>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. runda kwalifikacji Ligi Mistrzów [23 - 24 sierpnia 2016] - REWANŻE

Status
Zamknięty.
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Według mnie bardzo ciekawym kąskiem jest w tych parach FK Rostov.
Nie jestem fanem ani specem od ligi rosyjskiej ale wszyscy widzą że Bosz nie daje rady w Ajaksie a kursy na Rostov (choć spadają) to są bardzo kuszące.
Mecz w Amsterdamie był jednostronny ale przypuszczam ze taka była taktyka Rosjan po tym jak objeli prowadzenie. A co stało sie w weekend gdy obydwie ekipy wróciły do rywalizacji na swoim podwórku ? Rywali nie mieli wymagających i grali u siebie: Ajax przegrał u siebie 1-2 z Willem II a Rostov wygrał u siebie z Tomskiem 3-0.
Rostov 1 DNB @1,85 Unibet ✅
Rostov AWANS @ 1,85 Unibet ✅
Inne opcje do rozważenia (jak bedzie czas to moze napisze coś wiecej):
Salzburg - Dinamo Zagreb (pierwsze mecz w Zagrzebiu 1-1)
AWANS Dynamo @ 3,20 Unibet ✅
AS Roma - FC Porto 1 (-1 AH) @ 2,30 Unibet ⛔
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
3-0, 4-1, 5-2 (dogrywka) - co najmniej trzema golami. Przy wyższych tj. 6-3,7-4 itd. awansuje już Celtic.
Nie jest to łatwe zadanie. Fakt, że Szkotom udawało się niemal wszystko w 1 meczu, to na wyjazdach grali dotąd okropnie słabo. Myślę, że jeżeli Hapoel strzeli w 1 połowie co najmniej jedną bramkę i nic nie straci, to może mocno postraszyć mistrza Szkocji. Nie mają nic do stracenia i zapewne będzie to ciekawe i otwarte spotkanie z dużą ilością bramek.
Warto pocisnąć w stronę Romy, bo do momentu czerwonej kartki pokazali się z fajnej strony w Portugalii. U siebie powinni dopełnić formalności. Portugalczycy nie mają już takiego dobrego składu, by rywalizować w stolicy Włoch jak równy z równym.
Liczę też na rożne w stronę Pilzna. U siebie potrafią zdominować mecz, a Ludo może im w pewnym momencie oddać inicjatywę, ze względu na bardzo solidną zaliczkę 2-0 z 1 meczu. Myślę, że głównie będą się bronić, a raz na jakiś czas wyjdą z kontrą.
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Czemu na Monaco jest taki duzy kurs?
1X wyglada swietnie do jakiegos malego kuponiku ;)
Monaco dobra ekipa z naszym Glikiem na czele w obronie.
U siebie powinni spokojnie remis ogarnac i jak dla mnie moga nawet bramki nie stracic.
Rostov w calkiem dobrej formie a u siebie pewnie beda jeszcze lepiej cisnac.
Ajax bez formy ostatni mecz w lidze doszczetnie to pokazal.
Roma wygrała w serie A, czuje mocna ekipe w tym sezonie.
Zwlaszcza u siebie powinni wygrac z Porto.
Hapoel-Celtic pierwszy mecz ustawil troche wynik ale wszystko jest mozliwe ;)
2 bramki powinny wpasc
Tak szczerze to tripelek grubiej : Monaco 1X(1.43) , Rostov 1X(1.50) i Roma 1X(1.21) = 2.60
to samo + over 1.5 w meczu hapoel-celtic(1.26) i mamy 3.27 na oddsring
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Hapoel -Celtic
1 2.25 Sportingbet

Celtic na wyjazdach gra padake porażka nawet z amatorami z Giblartaru. Hapoel u siebie raczej wygrywa, klepnęli nawet Olympiakos w tych eliminacjach to dlaczego nie mieli by tego zrobić z Celtikiem gdzie na ich terenie ustrzelili dwie bramki.
Awans raczej będzie niemożliwy chociaż tak jak pisał Vidal jak szybko strzela i nie stracą to może być ciekawie.

Awans Hapoel 8.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Legia - Dundalk
Typ: 2X
Kurs: 2.75
buk: betsson
Wynik: 1:1 ✅ wszystko zgodnie z planem

Szczerze po tym co ostatnio pokazuje Legia, nie wierzę dzisiaj w ich zwycięstwo. Skład zapewne będzie odmieniony do tego co był w meczu z Arką, lecz gospodarze dziś nie muszą się tak spinać na wynik, bowiem przywieźli dobry rezultat z pierwszego meczu. Parcie na wynik będzie miała tu ekipa gości i pomimo, że nie jest to europejska potęga to spodziewam się po nich determinacji, walki i strzelenia minimum jednej bramki. Wystarczy sobie przypomnieć pierwsze spotkanie, gdzie Dundalk zaprezentował się nieźle i dziś oczekuję od nich tego samego.
20:45 H. Beer Sheva (Isr) - Celtic (Sco)
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.80
buk: betsson
Wynik: 2:0 ⛔ szkoda...​

Sprawa awansu wydaje się być rozstrzygnięta. Ja jednak wierzę, że gospodarze pomimo tego postawią się rywalowi i godnie będą chcieli zakończyć te el. do ligi mistrzów. W pierwszym spotkaniu padłu aż siedem goli, ale nie jest to przypadkiem. Wystarczy spojrzeć na spotkania ligowe obu drużyn. Celtic jak i Beer Sheva dużo goli strzelają, ale podobnie dużo ich tracą. Dziś zapewne nie zobaczymy zabójczego tempa, ale fajnie by było gdyby pierwsi gola strzelili gospodarze, a wtedy Typ pokryje się bez większych problemów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
prince91 136

prince91

Użytkownik
Victoria Pilzno - Ludogorets Razgrad
Doosan Aréna - 20:45

Victoria Pilzno @2.10 bet365
Wynik pierwszego meczu: 0:2

Myślę, że warto wziąć pod uwagę to spotkanie, bowiem zespół z Pilzna na własnym stadionie prezentuje się bardzo dobrze i może ciężko będzie im wywalczyć awans do fazy grupowej, to na zwycięstwo mają jak najbardziej szansę. Ostatni mecz ligowy na własnym stadionie wprawdzie przegrali, ale większość zawodników z podstawowego składu odpoczywała i dziś mają być gotowi na 100%.
Bułgarski zespół na wyjazdach nie spisuje się już tak dobrze jak przed własną publicznością. Pamiętamy jak w fazie grupowej LM walczyli u siebie z Realem Madryt i byli blisko niespodzianki. Drużynom przyjezdnym ciężko gra się na tym terenie i porażka Pilzna na wyjeździe na pewno nie jest niespodzianką, choć trzeba przyznać, że nie zrobili praktycznie nic, aby odwrócić losy meczu. Dużo dziś będzie zależeć od trójki Duris-Kopic-Kovarik bo to oni właśnie napędzają grę czeskiego zespołu. Myślę jednak, że Pilzno rozegra dziś dobre zawody i wygra to spotkanie.
______________________
AS Roma - FC Porto
AS Roma @ 1.83 bet365

H. Beer Sheva - Celtic Glasgow
BTS w 1 połowie @4.10 unibet
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Legia - Dundalk​

23.08.2016 godz. 20:45
-:-


Tak tak to już dziś może stać się faktem, pierwszy Polski klub w elitarnej lidze mistrzów po 20 latach. Pierwszego meczu się trochę obawiałem, ale Legia zrobiła bardzo dobry wynik przed rewanżem. Tylko jakaś katastrofa musiałaby się stać aby Legioniści nie wywalczyli awansu. Wyniki w lidze mnie nie obchodzą, odstawiam je na bok, bo rok temu Piast miał niby majstra w ręku chyba 8 czy 9 pkt. przewagi ale przy podziale punktów i tak Legia sobie poradziła. Legia na stulecie miała awansować do Ligi Mistrzów, co podkreślał sam Leśnodorski i są powody ku temu żeby być optymistą. Bo historia jak z meczu z Celticem już nie powinna sie powtórzyć. W lidze słaba gra porażka m.in z Arką, ale tam grał prawie drugi garnitur. Hasi odsunął największego słabeusza Rzeźniczaka i bardzo dobrze. Brzyski i Vranjes też nic nie grali, wiec dobra decyzja. Legia już sprzedała prawie wszystkie wejściówki, więc atmosfera będzie niesamowita w Warszawie, myśle że nie będzie kalkulacji i stołeczni wbiją gwóźdź do trumny i przypieczętują awans w dobrym stylu, gdyż to jest potrzebne Legii patrząć na ostatnie wyniki. Do treningów wrócił Guillerme, i jest do dyspozycji trener a moze pare minut dostanie. Dundalk zagrał w pierwszym meczu na miare swoich możliwości ale i tak nie strzelił bramki a stracił dwie, więc nastroje przed rewanżem z pewnościa nie najlepsze z kim jak z kim ale z półzawodowcami z Irlandii Legia powinna pokazać kto rozdaje karty i &quot;wbić gwóźdż do trumny&quot;.

Moje typy:
Legia wygra @ 1.45 bet365⛔⛔⛔
Legia-1.0 @ 1.70 bet365⛔⛔⛔

Legia z taką grą to nie ma co szukać, w LM, i nawet w Polskiej Ekstraklasie
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
vs.

To co pisałem w temacie z 6. kolejki Ekstraklasy przed meczem Legii z Arką podtrzymuje, i nie uważam żebym w którymś momencie tam przesadził. W Legii jest dramat. Jednak teraz drużyna podchodzi do meczu, który był w głowie całej drużyny i zarządu od tygodni. Rywal przez, którego Hasi nie mógł spać po nocach i na mecz z Arką w obronie wystawil eksperymentalnie Rzeźniczaka z Brzyskim (których po meczu odstawił od drużyny - także &quot;świetna&quot; strategia na Arkę) a w pomocy Vranjesa, który przypomniał sobie jak to jest grać w meczu ligowym, debiutanta Niezgode czy Hamalainena, który formę zostawił w Poznaniu. Mecz z Arką należy wziąć w nawias i nie brać w ewentualnej analizie ponieważ został on po prostu oddany i odbębniony. Kropka. Legie w tym sezonie grającą u siebie a grającą na wyjeździe róźni to, że u siebie potrafią oni tworzyć sytuacje co jednak niekoniecznie jest spowodowane zgraniem zespołu (bo tak nie jest) tylko poziomem rywala (czyt. Śląsk), ich wewnętrzych problemów (czyt. Piast) oraz tym, że do Legii podchodzą ze zbyt dużym respektem (czyt. Jaga). Owszem ze skutecznością jest tragedia, ale sytuacje są. Znaczącym i chyba najwązniejszym aspektem jest poziom dzisiejszego rywala. Tydzień temu przegrali w Legią, która grała fatalnie. Dzisiaj jeżeli dzięki przewadze własnego stadionu zagrają nieco lepiej to sytuacja się powtórzy. Na środku obrony z pewnością zagra duet Pazdan-Lewczuk przy, którym Legia grając u siebie w tym sezonie nie straciła nawet bramki. Małe &quot;trzęsienie ziemii&quot; w Legii, które miało miejsce po meczu z Arką być może pozytywnie wpłynie na innych zawodników, których część chyba tylko z braku bardzo szerokiej kadry nie została odsunięta od pierwszej drużyny. Jeżeli Legia zagra dzisiaj tak jak zagrała w meczu z Piastem to mecz powinien zakończyć się po mojej myśli.
Tylko gospodarze strzelą bramkę (2,05 totolotek)⛔⛔⛔
handi 0-1,5 1 (2,10 totolotek)⛔⛔⛔
 
P 190

przemek62200

Użytkownik
Czemu na Monaco jest taki duzy kurs?
1X wyglada swietnie do jakiegos malego kuponiku ;)

Monaco dobra ekipa z naszym Glikiem na czele w obronie.
U siebie powinni spokojnie remis ogarnac i jak dla mnie moga nawet bramki nie stracic.
Kurs jest tak wysoki, ponieważ to będzie wyrównany mecz i moim zdaniem nawet kwestia awansu jest jeszcze nieprzesądzona. W pierwszym meczu Monaco oddało dwa strzały celne i strzeliło dwie bramki, miało sporo szczęścia, że mecz zakończył się ich zwycięstwem. Rzut karny na początku ustawił im ten mecz. Ta para fajnie została opisana przy okazji ich pierwszego meczu podczas gorącej dyskusji między kilkoma użytkownikami i mnie osobiście bardziej przekonuje argumentacja użytkownika Vidal, według mnie to co zostało przez niego napisane pozostaje aktualne również w rewanżu. Wprawdzie teraz w korzystniejszej sytuacji znajdują się Francuzi, ale nie jest to przewaga pozwalająca na spokojne dowiezienie wyniku. Jedna bramka dla Villarreal i kwestia awansu pozostaje otwarta. Ja tutaj delikatnie spróbuje pograć awans Hiszpanów, bo kurs jest wyśmienity, a na pewno granie w stronę Monaco moim zdaniem jest zbyt ryzykowne, chociażby też z tego powodu, że nawet porażka 0-1 daje im awans.

awans Villarreal @4.5 ⛔ bet365
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Spóźniłem się trochę z podaniem typu, ponieważ osobiście zagrałem to w nocy, po zdecydowanie lepszym kursie. Ale nie ważne, czasu nie cofnę. Jednakże pomimo niższego kursu, typ wciąż wydaje mi się bardzo ciekawy. Rewanż kwalifikacji Ligi Mistrzów, w pierwszym spotkaniu na swoim stadionie Ludogorets pokonał Viktorie Plzen 2-0, dzięki czemu przed rewanżem mają doskonałą pozycje wyjściową. Ale nie o tym chce pisać. Generalnie przypuszczam że goście się cofną w tym spotkaniu i będą szukali okazji w kontr-atakach. Dzięki czemu Viktoria która potrafi być naprawdę groźna na swoim obiekcie, będzie mogła rozwinąć skrzydła i nabić sporo rzutów rożnych. Ostatnie spotkania gospodarzy u siebie to kolejno: 13, 11, 9 - rzutów rożnych. Dzisiaj może być podobnie jeśli tylko niekorzystny wynik będzie utrzymywał się przez dłuższy czas. W pierwszym spotkaniu padło sześć rzutów rożnych dla zespołu z Czech, dzisiaj właśnie tyle wystarczy mi do sukcesu i myślę, że spokojnie jest to do zrobienia.
(20:45) Viktoria Plzen - Ludogorets over 5.5 rożnych Plzen @ 1.65 [Unibet] ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Po wczorajszym trafnionym typie na gola Las Palmas dziś kolejne polowanie na typy w ostatniej rundzie el. LM. Swoją uwagę kieruję na mecz w Pilznie. Victoria musi odrobic straty z Bułgarii. Sytuacja trudna, ale nie beznadziejna. 0:2 to Jeszce nie wynik nie do odrobienia. Nie trudno przewidziec przebieg meczu. Ofensywna Victoria vs defensywny Ludogorec czekający na kontry. Ide w tym meczu w korki czeskiego teamu. Od początku będzie obijanie pola karnego Razgradu, a co za tym idzie korków nie powinno zabraknąć.
Over 6.5 korka Victorii Pilzno ---&gt; 2.0 Betano
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Proste... Przechył kursów jest wynikiem ruchu kapitału u buka. Jeżeli x ludzi więcej zaczyna stawiać na kursy w kierunku Porto, aby nastąpiła równowaga buk musi dokonać korekty kursu, co kończy się zazwyczaj podwyższeniem kursów na drużynę przeciwko której stawiano.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bartkks 33

bartkks

Użytkownik
Wiadomo kto dziś nie zagra w Legii oprócz tych 3 graczy odsuniętych od zespołu ???
Nie ma żadnych przesłanek odnośnie kontuzji, więc skład będzie najsilniejszy (podobny do 1 meczu Dundalk) Nie sądzę aby Guiherme zagrał od początku.
Apropo 3 graczy odsunietych od pierwszego zespołu. To byli rezerwowi albo nie łapali sie nawet do 18 zespołu (np. Vranjes)
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Hapoel Beer Sheva vs Celtic
Godzina - 20:45

Opierając się na statystykach z pierwszego meczu w Szkocji, sądzę, że w spotkaniu rewanżowym zobaczymy sporą ilość żółtych kartek. Obie drużyny mocno kartkują, niezależnie od rangi spotkania. W pierwszym starciu, arbiter był zmuszony wyciągać żółty karton siedmiokrotnie. Biorąc pod uwagę fakt, że to gospodarze muszą gonić wynik, dodając do tego fatalną grę Celticu na wyjazdach, scenariusz w którym Hapoel pierwszy zdobywa bramkę bądź dwie, wydaje się realny. Co za tym idzie nie powinno zabraknąć walki z obu stron.

Hapoel vs Celtic
Typ: over 4,5 żółtych kartek w meczu (@1,75 Totomix)
✅ ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom