>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

40 000 funtów wygrane u bukmacherów w Anglii, jak przewieźć do Polski?

H 5

huron314

Użytkownik
Witam, początkiem października wyjechałem do Anglii w celach zarobkowych.Mam swojego typera z którym grając u 5 buków osiągam porządne zyski.Oprócz zarobku na bukmacherce, chodzę też do pracy na magazyn, tak w razie &quot;WU&quot; ;).Gdybym grał u polskich marnych buków to 50% zysków leciałoby do skarbu państwa, dlatego też postanowiłem wyjechać z kraju.Do rzeczy.Aktualnie na moim angielskim koncie bankowym posiadam 20 tyś. funtów, szacunkowo do końca stycznia zarobie +/- drugie 20 tysięcy, w sumie 40 tysięcy funtów i wtedy też chciałbym wrócić do Polski.W przeliczeniu jest to nawet 200 tysięcy złotych!I pytanie do was, jak przewieźć taką gotówkę do Polski?
@Edit, wyczytałem coś o przelewie z banku do banku(oczywiście posiadam również bank Polski), ale jakby to miało się odbywać?Proszę o pomoc.
 
T 0

tonyh

Użytkownik
Zacznę od tego że przy kwocie 200tys zł chyba warto wydać parę stówek na dobrego doradcę podatkowego który w 5 minut zaproponuje Ci wszystkie możliwe opcje.
&quot;Mam 200tys zł co zrobić hmm o wiem poradzę się ludzi którzy w większości nie mieli styczności z gotówką większą niż 2 tys które co miesiąc przelewa im pracodawca albo rodzice i zaoszczędzę 200zł za poradę u fachowca.&quot; Podpowiem Ci że są przynajmniej dwa dobre sposoby na przewiezienie takiej gotówki legalnie przez granicę.
Druga sprawa nie napisałeś ile z tej kwoty 40tys zarobisz na magazynie, a ile na obstawianiu. To istotne bo kwotę zarobioną na magazynie przelejesz normalnie na swoje konto w PL, a resztę prawdopodobnie (zależy ile tego jest) bez problemu przewieziesz w torbie.
 
H 5

huron314

Użytkownik
Heh, chwile po założeniu tematu też stwierdziłem że troche bezsensowne było zakładanie takiego tematu na tym forum. ????
Na magazynie po odliczeniu wszystkiego(mieszkanie,jedzenie) przez te 3 miesiące zarobie 2-3 tyś. funtów.Trochę już poogarniałem jak to wygląda i pieniądze mógłbym zabrać ze sobą do samolotu, ale pierw, musiałbym zgłosić to do straży granicznej, a także wybrać jakiś kwit z banku potwierdzający że nie są to &quot;brudne&quot; pieniądze.40 tysięcy funtów to MASA pieniędzy i nosić przy sobie taką gotówkę w plecaku to jednak duży stres.Miałem nadzieje że jednak uda się je przelać drogą elektroniczną, z banku do banku.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Heh, chwile po założeniu tematu też stwierdziłem że troche bezsensowne było zakładanie takiego tematu na tym forum. ????
Na magazynie po odliczeniu wszystkiego(mieszkanie,jedzenie) przez te 3 miesiące zarobie 2-3 tyś. funtów.Trochę już poogarniałem jak to wygląda i pieniądze mógłbym zabrać ze sobą do samolotu, ale pierw, musiałbym zgłosić to do straży granicznej, a także wybrać jakiś kwit z banku potwierdzający że nie są to &quot;brudne&quot; pieniądze.40 tysięcy funtów to MASA pieniędzy i nosić przy sobie taką gotówkę w plecaku to jednak duży stres.Miałem nadzieje że jednak uda się je przelać drogą elektroniczną, z banku do banku.
Masa bardziej pod względem wartości oczywiście, bo jeśli byś to miał po 50£ to wychodzi 800 banknotów jak dobrze liczę a to jak ktoś zdaje sobie sprawę wcale nie jest ilość taka, której nie da się zmieścić nawet w damskiej torebce a co dopiero w podręcznym bagażu na pokładzie.
Aczkolwiek mając 40 k £ przy sobie byś pewnie był zestresowany co mogłoby przykuwać niepotrzebnie spojrzenia :]
 
M 2

michauku

Użytkownik
raczej gdybyś grał u polskich buków to 100% zysków poleciałoby do skarbu Państwa. Wiem to po sobie. Żyjemy w kraju w którym ludziom biednym i patologii się pomaga a ludzi zaradnych i pracowitych się okrada lub blokuje się im sposoby zarobku. Dotyczy to oczywiście wielu dziedzin, nie tylko zakładów. Mam wrażenie że politycy nie cierpią jak Polakowi się powiedzie w życiu, jak się czegoś dorobi.
 
B 4

btts-team

Użytkownik
Przez granie bez zglaszania jednorazowo mozesz przewiezc max 10tys euro/funtow. Ale sa sposoby by legalnie bez przypalu nawet i 500tys zl przerzucic .
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Wydaje mi się że w tym temacie nie padło podstawowe, oczywiste wręcz pytanie
&quot;Mam swojego typera z którym grając u 5 buków osiągam porządne zyski.&quot; Daj namiary My też tak chcemy ????
Pozdrawiam
 
H 5

huron314

Użytkownik
Wydaje mi się że w tym temacie nie padło podstawowe, oczywiste wręcz pytanie
&quot;Mam swojego typera z którym grając u 5 buków osiągam porządne zyski.&quot; Daj namiary My też tak chcemy ????
Pozdrawiam
Na priva dostałem już kilka wiadomości &quot;ej daj namiary typera&quot;.Oczywiście spodziewałem się tego.Zacznę od tego że w projekt ten, bo tak to nazywam, wchodzą 2 osoby - ja i mój przyjaciel, obydwoje znamy się na piłce nożnej, hokeju czy też tenisie i np. w weekend przysiadamy przed laptopem przy joincie i jakimś whisky i typujemy live(typowanie live przynosi największe zyski).Nie oszukujmy się, dobrze nam to wychodzi.
Każdy profesjonalny gracz, który potrafi wygenerować zyski w skali np. miesiąca wie że 90% graczy w Polsce to &quot;półgłówki&quot;.Dostają dostęp do typera, typ wchodzi - chcą mu stawiać pomnik, typ nie wchodzi - zaczynają się groźby bo &quot;stracił&quot; przez niego kasę.I tak w kółko.Podsumowując, sami już macie odpowiedź, czemu nie odpisuję na tego typu wiadomości lub też po prostu nie chcę podać typera.Nie podam bo po prostu takiego typera nie ma.Jest to projekt 2-osobowy i taki zostanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Przeleć się kilka razy Ryanairem ???? Chyba , że nie lubisz latać.
Ale dryga sprawa to i tak będziesz musiał naszemu Urzędowi Skarobowemu zgłaszać wygrane. Czy nie zamierzasz?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Na początku myślałem, że autor jest po prostu szczęściarzem który średnio ogarnia, po tym jak założył temat tu, zamiast poradzić się w jakiejkolwiek instytucji zajmującą się doradztwem finansowym właśnie. Potem autor dodał post, w którym to napisał:
np. w weekend przysiadamy przed laptopem przy joincie i jakimś whisky i typujemy live(typowanie live przynosi największe zyski).Nie oszukujmy się, dobrze nam to wychodzi.
Po przeczytaniu tego już wiem, że ten temat to kolejny z serii tych, z których mam przepotężną bekę na tym forum. Dzięki stary ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Na początku myślałem, że autor jest po prostu szczęściarzem który średnio ogarnia, po tym jak założył temat tu, zamiast poradzić się w jakiejkolwiek instytucji zajmującą się doradztwem finansowym właśnie. Potem autor dodał post, w którym to napisał:
Po przeczytaniu tego już wiem, że ten temat to kolejny z serii tych, z których mam przepotężną bekę na tym forum. Dzięki stary ????
O proszę, o tym samym pomyślałem, nawet odpowiadając wcześniej w tym temacie ale jednak analiza chyba uświadomiła, że to ma być temat, który hmmm, nie wiem co ma wnieść, właśnie chyba radochę.
(Skoro ktoś tak dobrze wszystko ogarnia, projekt wyglada świetnie to bardziej bym się spodziewał takiego pytania na forum prawniczym jak już ???? )
PS. NAPIERDALATOR szybko przejrzał ????
 
Do góry Bottom