznie z ławki. To bardzo ważny napastnik Duńczyków, ale powinni sobie poradzić nawet bez niego.

Apoel co zrobił z Rosenborgiem sami widzicie sieknął 3 bramy na podmęczniu gdzie temp. byly juz bardzo wysokie. w ostatnich minutach meczu.
Co do typu to się zgadzam, nawet większość argumentów ok, ale na pewno temperatura nie była przyczyną straty 3 bramek w doliczonym czasie gry przez Rosenborg. Po prostu padła jedna przypadkowa, a reszta to już załamanie psychiczne Norwegów, bo strata bramki w ostatnich minutach to największy ból. Kolejne sami sobie wpakowali, choć ta pierwsza też na konto kapitana mistrza Norwegii. APOEL jest cienki, nawet u siebie może przegrać, ale Kopenhaga to drużna, która nie powinna się bać rywala na własnym podwórku i zrobić awans już u siebie. Na wyjeździe na pewno łatwiej nie będzie, ale jest to realne.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Ajax vs Rostov over 4,5 gola @10,90 Oddsring ⛔

Lekko próbuję, takę linie...
Ajax stracił paru naprawdę dobrych grajków, i odbiło się to na jakości w zespole.
Słabo zaprezentowali się z Rodą, kończąc mecz remisem 2:2. Co można z łatwością zaobserwować to na pewno kłopoty w obronie.Drużyna gospodarzy będzie tutaj chciała zdobyć cenną zaliczkę przed trudnym meczem rewanżowym. I z pewnością przycisną od samego początku. Ze zdobywaniem goli nie mają problemów. Co różni obie ekipy ?? Na pewno, doświadczenie jakie drużyna z Amsterdamu ma na europejskich boiskach.
Rostov wyeliminował Anderlecht co tylko, pokazuję nam że, pomimo tego że, nie każdy docenia tą drużynę to jednak trzeba się z nimi liczyć. Ostatnio z Zenitem zagrali super mecz w którym padło aż, 5 goli !! Oni są w całkiem niezłej dyspozycji. Niby drużyna ta stawia na obronę i dzisiaj bd. chciała postawić autobus. Ale nie zapominajmy że, ich kontry są zabójcze. A w drużynie jest paru wartościowych graczy którzy potrafią szybciutko poruszać się doprowadzając do sytuacji bramkowych.
Ajax z pewnością bd. chciał tutaj dyktować warunki i kwestią czasu bd. zdobycie przez nich gol(i)a, Rostov jest strasznie niewygodnym przeciwnikiem i dziurawej obronie z Amsterdamu z pewnością właduję tą bramk(i)ę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom